[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Saltex IV liga 2015/2016, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Brzeg 34 86 27 5 2 91-21 13 3 1 51-13 14 2 1 40-8
2.  Polonia Głubczyce 34 73 22 7 5 72-36 13 2 2 40-14 9 5 3 32-22
3.  Małapanew Ozimek 34 59 17 8 9 54-37 10 2 5 28-16 7 6 4 26-21
4.  LZS Starowice 34 58 18 4 12 65-37 10 2 5 39-19 8 2 7 26-18 2 2 0 2 0 1-1
5.  OKS Olesno 34 58 16 10 8 69-44 8 5 4 39-20 8 5 4 30-24 2 2 0 2 0 1-1
6.  Porawie Większyce 34 56 17 5 12 64-59 8 3 6 34-29 9 2 6 30-30
7.  KS Krasiejów 34 54 16 6 12 62-51 7 4 6 30-25 9 2 6 32-26
8.  Skalnik Gracze 34 52 14 10 10 48-47 6 5 6 23-27 8 5 4 25-20
9.  TOR Dobrzeń Wielki 34 47 14 5 15 58-66 8 4 5 33-20 6 1 10 25-46 2 4 1 1 0 3-1
10.  Pogoń Prudnik 34 47 14 5 15 34-35 6 2 9 14-19 8 3 6 20-16 2 1 0 1 1 1-3
11.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 34 46 13 7 14 51-50 8 3 6 30-19 5 4 8 21-31
12.  MKS Gogolin 34 41 11 8 15 46-43 7 6 4 34-23 4 2 11 12-20
13.  LZS Kup 34 39 10 9 15 34-52 5 3 9 17-28 5 6 6 17-24
14.  Start Namysłów 34 37 10 7 17 39-50 6 2 9 15-20 4 5 8 24-30
15.  Sparta Paczków 34 35 10 5 19 39-59 4 2 11 19-31 6 3 8 20-28 2 6 2 0 0 6-2
16.  Śląsk Łubniany 34 35 10 5 19 35-58 3 4 10 16-26 7 1 9 19-32 2 0 0 0 2 2-6
17.  Olimpia Lewin Brzeski 34 25 6 7 21 24-60 3 5 9 12-24 3 2 12 12-36
18.  Czarni Otmuchów 34 11 2 5 27 28-108 0 2 15 13-53 2 3 12 15-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Stal Brzeg    1-1 1-1 3-1 3-1 5-1 5-0 0-1 7-0 2-0 5-1 1-0 2-2 3-2 1-0 4-0 3-1 5-1 
 2 Polonia Głubczyce1-3     2-0 4-0 3-1 2-2 3-2 4-2 1-0 3-0 3-0 1-0 3-0 1-1 1-3 2-0 3-0 3-0 
 3 Małapanew Ozimek0-2 1-3     1-1 0-0 0-2 1-3 0-1 5-1 2-1 1-0 1-0 2-0 3-1 2-0 3-1 1-0 5-0 
 4 LZS Starowice1-2 1-0 0-2     0-0 3-0 0-3* 2-3 2-1 1-0 4-0 2-1 4-1 2-2 4-1 0-2 5-1 8-0 
 5 OKS Olesno2-2 1-3 1-0 1-1     2-1 2-2 2-0 7-1 1-2 2-2 3-0 0-2 2-1 1-2 1-1 3-0 8-0 
 6 Porawie Większyce1-2 2-2 3-2 1-4 2-3     4-0 1-3 4-2 2-1 1-1 0-1 3-0 0-2 2-2 2-1 3-1 3-2 
 7 KS Krasiejów1-3 0-1 1-1 1-0 2-2 0-3     0-0 2-1 0-2 6-3 2-0 0-1 2-2 3-1 5-2 0-2 5-1 
 8 Skalnik Gracze0-6 2-2 1-1 2-1 1-4 0-1 1-0     3-3 0-1 1-2 0-1 1-1 2-1 1-0 3-0 1-1 4-2 
 9 TOR Dobrzeń Wielki0-1 4-0 1-3 1-0 3-4 4-0 2-2 1-1     1-1 2-0 1-0 0-1 4-2 2-2 4-1 2-0 1-2 
 10 Pogoń Prudnik0-3 0-3 0-0 1-0 2-0 1-2 3-0 0-2 0-2     0-2 1-1 1-0 0-1 1-2 0-1 1-0 3-0 
 11 Chemik Kędzierzyn-Koźle0-3 0-0 2-2 0-1 0-2 4-2 0-1 3-2 6-1 1-1     1-0 3-0 3-0 0-1 1-2 5-1 1-0 
 12 MKS Gogolin0-0 1-1 4-2 0-2 2-2 6-1 3-1 1-1 2-4 0-1 2-1     1-1 4-3 5-1 0-1 2-0 1-1 
 13 LZS Kup0-2 1-0 2-3 0-2 0-2 0-0 0-5 2-2 2-1 1-2 0-3 3-0     1-1 2-1 0-3 0-1 3-0 
 14 Start Namysłów0-1 1-2 0-0 0-4 1-2 1-2 0-1 0-1 1-2 1-0 2-0 1-0 2-2     1-0 1-2 1-0 2-1 
 15 Sparta Paczków2-1 2-3 0-1 0-2 1-2 1-5 1-2 0-1 0-3 0-2 1-2 2-1 2-2 1-0     4-1 1-2 1-1 
 16 Śląsk Łubniany0-1 1-3 1-3 0-3 3-1 1-2 1-2 1-0 0-1 1-1 0-0 1-2 0-3 0-0 1-2     4-1 1-1 
 17 Olimpia Lewin Brzeski0-3 1-4 0-1 1-0 1-1 0-2 0-2 1-3 3-0* 0-1 0-0 0-0 0-0 1-3 1-1 2-0     1-3 
 18 Czarni Otmuchów0-5 3-4 2-4 2-4 0-3 0-4 0-6 2-2 1-2 0-4 1-4 0-5 0-1 1-2 0-1 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

TOR Dobrzeń Wielki 2-0 Olimpia Lewin Brzeski 8 sierpnia, 17:00 (220)
Porawie Większyce 0-1 MKS Gogolin 8 sierpnia, 17:00 (200)
Czarni Otmuchów 0-1 Śląsk Łubniany 9 sierpnia, 17:00 (80)
Stal Brzeg 1-1 Polonia Głubczyce 9 sierpnia, 17:00 (480)
KS Krasiejów 1-1 Małapanew Ozimek 8 sierpnia, 17:00 (400)
Skalnik Gracze 1-0 Sparta Paczków 8 sierpnia, 17:00 (120)
Pogoń Prudnik 2-0 OKS Olesno 8 sierpnia, 17:00 (200)
LZS Kup 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 sierpnia, 17:00 (180)
Start Namysłów 0-4 LZS Starowice 8 sierpnia, 17:00 (180)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Olimpia Lewin Brzeski 1-0 LZS Starowice 15 sierpnia, 17:00 (200)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 Start Namysłów 15 sierpnia, 17:00 (450)
OKS Olesno 0-2 LZS Kup 15 sierpnia, 17:00 (200)
Sparta Paczków 0-2 Pogoń Prudnik 15 sierpnia, 17:00 (130)
Małapanew Ozimek 0-1 Skalnik Gracze 15 sierpnia, 18:00 (160)
Polonia Głubczyce 3-2 KS Krasiejów 15 sierpnia, 17:00 (280)
Śląsk Łubniany 0-1 Stal Brzeg 15 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Gogolin 1-1 Czarni Otmuchów 15 sierpnia, 17:00 (200)
TOR Dobrzeń Wielki 4-0 Porawie Większyce 16 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Porawie Większyce 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 19 sierpnia, 18:00
Czarni Otmuchów 1-2 TOR Dobrzeń Wielki 19 sierpnia, 18:00
Stal Brzeg 1-0 MKS Gogolin 19 sierpnia, 18:00 (310)
KS Krasiejów 5-2 Śląsk Łubniany 19 sierpnia, 18:00
Skalnik Gracze 2-2 Polonia Głubczyce 19 sierpnia, 18:00
Pogoń Prudnik 0-0 Małapanew Ozimek 19 sierpnia, 18:00 (350)
LZS Kup 2-1 Sparta Paczków 19 sierpnia, 18:00
Start Namysłów 1-2 OKS Olesno 19 sierpnia, 18:00 (120)
LZS Starowice 4-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Olimpia Lewin Brzeski 0-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 22 sierpnia, 17:00 (200)
OKS Olesno 1-1 LZS Starowice 22 sierpnia, 17:00 (300)
Sparta Paczków 1-0 Start Namysłów 22 sierpnia, 17:00 (110)
Małapanew Ozimek 2-0 LZS Kup 22 sierpnia, 13:00 (150)
Polonia Głubczyce 3-0 Pogoń Prudnik 22 sierpnia, 17:00 (300)
Śląsk Łubniany 1-0 Skalnik Gracze 22 sierpnia, 17:00 (100)
MKS Gogolin 3-1 KS Krasiejów 22 sierpnia, 17:00 (200)
TOR Dobrzeń Wielki 0-1 Stal Brzeg 22 sierpnia, 17:00 (180)
Porawie Większyce 3-2 Czarni Otmuchów 22 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Czarni Otmuchów 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 29 sierpnia, 17:00 (100)
Stal Brzeg 5-1 Porawie Większyce 29 sierpnia, 17:00 (300)
KS Krasiejów 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 29 sierpnia, 17:00 (150)
Skalnik Gracze 0-1 MKS Gogolin 29 sierpnia, 17:00 (100)
Pogoń Prudnik 0-1 Śląsk Łubniany 29 sierpnia, 17:00 (240)
LZS Kup 1-0 Polonia Głubczyce 29 sierpnia, 17:00 (180)
Start Namysłów 0-0 Małapanew Ozimek 29 sierpnia, 17:00 (160)
LZS Starowice 4-1 Sparta Paczków 29 sierpnia, 17:00 (150)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 OKS Olesno 29 sierpnia, 17:00 (220)

Kolejka 6 - 5-6 września

Olimpia Lewin Brzeski 1-1 OKS Olesno 5 września, 16:30 (180)
Sparta Paczków 1-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 września, 16:30 (160)
Małapanew Ozimek 1-1 LZS Starowice 5 września, 16:30 (150)
Polonia Głubczyce 1-1 Start Namysłów 5 września, 16:30 (180)
Śląsk Łubniany 0-3 LZS Kup 5 września, 16:30 (200)
MKS Gogolin 0-1 Pogoń Prudnik 5 września, 16:30 (200)
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Skalnik Gracze 5 września, 16:30 (100)
Porawie Większyce 4-0 KS Krasiejów 5 września, 16:30 (130)
Czarni Otmuchów 0-5 Stal Brzeg 5 września, 16:30 (150)

Kolejka 7 - 12-13 września

Stal Brzeg 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 12 września, 16:00 (550)
KS Krasiejów 5-1 Czarni Otmuchów 12 września, 16:00 (150)
Skalnik Gracze 0-1 Porawie Większyce 12 września, 16:00 (100)
Pogoń Prudnik 0-2 TOR Dobrzeń Wielki 12 września, 16:00 (200)
LZS Kup 3-0 MKS Gogolin 12 września, 16:00 (180)
Start Namysłów 1-2 Śląsk Łubniany 12 września, 16:00 (100)
LZS Starowice 1-0 Polonia Głubczyce 12 września, 16:00 (150)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-2 Małapanew Ozimek 12 września, 16:00 (160)
OKS Olesno 1-2 Sparta Paczków 12 września, 16:00 (150)

Kolejka 8 - 19-20 września

Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Sparta Paczków 19 września, 16:00 (150)
Małapanew Ozimek 0-0 OKS Olesno 19 września, 16:00 (150)
Polonia Głubczyce 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 19 września, 16:00 (440)
Śląsk Łubniany 0-3 LZS Starowice 19 września, 16:00 (140)
MKS Gogolin 4-3 Start Namysłów 20 września, 16:00 (120)
TOR Dobrzeń Wielki 0-1 LZS Kup 19 września, 16:00 (150)
Porawie Większyce 2-1 Pogoń Prudnik 19 września, 16:00 (180)
Czarni Otmuchów 2-2 Skalnik Gracze 19 września, 16:00 (100)
Stal Brzeg 5-0 KS Krasiejów 19 września, 16:00 (450)

Kolejka 9 - 26-27 września

KS Krasiejów 0-2 Olimpia Lewin Brzeski 26 września, 15:00 (130)
Skalnik Gracze 0-6 Stal Brzeg 26 września, 15:00 (220)
Pogoń Prudnik 3-0 Czarni Otmuchów 26 września, 15:00 (200)
LZS Kup 0-0 Porawie Większyce 26 września, 15:00 (130)
Start Namysłów 1-2 TOR Dobrzeń Wielki 26 września, 15:00
bez udziału publiczności
LZS Starowice 2-1 MKS Gogolin 26 września, 15:00 (120)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-2 Śląsk Łubniany 26 września, 15:00 (50)
OKS Olesno 1-3 Polonia Głubczyce 26 września, 15:00 (170)
Sparta Paczków 0-1 Małapanew Ozimek 26 września, 15:00 (150)

Kolejka 10 - 3-4 października

Olimpia Lewin Brzeski 0-1 Małapanew Ozimek 3 października, 15:00 (150)
Polonia Głubczyce 1-3 Sparta Paczków 3 października, 15:00 (260)
Śląsk Łubniany 3-1 OKS Olesno 3 października, 15:00 (120)
MKS Gogolin 2-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 października, 15:00 (150)
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 LZS Starowice 3 października, 15:00 (120)
Czarni Otmuchów 0-1 LZS Kup 3 października, 15:00 (100)
Stal Brzeg 2-0 Pogoń Prudnik 3 października, 15:00 (450)
KS Krasiejów 0-0 Skalnik Gracze 3 października, 15:00 (130)
Start Namysłów 1-2 Porawie Większyce 3 października, 13:00 (80)

Kolejka 11 - 10-11 października

Skalnik Gracze 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 10 października, 15:00 (100)
Pogoń Prudnik 3-0 KS Krasiejów 10 października, 15:00 (150)
LZS Kup 0-2 Stal Brzeg 10 października, 15:00 (370)
Start Namysłów 2-1 Czarni Otmuchów 10 października, 15:00 (50)
LZS Starowice 3-0 Porawie Większyce 10 października, 15:00 (150)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 6-1 TOR Dobrzeń Wielki 10 października, 15:00 (150)
OKS Olesno 3-0 MKS Gogolin 11 października, 15:00 (150)
Sparta Paczków 4-1 Śląsk Łubniany 10 października, 15:00 (150)
Małapanew Ozimek 1-3 Polonia Głubczyce 10 października, 15:00 (120)

Kolejka 12 - 17-18 października

Olimpia Lewin Brzeski 1-4 Polonia Głubczyce 17 października, 15:00 (120)
MKS Gogolin 5-1 Sparta Paczków 17 października, 15:00 (140)
TOR Dobrzeń Wielki 3-4 OKS Olesno 17 października, 15:00 (100)
Porawie Większyce 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 października, 15:00 (320)
Czarni Otmuchów 2-4 LZS Starowice 17 października, 15:00 (100)
Stal Brzeg 3-2 Start Namysłów 17 października, 15:00 (400)
KS Krasiejów 0-1 LZS Kup 17 października, 15:00 (120)
Skalnik Gracze 0-1 Pogoń Prudnik 17 października, 15:00 (50)
Małapanew Ozimek 3-1 Śląsk Łubniany 18 października, 15:00 (150)

Kolejka 13 - 24-25 października

Pogoń Prudnik 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 24 października, 14:30 (210)
LZS Kup 2-2 Skalnik Gracze 24 października, 14:30 (80)
Start Namysłów 0-1 KS Krasiejów 24 października, 14:30 (80)
LZS Starowice 1-2 Stal Brzeg 24 października, 14:30 (420)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-0 Czarni Otmuchów 24 października, 14:30 (120)
OKS Olesno 2-1 Porawie Większyce 24 października, 14:30 (150)
Sparta Paczków 0-3 TOR Dobrzeń Wielki 24 października, 14:30 (150)
Małapanew Ozimek 1-0 MKS Gogolin 24 października, 14:30 (140)
Polonia Głubczyce 2-0 Śląsk Łubniany 24 października, 14:30 (300)

Kolejka 14 - 31 października

Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Śląsk Łubniany 31 października, 13:00 (100)
MKS Gogolin 1-1 Polonia Głubczyce 31 października, 13:00 (80)
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Małapanew Ozimek 31 października, 13:00 (110)
Porawie Większyce 2-2 Sparta Paczków 31 października, 13:00 (100)
Czarni Otmuchów 0-3 OKS Olesno 31 października, 13:00 (80)
Stal Brzeg 5-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 31 października, 13:00 (450)
KS Krasiejów 1-0 LZS Starowice 31 października, 13:00 (120)
Skalnik Gracze 2-1 Start Namysłów 31 października, 13:00 (80)
Pogoń Prudnik 1-0 LZS Kup 31 października, 13:00 (220)

Kolejka 15 - 7-8 listopada

LZS Kup 0-1 Olimpia Lewin Brzeski 7 listopada, 13:00 (100)
Start Namysłów 1-0 Pogoń Prudnik 7 listopada, 13:00 (50)
LZS Starowice 2-3 Skalnik Gracze 7 listopada, 13:00 (80)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 KS Krasiejów 7 listopada, 13:00 (70)
OKS Olesno 2-2 Stal Brzeg 7 listopada, 13:00 (150)
Sparta Paczków 1-1 Czarni Otmuchów 7 listopada, 13:00 (270)
Małapanew Ozimek 0-2 Porawie Większyce 7 listopada, 12:00 (90)
Polonia Głubczyce 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 7 listopada, 13:00 (200)
Śląsk Łubniany 1-2 MKS Gogolin 7 listopada, 13:00 (70)

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Olimpia Lewin Brzeski 0-0 MKS Gogolin 14 listopada, 13:00 (100)
TOR Dobrzeń Wielki 4-1 Śląsk Łubniany 14 listopada, 13:00 (100)
Porawie Większyce 2-2 Polonia Głubczyce 14 listopada, 13:00 (130)
Czarni Otmuchów 2-4 Małapanew Ozimek 14 listopada, 13:00 (40)
Stal Brzeg 1-0 Sparta Paczków 14 listopada, 13:00 (250)
KS Krasiejów 2-2 OKS Olesno 14 listopada, 13:00 (120)
Skalnik Gracze 1-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 listopada, 13:00 (100)
Pogoń Prudnik 1-0 LZS Starowice 14 listopada, 13:00 (180)
LZS Kup 1-1 Start Namysłów 14 listopada, 13:00 (70)

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Start Namysłów 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 21 listopada, 13:00 (60)
LZS Starowice 4-1 LZS Kup 21 listopada, 13:00 (100)
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-1 Pogoń Prudnik 21 listopada, 13:00 (80)
OKS Olesno 2-0 Skalnik Gracze 21 listopada, 13:00 (120)
Sparta Paczków 1-2 KS Krasiejów 21 listopada, 13:00 (80)
Małapanew Ozimek 0-2 Stal Brzeg 21 listopada, 13:00 (80)
Polonia Głubczyce 3-0 Czarni Otmuchów 21 listopada, 13:00 (200)
Śląsk Łubniany 1-2 Porawie Większyce 21 listopada, 13:00 (50)
MKS Gogolin 2-4 TOR Dobrzeń Wielki 21 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 18 - 5-6 marca

Olimpia Lewin Brzeski 3-0 TOR Dobrzeń Wielki 5 marca, 14:30
(wo)
na boisku 1-3
MKS Gogolin 6-1 Porawie Większyce 5 marca, 14:30
Śląsk Łubniany 1-1 Czarni Otmuchów 5 marca, 14:30
Polonia Głubczyce 1-3 Stal Brzeg 5 marca, 14:30
Małapanew Ozimek 1-3 KS Krasiejów 5 marca, 14:30
Sparta Paczków 0-1 Skalnik Gracze 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (5 marca, 14:30) odwołany
OKS Olesno 1-2 Pogoń Prudnik 5 marca, 14:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 LZS Kup 5 marca, 14:30
LZS Starowice 2-2 Start Namysłów 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (5 marca, 14:30) odwołany

Kolejka 19 - 12-13 marca

LZS Starowice 5-1 Olimpia Lewin Brzeski 12 marca, 15:00
Start Namysłów 2-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 marca, 15:00
LZS Kup 0-2 OKS Olesno 12 marca, 15:00
Pogoń Prudnik 1-2 Sparta Paczków 13 marca, 15:00
w Głuchołazach
Skalnik Gracze 1-1 Małapanew Ozimek 12 marca, 15:00
w Lewinie Brzeskim
KS Krasiejów 0-1 Polonia Głubczyce 12 marca, 15:00
Stal Brzeg 4-0 Śląsk Łubniany 12 marca, 15:00
Czarni Otmuchów 0-5 MKS Gogolin 12 marca, 15:00
Porawie Większyce 4-2 TOR Dobrzeń Wielki 12 marca, 15:00

Kolejka 20 - 19-20 marca

Olimpia Lewin Brzeski 0-2 Porawie Większyce 19 marca, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Czarni Otmuchów 19 marca, 15:00
MKS Gogolin 0-0 Stal Brzeg 19 marca, 15:00
Śląsk Łubniany 1-2 KS Krasiejów 11 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) przerwany w 63. minucie przy stanie 0-1 z powodu śmierci zawodnika gospodarzy / w drugim terminie dokończony
Polonia Głubczyce 4-2 Skalnik Gracze 19 marca, 15:00
Małapanew Ozimek 2-1 Pogoń Prudnik 19 marca, 15:00
Sparta Paczków 2-2 LZS Kup 19 marca, 15:00
OKS Olesno 2-1 Start Namysłów 19 marca, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 LZS Starowice 19 marca, 15:00

Kolejka 21 - 26 marca

Chemik Kędzierzyn-Koźle 5-1 Olimpia Lewin Brzeski 26 marca, 13:00
LZS Starowice 0-0 OKS Olesno 26 marca, 12:00
Start Namysłów 1-0 Sparta Paczków 26 marca, 13:00
LZS Kup 2-3 Małapanew Ozimek 26 marca, 13:00
Pogoń Prudnik 0-3 Polonia Głubczyce 26 marca, 13:00
Skalnik Gracze 3-0 Śląsk Łubniany 26 marca, 13:00
KS Krasiejów 2-0 MKS Gogolin 26 marca, 13:00
Stal Brzeg 7-0 TOR Dobrzeń Wielki 26 marca, 13:00
Czarni Otmuchów 0-4 Porawie Większyce 26 marca, 12:00

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Czarni Otmuchów 2 kwietnia, 16:00
Porawie Większyce 1-2 Stal Brzeg 2 kwietnia, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 KS Krasiejów 3 kwietnia, 15:00
MKS Gogolin 1-1 Skalnik Gracze 3 kwietnia, 16:00
Śląsk Łubniany 1-1 Pogoń Prudnik 2 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 3-0 LZS Kup 2 kwietnia, 16:00
Małapanew Ozimek 3-1 Start Namysłów 2 kwietnia, 16:00
Sparta Paczków 0-2 LZS Starowice 2 kwietnia, 16:00
OKS Olesno 2-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

OKS Olesno 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 9 kwietnia, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 Sparta Paczków 9 kwietnia, 16:00
LZS Starowice 0-2 Małapanew Ozimek 10 kwietnia, 16:00
Start Namysłów 1-2 Polonia Głubczyce 9 kwietnia, 16:00
LZS Kup 0-3 Śląsk Łubniany 9 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 1-1 MKS Gogolin 9 kwietnia, 16:00
Skalnik Gracze 3-3 TOR Dobrzeń Wielki 9 kwietnia, 16:00
KS Krasiejów 0-3 Porawie Większyce 9 kwietnia, 16:00
Stal Brzeg 5-1 Czarni Otmuchów 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 16-17 kwietnia

Olimpia Lewin Brzeski 0-3 Stal Brzeg 16 kwietnia, 16:00
Czarni Otmuchów 0-6 KS Krasiejów 16 kwietnia, 16:00
Porawie Większyce 1-3 Skalnik Gracze 16 kwietnia, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Pogoń Prudnik 16 kwietnia, 16:00
MKS Gogolin 1-1 LZS Kup 16 kwietnia, 16:00
Śląsk Łubniany 0-0 Start Namysłów 16 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 4-0 LZS Starowice 16 kwietnia, 16:00
Małapanew Ozimek 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 kwietnia, 16:00
Sparta Paczków 1-2 OKS Olesno 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

Sparta Paczków 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 23 kwietnia, 16:30
OKS Olesno 1-0 Małapanew Ozimek 23 kwietnia, 16:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-0 Polonia Głubczyce 23 kwietnia, 16:30
LZS Starowice 0-2 Śląsk Łubniany 23 kwietnia, 16:30
Start Namysłów 1-0 MKS Gogolin 23 kwietnia, 16:30
LZS Kup 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 24 kwietnia, 16:30
Pogoń Prudnik 1-2 Porawie Większyce 23 kwietnia, 16:30
Skalnik Gracze 4-2 Czarni Otmuchów 23 kwietnia, 16:30
KS Krasiejów 1-3 Stal Brzeg 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Lewin Brzeski 0-2 KS Krasiejów 30 kwietnia, 17:00
Stal Brzeg 0-1 Skalnik Gracze 30 kwietnia, 13:00
Czarni Otmuchów 0-4 Pogoń Prudnik 30 kwietnia, 17:00
Porawie Większyce 3-0 LZS Kup 30 kwietnia, 17:00
w Koźlu
TOR Dobrzeń Wielki 4-2 Start Namysłów 30 kwietnia, 17:00
MKS Gogolin 0-2 LZS Starowice 30 kwietnia, 14:00
Śląsk Łubniany 0-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 kwietnia, 17:00
Polonia Głubczyce 3-1 OKS Olesno 30 kwietnia, 17:00
Małapanew Ozimek 2-0 Sparta Paczków 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 27 - 7-8 maja

Porawie Większyce 0-2 Start Namysłów 7 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 1-0 Olimpia Lewin Brzeski 7 maja, 17:00
Sparta Paczków 2-3 Polonia Głubczyce 7 maja, 17:00
OKS Olesno 1-1 Śląsk Łubniany 8 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-0 MKS Gogolin 7 maja, 17:00
LZS Starowice 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 7 maja, 17:00
LZS Kup 3-0 Czarni Otmuchów 7 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 0-3 Stal Brzeg 7 maja, 17:00
Skalnik Gracze 1-0 KS Krasiejów 7 maja, 17:00

Kolejka 28 - 14-15 maja

Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Skalnik Gracze 14 maja, 17:00
KS Krasiejów 0-2 Pogoń Prudnik 14 maja, 17:00
Stal Brzeg 2-2 LZS Kup 12 maja, 18:00
Czarni Otmuchów 1-2 Start Namysłów 14 maja, 17:00
Porawie Większyce 1-4 LZS Starowice 14 maja, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 maja, 17:00
MKS Gogolin 2-2 OKS Olesno 14 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 1-2 Sparta Paczków 14 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 2-0 Małapanew Ozimek 14 maja, 17:00

Kolejka 29 - 21-22 maja

Śląsk Łubniany 1-3 Małapanew Ozimek 21 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 21 maja, 17:00
Sparta Paczków 2-1 MKS Gogolin 21 maja, 17:00
OKS Olesno 7-1 TOR Dobrzeń Wielki 21 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-2 Porawie Większyce 21 maja, 17:00
LZS Starowice 8-0 Czarni Otmuchów 21 maja, 13:00
Start Namysłów 0-1 Stal Brzeg 21 maja, 17:00
LZS Kup 0-5 KS Krasiejów 21 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 0-2 Skalnik Gracze 21 maja, 17:00

Kolejka 30 - 25 maja

Olimpia Lewin Brzeski 0-1 Pogoń Prudnik 25 maja, 18:00
Skalnik Gracze 1-1 LZS Kup 25 maja, 18:00
KS Krasiejów 2-2 Start Namysłów 25 maja, 18:00
Stal Brzeg 3-1 LZS Starowice 25 maja, 18:00
Czarni Otmuchów 1-4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 25 maja, 18:00
Porawie Większyce 2-3 OKS Olesno 25 maja, 18:00
TOR Dobrzeń Wielki 2-2 Sparta Paczków 25 maja, 18:00
MKS Gogolin 4-2 Małapanew Ozimek 25 maja, 18:00
Śląsk Łubniany 1-3 Polonia Głubczyce 25 maja, 18:00

Kolejka 31 - 28-29 maja

Śląsk Łubniany 4-1 Olimpia Lewin Brzeski 28 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 1-0 MKS Gogolin 28 maja, 17:00
Małapanew Ozimek 5-1 TOR Dobrzeń Wielki 28 maja, 17:00
Sparta Paczków 1-5 Porawie Większyce 28 maja, 17:00
OKS Olesno 8-0 Czarni Otmuchów 28 maja, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 Stal Brzeg 28 maja, 17:00
LZS Starowice 0-3 KS Krasiejów 28 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Start Namysłów 0-1 Skalnik Gracze 28 maja, 11:00
LZS Kup 1-2 Pogoń Prudnik 28 maja, 17:00

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Olimpia Lewin Brzeski 0-0 LZS Kup 4 czerwca, 17:00
Pogoń Prudnik 0-1 Start Namysłów 4 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 2-1 LZS Starowice 4 czerwca, 17:00
KS Krasiejów 6-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 3-1 OKS Olesno 4 czerwca, 17:00
Czarni Otmuchów 0-1 Sparta Paczków 4 czerwca, 17:00
Porawie Większyce 3-2 Małapanew Ozimek 4 czerwca, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 4-0 Polonia Głubczyce 4 czerwca, 17:00
MKS Gogolin 0-1 Śląsk Łubniany 4 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 8 czerwca

MKS Gogolin 2-0 Olimpia Lewin Brzeski 8 czerwca, 18:00
Śląsk Łubniany 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 8 czerwca, 18:00
Polonia Głubczyce 2-2 Porawie Większyce 8 czerwca, 18:00
Małapanew Ozimek 5-0 Czarni Otmuchów 8 czerwca, 18:00
Sparta Paczków 2-1 Stal Brzeg 8 czerwca, 18:00
OKS Olesno 2-2 KS Krasiejów 8 czerwca, 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-2 Skalnik Gracze 8 czerwca, 18:00
LZS Starowice 1-0 Pogoń Prudnik 8 czerwca, 18:00
Start Namysłów 2-2 LZS Kup 8 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 11-12 czerwca

Olimpia Lewin Brzeski 1-3 Start Namysłów 11 czerwca, 17:00
LZS Kup 0-2 LZS Starowice 11 czerwca, 17:00
Pogoń Prudnik 0-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 11 czerwca, 17:00
Skalnik Gracze 1-4 OKS Olesno 11 czerwca, 17:00
KS Krasiejów 3-1 Sparta Paczków 11 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 1-1 Małapanew Ozimek 11 czerwca, 17:00
Czarni Otmuchów 3-4 Polonia Głubczyce 11 czerwca, 17:00
Porawie Większyce 2-1 Śląsk Łubniany 11 czerwca, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 MKS Gogolin 11 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III)

III liga 2015/2016 (opolsko-śląska)

IV liga 2015/2016 (śląska I)
IV liga 2015/2016 (śląska II)

Klasa okręgowa 2015/2016 (opolska I)
Klasa okręgowa 2015/2016 (opolska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas