[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Otmęt Krapkowice 30 69 21 6 3 90-35 10 4 1 38-16 11 2 2 52-19
2.  LZS Starowice 30 60 19 3 8 59-39 9 1 5 30-21 10 2 3 29-18
3.  Polonia Nysa 30 53 16 5 9 74-47 9 2 4 40-18 7 3 5 34-29
4.  Racławia Racławice Śląskie 30 52 14 10 6 67-45 6 5 4 35-22 8 5 2 32-23
5.  Porawie Większyce 30 50 15 5 10 62-43 6 2 7 32-23 9 3 3 30-20
6.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 45 14 3 13 69-56 8 2 5 38-25 6 1 8 31-31
7.  Unia Tułowice 30 38 12 2 16 50-63 9 1 5 31-20 3 1 11 19-43 10 19 6 1 3 26-18
8.  LKS Rusocin 30 38 10 8 12 40-52 5 2 8 20-34 5 6 4 20-18 10 19 6 1 3 20-13
9.  Victoria Cisek 30 38 11 5 14 65-60 6 4 5 35-27 5 1 9 30-33 10 15 5 0 5 22-16
10.  Atom Grądy-Goświnowice 30 38 11 5 14 46-55 8 3 4 31-25 3 2 10 15-30 10 13 4 1 5 19-23
11.  Unia Głuchołazy 30 38 12 2 16 49-68 8 1 6 32-32 4 1 10 17-36 10 12 4 0 6 16-25
12.  LZS Walce 30 38 11 5 14 55-66 6 2 7 27-36 5 3 7 28-30 10 10 3 1 6 16-24
13.  Unia Krapkowice 30 37 12 1 17 48-55 7 1 7 28-23 5 0 10 20-32
14.  Burza Lipki 30 34 9 7 14 54-66 4 4 7 28-32 5 3 7 26-34
15.  GKS Grodków 30 32 9 5 16 45-69 6 2 7 24-28 3 3 9 21-41
16.  MGKS Baborów 30 23 7 2 21 35-89 5 1 9 21-36 2 1 12 14-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Otmęt Krapkowice    3-1 3-3 1-3 1-1 4-2 6-0 0-0 1-0 3-0 4-1 0-0 1-0 5-3 4-2 2-0 
 2 LZS Starowice0-2     0-4 1-2 2-0 2-4 2-1 3-0 0-1 4-1 3-0 1-1 3-1 2-1 2-1 5-2 
 3 Polonia Nysa2-1 1-2     4-1 2-3 1-1 4-0 1-1 4-2 0-1 2-1 3-1 0-2 6-2 5-0 5-0 
 4 Racławia Racławice Śląskie0-4 4-1 4-1     1-2 2-4 0-1 0-0 2-2 0-0 4-0 3-2 5-2 1-1 1-1 8-1 
 5 Porawie Większyce6-1 2-4 1-1 1-3     3-1 1-2 0-0 1-3 3-1 1-3 1-2 3-0 1-2 2-0 6-0 
 6 Naprzód Ujazd Niezdrowice2-4 0-1 5-0 4-1 2-0     4-2 2-2 3-2 1-3 2-3 0-3 3-0 3-3 3-0 4-1 
 7 Unia Tułowice2-5 0-1 4-3 0-0 1-2 2-0     5-1 2-1 4-1 1-0 2-0 1-2 1-3 3-0* 3-1 
 8 LKS Rusocin1-1 2-6 1-2 1-2 1-2 0-6 1-1     2-1 2-0 3-0 1-3 1-4 1-0 1-6 2-0 
 9 Victoria Cisek3-4 1-2 1-4 1-1 2-2 4-0* 5-2 0-2     3-1 5-2 1-0 1-3 3-3 4-0* 1-1 
 10 Atom Grądy-Goświnowice1-1 2-2 3-0* 1-1 0-4 1-3 3-6 2-1 3-0     2-1 4-1 2-0 4-1 2-4 1-0 
 11 Unia Głuchołazy1-5 0-3* 1-1 3-5 2-3 1-0 3-1 0-3 0-5 3-1     4-3 3-1 2-0 6-0 3-1 
 12 LZS Walce1-5 1-0 1-4 2-5 1-4 1-0 3-2 1-4 2-1 2-2 1-3     3-2 0-3* 1-1 7-0 
 13 Unia Krapkowice0-6 0-2 3-0 0-0 2-0 1-2 2-0 1-2 2-3 2-1 1-2 2-3     5-0 3-0 4-2 
 14 Burza Lipki0-1 0-1 1-4 3-3 1-1 1-5 4-1 0-2 3-5 1-0 4-0* 3-3 3-1     3-3 1-2 
 15 GKS Grodków0-5* 1-2 0-2 0-2 0-3* 5-1 1-0 1-1 5-2 2-0 1-1 4-3 3-0 0-3*     1-3 
 16 MGKS Baborów0-7 1-1 1-5 1-3 2-3 3-2 4-0 2-1 3-2 0-3 2-0 1-3 0-2 0-1 1-3     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Otmęt Krapkowice 3-1 LZS Starowice 18 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 5-2 Unia Tułowice 19 września, 17:00
Burza Lipki 1-1 Porawie Większyce 18 sierpnia, 17:00
MGKS Baborów 1-3 Racławia Racławice Śląskie 18 sierpnia, 17:00
Unia Głuchołazy 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 17 listopada, 13:00
Atom Grądy-Goświnowice 4-1 LZS Walce 19 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 1-2 Polonia Nysa 19 sierpnia, 17:00
GKS Grodków 3-0 Unia Krapkowice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22 sierpnia

LZS Starowice 3-1 Unia Krapkowice 22 sierpnia, 18:00
Polonia Nysa 5-0 GKS Grodków 22 sierpnia, 18:00
LZS Walce 1-4 LKS Rusocin 22 sierpnia, 18:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-3 Atom Grądy-Goświnowice 22 sierpnia, 18:00
Racławia Racławice Śląskie 4-0 Unia Głuchołazy 15 sierpnia, 17:00
Porawie Większyce 6-0 MGKS Baborów 22 sierpnia, 18:00
Unia Tułowice 1-3 Burza Lipki 22 sierpnia, 18:00
Otmęt Krapkowice 1-0 Victoria Cisek 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Victoria Cisek 1-2 LZS Starowice 25 sierpnia, 17:00
Burza Lipki 0-1 Otmęt Krapkowice 25 sierpnia, 17:00
MGKS Baborów 4-0 Unia Tułowice 25 sierpnia, 17:00
Unia Głuchołazy 2-3 Porawie Większyce 25 sierpnia, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 1-1 Racławia Racławice Śląskie 26 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 0-6 Naprzód Ujazd Niezdrowice 26 sierpnia, 17:00
GKS Grodków 4-3 LZS Walce 25 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 3-0 Polonia Nysa 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29 sierpnia

LZS Starowice 0-4 Polonia Nysa 29 sierpnia, 18:00
LZS Walce 3-2 Unia Krapkowice 29 sierpnia, 18:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 GKS Grodków 29 sierpnia, 18:00
Racławia Racławice Śląskie 0-0 LKS Rusocin 29 sierpnia, 18:00
Porawie Większyce 3-1 Atom Grądy-Goświnowice 29 sierpnia, 18:00
Unia Tułowice 1-0 Unia Głuchołazy 29 sierpnia, 18:00
Otmęt Krapkowice 2-0 MGKS Baborów 29 sierpnia, 18:00
Victoria Cisek 3-3 Burza Lipki 29 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Burza Lipki 0-1 LZS Starowice 1 września, 17:00
MGKS Baborów 3-2 Victoria Cisek 1 września, 17:00
Unia Głuchołazy 1-5 Otmęt Krapkowice 1 września, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-6 Unia Tułowice 2 września, 17:00
LKS Rusocin 1-2 Porawie Większyce 2 września, 17:00
GKS Grodków 0-2 Racławia Racławice Śląskie 1 września, 17:00
Unia Krapkowice 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 1 września, 17:00
Polonia Nysa 3-1 LZS Walce 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

LZS Starowice 1-1 LZS Walce 8 września, 16:30
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-0 Polonia Nysa 8 września, 16:30
Racławia Racławice Śląskie 5-2 Unia Krapkowice 8 września, 16:30
Porawie Większyce 2-0 GKS Grodków 8 września, 16:30
Unia Tułowice 5-1 LKS Rusocin 8 września, 16:30
Otmęt Krapkowice 3-0 Atom Grądy-Goświnowice 8 września, 16:30
Victoria Cisek 5-2 Unia Głuchołazy 8 września, 16:30
Burza Lipki 1-2 MGKS Baborów 8 września, 16:30

Kolejka 7 - 15-16 września

MGKS Baborów 1-1 LZS Starowice 15 września, 16:00
Unia Głuchołazy 2-0 Burza Lipki 15 września, 16:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-0 Victoria Cisek 16 września, 16:00
LKS Rusocin 1-1 Otmęt Krapkowice 16 września, 16:00
GKS Grodków 1-0 Unia Tułowice 15 września, 16:00
Unia Krapkowice 2-0 Porawie Większyce 15 września, 16:00
Polonia Nysa 4-1 Racławia Racławice Śląskie 15 września, 16:00
LZS Walce 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

LZS Starowice 2-4 Naprzód Ujazd Niezdrowice 22 września, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 3-2 LZS Walce 22 września, 16:00
Porawie Większyce 1-1 Polonia Nysa 22 września, 16:00
Unia Tułowice 1-2 Unia Krapkowice 22 września, 16:00
Otmęt Krapkowice 4-2 GKS Grodków 22 września, 16:00
Victoria Cisek 0-2 LKS Rusocin 22 września, 16:00
Burza Lipki 1-0 Atom Grądy-Goświnowice 22 września, 16:00
MGKS Baborów 2-0 Unia Głuchołazy 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Unia Głuchołazy 0-3 LZS Starowice 29 września, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
Atom Grądy-Goświnowice 1-0 MGKS Baborów 29 września, 15:00
LKS Rusocin 1-0 Burza Lipki 30 września, 15:00
GKS Grodków 5-2 Victoria Cisek 29 września, 15:00
Unia Krapkowice 0-6 Otmęt Krapkowice 29 września, 15:00
Polonia Nysa 4-0 Unia Tułowice 29 września, 15:00
LZS Walce 1-4 Porawie Większyce 29 września, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 Racławia Racławice Śląskie 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

LZS Starowice 1-2 Racławia Racławice Śląskie 6 października, 15:00
Porawie Większyce 3-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 6 października, 15:00
Unia Tułowice 2-0 LZS Walce 6 października, 15:00
Otmęt Krapkowice 3-3 Polonia Nysa 6 października, 15:00
Victoria Cisek 1-3 Unia Krapkowice 6 października, 15:00
Burza Lipki 3-3 GKS Grodków 6 października, 15:00
MGKS Baborów 2-1 LKS Rusocin 6 października, 15:00
Unia Głuchołazy 3-1 Atom Grądy-Goświnowice 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Atom Grądy-Goświnowice 2-2 LZS Starowice 14 października, 15:00
LKS Rusocin 3-0 Unia Głuchołazy 14 października, 15:00
GKS Grodków 1-3 MGKS Baborów 13 października, 15:00
Unia Krapkowice 5-0 Burza Lipki 13 października, 15:00
Polonia Nysa 4-2 Victoria Cisek 13 października, 15:00
LZS Walce 1-5 Otmęt Krapkowice 13 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-2 Unia Tułowice 13 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 1-2 Porawie Większyce 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

LZS Starowice 2-0 Porawie Większyce 20 października, 15:00
Unia Tułowice 0-0 Racławia Racławice Śląskie 20 października, 15:00
Otmęt Krapkowice 4-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 20 października, 15:00
Victoria Cisek 1-0 LZS Walce 20 października, 15:00
Burza Lipki 1-4 Polonia Nysa 20 października, 15:00
MGKS Baborów 0-2 Unia Krapkowice 20 października, 15:00
Unia Głuchołazy 6-0 GKS Grodków 20 października, 15:00
Atom Grądy-Goświnowice 2-1 LKS Rusocin 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

LKS Rusocin 2-6 LZS Starowice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Grodków 2-0 Atom Grądy-Goświnowice 27 października, 14:30
Unia Krapkowice 1-2 Unia Głuchołazy 27 października, 14:30
Polonia Nysa 5-0 MGKS Baborów 27 października, 14:30
LZS Walce 0-3 Burza Lipki 27 października, 14:30
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-2 Victoria Cisek 27 października, 14:30
Racławia Racławice Śląskie 0-4 Otmęt Krapkowice 27 października, 14:30
Porawie Większyce 1-2 Unia Tułowice 27 października, 14:30

Kolejka 14 - 3-4 listopada

LZS Starowice 2-1 Unia Tułowice 3 listopada, 13:30
Otmęt Krapkowice 1-1 Porawie Większyce 3 listopada, 13:30
Victoria Cisek 1-1 Racławia Racławice Śląskie 3 listopada, 13:30
Burza Lipki 1-5 Naprzód Ujazd Niezdrowice 3 listopada, 13:30
MGKS Baborów 1-3 LZS Walce 3 listopada, 13:30
Unia Głuchołazy 1-1 Polonia Nysa 3 listopada, 13:30
Atom Grądy-Goświnowice 2-0 Unia Krapkowice 4 listopada, 13:30
LKS Rusocin 1-6 GKS Grodków 4 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

GKS Grodków 1-2 LZS Starowice 10 listopada, 13:30
Unia Krapkowice 1-2 LKS Rusocin 10 listopada, 13:30
Polonia Nysa 0-1 Atom Grądy-Goświnowice 10 listopada, 13:30
LZS Walce 1-3 Unia Głuchołazy 10 listopada, 13:30
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 MGKS Baborów 10 listopada, 13:30
Racławia Racławice Śląskie 1-1 Burza Lipki 10 listopada, 13:30
Porawie Większyce 1-3 Victoria Cisek 10 listopada, 13:30
Unia Tułowice 2-5 Otmęt Krapkowice 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 23-24 marca

LZS Starowice 0-2 Otmęt Krapkowice 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Tułowice 2-1 Victoria Cisek 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Porawie Większyce 1-2 Burza Lipki 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Racławia Racławice Śląskie 8-1 MGKS Baborów 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie w Kazimierzu
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-3 Unia Głuchołazy 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Walce 2-2 Atom Grądy-Goświnowice 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Nysa 1-1 LKS Rusocin 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Krapkowice 3-0 GKS Grodków 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 30 marca

Unia Krapkowice 0-2 LZS Starowice 30 marca, 13:00
GKS Grodków 0-2 Polonia Nysa 30 marca, 13:00
LKS Rusocin 1-3 LZS Walce 30 marca, 13:00
Atom Grądy-Goświnowice 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 marca, 13:00
Unia Głuchołazy 3-5 Racławia Racławice Śląskie 30 marca, 13:00
MGKS Baborów 2-3 Porawie Większyce 30 marca, 13:00
Burza Lipki 4-1 Unia Tułowice 30 marca, 13:00
Victoria Cisek 3-4 Otmęt Krapkowice 30 marca, 13:00

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

LZS Starowice 0-1 Victoria Cisek 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Otmęt Krapkowice 5-3 Burza Lipki 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Tułowice 3-1 MGKS Baborów 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Porawie Większyce 1-3 Unia Głuchołazy 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Racławia Racławice Śląskie 0-0 Atom Grądy-Goświnowice 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-2 LKS Rusocin 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Walce 1-1 GKS Grodków 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Nysa 0-2 Unia Krapkowice 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Polonia Nysa 1-2 LZS Starowice 13 kwietnia, 16:00
Unia Krapkowice 2-3 LZS Walce 13 kwietnia, 16:00
GKS Grodków 5-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 13 kwietnia, 16:00
LKS Rusocin 1-2 Racławia Racławice Śląskie 13 kwietnia, 16:00
Atom Grądy-Goświnowice 0-4 Porawie Większyce 14 kwietnia, 16:00
Unia Głuchołazy 3-1 Unia Tułowice 13 kwietnia, 16:00
MGKS Baborów 0-7 Otmęt Krapkowice 14 kwietnia, 16:00
Burza Lipki 3-5 Victoria Cisek 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

LZS Starowice 2-1 Burza Lipki 20 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 1-1 MGKS Baborów 20 kwietnia, 16:00
Otmęt Krapkowice 4-1 Unia Głuchołazy 20 kwietnia, 16:00
Unia Tułowice 4-1 Atom Grądy-Goświnowice 20 kwietnia, 16:00
Porawie Większyce 0-0 LKS Rusocin 20 kwietnia, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 1-1 GKS Grodków 20 kwietnia, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 Unia Krapkowice 20 kwietnia, 16:00
LZS Walce 1-4 Polonia Nysa 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

LZS Walce 1-0 LZS Starowice 27 kwietnia, 16:30
Polonia Nysa 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 27 kwietnia, 16:30
Unia Krapkowice 0-0 Racławia Racławice Śląskie 27 kwietnia, 16:30
GKS Grodków 0-3 Porawie Większyce 27 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Rusocin 1-1 Unia Tułowice 28 kwietnia, 15:30
Atom Grądy-Goświnowice 1-1 Otmęt Krapkowice 28 kwietnia, 16:30
Unia Głuchołazy 0-5 Victoria Cisek 27 kwietnia, 16:30
MGKS Baborów 0-1 Burza Lipki 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 1 maja

LZS Starowice 5-2 MGKS Baborów 1 maja, 17:00
Burza Lipki 4-0 Unia Głuchołazy 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Cisek 3-1 Atom Grądy-Goświnowice 1 maja, 17:00
Otmęt Krapkowice 0-0 LKS Rusocin 1 maja, 17:00
Unia Tułowice 3-0 GKS Grodków 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Porawie Większyce 3-0 Unia Krapkowice 1 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 4-1 Polonia Nysa 1 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-3 LZS Walce 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-1 LZS Starowice 4 maja, 17:00
LZS Walce 2-5 Racławia Racławice Śląskie 4 maja, 17:00
Polonia Nysa 2-3 Porawie Większyce 4 maja, 17:00
Unia Krapkowice 2-0 Unia Tułowice 4 maja, 17:00
GKS Grodków 0-5 Otmęt Krapkowice 4 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-5; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Rusocin 2-1 Victoria Cisek 5 maja, 15:30
Atom Grądy-Goświnowice 4-1 Burza Lipki 5 maja, 17:00
Unia Głuchołazy 3-1 MGKS Baborów 4 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

LZS Starowice 3-0 Unia Głuchołazy 11 maja, 17:00
MGKS Baborów 0-3 Atom Grądy-Goświnowice 12 maja, 17:00
Burza Lipki 0-2 LKS Rusocin 11 maja, 17:00
Victoria Cisek 4-0 GKS Grodków 11 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Otmęt Krapkowice 1-0 Unia Krapkowice 11 maja, 17:00
Unia Tułowice 4-3 Polonia Nysa 11 maja, 17:00
Porawie Większyce 1-2 LZS Walce 11 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 2-4 Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Racławia Racławice Śląskie 4-1 LZS Starowice 18 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-0 Porawie Większyce 18 maja, 17:00
LZS Walce 3-2 Unia Tułowice 18 maja, 17:00
Polonia Nysa 2-1 Otmęt Krapkowice 18 maja, 17:00
Unia Krapkowice 2-3 Victoria Cisek 18 maja, 17:00
GKS Grodków 0-3 Burza Lipki 18 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Rusocin 2-0 MGKS Baborów 18 maja, 17:00
lub 1-0
Atom Grądy-Goświnowice 2-1 Unia Głuchołazy 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

LZS Starowice 4-1 Atom Grądy-Goświnowice 25 maja, 17:00
Unia Głuchołazy 0-3 LKS Rusocin 25 maja, 17:00
MGKS Baborów 1-3 GKS Grodków 26 maja, 17:00
Burza Lipki 3-1 Unia Krapkowice 25 maja, 17:00
Victoria Cisek 1-4 Polonia Nysa 26 maja, 17:00
Otmęt Krapkowice 0-0 LZS Walce 25 maja, 17:00
Unia Tułowice 2-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 25 maja, 17:00
Porawie Większyce 1-3 Racławia Racławice Śląskie 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Porawie Większyce 2-4 LZS Starowice 1 czerwca, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 0-1 Unia Tułowice 2 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-4 Otmęt Krapkowice 1 czerwca, 17:00
LZS Walce 2-1 Victoria Cisek 1 czerwca, 17:00
Polonia Nysa 6-2 Burza Lipki 1 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 4-2 MGKS Baborów 1 czerwca, 17:00
GKS Grodków 1-1 Unia Głuchołazy 1 czerwca, 17:00
LKS Rusocin 2-0 Atom Grądy-Goświnowice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

LZS Starowice 3-0 LKS Rusocin 8 czerwca, 17:00
Atom Grądy-Goświnowice 2-4 GKS Grodków 9 czerwca, 17:00
Unia Głuchołazy 3-1 Unia Krapkowice 9 czerwca, 17:00
MGKS Baborów 1-5 Polonia Nysa 9 czerwca, 17:00
Burza Lipki 3-3 LZS Walce 8 czerwca, 17:00
Victoria Cisek 4-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 8 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-0; od 55. minuty w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców, utrzymano wynik z boiska
Otmęt Krapkowice 1-3 Racławia Racławice Śląskie 8 czerwca, 17:00
Unia Tułowice 1-2 Porawie Większyce 8 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 29 czerwca

Unia Tułowice 0-1 LZS Starowice 29 czerwca, 17:00
Porawie Większyce 6-1 Otmęt Krapkowice 29 czerwca, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 2-2 Victoria Cisek 29 czerwca, 17:00
w Kazimierzu
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-3 Burza Lipki 29 czerwca, 17:00
LZS Walce 7-0 MGKS Baborów 29 czerwca, 17:00
Polonia Nysa 2-1 Unia Głuchołazy 29 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 2-1 Atom Grądy-Goświnowice 29 czerwca, 17:00
GKS Grodków 1-1 LKS Rusocin 29 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 3 lipca

LZS Starowice 2-1 GKS Grodków 3 lipca, 18:00
LKS Rusocin 1-4 Unia Krapkowice 3 lipca, 18:00
Atom Grądy-Goświnowice 3-0 Polonia Nysa 3 lipca, 18:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Unia Głuchołazy 4-3 LZS Walce 3 lipca, 18:00
MGKS Baborów 3-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 3 lipca, 18:00
Burza Lipki 3-3 Racławia Racławice Śląskie 3 lipca, 18:00
Victoria Cisek 2-2 Porawie Większyce 3 lipca, 18:00
Otmęt Krapkowice 6-0 Unia Tułowice 3 lipca, 18:00

Saltex IV liga 2012/2013 (opolska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (opolska I)

Klasa A 2012/2013 (Opole I)
Klasa A 2012/2013 (Opole II)
Klasa A 2012/2013 (Opole III)
Klasa A 2012/2013 (Opole IV)
Klasa A 2012/2013 (Opole V)
Klasa A 2012/2013 (Opole VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas