[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Włocławek II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tłuchovia Tłuchowo 10 22 7 1 2 31-16 5 0 1 23-12 2 1 1 8-4
2.  Wiślanin Bobrowniki 10 21 7 0 3 30-9 3 0 1 13-3 4 0 2 17-6
3.  Skrwa Skrwilno 10 20 6 2 2 28-20 4 1 1 19-8 2 1 1 9-12
4.  Grot Kowalki 10 19 6 1 3 31-28 3 1 0 13-6 3 0 3 18-22
5.  Kujawiak Kruszyn 10 18 6 0 4 35-15 3 0 1 17-4 3 0 3 18-11
6.  Łokietek II Brześć Kujawski 10 15 5 0 5 41-42 4 0 1 27-19 1 0 4 14-23 1 3 1 0 0 6-1
7.  Victoria Smólnik 10 15 5 0 5 24-27 4 0 2 19-14 1 0 3 5-13 1 0 0 0 1 1-6
8.  Wicher Wielgie 10 13 4 1 5 23-27 3 1 1 17-11 1 0 4 6-16
9.  Cukrownik Fabianki 10 10 3 1 6 26-34 3 0 2 12-12 0 1 4 14-22
10.  Skompensis Skępe 10 6 2 0 8 17-36 1 0 4 8-21 1 0 4 9-15
11.  UKS SMS Włocławek 10 3 1 0 9 10-42 1 0 4 5-13 0 0 5 5-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Tłuchovia Tłuchowo    1-2 7-3 6-4 2-1 3-1 4-1 
 2 Wiślanin Bobrowniki    3-1 3-0 1-2 6-0 
 3 Skrwa Skrwilno1-1 0-2     3-0 7-2 4-1 4-2 
 4 Grot Kowalki3-2     2-1 5-0 3-3 
 5 Kujawiak Kruszyn1-2 7-0     4-2 5-0 
 6 Łokietek II Brześć Kujawski0-6     7-3 9-8 3-2 8-0 
 7 Victoria Smólnik2-0 1-5 8-2 1-6     4-1 3-0* 
 8 Wicher Wielgie3-3 1-4 4-1     3-1 6-2 
 9 Cukrownik Fabianki1-0 0-6 0-1     4-3 7-2 
 10 Skompensis Skępe2-5 1-6 1-6 2-3     2-1 
 11 UKS SMS Włocławek0-5 0-1 2-3 1-3 2-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Wicher Wielgie.
 
UKS SMS Włocławek 2-3 Grot Kowalki 18 sierpnia, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 6-4 Łokietek II Brześć Kujawski 18 sierpnia, 11:00
Skompensis Skępe 1-6 Kujawiak Kruszyn 17 sierpnia, 16:30
Victoria Smólnik 3-0 Cukrownik Fabianki 17 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Skrwa Skrwilno 0-2 Wiślanin Bobrowniki 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Grot Kowalki 3-2 Wiślanin Bobrowniki 24 sierpnia, 17:00
Cukrownik Fabianki 0-1 Wicher Wielgie 24 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kruszyn 5-0 Victoria Smólnik 24 sierpnia, 17:30
Łokietek II Brześć Kujawski 3-2 Skompensis Skępe 25 sierpnia, 11:00
UKS SMS Włocławek 0-5 Tłuchovia Tłuchowo 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Tłuchovia Tłuchowo 7-3 Grot Kowalki 1 września, 11:00
Skompensis Skępe 2-1 UKS SMS Włocławek 1 września, 11:00
Victoria Smólnik 1-6 Łokietek II Brześć Kujawski 31 sierpnia, 16:00
Wicher Wielgie 4-1 Kujawiak Kruszyn 1 września, 15:00
Skrwa Skrwilno 4-2 Cukrownik Fabianki 1 września, 13:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Grot Kowalki.
 
Cukrownik Fabianki 1-0 Wiślanin Bobrowniki 7 września, 14:00
Kujawiak Kruszyn 7-0 Skrwa Skrwilno 7 września, 16:00
Łokietek II Brześć Kujawski 7-3 Wicher Wielgie 7 września, 16:00
UKS SMS Włocławek 2-1 Victoria Smólnik 8 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-1 Skompensis Skępe 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Cukrownik Fabianki.
 
Skompensis Skępe 1-6 Grot Kowalki 15 września, 14:00
Victoria Smólnik 2-0 Tłuchovia Tłuchowo 14 września, 16:00
Wicher Wielgie 6-2 UKS SMS Włocławek 15 września, 15:00
Skrwa Skrwilno 7-2 Łokietek II Brześć Kujawski 15 września, 13:00
Wiślanin Bobrowniki 3-1 Kujawiak Kruszyn 15 września, 17:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Grot Kowalki 3-3 Cukrownik Fabianki 21 września, 16:00
Łokietek II Brześć Kujawski 0-6 Wiślanin Bobrowniki 22 września, 11:00
UKS SMS Włocławek 0-1 Skrwa Skrwilno 22 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-1 Wicher Wielgie 22 września, 11:00
Skompensis Skępe 2-3 Victoria Smólnik 22 września, 13:30

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Łokietek II Brześć Kujawski.
 
Victoria Smólnik 8-2 Grot Kowalki 28 września, 16:00
Wicher Wielgie 3-1 Skompensis Skępe 29 września, 14:00
Skrwa Skrwilno 1-1 Tłuchovia Tłuchowo 29 września, 13:00
Wiślanin Bobrowniki 6-0 UKS SMS Włocławek 28 września, 16:00
Cukrownik Fabianki 0-6 Kujawiak Kruszyn 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: UKS SMS Włocławek.
 
Grot Kowalki 2-1 Kujawiak Kruszyn 5 października, 16:00
Łokietek II Brześć Kujawski 9-8 Cukrownik Fabianki 6 października, 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-2 Wiślanin Bobrowniki 6 października, 11:00
Skompensis Skępe 2-5 Skrwa Skrwilno 6 października, 13:00
Victoria Smólnik 4-1 Wicher Wielgie 5 października, 16:15

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Wicher Wielgie 1-4 Grot Kowalki 13 października, 14:00
Skrwa Skrwilno 4-1 Victoria Smólnik 13 października, 13:00
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Skompensis Skępe 13 października, 14:00
Cukrownik Fabianki 7-2 UKS SMS Włocławek 11 października, 16:15
Kujawiak Kruszyn 4-2 Łokietek II Brześć Kujawski 11 października, 16:30

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Skompensis Skępe.
 
Grot Kowalki 5-0 Łokietek II Brześć Kujawski 19 października, 15:00
UKS SMS Włocławek 1-3 Kujawiak Kruszyn 20 października, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Cukrownik Fabianki 20 października, 11:00
Victoria Smólnik 1-5 Wiślanin Bobrowniki 19 października, 13:00
Wicher Wielgie 3-3 Skrwa Skrwilno 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Pauza: Victoria Smólnik.
 
Skrwa Skrwilno 3-0 Grot Kowalki 27 października, 13:00
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Wicher Wielgie 26 października, 15:00
Cukrownik Fabianki 4-3 Skompensis Skępe 26 października, 16:00
Kujawiak Kruszyn 1-2 Tłuchovia Tłuchowo 26 października, 16:00
Łokietek II Brześć Kujawski 8-0 UKS SMS Włocławek 27 października, 10:00

Kolejka 12 - 21-22 marca

Pauza: Wicher Wielgie.
 
Grot Kowalki - UKS SMS Włocławek
Łokietek II Brześć Kujawski - Tłuchovia Tłuchowo
Kujawiak Kruszyn - Skompensis Skępe
Cukrownik Fabianki - Victoria Smólnik
Wiślanin Bobrowniki - Skrwa Skrwilno

Kolejka 13 - 28-29 marca

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Wiślanin Bobrowniki - Grot Kowalki
Wicher Wielgie - Cukrownik Fabianki
Victoria Smólnik - Kujawiak Kruszyn
Skompensis Skępe - Łokietek II Brześć Kujawski
Tłuchovia Tłuchowo - UKS SMS Włocławek

Kolejka 14 - 4-5 kwietnia

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Grot Kowalki - Tłuchovia Tłuchowo
UKS SMS Włocławek - Skompensis Skępe
Łokietek II Brześć Kujawski - Victoria Smólnik
Kujawiak Kruszyn - Wicher Wielgie
Cukrownik Fabianki - Skrwa Skrwilno

Kolejka 15 - 11 kwietnia

Pauza: Grot Kowalki.
 
Wiślanin Bobrowniki - Cukrownik Fabianki
Skrwa Skrwilno - Kujawiak Kruszyn
Wicher Wielgie - Łokietek II Brześć Kujawski
Victoria Smólnik - UKS SMS Włocławek
Skompensis Skępe - Tłuchovia Tłuchowo

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Pauza: Cukrownik Fabianki.
 
Grot Kowalki - Skompensis Skępe
Tłuchovia Tłuchowo - Victoria Smólnik
UKS SMS Włocławek - Wicher Wielgie
Łokietek II Brześć Kujawski - Skrwa Skrwilno
Kujawiak Kruszyn - Wiślanin Bobrowniki

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Cukrownik Fabianki - Grot Kowalki
Wiślanin Bobrowniki - Łokietek II Brześć Kujawski
Skrwa Skrwilno - UKS SMS Włocławek
Wicher Wielgie - Tłuchovia Tłuchowo
Victoria Smólnik - Skompensis Skępe

Kolejka 18 - 2-3 maja

Pauza: Łokietek II Brześć Kujawski.
 
Grot Kowalki - Victoria Smólnik
Skompensis Skępe - Wicher Wielgie
Tłuchovia Tłuchowo - Skrwa Skrwilno
UKS SMS Włocławek - Wiślanin Bobrowniki
Kujawiak Kruszyn - Cukrownik Fabianki

Kolejka 19 - 9-10 maja

Pauza: UKS SMS Włocławek.
 
Kujawiak Kruszyn - Grot Kowalki
Cukrownik Fabianki - Łokietek II Brześć Kujawski
Wiślanin Bobrowniki - Tłuchovia Tłuchowo
Skrwa Skrwilno - Skompensis Skępe
Wicher Wielgie - Victoria Smólnik

Kolejka 20 - 16-17 maja

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Grot Kowalki - Wicher Wielgie
Victoria Smólnik - Skrwa Skrwilno
Skompensis Skępe - Wiślanin Bobrowniki
UKS SMS Włocławek - Cukrownik Fabianki
Łokietek II Brześć Kujawski - Kujawiak Kruszyn

Kolejka 21 - 23-24 maja

Pauza: Skompensis Skępe.
 
Łokietek II Brześć Kujawski - Grot Kowalki
Kujawiak Kruszyn - UKS SMS Włocławek
Cukrownik Fabianki - Tłuchovia Tłuchowo
Wiślanin Bobrowniki - Victoria Smólnik
Skrwa Skrwilno - Wicher Wielgie

Kolejka 22 - 30-31 maja

Pauza: Victoria Smólnik.
 
Grot Kowalki - Skrwa Skrwilno
Wicher Wielgie - Wiślanin Bobrowniki
Skompensis Skępe - Cukrownik Fabianki
Tłuchovia Tłuchowo - Kujawiak Kruszyn
UKS SMS Włocławek - Łokietek II Brześć Kujawski

Klasa okręgowa 2019/2020 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2019/2020 (Włocławek I)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas