[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
Gražvydas Mikulėnas 4 gole - Gražvydas Mikulėnas (Wigry Suwałki), Artjoms Rudņevs (Lech Poznań), Bartosz Ślusarski (Cracovia 2, Lech Poznań 2),
3 gole - Krzysztof Bizacki (GKS Tychy), Daniel Feruga (GKS Tychy), Paweł Kanik (Zawisza Bydgoszcz), Tomasz Kasprzyk (Ruch Zdzieszowice), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Bogdan Miłkowski (OKS 1945 Olsztyn), Olgierd Moskalewicz (Pogoń Szczecin), Rafał Nikody (Stal Sanok), Fabian Pańko (Stal Sanok), Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa), Dariusz Zjawiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
2 gole - Adam Cieśliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ołeh Fedosow (Olimpia Elbląg), Mateusz Gawlik (Miedź Legnica), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Maciej Górski (GKP Gorzów Wielkopolski), Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Leszek Juszczak (Ruch Zdzieszowice), Łukasz Lebioda (Unia Swarzędz), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Matuszewski (Jarota Jarocin), Ihor Mihałewśkyj (Start Otwock), Wojciech Okińczyc (Zawisza Bydgoszcz), Andrzej Tomasz Owczarek (Bielawianka Bielawa), Sylwester Patejuk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Paweł Piceluk (Lech Rypin), Semir Štilić (Lech Poznań), Marek Suker (Ruch Radzionków), Sebastian Szałachowski (Legia Warszawa), Paweł Ślęzak (Resovia), Sebastian Świerzbiński (Wigry Suwałki), Maciej Tataj (Korona Kielce), Mariusz Zaor (Concordia Piotrków Trybunalski),
1 gol - Dawid Ambroziak (Olimpia Elbląg), Artur Bartkowiak (Nielba Wągrowiec), Maciej Bednarczyk (Hutnik Szczecin), Jarosław Białek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Bruno (Polonia Warszawa), Maciej Buszko (Start Otwock), Bédi Buval (Lechia Gdańsk), Daniel Chęciński (Bielawianka Bielawa), Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Chmielecki (Unia Swarzędz), Krzysztof Czabański (Jarota Jarocin), Marcin Czenczek (Stal Sanok), Róbert Demjan (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Grzegorz Domżalski (Olimpia Grudziądz), Andrzej Dorniak (Lechia Zielona Góra), Jacek Figaszewski (Nielba Wągrowiec), Wojciech Figurski (Jeziorak Iława), Krzysztof Filipek (OKS 1945 Olsztyn), Marcin Folc (Zagłębie Sosnowiec), Wojciech Fritz (Helena Nowy Sącz), Piotr Gawęcki (Dolcan Ząbki), Cwetan Genkow (Wisła Kraków), Łukasz Gikiewicz (Śląsk Wrocław), Artur Golański (Łódzki KS), Piotr Golański (Sokół Aleksandrów Łódzki), Krzysztof Gościniak (Jarota Jarocin), Tomasz Górkiewicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Paul Grischok (Widzew Łódź), Piotr Grzelczak (Widzew Łódź), Łukasz Grzeszczyk (Widzew Łódź), Kelechi Iheanacho (Elana Toruń), Dimitrije Injac (Lech Poznań), Mirko Ivanovski (Arka Gdynia), Paweł Iwanicki (Warta Poznań), Rafał Jankowski (MKS Kutno), Marcin Juszkiewicz (Concordia Piotrków Trybunalski), Dariusz Kantor (Resovia), Jakub Kapsa (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Michał Kojder (Lechia Zielona Góra), Adam Kokoszka (Polonia Warszawa), Marcin Komorowski (Legia Warszawa), Paweł Komorowski (Lech Rypin), Jakub Kosecki (Łódzki KS), Krzysztof Kowalczyk (Sokół Aleksandrów Łódzki), Wiesław Kozubek (Resovia), Paweł Król (Bałtyk Gdynia), Mariusz Kryszak (Olimpia Grudziądz), Patryk Kubicki (Dolcan Ząbki), Rafał Lasocki (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Lewandowski (Lech Rypin), Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk), Artur Łaciok (Czarni Żagań), Klaudiusz Łatkowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Bartosz Ława (Pogoń Szczecin), Piotr Madejski (Kolejarz Stróże), Manú (Legia Warszawa), Marcus Vinícius (GKS Bełchatów), Piotr Maślanka (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Paweł Mądrzejewski (Elana Toruń), Michał Michałek (Bałtyk Gdynia), Daniel Michałowski (OKS 1945 Olsztyn), Adrian Mielec (Zagłębie Sosnowiec), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Marcin Mięciel (Łódzki KS), Mariusz Mikoda (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mariusz Mowlik (Łódzki KS), Patryk Musiałowski (Miedź Legnica), Marcin Nowacki (Wisła Płock), Piotr Nowosielski (Olimpia Grudziądz), Charles Nwaogu (Flota Świnoujście), Krzysztof Nykiel (Ruch Chorzów), Paweł Ochota (Miedź Legnica), Ajibola Oshikoya (Concordia Piotrków Trybunalski), Michał Osiński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Przemysław Oziębała (Widzew Łódź), Damian Pawlak (Łódzki KS), Łukasz Pazurkiewicz (Miedź Legnica), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów), Łukasz Pietroń (Olimpia Elbląg), Krzysztof Piwiszkis (MKS Korsze), Krzysztof Radwański (Kolejarz Stróże), Sebastian Radzio (Wigry Suwałki), Rafał Różycki (Concordia Piotrków Trybunalski), Andrius Skerla (Jagiellonia Białystok), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Piotr Sobótka (Start Otwock), Bartłomiej Socha (Kolejarz Stróże), Marcin Stańczyk (Dolcan Ząbki), Maciej Stawiński (Jarota Jarocin), Radosław Stefanowicz (OKS 1945 Olsztyn), Łukasz Stręciwilk (Stal Stalowa Wola), Łukasz Suchocki (OKS 1945 Olsztyn), Przemysław Sulej (Olimpia Grudziądz), Karol Szostek (Bałtyk Gdynia), Łukasz Ślifirczyk (Zawisza Bydgoszcz), Paweł Świerzawski (Bielawianka Bielawa), Paweł Tabaczyński (Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Tabisz (Stal Sanok), Łukasz Teodorczyk (Polonia Warszawa), Abdou Razack Traoré (Lechia Gdańsk), Wojciech Trochim (Bałtyk Gdynia), Łukasz Tumicz (OKS 1945 Olsztyn), Jakub Wilk (Lech Poznań), Wojciech Wocial (Start Otwock), Kamil Wojtkielewicz (Sokół Sokółka), Przemysław Woźniczak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Michał Zuber (Bogdanka Łęczna), Tomasz Żelazowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Żuk (Kaszubia Kościerzyna), Maciej Żurawski (Wisła Kraków), Mateusz Żyła (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 1 - Mirko Ivanovski
Bałtyk Gdynia: 1 - Paweł Król, Michał Michałek, Karol Szostek, Wojciech Trochim
Bielawianka Bielawa: 2 - Andrzej Tomasz Owczarek, 1 - Daniel Chęciński, Paweł Świerzawski
Bogdanka Łęczna: 1 - Michał Zuber
Concordia Piotrków Trybunalski: 2 - Mariusz Zaor, 1 - Marcin Juszkiewicz, Ajibola Oshikoya, Rafał Różycki
Cracovia: 2 - Bartosz Ślusarski
Czarni Żagań: 1 - Artur Łaciok
Dolcan Ząbki: 1 - Piotr Gawęcki, Patryk Kubicki, Marcin Stańczyk
Elana Toruń: 1 - Kelechi Iheanacho, Paweł Mądrzejewski
Flota Świnoujście: 1 - Charles Nwaogu
GKP Gorzów Wielkopolski: 2 - Maciej Górski
GKS Bełchatów: 1 - Marcus Vinícius
GKS Tychy: 3 - Krzysztof Bizacki, Daniel Feruga
Górnik Zabrze: 2 - Piotr Gierczak, 1 - Tomasz Zahorski
Helena Nowy Sącz: 1 - Wojciech Fritz
Hutnik Szczecin: 1 - Maciej Bednarczyk
Jagiellonia Białystok: 2 - Maciej Makuszewski, 1 - Andrius Skerla
Jarota Jarocin: 2 - Szymon Matuszewski, 1 - Krzysztof Czabański, Krzysztof Gościniak, Maciej Stawiński
Jeziorak Iława: 1 - Wojciech Figurski
Kaszubia Kościerzyna: 1 - Paweł Żuk
Kolejarz Stróże: 1 - Piotr Madejski, Krzysztof Radwański, Bartłomiej Socha
Korona Kielce: 2 - Maciej Tataj
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: 1 - Jarosław Białek, Jakub Kapsa, Rafał Lasocki, Klaudiusz Łatkowski, Tomasz Żelazowski
Lech Poznań: 4 - Artjoms Rudņevs, 2 - Semir Štilić, Bartosz Ślusarski, 1 - Bartosz Bosacki, Dimitrije Injac, Sławomir Peszko, Jakub Wilk
Lech Rypin: 2 - Paweł Piceluk, 1 - Paweł Komorowski, Paweł Lewandowski
Lechia Gdańsk: 1 - Bédi Buval, Ivans Lukjanovs, Abdou Razack Traoré
Lechia Zielona Góra: 1 - Andrzej Dorniak, Michał Kojder
Legia Warszawa: 3 - Michał Kucharczyk, Ivica Vrdoljak, 2 - Sebastian Szałachowski, 1 - Marcin Komorowski, Manú
Łódzki KS: 1 - Artur Golański, Jakub Kosecki, Marcin Mięciel, Mariusz Mowlik, Damian Pawlak
Miedź Legnica: 2 - Mateusz Gawlik, 1 - Patryk Musiałowski, Paweł Ochota, Łukasz Pazurkiewicz
MKS Korsze: 1 - Krzysztof Piwiszkis
MKS Kutno: 1 - Rafał Jankowski
Nielba Wągrowiec: 1 - Artur Bartkowiak, Jacek Figaszewski
OKS 1945 Olsztyn: 3 - Bogdan Miłkowski, 1 - Krzysztof Filipek, Daniel Michałowski, Radosław Stefanowicz, Łukasz Suchocki, Łukasz Tumicz
Olimpia Elbląg: 2 - Ołeh Fedosow, 1 - Dawid Ambroziak, Łukasz Pietroń
Olimpia Grudziądz: 1 - Grzegorz Domżalski, Mariusz Kryszak, Piotr Nowosielski, Przemysław Sulej
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 2 - Adam Cieśliński, Piotr Malinowski, Sylwester Patejuk, 1 - Damian Chmiel, Róbert Demjan, Tomasz Górkiewicz, Mariusz Mikoda, Michał Osiński, Mateusz Żyła
Pogoń Szczecin: 3 - Olgierd Moskalewicz, 1 - Bartosz Ława
Polonia Warszawa: 1 - Bruno, Adam Kokoszka, Adrian Mierzejewski, Łukasz Teodorczyk
Resovia: 2 - Paweł Ślęzak, 1 - Dariusz Kantor, Wiesław Kozubek
Ruch Chorzów: 2 - Maciej Jankowski, 1 - Krzysztof Nykiel, Arkadiusz Piech
Ruch Radzionków: 2 - Marek Suker
Ruch Zdzieszowice: 3 - Tomasz Kasprzyk, 2 - Leszek Juszczak
Sokół Aleksandrów Łódzki: 1 - Piotr Golański, Krzysztof Kowalczyk, Przemysław Woźniczak
Sokół Sokółka: 1 - Kamil Wojtkielewicz
Stal Sanok: 3 - Rafał Nikody, Fabian Pańko, 1 - Marcin Czenczek, Łukasz Tabisz
Stal Stalowa Wola: 1 - Łukasz Stręciwilk
Start Otwock: 2 - Ihor Mihałewśkyj, 1 - Maciej Buszko, Piotr Sobótka, Wojciech Wocial
Śląsk Wrocław: 1 - Łukasz Gikiewicz, Waldemar Sobota
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 3 - Dariusz Zjawiński, 1 - Piotr Maślanka
Unia Swarzędz: 2 - Łukasz Lebioda, 1 - Michał Chmielecki
Warta Poznań: 1 - Paweł Iwanicki
Widzew Łódź: 1 - Paul Grischok, Piotr Grzelczak, Łukasz Grzeszczyk, Przemysław Oziębała
Wigry Suwałki: 4 - Gražvydas Mikulėnas, 2 - Sebastian Świerzbiński, 1 - Sebastian Radzio
Wisła Kraków: 1 - Paweł Brożek, Cwetan Genkow, Maciej Żurawski
Wisła Płock: 1 - Marcin Nowacki
Zagłębie Sosnowiec: 1 - Marcin Folc, Adrian Mielec
Zawisza Bydgoszcz: 3 - Paweł Kanik, 2 - Wojciech Okińczyc, 1 - Łukasz Ślifirczyk, Paweł Tabaczyński

Autor: Kacper Popławski

 

Napisz do nas