[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Włocławek I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10 23 7 2 1 23-12 3 1 1 11-7 4 1 0 12-5 2 4 1 1 0 4-3
2.  Sadownik Waganiec 11 23 7 2 2 19-8 5 0 1 12-1 2 2 1 7-7 2 3 1 0 1 3-1
3.  Tęcza Topólka 11 23 7 2 2 32-15 5 1 0 21-6 2 1 2 11-9 2 1 0 1 1 3-6
4.  Piast Bądkowo 11 20 6 2 3 30-15 3 1 1 13-4 3 1 2 17-11
5.  Kujawy Kozy 11 18 5 3 3 30-16 2 3 0 15-6 3 0 3 15-10
6.  Lech Dobre 11 14 4 2 5 21-23 2 1 2 8-11 2 1 3 13-12 1 3 1 0 0 1-0
7.  Start Stawki 11 14 4 2 5 20-24 3 2 1 13-9 1 0 4 7-15 1 0 0 0 1 0-1
8.  MGKS Lubraniec 11 12 3 3 5 16-18 1 2 2 8-11 2 1 3 8-7
9.  Orzeł Służewo 11 11 3 2 6 18-35 2 0 3 10-16 1 2 3 8-19
10.  Unia Choceń 11 10 3 1 7 17-27 2 0 4 13-13 1 1 3 4-14 1 3 1 0 0 5-1
11.  Orlęta II Aleksandrów Kujawski 10 10 3 1 6 12-26 2 0 3 7-12 1 1 3 5-14 1 0 0 0 1 1-5
12.  Wzgórze Raciążek 11 5 1 2 8 13-32 1 1 4 6-18 0 1 4 7-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski    3-3 3-0 0-1 2-1 3-2 
 2 Sadownik Waganiec0-1     3-0 1-0 5-0 2-0 1-0 
 3 Tęcza Topólka    4-2 1-0 4-1 4-2 7-0 1-1 
 4 Piast Bądkowo3-0*     4-0 1-2 2-2 3-0 
 5 Kujawy Kozy1-1 2-2     5-1 1-1 6-1 
 6 Lech Dobre1-1 2-7 3-1     1-0 1-2 
 7 Start Stawki2-2 1-3     1-0 5-3 4-1 0-0 
 8 MGKS Lubraniec1-3 0-4 1-1     1-1 5-2 
 9 Orzeł Służewo1-3 1-0 3-6 1-5     4-2 
 10 Unia Choceń1-3 1-2 2-4 3-1 1-2     5-1 
 11 Orlęta II Aleksandrów Kujawski0-2 0-5 2-1 0-4 5-0     
 12 Wzgórze Raciążek0-4 3-2 2-4 1-4 0-0 0-4     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Sadownik Waganiec 2-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski 18 sierpnia, 17:30
Wzgórze Raciążek 2-4 Lech Dobre 17 sierpnia, 17:00
Unia Choceń 3-1 MGKS Lubraniec 18 sierpnia, 16:00
Tęcza Topólka 1-0 Kujawy Kozy 18 sierpnia, 14:00
Start Stawki 5-3 Orzeł Służewo 20 sierpnia, 18:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-0 Piast Bądkowo 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Orlęta II Aleksandrów Kujawski 0-2 Piast Bądkowo 25 sierpnia, 16:00
Orzeł Służewo 1-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 25 sierpnia, 16:00
Kujawy Kozy 5-1 Start Stawki 25 sierpnia, 11:00
MGKS Lubraniec 0-4 Tęcza Topólka 25 sierpnia, 18:00
w Dębiankach; Lubraniec gospodarzem
Lech Dobre 1-2 Unia Choceń 24 sierpnia, 16:00
Sadownik Waganiec 1-0 Wzgórze Raciążek 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Wzgórze Raciążek 0-4 Orlęta II Aleksandrów Kujawski 31 sierpnia, 17:00
Unia Choceń 1-2 Sadownik Waganiec 1 września, 16:00
Tęcza Topólka 4-1 Lech Dobre 1 września, 14:00
Start Stawki 1-0 MGKS Lubraniec 31 sierpnia, 18:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-1 Kujawy Kozy 1 września, 17:00
Piast Bądkowo 2-2 Orzeł Służewo 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Orlęta II Aleksandrów Kujawski 5-0 Orzeł Służewo 8 września, 16:00
Kujawy Kozy 2-2 Piast Bądkowo 8 września, 11:00
MGKS Lubraniec 1-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 7 września, 17:40
Lech Dobre 1-0 Start Stawki 7 września, 15:00
Sadownik Waganiec 3-0 Tęcza Topólka 7 września, 17:30
Wzgórze Raciążek 0-0 Unia Choceń 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Unia Choceń 5-1 Orlęta II Aleksandrów Kujawski 15 września, 16:00
Tęcza Topólka 1-1 Wzgórze Raciążek 15 września, 13:00
Start Stawki 1-3 Sadownik Waganiec 14 września, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Lech Dobre 15 września, 14:00
Piast Bądkowo 1-2 MGKS Lubraniec 14 września, 17:00
Orzeł Służewo 3-6 Kujawy Kozy 14 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Orlęta II Aleksandrów Kujawski 0-5 Kujawy Kozy 22 września, 16:00
MGKS Lubraniec 1-1 Orzeł Służewo 22 września, 17:00
Lech Dobre 2-7 Piast Bądkowo 22 września, 16:00
Sadownik Waganiec 0-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 22 września, 15:00
Wzgórze Raciążek 1-4 Start Stawki 21 września, 17:00
Unia Choceń 2-4 Tęcza Topólka 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Tęcza Topólka 7-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski 29 września, 14:00
Start Stawki 4-1 Unia Choceń 28 września, 16:15
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-2 Wzgórze Raciążek 28 września, 16:50
Piast Bądkowo 3-0 Sadownik Waganiec 28 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Orzeł Służewo 1-5 Lech Dobre 28 września, 14:00
Kujawy Kozy 1-1 MGKS Lubraniec 29 września, 11:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Orlęta II Aleksandrów Kujawski 0-4 MGKS Lubraniec 6 października, 15:00
Lech Dobre 3-1 Kujawy Kozy 5 października, 15:00
Sadownik Waganiec 5-0 Orzeł Służewo 5 października, 13:30
Wzgórze Raciążek 0-4 Piast Bądkowo 5 października, 16:00
Unia Choceń 1-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6 października, 16:00
Tęcza Topólka 4-2 Start Stawki 6 października, 14:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Start Stawki 0-0 Orlęta II Aleksandrów Kujawski 12 października, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-3 Tęcza Topólka 13 października, 15:00
Piast Bądkowo 3-0 Unia Choceń 12 października, 15:00
Orzeł Służewo 4-2 Wzgórze Raciążek 12 października, 15:00
Kujawy Kozy 1-1 Sadownik Waganiec 13 października, 11:00
MGKS Lubraniec 1-1 Lech Dobre 12 października, 16:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Orlęta II Aleksandrów Kujawski 2-1 Lech Dobre 20 października, 15:00
Sadownik Waganiec 1-0 MGKS Lubraniec 19 października, 15:00
Wzgórze Raciążek 3-2 Kujawy Kozy 19 października, 15:00
Unia Choceń 1-2 Orzeł Służewo 20 października, 16:00
Tęcza Topólka 4-2 Piast Bądkowo 20 października, 14:00
Start Stawki 2-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Orlęta II Aleksandrów Kujawski 26 października, 15:00
goście nie dojechali
Piast Bądkowo 4-0 Start Stawki 26 października, 13:00
Orzeł Służewo 1-0 Tęcza Topólka 26 października, 15:00
Kujawy Kozy 6-1 Unia Choceń 27 października, 11:00
MGKS Lubraniec 5-2 Wzgórze Raciążek 27 października, 14:00
Lech Dobre 1-1 Sadownik Waganiec 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 marca

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Sadownik Waganiec
Lech Dobre - Wzgórze Raciążek
MGKS Lubraniec - Unia Choceń
Kujawy Kozy - Tęcza Topólka
Orzeł Służewo - Start Stawki
Piast Bądkowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Kolejka 13 - 28-29 marca

Piast Bądkowo - Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Orzeł Służewo
Start Stawki - Kujawy Kozy
Tęcza Topólka - MGKS Lubraniec
Unia Choceń - Lech Dobre
Wzgórze Raciążek - Sadownik Waganiec

Kolejka 14 - 4-5 kwietnia

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Wzgórze Raciążek
Sadownik Waganiec - Unia Choceń
Lech Dobre - Tęcza Topólka
MGKS Lubraniec - Start Stawki
Kujawy Kozy - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Orzeł Służewo - Piast Bądkowo

Kolejka 15 - 11 kwietnia

Orzeł Służewo - Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Piast Bądkowo - Kujawy Kozy
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - MGKS Lubraniec
Start Stawki - Lech Dobre
Tęcza Topólka - Sadownik Waganiec
Unia Choceń - Wzgórze Raciążek

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Unia Choceń
Wzgórze Raciążek - Tęcza Topólka
Sadownik Waganiec - Start Stawki
Lech Dobre - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
MGKS Lubraniec - Piast Bądkowo
Kujawy Kozy - Orzeł Służewo

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Kujawy Kozy - Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Orzeł Służewo - MGKS Lubraniec
Piast Bądkowo - Lech Dobre
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Sadownik Waganiec
Start Stawki - Wzgórze Raciążek
Tęcza Topólka - Unia Choceń

Kolejka 18 - 2-3 maja

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Tęcza Topólka
Unia Choceń - Start Stawki
Wzgórze Raciążek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sadownik Waganiec - Piast Bądkowo
Lech Dobre - Orzeł Służewo
MGKS Lubraniec - Kujawy Kozy

Kolejka 19 - 9-10 maja

MGKS Lubraniec - Orlęta II Aleksandrów Kujawski
Kujawy Kozy - Lech Dobre
Orzeł Służewo - Sadownik Waganiec
Piast Bądkowo - Wzgórze Raciążek
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Unia Choceń
Start Stawki - Tęcza Topólka

Kolejka 20 - 16-17 maja

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Start Stawki
Tęcza Topólka - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unia Choceń - Piast Bądkowo
Wzgórze Raciążek - Orzeł Służewo
Sadownik Waganiec - Kujawy Kozy
Lech Dobre - MGKS Lubraniec

Kolejka 21 - 23-24 maja

Lech Dobre - Orlęta II Aleksandrów Kujawski
MGKS Lubraniec - Sadownik Waganiec
Kujawy Kozy - Wzgórze Raciążek
Orzeł Służewo - Unia Choceń
Piast Bądkowo - Tęcza Topólka
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Start Stawki

Kolejka 22 - 30-31 maja

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Stawki - Piast Bądkowo
Tęcza Topólka - Orzeł Służewo
Unia Choceń - Kujawy Kozy
Wzgórze Raciążek - MGKS Lubraniec
Sadownik Waganiec - Lech Dobre

Klasa okręgowa 2019/2020 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2019/2020 (Włocławek II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas