[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przełom Kaniów 26 60 20 0 6 69-25 11 0 2 40-9 9 0 4 29-16 2 3 1 0 1 2-1
2.  Pionier Pisarzowice 26 60 19 3 4 69-29 11 2 0 41-13 8 1 4 28-16 2 3 1 0 1 1-2
3.  Drzewiarz Jasienica 26 49 15 4 7 60-36 11 1 1 40-9 4 3 6 20-27 4 7 2 1 1 8-3
4.  Sokół Buczkowice 26 49 15 4 7 55-33 9 2 2 35-14 6 2 5 20-19 4 5 1 2 1 3-4
5.  Spójnia Landek 26 49 14 7 5 70-37 8 3 2 36-17 6 4 3 34-20 4 3 0 3 1 2-6
6.  GLKS Wilkowice 26 47 15 2 9 60-39 11 0 2 35-13 4 2 7 25-26
7.  Żar Międzybrodzie Bialskie 26 36 10 6 10 38-43 6 4 3 25-20 4 2 7 13-23
8.  Orzeł Kozy 26 35 10 5 11 41-40 5 3 5 19-20 5 2 6 22-20
9.  Sokół Hecznarowice 26 30 8 6 12 40-59 4 5 4 23-21 4 1 8 17-38
10.  Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 26 25 7 4 15 34-64 6 1 6 16-20 1 3 9 18-44 2 6 2 0 0 6-2
11.  KS Bestwinka 26 25 8 1 17 41-80 4 1 8 19-41 4 0 9 22-39 2 0 0 0 2 2-6
12.  Groń Bujaków 26 23 7 2 17 29-56 6 1 6 19-25 1 1 11 10-31
13.  Zamek Grodziec Śląski 26 20 5 5 16 48-57 4 1 8 26-24 1 4 8 22-33
14.  Czarni Jaworze 26 11 2 5 19 22-78 1 3 9 13-43 1 2 10 9-35
Groń Bujaków wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Przełom Kaniów    2-0 2-0 0-1 3-2 4-0 1-0 2-0 7-1 3-0 1-2 3-0* 6-2 6-1 
 2 Pionier Pisarzowice1-0     3-3 2-0 1-1 3-2 3-1 2-1 4-0 6-2 4-1 3-2 2-0 7-0 
 3 Drzewiarz Jasienica3-2 0-1     3-1 4-0 2-0 3-0 5-1 4-0 5-1 4-1 2-0 4-1 1-1 
 4 Sokół Buczkowice0-3 2-3 1-0     1-1 1-0 6-1 1-1 6-0 3-2 4-2 3-0* 2-1 5-0 
 5 Spójnia Landek2-3 6-3 1-1 0-0     4-0 0-1 2-1 2-1 5-1 8-2 2-1 3-3 1-0 
 6 GLKS Wilkowice1-2 2-1 6-1 3-2 0-1     1-0 1-0 4-0 6-2 2-1 3-0* 3-2 3-1 
 7 Żar Międzybrodzie Bialskie0-1 1-1 1-0 1-3 4-2 0-4     2-0 3-3 2-2 4-1 3-0* 1-1 3-2 
 8 Orzeł Kozy0-1 0-4 2-2 0-1 1-1 2-1 4-1     1-0 5-0 1-2 0-5 3-2 0-0 
 9 Sokół Hecznarowice1-2 0-2 0-1 0-0 1-1 4-0 2-2 3-3     3-2 1-2 3-2 3-3 2-1 
 10 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)3-1 1-0 0-1 0-4 0-4 1-1 1-3 2-3 0-2     2-0 3-0* 2-1 1-0 
 11 KS Bestwinka1-8 0-4 4-3 2-3 1-4 0-6 0-0 0-3 4-2 2-4     3-0* 1-4 1-0 
 12 Groń Bujaków3-0 0-3* 0-3* 3-1 0-3* 3-3 2-0 0-3* 0-3* 3-1 4-2     1-0 0-3* 
 13 Zamek Grodziec Śląski0-3 1-2 5-1 5-0 2-4 2-4 0-1 0-2 1-2 0-0 2-5 3-0*     5-0 
 14 Czarni Jaworze1-3 1-4 2-4 0-4 2-10 0-4 0-3 0-4 2-3 1-1 2-1 0-0 2-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Drzewiarz Jasienica 5-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1 września
Przełom Kaniów 0-1 Sokół Buczkowice
Spójnia Landek 2-1 Orzeł Kozy
Groń Bujaków 4-2 KS Bestwinka
GLKS Wilkowice 4-0 Sokół Hecznarowice
Pionier Pisarzowice 2-0 Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-2 Czarni Jaworze

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-0 Czarni Jaworze
Zamek Grodziec Śląski 0-1 Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Hecznarowice 0-2 Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka 0-6 GLKS Wilkowice
Orzeł Kozy 0-5 Groń Bujaków
Sokół Buczkowice 1-1 Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica 3-2 Przełom Kaniów

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Przełom Kaniów 3-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Spójnia Landek 1-1 Drzewiarz Jasienica 22 września
Groń Bujaków 3-1 Sokół Buczkowice
GLKS Wilkowice 1-0 Orzeł Kozy
Pionier Pisarzowice 4-1 KS Bestwinka
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-3 Sokół Hecznarowice
Czarni Jaworze 2-2 Zamek Grodziec Śląski

Kolejka 4 - 4-5 września

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 Zamek Grodziec Śląski
Sokół Hecznarowice 2-1 Czarni Jaworze
KS Bestwinka 0-0 Żar Międzybrodzie Bialskie
Orzeł Kozy 0-4 Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice 1-0 GLKS Wilkowice
Drzewiarz Jasienica 2-0 Groń Bujaków
Przełom Kaniów 3-2 Spójnia Landek

Kolejka 5 - 11-12 września

Spójnia Landek 5-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Groń Bujaków 3-0 Przełom Kaniów
lub 2-0
GLKS Wilkowice 6-1 Drzewiarz Jasienica
Pionier Pisarzowice 2-0 Sokół Buczkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-0 Orzeł Kozy
Czarni Jaworze 2-1 KS Bestwinka
Zamek Grodziec Śląski 1-2 Sokół Hecznarowice

Kolejka 6 - 18-19 września

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-2 Sokół Hecznarowice
KS Bestwinka 1-4 Zamek Grodziec Śląski
Orzeł Kozy 0-0 Czarni Jaworze
Sokół Buczkowice 6-1 Żar Międzybrodzie Bialskie
Drzewiarz Jasienica 0-1 Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów 4-0 GLKS Wilkowice
Spójnia Landek 2-1 Groń Bujaków 11 listopada
nie odbył się; decyzją podokręgu mecz przełożono na koniec rozgrywek

Kolejka 7 - 25-26 września

Groń Bujaków 3-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
GLKS Wilkowice 0-1 Spójnia Landek
Pionier Pisarzowice 1-0 Przełom Kaniów
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-0 Drzewiarz Jasienica
Czarni Jaworze 0-4 Sokół Buczkowice
Zamek Grodziec Śląski 0-2 Orzeł Kozy
Sokół Hecznarowice 1-2 KS Bestwinka

Kolejka 8 - 2-3 października

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-0 KS Bestwinka
Orzeł Kozy 1-0 Sokół Hecznarowice
Sokół Buczkowice 2-1 Zamek Grodziec Śląski
Drzewiarz Jasienica 1-1 Czarni Jaworze
Przełom Kaniów 1-0 Żar Międzybrodzie Bialskie
Spójnia Landek 6-3 Pionier Pisarzowice
Groń Bujaków 3-3 GLKS Wilkowice

Kolejka 9 - 9-10 października

GLKS Wilkowice 6-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Pionier Pisarzowice 3-2 Groń Bujaków
Żar Międzybrodzie Bialskie 4-2 Spójnia Landek
Czarni Jaworze 1-3 Przełom Kaniów
Zamek Grodziec Śląski 5-1 Drzewiarz Jasienica
Sokół Hecznarowice 0-0 Sokół Buczkowice
KS Bestwinka 0-3 Orzeł Kozy

Kolejka 10 - 16-17 października

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-3 Orzeł Kozy
Sokół Buczkowice 4-2 KS Bestwinka
Drzewiarz Jasienica 4-0 Sokół Hecznarowice
Przełom Kaniów 6-2 Zamek Grodziec Śląski
Spójnia Landek 1-0 Czarni Jaworze
Groń Bujaków 2-0 Żar Międzybrodzie Bialskie
GLKS Wilkowice 2-1 Pionier Pisarzowice

Kolejka 11 - 23-24 października

Pionier Pisarzowice 6-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-4 GLKS Wilkowice
Czarni Jaworze 0-0 Groń Bujaków
Zamek Grodziec Śląski 2-4 Spójnia Landek
Sokół Hecznarowice 1-2 Przełom Kaniów
KS Bestwinka 4-3 Drzewiarz Jasienica
Orzeł Kozy 0-1 Sokół Buczkowice

Kolejka 12 - 30-31 października

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-4 Sokół Buczkowice
Drzewiarz Jasienica 5-1 Orzeł Kozy
Przełom Kaniów 1-2 KS Bestwinka
Spójnia Landek 2-1 Sokół Hecznarowice
Groń Bujaków 1-0 Zamek Grodziec Śląski
GLKS Wilkowice 3-1 Czarni Jaworze
Pionier Pisarzowice 3-1 Żar Międzybrodzie Bialskie

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Żar Międzybrodzie Bialskie 2-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Czarni Jaworze 1-4 Pionier Pisarzowice
Zamek Grodziec Śląski 2-4 GLKS Wilkowice
Sokół Hecznarowice 3-2 Groń Bujaków
KS Bestwinka 1-4 Spójnia Landek
Orzeł Kozy 0-1 Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice 1-0 Drzewiarz Jasienica

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-1 Drzewiarz Jasienica 11 maja
termin prawdopodobny
Sokół Buczkowice 0-3 Przełom Kaniów 11 maja
termin prawdopodobny
Orzeł Kozy 1-1 Spójnia Landek
KS Bestwinka 3-0 Groń Bujaków
(wo)
Sokół Hecznarowice 4-0 GLKS Wilkowice 11 maja
termin prawdopodobny
Zamek Grodziec Śląski 1-2 Pionier Pisarzowice
Czarni Jaworze 0-3 Żar Międzybrodzie Bialskie

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Czarni Jaworze 1-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-1 Zamek Grodziec Śląski
Pionier Pisarzowice 4-0 Sokół Hecznarowice
GLKS Wilkowice 2-1 KS Bestwinka
Groń Bujaków 0-3 Orzeł Kozy
(wo)
Spójnia Landek 0-0 Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów 2-0 Drzewiarz Jasienica

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-1 Przełom Kaniów
Drzewiarz Jasienica 4-0 Spójnia Landek
Sokół Buczkowice 3-0 Groń Bujaków
(wo)
Orzeł Kozy 2-1 GLKS Wilkowice
KS Bestwinka 0-4 Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice 2-2 Żar Międzybrodzie Bialskie
Zamek Grodziec Śląski 5-0 Czarni Jaworze

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Zamek Grodziec Śląski 0-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Czarni Jaworze 2-3 Sokół Hecznarowice
Żar Międzybrodzie Bialskie 4-1 KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice 2-1 Orzeł Kozy
GLKS Wilkowice 3-2 Sokół Buczkowice
Groń Bujaków 0-3 Drzewiarz Jasienica
(wo)
Spójnia Landek 2-3 Przełom Kaniów

Kolejka 18 - 1 maja

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-4 Spójnia Landek
Przełom Kaniów 3-0 Groń Bujaków
(wo)
Drzewiarz Jasienica 2-0 GLKS Wilkowice
Sokół Buczkowice 2-3 Pionier Pisarzowice
Orzeł Kozy 4-1 Żar Międzybrodzie Bialskie
KS Bestwinka 1-0 Czarni Jaworze
Sokół Hecznarowice 3-3 Zamek Grodziec Śląski

Kolejka 19 - 7 maja-8 lipca

Sokół Hecznarowice 3-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Zamek Grodziec Śląski 2-5 KS Bestwinka
Czarni Jaworze 0-4 Orzeł Kozy
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-3 Sokół Buczkowice
Pionier Pisarzowice 3-3 Drzewiarz Jasienica
GLKS Wilkowice 1-2 Przełom Kaniów
Groń Bujaków 0-3 Spójnia Landek
(wo)

Kolejka 20 - 14-15 maja

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 Groń Bujaków
(wo)
Spójnia Landek 4-0 GLKS Wilkowice
Przełom Kaniów 2-0 Pionier Pisarzowice
Drzewiarz Jasienica 3-0 Żar Międzybrodzie Bialskie
Sokół Buczkowice 5-0 Czarni Jaworze
lub 6-0
Orzeł Kozy 3-2 Zamek Grodziec Śląski
KS Bestwinka 4-2 Sokół Hecznarowice

Kolejka 21 - 21-22 maja

KS Bestwinka 2-4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Sokół Hecznarowice 3-3 Orzeł Kozy
Zamek Grodziec Śląski 5-0 Sokół Buczkowice
Czarni Jaworze 2-4 Drzewiarz Jasienica
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-1 Przełom Kaniów
Pionier Pisarzowice 1-1 Spójnia Landek
GLKS Wilkowice 3-0 Groń Bujaków
(wo)

Kolejka 22 - 25-26 maja

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 GLKS Wilkowice
Groń Bujaków 0-3 Pionier Pisarzowice
(wo)
Spójnia Landek 0-1 Żar Międzybrodzie Bialskie
Przełom Kaniów 6-1 Czarni Jaworze
Drzewiarz Jasienica 4-1 Zamek Grodziec Śląski
Sokół Buczkowice 6-0 Sokół Hecznarowice
Orzeł Kozy 1-2 KS Bestwinka

Kolejka 23 - 28-29 maja

Orzeł Kozy 5-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
KS Bestwinka 2-3 Sokół Buczkowice
Sokół Hecznarowice 0-1 Drzewiarz Jasienica
Zamek Grodziec Śląski 0-3 Przełom Kaniów
Czarni Jaworze 2-10 Spójnia Landek
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-0 Groń Bujaków
(wo)
Pionier Pisarzowice 3-2 GLKS Wilkowice

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-0 Pionier Pisarzowice
GLKS Wilkowice 1-0 Żar Międzybrodzie Bialskie
Groń Bujaków 0-3 Czarni Jaworze
(wo)
Spójnia Landek 3-3 Zamek Grodziec Śląski
Przełom Kaniów 7-1 Sokół Hecznarowice
Drzewiarz Jasienica 4-1 KS Bestwinka
Sokół Buczkowice 1-1 Orzeł Kozy

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Sokół Buczkowice 3-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Orzeł Kozy 2-2 Drzewiarz Jasienica
KS Bestwinka 1-8 Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice 1-1 Spójnia Landek
Zamek Grodziec Śląski 3-0 Groń Bujaków
(wo)
Czarni Jaworze 0-4 GLKS Wilkowice
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-1 Pionier Pisarzowice

Kolejka 26 - 18 czerwca

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-3 Żar Międzybrodzie Bialskie
Pionier Pisarzowice 7-0 Czarni Jaworze
GLKS Wilkowice 3-2 Zamek Grodziec Śląski
Groń Bujaków 0-3 Sokół Hecznarowice
(wo)
Spójnia Landek 8-2 KS Bestwinka
Przełom Kaniów 2-0 Orzeł Kozy
Drzewiarz Jasienica 3-1 Sokół Buczkowice

Liga okręgowa 2004/2005 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2004/2005 (Skoczów)
Klasa A 2004/2005 (Żywiec)

Klasa B 2004/2005 (Bielsko-Biała)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas