[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2004/2005, grupa: Opole II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiking Opole 26 56 17 5 4 83-43 10 2 1 48-17 7 3 3 35-26
2.  Odra II Opole 26 51 15 6 5 103-31 11 1 1 69-9 4 5 4 34-22 2 4 1 1 0 2-0
3.  LZS Brynica 26 51 16 3 7 67-33 11 0 2 50-14 5 3 5 17-19 2 1 0 1 1 0-2
4.  Orzeł Źlinice 26 47 14 5 7 60-33 9 3 1 39-12 5 2 6 21-21
5.  Unia Tułowice 26 46 15 1 10 73-54 10 1 2 46-19 5 0 8 27-35
6.  LZS Malerzowice Wielkie 26 44 14 2 10 55-57 9 1 3 36-18 5 1 7 19-39
7.  LZS Piotrówka 26 42 11 9 6 52-42 7 5 1 35-17 4 4 5 17-25
8.  LZS Popielów 26 37 11 4 11 56-50 7 2 4 29-19 4 2 7 27-31
9.  LZS Przywory 26 36 11 3 12 48-52 8 1 4 36-23 3 2 8 12-29
10.  Sokół Niemodlin 26 31 9 4 13 52-70 5 4 4 29-22 4 0 9 23-48
11.  Victoria Żyrowa 26 28 8 4 14 44-72 4 2 7 22-31 4 2 7 22-41
12.  Rudatom Kępa 26 18 5 3 18 32-79 3 1 9 15-39 2 2 9 17-40
13.  Budowlani Strzelce Opolskie 26 16 4 4 18 23-83 4 3 6 10-18 0 1 12 13-65
14.  Victoria II Chróścice 26 14 3 5 18 31-80 3 3 7 24-33 0 2 11 7-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wiking Opole    2-2 2-1 2-1 9-1 5-1 2-2 2-0 3-1 4-1 4-5 3-1 6-1 4-0 
 2 Odra II Opole3-4     0-0 4-1 6-2 7-1 5-0 3-0 3-1 9-0 13-0 1-0 9-0 6-0 
 3 LZS Brynica1-2 0-2     4-2 5-2 7-0 2-1 2-0 5-0 2-0 3-2 9-1 5-1 5-1 
 4 Orzeł Źlinice2-2 1-1 5-1     1-2 1-0 1-1 3-2 5-0 4-3 2-0 5-0 7-0 2-0 
 5 Unia Tułowice5-1 0-7 1-1 2-1     6-0 3-0 3-1 2-1 8-1 6-2 0-4 3-0* 7-0 
 6 LZS Malerzowice Wielkie2-1 4-2 1-0 0-2 1-2     2-2 7-1 1-0 2-4 3-1 5-2 5-1 3-0* 
 7 LZS Piotrówka3-2 1-1 0-0 4-1 0-4 3-0     2-2 1-1 6-3 2-2 2-1 8-0 3-0 
 8 LZS Popielów2-4 1-1 1-0 1-0 4-2 1-3 2-0     3-0 1-2 1-1 1-3 7-2 4-1 
 9 LZS Przywory2-2 3-1 1-2 1-2 3-2 2-1 4-1 3-5     4-2 1-3 1-0 5-2 6-0 
 10 Sokół Niemodlin2-3 4-3 4-2 1-2 2-0 3-3 1-1 2-1 0-1     1-3 6-0 1-1 2-2 
 11 Victoria Żyrowa2-2 3-2 0-1 1-1 1-3 0-1 1-2 1-7 1-2 1-3     4-2 4-3 3-2 
 12 Rudatom Kępa2-8 1-8 2-3 0-1 0-6 1-2 0-2 1-1 0-1 0-3 3-1     3-2 2-1 
 13 Budowlani Strzelce Opolskie0-1 0-2 0-3 1-1 1-0 1-4 0-2 0-3 3-2 3-0 1-0 0-0     0-0 
 14 Victoria II Chróścice0-3 2-2 2-3 0-6 2-1 2-3 2-3 2-4 2-2 4-1 1-2 3-3 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Victoria II Chróścice 2-3 LZS Malerzowice Wielkie (100)
Sokół Niemodlin 2-1 LZS Popielów 14 sierpnia, 17:00
LZS Piotrówka 1-1 Odra II Opole 14 sierpnia, 17:00
LZS Brynica 3-2 Victoria Żyrowa
Rudatom Kępa 0-1 LZS Przywory
Wiking Opole 6-1 Budowlani Strzelce Opolskie
mecz w Nakle
Orzeł Źlinice 1-2 Unia Tułowice

Kolejka 2 - 22 sierpnia

LZS Malerzowice Wielkie 1-2 Unia Tułowice
Budowlani Strzelce Opolskie 1-1 Orzeł Źlinice 21 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 2-2 Wiking Opole
Victoria Żyrowa 4-2 Rudatom Kępa
Odra II Opole 0-0 LZS Brynica 21 sierpnia, 17:00
LZS Popielów 2-0 LZS Piotrówka
Victoria II Chróścice 4-1 Sokół Niemodlin

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Sokół Niemodlin 3-3 LZS Malerzowice Wielkie 28 sierpnia, 17:00
LZS Piotrówka 3-0 Victoria II Chróścice 28 sierpnia, 17:00
LZS Brynica 2-0 LZS Popielów 28 sierpnia, 16:00
Rudatom Kępa 1-8 Odra II Opole
Wiking Opole 4-5 Victoria Żyrowa 28 sierpnia, 17:00
mecz w Nakle
Orzeł Źlinice 5-0 LZS Przywory
Unia Tułowice 3-0 Budowlani Strzelce Opolskie 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali.Zweryfikowano vo.

Kolejka 4 - 5 września

LZS Malerzowice Wielkie 5-1 Budowlani Strzelce Opolskie (30)
LZS Przywory 3-2 Unia Tułowice
Victoria Żyrowa 1-1 Orzeł Źlinice
Odra II Opole 3-4 Wiking Opole
LZS Popielów 1-3 Rudatom Kępa 4 września, 16:00
w Siołkowicach Starych
Victoria II Chróścice 2-3 LZS Brynica
Sokół Niemodlin 1-1 LZS Piotrówka 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 12 września

LZS Piotrówka 3-0 LZS Malerzowice Wielkie
LZS Brynica 2-0 Sokół Niemodlin 11 września, 16:00
Rudatom Kępa 2-1 Victoria II Chróścice 11 września, 12:00
Wiking Opole 2-0 LZS Popielów 11 września, 16:00
mecz w Nakle
Orzeł Źlinice 1-1 Odra II Opole
Unia Tułowice 6-2 Victoria Żyrowa 11 września, 16:00
Budowlani Strzelce Opolskie 3-2 LZS Przywory 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 19 września

LZS Malerzowice Wielkie 1-0 LZS Przywory (150)
Victoria Żyrowa 4-3 Budowlani Strzelce Opolskie
Odra II Opole 6-2 Unia Tułowice
LZS Popielów 1-0 Orzeł Źlinice
Victoria II Chróścice 0-3 Wiking Opole
Sokół Niemodlin 6-0 Rudatom Kępa 18 września, 16:00
LZS Piotrówka 0-0 LZS Brynica

Kolejka 7 - 26 września

LZS Brynica 7-0 LZS Malerzowice Wielkie 25 września, 15:00 (7)
Rudatom Kępa 0-2 LZS Piotrówka
Wiking Opole 4-1 Sokół Niemodlin 25 września, 16:00
w Nakle
Orzeł Źlinice 2-0 Victoria II Chróścice
Unia Tułowice 3-1 LZS Popielów 25 września, 16:00
Budowlani Strzelce Opolskie 0-2 Odra II Opole 25 września, 16:00
LZS Przywory 1-3 Victoria Żyrowa

Kolejka 8 - 3 października

LZS Malerzowice Wielkie 3-1 Victoria Żyrowa
LZS Popielów 7-2 Budowlani Strzelce Opolskie (100)
Victoria II Chróścice 2-1 Unia Tułowice
Sokół Niemodlin 1-2 Orzeł Źlinice 2 października, 15:00
LZS Piotrówka 3-2 Wiking Opole
LZS Brynica 9-1 Rudatom Kępa 2 października, 15:00
LZS Przywory 3-1 Odra II Opole

Kolejka 9 - 10 października

Rudatom Kępa 1-2 LZS Malerzowice Wielkie
Wiking Opole 2-1 LZS Brynica 9 października, 15:00
w Nakle
Orzeł Źlinice 1-1 LZS Piotrówka
Unia Tułowice 8-1 Sokół Niemodlin 9 października, 15:00
Budowlani Strzelce Opolskie 0-0 Victoria II Chróścice 9 października, 15:00
LZS Przywory 3-5 LZS Popielów
Victoria Żyrowa 3-2 Odra II Opole 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 17 października

LZS Malerzowice Wielkie 4-2 Odra II Opole
LZS Popielów 1-1 Victoria Żyrowa (80)
Victoria II Chróścice 2-2 LZS Przywory
Sokół Niemodlin 1-1 Budowlani Strzelce Opolskie 16 października, 15:00
LZS Piotrówka 0-4 Unia Tułowice
LZS Brynica 4-2 Orzeł Źlinice 16 października, 14:00
Rudatom Kępa 2-8 Wiking Opole

Kolejka 11 - 24 października

Wiking Opole 5-1 LZS Malerzowice Wielkie 23 października, 15:00
w Nakle
Orzeł Źlinice 5-0 Rudatom Kępa
Unia Tułowice 1-1 LZS Brynica 23 października, 15:00
Budowlani Strzelce Opolskie 0-2 LZS Piotrówka 23 października, 15:00
LZS Przywory 4-2 Sokół Niemodlin
Victoria Żyrowa 3-2 Victoria II Chróścice 23 października, 15:00
Odra II Opole 3-0 LZS Popielów

Kolejka 12 - 31 października

LZS Malerzowice Wielkie 7-1 LZS Popielów
Victoria II Chróścice 2-2 Odra II Opole
Sokół Niemodlin 1-3 Victoria Żyrowa 30 października, 13:00
LZS Piotrówka 1-1 LZS Przywory
LZS Brynica 5-1 Budowlani Strzelce Opolskie 30 października, 13:30
Rudatom Kępa 0-6 Unia Tułowice
Wiking Opole 2-1 Orzeł Źlinice 30 października, 13:00 (30)
w Nakle

Kolejka 13 - 7 listopada

Orzeł Źlinice 1-0 LZS Malerzowice Wielkie
Unia Tułowice 5-1 Wiking Opole 6 listopada, 13:00
Budowlani Strzelce Opolskie 0-0 Rudatom Kępa 6 listopada, 13:00
LZS Przywory 1-2 LZS Brynica
Victoria Żyrowa 1-2 LZS Piotrówka
Odra II Opole 9-0 Sokół Niemodlin 6 listopada, 14:30
LZS Popielów 4-1 Victoria II Chróścice 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 3 kwietnia

LZS Malerzowice Wielkie 3-0 Victoria II Chróścice 3 maja, 17:00
(wo)
goście przyjechali w niekompletnym składzie
LZS Popielów 1-2 Sokół Niemodlin 3 maja, 17:00
Odra II Opole 5-0 LZS Piotrówka 3 maja, 17:00
Victoria Żyrowa 0-1 LZS Brynica 3 maja, 17:00
LZS Przywory 1-0 Rudatom Kępa 3 maja, 17:00
Budowlani Strzelce Opolskie 0-1 Wiking Opole 2 kwietnia, 16:00
Unia Tułowice 2-1 Orzeł Źlinice 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Unia Tułowice 6-0 LZS Malerzowice Wielkie 9 kwietnia, 16:00 (120)
Orzeł Źlinice 7-0 Budowlani Strzelce Opolskie
Wiking Opole 3-1 LZS Przywory 9 kwietnia, 16:00
Rudatom Kępa 3-1 Victoria Żyrowa
LZS Brynica 0-2 Odra II Opole 9 kwietnia, 16:00
LZS Piotrówka 2-2 LZS Popielów
Sokół Niemodlin 2-2 Victoria II Chróścice

Kolejka 16 - 17 kwietnia

LZS Malerzowice Wielkie 2-4 Sokół Niemodlin
Victoria II Chróścice 2-3 LZS Piotrówka
LZS Popielów 1-0 LZS Brynica
Odra II Opole 1-0 Rudatom Kępa
Victoria Żyrowa 2-2 Wiking Opole
LZS Przywory 1-2 Orzeł Źlinice
Budowlani Strzelce Opolskie 1-0 Unia Tułowice 16 kwietnia

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Budowlani Strzelce Opolskie 1-4 LZS Malerzowice Wielkie 23 kwietnia, 16:00
Unia Tułowice 2-1 LZS Przywory 23 kwietnia, 16:00 (130)
Orzeł Źlinice 2-0 Victoria Żyrowa
Wiking Opole 2-2 Odra II Opole 8 czerwca, 17:00
przełożony
Rudatom Kępa 1-1 LZS Popielów
LZS Brynica 5-1 Victoria II Chróścice 23 kwietnia, 15:00
LZS Piotrówka 6-3 Sokół Niemodlin

Kolejka 18 - 1 maja

LZS Malerzowice Wielkie 2-2 LZS Piotrówka
Sokół Niemodlin 4-2 LZS Brynica
Victoria II Chróścice 3-3 Rudatom Kępa
LZS Popielów 2-4 Wiking Opole
Odra II Opole 4-1 Orzeł Źlinice
Victoria Żyrowa 1-3 Unia Tułowice 30 kwietnia, 16:00
LZS Przywory 5-2 Budowlani Strzelce Opolskie

Kolejka 19 - 8 maja

LZS Przywory 2-1 LZS Malerzowice Wielkie 7 maja, 17:00
Budowlani Strzelce Opolskie 1-0 Victoria Żyrowa 7 maja, 17:00
Unia Tułowice 0-7 Odra II Opole 7 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 3-2 LZS Popielów 7 maja, 17:00
Wiking Opole 4-0 Victoria II Chróścice 7 maja, 17:00
w Nakle
Rudatom Kępa 0-3 Sokół Niemodlin
LZS Brynica 2-1 LZS Piotrówka 7 maja, 15:00

Kolejka 20 - 15 maja

LZS Malerzowice Wielkie 1-0 LZS Brynica
LZS Piotrówka 2-1 Rudatom Kępa
Sokół Niemodlin 2-3 Wiking Opole
Victoria II Chróścice 0-6 Orzeł Źlinice
LZS Popielów 4-2 Unia Tułowice
Odra II Opole 9-0 Budowlani Strzelce Opolskie
Victoria Żyrowa 1-2 LZS Przywory 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 22 maja

Odra II Opole 3-1 LZS Przywory
Victoria Żyrowa 0-1 LZS Malerzowice Wielkie 21 maja, 17:00
Budowlani Strzelce Opolskie 0-3 LZS Popielów 21 maja, 17:00
Unia Tułowice 7-0 Victoria II Chróścice 21 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 4-3 Sokół Niemodlin
Wiking Opole 2-2 LZS Piotrówka 21 maja, 17:00
w Nakle
Rudatom Kępa 2-3 LZS Brynica

Kolejka 22 - 26 maja

LZS Malerzowice Wielkie 5-2 Rudatom Kępa
LZS Brynica 1-2 Wiking Opole 26 maja, 15:00 (150)
LZS Piotrówka 4-1 Orzeł Źlinice
Sokół Niemodlin 2-0 Unia Tułowice
Victoria II Chróścice 2-0 Budowlani Strzelce Opolskie 26 maja, 14:00
LZS Popielów 3-0 LZS Przywory
Odra II Opole 13-0 Victoria Żyrowa

Kolejka 23 - 29 maja

Odra II Opole 7-1 LZS Malerzowice Wielkie
Victoria Żyrowa 1-7 LZS Popielów 28 maja, 17:00 (80)
LZS Przywory 6-0 Victoria II Chróścice
Budowlani Strzelce Opolskie 3-0 Sokół Niemodlin 28 maja, 17:00
Unia Tułowice 3-0 LZS Piotrówka 28 maja, 17:00
Orzeł Źlinice 5-1 LZS Brynica
Wiking Opole 3-1 Rudatom Kępa

Kolejka 24 - 5 czerwca

LZS Malerzowice Wielkie 2-1 Wiking Opole
Rudatom Kępa 0-1 Orzeł Źlinice
LZS Brynica 5-2 Unia Tułowice 4 czerwca, 15:00
LZS Piotrówka 8-0 Budowlani Strzelce Opolskie
Sokół Niemodlin 0-1 LZS Przywory
Victoria II Chróścice 1-2 Victoria Żyrowa
LZS Popielów 1-1 Odra II Opole

Kolejka 25 - 12 czerwca

LZS Popielów 1-3 LZS Malerzowice Wielkie
Odra II Opole 6-0 Victoria II Chróścice
Victoria Żyrowa 1-3 Sokół Niemodlin
LZS Przywory 4-1 LZS Piotrówka
Budowlani Strzelce Opolskie 0-3 LZS Brynica
Unia Tułowice 0-4 Rudatom Kępa
Orzeł Źlinice 2-2 Wiking Opole

REKLAMA

Kolejka 26 - 19 czerwca

LZS Malerzowice Wielkie 0-2 Orzeł Źlinice
Wiking Opole 9-1 Unia Tułowice
Rudatom Kępa 3-2 Budowlani Strzelce Opolskie
LZS Brynica 5-0 LZS Przywory
LZS Piotrówka 2-2 Victoria Żyrowa
Sokół Niemodlin 4-3 Odra II Opole
Victoria II Chróścice 2-4 LZS Popielów

Klasa okręgowa 2004/2005 (opolska I)
Klasa okręgowa 2004/2005 (opolska II)

Klasa A 2004/2005 (Opole I)
Klasa A 2004/2005 (Opole III)
Klasa A 2004/2005 (Opole IV)

Klasa B 2004/2005 (Kluczbork I)
Klasa B 2004/2005 (Kluczbork II - Namysłów)
Klasa B 2004/2005 (Opole I)
Klasa B 2004/2005 (Opole II)
Klasa B 2004/2005 (Opole III)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas