[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pomorzanin Toruń 11 26 8 2 1 22-7 6 0 0 16-2 2 2 1 6-5
2.  Lider Włocławek 11 25 8 1 2 21-11 4 1 1 12-4 4 0 1 9-7
3.  Sportis Łochowo 11 20 6 2 3 24-13 2 1 3 13-10 4 1 0 11-3
4.  Sparta Brodnica 11 18 5 3 3 18-11 1 1 3 7-9 4 2 0 11-2
5.  Lech Rypin 11 17 5 2 4 15-12 1 1 3 5-6 4 1 1 10-6 2 6 2 0 0 4-0
6.  Unia Gniewkowo 11 17 5 2 4 22-20 4 1 1 13-7 1 1 3 9-13 2 6 2 0 0 4-1
7.  Chemik Bydgoszcz 11 17 5 2 4 18-15 2 1 3 6-8 3 1 1 12-7 2 0 0 0 2 1-4
8.  Cuiavia Inowrocław 11 17 5 2 4 22-17 3 0 2 13-10 2 2 2 9-7 2 0 0 0 2 0-4
9.  Chełminianka Chełmno 11 16 5 1 5 26-23 3 0 2 18-10 2 1 3 8-13 1 3 1 0 0 5-2
10.  Pogoń Mogilno 11 16 4 4 3 19-20 2 2 1 12-8 2 2 2 7-12 1 3 1 0 0 2-0
11.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 16 5 1 5 19-18 3 1 2 8-6 2 0 3 11-12 2 0 0 0 2 2-7
12.  BKS Bydgoszcz 11 15 4 3 4 23-19 2 2 2 15-12 2 1 2 8-7
13.  Kujawianka Izbica Kujawska 11 14 4 2 5 19-32 1 1 3 6-12 3 1 2 13-20
14.  SP Zawisza Bydgoszcz 11 13 4 1 6 18-14 2 1 2 8-5 2 0 4 10-9
15.  Notecianka Pakość 11 13 4 1 6 15-16 2 1 3 11-9 2 0 3 4-7
16.  Włocłavia Włocławek 11 12 4 0 7 15-25 0 0 4 4-12 4 0 3 11-13
17.  Legia Chełmża 11 5 1 2 8 8-22 1 1 4 7-10 0 1 4 1-12
18.  Piast Złotniki Kujawskie 11 4 1 1 9 11-40 0 1 5 4-17 1 0 4 7-23

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Pomorzanin Toruń    1-0 2-1 4-1 2-0 2-0 5-0 
 2 Lider Włocławek1-1     2-1 5-0 1-0 1-2 2-0 
 3 Sportis Łochowo0-2 1-2     1-1 6-0 2-1 3-4 
 4 Sparta Brodnica    1-2 0-4 4-0 1-1 1-2 
 5 Lech Rypin0-1 0-0     1-2 2-3 2-0 
 6 Unia Gniewkowo    2-1 2-0 0-0 1-5 2-0 6-1 
 7 Chemik Bydgoszcz0-0 2-0 0-2 0-2     0-4 4-0 
 8 Cuiavia Inowrocław0-2     3-2 4-5 4-0 2-1 
 9 Chełminianka Chełmno0-2 6-2     5-2 1-3 6-1 
 10 Pogoń Mogilno1-3 2-2 2-2     5-1 2-0 
 11 Orlęta Aleksandrów Kujawski0-0 1-3 0-2     3-0 1-0 3-1 
 12 BKS Bydgoszcz3-0 2-2 1-3 3-3     3-0 3-4 
 13 Kujawianka Izbica Kujawska0-2 4-4 1-3 1-0     0-3 
 14 SP Zawisza Bydgoszcz1-1 0-1 2-0 4-0     1-3 
 15 Notecianka Pakość3-4 0-2 1-3 0-0     3-0 4-0 
 16 Włocłavia Włocławek1-4 0-2 1-2 2-4     
 17 Legia Chełmża4-2 0-1 0-2 1-2 2-2 0-1     
 18 Piast Złotniki Kujawskie1-2 2-4 1-4 0-5 0-2 0-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Chemik Bydgoszcz 0-4 SP Zawisza Bydgoszcz 11 września, 17:00
Pomorzanin Toruń 2-1 Chełminianka Chełmno 11 sierpnia, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-2 Notecianka Pakość 10 sierpnia, 16:00
Lider Włocławek 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 10 sierpnia, 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-2 Pogoń Mogilno 10 sierpnia, 16:00
Sportis Łochowo 3-4 Włocłavia Włocławek 10 sierpnia, 17:00
Unia Gniewkowo 2-0 Cuiavia Inowrocław 10 sierpnia, 16:00
Legia Chełmża 0-2 Sparta Brodnica 10 sierpnia, 17:00
BKS Bydgoszcz 3-0 Lech Rypin 10 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

SP Zawisza Bydgoszcz 0-1 Lech Rypin 15 sierpnia, 11:00
Sparta Brodnica 1-1 BKS Bydgoszcz 15 sierpnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław 2-1 Legia Chełmża 15 sierpnia, 16:00
Włocłavia Włocławek 0-2 Unia Gniewkowo 14 sierpnia, 19:00
Pogoń Mogilno 1-3 Sportis Łochowo 15 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 sierpnia, 12:00
Notecianka Pakość 3-4 Lider Włocławek 15 sierpnia, 13:00
Chełminianka Chełmno 6-1 Piast Złotniki Kujawskie 15 sierpnia, 12:00
Chemik Bydgoszcz 0-0 Pomorzanin Toruń 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pomorzanin Toruń 2-0 SP Zawisza Bydgoszcz 18 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-4 Chemik Bydgoszcz 18 sierpnia, 16:00
Lider Włocławek 5-0 Chełminianka Chełmno 28 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 11:00) odwołany
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Notecianka Pakość 18 sierpnia, 16:00
Sportis Łochowo 6-0 Kujawianka Izbica Kujawska 18 sierpnia, 18:00
Unia Gniewkowo 0-0 Pogoń Mogilno 18 sierpnia, 14:00
Legia Chełmża 0-1 Włocłavia Włocławek 18 sierpnia, 15:00
BKS Bydgoszcz 1-3 Cuiavia Inowrocław 18 sierpnia, 12:00
Lech Rypin 0-0 Sparta Brodnica 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

SP Zawisza Bydgoszcz 1-1 Sparta Brodnica 24 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 0-2 Lech Rypin 24 sierpnia, 16:00
Włocłavia Włocławek 2-4 BKS Bydgoszcz 24 sierpnia, 11:00
Pogoń Mogilno 2-0 Legia Chełmża 24 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-4 Unia Gniewkowo 24 sierpnia, 12:00
Notecianka Pakość 0-2 Sportis Łochowo 24 sierpnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 5-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 sierpnia, 16:00
Chemik Bydgoszcz 2-0 Lider Włocławek 24 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Toruń 5-0 Piast Złotniki Kujawskie 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Piast Złotniki Kujawskie 0-5 SP Zawisza Bydgoszcz 1 września, 12:00
Lider Włocławek 1-1 Pomorzanin Toruń 31 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-3 Chemik Bydgoszcz 29 sierpnia, 18:00
Sportis Łochowo 1-1 Chełminianka Chełmno 31 sierpnia, 12:00
Unia Gniewkowo 2-0 Notecianka Pakość 31 sierpnia, 13:00
Legia Chełmża 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 31 sierpnia, 17:00
BKS Bydgoszcz 3-3 Pogoń Mogilno 31 sierpnia, 12:00
Lech Rypin 2-0 Włocłavia Włocławek 1 września, 16:00
Sparta Brodnica 0-4 Cuiavia Inowrocław 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 7-8 września

SP Zawisza Bydgoszcz 2-0 Cuiavia Inowrocław 7 września, 12:00
Włocłavia Włocławek 1-4 Sparta Brodnica 7 września, 11:00
Pogoń Mogilno 2-2 Lech Rypin 8 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 BKS Bydgoszcz 7 września, 15:00
Notecianka Pakość 4-0 Legia Chełmża 7 września, 16:00
Chełminianka Chełmno 6-2 Unia Gniewkowo 7 września, 16:00
Chemik Bydgoszcz 0-2 Sportis Łochowo 8 września, 16:00
Pomorzanin Toruń 4-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 września, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Lider Włocławek 4 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Lider Włocławek 2-0 SP Zawisza Bydgoszcz 14 września, 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 Piast Złotniki Kujawskie 14 września, 15:00
Sportis Łochowo 0-2 Pomorzanin Toruń 14 września, 16:00
Unia Gniewkowo 2-1 Chemik Bydgoszcz 14 września, 16:00
Legia Chełmża 1-2 Chełminianka Chełmno 14 września, 16:00
BKS Bydgoszcz 3-0 Notecianka Pakość 15 września, 12:00
Lech Rypin 2-3 Kujawianka Izbica Kujawska 14 września, 16:00
Sparta Brodnica 4-0 Pogoń Mogilno 14 września, 11:00
Cuiavia Inowrocław 4-0 Włocłavia Włocławek 4 września, 17:00

Kolejka 8 - 21-22 września

SP Zawisza Bydgoszcz 1-3 Włocłavia Włocławek 21 września, 16:00
Pogoń Mogilno 2-2 Cuiavia Inowrocław 21 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-2 Sparta Brodnica 21 września, 15:00
Notecianka Pakość 1-3 Lech Rypin 21 września, 16:00
Chełminianka Chełmno 1-3 BKS Bydgoszcz 21 września, 12:30
Chemik Bydgoszcz 4-0 Legia Chełmża 21 września, 16:00
Pomorzanin Toruń 1-0 Unia Gniewkowo 22 września, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-4 Sportis Łochowo 21 września, 15:00
Lider Włocławek 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 18 września, 18:30
w pierwotnym terminie (21 września, 11:00) odwołany

Kolejka 9 - 28-29 września

Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 SP Zawisza Bydgoszcz 28 września, 16:00
Sportis Łochowo 1-2 Lider Włocławek 28 września, 11:00
Unia Gniewkowo 6-1 Piast Złotniki Kujawskie 28 września, 15:00
Legia Chełmża 4-2 Pomorzanin Toruń 29 września, 15:00
BKS Bydgoszcz 2-2 Chemik Bydgoszcz 28 września, 12:00
Lech Rypin 1-2 Chełminianka Chełmno 28 września, 13:00
Sparta Brodnica 1-2 Notecianka Pakość 28 września, 16:00
Cuiavia Inowrocław 4-5 Kujawianka Izbica Kujawska 28 września, 16:00
Włocłavia Włocławek 1-2 Pogoń Mogilno 27 września, 18:00

Kolejka 10 - 5-6 października

SP Zawisza Bydgoszcz 4-0 Pogoń Mogilno 5 października, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-3 Włocłavia Włocławek 5 października, 14:00
Notecianka Pakość 0-0 Cuiavia Inowrocław 5 października, 15:00
Chełminianka Chełmno 0-2 Sparta Brodnica 5 października, 15:30
Chemik Bydgoszcz 0-2 Lech Rypin 5 października, 14:00
Pomorzanin Toruń 2-0 BKS Bydgoszcz 5 października, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-0 Legia Chełmża 5 października, 15:00
Lider Włocławek 2-1 Unia Gniewkowo 5 października, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-0 Sportis Łochowo 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Sportis Łochowo 2-1 SP Zawisza Bydgoszcz 12 października, 15:00
Unia Gniewkowo 1-5 Orlęta Aleksandrów Kujawski 12 października, 12:00
Legia Chełmża 0-1 Lider Włocławek 12 października, 15:00
BKS Bydgoszcz 3-4 Piast Złotniki Kujawskie 12 października, 12:00
Lech Rypin 0-1 Pomorzanin Toruń 12 października, 15:00
Sparta Brodnica 1-2 Chemik Bydgoszcz 12 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 3-2 Chełminianka Chełmno 13 października, 12:00
Pogoń Mogilno 5-1 Kujawianka Izbica Kujawska 12 października, 11:00
Notecianka Pakość 3-0 Włocłavia Włocławek 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

SP Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 19 października, 12:00
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno 19 października, 15:00
Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek 20 października, 12:00
Chemik Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 19 października, 14:00
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 20 października, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie - Lech Rypin 19 października, 15:00
Lider Włocławek - BKS Bydgoszcz 19 października, 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Legia Chełmża 19 października, 14:00
Sportis Łochowo - Unia Gniewkowo 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Unia Gniewkowo - SP Zawisza Bydgoszcz
Legia Chełmża - Sportis Łochowo
BKS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin - Lider Włocławek
Sparta Brodnica - Piast Złotniki Kujawskie
Cuiavia Inowrocław - Pomorzanin Toruń
Włocłavia Włocławek - Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość

Kolejka 14 - 2-3 listopada

SP Zawisza Bydgoszcz - Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno - Kujawianka Izbica Kujawska
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Mogilno
Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek
Piast Złotniki Kujawskie - Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek - Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin
Sportis Łochowo - BKS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo - Legia Chełmża

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Legia Chełmża - SP Zawisza Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz - Unia Gniewkowo
Lech Rypin - Sportis Łochowo
Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek
Włocłavia Włocławek - Piast Złotniki Kujawskie
Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Chełminianka Chełmno

Kolejka 16 - 16-17 listopada

SP Zawisza Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
Chemik Bydgoszcz - Notecianka Pakość
Pomorzanin Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska
Piast Złotniki Kujawskie - Pogoń Mogilno
Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Inowrocław
Sportis Łochowo - Sparta Brodnica
Unia Gniewkowo - Lech Rypin
Legia Chełmża - BKS Bydgoszcz

Kolejka 17 - 23-24 listopada

BKS Bydgoszcz - SP Zawisza Bydgoszcz
Lech Rypin - Legia Chełmża
Sparta Brodnica - Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław - Sportis Łochowo
Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno - Lider Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska - Piast Złotniki Kujawskie
Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń
Chełminianka Chełmno - Chemik Bydgoszcz

Kolejka 18

SP Zawisza Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno - Pomorzanin Toruń
Notecianka Pakość - Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Izbica Kujawska - Lider Włocławek
Pogoń Mogilno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo
Cuiavia Inowrocław - Unia Gniewkowo
Sparta Brodnica - Legia Chełmża
Lech Rypin - BKS Bydgoszcz

Kolejka 19

Lech Rypin - SP Zawisza Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz - Sparta Brodnica
Legia Chełmża - Cuiavia Inowrocław
Unia Gniewkowo - Włocłavia Włocławek
Sportis Łochowo - Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska
Lider Włocławek - Notecianka Pakość
Piast Złotniki Kujawskie - Chełminianka Chełmno
Pomorzanin Toruń - Chemik Bydgoszcz

Kolejka 20

SP Zawisza Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń
Chemik Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie
Chełminianka Chełmno - Lider Włocławek
Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska - Sportis Łochowo
Pogoń Mogilno - Unia Gniewkowo
Włocłavia Włocławek - Legia Chełmża
Cuiavia Inowrocław - BKS Bydgoszcz
Sparta Brodnica - Lech Rypin

Kolejka 21

Sparta Brodnica - SP Zawisza Bydgoszcz
Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław
BKS Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
Legia Chełmża - Pogoń Mogilno
Unia Gniewkowo - Kujawianka Izbica Kujawska
Sportis Łochowo - Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka Chełmno
Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie - Pomorzanin Toruń

Kolejka 22

SP Zawisza Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie
Pomorzanin Toruń - Lider Włocławek
Chemik Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno - Sportis Łochowo
Notecianka Pakość - Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska - Legia Chełmża
Pogoń Mogilno - BKS Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek - Lech Rypin
Cuiavia Inowrocław - Sparta Brodnica

Kolejka 23

Cuiavia Inowrocław - SP Zawisza Bydgoszcz
Sparta Brodnica - Włocłavia Włocławek
Lech Rypin - Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Legia Chełmża - Notecianka Pakość
Unia Gniewkowo - Chełminianka Chełmno
Sportis Łochowo - Chemik Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pomorzanin Toruń
Lider Włocławek - Piast Złotniki Kujawskie

Kolejka 24

SP Zawisza Bydgoszcz - Lider Włocławek
Piast Złotniki Kujawskie - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pomorzanin Toruń - Sportis Łochowo
Chemik Bydgoszcz - Unia Gniewkowo
Chełminianka Chełmno - Legia Chełmża
Notecianka Pakość - BKS Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech Rypin
Pogoń Mogilno - Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław

Kolejka 25

Włocłavia Włocławek - SP Zawisza Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław - Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin - Notecianka Pakość
BKS Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
Legia Chełmża - Chemik Bydgoszcz
Unia Gniewkowo - Pomorzanin Toruń
Sportis Łochowo - Piast Złotniki Kujawskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lider Włocławek

Kolejka 26

SP Zawisza Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lider Włocławek - Sportis Łochowo
Piast Złotniki Kujawskie - Unia Gniewkowo
Pomorzanin Toruń - Legia Chełmża
Chemik Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno - Lech Rypin
Notecianka Pakość - Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska - Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno - Włocłavia Włocławek

Kolejka 27

Pogoń Mogilno - SP Zawisza Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość
Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno
Lech Rypin - Chemik Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń
Legia Chełmża - Piast Złotniki Kujawskie
Unia Gniewkowo - Lider Włocławek
Sportis Łochowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski

Kolejka 28

Włocłavia Włocławek - Notecianka Pakość
SP Zawisza Bydgoszcz - Sportis Łochowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Gniewkowo
Lider Włocławek - Legia Chełmża
Piast Złotniki Kujawskie - BKS Bydgoszcz
Pomorzanin Toruń - Lech Rypin
Chemik Bydgoszcz - Sparta Brodnica
Chełminianka Chełmno - Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno

Kolejka 29

Kujawianka Izbica Kujawska - SP Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość
Włocłavia Włocławek - Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław - Chemik Bydgoszcz
Sparta Brodnica - Pomorzanin Toruń
Lech Rypin - Piast Złotniki Kujawskie
BKS Bydgoszcz - Lider Włocławek
Legia Chełmża - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo - Sportis Łochowo

Kolejka 30

SP Zawisza Bydgoszcz - Unia Gniewkowo
Sportis Łochowo - Legia Chełmża
Orlęta Aleksandrów Kujawski - BKS Bydgoszcz
Lider Włocławek - Lech Rypin
Piast Złotniki Kujawskie - Sparta Brodnica
Pomorzanin Toruń - Cuiavia Inowrocław
Chemik Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość - Kujawianka Izbica Kujawska

Kolejka 31

Notecianka Pakość - SP Zawisza Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno - Chemik Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń
Cuiavia Inowrocław - Piast Złotniki Kujawskie
Sparta Brodnica - Lider Włocławek
Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski
BKS Bydgoszcz - Sportis Łochowo
Legia Chełmża - Unia Gniewkowo

Kolejka 32

SP Zawisza Bydgoszcz - Legia Chełmża
Unia Gniewkowo - BKS Bydgoszcz
Sportis Łochowo - Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sparta Brodnica
Lider Włocławek - Cuiavia Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie - Włocłavia Włocławek
Pomorzanin Toruń - Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno - Notecianka Pakość

Kolejka 33

Chełminianka Chełmno - SP Zawisza Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Chemik Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Pomorzanin Toruń
Pogoń Mogilno - Piast Złotniki Kujawskie
Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica - Sportis Łochowo
Lech Rypin - Unia Gniewkowo
BKS Bydgoszcz - Legia Chełmża

Kolejka 34

SP Zawisza Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz
Legia Chełmża - Lech Rypin
Unia Gniewkowo - Sparta Brodnica
Sportis Łochowo - Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek
Lider Włocławek - Pogoń Mogilno
Piast Złotniki Kujawskie - Kujawianka Izbica Kujawska
Pomorzanin Toruń - Notecianka Pakość
Chemik Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno

III liga 2019/2020 (II)

IV liga 2019/2020 (pomorska)
IV liga 2019/2020 (wielkopolska)
IV liga 2019/2020 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas