[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2019/2020, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKS 1925 Kalisz 17 42 13 3 1 38-12 7 1 0 21-6 6 2 1 17-6
2.  Radunia Stężyca 17 37 10 7 0 35-9 5 4 0 20-7 5 3 0 15-2
3.  Świt Skolwin (Szczecin) 17 36 10 6 1 28-7 6 2 0 15-4 4 4 1 13-3 1 3 1 0 0 3-1
4.  Kotwica Kołobrzeg 17 36 12 0 5 36-22 7 0 2 22-9 5 0 3 14-13 1 0 0 0 1 1-3
5.  Mieszko Gniezno 17 35 11 2 4 32-16 6 2 0 21-6 5 0 4 11-10
6.  Unia Janikowo 17 30 9 3 5 38-29 5 2 2 21-13 4 1 3 17-16
7.  Sokół Kleczew 17 24 7 3 7 20-21 5 2 2 10-6 2 1 5 10-15
8.  KP Starogard Gdański 17 22 6 4 7 17-19 3 1 4 7-9 3 3 3 10-10 1 1 0 1 0 1-1
9.  Polonia Środa Wielkopolska 17 22 6 4 7 27-23 3 3 3 17-9 3 1 4 10-14 1 1 0 1 0 1-1
10.  Pogoń II Szczecin 17 21 6 3 8 23-27 4 2 3 14-12 2 1 5 9-15 1 3 1 0 0 2-1
11.  Chemik Police 17 21 6 3 8 21-25 4 1 4 11-12 2 2 4 10-13 1 0 0 0 1 1-2
12.  Bałtyk Koszalin 17 17 4 5 8 16-33 2 3 3 9-15 2 2 5 7-18
13.  Nielba Wągrowiec 17 16 4 4 9 21-36 4 0 5 16-18 0 4 4 5-18
14.  Jarota Jarocin 17 15 3 6 8 18-23 0 5 3 6-9 3 1 5 12-14 1 1 0 1 0 0-0
15.  Gwardia Koszalin 17 15 4 3 10 16-37 2 1 5 8-18 2 2 5 8-19 1 1 0 1 0 0-0
16.  Górnik Konin 17 14 4 2 11 21-35 0 1 7 6-15 4 1 4 15-20 1 3 1 0 0 3-1
17.  Grom Nowy Staw 17 14 3 5 9 19-32 3 1 5 9-16 0 4 4 10-16 1 0 0 0 1 1-3
18.  Bałtyk Gdynia 17 10 3 1 13 12-32 1 1 6 5-16 2 0 7 7-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KKS 1925 Kalisz    3-1 1-0 3-3 2-1 1-0 2-0 4-1 5-0 
 2 Radunia Stężyca0-0     0-0 6-2 1-1 2-1 3-0 2-2 5-1 1-0 
 3 Świt Skolwin (Szczecin)1-0     3-1 1-0 4-0 3-1 0-0 1-0 2-2 
 4 Kotwica Kołobrzeg    5-1 2-3 1-0 0-2 3-0 2-0 4-1 4-2 1-0 
 5 Mieszko Gniezno1-1 1-0     5-1 4-0 2-2 3-1 3-0 2-1 
 6 Unia Janikowo0-1 2-1     0-3 4-3 1-1 6-1 2-0 3-3 3-0 
 7 Sokół Kleczew0-2 1-0 2-0     0-0 1-0 2-1 1-2 1-1 2-0 
 8 KP Starogard Gdański0-1 1-1     0-3 2-1 0-1 3-0 0-2 1-0 
 9 Polonia Środa Wielkopolska0-1 6-0 2-3 1-1     2-0 0-0 1-1 4-1 1-2 
 10 Pogoń II Szczecin1-2 0-4 1-1 0-1     2-1 1-1 4-1 2-1 3-0 
 11 Chemik Police0-3 0-2 0-4 1-1 0-2     2-0 4-0 3-0 1-0 
 12 Bałtyk Koszalin1-1 0-5 1-4 0-0 1-2 3-1     1-0 2-2 
 13 Nielba Wągrowiec0-1 1-4 2-1 2-3 4-1 1-2     2-1 2-1 2-4 
 14 Jarota Jarocin3-3 0-0 0-1 1-1 0-1     0-0 1-2 1-1 
 15 Gwardia Koszalin0-2 0-2 0-2 1-6 2-1 1-3 2-0 2-2     
 16 Górnik Konin0-1 1-2 0-1 1-3 0-2 1-2 1-1 2-3     
 17 Grom Nowy Staw0-4 0-5 0-0 0-1 2-0 1-2 3-0 1-3     2-1 
 18 Bałtyk Gdynia1-2 0-3 0-1 1-0 0-0 0-4 0-2 3-4     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Unia Janikowo 3-0 Bałtyk Gdynia 3 sierpnia, 17:00
Przemysław Kędziora 64, 78, Dawid Radomski 85
Chemik Police 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 4 sierpnia, 15:00 (700)
Adam Nagórski 22, Paweł Krawiec 53
Sokół Kleczew 2-1 Bałtyk Koszalin 3 sierpnia, 17:00
Norbert Grzelak 2, 73 - Michał Czenko 61
Radunia Stężyca 5-1 Górnik Konin 4 sierpnia, 15:00
Krzysztof Iwanowski 4, Artur Formela 22, Jakub Bojas 49, Filip Burkhardt 71 (k), Dawid Cempa 74 - Taras Jaworśkyj 79 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Mieszko Gniezno 2 sierpnia, 18:00 (650)
Adrian Kaliszan 51
Pogoń II Szczecin 4-1 Gwardia Koszalin 4 sierpnia, 15:00
Kacper Kozłowski 11, Błażej Starzycki 18, Adrian Benedyczak 66, Oskar Kalenik 73 - Aleks Hendryk 86
na bocznym boisku nr 2
Nielba Wągrowiec 2-3 KP Starogard Gdański 3 sierpnia, 15:00
Rafał Leśniewski 29 (k), 38 (k) - Daniel Kraska 31, Bartosz Kuźniarski 42, Kamil Żylski 61
Grom Nowy Staw 0-4 KKS 1925 Kalisz 3 sierpnia, 16:00
Mateusz Żebrowski 32, 63, Sebastian Kaczyński 68, Andrzej Kaszuba 78
Kotwica Kołobrzeg 4-2 Jarota Jarocin 3 sierpnia, 16:00
Marcin Trojanowski 3, 11, Michał Marczak 19, 42 - Szymon Gałczyński 34, Mateusz Dunaj 57

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Bałtyk Gdynia 0-4 Jarota Jarocin 9 sierpnia, 17:00
Mikołaj Łopatka 33, Jędrzej Ludwiczak 35 (k), Piotr Skokowski 73 (k), Mateusz Dunaj 76
na Narodowym Stadionie Rugby
KKS 1925 Kalisz 3-1 Kotwica Kołobrzeg 10 sierpnia, 18:00 (700)
Mateusz Żebrowski 43, 47, Sebastian Kaczyński 87 - Maciej Wichtowski 90
KP Starogard Gdański 1-0 Grom Nowy Staw 10 sierpnia, 17:00
Konrad Rudnicki 80
Gwardia Koszalin 2-2 Nielba Wągrowiec 10 sierpnia, 18:00
Mateusz Piotrowski 45, Sebastian Ginter 70 - Rafał Leśniewski 3 (k), 48
Mieszko Gniezno 4-0 Pogoń II Szczecin 10 sierpnia, 17:00 (500)
Sebastian Golak 13, Krzysztof Biegański 25, Tomasz Bzdęga 34 (k), 39 (k)
Górnik Konin 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 10 sierpnia, 17:00 (250)
Oskar Kozłowski 64, Luis Henríquez 90
Bałtyk Koszalin 1-1 Radunia Stężyca 10 sierpnia, 13:00
Michał Czenko 33 - Paweł Wojowski 54
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Kacper Tułowiecki
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Sokół Kleczew 10 sierpnia, 18:00 (500)
Adam Nagórski 22 (k), Paweł Krawiec 53, Przemysław Brzeziański 61, Mikołaj Brzeski 90
Unia Janikowo 1-1 Chemik Police 10 sierpnia, 15:00
Przemysław Kędziora 21 - Bartosz Ława 43 (k)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Gracjan Fabiszewski

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Chemik Police 1-0 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia, 16:00 (450)
Krystian Peda 80 (k)
Sokół Kleczew 2-0 Unia Janikowo 15 sierpnia, 17:00
Jakub Losik 21 (s), Norbert Grzelak 88
Radunia Stężyca 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Bałtyk Koszalin 14 sierpnia, 17:00 (350)
Pogoń II Szczecin 2-1 Górnik Konin 15 sierpnia, 11:00
Kacper Kozłowski 53, Damian Pawłowski 78 - Dawid Przybyszewski 68
Nielba Wągrowiec 0-1 Mieszko Gniezno 15 sierpnia, 15:00 (500)
Damian Sędziak 76
Grom Nowy Staw 3-0 Gwardia Koszalin 15 sierpnia, 15:00
Robert Wesołowski 45, Marcin Świątek 55, Dariusz Staniaszek 77
Kotwica Kołobrzeg 0-2 KP Starogard Gdański 15 sierpnia, 16:00
Mateusz Koliński 34 (s), Kamil Żylski 47
Jarota Jarocin 3-3 KKS 1925 Kalisz 15 sierpnia, 18:00
Mateusz Dunaj 21, 66, Szymon Piekarski 73 - Andrzej Trubeha 45, Mateusz Żebrowski 56, Mateusz Żytko 72

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Bałtyk Gdynia 1-2 KKS 1925 Kalisz 18 sierpnia, 17:00
Józef Burta 42 (s) - Andrzej Trubeha 26, Mateusz Żebrowski 90
na Narodowym Stadionie Rugby
KP Starogard Gdański 0-1 Jarota Jarocin 18 sierpnia, 16:00
Szymon Piekarski 28
Gwardia Koszalin 0-2 Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia, 17:00 (900)
Sebastian Deja 65 (k), Marcin Trojanowski 81
Mieszko Gniezno 2-1 Grom Nowy Staw 18 sierpnia, 18:00 (600)
Radosław Mikołajczak 28, Damian Sędziak 64 - Robert Wesołowski 76 (k)
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Damian Pawlak
Górnik Konin 1-1 Nielba Wągrowiec 18 sierpnia, 16:00
Taras Jaworśkyj 42 (k) - Miłosz Brylewski 65
Bałtyk Koszalin 1-2 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia, 12:00
Łukasz Włodarczyk 88 (k) - Szymon Waleński 10 (s), Adrian Benedyczak 78 (k)
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia, 18:00
Patryk Bil 4, Paweł Krawiec 77, Łukasz Kopeć 85 - Piotr Skrobosiński 88
Unia Janikowo 0-1 Radunia Stężyca 18 sierpnia, 17:00
Jakub Bojas 74
Chemik Police 1-1 Sokół Kleczew 18 sierpnia, 16:00 (450)
Andrij Protasenko 90 - Filip Brzostowski 78

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Sokół Kleczew 2-0 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia, 17:00
Tomasz Kowalczuk 55 (k), Norbert Grzelak 67
Radunia Stężyca 2-1 Chemik Police 25 sierpnia, 15:00
Krzysztof Iwanowski 86, Adrian Polański 90 - Andrij Protasenko 69
Polonia Środa Wielkopolska 6-0 Unia Janikowo 24 sierpnia, 17:00 (400)
Łukasz Żegleń 7, Szymon Zgarda 21, Adrian Szynka 56, Adam Borucki 64, Piotr Skrobosiński 72, Damian Słabikowski 77
Pogoń II Szczecin 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 25 sierpnia, 11:00
Adrian Benedyczak 90 - Łukasz Kopeć 31
na bocznym boisku
Nielba Wągrowiec 1-2 Bałtyk Koszalin 24 sierpnia, 15:00
Adam Gajda 16 - Fabian Walaszczyk 70, Bartłomiej Putno 78
Grom Nowy Staw 1-3 Górnik Konin 24 sierpnia, 15:00
Robert Wesołowski 53 (k) - Taras Jaworśkyj 30 (k), Mateusz Majer 64, 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mikołaj Jóźwiak
Kotwica Kołobrzeg 5-1 Mieszko Gniezno 24 sierpnia, 16:00 (750)
Sebastian Deja 28, Dawid Retlewski 30, 44, Maciej Wichtowski 47, Marcin Trojanowski 57 - Radosław Mikołajczak 56
Jarota Jarocin 0-0 Gwardia Koszalin 24 sierpnia, 18:00
KKS 1925 Kalisz 1-0 KP Starogard Gdański 24 sierpnia, 18:00
Marcin Radzewicz 60

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Bałtyk Gdynia 1-0 KP Starogard Gdański 31 sierpnia, 17:00
Mateusz Gułajski 31
na Narodowym Stadionie Rugby
Gwardia Koszalin 0-2 KKS 1925 Kalisz 31 sierpnia, 15:00
Daniel Kamiński 33, Mateusz Mączyński 40
Mieszko Gniezno 3-1 Jarota Jarocin 31 sierpnia, 17:00 (400)
Radosław Mikołajczak 2, Łukasz Zagdański 42, Łukasz Bogajewski 71 - Beniamin Wrembel 76
Górnik Konin 1-2 Kotwica Kołobrzeg 31 sierpnia, 16:00
Dawid Przybyszewski 45 - Robert Jędras 38 (s), Dawid Retlewski 56
Bałtyk Koszalin 2-2 Grom Nowy Staw 31 sierpnia, 11:00
Dawid Gruchała-Węsierski 57, Paweł Rak 86 - Tomasz Grabowski 19 (k), Robert Wesołowski 69
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Nielba Wągrowiec 1 września, 17:00
Unia Janikowo 4-3 Pogoń II Szczecin 31 sierpnia, 17:00
Adam Konieczny 6, Przemysław Kędziora 12 (k), Maciej Mysiak 78, Gracjan Goździk 82 - Oskar Kalenik 8, Kacper Smoliński 23, Adrian Benedyczak 55
Chemik Police 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 31 sierpnia, 16:00 (450)
Łukasz Żegleń 21 (k), Adrian Szynka 23
Sokół Kleczew 0-2 Radunia Stężyca 31 sierpnia, 17:00
Radosław Stępień 11, Filip Burkhardt 88

Kolejka 7 - 7-8 września

Radunia Stężyca 1-0 Bałtyk Gdynia 8 września, 15:00
Jakub Bach 52
Polonia Środa Wielkopolska 2-3 Sokół Kleczew 8 września, 16:00 (450)
Adrian Szynka 5, 29 (k) - Sebastian Śmiałek 62, Tomasz Kowalczuk 64 (k), Paweł Piceluk 90
Pogoń II Szczecin 2-1 Chemik Police 7 września, 11:00
Adam Frączczak 25, Gracjan Kuśmierek 57 - Andrij Protasenko 23
na bocznym boisku nr 2
Nielba Wągrowiec 1-4 Unia Janikowo 7 września, 15:00
Jakub Losik 29 (s) - Przemysław Kędziora 19 (k), 73, Dawid Radomski 52, Gracjan Goździk 90
Grom Nowy Staw 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 7 września, 15:00
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Bałtyk Koszalin 7 września, 16:00
Dawid Retlewski 53, Marcin Trojanowski 76
Jarota Jarocin 1-2 Górnik Konin 7 września, 17:00
Adam Męcfel 89 - Taras Jaworśkyj 21 (k), Dawid Przybyszewski 46
KKS 1925 Kalisz 1-0 Mieszko Gniezno 7 września, 18:00 (700)
Paweł Łydkowski 37
KP Starogard Gdański 3-0 Gwardia Koszalin 7 września, 16:00 (320)
Konrad Rudnicki 45, 80, Bartosz Kuźniarski 55

Kolejka 8 - 14-15 września

Bałtyk Gdynia 0-2 Gwardia Koszalin 15 września, 16:00 (300)
Keisuke Naka 46, Sebastian Ginter 82
na Narodowym Stadionie Rugby
Mieszko Gniezno 5-1 KP Starogard Gdański 14 września, 17:00 (300)
Radosław Mikołajczak 15, Łukasz Zagdański 35, 62, Adrian Kaliszan 88, Krzysztof Bartoszak 90 - Filip Sosnowski 68
Górnik Konin 0-1 KKS 1925 Kalisz 15 września, 17:00 (978)
Andrzej Trubeha 28
Bałtyk Koszalin 1-0 Jarota Jarocin 15 września, 14:00
Dawid Gruchała-Węsierski 16
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Kotwica Kołobrzeg 15 września, 16:00 (350)
Adam Nagórski 27 (k), Adam Ładziak 64, Łukasz Kopeć 85 - Dawid Retlewski 7
Unia Janikowo 3-3 Grom Nowy Staw 14 września, 16:00
Przemysław Kędziora 51 (k), 68, Gracjan Goździk 72 - Tomasz Grabowski 8, 37, 43
Chemik Police 2-0 Nielba Wągrowiec 14 września, 16:00 (450)
Andrij Protasenko 3, Jakub Sobecki 7
Sokół Kleczew 1-0 Pogoń II Szczecin 13 września, 17:00
Paweł Piceluk 26
Radunia Stężyca 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 15 września, 15:00 (180)
Jakub Bach 35 - Kacper Nowak 82

Kolejka 9 - 21-22 września

Polonia Środa Wielkopolska 1-2 Bałtyk Gdynia 21 września, 15:00 (300)
Kacper Nowak 43 - Maciej Kazimierowicz 11, Tomasz Zając 32
Pogoń II Szczecin 0-4 Radunia Stężyca 21 września, 11:00
Jakub Bojas 1, 67, Artur Formela 79, Radosław Stępień 90
na bocznym boisku nr 2
Nielba Wągrowiec 2-1 Sokół Kleczew 21 września, 15:00
Mateusz Kaczor 15, Krzysztof Wolkiewicz 25 - Sebastian Śmiałek 65 (k)
Grom Nowy Staw 1-2 Chemik Police 21 września, 13:00
Tomasz Grabowski 84 - Mariusz Bedliński 35, Szymon Kapelusz 67
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Robert Wesołowski
Kotwica Kołobrzeg 2-3 Unia Janikowo 21 września, 16:00
Sebastian Deja 77 (k), Michał Marczak 81 - Gracjan Goździk 3, Nikodem Zatorski 57, Kamil Kuropatwiński 90
Jarota Jarocin 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 21 września, 17:00
Adam Ładziak 40
KKS 1925 Kalisz 4-1 Bałtyk Koszalin 21 września, 18:00 (1000)
Mateusz Żebrowski 57, 66 (k), 90, Daniel Stanclik 90 - Bartłomiej Putno 78 (k)
KP Starogard Gdański 0-2 Górnik Konin 21 września, 16:00
Taras Jaworśkyj 30 (k), Dawid Kalinowski 90
Gwardia Koszalin 0-2 Mieszko Gniezno 21 września, 17:00 (180)
Krzysztof Biegański 47, 67

Kolejka 10 - 28-29 września

Bałtyk Gdynia 0-1 Mieszko Gniezno 28 września, 19:00 (200)
Krzysztof Bartoszak 82
na Narodowym Stadionie Rugby
Górnik Konin 2-3 Gwardia Koszalin 28 września, 15:00
Taras Jaworśkyj 77, Bartosz Zakrzewski 90 - Aleks Silski 23, Keisuke Naka 26, Sebastian Ginter 90
Bałtyk Koszalin 0-0 KP Starogard Gdański 28 września, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 KKS 1925 Kalisz 28 września, 16:00
Adam Nagórski 65 (k)
Unia Janikowo 2-0 Jarota Jarocin 28 września, 15:00 (700)
Przemysław Kędziora 13, 33
Chemik Police 0-4 Kotwica Kołobrzeg 29 września, 16:00 (450)
Grzegorz Piesio 8, 75, Dawid Retlewski 58, Marcin Trojanowski 71
Sokół Kleczew 1-1 Grom Nowy Staw 28 września, 16:00
Sebastian Śmiałek 24 (k) - Jakub Banach 74 (s)
Radunia Stężyca 3-0 Nielba Wągrowiec 29 września, 15:00
Paweł Wojowski 57, Dawid Cempa 82, 86
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Pogoń II Szczecin 29 września, 15:00 (200)
Adrian Szynka 80 (k), Oskar Kozłowski 90

Kolejka 11 - 5-6 października

Pogoń II Szczecin 3-0 Bałtyk Gdynia 6 października, 11:00
Igor Łasicki 41, Michális Maniás 63, Marcel Wędrychowski 66
na bocznym boisku
Nielba Wągrowiec 4-1 Polonia Środa Wielkopolska 5 października, 15:00 (100)
Rafał Leśniewski 24 (k), Mateusz Kaczor 56, Jakub Kubiński 66, 88 - Adrian Szynka 60 (k)
Grom Nowy Staw 0-5 Radunia Stężyca 5 października, 15:00
Dawid Cempa 11, 15, 31, 61, Filip Burkhardt 90
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Sokół Kleczew 5 października, 18:00
Sebastian Deja 64
Jarota Jarocin 0-1 Chemik Police 5 października, 16:00
Jakub Sobecki 62
KKS 1925 Kalisz 3-3 Unia Janikowo 5 października, 18:00 (600)
Paweł Łydkowski 9, Sebastian Kaczyński 24, Mateusz Żebrowski 62 (k) - Gracjan Goździk 16, Przemysław Kędziora 52 (k), Maciej Mysiak 90
KP Starogard Gdański 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 5 października, 11:00
Filip Sosnowski 24 - Paweł Krawiec 34
Gwardia Koszalin 2-0 Bałtyk Koszalin 5 października, 15:00
Mateusz Piotrowski 35, Szymon Chać 63
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Adrian Hartleb
Mieszko Gniezno 3-0 Górnik Konin 5 października, 16:00 (147)
Łukasz Zagdański 44, Tomasz Bzdęga 72, Damian Pawlak 77

Kolejka 12 - 12-13 października

Bałtyk Gdynia 3-4 Górnik Konin 12 października, 17:00
Maciej Kazimierowicz 39, 69, Sebastian Bartlewski 77 - Szymon Bartosik 51, Taras Jaworśkyj 59 (k), 79 (k), Mateusz Majer 81
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 1-4 Mieszko Gniezno 12 października, 15:00 (100)
Dawid Gruchała-Węsierski 86 - Radosław Mikołajczak 14, Łukasz Zagdański 46, 63, Tomasz Bzdęga 61
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Gwardia Koszalin 12 października, 15:00
Adam Nagórski 74 (k)
Unia Janikowo 0-3 KP Starogard Gdański 12 października, 13:00
Marcin Kajca 23, Filip Sosnowski 77, Łukasz Kowalczyk 90
Chemik Police 0-3 KKS 1925 Kalisz 12 października, 16:00 (400)
Mateusz Żebrowski 6, 85, Sebastian Kaczyński 16
Sokół Kleczew 1-2 Jarota Jarocin 12 października, 15:00
Filip Brzostowski 47 - Beniamin Wrembel 19, Kacper Szymankiewicz 66
Radunia Stężyca 6-2 Kotwica Kołobrzeg 13 października, 15:00
Jakub Letniowski 9, 11, Dawid Cempa 21, 57, Paweł Wojowski 25, Filip Burkhardt 72 - Sebastian Deja 5 (k), Michał Ciarkowski 79
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Grom Nowy Staw 12 października, 15:00 (200)
Adrian Szynka 39, Jędrzej Kujawa 71 (k), 81 (k), Piotr Wujec 76 - Mateusz Jagiełło 49
Pogoń II Szczecin 1-1 Nielba Wągrowiec 24 listopada, 11:00
Michális Maniás 42 - Mateusz Rozmarynowski 62
w pierwotnym terminie (12 października, 11:00) odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych / w drugim terminie (22 października, 15:00) odwołany

Kolejka 13 - 19-20 października

Nielba Wągrowiec 2-4 Bałtyk Gdynia 19 października, 15:00
Rafał Leśniewski 57, Jakub Kubiński 67 - Michał Efir 17, Maciej Kazimierowicz 32, Oskar Bohm 66, Michał Bajdur 68
Grom Nowy Staw 2-0 Pogoń II Szczecin 19 października, 14:00 (150)
Robert Wesołowski 36, 54
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Polonia Środa Wielkopolska 19 października, 18:00 (600)
Michał Ciarkowski 35, Michał Marczak 38, Maciej Wichtowski 87
Jarota Jarocin 0-0 Radunia Stężyca 19 października, 15:30
KKS 1925 Kalisz 2-1 Sokół Kleczew 19 października, 18:00 (396)
Mateusz Mączyński 10, Sebastian Kaczyński 13 - Tomasz Kowalczuk 69 (k)
KP Starogard Gdański 2-1 Chemik Police 19 października, 15:00
Marcin Kajca 31, Bernard Powszuk 71 - Krzysztof Krakowiak 75 (s)
Gwardia Koszalin 1-6 Unia Janikowo 19 października, 15:00 (130)
Aleks Silski 70 - Gracjan Goździk 17, 67, Adam Konieczny 21, Przemysław Kędziora 33, 48, 58 (k)
Mieszko Gniezno 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 października, 15:00 (450)
Adrian Kaliszan 45
Górnik Konin 1-2 Bałtyk Koszalin 19 października, 15:00
Dawid Przybyszewski 38 - Dawid Gruchała-Węsierski 14, Paweł Rak 20

Kolejka 14 - 26-27 października

Bałtyk Gdynia 0-0 Bałtyk Koszalin 25 października, 17:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 Górnik Konin 26 października, 15:00
Patryk Baranowski 26, 40 - Dawid Przybyszewski 10 (k), 60 (k)
Unia Janikowo 2-1 Mieszko Gniezno 26 października, 14:00 (600)
Adam Konieczny 33, Dawid Radomski 85 - Łukasz Zagdański 38
Chemik Police 4-0 Gwardia Koszalin 26 października, 15:00 (400)
Szymon Kapelusz 14, 51, Mateusz Kowalczyk 16, 24
Sokół Kleczew 0-0 KP Starogard Gdański 26 października, 14:00
Radunia Stężyca 0-0 KKS 1925 Kalisz 27 października, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Jarota Jarocin 26 października, 15:00 (300)
Jakub Wilk 55 - Dawid Krzyżaniak 90
Pogoń II Szczecin 0-1 Kotwica Kołobrzeg 27 października, 11:00
Dawid Retlewski 76
Nielba Wągrowiec 2-1 Grom Nowy Staw 26 października, 13:00
Jakub Kubiński 6, Krzysztof Błażek 53 (s) - Robert Wesołowski 65 (k)

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Grom Nowy Staw 2-1 Bałtyk Gdynia 2 listopada, 13:00
Robert Wesołowski 20, 88 - Tomasz Zając 70
Kotwica Kołobrzeg 4-1 Nielba Wągrowiec 2 listopada, 17:00
Marcin Trojanowski 29, Grzegorz Piesio 42, Przemysław Szur 72, Dawid Retlewski 85 - Jacek Figaszewski 50
Jarota Jarocin 1-1 Pogoń II Szczecin 2 listopada, 14:00
Piotr Skokowski 45 - Michał Kwiecień 13
KKS 1925 Kalisz 2-0 Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada, 18:00 (400)
Mateusz Żebrowski 5, 89
KP Starogard Gdański 0-1 Radunia Stężyca 2 listopada, 14:00
Jakub Bach 62
Gwardia Koszalin 2-1 Sokół Kleczew 3 listopada, 13:00
Mateusz Piotrowski 45, Cezary Bać 90 - Konrad Kobylarek 8
bez udziału publiczności
Mieszko Gniezno 2-2 Chemik Police 2 listopada, 14:00 (200)
Tomasz Bzdęga 60 (k), Łukasz Zagdański 81 - Szymon Kapelusz 64, Mariusz Bedliński 68 (k)
Górnik Konin 0-1 Unia Janikowo 2 listopada, 13:00
Kamil Kuropatwiński 54
Bałtyk Koszalin 0-5 Świt Skolwin (Szczecin) 3 listopada, 11:00
Paweł Krawiec 3, 74, Kacper Wojdak 12, Adam Nagórski 28, Przemysław Brzeziański 64

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Bałtyk Gdynia 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 listopada, 17:00
Krzysztof Filipowicz 27, 60, Paweł Krawiec 68
na Narodowym Stadionie Rugby
Unia Janikowo 6-1 Bałtyk Koszalin 9 listopada, 13:00
Adam Konieczny 9, Fabian Walaszczyk 32 (s), Mikołaj Gibas 59, Przemysław Kędziora 82, Paweł Mądrzejewski 84, Filip Jagielski 90 - Maciej Gregorek 61 (k)
Chemik Police 3-0 Górnik Konin 9 listopada, 14:00 (400)
Szymon Kapelusz 16, Adam Wiejkuć 68, 75
Sokół Kleczew 1-0 Mieszko Gniezno 9 listopada, 13:00 (90)
Michał Steinke 77 (s)
Radunia Stężyca 2-2 Gwardia Koszalin 10 listopada, 13:00
Daniel Wojciechowski 6 (s), Radosław Stępień 45 - Szymon Chać 26, Sebastian Ginter 43 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 KP Starogard Gdański 9 listopada, 14:00 (100)
Piotr Skrobosiński 48 - Filip Sosnowski 36
Pogoń II Szczecin 1-2 KKS 1925 Kalisz 10 listopada, 11:00
Michał Kwiecień 40 - Mateusz Żebrowski 43 (k), Fabian Hiszpański 81
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Nielba Wągrowiec 2-1 Jarota Jarocin 9 listopada, 13:00
Jakub Kubiński 28, Rafał Leśniewski 89 (k) - Piotr Skokowski 71 (k)
Grom Nowy Staw 0-1 Kotwica Kołobrzeg 9 listopada, 13:00
Sebastian Deja 40

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Kotwica Kołobrzeg 1-0 Bałtyk Gdynia 16 listopada, 17:00
Eryk Krysztopowicz 71
Jarota Jarocin 1-1 Grom Nowy Staw 17 listopada, 13:30
Jędrzej Ludwiczak 86 - Robert Wesołowski 54 (k)
KKS 1925 Kalisz 5-0 Nielba Wągrowiec 16 listopada, 18:00 (700)
Robert Tunkiewicz 20, Mateusz Żebrowski 23 (k), 35 (k), 45, 84
KP Starogard Gdański 0-3 Pogoń II Szczecin 16 listopada, 13:00
Michał Kwiecień 41, 74, Błażej Starzycki 44 (k)
Gwardia Koszalin 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 16 listopada, 13:00 (100)
Sebastian Ginter 32 - Krystian Krauze 2 (s), Marcin Kurs 35 (s), Adrian Szynka 42
Mieszko Gniezno 1-1 Radunia Stężyca 17 listopada, 13:30 (600)
Krzysztof Biegański 64 (k) - Michał Steinke 74 (s)
Górnik Konin 1-3 Sokół Kleczew 16 listopada, 13:00
Maciej Adamczewski 20 - Norbert Grzelak 43, Michał Kozajda 45, Michał Wolinowski 58
Bałtyk Koszalin 3-1 Chemik Police 16 listopada, 11:00
Bartłomiej Putno 40, Dawid Gruchała-Węsierski 50, Szymon Waleński 77 - Adam Wiejkuć 90
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Unia Janikowo 16 listopada, 14:00
Adam Nagórski 32

Kolejka 18 - 7-8 marca

Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo 6 marca, 19:30
Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Police 8 marca, 13:00
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 7 marca, 12:00
Górnik Konin - Radunia Stężyca 7 marca, 15:00
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska 7 marca, 14:00
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański - Nielba Wągrowiec 7 marca, 15:00
KKS 1925 Kalisz - Grom Nowy Staw 7 marca, 18:00
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 7 marca, 15:00

Kolejka 19 - 14-15 marca

Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 14 marca, 15:30
Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz 14 marca, 17:00
Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański 14 marca, 14:00
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 14 marca, 15:00
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 14 marca, 15:00
Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin 15 marca, 15:00
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Chemik Police - Unia Janikowo 15 marca, 15:00

Kolejka 20 - 21-22 marca

Bałtyk Gdynia - Chemik Police 21 marca, 19:30
Unia Janikowo - Sokół Kleczew 21 marca, 12:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Radunia Stężyca 21 marca, 16:00
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska 21 marca, 13:00
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 21 marca, 11:00
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
Gwardia Koszalin - Grom Nowy Staw
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 21 marca, 15:00
KKS 1925 Kalisz - Jarota Jarocin 21 marca, 18:00

Kolejka 21 - 28-29 marca

KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia 29 marca, 16:00
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 28 marca, 16:00
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 28 marca, 17:00
Grom Nowy Staw - Mieszko Gniezno 28 marca, 14:00
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 28 marca, 15:00
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 29 marca, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 28 marca, 15:00
Radunia Stężyca - Unia Janikowo 29 marca, 15:00
Sokół Kleczew - Chemik Police

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 4 kwietnia, 19:30
Chemik Police - Radunia Stężyca 4 kwietnia, 15:00
Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska 4 kwietnia, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 4 kwietnia, 16:00
Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec 4 kwietnia, 11:00
Górnik Konin - Grom Nowy Staw 4 kwietnia, 16:00
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 11 kwietnia

KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 11 kwietnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin
Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 11 kwietnia, 17:00
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 10 kwietnia, 18:00
Grom Nowy Staw - Bałtyk Koszalin 11 kwietnia, 14:00
Nielba Wągrowiec - Świt Skolwin (Szczecin) 11 kwietnia, 15:00
Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo 11 kwietnia, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Police 11 kwietnia, 16:00
Radunia Stężyca - Sokół Kleczew 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 18 kwietnia, 19:30
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Police - Pogoń II Szczecin 17 kwietnia, 17:00
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 18 kwietnia, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Grom Nowy Staw 18 kwietnia, 16:00
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 18 kwietnia, 14:00
Górnik Konin - Jarota Jarocin 18 kwietnia, 17:00
Mieszko Gniezno - KKS 1925 Kalisz
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański

Kolejka 25 - 22 kwietnia

Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 22 kwietnia, 17:00
KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 22 kwietnia, 17:30
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin) 22 kwietnia, 18:00
Grom Nowy Staw - Unia Janikowo 22 kwietnia, 17:00
Nielba Wągrowiec - Chemik Police 22 kwietnia, 15:00
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 kwietnia

Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 25 kwietnia, 19:30
Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 26 kwietnia, 15:00
Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec
Chemik Police - Grom Nowy Staw 25 kwietnia, 15:00
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 25 kwietnia, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin 26 kwietnia, 16:00
Bałtyk Koszalin - KKS 1925 Kalisz 25 kwietnia, 15:00
Górnik Konin - KP Starogard Gdański 25 kwietnia, 17:00
Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin

Kolejka 27 - 2-3 maja

Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin - Górnik Konin
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Unia Janikowo 2 maja, 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 2 maja, 18:00
Grom Nowy Staw - Sokół Kleczew 1 maja, 14:00
Nielba Wągrowiec - Radunia Stężyca 2 maja, 16:00
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 28 - 9-10 maja

Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 9 maja, 19:30
Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 9 maja, 16:00
Radunia Stężyca - Grom Nowy Staw 10 maja, 15:00
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police - Jarota Jarocin 9 maja, 15:00
Unia Janikowo - KKS 1925 Kalisz 9 maja, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 10 maja, 11:00
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 10 maja, 18:00
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 9 maja, 17:00

Kolejka 29 - 16-17 maja

Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 16 maja, 17:00
Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 16 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz - Chemik Police
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 16 maja, 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 16 maja, 18:00
Grom Nowy Staw - Polonia Środa Wielkopolska 16 maja, 14:00
Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin 16 maja, 17:00

Kolejka 30 - 23-24 maja

Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 23 maja, 19:30
Pogoń II Szczecin - Grom Nowy Staw
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg 22 maja, 18:00
Radunia Stężyca - Jarota Jarocin 24 maja, 15:00
Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz
Chemik Police - KP Starogard Gdański 23 maja, 15:00
Unia Janikowo - Gwardia Koszalin 23 maja, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Mieszko Gniezno 24 maja, 16:00
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 23 maja, 13:00

Kolejka 31 - 30-31 maja

Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 31 maja, 18:00
Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin) 30 maja, 17:00
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo
Gwardia Koszalin - Chemik Police
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska 30 maja, 18:30
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 30 maja, 18:00
Grom Nowy Staw - Nielba Wągrowiec 30 maja, 14:00

Kolejka 32 - 6-7 czerwca

Bałtyk Gdynia - Grom Nowy Staw 6 czerwca, 19:30
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg 6 czerwca, 17:00
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska - KKS 1925 Kalisz 5 czerwca, 18:00
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 7 czerwca, 15:00
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin
Chemik Police - Mieszko Gniezno 6 czerwca, 15:00
Unia Janikowo - Górnik Konin 6 czerwca, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin 6 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 11 czerwca

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 11 czerwca, 17:00
Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 11 czerwca, 18:00
Górnik Konin - Chemik Police 11 czerwca, 18:00
Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 11 czerwca, 16:00
KKS 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 11 czerwca, 18:30
Kotwica Kołobrzeg - Grom Nowy Staw 11 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 13-14 czerwca

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 14 czerwca, 16:00
Grom Nowy Staw - Jarota Jarocin 14 czerwca, 16:00
Nielba Wągrowiec - KKS 1925 Kalisz 14 czerwca, 16:00
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 14 czerwca, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - Gwardia Koszalin 14 czerwca, 16:00
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 14 czerwca, 16:00
Sokół Kleczew - Górnik Konin 14 czerwca, 16:00
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 14 czerwca, 16:00
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin) 14 czerwca, 16:00

II liga 2019/2020

III liga 2019/2020 (I)
III liga 2019/2020 (III)
III liga 2019/2020 (IV)

IV liga 2019/2020 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2019/2020 (pomorska)
IV liga 2019/2020 (wielkopolska)
IV liga 2019/2020 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas