[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 21 listopada

Skalnik II Tarnów Opolski 1-0 LZS Walce 21 listopada, 13:00
LZS Rybna 1-3 MKS II/Start Dobrodzień 21 listopada, 13:00
Partyzant Kazimierz 2-3 Zryw Wysoka 21 listopada, 13:00
LZS Konradowa 3-1 Racławia Racławice Śląskie 21 listopada, 13:00
Ogrodnik Chróścina Nyska 1-2 LZS Mechnice 21 listopada, 13:00
Sokół Boguchwałów 1-4 Polonia Głubczyce 21 listopada, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-6 Olimpia Lewin Brzeski 22 listopada, 13:00
Małapanew Ozimek 0-3 Śląsk Łubniany 21 listopada, 13:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Góral Sidzina 0-2 Sparta Paczków 21 listopada, 13:00
LZS Przywory 1-5 Silesius Kotórz Mały 21 listopada, 13:00
Orzeł Branice 0-5 LZS Leśnica 21 listopada, 13:00
Pogoń Łosiów 1-9 Victoria Chróścice 21 listopada, 13:00
Rolnik Wierzbica Górna 2-1 Swornica Czarnowąsy 31 października
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 LZS Obrowiec 21 listopada, 13:00
Piast Gorzów Śląski 1-2 LZS Ligota Turawska 22 listopada, 13:00
LZS Kałków 0-3 LKS Rusocin 21 listopada, 13:00
Victoria Dobrzyń 0-5 Start Namysłów 21 listopada, 13:00
Unia Tułowice 1-3 Oderka Opole 21 listopada, 13:00
Motor Praszka 0-2 OKS Olesno 21 listopada, 13:00
LZS Jasienica Górna 2-3 GKS Grodków 21 listopada, 13:00
Źródło Krośnica 2-4 KS Krasiejów 21 listopada, 13:00
Victoria Cisek 0-3 Start Bogdanowice 6 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany
Unia Kolonowskie 0-4 TOR Dobrzeń Wielki 31 października
Odra Kędzierzyn-Koźle 1-4 LZS Piotrówka 21 listopada, 13:00
Orzeł Źlinice 0-1 Ruch Zdzieszowice 21 listopada, 13:00
ZKS Górażdże 0-4 Skalnik Gracze 21 listopada, 13:00
Czarni Otmuchów 1-2 Polonia Nysa 21 listopada, 13:00
LZS Sławice 1-0 Stal Brzeg 31 października, 14:00
Pogoń Prudnik 1-0 Piast Strzelce Opolskie 28 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 6-4 Unia Głuchołazy 28 listopada, 13:00
Stal Zawadzkie 3-0 LZS Grodziec (k. Ozimka) 28 listopada, 13:00
LZS Proślice 4-3 GKS Starościn 28 listopada, 13:00

1/16 finału - 13 marca

Olimpia Lewin Brzeski 3-0 OKS Olesno 13 marca, 15:00
LZS Sławice 3-5 TOR Dobrzeń Wielki 13 marca, 15:00
LZS Ligota Turawska 1-3 Victoria Chróścice 13 marca, 15:00
Śląsk Łubniany 2-1 MKS II/Start Dobrodzień 13 marca, 15:00
Rolnik Wierzbica Górna 4-2 KS Krasiejów 13 marca, 12:00
Stal Zawadzkie 2-1 Silesius Kotórz Mały 13 marca, 15:00
LZS Mechnice 2-3 Oderka Opole 13 marca, 15:00
LZS Proślice 1-5 Start Namysłów 13 marca, 15:00
Zryw Wysoka 0-3 LZS Leśnica
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek / w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-4 Polonia Głubczyce 13 marca, 15:00
Unia Krapkowice 1-1 LZS Piotrówka 13 marca, 15:00
k. 3-4
LZS Konradowa 0-7 Skalnik Gracze 13 marca, 15:00
Polonia Nysa 2-7 Ruch Zdzieszowice 13 marca, 15:00
Pogoń Prudnik 4-1 GKS Grodków 13 marca, 15:00
Skalnik II Tarnów Opolski 0-5 Start Bogdanowice 13 marca, 15:00
LKS Rusocin 1-4 Sparta Paczków 13 marca, 15:00

1/8 finału - 12 maja

Olimpia Lewin Brzeski 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 5 maja, 18:00
Śląsk Łubniany 3-4 Victoria Chróścice 5 maja, 18:00
Stal Zawadzkie 1-0 Rolnik Wierzbica Górna 5 maja, 18:00
Oderka Opole 2-2 Start Namysłów 4 maja, 19:00
pd. k. 3-2
Polonia Głubczyce 2-1 LZS Leśnica 26 maja, 18:00
LZS Piotrówka 2-0 Skalnik Gracze 5 maja, 18:00
Pogoń Prudnik 0-1 Ruch Zdzieszowice 5 maja, 18:00
Sparta Paczków 5-2 Start Bogdanowice 5 maja, 18:00

1/4 finału - 26 maja

Olimpia Lewin Brzeski 4-1 Victoria Chróścice 7 czerwca
w pierwotnym terminie (22 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Zawadzkie 0-4 Oderka Opole 26 maja, 18:00 (350)
Wojciech Scisło 18, 49, Dominik Franek 85, 90
Polonia Głubczyce 3-0 LZS Piotrówka 9 czerwca, 18:00
Janusz Złoczowski ?, Kamil Herba ?, Karol Reiwer ?
Sparta Paczków 0-2 Ruch Zdzieszowice 26 maja, 18:00 (200)
Sebastian Polak 4, Mariusz Kapłon 23

1/2 finału - 15 czerwca

Olimpia Lewin Brzeski 0-5 Oderka Opole 15 czerwca, 18:30 (350)
Jakub Syldorf 18, 71, 89, Marcin Majer 50, Sebastian Deja 80 (k)
Polonia Głubczyce 1-7 Ruch Zdzieszowice 14 czerwca, 18:00 (200)
Kamil Herba 55 - Roland Buchała 4, 24, Łukasz Damrat 43, 63, Rafał Andraszak 61, 73, Tomasz Cieślak 70

Finał - 22 czerwca

Oderka Opole 1-3 Ruch Zdzieszowice 22 czerwca, 18:30 (1500)
Dominik Franek 75 - Roland Buchała 56, 88, Mariusz Kapłon 81
w Opolu

Puchar Polski 2010/2011

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Opolski ZPN - Opole)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas