[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BKS Stal Bielsko-Biała 32 84 27 3 2 119-24 16 0 0 66-6 11 3 2 53-18
2.  Skałka Żabnica 32 66 21 3 8 91-39 13 2 1 60-17 8 1 7 31-22
3.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 32 57 17 6 9 54-37 13 2 1 36-13 4 4 8 18-24 2 4 1 1 0 4-1
4.  LKS Czaniec 32 57 17 6 9 70-41 11 3 2 44-16 6 3 7 26-25 2 1 0 1 1 1-4
5.  Koszarawa II Żywiec 32 50 15 5 12 42-34 11 1 4 23-10 4 4 8 19-24
6.  LKS Bestwina 32 48 14 6 12 63-50 9 3 4 40-23 5 3 8 23-27
7.  Wilamowiczanka Wilamowice 32 47 15 2 15 67-58 11 1 4 36-22 4 1 11 31-36
8.  Morcinek Kaczyce 32 46 13 7 12 43-47 9 3 4 27-20 4 4 8 16-27 2 4 1 1 0 2-1
9.  Kuźnia Ustroń 32 46 13 7 12 59-46 9 5 2 34-16 4 2 10 25-30 2 1 0 1 1 1-2
10.  Zapora Porąbka 32 43 12 7 13 50-54 7 4 5 24-22 5 3 8 26-32
11.  Walcownia Czechowice-Dziedzice 32 42 11 9 12 40-51 7 3 6 22-24 4 6 6 18-27
12.  Sokół Zabrzeg 32 41 10 11 11 59-62 6 6 4 30-25 4 5 7 29-37 2 2 0 2 0 1-1
13.  Soła Kobiernice 32 41 10 11 11 43-50 7 4 5 24-22 3 7 6 19-28 2 2 0 2 0 1-1
14.  Rekord Bielsko-Biała 32 37 10 7 15 46-54 5 5 6 28-29 5 2 9 18-25
15.  Cukrownik Chybie 32 31 8 7 17 54-72 5 6 5 28-31 3 1 12 26-41
16.  Beskid Gilowice 32 17 5 2 25 26-101 4 1 11 16-41 1 1 14 10-60
17.  Spójnia Zebrzydowice 32 12 3 3 26 25-131 2 2 12 17-59 1 1 14 8-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 BKS Stal Bielsko-Biała    5-1 1-0 4-0 2-0 4-2 2-1 4-0 3-0 4-0 4-0 6-0 4-1 4-0 3-0* 9-1 7-0 
 2 Skałka Żabnica3-2     2-0 0-0 2-1 4-0 3-1 7-2 2-1 4-4 2-0 2-1 1-3 2-1 3-1 7-0 16-0 
 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała3-2 2-0     4-1 1-0 1-0 3-2 0-0 3-3 2-1 1-2 2-0 2-0 2-1 2-1 2-0 6-0 
 4 LKS Czaniec2-3 0-1 0-0     3-0 3-0 3-1 2-1 2-0 4-0 0-0 3-3 5-0 2-1 5-4 3-2 7-0 
 5 Koszarawa II Żywiec0-3 0-1 3-0 1-0     1-0 2-0 1-0 2-1 0-2 0-1 4-1 3-0 1-0 2-1 0-0 3-0 
 6 LKS Bestwina1-3 2-1 1-1 2-3 0-0     3-2 2-1 2-4 1-4 3-1 4-0 1-1 3-1 2-0 7-1 6-0 
 7 Wilamowiczanka Wilamowice1-6 2-1 3-2 2-0 0-0 1-2     1-2 2-0 0-3 8-1 3-1 3-1 3-1 4-1 1-0 2-1 
 8 Morcinek Kaczyce0-5 0-3 0-0 2-1 6-1 0-2 2-1     1-1 1-0 1-1 3-0 2-1 0-1 3-2 3-1 3-0 
 9 Kuźnia Ustroń1-1 2-1 0-2 2-0 2-0 0-0 5-3 0-1     6-4 0-0 2-2 0-0 3-0 1-0 4-1 6-1 
 10 Zapora Porąbka0-5 0-2 1-3 0-0 2-0 0-0 2-4 2-0 1-0     1-1 3-4 1-1 1-0 2-1 1-0 7-1 
 11 Walcownia Czechowice-Dziedzice1-2 0-3 1-1 1-2 0-3 2-1 2-1 3-2 3-1 2-0     0-4 1-1 1-2 4-1 1-0 0-0 
 12 Sokół Zabrzeg2-4 0-4 1-0 1-1 0-2 3-3 2-1 1-1 4-2 1-1 1-0     0-0 0-0 1-4 11-1 2-1 
 13 Soła Kobiernice1-3 3-2 2-0 2-0 1-1 2-1 1-0 1-1 1-3 1-1 1-3 1-1     0-2 6-3 0-1 1-0 
 14 Rekord Bielsko-Biała2-2 3-2 3-6 0-3 0-0 1-3 2-5 1-2 2-0 3-1 1-1 0-0 1-1     2-3 5-0 2-0 
 15 Cukrownik Chybie1-1 1-1 4-1 2-4 0-4 3-2 2-2 1-1 2-1 2-1 1-1 2-2 2-3 1-3     3-0 1-4 
 16 Beskid Gilowice0-3 0-4 1-2 0-6 2-1 2-5 2-6 1-0 0-1 1-2 1-0 1-2 0-4 2-2 0-3     3-0 
 17 Spójnia Zebrzydowice0-8 2-4 1-0 2-5 3-6 0-2 0-1 0-2 0-7 0-2 2-6 1-8 2-2 0-3 1-1 3-2     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pauza: LKS Czaniec.
 
Kuźnia Ustroń 1-0 Cukrownik Chybie
Morcinek Kaczyce 0-2 LKS Bestwina
Rekord Bielsko-Biała 3-6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Beskid Gilowice 1-0 Walcownia Czechowice-Dziedzice
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Wilamowiczanka Wilamowice
Skałka Żabnica 2-1 Sokół Zabrzeg
Spójnia Zebrzydowice 2-2 Soła Kobiernice
Zapora Porąbka 2-0 Koszarawa II Żywiec

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Pauza: Morcinek Kaczyce.
 
Cukrownik Chybie 0-4 Koszarawa II Żywiec
Soła Kobiernice 1-1 Zapora Porąbka
Sokół Zabrzeg 2-1 Spójnia Zebrzydowice
Wilamowiczanka Wilamowice 2-1 Skałka Żabnica
Walcownia Czechowice-Dziedzice 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Beskid Gilowice
LKS Bestwina 3-1 Rekord Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń 2-0 LKS Czaniec

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
LKS Czaniec 5-4 Cukrownik Chybie
Morcinek Kaczyce 1-1 Kuźnia Ustroń
Beskid Gilowice 2-5 LKS Bestwina
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Skałka Żabnica 2-0 Walcownia Czechowice-Dziedzice
Spójnia Zebrzydowice 0-1 Wilamowiczanka Wilamowice
Zapora Porąbka 3-4 Sokół Zabrzeg
Koszarawa II Żywiec 3-0 Soła Kobiernice

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Pauza: Beskid Gilowice.
 
Cukrownik Chybie 2-3 Soła Kobiernice
Sokół Zabrzeg 0-2 Koszarawa II Żywiec
Wilamowiczanka Wilamowice 0-3 Zapora Porąbka
Walcownia Czechowice-Dziedzice 0-0 Spójnia Zebrzydowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Skałka Żabnica
w Wilkowicach
LKS Bestwina 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń 3-0 Rekord Bielsko-Biała
LKS Czaniec 2-1 Morcinek Kaczyce

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Pauza: BKS Stal Bielsko-Biała.
 
Morcinek Kaczyce 3-2 Cukrownik Chybie 29 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 0-3 LKS Czaniec 29 sierpnia, 17:00
Beskid Gilowice 0-1 Kuźnia Ustroń 29 sierpnia, 17:00
Skałka Żabnica 4-0 LKS Bestwina 29 sierpnia, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 28 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 1-1 Walcownia Czechowice-Dziedzice 29 sierpnia, 17:00
Koszarawa II Żywiec 2-0 Wilamowiczanka Wilamowice 29 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 1-1 Sokół Zabrzeg 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 1 września

Pauza: Skałka Żabnica.
 
Cukrownik Chybie 2-2 Sokół Zabrzeg
Wilamowiczanka Wilamowice 3-1 Soła Kobiernice
Walcownia Czechowice-Dziedzice 0-3 Koszarawa II Żywiec 8 września
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 Zapora Porąbka
LKS Bestwina 6-0 Spójnia Zebrzydowice
Kuźnia Ustroń 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec 3-2 Beskid Gilowice
Morcinek Kaczyce 0-1 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 7 - 4-5 września

Pauza: Spójnia Zebrzydowice.
 
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Cukrownik Chybie
Beskid Gilowice 1-0 Morcinek Kaczyce
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 LKS Czaniec
Skałka Żabnica 2-1 Kuźnia Ustroń
Zapora Porąbka 0-0 LKS Bestwina
Koszarawa II Żywiec 3-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Soła Kobiernice 1-3 Walcownia Czechowice-Dziedzice
Sokół Zabrzeg 2-1 Wilamowiczanka Wilamowice

Kolejka 8 - 11-12 września

Pauza: Zapora Porąbka.
 
Cukrownik Chybie 2-2 Wilamowiczanka Wilamowice 12 września, 16:00
Walcownia Czechowice-Dziedzice 0-4 Sokół Zabrzeg 12 września, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Soła Kobiernice 12 września, 16:00
LKS Bestwina 0-0 Koszarawa II Żywiec 11 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 6-1 Spójnia Zebrzydowice 11 września, 16:00
LKS Czaniec 0-1 Skałka Żabnica 11 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 0-5 BKS Stal Bielsko-Biała 12 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 5-0 Beskid Gilowice 12 września, 16:00

Kolejka 9 - 18-19 września

Pauza: Koszarawa II Żywiec.
 
Beskid Gilowice 0-3 Cukrownik Chybie 19 sierpnia, 13:30
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Rekord Bielsko-Biała 18 sierpnia, 11:00
Skałka Żabnica 7-2 Morcinek Kaczyce 19 sierpnia, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 2-5 LKS Czaniec 18 sierpnia, 16:00
Zapora Porąbka 1-0 Kuźnia Ustroń 19 sierpnia, 16:00
Soła Kobiernice 2-1 LKS Bestwina 18 sierpnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 18 sierpnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 8-1 Walcownia Czechowice-Dziedzice 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 10 - 25-26 września

Pauza: Soła Kobiernice.
 
Cukrownik Chybie 1-1 Walcownia Czechowice-Dziedzice 25 września, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-2 Wilamowiczanka Wilamowice 26 września, 16:00
LKS Bestwina 4-0 Sokół Zabrzeg 26 września, 11:00
Kuźnia Ustroń 2-0 Koszarawa II Żywiec 25 września, 16:00
LKS Czaniec 4-0 Zapora Porąbka 25 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 3-0 Spójnia Zebrzydowice 25 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Skałka Żabnica 26 września, 16:00
Beskid Gilowice 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 26 września, 16:00

Kolejka 11 - 2-3 października

Pauza: Sokół Zabrzeg.
 
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Cukrownik Chybie 2 października, 11:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie Cukrownika występował nieuprawniony zawodnik
Skałka Żabnica 7-0 Beskid Gilowice 3 października, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 0-3 Rekord Bielsko-Biała 2 października, 15:00
Zapora Porąbka 2-0 Morcinek Kaczyce 3 października, 15:00
Koszarawa II Żywiec 1-0 LKS Czaniec 3 października, 15:00
Soła Kobiernice 1-3 Kuźnia Ustroń 2 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-2 LKS Bestwina 2 października, 15:00
Walcownia Czechowice-Dziedzice 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 października, 15:00

Kolejka 12 - 9-10 października

Pauza: Wilamowiczanka Wilamowice.
 
Cukrownik Chybie 4-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 października, 15:00
LKS Bestwina 3-1 Walcownia Czechowice-Dziedzice 10 października, 11:00
Kuźnia Ustroń 2-2 Sokół Zabrzeg 9 października, 15:00
LKS Czaniec 5-0 Soła Kobiernice 9 października, 11:00
Morcinek Kaczyce 6-1 Koszarawa II Żywiec 9 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Zapora Porąbka 9 października, 15:00
Beskid Gilowice 3-0 Spójnia Zebrzydowice 10 października, 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała 5-1 Skałka Żabnica 9 października, 11:00

Kolejka 13 - 16-17 października

Pauza: Walcownia Czechowice-Dziedzice.
 
Skałka Żabnica 3-1 Cukrownik Chybie 17 października, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 0-8 BKS Stal Bielsko-Biała 16 października, 15:00
Zapora Porąbka 1-0 Beskid Gilowice 17 października, 15:00
Koszarawa II Żywiec 1-0 Rekord Bielsko-Biała 17 października, 15:00
Soła Kobiernice 1-1 Morcinek Kaczyce 16 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 1-1 LKS Czaniec 17 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-0 Kuźnia Ustroń 17 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 LKS Bestwina 17 października, 15:00

Kolejka 14 - 23-24 października

Pauza: Podbeskidzie II Bielsko-Biała.
 
Cukrownik Chybie 3-2 LKS Bestwina 23 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 0-0 Walcownia Czechowice-Dziedzice 23 października, 15:00
LKS Czaniec 3-1 Wilamowiczanka Wilamowice 23 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 3-0 Sokół Zabrzeg 24 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Soła Kobiernice 23 października, 15:00
Beskid Gilowice 2-1 Koszarawa II Żywiec 24 października, 10:30
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Zapora Porąbka 23 października, 11:00
Skałka Żabnica 16-0 Spójnia Zebrzydowice 24 października, 15:00

Kolejka 15 - 30-31 października

Pauza: LKS Bestwina.
 
Spójnia Zebrzydowice 1-1 Cukrownik Chybie 30 października, 15:00
Zapora Porąbka 0-2 Skałka Żabnica 31 października, 14:00
Koszarawa II Żywiec 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 31 października, 14:00
Soła Kobiernice 0-1 Beskid Gilowice 30 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 0-0 Rekord Bielsko-Biała 31 października, 14:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-2 Morcinek Kaczyce 30 października, 14:00
Walcownia Czechowice-Dziedzice 1-2 LKS Czaniec 30 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-3 Kuźnia Ustroń 31 października, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Pauza: Cukrownik Chybie.
 
Kuźnia Ustroń 0-0 LKS Bestwina 6 listopada, 13:30
LKS Czaniec 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 listopada, 13:30
Morcinek Kaczyce 1-1 Walcownia Czechowice-Dziedzice 7 listopada, 13:30
Rekord Bielsko-Biała 2-5 Wilamowiczanka Wilamowice 6 listopada, 13:30
Beskid Gilowice 1-2 Sokół Zabrzeg 7 listopada, 13:30
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 Soła Kobiernice 6 listopada, 11:00
Skałka Żabnica 2-1 Koszarawa II Żywiec 6 listopada, 13:00
Spójnia Zebrzydowice 0-2 Zapora Porąbka 6 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Kuźnia Ustroń.
 
Zapora Porąbka 2-1 Cukrownik Chybie 11 listopada, 13:30
Koszarawa II Żywiec 3-0 Spójnia Zebrzydowice 11 listopada, 13:30
Soła Kobiernice 3-2 Skałka Żabnica 11 listopada, 13:30
Sokół Zabrzeg 2-4 BKS Stal Bielsko-Biała 11 listopada, 13:30
Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 Beskid Gilowice 11 listopada, 13:30
Walcownia Czechowice-Dziedzice 1-2 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada, 13:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Morcinek Kaczyce 11 listopada, 13:30
LKS Bestwina 2-3 LKS Czaniec 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 13 kwietnia

Pauza: LKS Czaniec.
 
Cukrownik Chybie 2-1 Kuźnia Ustroń
LKS Bestwina 2-1 Morcinek Kaczyce
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 Rekord Bielsko-Biała
Walcownia Czechowice-Dziedzice 1-0 Beskid Gilowice
Wilamowiczanka Wilamowice 1-6 BKS Stal Bielsko-Biała
Sokół Zabrzeg 0-4 Skałka Żabnica
Soła Kobiernice 1-0 Spójnia Zebrzydowice
Koszarawa II Żywiec 0-2 Zapora Porąbka

Kolejka 19 - 11 maja

Pauza: Morcinek Kaczyce.
 
Koszarawa II Żywiec 2-1 Cukrownik Chybie
Zapora Porąbka 1-1 Soła Kobiernice
Spójnia Zebrzydowice 1-8 Sokół Zabrzeg
Skałka Żabnica 3-1 Wilamowiczanka Wilamowice
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Walcownia Czechowice-Dziedzice 18 maja, 17:00
Beskid Gilowice 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 28 marca
Rekord Bielsko-Biała 1-3 LKS Bestwina
LKS Czaniec 2-0 Kuźnia Ustroń

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Cukrownik Chybie 2-4 LKS Czaniec 2 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-1 Morcinek Kaczyce 2 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 7-1 Beskid Gilowice 8 czerwca
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-2 BKS Stal Bielsko-Biała 22 czerwca
Walcownia Czechowice-Dziedzice 0-3 Skałka Żabnica 2 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-1 Spójnia Zebrzydowice 2 kwietnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 1-1 Zapora Porąbka
przełożony
Soła Kobiernice 1-1 Koszarawa II Żywiec 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Pauza: Beskid Gilowice.
 
Soła Kobiernice 6-3 Cukrownik Chybie 9 kwietnia, 13:00
Koszarawa II Żywiec 4-1 Sokół Zabrzeg 10 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 2-4 Wilamowiczanka Wilamowice 10 kwietnia, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 2-6 Walcownia Czechowice-Dziedzice 9 kwietnia, 16:00
Skałka Żabnica 2-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 kwietnia, 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała 4-2 LKS Bestwina 9 kwietnia, 12:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Kuźnia Ustroń 9 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce 2-1 LKS Czaniec 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Pauza: BKS Stal Bielsko-Biała.
 
Cukrownik Chybie 1-1 Morcinek Kaczyce 17 kwietnia, 16:00
LKS Czaniec 2-1 Rekord Bielsko-Biała 16 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 4-1 Beskid Gilowice 16 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 2-1 Skałka Żabnica 17 kwietnia, 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6-0 Spójnia Zebrzydowice 16 kwietnia, 16:00
Walcownia Czechowice-Dziedzice 2-0 Zapora Porąbka 16 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-0 Koszarawa II Żywiec 16 kwietnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 0-0 Soła Kobiernice 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Pauza: Skałka Żabnica.
 
Sokół Zabrzeg 1-4 Cukrownik Chybie 24 kwietnia, 16:00
Soła Kobiernice 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 23 kwietnia, 16:00
Koszarawa II Żywiec 0-1 Walcownia Czechowice-Dziedzice 24 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 1-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 kwietnia, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 0-2 LKS Bestwina 23 kwietnia, 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Kuźnia Ustroń 23 kwietnia, 12:00
Beskid Gilowice 0-6 LKS Czaniec 24 kwietnia, 14:00
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Morcinek Kaczyce 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 24 - 30 kwietnia

Pauza: Spójnia Zebrzydowice.
 
Cukrownik Chybie 1-3 Rekord Bielsko-Biała 30 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce 3-1 Beskid Gilowice 30 kwietnia, 16:00
LKS Czaniec 2-3 BKS Stal Bielsko-Biała 30 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 2-1 Skałka Żabnica 30 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 1-4 Zapora Porąbka 30 kwietnia, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 Koszarawa II Żywiec 30 kwietnia, 11:00
Walcownia Czechowice-Dziedzice 1-1 Soła Kobiernice 30 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-1 Sokół Zabrzeg 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 3 maja

Pauza: Zapora Porąbka.
 
Wilamowiczanka Wilamowice 4-1 Cukrownik Chybie
Sokół Zabrzeg 1-0 Walcownia Czechowice-Dziedzice
Soła Kobiernice 2-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Koszarawa II Żywiec 1-0 LKS Bestwina 18 maja, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 0-7 Kuźnia Ustroń
Skałka Żabnica 0-0 LKS Czaniec
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Morcinek Kaczyce
Beskid Gilowice 2-2 Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 26 - 7-8 maja

Pauza: Koszarawa II Żywiec.
 
Cukrownik Chybie 3-0 Beskid Gilowice 7 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała 7 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-3 Skałka Żabnica 8 maja, 17:00
LKS Czaniec 7-0 Spójnia Zebrzydowice 7 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 6-4 Zapora Porąbka 16 czerwca
LKS Bestwina 1-1 Soła Kobiernice 8 maja, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Sokół Zabrzeg 8 maja, 17:00
Walcownia Czechowice-Dziedzice 2-1 Wilamowiczanka Wilamowice 7 maja, 17:00

Kolejka 27 - 14-15 maja

Pauza: Soła Kobiernice.
 
Walcownia Czechowice-Dziedzice 4-1 Cukrownik Chybie 14 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-3 LKS Bestwina 15 maja, 17:00
Koszarawa II Żywiec 2-1 Kuźnia Ustroń 15 maja, 17:00
Zapora Porąbka 0-0 LKS Czaniec 15 maja, 11:00
Spójnia Zebrzydowice 0-2 Morcinek Kaczyce 14 maja, 17:00
Skałka Żabnica 2-1 Rekord Bielsko-Biała 15 maja, 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała 9-1 Beskid Gilowice 14 maja, 17:00

Kolejka 28 - 21-22 maja

Pauza: Sokół Zabrzeg.
 
Cukrownik Chybie 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Beskid Gilowice 0-4 Skałka Żabnica
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Spójnia Zebrzydowice
Morcinek Kaczyce 1-0 Zapora Porąbka
LKS Czaniec 3-0 Koszarawa II Żywiec
Kuźnia Ustroń 0-0 Soła Kobiernice
LKS Bestwina 3-2 Wilamowiczanka Wilamowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Walcownia Czechowice-Dziedzice

Kolejka 29 - 26 maja

Pauza: Wilamowiczanka Wilamowice.
 
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 Cukrownik Chybie
Walcownia Czechowice-Dziedzice 2-1 LKS Bestwina
Sokół Zabrzeg 4-2 Kuźnia Ustroń
Soła Kobiernice 2-0 LKS Czaniec
Koszarawa II Żywiec 1-0 Morcinek Kaczyce
Zapora Porąbka 1-0 Rekord Bielsko-Biała
Spójnia Zebrzydowice 3-2 Beskid Gilowice
Skałka Żabnica 3-2 BKS Stal Bielsko-Biała

Kolejka 30 - 28-29 maja

Pauza: Walcownia Czechowice-Dziedzice.
 
Cukrownik Chybie 1-1 Skałka Żabnica
BKS Stal Bielsko-Biała 7-0 Spójnia Zebrzydowice
mecz przerwany w 46. minucie z powodu zdekompletowania zespołu gości
Beskid Gilowice 1-2 Zapora Porąbka
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Koszarawa II Żywiec
Morcinek Kaczyce 2-1 Soła Kobiernice
LKS Czaniec 3-3 Sokół Zabrzeg
Kuźnia Ustroń 5-3 Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Bestwina 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Kolejka 31 - 4-5 czerwca

Pauza: Podbeskidzie II Bielsko-Biała.
 
LKS Bestwina 2-0 Cukrownik Chybie
Walcownia Czechowice-Dziedzice 3-1 Kuźnia Ustroń
Wilamowiczanka Wilamowice 2-0 LKS Czaniec
Sokół Zabrzeg 1-1 Morcinek Kaczyce 8 czerwca
Soła Kobiernice 0-2 Rekord Bielsko-Biała
Koszarawa II Żywiec 0-0 Beskid Gilowice
Zapora Porąbka 0-5 BKS Stal Bielsko-Biała
Spójnia Zebrzydowice 2-4 Skałka Żabnica

Kolejka 32 - 11-12 czerwca

Pauza: LKS Bestwina.
 
Cukrownik Chybie 1-4 Spójnia Zebrzydowice
Skałka Żabnica 4-4 Zapora Porąbka 12 czerwca, 15:00
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Koszarawa II Żywiec
Beskid Gilowice 0-4 Soła Kobiernice 12 czerwca, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Sokół Zabrzeg
Morcinek Kaczyce 2-1 Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Czaniec 0-0 Walcownia Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń 0-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Kolejka 33 - 18-19 czerwca

Pauza: Cukrownik Chybie.
 
LKS Bestwina 2-4 Kuźnia Ustroń
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-1 LKS Czaniec
Walcownia Czechowice-Dziedzice 3-2 Morcinek Kaczyce
Wilamowiczanka Wilamowice 3-1 Rekord Bielsko-Biała
Sokół Zabrzeg 11-1 Beskid Gilowice
Soła Kobiernice 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała
Koszarawa II Żywiec 0-1 Skałka Żabnica 19 czerwca, 17:00
Zapora Porąbka 7-1 Spójnia Zebrzydowice

Kolejka 34 - 25-26 czerwca

Pauza: Kuźnia Ustroń.
 
Cukrownik Chybie 2-1 Zapora Porąbka
Spójnia Zebrzydowice 3-6 Koszarawa II Żywiec
Skałka Żabnica 1-3 Soła Kobiernice
BKS Stal Bielsko-Biała 6-0 Sokół Zabrzeg
Beskid Gilowice 2-6 Wilamowiczanka Wilamowice
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Walcownia Czechowice-Dziedzice
Morcinek Kaczyce 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec 3-0 LKS Bestwina

Baraże o udział w IV lidze (śląska)

IV liga 2004/2005 (śląska II)

Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice I)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice II)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice III)
Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice IV)

Klasa A 2004/2005 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2004/2005 (Skoczów)
Klasa A 2004/2005 (Żywiec)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas