[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Radunia Stężyca Klub Sportowy Radunia Stężyca
Rok założenia: 1982
Barwy: zielono-żółto-niebieskie
Adres: Abrahama 11, 83-322 Stężyca
telefon: (58) 684-61-81
WWW: http://www.radunia.gminastezyca.pl/ (oficj.)
https://www.facebook.com/Radunia-St%C4%99%C5%BCyca-2287771328162132/ (nieoficj.)
Stadion: Arena Radunia
pojemność - 450 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Kazimierz Mejer (od 21 maja 2019)
Trener: Ireneusz Stencel (od 19 czerwca 2012), Sebastian Letniowski (od 4 stycznia 2020)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Michał Konkol (13.02.98, Wda Lipusz), Michał Molenda (17.03.01, Arka Gdynia), Kacper Tułowiecki (04.01.90, 193/84).
Obrońcy: Karol Chmulak (16.05.00, Śląsk Wrocław (j)), Michał Czekaj (13.02.92, 195/83, Garbarnia Kraków), Damian Gębiś (18.03.98, 171/60), Kacper Górak (04.04.01), Krzysztof Iwanowski (28.09.91, 184/78), Piotr Karasiński (30.12.86, 190/85), Michał Koszałka (29.07.01, rezerwy), Rafał Kosznik (17.12.83, 183/75), Borys Narożny (30.09.02, Kaszubia Kościerzyna), Adrian Polański (05.08.99, 175/66), Wojciech Wilczyński (18.03.90, 175/74, Bytovia Bytów).
Pomocnicy: Jakub Bach (06.09.97, 180/69, Chrobry Głogów), Szymon Baska (21.04.01), Filip Burkhardt (23.03.87, 174/69, Bytovia Bytów), Hubert Chojnacki (29.12.00, 179/72, Elana II Toruń), Chrystian Domaschke (06.01.92, 183/68, Kaszubia Kościerzyna), Artur Formela (31.01.88, 189/72), Jakub Letniowski (13.11.00, 177/60, Chojniczanka Chojnice), Kacper Łazaj (24.07.95, 187/76, KP Starogard Gdański), Radosław Stępień (07.11.90, 178/72), Damian Wojda (21.05.01, Arka II Gdynia), Paweł Wojowski (27.08.94, 172/65).
Napastnicy: Jakub Bojas (11.04.91, 186/81, Olimpia Elbląg), Dawid Cempa (26.03.90, 190/77, Sokół Aleksandrów Łódzki), Jędrzej Głowiński (24.02.03, Kaszubia Kościerzyna (j)), Bartosz Stencel (31.05.96, Kaszubia Kościerzyna).
Brak danych o pozycji: Tomasz Garski (06.05.02, rezerwy), Wiktor Gołuński (04.08.03, Kaszubia Kościerzyna (j)), Mateusz Juński (10.02.03, rezerwy), Fabian Kropidłowski (11.06.03, Kaszubia Kościerzyna (j)), Paweł Kudelski (08.05.03, KP Starogard Gdański (j)), Mateusz Markowski (03.09.03, Borowiak Czersk (j)), Nikodem Potrac (03.09.03, Kaszubia Kościerzyna (j)), Łukasz Strus (14.02.03, Kaszubia Kościerzyna (j)).
 
Uwagi

• Autor herbu klubowego: Jakub Malicki (90minut.pl).
 
Dane z sezonu: 2019/20
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2000/01 - Puchar Polski 2000/2001, grupa: Pomorski ZPN
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: pomorska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Pomorski ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Gdańsk I
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Pomorski ZPN
   2002/03 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: pomorska
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Gdańsk I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Pomorski ZPN
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Gdańsk I
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Pomorski ZPN
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Gdańsk II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN
   2005/06 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: pomorska
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Gdańsk I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Gdańsk I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Gdańsk I
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Gdańsk I
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Pomorski ZPN
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Gdańsk II
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Gdańsk II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Gdańsk II
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Gdańsk II
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2014/15 - Klasa sportbazar.pl okręgowa 2014/2015, grupa: Gdańsk II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2015/16 - Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016, grupa: Gdańsk II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2016/17 - Klasa okręgowa sportbazar.pl 2016/2017, grupa: Gdańsk II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2017/18 - IV liga Saltex 2017/2018, grupa: pomorska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Pomorski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: II
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Pomorski ZPN

 

Napisz do nas