[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

LZS Starowice Ludowy Zespół Sportowy Starowice
Rok założenia: 2002
Barwy: niebiesko-czerwone
Adres: Starowice Dolne 36, 49-200 Grodków
telefon: (606) 945-579, (502) 146-247 (trener)
WWW: http://lzsstarowice.futbolowo.pl/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 450 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Dariusz Gajewski
Trener: Waldemar Sierakowski


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Patryk Kin (29.11.92), Krzysztof Wołkanowski (03.07.89, 193/89).
Obrońcy: Wojciech Bernacki (03.02.95, GKS Grodków), Bartosz Kruk (09.10.88), Piotr Kurc (23.09.91, 177/71), Mateusz Kuźniecow (24.09.91, 187/82), Przemysław Mykita (11.07.95, powrót po kontuzji), Paweł Olenkiewicz (15.08.96, MKS Kluczbork (j)), Sebastian Pasiut (12.03.72), Grzegorz Rupental (13.02.90, 177/70), Maciej Sacha (24.09.91, 174).
Pomocnicy: Maciej Bajor (19.03.96, Polonia Nysa), Mateusz Bębas (09.11.93), Radosław Dembiński (12.04.83, 185/82), Dariusz Kubiak (26.06.97), Szymon Mokrzycki (31.08.90, 180/70), Wojciech Papuga (21.01.95), Bartłomiej Semik (12.10.91, 179/72), Grzegorz Stencel (16.10.91, 165/57).
Napastnicy: Dariusz Kubiak (26.06.97, juniorzy), Michał Łoziński (13.06.94), Arkadiusz Półchłopek (15.12.83, 183/80, GKS Grodków), Damian Szpala (22.10.94).
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2003/04 - Klasa C 2003/2004, grupa: Brzeg I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN - Brzeg
   2004/05 - Klasa C 2004/2005, grupa: Brzeg I
   2005/06 - Klasa C 2005/2006, grupa: Brzeg I
   2006/07 - Klasa B 2006/2007, grupa: Brzeg
   2007/08 - Klasa B 2007/2008, grupa: Brzeg
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN - Brzeg
   2008/09 - Klasa B 2008/2009, grupa: Brzeg
   2009/10 - Klasa B 2009/2010, grupa: Brzeg
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN - Brzeg
   2010/11 - Klasa B 2010/2011, grupa: Brzeg I
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: Opole IV
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: opolska II
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Saltex IV liga 2013/2014, grupa: opolska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: opolska II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Saltex IV liga 2015/2016, grupa: opolska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: opolska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga 2017/2018, grupa: opolska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: opolska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas