[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Kluczbork I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Gronowice 22 57 18 3 1 145-30 10 1 0 75-15 8 2 1 70-15
2.  LZS Borkowice 22 56 18 2 2 99-23 9 1 1 62-11 9 1 1 37-12
3.  LZS Bogacica 22 42 13 3 6 85-38 7 2 2 40-15 6 1 4 45-23 2 4 1 1 0 6-5
4.  LZS Kujakowice 22 42 13 3 6 77-39 7 2 2 44-16 6 1 4 33-23 2 1 0 1 1 5-6
5.  LZS Bąków (k. Kluczborka) 22 41 13 2 7 77-37 7 1 3 41-14 6 1 4 36-23
6.  Polonia Smardy 22 40 13 1 8 69-37 6 1 4 33-16 7 0 4 36-21 2 3 1 0 1 5-3
7.  LZS Lasowice Wielkie 22 40 13 1 8 68-48 8 0 3 36-22 5 1 5 32-26 2 3 1 0 1 3-5
8.  LZS Ligota Górna 22 25 8 1 13 53-63 4 1 6 31-31 4 0 7 22-32
9.  LZS Krzywizna 22 23 7 2 13 48-49 4 0 7 24-26 3 2 6 24-23
10.  Rolnik Paruszowice 22 15 5 0 17 43-112 2 0 9 21-55 3 0 8 22-57
11.  LZS Nasale 22 6 2 0 20 20-195 1 0 10 12-91 1 0 10 8-104
12.  LZS Biadacz 22 0 0 0 22 8-121 0 0 11 4-57 0 0 11 4-64
LZS Biadacz wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Gronowice    3-3 5-2 6-1 6-2 4-1 6-3 8-0 5-0 5-3 24-0 3-0* 
 2 LZS Borkowice0-5     1-1 5-1 5-0 4-1 5-1 7-1 5-0 8-1 14-0 8-0 
 3 LZS Bogacica2-4 0-1     3-3 2-2 4-2 4-1 1-0 2-1 6-1 13-0 3-0* 
 4 LZS Kujakowice2-2 0-3 2-3     3-2 2-1 3-3 2-1 2-1 7-0 12-0 9-0 
 5 LZS Bąków (k. Kluczborka)1-7 2-0 0-2 3-1     0-1 2-0 4-1 1-1 9-0 6-0 13-1 
 6 Polonia Smardy2-2 3-4 1-0 2-3 0-1     1-2 3-2 2-0 8-0 5-1 6-1 
 7 LZS Lasowice Wielkie2-1 0-3 4-1 1-6 1-0 1-4     5-4 3-2 6-1 10-0 3-0* 
 8 LZS Ligota Górna0-7 1-2 1-5 2-1 1-3 1-2 0-2     2-2 4-2 9-3 10-2 
 9 LZS Krzywizna2-4 0-4 4-2 1-4 2-4 2-3 2-1 0-1     1-3 7-0 3-0* 
 10 Rolnik Paruszowice3-11 2-5 4-7 0-7 2-8 0-10 1-2 1-2 1-2     4-1 3-0* 
 11 LZS Nasale0-14 1-9 1-14 0-3* 1-11 3-8 0-12 1-7 0-7 2-6     3-0* 
 12 LZS Biadacz1-13 0-3* 0-8 0-3* 0-3* 0-3* 2-5 0-3* 0-8 1-5 0-3*     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

LZS Bąków (k. Kluczborka) 6-0 LZS Nasale 26 sierpnia, 17:00
LZS Biadacz 1-13 LZS Gronowice 26 sierpnia, 17:00
LZS Lasowice Wielkie 1-4 Polonia Smardy 26 sierpnia, 17:00
LZS Borkowice 5-0 LZS Krzywizna 26 sierpnia, 17:00
Rolnik Paruszowice 0-7 LZS Kujakowice 26 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Górna 1-5 LZS Bogacica 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

LZS Nasale 1-14 LZS Bogacica 2 września, 16:00
LZS Kujakowice 2-1 LZS Ligota Górna 2 września, 16:00
LZS Krzywizna 1-3 Rolnik Paruszowice 2 września, 16:00
Polonia Smardy 3-4 LZS Borkowice 2 września, 16:00
LZS Gronowice 6-3 LZS Lasowice Wielkie 2 września, 16:00
LZS Bąków (k. Kluczborka) 13-1 LZS Biadacz 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 września

LZS Biadacz 0-3 LZS Nasale 9 września, 16:00
(wo)
na boisku 7-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Lasowice Wielkie 1-0 LZS Bąków (k. Kluczborka) 9 września, 16:00
LZS Borkowice 0-5 LZS Gronowice 9 września, 16:00
Rolnik Paruszowice 0-10 Polonia Smardy 9 września, 16:00
LZS Ligota Górna 2-2 LZS Krzywizna 9 września, 16:00
LZS Bogacica 3-3 LZS Kujakowice 9 września, 16:00

Kolejka 4 - 15-16 września

LZS Nasale 0-3 LZS Kujakowice 16 września, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 5. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
LZS Krzywizna 4-2 LZS Bogacica 16 września, 16:00
Polonia Smardy 3-2 LZS Ligota Górna 16 września, 16:00
LZS Gronowice 5-3 Rolnik Paruszowice 16 września, 16:00
LZS Bąków (k. Kluczborka) 2-0 LZS Borkowice 16 września, 16:00
LZS Biadacz 2-5 LZS Lasowice Wielkie 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

LZS Lasowice Wielkie 10-0 LZS Nasale 23 września, 16:00
LZS Borkowice 8-0 LZS Biadacz 23 września, 16:00
Rolnik Paruszowice 2-8 LZS Bąków (k. Kluczborka) 23 września, 16:00
LZS Ligota Górna 0-7 LZS Gronowice 23 września, 16:00
LZS Bogacica 4-2 Polonia Smardy 23 września, 16:00
LZS Kujakowice 2-1 LZS Krzywizna 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

LZS Nasale 0-7 LZS Krzywizna 30 września, 16:00
Polonia Smardy 2-3 LZS Kujakowice 30 września, 16:00
LZS Gronowice 5-2 LZS Bogacica 30 września, 16:00
LZS Bąków (k. Kluczborka) 4-1 LZS Ligota Górna 30 września, 16:00
LZS Biadacz 1-5 Rolnik Paruszowice 30 września, 16:00
LZS Lasowice Wielkie 0-3 LZS Borkowice 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

LZS Borkowice 14-0 LZS Nasale 7 października, 15:00
mecz przerwany w 81. minucie przy stanie 14-0 w powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy - uznano wynik z boiska
Rolnik Paruszowice 1-2 LZS Lasowice Wielkie 7 października, 15:00
LZS Ligota Górna 10-2 LZS Biadacz 7 października, 15:00
LZS Bogacica 2-2 LZS Bąków (k. Kluczborka) 7 października, 15:00
LZS Kujakowice 2-2 LZS Gronowice 7 października, 15:00
LZS Krzywizna 2-3 Polonia Smardy 7 października, 15:00

Kolejka 8 - 13-14 października

LZS Nasale 3-8 Polonia Smardy 14 października, 15:00
LZS Gronowice 5-0 LZS Krzywizna 14 października, 15:00
LZS Bąków (k. Kluczborka) 3-1 LZS Kujakowice 14 października, 15:00
LZS Biadacz 0-8 LZS Bogacica 14 października, 15:00
LZS Lasowice Wielkie 5-4 LZS Ligota Górna 14 października, 15:00
LZS Borkowice 8-1 Rolnik Paruszowice 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Rolnik Paruszowice 4-1 LZS Nasale 21 października, 15:00
LZS Ligota Górna 1-2 LZS Borkowice 21 października, 15:00
LZS Bogacica 4-1 LZS Lasowice Wielkie 21 października, 15:00
LZS Kujakowice 9-0 LZS Biadacz 21 października, 15:00
LZS Krzywizna 2-4 LZS Bąków (k. Kluczborka) 21 października, 15:00
Polonia Smardy 2-2 LZS Gronowice 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 27-28 października

LZS Nasale 0-14 LZS Gronowice 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Bąków (k. Kluczborka) 0-1 Polonia Smardy 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Biadacz 0-8 LZS Krzywizna 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Lasowice Wielkie 1-6 LZS Kujakowice 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Borkowice 1-1 LZS Bogacica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rolnik Paruszowice 1-2 LZS Ligota Górna 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 3-4 listopada

LZS Ligota Górna 9-3 LZS Nasale 4 listopada, 13:00
LZS Bogacica 6-1 Rolnik Paruszowice 4 listopada, 13:00
LZS Kujakowice 0-3 LZS Borkowice 4 listopada, 13:00
LZS Krzywizna 2-1 LZS Lasowice Wielkie 4 listopada, 13:00
Polonia Smardy 6-1 LZS Biadacz 4 listopada, 13:00
LZS Gronowice 6-2 LZS Bąków (k. Kluczborka) 4 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

LZS Nasale 1-11 LZS Bąków (k. Kluczborka) 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Gronowice 3-0 LZS Biadacz
(wo)
Polonia Smardy 1-2 LZS Lasowice Wielkie 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Krzywizna 0-4 LZS Borkowice 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kujakowice 7-0 Rolnik Paruszowice 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Bogacica 1-0 LZS Ligota Górna 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

LZS Bogacica 13-0 LZS Nasale 28 kwietnia, 16:00
LZS Ligota Górna 2-1 LZS Kujakowice 28 kwietnia, 16:00
Rolnik Paruszowice 1-2 LZS Krzywizna 28 kwietnia, 16:00
LZS Borkowice 4-1 Polonia Smardy 28 kwietnia, 16:00
LZS Lasowice Wielkie 2-1 LZS Gronowice 28 kwietnia, 16:00
LZS Biadacz 0-3 LZS Bąków (k. Kluczborka)
(wo)

Kolejka 14 - 1 maja

LZS Nasale 3-0 LZS Biadacz
(wo)
LZS Bąków (k. Kluczborka) 2-0 LZS Lasowice Wielkie 1 maja, 17:00
LZS Gronowice 3-3 LZS Borkowice 1 maja, 17:00
Polonia Smardy 8-0 Rolnik Paruszowice 1 maja, 17:00
LZS Krzywizna 0-1 LZS Ligota Górna 1 maja, 17:00
LZS Kujakowice 2-3 LZS Bogacica 1 maja, 17:00

Kolejka 15 - 4-5 maja

LZS Kujakowice 12-0 LZS Nasale 5 maja, 17:00
LZS Bogacica 2-1 LZS Krzywizna 5 maja, 17:00
LZS Ligota Górna 1-2 Polonia Smardy 5 maja, 17:00
Rolnik Paruszowice 3-11 LZS Gronowice 5 maja, 17:00
LZS Borkowice 5-0 LZS Bąków (k. Kluczborka) 5 maja, 17:00
LZS Lasowice Wielkie 3-0 LZS Biadacz
(wo)

Kolejka 16 - 11-12 maja

LZS Nasale 0-12 LZS Lasowice Wielkie 12 maja, 17:00
LZS Biadacz 0-3 LZS Borkowice
(wo)
LZS Bąków (k. Kluczborka) 9-0 Rolnik Paruszowice 12 maja, 17:00
LZS Gronowice 8-0 LZS Ligota Górna 12 maja, 17:00
Polonia Smardy 1-0 LZS Bogacica 12 maja, 17:00
LZS Krzywizna 1-4 LZS Kujakowice 12 maja, 17:00

Kolejka 17 - 18-19 maja

LZS Krzywizna 7-0 LZS Nasale 19 maja, 17:00
LZS Kujakowice 2-1 Polonia Smardy 19 maja, 17:00
LZS Bogacica 2-4 LZS Gronowice 19 maja, 17:00
LZS Ligota Górna 1-3 LZS Bąków (k. Kluczborka) 19 maja, 17:00
Rolnik Paruszowice 3-0 LZS Biadacz
(wo)
LZS Borkowice 5-1 LZS Lasowice Wielkie 19 maja, 17:00

Kolejka 18 - 25-26 maja

LZS Nasale 1-9 LZS Borkowice 26 maja, 17:00
LZS Lasowice Wielkie 6-1 Rolnik Paruszowice 26 maja, 17:00
LZS Biadacz 0-3 LZS Ligota Górna
(wo)
LZS Bąków (k. Kluczborka) 0-2 LZS Bogacica 26 maja, 17:00
LZS Gronowice 6-1 LZS Kujakowice 25 maja, 17:00
Polonia Smardy 2-0 LZS Krzywizna 26 maja, 17:00

Kolejka 19 - 1-2 czerwca

Polonia Smardy 5-1 LZS Nasale 2 czerwca, 17:00
LZS Krzywizna 2-4 LZS Gronowice 2 czerwca, 18:00
LZS Kujakowice 3-2 LZS Bąków (k. Kluczborka) 2 czerwca, 17:00
LZS Bogacica 3-0 LZS Biadacz
(wo)
LZS Ligota Górna 0-2 LZS Lasowice Wielkie 2 czerwca, 17:00
Rolnik Paruszowice 2-5 LZS Borkowice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 20 - 8-9 czerwca

LZS Nasale 2-6 Rolnik Paruszowice 9 czerwca, 17:00
LZS Borkowice 7-1 LZS Ligota Górna 9 czerwca, 17:00
LZS Lasowice Wielkie 4-1 LZS Bogacica 9 czerwca, 17:00
LZS Biadacz 0-3 LZS Kujakowice
(wo)
LZS Bąków (k. Kluczborka) 1-1 LZS Krzywizna 9 czerwca, 17:00
LZS Gronowice 4-1 Polonia Smardy 9 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 15-16 czerwca

LZS Gronowice 24-0 LZS Nasale 16 czerwca, 17:00
Polonia Smardy 0-1 LZS Bąków (k. Kluczborka) 16 czerwca, 17:00
LZS Krzywizna 3-0 LZS Biadacz
(wo)
LZS Kujakowice 3-3 LZS Lasowice Wielkie 16 czerwca, 17:00
LZS Bogacica 0-1 LZS Borkowice 16 czerwca, 17:00
LZS Ligota Górna 4-2 Rolnik Paruszowice 16 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 23 czerwca

LZS Nasale 1-7 LZS Ligota Górna 23 czerwca, 17:00
Rolnik Paruszowice 4-7 LZS Bogacica 23 czerwca, 17:00
LZS Borkowice 5-1 LZS Kujakowice 23 czerwca, 17:00
LZS Lasowice Wielkie 3-2 LZS Krzywizna 23 czerwca, 17:00
LZS Biadacz 0-3 Polonia Smardy
(wo)
LZS Bąków (k. Kluczborka) 1-7 LZS Gronowice 23 czerwca, 17:00

Klasa A 2012/2013 (Opole I)
Klasa A 2012/2013 (Opole II)
Klasa A 2012/2013 (Opole III)
Klasa A 2012/2013 (Opole IV)
Klasa A 2012/2013 (Opole V)
Klasa A 2012/2013 (Opole VI)

Klasa B 2012/2013 (Brzeg I)
Klasa B 2012/2013 (Brzeg II)
Klasa B 2012/2013 (Głubczyce)
Klasa B 2012/2013 (Kędzierzyn-Koźle I)
Klasa B 2012/2013 (Kędzierzyn-Koźle II)
Klasa B 2012/2013 (Kluczbork II)
Klasa B 2012/2013 (Kluczbork III)
Klasa B 2012/2013 (Nysa I)
Klasa B 2012/2013 (Nysa II)
Klasa B 2012/2013 (Nysa III)
Klasa B 2012/2013 (Olesno)
Klasa B 2012/2013 (Opole I)
Klasa B 2012/2013 (Opole II)
Klasa B 2012/2013 (Opole III)
Klasa B 2012/2013 (Prudnik)
Klasa B 2012/2013 (Strzelce Opolskie I)
Klasa B 2012/2013 (Strzelce Opolskie II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas