[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2012/2013, grupa: Opole IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Chrząstowice 26 63 20 3 3 92-33 13 0 0 60-12 7 3 3 32-21
2.  Stal Zawadzkie 26 60 19 3 4 66-37 11 1 1 34-12 8 2 3 32-25
3.  Jedność Rozmierka 26 53 16 5 5 81-50 10 0 3 46-29 6 5 2 35-21 2 4 1 1 0 2-0
4.  ZKS Górażdże 26 53 16 5 5 69-38 9 3 1 37-15 7 2 4 32-23 2 1 0 1 1 0-2
5.  Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 26 44 13 5 8 50-34 7 3 3 26-15 6 2 5 24-19
6.  Orzeł II Źlinice 26 37 10 7 9 52-51 8 4 1 38-16 2 3 8 14-35
7.  KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 26 36 11 3 12 48-41 9 1 3 33-15 2 2 9 15-26
8.  Błękitni Jaryszów 26 31 9 4 13 52-63 6 2 5 29-23 3 2 8 23-40
9.  LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 26 30 9 3 14 52-61 5 1 7 32-30 4 2 7 20-31 2 4 1 1 0 5-4
10.  LZS Żywocice 26 30 8 6 12 56-65 4 4 5 25-26 4 2 7 31-39 2 1 0 1 1 4-5
11.  Victoria Żyrowa 26 24 7 3 16 40-56 4 2 7 20-24 3 1 9 20-32
12.  KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 26 22 6 4 16 42-80 4 3 6 26-30 2 1 10 16-50
13.  TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 26 21 4 9 13 44-73 2 6 5 26-34 2 3 8 18-39
14.  Odra Kędzierzyn-Koźle 26 11 3 2 21 18-80 2 1 10 11-38 1 1 11 7-42
Odra Kędzierzyn-Koźle wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Chrząstowice    7-2 3-2 3-1 1-0 3-0 5-1 4-2 3-0 8-2 3-1 4-0 9-0 7-1 
 2 Stal Zawadzkie0-2     2-2 4-1 2-0 2-0 2-1 3-1 6-1 4-3 2-1 1-0 3-0 3-0* 
 3 Jedność Rozmierka0-6 1-4     2-0 1-4 6-1 3-2 6-3 2-0 3-1 6-5 9-1 4-2 3-0* 
 4 ZKS Górażdże2-4 3-2 0-0     2-0 6-0 1-1 4-1 2-1 2-1 3-2 8-0 3-2 1-1 
 5 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie1-0 0-1 1-1 1-2     4-1 1-0 1-1 3-2 5-0 0-2 5-4 1-1 3-0 
 6 Orzeł II Źlinice4-0* 1-1 1-3 2-2 2-0     2-2 5-3 6-2 1-1 5-0 4-1 2-1 3-0* 
 7 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)1-2 2-1 4-2 1-2 1-2 3-0*     5-3 1-1 2-1 1-0 6-0 3-1 3-0* 
 8 Błękitni Jaryszów1-4 3-4 0-2 3-3 2-0 3-1 1-2     2-3 5-1 1-1 2-1 3-1 3-0* 
 9 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)3-1 1-2 2-3 2-6 2-3 3-2 2-1 1-2     3-3 2-0 1-2 9-3 1-2 
 10 LZS Żywocice2-2 1-4 3-3 1-5 1-1 1-3 2-1 1-2 1-2     4-1 5-2 0-0 3-0* 
 11 Victoria Żyrowa1-1 0-2 1-4 2-4 2-5 0-0 1-0 3-0* 2-0 2-4     0-1 1-3 5-0 
 12 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)2-3 1-3 1-2 2-1 1-1 2-4 4-1 2-2 2-4 1-7 4-1     1-1 3-0* 
 13 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle4-4 3-3 2-2 0-2 2-5 1-1 0-3 4-0 1-1 1-4 1-3 3-3     4-3 
 14 Odra Kędzierzyn-Koźle0-3* 2-3 1-9 0-3* 0-3* 1-1 2-0 1-3 0-3* 2-3 0-3* 2-1 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Orzeł II Źlinice 4-1 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 26 sierpnia, 17:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 0-2 ZKS Górażdże 25 sierpnia, 17:00
Stal Zawadzkie 2-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 25 sierpnia, 17:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 3-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 26 sierpnia, 17:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-9 Jedność Rozmierka 25 sierpnia, 17:00
LZS Żywocice 4-1 Victoria Żyrowa 25 sierpnia, 17:00
LZS Chrząstowice 4-2 Błękitni Jaryszów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-2 Błękitni Jaryszów 2 września, 17:00
Victoria Żyrowa 1-1 LZS Chrząstowice 1 września, 17:00
Jedność Rozmierka 3-1 LZS Żywocice 2 września, 17:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-2 Odra Kędzierzyn-Koźle 2 września, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 2 września, 17:00
ZKS Górażdże 3-2 Stal Zawadzkie 1 września, 17:00
Orzeł II Źlinice 2-1 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 2 września, 17:00

Kolejka 3 - 5 września

TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 3-3 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 5 września, 17:30
Stal Zawadzkie 2-0 Orzeł II Źlinice 19 września, 17:00
w pierwotnym terminie (5 września, 17:30) odwołany
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-2 ZKS Górażdże 5 września, 17:30
Odra Kędzierzyn-Koźle 2-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 5 września, 17:30
LZS Żywocice 1-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5 września, 17:30
LZS Chrząstowice 3-2 Jedność Rozmierka 5 września, 17:30
Błękitni Jaryszów 1-1 Victoria Żyrowa 5 września, 17:30

Kolejka 4 - 8-9 września

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 4-1 Victoria Żyrowa 9 września, 16:30
Jedność Rozmierka 6-3 Błękitni Jaryszów 9 września, 16:30
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-1 LZS Chrząstowice 9 września, 16:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 LZS Żywocice 8 września, 16:30
ZKS Górażdże 1-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 8 września, 16:30
Orzeł II Źlinice 2-0 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 9 września, 16:30
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 3-3 Stal Zawadzkie 8 września, 16:30

Kolejka 5 - 15-16 września

Stal Zawadzkie 1-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 15 września, 16:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-1 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 16 września, 16:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-1 Orzeł II Źlinice 16 września, 16:00
LZS Żywocice 1-5 ZKS Górażdże 15 września, 16:00
LZS Chrząstowice 5-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 16 września, 16:00
Błękitni Jaryszów 2-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 16 września, 16:00
Victoria Żyrowa 1-4 Jedność Rozmierka 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 Jedność Rozmierka 23 września, 16:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-0 Victoria Żyrowa 23 września, 16:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 5-3 Błękitni Jaryszów 22 września, 16:00
ZKS Górażdże 2-4 LZS Chrząstowice 22 września, 16:00
Orzeł II Źlinice 1-1 LZS Żywocice 23 września, 16:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 4-3 Odra Kędzierzyn-Koźle 22 września, 16:00
Stal Zawadzkie 2-0 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 5-4 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 30 września, 15:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 2-3 Stal Zawadzkie 29 września, 15:00
LZS Żywocice 0-0 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 29 września, 15:00
LZS Chrząstowice 3-0 Orzeł II Źlinice 30 września, 15:00
Błękitni Jaryszów 3-3 ZKS Górażdże 30 września, 15:00
Victoria Żyrowa 1-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 29 września, 15:00
Jedność Rozmierka 2-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-4 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 7 października, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4-2 Jedność Rozmierka 6 października, 15:00
ZKS Górażdże 3-2 Victoria Żyrowa 6 października, 15:00
Orzeł II Źlinice 5-3 Błękitni Jaryszów 7 października, 15:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 4-4 LZS Chrząstowice 6 października, 15:00
Stal Zawadzkie 4-3 LZS Żywocice 6 października, 15:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Odra Kędzierzyn-Koźle 2-1 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 13 października, 15:00
LZS Żywocice 1-1 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 14 października, 15:00
LZS Chrząstowice 7-2 Stal Zawadzkie 14 października, 15:00
Błękitni Jaryszów 3-1 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 14 października, 15:00
Victoria Żyrowa 0-0 Orzeł II Źlinice 14 października, 15:00
Jedność Rozmierka 2-0 ZKS Górażdże 14 października, 15:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 4-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 21 października, 15:00
ZKS Górażdże 2-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 20 października, 15:00
Orzeł II Źlinice 1-3 Jedność Rozmierka 21 października, 15:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 1-3 Victoria Żyrowa 20 października, 15:00
Stal Zawadzkie 3-1 Błękitni Jaryszów 20 października, 15:00
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-0 LZS Chrząstowice 21 października, 15:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 2-3 LZS Żywocice 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

LZS Żywocice 5-2 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 27 października, 13:30
LZS Chrząstowice 7-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Jaryszów 2-0 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Żyrowa 0-2 Stal Zawadzkie 27 października, 13:30
Jedność Rozmierka 4-2 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-2 Orzeł II Źlinice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 ZKS Górażdże 27 października, 13:30

Kolejka 12 - 3-4 listopada

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 ZKS Górażdże 4 listopada, 13:30
Orzeł II Źlinice 2-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4 listopada, 13:30
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 1-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3 listopada, 13:30
Stal Zawadzkie 2-2 Jedność Rozmierka 3 listopada, 13:30
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 0-2 Victoria Żyrowa 4 listopada, 13:30
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-3 Błękitni Jaryszów 3 listopada, 13:30
LZS Żywocice 2-2 LZS Chrząstowice 3 listopada, 13:30
w Krapkowicach; na Stadionie Miejskim

Kolejka 13 - 10-11 listopada

LZS Chrząstowice 4-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 11 listopada, 13:30
Błękitni Jaryszów 5-1 LZS Żywocice 11 listopada, 13:30
Victoria Żyrowa 5-0 Odra Kędzierzyn-Koźle 10 listopada, 13:30
Jedność Rozmierka 1-4 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 11 listopada, 13:30
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-2 Stal Zawadzkie 11 listopada, 13:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-1 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 10 listopada, 13:30
ZKS Górażdże 6-0 Orzeł II Źlinice 10 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-4 Orzeł II Źlinice 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
ZKS Górażdże 3-2 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 Stal Zawadzkie 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-3 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Rozmierka 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Victoria Żyrowa 2-4 LZS Żywocice 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Jaryszów 1-4 LZS Chrząstowice 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Błękitni Jaryszów 2-1 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 14 kwietnia, 16:00
LZS Chrząstowice 3-1 Victoria Żyrowa 14 kwietnia, 16:00
LZS Żywocice 3-3 Jedność Rozmierka 13 kwietnia, 16:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
(wo)
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 14 kwietnia, 16:00
Stal Zawadzkie 4-1 ZKS Górażdże 13 kwietnia, 16:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 1-1 Orzeł II Źlinice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-1 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 20 kwietnia, 16:00
Orzeł II Źlinice 1-1 Stal Zawadzkie 21 kwietnia, 16:00
ZKS Górażdże 2-0 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 21 kwietnia, 16:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-3 LZS Żywocice 21 kwietnia, 16:00
Jedność Rozmierka 0-6 LZS Chrząstowice 21 kwietnia, 16:00
Victoria Żyrowa 3-0 Błękitni Jaryszów 21 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Victoria Żyrowa 0-1 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 28 kwietnia, 16:30
Błękitni Jaryszów 0-2 Jedność Rozmierka 28 kwietnia, 16:30
LZS Chrząstowice 3-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 28 kwietnia, 16:30
LZS Żywocice 2-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 27 kwietnia, 16:30
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 ZKS Górażdże
(wo)
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 4-1 Orzeł II Źlinice 28 kwietnia, 16:30
Stal Zawadzkie 3-0 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 1 maja

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-3 Stal Zawadzkie 1 maja, 17:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 2-5 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1 maja, 17:00
Orzeł II Źlinice 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
ZKS Górażdże 2-1 LZS Żywocice 1 maja, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 LZS Chrząstowice 1 maja, 17:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-2 Błękitni Jaryszów 1 maja, 17:00
Jedność Rozmierka 6-5 Victoria Żyrowa 1 maja, 17:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Jedność Rozmierka 9-1 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 5 maja, 17:00
Victoria Żyrowa 2-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5 maja, 17:00
mecz pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Błękitni Jaryszów 1-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 5 maja, 17:00
LZS Chrząstowice 3-1 ZKS Górażdże 5 maja, 17:00
LZS Żywocice 1-3 Orzeł II Źlinice 5 maja, 17:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 0-1 Stal Zawadzkie 5 maja, 17:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-1 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 12 maja, 17:00
Stal Zawadzkie 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 1-4 LZS Żywocice 11 maja, 17:00
Orzeł II Źlinice 4-0 LZS Chrząstowice 12 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik
ZKS Górażdże 4-1 Błękitni Jaryszów 11 maja, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-0 Victoria Żyrowa 12 maja, 17:00
mecz pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-3 Jedność Rozmierka 12 maja, 17:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-2 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 19 maja, 17:00
Jedność Rozmierka 3-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 19 maja, 17:00
Victoria Żyrowa 2-4 ZKS Górażdże 19 maja, 17:00
mecz pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-4; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Błękitni Jaryszów 3-1 Orzeł II Źlinice 19 maja, 17:00
LZS Chrząstowice 9-0 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 19 maja, 17:00
LZS Żywocice 1-4 Stal Zawadzkie 18 maja, 17:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie
(wo)

Kolejka 22 - 25-26 maja

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 5-0 LZS Żywocice 26 maja, 17:00
Stal Zawadzkie 0-2 LZS Chrząstowice 25 maja, 17:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 4-0 Błękitni Jaryszów 25 maja, 17:00
Orzeł II Źlinice 5-0 Victoria Żyrowa 26 maja, 17:00
ZKS Górażdże 0-0 Jedność Rozmierka 25 maja, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 6-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2 czerwca, 17:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-6 ZKS Górażdże 2 czerwca, 17:00
Jedność Rozmierka 6-1 Orzeł II Źlinice 2 czerwca, 17:00
Victoria Żyrowa 1-3 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 2 czerwca, 17:00
Błękitni Jaryszów 3-4 Stal Zawadzkie 2 czerwca, 17:00
LZS Chrząstowice 1-0 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 2 czerwca, 17:00
LZS Żywocice 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-7 LZS Żywocice 8 czerwca, 17:00
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 LZS Chrząstowice
(wo)
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-1 Błękitni Jaryszów 9 czerwca, 17:00
Stal Zawadzkie 2-1 Victoria Żyrowa 8 czerwca, 17:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 2-2 Jedność Rozmierka 8 czerwca, 17:00
Orzeł II Źlinice 6-2 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 9 czerwca, 17:00
ZKS Górażdże 1-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 8 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 23 czerwca

ZKS Górażdże 8-0 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 23 czerwca, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-0 Orzeł II Źlinice 23 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 9-3 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 23 czerwca, 17:00
Jedność Rozmierka 1-4 Stal Zawadzkie 23 czerwca, 17:00
Victoria Żyrowa 2-5 Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 23 czerwca, 17:00
Błękitni Jaryszów 3-0 Odra Kędzierzyn-Koźle
(wo)
LZS Chrząstowice 8-2 LZS Żywocice 23 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 30 czerwca

KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-3 LZS Chrząstowice 30 czerwca, 17:00
LZS Żywocice 1-2 Błękitni Jaryszów 30 czerwca, 17:00
w Krapkowicach
Odra Kędzierzyn-Koźle 0-3 Victoria Żyrowa
(wo)
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 1-1 Jedność Rozmierka 30 czerwca, 17:00
Stal Zawadzkie 6-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 30 czerwca, 17:00
TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 0-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 30 czerwca, 17:00
Orzeł II Źlinice 2-2 ZKS Górażdże 30 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (opolska I)
Klasa okręgowa 2012/2013 (opolska II)

Klasa A 2012/2013 (Opole I)
Klasa A 2012/2013 (Opole II)
Klasa A 2012/2013 (Opole III)
Klasa A 2012/2013 (Opole V)
Klasa A 2012/2013 (Opole VI)

Klasa B 2012/2013 (Brzeg I)
Klasa B 2012/2013 (Brzeg II)
Klasa B 2012/2013 (Głubczyce)
Klasa B 2012/2013 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2012/2013 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2012/2013 (Kluczbork I)
Klasa B 2012/2013 (Kluczbork II)
Klasa B 2012/2013 (Kluczbork III)
Klasa B 2012/2013 (Nysa I)
Klasa B 2012/2013 (Nysa II)
Klasa B 2012/2013 (Nysa III)
Klasa B 2012/2013 (Olesno)
Klasa B 2012/2013 (Opole I)
Klasa B 2012/2013 (Opole II)
Klasa B 2012/2013 (Opole III)
Klasa B 2012/2013 (Prudnik)
Klasa B 2012/2013 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2012/2013 (Strzelce Opolskie II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas