[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

Runda wstępna - 22-23 sierpnia

Kaszubia Starzyno 4-2 Relaks Mechowo 22 sierpnia, 17:00
Joker Karlikowo Krokowa 3-2 Wicher Wierzchucino 23 sierpnia, 11:00
Iskra Połczyno 1-3 Zryw Sławoszyno 23 sierpnia, 14:00
Bałtyk II Gdynia 3-1 Huragan Smolno 23 sierpnia, 17:00
Zatoka Puck 7-1 KKS Koleczkowo 23 sierpnia, 11:00
Klif Chłapowo 4-6 Korona II Żelistrzewo 23 sierpnia, 16:00
Dragon Bojano 0-3 Karlikowo Sopot
(wo)
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 11:00) nie odbył się; gospodarze nie zapewnili boiska
FC Gowidlino 6-3 Gryf II Goręczyno 23 sierpnia, 16:00
GTS II Pszczółki 2-3 GTS Rokitnica 23 sierpnia, 11:00
GKS IV Żukowo 1-4 Królewscy Czapielsk 23 sierpnia, 11:00
KS Sulmin 1-4 GKS II Żukowo 19 sierpnia, 18:00
Lechia Gdańsk (oldboje) 5-0 Rozstaje Gdańsk 23 sierpnia, 11:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Traugutta
Marynarka Wojenna RP Gdynia 2-4 Damor Rumia 22 sierpnia, 15:00
Wisła II Gdańsk 0-3 GTS Goszyn 22 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-1
Amator II Kiełpino 2-3 Amigo Przyjaźń 22 sierpnia, 16:00
Osiczanka Osice 9-4 Ogniwo Borkowo 22 sierpnia, 17:00
Portowiec Gdańsk 6-1 Orzeł Jasień (Gdańsk) 22 sierpnia, 16:00
Tęcza Szropy 3-0 Inter Krzywe Koło
(wo)
w pierwotnym terminie (22 sierpnia) nie odbył się - drużyna gości nie posiadała kart zawodniczych
Nogat Malbork 3-2 Bałtyk Sztutowo 23 sierpnia, 17:00
LZS Mikołajki Pomorskie 0-3 Balaton Klasztorek
(wo)
LZS zrezygnował z gry
Oldboys Kwidzyn 4-3 Olimpia Sztum 22 sierpnia, 16:00
Olimpia Czersk 3-5 Tęcza Brusy 23 sierpnia, 13:00
pd.
UKS Klukowo 2-5 Barka Łebno 23 sierpnia, 11:00

I runda - 2 września

Kaszubia Starzyno 3-0 OKS Janowo (Rumia) 2 września, 18:00
Joker Karlikowo Krokowa 3-4 Orzeł II Choczewo 2 września, 18:00
pd.
Zryw Sławoszyno 0-12 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 2 września, 18:00
Bałtyk II Gdynia 2-3 Celtic Reda 2 września, 18:00
pd.
KP Gdynia 3-1 Gryf II Wejherowo 26 sierpnia, 19:00
Zatoka Puck 1-2 KS Kębłowo 2 września, 18:00
Korona II Żelistrzewo 2-8 MKS Władysławowo 2 września, 17:00
Karlikowo Sopot 3-0 Wisła Gdańsk
(wo)
Wisła nie posiadała licencji na grę
FC Gowidlino 4-1 Gwiazda Karsin 2 września, 18:00
GTS Rokitnica 1-5 Morena Gdańsk 2 września
Barka Łebno 3-1 GKS Linia 2 września, 18:00
Królewscy Czapielsk 2-3 Wisła Steblewo 2 września, 18:00
GKS II Żukowo 4-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8 września, 17:00
Lechia Gdańsk (oldboje) 6-0 Fosfory Wiślinka 2 września, 18:00
Damor Rumia 0-3 Olimpia Osowa (Gdańsk) 2 września, 18:00
(wo)
drużyna gospodarzy nie posiadała ważnych kart zdrowia
GTS Goszyn 1-9 Amator Kiełpino 2 września, 18:00
GLKS Różyny 3-3 Wisła Długie Pole 2 września, 18:00
pd. k. 4-2
Styna Godziszewo 3-4 Sokół Ełganowo 2 września, 18:00
Amigo Przyjaźń 1-7 GKS Żukowo 2 września, 18:00
Osiczanka Osice 1-5 Orzeł Straszyn 2 września, 18:00
Portowiec Gdańsk 6-1 EX Siedlce (Gdańsk) 2 września, 18:00
Tęcza Szropy 1-6 Motława Suchy Dąb 2 września, 18:00
Nogat Malbork 1-5 Korona Cedry Małe 2 września, 18:00
Balaton Klasztorek 2-8 Grom Nowy Staw 2 września, 18:00
Oldboys Kwidzyn 1-2 Spójnia Sadlinki 2 września, 18:00
Pogoń Gardeja 4-5 Sokół Mareza 2 września, 18:00
Kornowscy Szarża Krojanty 1-2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 2 września, 18:00
Tęcza Brusy 0-1 KP Starogard Gdański 2 września, 18:00

II runda - 23 września

Orzeł II Choczewo 0-0 MKS Władysławowo 23 września, 16:30
pd. k. 6-7
Kaszubia Starzyno 1-2 Olimpia Osowa (Gdańsk) 23 września, 16:30
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 6-1 Amator Kiełpino 24 września, 16:30
Celtic Reda 8-1 Morena Gdańsk 23 września, 16:30
KS Kębłowo 5-4 GKS Żukowo 23 września, 16:30
pd.
KP Gdynia 4-1 Sokół Ełganowo 23 września, 16:30
Barka Łebno 1-3 Orzeł Straszyn 23 września, 16:30
Karlikowo Sopot 3-4 Wisła Steblewo 23 września, 16:30
pd.
GKS II Żukowo 1-6 Motława Suchy Dąb 23 września, 16:30
w Suchym Dębie; KS II Żukowo gospodarzem
Portowiec Gdańsk 0-3 Korona Cedry Małe 23 września, 16:30
(wo)
na boisku 5-1, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Lechia Gdańsk (oldboje) 6-0 KP Starogard Gdański 24 września, 17:30
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Traugutta
GLKS Różyny 1-2 Grom Nowy Staw 23 września, 16:30
Spójnia Sadlinki 1-1 Sokół Mareza 23 września, 16:30
pd. k. 5-6
FC Gowidlino 0-10 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 23 września, 16:30

III runda - 7 października

KS Kębłowo 0-1 Orzeł Choczewo 7 października, 16:00
Grunke Somonino 4-3 Start Mrzezino 7 października, 16:00
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 1-5 Korona Żelistrzewo 7 października, 16:00
MKS Władysławowo 2-1 GKS Sierakowice 7 października, 16:00
Celtic Reda 1-4 Jantar Sopot 7 października, 16:00
Orkan II Rumia 1-2 Radunia Stężyca 7 października, 16:00
Orzeł Straszyn 3-4 Grom Kleszczewo 7 października, 16:00
Polonia Gdańsk 2-3 Gryf Goręczyno 7 października, 16:00
Korona Cedry Małe 2-1 GKS Kowale 21 października, 15:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-0 Błękitni Sobowidz 7 października, 16:00
Lechia Gdańsk (oldboje) 4-2 Gedania Gdańsk 7 października, 17:30
na sztucznym boisku Lechii
KP Gdynia 2-4 GKS Kolbudy 7 października, 16:00
Wda Lipusz 0-3 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 7 października, 16:00
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-2 Kolejarz Chojnice 7 października, 16:00
Ceramik Łubiana 0-3 Borowiak Czersk 7 października, 16:00
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Motława Suchy Dąb 0-4 Pogoń Prabuty 7 października, 16:00
GTS Pszczółki 2-7 Wisła Korzeniewo 7 października, 16:00
pd.
Wisła Steblewo 3-1 Relax Ryjewo 7 października, 16:00
Grom Nowy Staw 6-0 Okland Szprudowo 7 października, 16:00
Błękitni Stare Pole 4-4 Centrum Pelplin 7 października, 16:00
pd. k. 7-8
Sokół Mareza 0-5 Gryf 2009 II Tczew 7 października, 16:00

IV runda - 31 października

Orzeł Choczewo 2-5 Orlęta Reda 31 października, 13:00
MKS Władysławowo 2-3 Czarni Pruszcz Gdański 31 października, 13:00
Jantar Sopot 1-6 Huragan Przodkowo 31 października, 13:00
w Przodkowie
Radunia Stężyca 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie 31 października, 13:00
Grom Kleszczewo 1-2 Gryf 2009 Tczew 31 października, 13:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 października, 13:00
Lechia Gdańsk (oldboje) 2-0 Wietcisa Skarszewy 31 października, 13:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-2 Lechia II Gdańsk 31 października, 13:00
pd. k. 3-5
Pogoń Prabuty 1-3 Powiśle Dzierzgoń 31 października, 13:00
Wisła Korzeniewo 3-2 Wierzyca Pelplin 31 października, 13:00
Wisła Steblewo 2-5 Olimpia Sztum 31 października, 13:00
Gryf 2009 II Tczew 5-1 Rodło Kwidzyn 31 października, 13:00
GKS Kolbudy 3-2 Pomezania Malbork 31 października, 13:00
pd.
Grunke Somonino 1-2 Korona Żelistrzewo 31 października, 13:00
Korona Cedry Małe 2-5 Gryf Goręczyno 31 października, 13:00
Kolejarz Chojnice 2-2 Borowiak Czersk 31 października, 13:00
pd. k. 4-2
Grom Nowy Staw 1-0 Centrum Pelplin 31 października, 13:00

Puchar Polski 2009/2010 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas