[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Przodkowo 18 43 14 1 3 51-23 8 0 1 31-12 6 1 2 20-11
2.  Arka II Gdynia 17 39 12 3 2 48-22 7 0 1 26-10 5 3 1 22-12
3.  Kaszubia Kościerzyna 18 38 11 5 2 44-22 5 3 1 24-16 6 2 1 20-6
4.  Stolem Gniewino 18 37 11 4 3 51-33 7 1 1 28-9 4 3 2 23-24 1 1 0 1 0 3-3
5.  Gryf Słupsk 18 37 10 7 1 36-19 6 3 0 22-11 4 4 1 14-8 1 1 0 1 0 3-3
6.  GOSRiT Luzino 18 28 8 4 6 39-27 4 1 4 16-12 4 3 2 23-15
7.  Pogoń Lębork 18 27 9 0 9 36-28 6 0 4 27-14 3 0 5 9-14
8.  Lechia II Gdańsk 17 26 7 5 5 38-20 4 3 2 31-10 3 2 3 7-10
9.  Cartusia Kartuzy 18 25 7 4 7 31-35 3 3 3 19-17 4 1 4 12-18 2 6 2 0 0 8-1
10.  Powiśle Dzierzgoń 18 25 7 4 7 33-40 4 4 1 16-12 3 0 6 17-28 2 0 0 0 2 1-8
11.  Wierzyca Pelplin 18 24 7 3 8 37-44 5 2 2 21-13 2 1 6 16-31
12.  Gedania Gdańsk 18 22 6 4 8 34-36 4 2 3 21-18 2 2 5 13-18
13.  Wda Lipusz 18 21 6 3 9 34-38 4 1 4 23-20 2 2 5 11-18
14.  Gwiazda Karsin 18 19 6 1 11 34-48 3 0 5 10-19 3 1 6 24-29
15.  GKS Kowale 18 15 4 3 11 22-40 0 1 8 10-26 4 2 3 12-14
16.  Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 11 2 5 11 23-50 0 3 6 8-26 2 2 5 15-24
17.  Jantar Ustka 18 9 3 0 15 29-54 2 0 7 12-22 1 0 8 17-32
18.  Lipniczanka Lipnica 18 8 2 2 14 17-58 0 2 7 3-22 2 0 7 14-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 GKS Przodkowo    1-2 4-1 4-1 2-1 4-0 4-1 3-1 4-3 5-2 
 2 Arka II Gdynia0-2     2-1 5-0 3-2 5-2 4-2 5-0 2-1 
 3 Kaszubia Kościerzyna2-5 2-2     1-1 0-0 2-1 7-2 3-1 4-3 3-1 
 4 Stolem Gniewino1-1 2-1     4-1 1-2 4-0 3-0 7-1 2-1 4-2 
 5 Gryf Słupsk2-1 1-1 3-3     0-0 3-0 5-2 1-0 5-3 2-1 
 6 GOSRiT Luzino1-3 0-3 1-0     1-0 0-1 5-1 2-2 1-2 5-0 
 7 Pogoń Lębork2-0     0-1 3-2 2-3 0-1 4-3 1-2 4-1 3-1 8-0 
 8 Lechia II Gdańsk0-2 0-0 11-0 1-1 2-2     2-3 3-0 4-2 8-0 
 9 Cartusia Kartuzy0-4 2-3 0-2     6-1 2-0 2-2 1-1 2-2 4-2 
 10 Powiśle Dzierzgoń1-1 1-1 3-2 0-2     2-2 2-0 4-2 1-1 2-1 
 11 Wierzyca Pelplin1-2 1-1 0-1 4-1 2-2 4-3     3-0* 2-1 4-2 
 12 Gedania Gdańsk1-2 3-5 2-2 1-4 2-1 2-1     0-0 6-3 4-0 
 13 Wda Lipusz2-4 4-3 0-2 3-3 0-2 3-0 1-2     6-1 4-3 
 14 Gwiazda Karsin2-1 0-3 0-3 1-6 0-1 3-1     2-0 2-4 
 15 GKS Kowale0-3 2-3 1-2 0-1 3-6 0-5 1-2     1-1 2-3 
 16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)1-3 1-5 1-5 2-2 1-2 0-0 1-3 1-1 0-5     
 17 Jantar Ustka3-4 0-3 1-4 2-3 2-1 1-0 1-3 0-1 2-3     
 18 Lipniczanka Lipnica0-2 0-3 0-0 0-3 1-3 1-1 0-1 1-3 0-6     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Gwiazda Karsin 2-0 Jantar Ustka 10 sierpnia, 17:00
Cartusia Kartuzy 6-1 Powiśle Dzierzgoń 10 sierpnia, 11:00
Gedania Gdańsk 2-2 Stolem Gniewino 10 sierpnia, 11:00
Lipniczanka Lipnica 0-1 GKS Kowale 10 sierpnia, 17:00
Gryf Słupsk 0-0 GOSRiT Luzino 10 sierpnia, 16:00
Pogoń Lębork 0-1 Wda Lipusz 10 sierpnia, 17:00
Kaszubia Kościerzyna 7-2 Wierzyca Pelplin 10 sierpnia, 16:00
GKS Przodkowo 3-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 10 sierpnia, 11:00
Lechia II Gdańsk 0-2 Arka II Gdynia 10 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Jantar Ustka 3-4 Arka II Gdynia 15 sierpnia, 18:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-0 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia, 11:00
Wierzyca Pelplin 1-2 GKS Przodkowo 14 sierpnia, 18:00
Wda Lipusz 2-4 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia, 15:00
GOSRiT Luzino 1-0 Pogoń Lębork 15 sierpnia, 13:00
GKS Kowale 1-2 Gryf Słupsk 15 sierpnia, 17:00
Stolem Gniewino 4-2 Lipniczanka Lipnica 15 sierpnia, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 2-2 Gedania Gdańsk 15 sierpnia, 15:00
Gwiazda Karsin 0-1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Cartusia Kartuzy 4-2 Jantar Ustka 18 sierpnia, 15:00
Gedania Gdańsk 0-0 Gwiazda Karsin 18 sierpnia, 11:00
Lipniczanka Lipnica 1-3 Powiśle Dzierzgoń 18 sierpnia, 15:00
Gryf Słupsk 3-3 Stolem Gniewino 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Lębork 1-2 GKS Kowale 18 sierpnia, 17:00
Kaszubia Kościerzyna 2-1 GOSRiT Luzino 18 sierpnia, 16:00
GKS Przodkowo 4-0 Wda Lipusz 18 sierpnia, 17:00
Lechia II Gdańsk 2-3 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia, 11:00
Arka II Gdynia 5-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Jantar Ustka 2-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 24 sierpnia, 17:00
Wierzyca Pelplin 1-1 Arka II Gdynia 24 sierpnia, 17:00
Wda Lipusz 3-0 Lechia II Gdańsk 24 sierpnia, 11:00
GOSRiT Luzino 1-3 GKS Przodkowo 24 sierpnia, 17:00
GKS Kowale 0-3 Kaszubia Kościerzyna 24 sierpnia, 14:00
Stolem Gniewino 1-2 Pogoń Lębork 24 sierpnia, 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Gryf Słupsk 24 sierpnia, 16:00
Gwiazda Karsin 2-4 Lipniczanka Lipnica 24 sierpnia, 11:00
Cartusia Kartuzy 2-0 Gedania Gdańsk 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Gedania Gdańsk 6-3 Jantar Ustka 31 sierpnia, 11:00
Lipniczanka Lipnica 0-3 Cartusia Kartuzy 1 września, 15:00
Gryf Słupsk 5-3 Gwiazda Karsin 1 września, 17:00
Pogoń Lębork 2-3 Powiśle Dzierzgoń 31 sierpnia, 17:00
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Stolem Gniewino 31 sierpnia, 14:00
GKS Przodkowo 4-1 GKS Kowale 31 sierpnia, 11:00
Lechia II Gdańsk 2-2 GOSRiT Luzino 1 września, 11:00
Arka II Gdynia 5-2 Wda Lipusz 1 września, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Jantar Ustka 2-1 Wierzyca Pelplin 7 września, 17:00
Wda Lipusz 4-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 września, 13:00
GOSRiT Luzino 0-3 Arka II Gdynia 8 września, 13:30
GKS Kowale 0-1 Lechia II Gdańsk 7 września, 11:00
Stolem Gniewino 1-1 GKS Przodkowo 7 września, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Kaszubia Kościerzyna 7 września, 16:00
Cartusia Kartuzy 2-3 Gryf Słupsk 7 września, 11:00
Gedania Gdańsk 4-0 Lipniczanka Lipnica 7 września, 11:00
Pogoń Lębork 4-3 Gwiazda Karsin 11 września, 17:30

Kolejka 7 - 14-15 września

Lipniczanka Lipnica 0-6 Jantar Ustka 15 września, 15:00
Gryf Słupsk 1-0 Gedania Gdańsk 14 września, 17:00
Pogoń Lębork 3-2 Cartusia Kartuzy 15 września, 17:00
Kaszubia Kościerzyna 4-3 Gwiazda Karsin 14 września, 14:00
GKS Przodkowo 2-1 Powiśle Dzierzgoń 14 września, 11:00
Lechia II Gdańsk 11-0 Stolem Gniewino 15 września, 11:00
Arka II Gdynia 4-2 GKS Kowale 14 września, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-2 GOSRiT Luzino 14 września, 13:00
Wierzyca Pelplin 3-0 Wda Lipusz 14 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 8 - 21-22 września

Jantar Ustka 1-0 Wda Lipusz 21 września, 17:00
GOSRiT Luzino 2-2 Wierzyca Pelplin 22 września, 11:00
GKS Kowale 1-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 21 września, 14:00
Stolem Gniewino 2-1 Arka II Gdynia 21 września, 13:00
Powiśle Dzierzgoń 3-2 Lechia II Gdańsk 21 września, 16:00
Gwiazda Karsin 2-1 GKS Przodkowo 21 września, 15:00
Cartusia Kartuzy 0-4 Kaszubia Kościerzyna 21 września, 11:00
Gedania Gdańsk 2-1 Pogoń Lębork 21 września, 11:00
Lipniczanka Lipnica 0-3 Gryf Słupsk 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Gryf Słupsk 2-1 Jantar Ustka 28 września, 16:00
Pogoń Lębork 8-0 Lipniczanka Lipnica 28 września, 16:00
Kaszubia Kościerzyna 3-1 Gedania Gdańsk 28 września, 11:00
GKS Przodkowo 4-1 Cartusia Kartuzy 28 września, 11:00
Lechia II Gdańsk 4-2 Gwiazda Karsin 29 września, 11:00
Arka II Gdynia 3-2 Powiśle Dzierzgoń 29 września, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-5 Stolem Gniewino 28 września, 13:00
Wierzyca Pelplin 2-1 GKS Kowale 28 września, 16:00
Wda Lipusz 3-3 GOSRiT Luzino 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Jantar Ustka 1-4 GOSRiT Luzino 5 października, 16:00
GKS Kowale 0-5 Wda Lipusz 6 października, 15:00
Stolem Gniewino 7-1 Wierzyca Pelplin 5 października, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 października, 15:00
Gwiazda Karsin 0-3 Arka II Gdynia 23 października, 15:00
w pierwotnym terminie (2 października, 16:00) odwołany
Cartusia Kartuzy 0-2 Lechia II Gdańsk 5 października, 11:00
na bocznym boisku
Gedania Gdańsk 1-2 GKS Przodkowo 5 października, 11:00
Lipniczanka Lipnica 0-2 Kaszubia Kościerzyna 6 października, 16:00
Gryf Słupsk 3-0 Pogoń Lębork 5 października, 13:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Pogoń Lębork 3-1 Jantar Ustka 12 października, 15:00
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Gryf Słupsk 12 października, 11:00
GKS Przodkowo 5-2 Lipniczanka Lipnica 12 października, 11:00
Lechia II Gdańsk 3-0 Gedania Gdańsk 12 października, 11:00
Arka II Gdynia 5-0 Cartusia Kartuzy 13 października, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-5 Gwiazda Karsin 12 października, 12:00
Wierzyca Pelplin 4-3 Powiśle Dzierzgoń 12 października, 15:00
Wda Lipusz 4-3 Stolem Gniewino 12 października, 15:00
GOSRiT Luzino 1-2 GKS Kowale 12 października, 15:30

Kolejka 12 - 19-20 października

Jantar Ustka 0-1 GKS Kowale 19 października, 15:00
Stolem Gniewino 4-1 GOSRiT Luzino 19 października, 14:00
Powiśle Dzierzgoń 2-0 Wda Lipusz 19 października, 14:00
Gwiazda Karsin 3-1 Wierzyca Pelplin 19 października, 15:00
Cartusia Kartuzy 2-2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 19 października, 11:00
Gedania Gdańsk 3-5 Arka II Gdynia 19 października, 11:00
Lipniczanka Lipnica 0-0 Lechia II Gdańsk 20 października, 15:00
Gryf Słupsk 2-1 GKS Przodkowo 20 października, 12:00
Pogoń Lębork 2-0 Kaszubia Kościerzyna 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Kaszubia Kościerzyna 3-1 Jantar Ustka 26 października, 13:00
GKS Przodkowo 1-2 Pogoń Lębork 26 października, 11:00
Lechia II Gdańsk 1-1 Gryf Słupsk 27 października, 11:00
Arka II Gdynia 2-1 Lipniczanka Lipnica 27 października, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1 Gedania Gdańsk 26 października, 13:00
Wierzyca Pelplin 2-2 Cartusia Kartuzy 26 października, 15:00
Wda Lipusz 6-1 Gwiazda Karsin 30 października, 14:50
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 10-minutowym wyprzedzeniem
GOSRiT Luzino 5-1 Powiśle Dzierzgoń 27 października, 13:30
GKS Kowale 2-3 Stolem Gniewino 26 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Jantar Ustka 0-3 Stolem Gniewino 2 listopada, 13:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 GKS Kowale 2 listopada, 13:00
Gwiazda Karsin 1-6 GOSRiT Luzino 2 listopada, 14:00
Cartusia Kartuzy 2-2 Wda Lipusz 2 listopada, 11:00
Gedania Gdańsk 2-1 Wierzyca Pelplin 2 listopada, 11:00
Lipniczanka Lipnica 1-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 listopada, 13:00
Gryf Słupsk 1-1 Arka II Gdynia 2 listopada, 13:00
Pogoń Lębork 0-1 Lechia II Gdańsk 2 listopada, 14:00
Kaszubia Kościerzyna 2-5 GKS Przodkowo 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

GKS Przodkowo 4-3 Jantar Ustka 9 listopada, 11:00
Lechia II Gdańsk 0-0 Kaszubia Kościerzyna 9 listopada, 11:00
Arka II Gdynia 2-1 Pogoń Lębork 10 listopada, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-2 Gryf Słupsk 9 listopada, 13:00
Wierzyca Pelplin 4-2 Lipniczanka Lipnica 9 listopada, 14:00
Wda Lipusz 1-2 Gedania Gdańsk 9 listopada, 13:00
GOSRiT Luzino 0-1 Cartusia Kartuzy 10 listopada, 13:30
GKS Kowale 1-2 Gwiazda Karsin 9 listopada, 14:00
Stolem Gniewino 3-0 Powiśle Dzierzgoń 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Jantar Ustka 2-3 Powiśle Dzierzgoń 16 listopada, 13:00
Gwiazda Karsin 0-3 Stolem Gniewino 16 listopada, 13:00
Cartusia Kartuzy 1-1 GKS Kowale 16 listopada, 11:00
Gedania Gdańsk 1-4 GOSRiT Luzino 16 listopada, 11:00
Lipniczanka Lipnica 1-1 Wda Lipusz 17 listopada, 13:00
Gryf Słupsk 5-2 Wierzyca Pelplin 16 listopada, 13:30
Pogoń Lębork 4-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 listopada, 13:00
Kaszubia Kościerzyna 2-2 Arka II Gdynia 16 listopada, 13:00
GKS Przodkowo 4-1 Lechia II Gdańsk 16 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 23-24 listopada

Lechia II Gdańsk 8-0 Jantar Ustka 24 listopada, 11:00
Arka II Gdynia 0-2 GKS Przodkowo 23 listopada, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-5 Kaszubia Kościerzyna 23 listopada, 13:00
Wierzyca Pelplin 4-1 Pogoń Lębork 23 listopada, 13:00
Wda Lipusz 0-2 Gryf Słupsk 24 listopada, 13:00
GOSRiT Luzino 5-0 Lipniczanka Lipnica 24 listopada, 13:30
GKS Kowale 3-6 Gedania Gdańsk 23 listopada, 14:00
Stolem Gniewino 4-0 Cartusia Kartuzy 23 listopada, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 4-2 Gwiazda Karsin 23 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 7-8 marca

Jantar Ustka 1-3 Gwiazda Karsin 8 marca, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0-2 Cartusia Kartuzy 8 marca, 14:00
Stolem Gniewino 2-1 Gedania Gdańsk 8 marca, 12:00
GKS Kowale 2-3 Lipniczanka Lipnica 8 marca, 14:00
GOSRiT Luzino 1-0 Gryf Słupsk 8 marca, 13:30
Wda Lipusz 0-2 Pogoń Lębork 8 marca, 14:00
Wierzyca Pelplin 0-1 Kaszubia Kościerzyna 8 marca, 12:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3 GKS Przodkowo 8 marca, 11:00
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk
w pierwotnym terminie (8 marca, 18:30) odwołany / w drugim terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 19 - 14-15 marca

Arka II Gdynia - Jantar Ustka
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia II Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gryf Słupsk - GKS Kowale
w pierwotnym terminie (15 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lipniczanka Lipnica - Stolem Gniewino
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cartusia Kartuzy - Gwiazda Karsin
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 21-22 marca

Jantar Ustka - Cartusia Kartuzy
Gwiazda Karsin - Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - Lipniczanka Lipnica
Stolem Gniewino - Gryf Słupsk
GKS Kowale - Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino - Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz - GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin - Lechia II Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Arka II Gdynia

Kolejka 21 - 28-29 marca

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Jantar Ustka
Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin
Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz
GKS Przodkowo - GOSRiT Luzino
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
Lipniczanka Lipnica - Gwiazda Karsin
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Jantar Ustka - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Lipniczanka Lipnica
Gwiazda Karsin - Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna
GKS Kowale - GKS Przodkowo
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk
Wda Lipusz - Arka II Gdynia
Wierzyca Pelplin - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Kolejka 23 - 8 kwietnia

Gwiazda Karsin - Pogoń Lębork
Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń
Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy
Lipniczanka Lipnica - Gedania Gdańsk

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Jantar Ustka - Lipniczanka Lipnica
Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy - Pogoń Lębork
Gwiazda Karsin - Kaszubia Kościerzyna
Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk
GKS Kowale - Arka II Gdynia
GOSRiT Luzino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Wda Lipusz - Wierzyca Pelplin

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Wda Lipusz - Jantar Ustka
Wierzyca Pelplin - GOSRiT Luzino
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kowale
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
GKS Przodkowo - Gwiazda Karsin
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk - Lipniczanka Lipnica

Kolejka 26 - 2-3 maja

Jantar Ustka - Gryf Słupsk
Lipniczanka Lipnica - Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy - GKS Przodkowo
Gwiazda Karsin - Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Kowale - Wierzyca Pelplin
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz

Kolejka 27 - 9-10 maja

GOSRiT Luzino - Jantar Ustka
Wda Lipusz - GKS Kowale
Wierzyca Pelplin - Stolem Gniewino
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia - Gwiazda Karsin
Lechia II Gdańsk - Cartusia Kartuzy
GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna - Lipniczanka Lipnica
Pogoń Lębork - Gryf Słupsk

Kolejka 28 - 16-17 maja

Jantar Ustka - Pogoń Lębork
Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
Lipniczanka Lipnica - GKS Przodkowo
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia
Gwiazda Karsin - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin
Stolem Gniewino - Wda Lipusz
GKS Kowale - GOSRiT Luzino

Kolejka 29 - 23-24 maja

GKS Kowale - Jantar Ustka
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin - Gwiazda Karsin
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Lipniczanka Lipnica
GKS Przodkowo - Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork

Kolejka 30 - 30-31 maja

Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo
Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk
Lipniczanka Lipnica - Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Cartusia Kartuzy - Wierzyca Pelplin
Gwiazda Karsin - Wda Lipusz
Powiśle Dzierzgoń - GOSRiT Luzino
Stolem Gniewino - GKS Kowale

Kolejka 31 - 6-7 czerwca

Stolem Gniewino - Jantar Ustka
GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń
GOSRiT Luzino - Gwiazda Karsin
Wda Lipusz - Cartusia Kartuzy
Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Lipniczanka Lipnica
Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork
GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna

Kolejka 32 - 11 czerwca

Jantar Ustka - GKS Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia
Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Lipniczanka Lipnica - Wierzyca Pelplin
Gedania Gdańsk - Wda Lipusz
Cartusia Kartuzy - GOSRiT Luzino
Gwiazda Karsin - GKS Kowale
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino

Kolejka 33 - 13-14 czerwca

Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka
Stolem Gniewino - Gwiazda Karsin
GKS Kowale - Cartusia Kartuzy
GOSRiT Luzino - Gedania Gdańsk
Wda Lipusz - Lipniczanka Lipnica
Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo

Kolejka 34 - 20-21 czerwca

Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Pogoń Lębork - Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk - Wda Lipusz
Lipniczanka Lipnica - GOSRiT Luzino
Gedania Gdańsk - GKS Kowale
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino
Gwiazda Karsin - Powiśle Dzierzgoń

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)

III liga 2019/2020 (II)

IV liga 2019/2020 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2019/2020 (wielkopolska)
IV liga 2019/2020 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Słupsk)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas