[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Flota Świnoujście 17 39 12 3 2 53-16 9 0 0 42-7 3 3 2 11-9
2.  Kluczevia Stargard 17 32 10 2 5 39-34 5 1 2 18-13 5 1 3 21-21
3.  Hutnik Szczecin 17 30 9 3 5 44-26 5 2 2 22-11 4 1 3 22-15 1 3 1 0 0 4-2
4.  Ina Goleniów 17 30 9 3 5 43-23 6 0 3 28-15 3 3 2 15-8 1 0 0 0 1 2-4
5.  Darłovia Darłowo 16 27 8 3 5 35-22 5 1 2 20-12 3 2 3 15-10 2 3 1 0 1 6-2
6.  Rasel Dygowo 17 27 8 3 6 27-24 6 1 1 22-9 2 2 5 5-15 2 3 1 0 1 2-2
7.  MKP Szczecinek 17 27 8 3 6 39-35 4 1 3 15-19 4 2 3 24-16 2 3 1 0 1 1-5
8.  Vineta Wolin 17 26 7 5 5 33-19 5 3 0 20-4 2 2 5 13-15 1 3 1 0 0 2-0
9.  Błękitni II Stargard 17 26 8 2 7 39-27 6 1 1 25-7 2 1 6 14-20 1 0 0 0 1 0-2
10.  Orzeł Wałcz 17 25 7 4 6 25-26 4 2 2 13-7 3 2 4 12-19 2 4 1 1 0 4-3
11.  Rega Trzebiatów 17 25 7 4 6 26-29 4 2 2 11-11 3 2 4 15-18 2 3 1 0 1 3-3
12.  Leśnik Manowo 16 25 8 1 7 26-25 7 1 1 22-8 1 0 6 4-17 2 1 0 1 1 3-4
13.  Gryf Kamień Pomorski 17 19 5 4 8 22-37 2 2 4 13-20 3 2 4 9-17
14.  Olimp Gościno 17 18 4 6 7 19-36 1 5 3 10-13 3 1 4 9-23
15.  Lech Czaplinek 17 17 4 5 8 18-25 2 3 4 7-10 2 2 4 11-15
16.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 17 11 2 5 10 24-45 2 1 6 13-21 0 4 4 11-24 1 1 0 1 0 1-1
17.  Sparta Węgorzyno 17 11 2 5 10 18-53 1 3 5 11-29 1 2 5 7-24 1 1 0 1 0 1-1
18.  Sokół Karlino 17 9 2 3 12 15-43 1 3 4 5-12 1 0 8 10-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Flota Świnoujście    4-1 3-1 4-1 7-1 3-1 3-1 9-0 5-1 4-0 
 2 Kluczevia Stargard1-0     2-5 2-2 5-1 1-0 0-3 3-1 4-1 
 3 Hutnik Szczecin0-0     1-1 3-0 0-6 4-0 5-0 2-0 5-1 2-3 
 4 Ina Goleniów1-3 4-1 2-4     4-2 3-2 2-1 4-1 0-1 8-0 
 5 Darłovia Darłowo1-3 2-1     1-2 3-2 4-1 3-1 2-2 4-0 
 6 Rasel Dygowo4-1 1-1     2-0 0-3 2-0 2-1 7-0 4-3 
 7 MKP Szczecinek4-2 3-1 0-5 1-0     0-3 3-2 3-5 1-1 
 8 Vineta Wolin1-1 4-0     2-0 5-0 4-0 1-0 2-2 1-1 
 9 Błękitni II Stargard0-2 3-1 2-0     3-1 4-1 1-1 7-1 5-0 
 10 Orzeł Wałcz2-3 2-0 1-1 3-1 0-1     2-1 0-0 3-0 
 11 Rega Trzebiatów0-3 0-1 1-1 2-1     2-1 2-1 3-3 1-0 
 12 Leśnik Manowo0-1 2-1 3-1 2-2     3-0 4-1 2-0 2-1 4-1 
 13 Gryf Kamień Pomorski2-2 2-5 2-6 1-1 1-5 2-0     0-1 3-0 
 14 Olimp Gościno0-3 0-0 1-1 4-1 0-2 1-1 0-1     2-2 2-2 
 15 Lech Czaplinek0-1 3-3 0-0 1-0 0-2 0-0 0-1 1-2     2-1 
 16 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)4-2 1-5 1-1 1-0 2-3 1-2 1-2 1-3     1-3 
 17 Sparta Węgorzyno2-3 0-4 1-4 0-8 0-3 1-1 4-4 1-1     2-1 
 18 Sokół Karlino0-0 3-0 0-1 1-1 0-4 1-1 0-2 0-3     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Lech Czaplinek 0-0 Orzeł Wałcz 10 sierpnia, 11:00
Olimp Gościno 1-1 Rega Trzebiatów 10 sierpnia, 17:00
Ina Goleniów 4-1 Gryf Kamień Pomorski 10 sierpnia, 17:00
Flota Świnoujście 3-1 Vineta Wolin 10 sierpnia, 18:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-2 Kluczevia Stargard 10 sierpnia, 16:00
Hutnik Szczecin 0-6 Błękitni II Stargard 10 sierpnia, 12:00
Sparta Węgorzyno 2-1 Sokół Karlino 10 sierpnia, 14:00
Darłovia Darłowo 1-2 Rasel Dygowo 10 sierpnia, 13:00
Leśnik Manowo 3-1 MKP Szczecinek 10 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Orzeł Wałcz 1-1 MKP Szczecinek 17 sierpnia, 17:00
Rasel Dygowo 2-0 Leśnik Manowo 17 sierpnia, 11:00
Sokół Karlino 0-1 Darłovia Darłowo 17 sierpnia, 11:00
Błękitni II Stargard 5-0 Sparta Węgorzyno 18 sierpnia, 11:00
Kluczevia Stargard 2-5 Hutnik Szczecin 17 sierpnia, 15:00
Vineta Wolin 2-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 18 sierpnia, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 2-2 Flota Świnoujście 17 sierpnia, 14:00
bez udziału publiczności
Rega Trzebiatów 0-3 Ina Goleniów 17 sierpnia, 17:00
Lech Czaplinek 1-2 Olimp Gościno 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Olimp Gościno 0-2 Orzeł Wałcz 24 sierpnia, 17:00
Ina Goleniów 0-1 Lech Czaplinek 24 sierpnia, 17:00
Flota Świnoujście 3-1 Rega Trzebiatów 24 sierpnia, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Gryf Kamień Pomorski 24 sierpnia, 11:00
Hutnik Szczecin 3-0 Vineta Wolin 24 sierpnia, 12:00
Sparta Węgorzyno 2-3 Kluczevia Stargard 24 sierpnia, 11:00
Darłovia Darłowo 4-1 Błękitni II Stargard 24 sierpnia, 13:00
Leśnik Manowo 4-1 Sokół Karlino 24 sierpnia, 14:00
MKP Szczecinek 1-0 Rasel Dygowo 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Orzeł Wałcz 2-0 Rasel Dygowo 28 sierpnia, 18:00
Sokół Karlino 1-1 MKP Szczecinek 28 sierpnia, 18:00
Błękitni II Stargard 3-1 Leśnik Manowo 6 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kluczevia Stargard 2-2 Darłovia Darłowo 28 sierpnia, 18:00
Vineta Wolin 1-1 Sparta Węgorzyno 28 sierpnia, 18:00
Gryf Kamień Pomorski 2-6 Hutnik Szczecin 28 sierpnia, 18:00
Rega Trzebiatów 3-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 28 sierpnia, 18:00
Lech Czaplinek 0-1 Flota Świnoujście 28 sierpnia, 18:00
Olimp Gościno 0-3 Ina Goleniów 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Ina Goleniów 2-1 Orzeł Wałcz 31 sierpnia, 17:00
Flota Świnoujście 9-0 Olimp Gościno 31 sierpnia, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-3 Lech Czaplinek 1 września, 16:00
Hutnik Szczecin 5-0 Rega Trzebiatów 31 sierpnia, 12:00
Sparta Węgorzyno 1-1 Gryf Kamień Pomorski 31 sierpnia, 14:00
Darłovia Darłowo 3-2 Vineta Wolin 31 sierpnia, 13:00
Leśnik Manowo 0-1 Kluczevia Stargard 1 września, 13:00
MKP Szczecinek 3-2 Błękitni II Stargard 31 sierpnia, 17:00
Rasel Dygowo 4-3 Sokół Karlino 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Orzeł Wałcz 3-0 Sokół Karlino 7 września, 15:00
Błękitni II Stargard 2-0 Rasel Dygowo 7 września, 17:00
Kluczevia Stargard 5-1 MKP Szczecinek 7 września, 13:00
Vineta Wolin 5-0 Leśnik Manowo 7 września, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Darłovia Darłowo 7 września, 11:00
Rega Trzebiatów 1-0 Sparta Węgorzyno 7 września, 11:00
Lech Czaplinek 0-0 Hutnik Szczecin 7 września, 14:00
Olimp Gościno 2-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7 września, 13:00
Ina Goleniów 1-3 Flota Świnoujście 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Flota Świnoujście 7-1 Orzeł Wałcz 14 września, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Ina Goleniów 14 września, 16:00
Hutnik Szczecin 5-1 Olimp Gościno 14 września, 12:00
Sparta Węgorzyno 4-4 Lech Czaplinek 14 września, 11:00
Darłovia Darłowo 2-2 Rega Trzebiatów 14 września, 13:00
Leśnik Manowo 3-0 Gryf Kamień Pomorski 14 września, 11:00
MKP Szczecinek 0-3 Vineta Wolin 14 września, 16:00
Rasel Dygowo 4-1 Kluczevia Stargard 14 września, 11:00
Sokół Karlino 1-1 Błękitni II Stargard 14 września, 14:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Orzeł Wałcz 0-1 Błękitni II Stargard 21 września, 16:00
Kluczevia Stargard 4-1 Sokół Karlino 21 września, 13:00
Vineta Wolin 4-0 Rasel Dygowo 21 września, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 1-5 MKP Szczecinek 21 września, 14:00
Rega Trzebiatów 2-1 Leśnik Manowo 21 września, 13:00
Lech Czaplinek 1-0 Darłovia Darłowo 22 września, 15:00
Olimp Gościno 2-2 Sparta Węgorzyno 21 września, 16:00
Ina Goleniów 2-4 Hutnik Szczecin 22 września, 14:00
Flota Świnoujście 5-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Orzeł Wałcz 28 września, 16:00
Hutnik Szczecin 0-0 Flota Świnoujście 28 września, 12:00
Sparta Węgorzyno 0-4 Ina Goleniów 28 września, 14:00
Darłovia Darłowo 4-0 Olimp Gościno 28 września, 13:00
Leśnik Manowo 4-1 Lech Czaplinek 28 września, 11:00
MKP Szczecinek 3-5 Rega Trzebiatów 28 września, 16:00
Rasel Dygowo 0-3 Gryf Kamień Pomorski 28 września, 11:00
Sokół Karlino 0-4 Vineta Wolin 28 września, 14:00
Błękitni II Stargard 0-2 Kluczevia Stargard 2 października, 17:00
w pierwotnym terminie (29 września, 17:00) odwołany

Kolejka 10 - 5-6 października

Orzeł Wałcz 2-3 Kluczevia Stargard 5 października, 16:00
Vineta Wolin 2-0 Błękitni II Stargard 5 października, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Sokół Karlino 5 października, 14:00
Rega Trzebiatów 0-1 Rasel Dygowo 5 października, 11:00
Lech Czaplinek 0-2 MKP Szczecinek 5 października, 14:00
Olimp Gościno 0-1 Leśnik Manowo 5 października, 15:00
Ina Goleniów 4-2 Darłovia Darłowo 5 października, 15:00
Flota Świnoujście 4-0 Sparta Węgorzyno 5 października, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-5 Hutnik Szczecin 5 października, 16:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Hutnik Szczecin 4-0 Orzeł Wałcz 12 października, 12:00
Sparta Węgorzyno 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 12 października, 14:00
Darłovia Darłowo 1-3 Flota Świnoujście 12 października, 13:00
Leśnik Manowo 2-1 Ina Goleniów 12 października, 11:00
MKP Szczecinek 1-1 Olimp Gościno 12 października, 13:00
Rasel Dygowo 2-0 Lech Czaplinek 12 października, 15:00
Sokół Karlino 0-2 Rega Trzebiatów 12 października, 14:00
Błękitni II Stargard 4-1 Gryf Kamień Pomorski 13 października, 17:00
Kluczevia Stargard 1-0 Vineta Wolin 12 października, 13:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Orzeł Wałcz 3-1 Vineta Wolin 19 października, 14:00
Gryf Kamień Pomorski 2-5 Kluczevia Stargard 19 października, 14:00
Rega Trzebiatów 2-1 Błękitni II Stargard 19 października, 14:00
Lech Czaplinek 2-1 Sokół Karlino 19 października, 14:00
Olimp Gościno 0-0 Rasel Dygowo 19 października, 11:00
Ina Goleniów 3-2 MKP Szczecinek 19 października, 14:00
Flota Świnoujście 3-1 Leśnik Manowo 19 października, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-0 Darłovia Darłowo 19 października, 16:00
Hutnik Szczecin 2-3 Sparta Węgorzyno 19 października, 12:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Sparta Węgorzyno 0-3 Orzeł Wałcz 26 października, 14:00
Darłovia Darłowo 2-1 Hutnik Szczecin 26 października, 14:00
Leśnik Manowo 2-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 26 października, 12:00
MKP Szczecinek 4-2 Flota Świnoujście 26 października, 13:00
Rasel Dygowo 1-1 Ina Goleniów 27 października, 14:30
Sokół Karlino 0-3 Olimp Gościno 26 października, 13:00
Błękitni II Stargard 1-1 Lech Czaplinek 26 października, 16:00
Kluczevia Stargard 0-3 Rega Trzebiatów 26 października, 13:00
Vineta Wolin 4-0 Gryf Kamień Pomorski 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Orzeł Wałcz 0-0 Gryf Kamień Pomorski 2 listopada, 13:00
Rega Trzebiatów 1-1 Vineta Wolin 2 listopada, 13:00
Lech Czaplinek 3-3 Kluczevia Stargard 2 listopada, 13:00
Olimp Gościno 4-1 Błękitni II Stargard 2 listopada, 14:00
Ina Goleniów 8-0 Sokół Karlino 2 listopada, 13:00
Flota Świnoujście 4-1 Rasel Dygowo 3 listopada, 13:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-3 MKP Szczecinek 2 listopada, 13:00
Hutnik Szczecin 2-0 Leśnik Manowo 2 listopada, 16:00
Sparta Węgorzyno 1-4 Darłovia Darłowo 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Darłovia Darłowo 3-1 Orzeł Wałcz 9 listopada, 13:00
Leśnik Manowo 2-1 Sparta Węgorzyno 9 listopada, 11:00
MKP Szczecinek 3-1 Hutnik Szczecin 9 listopada, 12:00
Rasel Dygowo 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 listopada, 13:00
Sokół Karlino 0-0 Flota Świnoujście 9 listopada, 13:00
Błękitni II Stargard 3-1 Ina Goleniów 9 listopada, 16:00
Kluczevia Stargard 3-1 Olimp Gościno 9 listopada, 13:00
Vineta Wolin 1-0 Lech Czaplinek 9 listopada, 14:00
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Rega Trzebiatów 9 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Orzeł Wałcz 2-1 Rega Trzebiatów 16 listopada, 13:00
Lech Czaplinek 0-1 Gryf Kamień Pomorski 16 listopada, 13:00
Olimp Gościno 1-1 Vineta Wolin 16 listopada, 14:00
Ina Goleniów 4-1 Kluczevia Stargard 16 listopada, 14:00
Flota Świnoujście 4-1 Błękitni II Stargard 16 listopada, 13:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-3 Sokół Karlino 16 listopada, 13:00
Hutnik Szczecin 1-1 Rasel Dygowo 16 listopada, 17:00
Sparta Węgorzyno 0-8 MKP Szczecinek 16 listopada, 14:00
Darłovia Darłowo - Leśnik Manowo 1 kwietnia
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:00) odwołany z powodu żałoby na terenie Darłowa

Kolejka 17 - 23-24 listopada

Leśnik Manowo 2-2 Orzeł Wałcz 23 listopada, 11:00
MKP Szczecinek 0-5 Darłovia Darłowo 23 listopada, 12:00
Rasel Dygowo 7-0 Sparta Węgorzyno 23 listopada, 13:00
Sokół Karlino 3-0 Hutnik Szczecin 23 listopada, 12:00
Błękitni II Stargard 7-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 listopada, 11:00
Kluczevia Stargard 1-0 Flota Świnoujście 23 listopada, 13:00
Vineta Wolin 1-1 Ina Goleniów 23 listopada, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 0-1 Olimp Gościno 23 listopada, 14:00
Rega Trzebiatów 2-1 Lech Czaplinek 23 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 7-8 marca

Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek
Rega Trzebiatów - Olimp Gościno
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów
Vineta Wolin - Flota Świnoujście
Kluczevia Stargard - Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo
MKP Szczecinek - Leśnik Manowo

Kolejka 19 - 14-15 marca

MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz
Leśnik Manowo - Rasel Dygowo
Darłovia Darłowo - Sokół Karlino
Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard
Hutnik Szczecin - Kluczevia Stargard
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Vineta Wolin
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów - Rega Trzebiatów
Olimp Gościno - Lech Czaplinek

Kolejka 20 - 21-22 marca

Orzeł Wałcz - Olimp Gościno
Lech Czaplinek - Ina Goleniów
Rega Trzebiatów - Flota Świnoujście
Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin
Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo
Sokół Karlino - Leśnik Manowo
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek

Kolejka 21 - 28-29 marca

Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek - Sokół Karlino
Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard
Darłovia Darłowo - Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Rega Trzebiatów
Flota Świnoujście - Lech Czaplinek
Ina Goleniów - Olimp Gościno

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Orzeł Wałcz - Ina Goleniów
Olimp Gościno - Flota Świnoujście
Lech Czaplinek - Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo
Kluczevia Stargard - Leśnik Manowo
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek
Sokół Karlino - Rasel Dygowo

Kolejka 23 - 11 kwietnia

Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 11 kwietnia, 13:00
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 11 kwietnia, 13:00
MKP Szczecinek - Kluczevia Stargard 11 kwietnia, 13:00
Leśnik Manowo - Vineta Wolin 11 kwietnia, 13:00
Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski 11 kwietnia, 13:00
Sparta Węgorzyno - Rega Trzebiatów 11 kwietnia, 13:00
Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek 11 kwietnia, 13:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Olimp Gościno 11 kwietnia, 13:00
Flota Świnoujście - Ina Goleniów 11 kwietnia, 13:00

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście
Ina Goleniów - Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin
Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno
Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo
Gryf Kamień Pomorski - Leśnik Manowo
Vineta Wolin - MKP Szczecinek
Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz
Sokół Karlino - Kluczevia Stargard
Rasel Dygowo - Vineta Wolin
MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski
Leśnik Manowo - Rega Trzebiatów
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek
Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Flota Świnoujście

Kolejka 26 - 2-3 maja

Orzeł Wałcz - Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 2 maja, 17:00
Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno
Olimp Gościno - Darłovia Darłowo
Lech Czaplinek - Leśnik Manowo
Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo
Vineta Wolin - Sokół Karlino
Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard

Kolejka 27 - 9-10 maja

Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz
Błękitni II Stargard - Vineta Wolin
Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski
Rasel Dygowo - Rega Trzebiatów
MKP Szczecinek - Lech Czaplinek
Leśnik Manowo - Olimp Gościno
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno - Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin - Iskierka Śmierdnica (Szczecin)

Kolejka 28 - 16-17 maja

Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Sparta Węgorzyno
Flota Świnoujście - Darłovia Darłowo
Ina Goleniów - Leśnik Manowo
Olimp Gościno - MKP Szczecinek
Lech Czaplinek - Rasel Dygowo
Rega Trzebiatów - Sokół Karlino
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard
Vineta Wolin - Kluczevia Stargard

Kolejka 29 - 23-24 maja

Vineta Wolin - Orzeł Wałcz
Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski
Błękitni II Stargard - Rega Trzebiatów
Sokół Karlino - Lech Czaplinek
Rasel Dygowo - Olimp Gościno
MKP Szczecinek - Ina Goleniów
Leśnik Manowo - Flota Świnoujście
Darłovia Darłowo - Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin

Kolejka 30 - 30-31 maja

Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Leśnik Manowo
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek
Ina Goleniów - Rasel Dygowo
Olimp Gościno - Sokół Karlino
Lech Czaplinek - Błękitni II Stargard
Rega Trzebiatów - Kluczevia Stargard
Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin

Kolejka 31 - 6-7 czerwca

Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz
Vineta Wolin - Rega Trzebiatów
Kluczevia Stargard - Lech Czaplinek
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno
Sokół Karlino - Ina Goleniów
Rasel Dygowo - Flota Świnoujście
MKP Szczecinek - Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin
Darłovia Darłowo - Sparta Węgorzyno

Kolejka 32 - 11 czerwca

Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo
Sparta Węgorzyno - Leśnik Manowo
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Rasel Dygowo
Flota Świnoujście - Sokół Karlino 11 czerwca
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard
Olimp Gościno - Kluczevia Stargard
Lech Czaplinek - Vineta Wolin
Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski

Kolejka 33 - 13-14 czerwca

Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek
Vineta Wolin - Olimp Gościno
Kluczevia Stargard - Ina Goleniów
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście
Sokół Karlino - Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno
Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo

Kolejka 34 - 20-21 czerwca

Orzeł Wałcz - Leśnik Manowo 20 czerwca, 13:00
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 20 czerwca, 13:00
Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 20 czerwca, 13:00
Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 20 czerwca, 13:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Błękitni II Stargard 20 czerwca, 13:00
Flota Świnoujście - Kluczevia Stargard 20 czerwca, 13:00
Ina Goleniów - Vineta Wolin 20 czerwca, 13:00
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 20 czerwca, 13:00
Lech Czaplinek - Rega Trzebiatów 20 czerwca, 13:00

III liga 2019/2020 (II)

IV liga 2019/2020 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2019/2020 (pomorska)
IV liga 2019/2020 (wielkopolska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Koszalin III)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Koszalin IV)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Szczecin II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas