[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011

REKLAMA
REKLAMA

Runda przedwstępna - 21 lipca
(Losowanie - 29 czerwca 2010 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym i 36 zespołów II ligi z sezonu 2009/10.

Kaszubia Kościerzyna 1-3 Olimpia Grudziądz 21 lipca, 17:00 (300)
pd.
Paweł Żuk 90 (k) - Grzegorz Domżalski 63, Mariusz Kryszak 102, Piotr Nowosielski 113
Hutnik Szczecin 1-5 Zawisza Bydgoszcz 21 lipca, 18:00 (350)
Maciej Bednarczyk 73 - Paweł Kanik 25, 47, Wojciech Okińczyc 37 (k), 39, Paweł Tabaczyński 82
MKS Korsze 1-4 Bałtyk Gdynia 21 lipca, 17:00 (700)
Krzysztof Piwiszkis 68 (k) - Paweł Król 38, Michał Michałek 55, Karol Szostek 62, Wojciech Trochim 76
OKS 1945 Olsztyn 2-1 Sokół Sokółka 21 lipca, 17:00 (1500)
Daniel Michałowski 12, Łukasz Suchocki 66 - Kamil Wojtkielewicz 52
Lech Rypin 2-0 Tur Turek 21 lipca, 17:00 (200)
Paweł Piceluk 70, Paweł Komorowski 71
Unia Swarzędz 1-0 Polonia Słubice 21 lipca, 17:00 (200)
Łukasz Lebioda 89
Arka Nowa Sól 0-3 Jarota Jarocin 21 lipca, 17:00
Maciej Stawiński 8, Krzysztof Gościniak 49, Krzysztof Czabański 73
MKS Kutno 1-0 Przebój Wolbrom 21 lipca, 17:30 (300)
pd.
Rafał Jankowski 108
Orzeł Wierzbica 0-4 Wigry Suwałki 21 lipca, 17:00 (300)
Sebastian Świerzbiński 24, Gražvydas Mikulėnas 32, 62, Sebastian Radzio 69
Motor Lublin 0-3 Stal Rzeszów 25 lipca, 16:00
(wo)
odwołany; zespół gospodarzy nie zapewnił boiska do gry / Spartakus Szarowola występuje pod nazwą Motor Lublin
Nida Pińczów 0-2 Resovia 21 lipca, 17:30 (200)
Paweł Ślęzak 27, 77
Bielawianka Bielawa 3-1 Czarni Żagań 21 lipca, 17:00 (700)
Daniel Chęciński 61, Paweł Świerzawski 71, Andrzej Tomasz Owczarek 88 - Artur Łaciok 26
Ślęza Wrocław 0-3 Ruch Zdzieszowice
(wo)
Ślęza nie zgłosiła się do rozgrywek
Rozwój Katowice 0-1 Concordia Piotrków Trybunalski 21 lipca, 17:00 (300)
Mariusz Zaor 32
W 60. minucie Tomasz Wolan (Concordia Piotrków Trybunalski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Helena Nowy Sącz 3-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 lipca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Stal Sanok 3-0 Hetman Zamość
(wo)
Hetman nie zgłosił się do rozgrywek
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Jeziorak Iława 21 lipca, 17:00
Przemysław Woźniczak 2, Krzysztof Kowalczyk 63, Piotr Golański 78 (k) - Wojciech Figurski 6 (k)
w Rudzie Bugaj / od 77. minuty w bramce gości stał Piotr Dymowski
Olimpia Elbląg 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 21 lipca, 18:00 (700)
Łukasz Pietroń 86
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pelikan Łowicz 24 lipca, 18:00 (1200)
Adrian Mielec 80
Start Otwock 1-0 Okocimski KS Brzesko 24 lipca, 17:00 (300)
Wojciech Wocial 69
W 90. minucie Piotr Darmochwał (Okocimski KS Brzesko) nie wykorzystał rzutu karnego.
Unia Janikowo 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 lipca, 18:00 (300)
Dariusz Zjawiński 63, 83, Piotr Maślanka 80
Elana Toruń 2-2 Nielba Wągrowiec 21 lipca, 17:00
pd. k. 6-7
Kelechi Iheanacho 12, Paweł Mądrzejewski 65 - Artur Bartkowiak 7, Jacek Figaszewski 41
Miedź Legnica 3-2 Ruch Radzionków 21 lipca, 17:00 (600)
pd.
Mateusz Gawlik 30, 51, Paweł Ochota 114 - Marek Suker 65, 72
Lechia Zielona Góra 1-0 Górnik Polkowice 21 lipca, 18:00 (100)
pd.
Michał Kojder 109
Raków Częstochowa 0-2 GKS Tychy 21 lipca, 17:30 (1500)
Krzysztof Bizacki 60, Daniel Feruga 90
Kolejarz Stróże 1-0 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 25 lipca, 18:00 (150)
Bartłomiej Socha 14
w pierwotnym terminie (21 lipca, 17:00) odwołany z powodu remontu stadionu w Stróżach

Runda wstępna - 4 sierpnia
(Losowanie - 29 czerwca 2010 - siedziba PZPN)
MKS Kutno, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - wolny los

Olimpia Grudziądz 1-2 Zawisza Bydgoszcz 4 sierpnia, 17:00 (2500)
Przemysław Sulej 90 (k) - Łukasz Ślifirczyk 2, Paweł Kanik 72
Bałtyk Gdynia 0-2 OKS 1945 Olsztyn 4 sierpnia, 19:00 (1000)
Bogdan Miłkowski 44, 65
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Rypin 2-2 Unia Swarzędz 4 sierpnia, 17:15
pd. k. 2-3
Paweł Lewandowski 56, Paweł Piceluk 93 - Łukasz Lebioda 16, Michał Chmielecki 113
W 51. minucie Dariusz Koprowski (Lech Rypin) nie wykorzystał rzutu karnego.
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Jarota Jarocin 1-0 Nielba Wągrowiec 4 sierpnia, 17:30 (200)
Szymon Matuszewski 75
Wigry Suwałki 1-0 Stal Rzeszów 4 sierpnia, 17:00 (500)
Gražvydas Mikulėnas 83
Concordia Piotrków Trybunalski 2-2 Resovia 4 sierpnia, 17:00 (300)
pd. k. 6-5
Rafał Różycki 26, Mariusz Zaor 59 - Dariusz Kantor 5, Wiesław Kozubek 89
w Moszczenicy
Bielawianka Bielawa 1-3 Ruch Zdzieszowice 4 sierpnia, 17:00 (800)
Andrzej Tomasz Owczarek 47 - Tomasz Kasprzyk 22, 23, 90
Helena Nowy Sącz 1-8 Stal Sanok 4 sierpnia, 17:00 (200)
Wojciech Fritz 54 - Fabian Pańko 15, 45, 57, Rafał Nikody 28, 71, 75, Łukasz Tabisz 42, Marcin Czenczek 88
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 17:00 (280)
Dawid Ambroziak 2, Ołeh Fedosow 67
w Rudzie Bugaj
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Start Otwock 4 sierpnia, 19:06 (700)
pd.
Marcin Folc 40 - Ihor Mihałewśkyj 90 (k), Piotr Sobótka 112
Miedź Legnica 2-1 Lechia Zielona Góra 4 sierpnia, 18:00 (500)
Patryk Musiałowski 66, Bartosz Tyktor 76 (s) - Andrzej Dorniak 90
GKS Tychy 3-2 Kolejarz Stróże 4 sierpnia, 17:00 (700)
Daniel Feruga 10, 86, Krzysztof Bizacki 90 - Piotr Madejski 8, Krzysztof Radwański 88

I runda - 24-25 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2010 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów I ligi z sezonu 2009/10.
Znicz Pruszków - wolny los

Zawisza Bydgoszcz 0-3 Widzew Łódź 25 sierpnia, 19:00 (10 000)
Piotr Grzelczak 18, Łukasz Grzeszczyk 65, Przemysław Oziębała 68
w 42. minucie mecz został przerwany na 21 minut z powodu zamieszek na trybunach
OKS 1945 Olsztyn 2-1 Warta Poznań 25 sierpnia, 17:00 (1500)
pd.
Krzysztof Filipek 59, Bogdan Miłkowski 116 - Paweł Iwanicki 81
Unia Swarzędz 0-4 Pogoń Szczecin 25 sierpnia, 17:00 (300)
Bartosz Ława 22, Olgierd Moskalewicz 24, 37 (k), 40
Jarota Jarocin 1-1 Flota Świnoujście 24 sierpnia, 17:00 (300)
pd. k. 4-5
Szymon Matuszewski 67 - Charles Nwaogu 11
Wigry Suwałki 2-1 Bogdanka Łęczna 25 sierpnia, 17:00 (800)
Sebastian Świerzbiński 58, Gražvydas Mikulėnas 73 - Michał Zuber 27
Concordia Piotrków Trybunalski 2-1 Stal Stalowa Wola 25 sierpnia, 16:00 (150)
Marcin Juszkiewicz 18, Ajibola Oshikoya 22 - Łukasz Stręciwilk 32
Ruch Zdzieszowice 1-0 GKS Katowice 25 sierpnia, 17:00 (2000)
Leszek Juszczak 42
Stal Sanok 0-3 Dolcan Ząbki 25 sierpnia, 17:00 (800)
Piotr Gawęcki 64, Marcin Stańczyk 77, Patryk Kubicki 90
Olimpia Elbląg 1-2 Łódzki KS 25 sierpnia, 17:00 (2884)
pd.
Ołeh Fedosow 64 - Damian Pawlak 78, Artur Golański 112
Start Otwock 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 sierpnia, 16:30 (400)
pd. k. 5-6
Maciej Buszko 79, Ihor Mihałewśkyj 112 - Mateusz Żyła 66, Mariusz Mikoda 114
Miedź Legnica 1-2 GKP Gorzów Wielkopolski 24 sierpnia, 17:00 (800)
Łukasz Pazurkiewicz 83 - Maciej Górski 25, 61
GKS Tychy 1-0 Sandecja Nowy Sącz 25 sierpnia, 17:00 (1000)
Krzysztof Bizacki 44
MKS Kutno 0-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24 sierpnia, 17:00 (1200)
Rafał Lasocki 56, Jakub Kapsa 60, Klaudiusz Łatkowski 82
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 MKS Kluczbork 24 sierpnia, 19:00 (300)
Dariusz Zjawiński 72
Wisła Płock 1-3 Górnik Zabrze 25 sierpnia, 18:00 (800)
Marcin Nowacki 90 - Piotr Gierczak 31, 82, Tomasz Zahorski 90

1/16 finału - 21-22 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2010, 12:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2009/10.

Flota Świnoujście 0-1 Jagiellonia Białystok 22 września, 15:30 (2156)
Maciej Makuszewski 5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Śląsk Wrocław 21 września, 19:00 (500)
Łukasz Gikiewicz 23
Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa 21 września, 19:00 (10 000)
Michał Kucharczyk 88
Concordia Piotrków Trybunalski 0-1 GKS Bełchatów 21 września, 16:00 (650)
Marcus Vinícius 20
w Radomsku / w 36. minucie mecz został przerwany na cztery minuty z powodu zamieszek na trybunach
Widzew Łódź 1-0 Zagłębie Lubin 22 września, 18:00 (4500)
pd.
Paul Grischok 103
W 98. minucie Mindaugas Panka (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 3-0 Polonia Bytom 21 września, 19:00 (2079)
Mariusz Mowlik 57, Jakub Kosecki 65, Marcin Mięciel 90
Znicz Pruszków 0-1 Polonia Warszawa 21 września, 18:30 (2000)
Bruno 90
Wigry Suwałki 0-2 Korona Kielce 21 września, 15:30 (1800)
Maciej Tataj 22, 78
GKS Tychy 0-1 Lech Poznań 21 września, 15:45 (3000)
Semir Štilić 77
Ruch Zdzieszowice 1-3 Ruch Chorzów 22 września, 16:00 (1600)
Leszek Juszczak 52 - Maciej Jankowski 1, 63, Krzysztof Nykiel 50
Dolcan Ząbki 0-1 Wisła Kraków 21 września, 15:00 (2000)
Paweł Brożek 10
OKS 1945 Olsztyn 2-0 Odra Wodzisław Śląski 22 września, 16:00 (2000)
Łukasz Tumicz 6, Radosław Stefanowicz 27
GKP Gorzów Wielkopolski 0-1 Cracovia 21 września, 16:00 (2500)
Bartosz Ślusarski 69
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Arka Gdynia 22 września, 18:00 (800)
pd.
Tomasz Żelazowski 95, Jarosław Białek 99 - Mirko Ivanovski 111
Górnik Zabrze 0-2 Lechia Gdańsk 21 września, 19:00 (2300)
Abdou Razack Traoré 15, Bédi Buval 45
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Piast Gliwice 22 września, 20:00 (2000)
Sylwester Patejuk 76, Michał Osiński 88

1/8 finału - 26-27 października
(Losowanie - 3 października 2010, 21:40 - studio nSport)

Cracovia 1-4 Lech Poznań 27 października, 18:30 (5500)
Bartosz Ślusarski 60 - Sławomir Peszko 22, Artjoms Rudņevs 43, 60, Jakub Wilk 90
Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź 26 października, 20:30 (7300)
Maciej Żurawski 87
Korona Kielce 0-1 Jagiellonia Białystok 26 października, 17:00 (4661)
Maciej Makuszewski 19
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 GKS Bełchatów 26 października, 18:00 (1500)
Sylwester Patejuk 2, Róbert Demjan 32
Łódzki KS 0-0 Lechia Gdańsk 26 października, 19:00 (2534)
pd. k. 1-3
W 21. minucie Marcin Mięciel (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 1-2 Legia Warszawa 26 października, 18:45 (6500)
Waldemar Sobota 82 - Sebastian Szałachowski 72, 86
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Polonia Warszawa 26 października, 17:30 (1000)
pd.
Łukasz Teodorczyk 98, Adrian Mierzejewski 120
OKS 1945 Olsztyn 0-0 Ruch Chorzów 27 października, 14:30 (3500)
pd. k. 0-3

1/4 finału - 1-2 marca, 15-16 marca
(Losowanie - 28 listopada 2010, 21:40 - studio nSport)

Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 marca, 20:30 (8000)
Piotr Malinowski 88
Lech Poznań 0-1 Polonia Warszawa 20 lutego, 15:30 (20 000)
Manuel Arboleda 54 (s)
Lechia Gdańsk 0-0 Jagiellonia Białystok 2 marca, 18:30 (4500)
Ruch Chorzów 1-1 Legia Warszawa 1 marca, 18:30 (3500)
Arkadiusz Piech 15 - Marcin Komorowski 54 (k)

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Wisła Kraków 16 marca, 20:30 (3200)
Adam Cieśliński 59, Tomasz Górkiewicz 75 - Róbert Demjan 25 (s), Cwetan Genkow 53
Polonia Warszawa 1-2 Lech Poznań 2 marca, 20:30 (3500)
Adam Kokoszka 34 - Bartosz Bosacki 4 (k), Bartosz Ślusarski 23
Jagiellonia Białystok 1-1 Lechia Gdańsk 16 marca, 18:30 (3200)
Andrius Skerla 37 - Ivans Lukjanovs 25
W 75. minucie Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 15 marca, 18:30 (10 000)
Ivica Vrdoljak 45, 59

1/2 finału - 5-6 kwietnia, 19-20 kwietnia
(Losowanie - 20 marca 2011, 21:40 - studio nSport)

Lech Poznań 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia, 18:00 (15 500)
Bartosz Ślusarski 58 - Adam Cieśliński 90
Lechia Gdańsk 0-1 Legia Warszawa 6 kwietnia, 18:30 (7250)
Michał Kucharczyk 88

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Lech Poznań 19 kwietnia, 20:30 (4200)
Damian Chmiel 25, Piotr Malinowski 58 - Semir Štilić 73, Artjoms Rudņevs 75, 90
Legia Warszawa 4-0 Lechia Gdańsk 20 kwietnia, 18:30 (16 448)
Marcin Pietrowski 24 (s), Ivica Vrdoljak 63, Krzysztof Bąk 77 (s), Michał Kucharczyk 79

Finał - 3 maja

Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa 3 maja, 18:30 (16 500)
pd. k. 4-5
Dimitrije Injac 29 - Manú 66
w Bydgoszczy (Kompleks Sportowy Zawisza im. Zdzisława Krzyszkowiaka)

Puchar Polski 2009/2010 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2009/2010 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Kacper Popławski

 

Napisz do nas