[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Skrzyszów 30 71 22 5 3 80-17 12 2 1 41-10 10 3 2 39-7
2.  Rymer Rybnik 30 52 14 10 6 56-45 10 5 0 31-10 4 5 6 25-35
3.  Start Mszana 30 49 14 7 9 51-40 8 4 3 31-22 6 3 6 20-18
4.  KS Kuźnia Raciborska 30 46 14 4 12 53-50 11 1 3 38-16 3 3 9 15-34
5.  Naprzód Czyżowice 30 44 13 5 12 56-43 7 3 5 30-14 6 2 7 26-29
6.  Naprzód Syrynia 30 41 10 11 9 43-45 8 5 2 23-14 2 6 7 20-31 2 4 1 1 0 2-0
7.  Czarni Gorzyce 30 41 12 5 13 35-51 8 4 3 23-21 4 1 10 12-30 2 1 0 1 1 0-2
8.  Jedność Jejkowice 30 39 11 6 13 44-44 8 3 4 29-17 3 3 9 15-27
9.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 38 9 11 10 47-54 6 6 3 29-25 3 5 7 18-29 6 11 3 2 1 12-9
10.  Górnik Radlin 30 38 10 8 12 35-39 9 5 1 27-13 1 3 11 8-26 6 9 3 0 3 7-7
11.  Płomień Połomia 30 38 11 5 14 42-53 9 1 5 30-27 2 4 9 12-26 6 7 2 1 3 8-7
12.  MKS 05 Krzanowice 30 38 11 5 14 36-47 9 2 4 25-16 2 3 10 11-31 6 7 2 1 3 4-8
13.  Górnik II Jastrzębie Zdrój 30 35 10 5 15 55-61 8 2 5 34-19 2 3 10 21-42 2 6 2 0 0 5-2
14.  Czarni Nowa Wieś 30 35 11 2 17 58-66 9 1 5 40-21 2 1 12 18-45 2 0 0 0 2 2-5
15.  Silesia Lubomia 30 34 10 4 16 45-67 8 2 5 30-23 2 2 11 15-44
16.  Naprzód Rydułtowy 30 29 6 11 13 35-49 4 6 5 21-21 2 5 8 14-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gwiazda Skrzyszów    1-1 1-0 5-1 3-0 2-2 2-1 3-0 5-0 2-0 0-1 1-0 5-3 5-1 4-0 2-0 
 2 Rymer Rybnik0-0     2-2 2-0 4-1 1-1 1-0 2-0 4-2 1-0 1-1 2-0 3-1 2-0 5-1 1-1 
 3 Start Mszana0-2 1-1     2-1 0-2 4-3 2-1 3-2 2-1 0-0 2-1 1-1 3-3 7-0 2-1 2-3 
 4 KS Kuźnia Raciborska1-0 2-5 3-1     1-3 2-0 3-1 2-0 4-1 0-0 0-2 3-1 5-1 8-1 2-0 2-0 
 5 Naprzód Czyżowice2-2 0-1 0-1 1-1     1-2 0-1 1-1 1-0 2-0 5-1 0-1 6-3 4-0 3-0 4-0 
 6 Naprzód Syrynia0-4 3-3 0-1 4-0 1-1     2-0 0-0 0-0 1-0 2-1 1-0 2-1 2-1 3-0 2-2 
 7 Czarni Gorzyce0-6 2-0 1-0 1-3 2-1 0-0     0-3 1-1 3-1 1-1 6-2 1-0 3-2 1-0 1-1 
 8 Jedność Jejkowice2-1 4-0 3-1 0-1 0-2 3-3 0-1     0-1 4-2 0-0 2-1 3-1 3-1 2-2 3-0 
 9 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)1-1 4-2 2-2 4-0 2-2 2-0 1-3 3-1     2-1 1-0 2-2 1-1 1-5 1-3 2-2 
 10 Górnik Radlin0-1 2-2 1-0 2-2 2-1 2-0 0-0 4-1 3-1     2-1 1-0 0-0 3-2 4-1 1-1 
 11 Płomień Połomia0-7 0-1 3-2 0-3 3-4 2-3 1-0 2-1 3-3 2-0     2-0 6-1 2-0 2-1 2-1 
 12 MKS 05 Krzanowice0-3 4-1 0-2 1-0 4-1 3-1 5-1 2-0 0-3* 1-0 1-0     0-2 1-1 1-1 2-0 
 13 Górnik II Jastrzębie Zdrój0-3* 4-0 0-3 3-3 3-1 2-0 5-0 0-1 1-2 2-0 4-2 1-1     1-0 8-0 0-3* 
 14 Czarni Nowa Wieś0-2 3-5 0-1 4-0 2-1 4-2 5-0 0-0 2-0 4-1 4-0 6-1 2-4     3-4 1-0 
 15 Silesia Lubomia0-3 3-1 1-3 1-0 1-4 2-2 3-1 2-4 2-2 1-2 2-0 3-0 3-0* 3-1     3-0 
 16 Naprzód Rydułtowy1-4 2-2 1-1 4-0 1-2 1-1 0-2 3-1 1-1 1-1 1-1 0-1 2-0 0-3 3-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Naprzód Czyżowice 0-1 MKS 05 Krzanowice 7 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 5-3 Górnik II Jastrzębie Zdrój 8 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 2-0 Czarni Nowa Wieś 8 sierpnia, 17:00
Start Mszana 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 7 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 2-2 KS Kuźnia Raciborska 7 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 0-0 Naprzód Syrynia 8 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 3-1 Silesia Lubomia 7 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 4-0 Rymer Rybnik 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

MKS 05 Krzanowice 1-1 Silesia Lubomia 14 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 2-2 Naprzód Rydułtowy 14 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 0-1 Czarni Gorzyce 14 sierpnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 2-5 Rymer Rybnik 14 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Górnik Radlin 14 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 0-1 Start Mszana 14 sierpnia, 17:00
Górnik II Jastrzębie Zdrój 4-2 Płomień Połomia 15 sierpnia, 11:00
Naprzód Czyżowice 2-2 Gwiazda Skrzyszów 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21 sierpnia

Gwiazda Skrzyszów 1-0 MKS 05 Krzanowice 22 sierpnia, 15:00
Płomień Połomia 3-4 Naprzód Czyżowice 22 sierpnia, 17:00
Start Mszana 3-3 Górnik II Jastrzębie Zdrój 21 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 3-2 Czarni Nowa Wieś 21 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 4-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 21 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 1-3 KS Kuźnia Raciborska 22 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 3-1 Jedność Jejkowice 21 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 2-2 Naprzód Syrynia 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28 sierpnia

MKS 05 Krzanowice 3-1 Naprzód Syrynia 28 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 2-2 Silesia Lubomia 28 sierpnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 2-0 Naprzód Rydułtowy 28 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Czarni Gorzyce 28 sierpnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 3-5 Rymer Rybnik 28 sierpnia, 17:00
Górnik II Jastrzębie Zdrój 2-0 Górnik Radlin 29 sierpnia, 11:00
Naprzód Czyżowice 0-1 Start Mszana 28 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Płomień Połomia 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 4 września

Płomień Połomia 2-0 MKS 05 Krzanowice 5 września, 16:00
Start Mszana 0-2 Gwiazda Skrzyszów 4 września, 16:00
Górnik Radlin 2-1 Naprzód Czyżowice 4 września, 16:00
Rymer Rybnik 3-1 Górnik II Jastrzębie Zdrój 4 września, 16:00
Czarni Gorzyce 3-2 Czarni Nowa Wieś 5 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4 września, 16:00
Silesia Lubomia 1-0 KS Kuźnia Raciborska 4 września, 16:00
Naprzód Syrynia 0-0 Jedność Jejkowice 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 11 września

MKS 05 Krzanowice 2-0 Jedność Jejkowice 11 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 2-0 Naprzód Syrynia 11 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Silesia Lubomia 11 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 1-0 Naprzód Rydułtowy 11 września, 16:00
Górnik II Jastrzębie Zdrój 5-0 Czarni Gorzyce 12 września, 11:00
Naprzód Czyżowice 0-1 Rymer Rybnik 11 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Górnik Radlin 12 września, 15:00
Płomień Połomia 3-2 Start Mszana 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 18 września

Start Mszana 1-1 MKS 05 Krzanowice 18 września, 16:00
Górnik Radlin 2-1 Płomień Połomia 18 września, 16:00
Rymer Rybnik 0-0 Gwiazda Skrzyszów 18 września, 16:00
Czarni Gorzyce 2-1 Naprzód Czyżowice 19 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 2-0 Górnik II Jastrzębie Zdrój 18 września, 16:00
Silesia Lubomia 3-1 Czarni Nowa Wieś 19 września, 16:00
Naprzód Syrynia 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 18 września, 16:00
Jedność Jejkowice 0-1 KS Kuźnia Raciborska 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25 września

MKS 05 Krzanowice 1-0 KS Kuźnia Raciborska 26 września, 14:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 Jedność Jejkowice 25 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 4-2 Naprzód Syrynia 25 września, 16:00
Górnik II Jastrzębie Zdrój 8-0 Silesia Lubomia 26 września, 11:00
Naprzód Czyżowice 4-0 Naprzód Rydułtowy 25 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Czarni Gorzyce 26 września, 15:00
Płomień Połomia 0-1 Rymer Rybnik 26 września, 16:00
Start Mszana 0-0 Górnik Radlin 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Górnik Radlin 1-0 MKS 05 Krzanowice 2 października, 15:00
Rymer Rybnik 2-2 Start Mszana 2 października, 15:00
Czarni Gorzyce 1-1 Płomień Połomia 3 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 1-4 Gwiazda Skrzyszów 2 października, 15:00
Silesia Lubomia 1-4 Naprzód Czyżowice 3 października, 15:00
Naprzód Syrynia 2-1 Górnik II Jastrzębie Zdrój 2 października, 15:00
Jedność Jejkowice 3-1 Czarni Nowa Wieś 2 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 4-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9 października

MKS 05 Krzanowice 0-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 października, 15:00
(wo)
Czarni Nowa Wieś 4-0 KS Kuźnia Raciborska 9 października, 15:00
Górnik II Jastrzębie Zdrój 0-1 Jedność Jejkowice 10 października, 11:00
Naprzód Czyżowice 1-2 Naprzód Syrynia 9 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 4-0 Silesia Lubomia 10 października, 15:00
Płomień Połomia 2-1 Naprzód Rydułtowy 10 października, 15:00
Start Mszana 2-1 Czarni Gorzyce 9 października, 15:00
Górnik Radlin 2-2 Rymer Rybnik 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Rymer Rybnik 2-0 MKS 05 Krzanowice 16 października, 15:00
Czarni Gorzyce 3-1 Górnik Radlin 17 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 1-1 Start Mszana 16 października, 15:00
Silesia Lubomia 2-0 Płomień Połomia 17 października, 15:00
Naprzód Syrynia 0-4 Gwiazda Skrzyszów 16 października, 15:00
Jedność Jejkowice 0-2 Naprzód Czyżowice 16 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 5-1 Górnik II Jastrzębie Zdrój 16 października, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-5 Czarni Nowa Wieś 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23 października

MKS 05 Krzanowice 1-1 Czarni Nowa Wieś 23 października, 15:00
Górnik II Jastrzębie Zdrój 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 24 października, 11:00
Naprzód Czyżowice 1-1 KS Kuźnia Raciborska 23 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Jedność Jejkowice 24 października, 15:00
Płomień Połomia 2-3 Naprzód Syrynia 24 października, 15:00
Start Mszana 2-1 Silesia Lubomia 23 października, 15:00
Górnik Radlin 1-1 Naprzód Rydułtowy 23 października, 15:00
Rymer Rybnik 1-0 Czarni Gorzyce 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Czarni Gorzyce 6-2 MKS 05 Krzanowice 30 października, 14:00
Naprzód Rydułtowy 2-2 Rymer Rybnik 30 października, 15:00
Silesia Lubomia 1-2 Górnik Radlin 30 października, 14:00
Naprzód Syrynia 0-1 Start Mszana 30 października, 15:00
Jedność Jejkowice 0-0 Płomień Połomia 30 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 1-0 Gwiazda Skrzyszów 30 października, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Naprzód Czyżowice 30 października, 15:00
Czarni Nowa Wieś 2-4 Górnik II Jastrzębie Zdrój 30 października, 15:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

MKS 05 Krzanowice 0-2 Górnik II Jastrzębie Zdrój 6 listopada, 13:30
Naprzód Czyżowice 4-0 Czarni Nowa Wieś 6 listopada, 13:30
Gwiazda Skrzyszów 5-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 7 listopada, 13:30
Płomień Połomia 0-3 KS Kuźnia Raciborska 7 listopada, 13:30
Start Mszana 3-2 Jedność Jejkowice 6 listopada, 13:30
Górnik Radlin 2-0 Naprzód Syrynia 6 listopada, 13:30
Rymer Rybnik 5-1 Silesia Lubomia 6 listopada, 13:30
Czarni Gorzyce 1-1 Naprzód Rydułtowy 7 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Naprzód Rydułtowy 0-1 MKS 05 Krzanowice 13 listopada, 13:30
Silesia Lubomia 3-1 Czarni Gorzyce 13 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 3-3 Rymer Rybnik 13 listopada, 13:30
Jedność Jejkowice 4-2 Górnik Radlin 13 listopada, 13:30
KS Kuźnia Raciborska 3-1 Start Mszana 13 listopada, 13:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 Płomień Połomia 13 listopada, 13:30
Czarni Nowa Wieś 0-2 Gwiazda Skrzyszów 13 listopada, 13:30
Górnik II Jastrzębie Zdrój 3-1 Naprzód Czyżowice 13 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 4 maja

Rymer Rybnik 2-0 Jedność Jejkowice
MKS 05 Krzanowice 4-1 Naprzód Czyżowice
Górnik II Jastrzębie Zdrój 0-3 Gwiazda Skrzyszów
(wo)
na boisku 0-1
Czarni Nowa Wieś 4-0 Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Start Mszana
KS Kuźnia Raciborska 0-0 Górnik Radlin
Naprzód Syrynia 2-0 Czarni Gorzyce
Silesia Lubomia 3-0 Naprzód Rydułtowy

Kolejka 17 - 18 maja

Silesia Lubomia 3-0 MKS 05 Krzanowice
Naprzód Rydułtowy 1-1 Naprzód Syrynia
Czarni Gorzyce 0-3 Jedność Jejkowice
Rymer Rybnik 2-0 KS Kuźnia Raciborska
Górnik Radlin 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Start Mszana 7-0 Czarni Nowa Wieś
Płomień Połomia 6-1 Górnik II Jastrzębie Zdrój
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Naprzód Czyżowice

Kolejka 18 - 26-27 marca

MKS 05 Krzanowice 0-3 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Czyżowice 5-1 Płomień Połomia
Górnik II Jastrzębie Zdrój 0-3 Start Mszana
Czarni Nowa Wieś 4-1 Górnik Radlin
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-2 Rymer Rybnik
KS Kuźnia Raciborska 3-1 Czarni Gorzyce
Jedność Jejkowice 3-0 Naprzód Rydułtowy
Naprzód Syrynia 3-0 Silesia Lubomia

Kolejka 19 - 2 kwietnia

Naprzód Syrynia 1-0 MKS 05 Krzanowice 2 kwietnia, 16:00
Silesia Lubomia 2-4 Jedność Jejkowice 27 kwietnia
Naprzód Rydułtowy 4-0 KS Kuźnia Raciborska 2 kwietnia, 16:00
Czarni Gorzyce 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
przełożony
Rymer Rybnik 2-0 Czarni Nowa Wieś 2 kwietnia, 16:00
Górnik Radlin 0-0 Górnik II Jastrzębie Zdrój 2 kwietnia, 16:00
Start Mszana 0-2 Naprzód Czyżowice 2 kwietnia, 16:00
Płomień Połomia 0-7 Gwiazda Skrzyszów 11 maja, 17:00
przełożony

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

MKS 05 Krzanowice 1-0 Płomień Połomia 9 kwietnia, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Start Mszana 10 kwietnia, 16:00
Naprzód Czyżowice 2-0 Górnik Radlin 9 kwietnia, 16:00
Górnik II Jastrzębie Zdrój 4-0 Rymer Rybnik 10 kwietnia, 11:00
Czarni Nowa Wieś 5-0 Czarni Gorzyce 9 kwietnia, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Naprzód Rydułtowy 9 kwietnia, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 2-0 Silesia Lubomia 9 kwietnia, 16:00
Jedność Jejkowice 3-3 Naprzód Syrynia 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Jedność Jejkowice 2-1 MKS 05 Krzanowice 16 kwietnia, 16:00
Naprzód Syrynia 4-0 KS Kuźnia Raciborska 16 kwietnia, 16:00
Silesia Lubomia 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 17 kwietnia, 16:00
Naprzód Rydułtowy 0-3 Czarni Nowa Wieś 16 kwietnia, 16:00
Czarni Gorzyce 1-0 Górnik II Jastrzębie Zdrój 16 kwietnia, 16:00
Rymer Rybnik 4-1 Naprzód Czyżowice 16 kwietnia, 16:00
Górnik Radlin 0-1 Gwiazda Skrzyszów 16 kwietnia, 16:00
Start Mszana 2-1 Płomień Połomia 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

MKS 05 Krzanowice 0-2 Start Mszana 23 kwietnia, 16:00
Płomień Połomia 2-0 Górnik Radlin 24 kwietnia, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Rymer Rybnik 24 kwietnia, 16:00
Naprzód Czyżowice 0-1 Czarni Gorzyce 23 kwietnia, 16:00
Górnik II Jastrzębie Zdrój 0-3 Naprzód Rydułtowy 24 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Czarni Nowa Wieś 3-4 Silesia Lubomia 23 kwietnia, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Naprzód Syrynia 23 kwietnia, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 2-0 Jedność Jejkowice 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia

KS Kuźnia Raciborska 3-1 MKS 05 Krzanowice 30 kwietnia, 16:00
Jedność Jejkowice 0-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 kwietnia, 16:00
Naprzód Syrynia 2-1 Czarni Nowa Wieś 30 kwietnia, 16:00
Silesia Lubomia 3-0 Górnik II Jastrzębie Zdrój 30 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-3
Naprzód Rydułtowy 1-2 Naprzód Czyżowice 30 kwietnia, 16:00
Czarni Gorzyce 0-6 Gwiazda Skrzyszów 1 maja, 16:00
Rymer Rybnik 1-1 Płomień Połomia 30 kwietnia, 16:00
Górnik Radlin 1-0 Start Mszana 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 7 maja

MKS 05 Krzanowice 1-0 Górnik Radlin 7 maja, 17:00
Start Mszana 1-1 Rymer Rybnik 7 maja, 17:00
Płomień Połomia 1-0 Czarni Gorzyce 7 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Naprzód Rydułtowy 8 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 3-0 Silesia Lubomia 7 maja, 17:00
Górnik II Jastrzębie Zdrój 2-0 Naprzód Syrynia 8 maja, 11:00
Czarni Nowa Wieś 0-0 Jedność Jejkowice 7 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-0 KS Kuźnia Raciborska 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14 maja

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 MKS 05 Krzanowice 14 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 8-1 Czarni Nowa Wieś 14 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 3-1 Górnik II Jastrzębie Zdrój 14 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 1-1 Naprzód Czyżowice 14 maja, 17:00
Silesia Lubomia 0-3 Gwiazda Skrzyszów 15 maja, 17:00
Naprzód Rydułtowy 1-1 Płomień Połomia 14 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 1-0 Start Mszana 15 maja, 17:00
Rymer Rybnik 1-0 Górnik Radlin 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21 maja

MKS 05 Krzanowice 4-1 Rymer Rybnik
Górnik Radlin 0-0 Czarni Gorzyce
Start Mszana 2-3 Naprzód Rydułtowy
Płomień Połomia 2-1 Silesia Lubomia
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Naprzód Syrynia
Naprzód Czyżowice 1-1 Jedność Jejkowice
Górnik II Jastrzębie Zdrój 3-3 KS Kuźnia Raciborska
Czarni Nowa Wieś 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Kolejka 27 - 28 maja

Czarni Nowa Wieś 6-1 MKS 05 Krzanowice
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 Górnik II Jastrzębie Zdrój
KS Kuźnia Raciborska 1-3 Naprzód Czyżowice
Jedność Jejkowice 2-1 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia 2-1 Płomień Połomia
Silesia Lubomia 1-3 Start Mszana
Naprzód Rydułtowy 1-1 Górnik Radlin
Czarni Gorzyce 2-0 Rymer Rybnik

Kolejka 28 - 4 czerwca

MKS 05 Krzanowice 5-1 Czarni Gorzyce 4 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 1-1 Naprzód Rydułtowy
Górnik Radlin 4-1 Silesia Lubomia
Start Mszana 4-3 Naprzód Syrynia
Płomień Połomia 2-1 Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów 5-1 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Czyżowice 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Górnik II Jastrzębie Zdrój 1-0 Czarni Nowa Wieś

Kolejka 29 - 11 czerwca

Górnik II Jastrzębie Zdrój 1-1 MKS 05 Krzanowice 8 czerwca
Czarni Nowa Wieś 2-1 Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 Gwiazda Skrzyszów
KS Kuźnia Raciborska 0-2 Płomień Połomia
Jedność Jejkowice 3-1 Start Mszana
Naprzód Syrynia 1-0 Górnik Radlin 11 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 3-1 Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy 0-2 Czarni Gorzyce

Kolejka 30 - 18 czerwca

MKS 05 Krzanowice 2-0 Naprzód Rydułtowy 18 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 1-0 Silesia Lubomia 18 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 1-1 Naprzód Syrynia 18 czerwca, 17:00
Górnik Radlin 4-1 Jedność Jejkowice 18 czerwca, 17:00
Start Mszana 2-1 KS Kuźnia Raciborska 18 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 3-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 18 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 5-1 Czarni Nowa Wieś 18 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 6-3 Górnik II Jastrzębie Zdrój 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (śląska)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)

IV liga 2004/2005 (śląska I)
IV liga 2004/2005 (śląska II)

Liga okręgowa 2004/2005 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2004/2005 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice I)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice II)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice IV)

Klasa A 2004/2005 (Racibórz)
Klasa A 2004/2005 (Rybnik)
Klasa A 2004/2005 (Tychy)

Autor: Szczepan Kiełtyka
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas