[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: opolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Krasiejów 30 73 24 1 5 100-37 11 0 4 46-19 13 1 1 54-18
2.  Stal Brzeg 30 66 20 6 4 85-36 12 2 1 53-17 8 4 3 32-19
3.  Naprzód Jemielnica 30 50 15 5 10 78-60 8 2 5 40-26 7 3 5 38-34
4.  LZS Mechnice 30 46 14 4 12 85-70 8 1 6 42-31 6 3 6 43-39
5.  Źródło Krośnica 30 43 12 7 11 69-52 7 4 4 40-24 5 3 7 29-28 2 4 1 1 0 4-2
6.  Silesius Kotórz Mały 30 43 12 7 11 57-64 8 3 4 34-29 4 4 7 23-35 2 1 0 1 1 2-4
7.  Start Dobrodzień 30 42 12 6 12 41-50 6 3 6 21-27 6 3 6 20-23 2 4 1 1 0 4-3
8.  LZS Rudniki 30 42 11 9 10 49-53 7 4 4 25-21 4 5 6 24-32 2 1 0 1 1 3-4
9.  Unia Murów 30 40 11 7 12 42-48 6 5 4 22-20 5 2 8 20-28
10.  Widawa Lubska 30 37 11 4 15 57-75 7 2 6 32-32 4 2 9 25-43
11.  LZS Przywory 30 35 11 2 17 54-66 7 2 6 30-29 4 0 11 24-37
12.  LZS Proślice 30 34 9 7 14 62-81 7 3 5 38-37 2 4 9 24-44
13.  LZS Rybna 30 33 10 3 17 59-70 5 3 7 34-33 5 0 10 25-37
14.  Unia Kolonowskie 30 31 10 1 19 54-76 6 0 9 29-36 4 1 10 25-40
15.  Skalnik Tarnów Opolski 30 30 9 3 18 55-92 4 2 9 25-47 5 1 9 30-45
16.  Start II Namysłów 30 37 11 4 15 41-58 6 2 7 22-27 5 2 8 19-31
Start II Namysłów wycofał się z rozgrywek po 24. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Krasiejów    2-3 7-1 3-4 3-1 3-2 1-0 5-0 2-0 5-0* 1-2 2-0 7-2 0-2 3-1 2-1 
 2 Stal Brzeg1-2     5-1 3-2 1-0 3-0 6-0 1-1 3-0* 5-1 4-0 6-2 4-2 2-1 6-2 3-3 
 3 Naprzód Jemielnica1-2 0-0     3-2 1-1 6-0 0-3* 5-2 3-0 1-2 4-2 9-4 0-2 2-4 2-1 3-1 
 4 LZS Mechnice2-5 3-0* 2-1     5-3 2-3 2-2 4-0 2-1 6-1 5-2 1-2 2-4 4-2 0-2 2-3 
 5 Źródło Krośnica0-4 2-0 2-2 0-2     1-1 4-0 2-2 3-4 2-2 5-2 6-1 2-1 1-3 7-0 3-0* 
 6 Silesius Kotórz Mały3-6 2-1 2-2 3-3 1-3     0-1 3-2 3-1 1-3 4-3 1-1 2-1 2-0 3-2 4-0 
 7 Start Dobrodzień0-1 0-4 0-6 1-2 2-0 1-0     2-2 1-1 1-2 3-1 2-1 3-2 4-1 1-1 0-3 
 8 LZS Rudniki0-5 0-3 2-1 1-1 3-1 4-1 1-2     0-0 2-1 2-0 0-0 3-0 4-2 3-4 0-0 
 9 Unia Murów1-0 3-7 1-2 5-1 1-1 0-3* 0-0 1-1     3-0 1-0 0-0 2-1 1-1 0-3 3-0* 
 10 Widawa Lubska1-5 0-2 2-3 5-4 2-4 3-3 1-0 0-3* 4-0     1-0 1-1 0-3* 4-1 5-3 3-0* 
 11 LZS Przywory1-4 2-2 2-4 1-5 0-4 3-3 2-0 0-1 1-0 4-3     3-1 4-0 2-0 4-0 1-2 
 12 LZS Proślice1-4 1-1 1-3 4-4 5-3 1-1 2-0 1-4 2-1 3-5 3-2     2-3 5-4 4-2 3-0* 
 13 LZS Rybna0-1 2-2 2-6 1-5 0-0 4-2 3-3 5-0 0-1 3-2 1-3 4-3     7-0 2-4 0-1 
 14 Unia Kolonowskie2-5 1-2 4-1 5-2 1-3 1-2 1-3 0-4 1-3 2-0 3-1 1-3 3-1     1-4 3-2 
 15 Skalnik Tarnów Opolski3-8 0-3 2-2 4-3 1-5 0-2 0-3 1-1 3-7 3-1 0-3 4-3 1-2 2-1     1-3 
 16 Start II Namysłów2-2 1-2 0-3* 0-3* 2-0 3-0 0-3* 2-1 0-1 2-2 0-3* 4-2 2-1 0-3* 4-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Widawa Lubska 1-0 Start Dobrodzień 18 sierpnia, 11:00
Naprzód Jemielnica 3-1 Start II Namysłów 19 sierpnia, 17:00
Unia Murów 1-1 Unia Kolonowskie 18 sierpnia, 17:00
LZS Mechnice 5-3 Źródło Krośnica 19 sierpnia, 17:00
LZS Rybna 1-3 LZS Przywory 18 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 2-0 LZS Proślice 19 sierpnia, 17:00
LZS Rudniki 0-3 Stal Brzeg 19 sierpnia, 17:00
Skalnik Tarnów Opolski 0-2 Silesius Kotórz Mały 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Start Dobrodzień 1-0 Silesius Kotórz Mały 22 sierpnia, 18:00
Stal Brzeg 6-2 Skalnik Tarnów Opolski 22 sierpnia, 18:00
LZS Proślice 1-4 LZS Rudniki 22 sierpnia, 18:00
LZS Przywory 1-4 KS Krasiejów 22 sierpnia, 18:00
Źródło Krośnica 2-1 LZS Rybna 22 sierpnia, 18:00
Unia Kolonowskie 5-2 LZS Mechnice 22 sierpnia, 18:00
Start II Namysłów 0-1 Unia Murów 22 sierpnia, 18:00
Widawa Lubska 2-3 Naprzód Jemielnica 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Naprzód Jemielnica 0-3 Start Dobrodzień 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy zagrała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Unia Murów 3-0 Widawa Lubska 25 sierpnia, 17:00
LZS Mechnice 2-3 Start II Namysłów 26 sierpnia, 17:00
LZS Rybna 7-0 Unia Kolonowskie 25 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 3-1 Źródło Krośnica 25 sierpnia, 17:00
LZS Rudniki 2-0 LZS Przywory 26 sierpnia, 17:00
Skalnik Tarnów Opolski 4-3 LZS Proślice 25 sierpnia, 17:00
Silesius Kotórz Mały 2-1 Stal Brzeg 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Start Dobrodzień 0-4 Stal Brzeg 29 sierpnia, 18:00
LZS Proślice 1-1 Silesius Kotórz Mały 29 sierpnia, 18:00
LZS Przywory 4-0 Skalnik Tarnów Opolski 29 sierpnia, 18:00
Źródło Krośnica 2-2 LZS Rudniki 29 sierpnia, 18:00
Unia Kolonowskie 2-5 KS Krasiejów 29 sierpnia, 18:00
Start II Namysłów 2-1 LZS Rybna 29 sierpnia, 18:00
Widawa Lubska 5-4 LZS Mechnice 29 sierpnia, 18:00
Naprzód Jemielnica 3-0 Unia Murów 29 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Unia Murów 0-0 Start Dobrodzień 2 września, 17:00
LZS Mechnice 2-1 Naprzód Jemielnica 2 września, 17:00
LZS Rybna 3-2 Widawa Lubska 1 września, 17:00
KS Krasiejów 2-1 Start II Namysłów 2 września, 17:00
LZS Rudniki 4-2 Unia Kolonowskie 2 września, 17:00
Skalnik Tarnów Opolski 1-5 Źródło Krośnica 1 września, 17:00
Silesius Kotórz Mały 4-3 LZS Przywory 1 września, 17:00
Stal Brzeg 6-2 LZS Proślice 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Start Dobrodzień 2-1 LZS Proślice 8 września, 16:30
LZS Przywory 2-2 Stal Brzeg 8 września, 16:30
Źródło Krośnica 1-1 Silesius Kotórz Mały 8 września, 16:30
Unia Kolonowskie 1-4 Skalnik Tarnów Opolski 8 września, 16:30
Start II Namysłów 2-1 LZS Rudniki 9 września, 16:30
w Głuszynie
Widawa Lubska 1-5 KS Krasiejów 8 września, 16:30
Naprzód Jemielnica 0-2 LZS Rybna 8 września, 16:30
Unia Murów 5-1 LZS Mechnice 8 września, 16:30

Kolejka 7 - 15-16 września

LZS Mechnice 2-2 Start Dobrodzień 16 września, 16:00
LZS Rybna 0-1 Unia Murów 15 września, 16:00
KS Krasiejów 7-1 Naprzód Jemielnica 15 września, 16:00
LZS Rudniki 2-1 Widawa Lubska 16 września, 16:00
Skalnik Tarnów Opolski 1-3 Start II Namysłów 16 września, 16:00
Silesius Kotórz Mały 2-0 Unia Kolonowskie 15 września, 16:00
Stal Brzeg 1-0 Źródło Krośnica 15 września, 16:00
LZS Proślice 3-2 LZS Przywory 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Start Dobrodzień 3-1 LZS Przywory 22 września, 16:00
Źródło Krośnica 6-1 LZS Proślice 22 września, 16:00
Unia Kolonowskie 1-2 Stal Brzeg 22 września, 16:00
Start II Namysłów 3-0 Silesius Kotórz Mały 23 września, 16:00
w Głuszynie
Widawa Lubska 5-3 Skalnik Tarnów Opolski 22 września, 16:00
Naprzód Jemielnica 5-2 LZS Rudniki 22 września, 16:00
Unia Murów 1-0 KS Krasiejów 22 września, 16:00
LZS Mechnice 2-4 LZS Rybna 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

LZS Rybna 3-3 Start Dobrodzień 29 września, 15:00
KS Krasiejów 3-4 LZS Mechnice 29 września, 13:00
LZS Rudniki 0-0 Unia Murów 30 września, 15:00
Skalnik Tarnów Opolski 2-2 Naprzód Jemielnica 29 września, 15:00
Silesius Kotórz Mały 1-3 Widawa Lubska 30 września, 15:00
Stal Brzeg 3-3 Start II Namysłów 30 września, 15:00
LZS Proślice 5-4 Unia Kolonowskie 30 września, 15:00
LZS Przywory 0-4 Źródło Krośnica 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Start Dobrodzień 2-0 Źródło Krośnica 6 października, 15:00
Unia Kolonowskie 3-1 LZS Przywory 6 października, 15:00
Start II Namysłów 4-2 LZS Proślice 7 października, 15:00
w Głuszynie
Widawa Lubska 0-2 Stal Brzeg 6 października, 15:00
Naprzód Jemielnica 6-0 Silesius Kotórz Mały 6 października, 15:00
Unia Murów 0-3 Skalnik Tarnów Opolski 6 października, 15:00
LZS Mechnice 4-0 LZS Rudniki 7 października, 15:00
LZS Rybna 0-1 KS Krasiejów 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

KS Krasiejów 1-0 Start Dobrodzień 13 października, 15:00
LZS Rudniki 3-0 LZS Rybna 14 października, 15:00
Skalnik Tarnów Opolski 4-3 LZS Mechnice 13 października, 15:00
Silesius Kotórz Mały 3-1 Unia Murów 14 października, 15:00
Stal Brzeg 5-1 Naprzód Jemielnica 14 października, 15:00
LZS Proślice 3-5 Widawa Lubska 14 października, 15:00
LZS Przywory 1-2 Start II Namysłów 14 października, 15:00
Źródło Krośnica 1-3 Unia Kolonowskie 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Start Dobrodzień 4-1 Unia Kolonowskie 20 października, 15:00
Start II Namysłów 2-0 Źródło Krośnica 21 października, 15:00
Widawa Lubska 1-0 LZS Przywory 20 października, 15:00
Naprzód Jemielnica 9-4 LZS Proślice 20 października, 15:00
Unia Murów 3-7 Stal Brzeg 20 października, 15:00
LZS Mechnice 2-3 Silesius Kotórz Mały 21 października, 15:00
LZS Rybna 2-4 Skalnik Tarnów Opolski 20 października, 15:00
KS Krasiejów 5-0 LZS Rudniki 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

LZS Rudniki 1-2 Start Dobrodzień 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Tarnów Opolski 3-8 KS Krasiejów 27 października, 14:30
Silesius Kotórz Mały 2-1 LZS Rybna 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Brzeg 3-2 LZS Mechnice 27 października, 14:30
LZS Proślice 2-1 Unia Murów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Przywory 2-4 Naprzód Jemielnica 27 października, 14:30
Źródło Krośnica 2-2 Widawa Lubska 27 października, 14:30
Unia Kolonowskie 3-2 Start II Namysłów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Start Dobrodzień 0-3 Start II Namysłów 4 listopada, 13:30
Widawa Lubska 4-1 Unia Kolonowskie 3 listopada, 13:30
Naprzód Jemielnica 1-1 Źródło Krośnica 3 listopada, 13:30
Unia Murów 1-0 LZS Przywory 3 listopada, 13:30
LZS Mechnice 1-2 LZS Proślice 4 listopada, 13:30
LZS Rybna 2-2 Stal Brzeg 3 listopada, 13:30
KS Krasiejów 3-2 Silesius Kotórz Mały 3 listopada, 13:30
LZS Rudniki 3-4 Skalnik Tarnów Opolski 3 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Skalnik Tarnów Opolski 0-3 Start Dobrodzień 10 listopada, 13:30
Silesius Kotórz Mały 3-2 LZS Rudniki 11 listopada, 13:30
Stal Brzeg 1-2 KS Krasiejów 10 listopada, 13:30
LZS Proślice 2-3 LZS Rybna 11 listopada, 13:30
LZS Przywory 1-5 LZS Mechnice 10 listopada, 13:30
Źródło Krośnica 3-4 Unia Murów 10 listopada, 13:30
Unia Kolonowskie 4-1 Naprzód Jemielnica 10 listopada, 13:30
Start II Namysłów 2-2 Widawa Lubska 11 listopada, 13:30
w Głuszynie

Kolejka 16 - 23-24 marca

Start Dobrodzień 1-2 Widawa Lubska 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Start II Namysłów 0-3 Naprzód Jemielnica
(wo)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (16 czerwca, 17:00)
Unia Kolonowskie 1-3 Unia Murów 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Źródło Krośnica 0-2 LZS Mechnice 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Przywory 4-0 LZS Rybna 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Proślice 1-4 KS Krasiejów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stal Brzeg 1-1 LZS Rudniki 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Silesius Kotórz Mały 3-2 Skalnik Tarnów Opolski 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 30 marca

Silesius Kotórz Mały 0-1 Start Dobrodzień 30 marca, 13:00
Skalnik Tarnów Opolski 0-3 Stal Brzeg 30 marca, 13:00
LZS Rudniki 0-0 LZS Proślice 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Krasiejów 1-2 LZS Przywory 30 marca, 13:00
w Opolu; na boisku Centrum Sportu
LZS Rybna 0-0 Źródło Krośnica 30 marca, 13:00
LZS Mechnice 4-2 Unia Kolonowskie 30 marca, 13:00
Unia Murów 3-0 Start II Namysłów
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (5 czerwca, 18:30)
Naprzód Jemielnica 1-2 Widawa Lubska 30 marca, 13:00

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Start Dobrodzień 0-6 Naprzód Jemielnica 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widawa Lubska 4-0 Unia Murów 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start II Namysłów 0-3 LZS Mechnice
(wo)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (23 czerwca, 17:00)
Unia Kolonowskie 3-1 LZS Rybna 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Źródło Krośnica 0-4 KS Krasiejów 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Przywory 0-1 LZS Rudniki 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Proślice 4-2 Skalnik Tarnów Opolski 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Brzeg 3-0 Silesius Kotórz Mały 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Stal Brzeg 6-0 Start Dobrodzień 13 kwietnia, 16:00
Silesius Kotórz Mały 1-1 LZS Proślice 13 kwietnia, 16:00
Skalnik Tarnów Opolski 0-3 LZS Przywory 13 kwietnia, 16:00
LZS Rudniki 3-1 Źródło Krośnica 13 kwietnia, 16:00
KS Krasiejów 0-2 Unia Kolonowskie 13 kwietnia, 16:00
LZS Rybna 0-1 Start II Namysłów 14 kwietnia, 16:00
LZS Mechnice 6-1 Widawa Lubska 14 kwietnia, 16:00
Unia Murów 1-2 Naprzód Jemielnica 13 kwietnia, 12:00
w Kluczborku; na Stadionie Miejskim

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Start Dobrodzień 1-1 Unia Murów 20 kwietnia, 16:00
Naprzód Jemielnica 3-2 LZS Mechnice 20 kwietnia, 16:00
Widawa Lubska 0-3 LZS Rybna 20 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 5-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start II Namysłów 2-2 KS Krasiejów 21 kwietnia, 16:00
Unia Kolonowskie 0-4 LZS Rudniki 20 kwietnia, 16:00
Źródło Krośnica 7-0 Skalnik Tarnów Opolski 20 kwietnia, 16:00
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - utrzymano wynik z boiska 7-0
LZS Przywory 3-3 Silesius Kotórz Mały 20 kwietnia, 12:00
LZS Proślice 1-1 Stal Brzeg 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

LZS Proślice 2-0 Start Dobrodzień 28 kwietnia, 16:30
Stal Brzeg 4-0 LZS Przywory 27 kwietnia, 16:30
Silesius Kotórz Mały 1-3 Źródło Krośnica 28 kwietnia, 16:30
Skalnik Tarnów Opolski 2-1 Unia Kolonowskie 27 kwietnia, 16:30
LZS Rudniki 0-0 Start II Namysłów 28 kwietnia, 16:30
KS Krasiejów 5-0 Widawa Lubska 27 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 5-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Rybna 2-6 Naprzód Jemielnica 27 kwietnia, 16:30
LZS Mechnice 2-1 Unia Murów 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 1 maja

Start Dobrodzień 1-2 LZS Mechnice 1 maja, 17:00
Unia Murów 2-1 LZS Rybna 1 maja, 17:00
Naprzód Jemielnica 1-2 KS Krasiejów 1 maja, 17:00
Widawa Lubska 0-3 LZS Rudniki 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start II Namysłów 4-1 Skalnik Tarnów Opolski 1 maja, 11:00
Unia Kolonowskie 1-2 Silesius Kotórz Mały 1 maja, 17:00
Źródło Krośnica 2-0 Stal Brzeg 1 maja, 17:00
LZS Przywory 3-1 LZS Proślice 1 maja, 12:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

LZS Przywory 2-0 Start Dobrodzień 4 maja, 17:00
LZS Proślice 5-3 Źródło Krośnica 5 maja, 17:00
Stal Brzeg 2-1 Unia Kolonowskie 4 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 4-0 Start II Namysłów 5 maja, 17:00
Skalnik Tarnów Opolski 3-1 Widawa Lubska 4 maja, 17:00
LZS Rudniki 2-1 Naprzód Jemielnica 4 maja, 17:00
KS Krasiejów 2-0 Unia Murów 4 maja, 17:00
LZS Rybna 1-5 LZS Mechnice 4 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Start Dobrodzień 3-2 LZS Rybna 11 maja, 17:00
LZS Mechnice 2-5 KS Krasiejów 12 maja, 17:00
Unia Murów 1-1 LZS Rudniki 11 maja, 17:00
Naprzód Jemielnica 2-1 Skalnik Tarnów Opolski 11 maja, 17:00
Widawa Lubska 3-3 Silesius Kotórz Mały 11 maja, 17:00
Start II Namysłów 1-2 Stal Brzeg 11 maja, 17:00
Unia Kolonowskie 1-3 LZS Proślice 11 maja, 17:00
Źródło Krośnica 5-2 LZS Przywory 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Źródło Krośnica 4-0 Start Dobrodzień 18 maja, 17:00
LZS Przywory 2-0 Unia Kolonowskie 18 maja, 12:00
LZS Proślice 3-0 Start II Namysłów
(wo)
Stal Brzeg 5-1 Widawa Lubska 18 maja, 17:00
Silesius Kotórz Mały 2-2 Naprzód Jemielnica 19 maja, 17:00
Skalnik Tarnów Opolski 3-7 Unia Murów 18 maja, 17:00
LZS Rudniki 1-1 LZS Mechnice 18 maja, 17:00
KS Krasiejów 7-2 LZS Rybna 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Start Dobrodzień 0-1 KS Krasiejów 25 maja, 17:00
LZS Rybna 5-0 LZS Rudniki 25 maja, 17:00
LZS Mechnice 0-2 Skalnik Tarnów Opolski 26 maja, 17:00
Unia Murów 0-3 Silesius Kotórz Mały 25 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Naprzód Jemielnica 0-0 Stal Brzeg 25 maja, 17:00
Widawa Lubska 1-1 LZS Proślice 25 maja, 17:00
Start II Namysłów 0-3 LZS Przywory
(wo)
Unia Kolonowskie 1-3 Źródło Krośnica 25 maja, 15:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Unia Kolonowskie 1-3 Start Dobrodzień 1 czerwca, 17:00
Źródło Krośnica 3-0 Start II Namysłów
(wo)
LZS Przywory 4-3 Widawa Lubska 1 czerwca, 12:00
LZS Proślice 1-3 Naprzód Jemielnica 2 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 3-0 Unia Murów 1 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Silesius Kotórz Mały 3-3 LZS Mechnice 1 czerwca, 17:00
Skalnik Tarnów Opolski 1-2 LZS Rybna 1 czerwca, 17:00
LZS Rudniki 0-5 KS Krasiejów 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Start Dobrodzień 2-2 LZS Rudniki 8 czerwca, 17:00
KS Krasiejów 3-1 Skalnik Tarnów Opolski 8 czerwca, 17:00
LZS Rybna 4-2 Silesius Kotórz Mały 8 czerwca, 17:00
LZS Mechnice 3-0 Stal Brzeg 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Unia Murów 0-0 LZS Proślice 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (8 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Jemielnica 4-2 LZS Przywory 8 czerwca, 17:00
Widawa Lubska 2-4 Źródło Krośnica 8 czerwca, 17:00
Start II Namysłów 0-3 Unia Kolonowskie
(wo)

Kolejka 29 - 29 czerwca

Start II Namysłów 0-3 Start Dobrodzień
(wo)
Unia Kolonowskie 2-0 Widawa Lubska 29 czerwca, 17:00
Źródło Krośnica 2-2 Naprzód Jemielnica 29 czerwca, 17:00
LZS Przywory 1-0 Unia Murów 29 czerwca, 17:00
LZS Proślice 4-4 LZS Mechnice 29 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 4-2 LZS Rybna 29 czerwca, 17:00
Silesius Kotórz Mały 3-6 KS Krasiejów 29 czerwca, 17:00
Skalnik Tarnów Opolski 1-1 LZS Rudniki 29 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 3 lipca

Start Dobrodzień 1-1 Skalnik Tarnów Opolski 3 lipca, 18:00
LZS Rudniki 4-1 Silesius Kotórz Mały 3 lipca, 18:00
KS Krasiejów 2-3 Stal Brzeg 3 lipca, 18:00
LZS Rybna 4-3 LZS Proślice 3 lipca, 18:00
LZS Mechnice 5-2 LZS Przywory 3 lipca, 18:00
Unia Murów 1-1 Źródło Krośnica 3 lipca, 18:00
Naprzód Jemielnica 2-4 Unia Kolonowskie 3 lipca, 18:00
Widawa Lubska 3-0 Start II Namysłów
(wo)

Saltex IV liga 2012/2013 (opolska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (opolska II)

Klasa A 2012/2013 (Opole I)
Klasa A 2012/2013 (Opole II)
Klasa A 2012/2013 (Opole III)
Klasa A 2012/2013 (Opole IV)
Klasa A 2012/2013 (Opole V)
Klasa A 2012/2013 (Opole VI)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas