[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Pomorski ZPN

1/16 finału - 28 kwietnia
W pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) wszystkie mecze odwołane z powodu żałoby narodowej.

Pogoń Lębork 1-7 Orkan Rumia 19 maja, 17:00
Jantar Ustka 1-2 Pomorze Potęgowo 28 kwietnia, 17:00
Bytovia II Bytów 0-2 Orlęta Reda 28 kwietnia, 17:00
Gryf 95 II Słupsk 1-4 Gryf Wejherowo 28 kwietnia, 17:00
Huragan Przodkowo 2-0 Bytovia Bytów 19 maja, 17:00
Gryf Goręczyno 1-0 Lechia II Gdańsk 28 kwietnia, 17:00
Korona Żelistrzewo 4-0 Czarni Pruszcz Gdański 28 kwietnia, 17:00
GKS Kolbudy 0-3 Gryf 95 Słupsk 27 kwietnia, 17:00
Radunia Stężyca 0-4 Kaszubia Kościerzyna 28 kwietnia, 17:00
Kolejarz Chojnice 0-2 Czarni Czarne 28 kwietnia, 17:00
Piast Człuchów 0-4 Koral Dębnica 28 kwietnia, 17:00
Gryf 2009 II Tczew 2-8 Chojniczanka Chojnice 28 kwietnia, 17:00
Lechia Gdańsk (oldboje) 4-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 kwietnia, 17:00
Wisła Korzeniewo 0-3 Gryf 2009 Tczew 28 kwietnia, 17:00
Grom Nowy Staw 1-3 Powiśle Dzierzgoń 19 kwietnia, 17:30
Olimpia Sztum 3-0 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia, 17:00

1/8 finału - 19 maja
(Losowanie - 29 kwietnia 2010)

Orlęta Reda 1-2 Gryf Wejherowo 19 maja, 17:30
Korona Żelistrzewo 1-8 Gryf 95 Słupsk 19 maja, 17:30
Czarni Czarne 1-5 Kaszubia Kościerzyna 19 maja, 17:30
Koral Dębnica 1-4 Chojniczanka Chojnice 19 maja, 17:30
Lechia Gdańsk (oldboje) 1-2 Gryf 2009 Tczew 20 maja, 17:30
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Powiśle Dzierzgoń 0-1 Olimpia Sztum 19 maja, 17:30
Gryf Goręczyno 1-5 Huragan Przodkowo 2 czerwca, 17:30
Pomorze Potęgowo 1-1 Orkan Rumia 9 czerwca, 17:30
pd. k. 4-5

1/4 finału - 2 czerwca

Gryf 2009 Tczew 0-0 Olimpia Sztum 2 czerwca, 17:30
pd. k. 10-9
Kaszubia Kościerzyna 3-1 Chojniczanka Chojnice 9 czerwca, 17:30
Huragan Przodkowo 1-2 Gryf 95 Słupsk 9 czerwca, 17:30
Orkan Rumia 2-0 Gryf Wejherowo 16 czerwca, 17:30

1/2 finału - 23 czerwca

Orkan Rumia 7-2 Gryf 95 Słupsk 23 czerwca, 17:00
Rafał Siemaszko 1, Marcus Vinícius 8, 69, 76, Łukasz Kłos 16, Roland Kazubowski 43, Daniel Laskowski 72 - Dariusz Piechota 48, Mateusz Wiech 75
Gryf 2009 Tczew 0-1 Kaszubia Kościerzyna 23 czerwca, 17:30 (150)
pd.
Dawid Banaczek 113

Finał - 27 czerwca

Orkan Rumia 1-2 Kaszubia Kościerzyna 27 czerwca, 17:00
w Rumi

Puchar Polski 2010/2011

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2009/2010 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas