[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gopło Kruszwica 2 6 2 0 0 12-0 0 0 0 0-0 2 0 0 12-0
2.  LTP Lubanie 2 6 2 0 0 8-4 1 0 0 4-1 1 0 0 4-3
3.  KS Brzoza 2 6 2 0 0 6-2 1 0 0 4-1 1 0 0 2-1
4.  Łokietek Brześć Kujawski 2 6 2 0 0 5-3 1 0 0 2-1 1 0 0 3-2
5.  Kujawiak Kowal 2 4 1 1 0 8-2 0 1 0 2-2 1 0 0 6-0
6.  Kujawianka Strzelno 2 4 1 1 0 2-1 1 1 0 2-1 0 0 0 0-0
7.  Noteć Łabiszyn 2 3 1 0 1 2-2 1 0 0 1-0 0 0 1 1-2 1 3 1 0 0 1-0
8.  Goplania Inowrocław 2 3 1 0 1 6-4 0 0 1 3-4 1 0 0 3-0
9.  Zdrój Ciechocinek 2 3 1 0 1 4-4 1 0 0 3-0 0 0 1 1-4
10.  GKS Baruchowo 2 3 1 0 1 7-1 1 0 0 7-0 0 0 1 0-1 1 0 0 0 1 0-1
11.  BOSiR Barcin 2 1 0 1 1 4-5 0 0 1 2-3 0 1 0 2-2
12.  Lubienianka Lubień Kujawski 2 1 0 1 1 1-4 0 0 1 0-3 0 1 0 1-1
13.  Wisła Dobrzyń 2 0 0 0 2 1-3 0 0 1 1-2 0 0 1 0-1
14.  Mień Lipno 2 0 0 0 2 1-10 0 0 1 0-6 0 0 1 1-4
15.  Ziemowit Osięciny 2 0 0 0 2 0-10 0 0 1 0-3 0 0 1 0-7
16.  Szubinianka Szubin 2 0 0 0 2 0-12 0 0 1 0-9 0 0 1 0-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gopło Kruszwica    
 2 LTP Lubanie    4-1 
 3 KS Brzoza    4-1 
 4 Łokietek Brześć Kujawski    2-1 
 5 Kujawiak Kowal    2-2 
 6 Kujawianka Strzelno    1-1 1-0 
 7 Noteć Łabiszyn    1-0 
 8 Goplania Inowrocław3-4     
 9 Zdrój Ciechocinek    3-0 
 10 GKS Baruchowo    7-0 
 11 BOSiR Barcin2-3     
 12 Lubienianka Lubień Kujawski0-3     
 13 Wisła Dobrzyń1-2     
 14 Mień Lipno0-6     
 15 Ziemowit Osięciny0-3     
 16 Szubinianka Szubin0-9     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Kujawianka Strzelno 1-1 Lubienianka Lubień Kujawski 11 sierpnia, 16:00
Wisła Dobrzyń 1-2 KS Brzoza 10 sierpnia, 16:00
Mień Lipno 0-6 Kujawiak Kowal 10 sierpnia, 16:00
BOSiR Barcin 2-3 Łokietek Brześć Kujawski 10 sierpnia, 16:00
Noteć Łabiszyn 1-0 GKS Baruchowo 10 sierpnia, 12:00
Ziemowit Osięciny 0-3 Goplania Inowrocław 10 sierpnia, 16:00
LTP Lubanie 4-1 Zdrój Ciechocinek 10 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 0-9 Gopło Kruszwica 10 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Lubienianka Lubień Kujawski 0-3 Gopło Kruszwica 14 sierpnia, 18:30
Zdrój Ciechocinek 3-0 Szubinianka Szubin 17 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 3-4 LTP Lubanie 17 sierpnia, 17:00
GKS Baruchowo 7-0 Ziemowit Osięciny 15 sierpnia, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Noteć Łabiszyn 17 sierpnia, 18:00
Kujawiak Kowal 2-2 BOSiR Barcin 17 sierpnia, 11:00
KS Brzoza 4-1 Mień Lipno 17 sierpnia, 11:00
Kujawianka Strzelno 1-0 Wisła Dobrzyń 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Wisła Dobrzyń - Lubienianka Lubień Kujawski 24 sierpnia, 16:00
Mień Lipno - Kujawianka Strzelno 25 sierpnia, 16:00
BOSiR Barcin - KS Brzoza 25 sierpnia, 17:30
Noteć Łabiszyn - Kujawiak Kowal 25 sierpnia, 14:00
Ziemowit Osięciny - Łokietek Brześć Kujawski 24 sierpnia, 14:00
LTP Lubanie - GKS Baruchowo 23 sierpnia, 18:00
Szubinianka Szubin - Goplania Inowrocław 24 sierpnia, 16:00
Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Lubienianka Lubień Kujawski - Zdrój Ciechocinek
Goplania Inowrocław - Gopło Kruszwica
GKS Baruchowo - Szubinianka Szubin
Łokietek Brześć Kujawski - LTP Lubanie
Kujawiak Kowal - Ziemowit Osięciny
KS Brzoza - Noteć Łabiszyn
Kujawianka Strzelno - BOSiR Barcin
Wisła Dobrzyń - Mień Lipno

Kolejka 5 - 7-8 września

Mień Lipno - Lubienianka Lubień Kujawski
BOSiR Barcin - Wisła Dobrzyń
Noteć Łabiszyn - Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny - KS Brzoza
LTP Lubanie - Kujawiak Kowal
Szubinianka Szubin - Łokietek Brześć Kujawski
Gopło Kruszwica - GKS Baruchowo
Zdrój Ciechocinek - Goplania Inowrocław

Kolejka 6 - 14-15 września

Lubienianka Lubień Kujawski - Goplania Inowrocław
GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek
Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica
Kujawiak Kowal - Szubinianka Szubin
KS Brzoza - LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno - Ziemowit Osięciny
Wisła Dobrzyń - Noteć Łabiszyn
Mień Lipno - BOSiR Barcin

Kolejka 7 - 21-22 września

BOSiR Barcin - Lubienianka Lubień Kujawski
Noteć Łabiszyn - Mień Lipno
Ziemowit Osięciny - Wisła Dobrzyń
LTP Lubanie - Kujawianka Strzelno
Szubinianka Szubin - KS Brzoza
Gopło Kruszwica - Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek - Łokietek Brześć Kujawski
Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo

Kolejka 8 - 28-29 września

Lubienianka Lubień Kujawski - GKS Baruchowo
Łokietek Brześć Kujawski - Goplania Inowrocław
Kujawiak Kowal - Zdrój Ciechocinek
KS Brzoza - Gopło Kruszwica
Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń - LTP Lubanie
Mień Lipno - Ziemowit Osięciny
BOSiR Barcin - Noteć Łabiszyn

Kolejka 9 - 5-6 października

Noteć Łabiszyn - Lubienianka Lubień Kujawski
Ziemowit Osięciny - BOSiR Barcin
LTP Lubanie - Mień Lipno
Szubinianka Szubin - Wisła Dobrzyń
Gopło Kruszwica - Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek - KS Brzoza
Goplania Inowrocław - Kujawiak Kowal
GKS Baruchowo - Łokietek Brześć Kujawski

Kolejka 10 - 12-13 października

Lubienianka Lubień Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski
Kujawiak Kowal - GKS Baruchowo
KS Brzoza - Goplania Inowrocław
Kujawianka Strzelno - Zdrój Ciechocinek
Wisła Dobrzyń - Gopło Kruszwica
Mień Lipno - Szubinianka Szubin
BOSiR Barcin - LTP Lubanie
Noteć Łabiszyn - Ziemowit Osięciny

Kolejka 11 - 19-20 października

Ziemowit Osięciny - Lubienianka Lubień Kujawski
LTP Lubanie - Noteć Łabiszyn
Szubinianka Szubin - BOSiR Barcin
Gopło Kruszwica - Mień Lipno
Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń
Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo - KS Brzoza
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Kowal

Kolejka 12 - 26-27 października

Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawiak Kowal
KS Brzoza - Łokietek Brześć Kujawski
Kujawianka Strzelno - GKS Baruchowo
Wisła Dobrzyń - Goplania Inowrocław
Mień Lipno - Zdrój Ciechocinek
BOSiR Barcin - Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn - Szubinianka Szubin
Ziemowit Osięciny - LTP Lubanie

Kolejka 13 - 2-3 listopada

LTP Lubanie - Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin - Ziemowit Osięciny
Gopło Kruszwica - Noteć Łabiszyn
Zdrój Ciechocinek - BOSiR Barcin
Goplania Inowrocław - Mień Lipno
GKS Baruchowo - Wisła Dobrzyń
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal - KS Brzoza

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Lubienianka Lubień Kujawski - KS Brzoza
Kujawianka Strzelno - Kujawiak Kowal
Wisła Dobrzyń - Łokietek Brześć Kujawski
Mień Lipno - GKS Baruchowo
BOSiR Barcin - Goplania Inowrocław
Noteć Łabiszyn - Zdrój Ciechocinek
Ziemowit Osięciny - Gopło Kruszwica
LTP Lubanie - Szubinianka Szubin

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Szubinianka Szubin - Lubienianka Lubień Kujawski
Gopło Kruszwica - LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek - Ziemowit Osięciny
Goplania Inowrocław - Noteć Łabiszyn
GKS Baruchowo - BOSiR Barcin
Łokietek Brześć Kujawski - Mień Lipno
Kujawiak Kowal - Wisła Dobrzyń
KS Brzoza - Kujawianka Strzelno

Kolejka 16

Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Strzelno
KS Brzoza - Wisła Dobrzyń
Kujawiak Kowal - Mień Lipno
Łokietek Brześć Kujawski - BOSiR Barcin
GKS Baruchowo - Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław - Ziemowit Osięciny
Zdrój Ciechocinek - LTP Lubanie
Gopło Kruszwica - Szubinianka Szubin

Kolejka 17

Gopło Kruszwica - Lubienianka Lubień Kujawski
Szubinianka Szubin - Zdrój Ciechocinek
LTP Lubanie - Goplania Inowrocław
Ziemowit Osięciny - GKS Baruchowo
Noteć Łabiszyn - Łokietek Brześć Kujawski
BOSiR Barcin - Kujawiak Kowal
Mień Lipno - KS Brzoza
Wisła Dobrzyń - Kujawianka Strzelno

Kolejka 18

Lubienianka Lubień Kujawski - Wisła Dobrzyń
Kujawianka Strzelno - Mień Lipno
KS Brzoza - BOSiR Barcin
Kujawiak Kowal - Noteć Łabiszyn
Łokietek Brześć Kujawski - Ziemowit Osięciny
GKS Baruchowo - LTP Lubanie
Goplania Inowrocław - Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica

Kolejka 19

Zdrój Ciechocinek - Lubienianka Lubień Kujawski
Gopło Kruszwica - Goplania Inowrocław
Szubinianka Szubin - GKS Baruchowo
LTP Lubanie - Łokietek Brześć Kujawski
Ziemowit Osięciny - Kujawiak Kowal
Noteć Łabiszyn - KS Brzoza
BOSiR Barcin - Kujawianka Strzelno
Mień Lipno - Wisła Dobrzyń

Kolejka 20

Lubienianka Lubień Kujawski - Mień Lipno
Wisła Dobrzyń - BOSiR Barcin
Kujawianka Strzelno - Noteć Łabiszyn
KS Brzoza - Ziemowit Osięciny
Kujawiak Kowal - LTP Lubanie
Łokietek Brześć Kujawski - Szubinianka Szubin
GKS Baruchowo - Gopło Kruszwica
Goplania Inowrocław - Zdrój Ciechocinek

Kolejka 21

Goplania Inowrocław - Lubienianka Lubień Kujawski
Zdrój Ciechocinek - GKS Baruchowo
Gopło Kruszwica - Łokietek Brześć Kujawski
Szubinianka Szubin - Kujawiak Kowal
LTP Lubanie - KS Brzoza
Ziemowit Osięciny - Kujawianka Strzelno
Noteć Łabiszyn - Wisła Dobrzyń
BOSiR Barcin - Mień Lipno

Kolejka 22

Lubienianka Lubień Kujawski - BOSiR Barcin
Mień Lipno - Noteć Łabiszyn
Wisła Dobrzyń - Ziemowit Osięciny
Kujawianka Strzelno - LTP Lubanie
KS Brzoza - Szubinianka Szubin
Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica
Łokietek Brześć Kujawski - Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo - Goplania Inowrocław

Kolejka 23

GKS Baruchowo - Lubienianka Lubień Kujawski
Goplania Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski
Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kowal
Gopło Kruszwica - KS Brzoza
Szubinianka Szubin - Kujawianka Strzelno
LTP Lubanie - Wisła Dobrzyń
Ziemowit Osięciny - Mień Lipno
Noteć Łabiszyn - BOSiR Barcin

Kolejka 24

Lubienianka Lubień Kujawski - Noteć Łabiszyn
BOSiR Barcin - Ziemowit Osięciny
Mień Lipno - LTP Lubanie
Wisła Dobrzyń - Szubinianka Szubin
Kujawianka Strzelno - Gopło Kruszwica
KS Brzoza - Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal - Goplania Inowrocław
Łokietek Brześć Kujawski - GKS Baruchowo

Kolejka 25

Łokietek Brześć Kujawski - Lubienianka Lubień Kujawski
GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal
Goplania Inowrocław - KS Brzoza
Zdrój Ciechocinek - Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica - Wisła Dobrzyń
Szubinianka Szubin - Mień Lipno
LTP Lubanie - BOSiR Barcin
Ziemowit Osięciny - Noteć Łabiszyn

Kolejka 26

Lubienianka Lubień Kujawski - Ziemowit Osięciny
Noteć Łabiszyn - LTP Lubanie
BOSiR Barcin - Szubinianka Szubin
Mień Lipno - Gopło Kruszwica
Wisła Dobrzyń - Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Strzelno - Goplania Inowrocław
KS Brzoza - GKS Baruchowo
Kujawiak Kowal - Łokietek Brześć Kujawski

Kolejka 27

Kujawiak Kowal - Lubienianka Lubień Kujawski
Łokietek Brześć Kujawski - KS Brzoza
GKS Baruchowo - Kujawianka Strzelno
Goplania Inowrocław - Wisła Dobrzyń
Zdrój Ciechocinek - Mień Lipno
Gopło Kruszwica - BOSiR Barcin
Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn
LTP Lubanie - Ziemowit Osięciny

Kolejka 28

Lubienianka Lubień Kujawski - LTP Lubanie
Ziemowit Osięciny - Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn - Gopło Kruszwica
BOSiR Barcin - Zdrój Ciechocinek
Mień Lipno - Goplania Inowrocław
Wisła Dobrzyń - GKS Baruchowo
Kujawianka Strzelno - Łokietek Brześć Kujawski
KS Brzoza - Kujawiak Kowal

Kolejka 29

KS Brzoza - Lubienianka Lubień Kujawski
Kujawiak Kowal - Kujawianka Strzelno
Łokietek Brześć Kujawski - Wisła Dobrzyń
GKS Baruchowo - Mień Lipno
Goplania Inowrocław - BOSiR Barcin
Zdrój Ciechocinek - Noteć Łabiszyn
Gopło Kruszwica - Ziemowit Osięciny
Szubinianka Szubin - LTP Lubanie

Kolejka 30

Lubienianka Lubień Kujawski - Szubinianka Szubin
LTP Lubanie - Gopło Kruszwica
Ziemowit Osięciny - Zdrój Ciechocinek
Noteć Łabiszyn - Goplania Inowrocław
BOSiR Barcin - GKS Baruchowo
Mień Lipno - Łokietek Brześć Kujawski
Wisła Dobrzyń - Kujawiak Kowal
Kujawianka Strzelno - KS Brzoza

IV liga 2019/2020 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2019/2020 (Włocławek I)
Klasa A 2019/2020 (Włocławek II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas