[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Rumia 28 70 22 4 2 71-19 12 2 0 38-7 10 2 2 33-12
2.  Radunia Stężyca 28 62 20 2 6 72-22 13 1 0 49-6 7 1 6 23-16
3.  Czarni Pruszcz Gdański 28 60 18 6 4 68-27 11 2 1 37-12 7 4 3 31-15
4.  GKS Sierakowice 28 45 13 6 9 47-44 8 4 2 33-20 5 2 7 14-24
5.  TKKF Nauta Gdynia 28 41 11 8 9 52-51 9 2 3 28-14 2 6 6 24-37
6.  Gedania Gdańsk 28 38 9 11 8 26-27 4 7 3 14-14 5 4 5 12-13
7.  Motława Suchy Dąb 28 37 11 4 13 45-55 7 1 6 31-27 4 3 7 14-28
8.  Sporting Leźno 28 36 10 6 12 38-45 6 2 6 15-18 4 4 6 23-27
9.  GTS Kolbudy 28 34 9 7 12 44-60 4 4 6 23-30 5 3 6 21-30
10.  Huragan Przodkowo 28 33 8 9 11 26-33 4 5 5 14-16 4 4 6 12-17 2 4 1 1 0 4-3
11.  Orzeł Trąbki Wielkie 28 33 10 3 15 42-59 7 2 5 28-27 3 1 10 14-32 2 1 0 1 1 3-4
12.  Polonia Gdańsk 28 29 8 5 15 41-48 6 3 5 25-20 2 2 10 16-28
13.  Start Mrzezino 28 25 7 4 17 31-56 4 2 8 17-24 3 2 9 14-32
14.  KS Żukowo 28 24 6 6 16 31-61 4 2 8 16-26 2 4 8 15-35
15.  Olimpia Osowa (Gdańsk) 28 21 6 3 19 33-60 2 3 9 13-25 4 0 10 20-35
Korona Rywałd wycofała się po 10. kolejce rozgrywek. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Orkan Rumia    2-1 1-0 3-0 4-2 0-0 4-0 2-1 4-1 1-1 4-1 2-0 4-0 3-0 4-0 
 2 Radunia Stężyca2-1     4-1 5-0 4-1 1-0 6-1 4-0 7-0 0-0 3-0 2-0 4-1 6-1 1-0 
 3 Czarni Pruszcz Gdański1-3 1-0     1-0 2-0 2-0 5-1 5-2 1-1 1-1 4-2 5-1 2-0 5-1 2-0 
 4 GKS Sierakowice1-1 3-2 1-2     5-4 1-1 1-1 4-2 3-1 0-1 3-1 1-0 5-0 2-2 3-2 
 5 TKKF Nauta Gdynia1-3 1-4 0-0 1-0     0-1 4-0 1-1 3-1 1-0 3-1 4-1 2-1 3-1 4-0 
 6 Gedania Gdańsk0-0 1-0 1-1 2-2 1-2     1-0 2-1 2-2 1-0 0-0 0-2 1-1 0-0 2-3 
 7 Motława Suchy Dąb0-2 1-2 0-5 2-0 6-1 3-0     1-3 3-2 3-0 2-1 1-4 2-2 5-1 2-4 
 8 Sporting Leźno0-1 0-2 0-4 2-1 1-1 0-2 2-0     1-2 3-1 1-2 1-1 1-0 1-0 2-1 
 9 GTS Kolbudy2-3 2-1 0-3 0-2 1-1 3-2 2-2 3-3     1-2 0-2 3-2 1-3 3-3 2-1 
 10 Huragan Przodkowo2-1 0-0 1-1 2-3 2-2 0-1 0-2 0-0 0-0     2-1 1-0 2-1 0-1 2-3 
 11 Orzeł Trąbki Wielkie0-5 3-2 1-2 4-1 2-2 2-3 2-1 0-1 1-4 2-2     2-1 3-1 2-1 4-1 
 12 Polonia Gdańsk1-3 1-3 1-3 1-1 5-3 0-0 0-2 2-2 3-1 0-1 3-0     4-1 2-0 2-0 
 13 Start Mrzezino0-2 0-2 4-3 0-1 1-2 0-2 0-0 1-4 1-3 1-0 5-0 2-1     2-2 0-2 
 14 KS Żukowo1-6 0-1 1-1 0-1 2-2 1-0 1-2 0-3 0-1 3-1 0-3 2-1 0-1     5-3 
 15 Olimpia Osowa (Gdańsk)1-2 1-3 0-5 1-2 1-1 0-0 0-2 2-0 1-2 0-2 2-0 2-2 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Start Mrzezino 0-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Huragan Przodkowo 0-2 Motława Suchy Dąb
GKS Sierakowice 4-2 Sporting Leźno
KS Żukowo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański
Orzeł Trąbki Wielkie 2-3 Gedania Gdańsk
Polonia Gdańsk 5-3 TKKF Nauta Gdynia
Orkan Rumia 2-1 Radunia Stężyca
GTS Kolbudy - Korona Rywałd
anulowany, było 0-1

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Olimpia Osowa (Gdańsk) - Korona Rywałd
anulowany, było 2-0
Radunia Stężyca 7-0 GTS Kolbudy
Gedania Gdańsk 0-2 Polonia Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 4-2 Orzeł Trąbki Wielkie
Sporting Leźno 1-0 KS Żukowo
Motława Suchy Dąb 2-0 GKS Sierakowice
Start Mrzezino 1-0 Huragan Przodkowo
Orkan Rumia 4-2 TKKF Nauta Gdynia

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Huragan Przodkowo 2-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
GKS Sierakowice 5-0 Start Mrzezino
KS Żukowo 1-2 Motława Suchy Dąb
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 Sporting Leźno
Polonia Gdańsk 1-3 Czarni Pruszcz Gdański
Orkan Rumia 0-0 Gedania Gdańsk
GTS Kolbudy 1-1 TKKF Nauta Gdynia
Korona Rywałd - Radunia Stężyca
anulowany, było 1-2

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-3 Radunia Stężyca
TKKF Nauta Gdynia - Korona Rywałd
anulowany, było 0-0
Gedania Gdańsk 2-2 GTS Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański 1-3 Orkan Rumia
Sporting Leźno 1-1 Polonia Gdańsk
Motława Suchy Dąb 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie
Start Mrzezino 2-2 KS Żukowo
Huragan Przodkowo 2-3 GKS Sierakowice

Kolejka 5 - 7-8 września

GKS Sierakowice 3-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
KS Żukowo 3-1 Huragan Przodkowo
Orzeł Trąbki Wielkie 3-1 Start Mrzezino
Polonia Gdańsk 0-2 Motława Suchy Dąb
Orkan Rumia 2-1 Sporting Leźno
GTS Kolbudy 0-3 Czarni Pruszcz Gdański
Korona Rywałd - Gedania Gdańsk
anulowany, było 0-2
Radunia Stężyca 4-1 TKKF Nauta Gdynia

Kolejka 6 - 14-15 września

Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-1 TKKF Nauta Gdynia
Gedania Gdańsk 1-0 Radunia Stężyca
Czarni Pruszcz Gdański - Korona Rywałd
anulowany, było 5-0
Sporting Leźno 1-2 GTS Kolbudy
Motława Suchy Dąb 0-2 Orkan Rumia
Start Mrzezino 2-1 Polonia Gdańsk
Huragan Przodkowo 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Sierakowice 2-2 KS Żukowo

Kolejka 7 - 21-22 września

KS Żukowo 5-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Orzeł Trąbki Wielkie 4-1 GKS Sierakowice
Polonia Gdańsk 0-1 Huragan Przodkowo
Orkan Rumia 4-0 Start Mrzezino
GTS Kolbudy 2-2 Motława Suchy Dąb
Korona Rywałd - Sporting Leźno
anulowany, było 2-4
Radunia Stężyca 4-1 Czarni Pruszcz Gdański
TKKF Nauta Gdynia 0-1 Gedania Gdańsk

Kolejka 8 - 28-29 września

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-0 Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 TKKF Nauta Gdynia
Sporting Leźno 0-2 Radunia Stężyca
Motława Suchy Dąb - Korona Rywałd
anulowany, było 5-1
Start Mrzezino 1-3 GTS Kolbudy
Huragan Przodkowo 2-1 Orkan Rumia
GKS Sierakowice 1-0 Polonia Gdańsk
KS Żukowo 0-3 Orzeł Trąbki Wielkie

Kolejka 9 - 5-6 października

Orzeł Trąbki Wielkie 4-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Polonia Gdańsk 2-0 KS Żukowo
Orkan Rumia 3-0 GKS Sierakowice
GTS Kolbudy 1-2 Huragan Przodkowo
Korona Rywałd - Start Mrzezino
anulowany, było 1-2
Radunia Stężyca 6-1 Motława Suchy Dąb 26 marca
pierwotnie zweryfikowany jako walkower dla gospodarzy, później przełożony na wiosnę
TKKF Nauta Gdynia 1-1 Sporting Leźno
Gedania Gdańsk 1-1 Czarni Pruszcz Gdański

Kolejka 10 - 12-13 października

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-5 Czarni Pruszcz Gdański
Sporting Leźno 0-2 Gedania Gdańsk
Motława Suchy Dąb 6-1 TKKF Nauta Gdynia
Start Mrzezino 0-2 Radunia Stężyca
Huragan Przodkowo - Korona Rywałd
nie odbył się
GKS Sierakowice 3-1 GTS Kolbudy
KS Żukowo 1-6 Orkan Rumia
Orzeł Trąbki Wielkie 2-1 Polonia Gdańsk

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: GKS Sierakowice.
 
Polonia Gdańsk 2-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Orkan Rumia 4-1 Orzeł Trąbki Wielkie
GTS Kolbudy 3-3 KS Żukowo
Radunia Stężyca 0-0 Huragan Przodkowo
TKKF Nauta Gdynia 2-1 Start Mrzezino
Gedania Gdańsk 1-0 Motława Suchy Dąb
Czarni Pruszcz Gdański 5-2 Sporting Leźno

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: KS Żukowo.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-0 Sporting Leźno
Motława Suchy Dąb 0-5 Czarni Pruszcz Gdański
Start Mrzezino 0-2 Gedania Gdańsk
Huragan Przodkowo 2-2 TKKF Nauta Gdynia
GKS Sierakowice 3-2 Radunia Stężyca
Orzeł Trąbki Wielkie 1-4 GTS Kolbudy
Polonia Gdańsk 1-3 Orkan Rumia

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie.
 
Orkan Rumia 4-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
GTS Kolbudy 3-2 Polonia Gdańsk
Radunia Stężyca 6-1 KS Żukowo
TKKF Nauta Gdynia 1-0 GKS Sierakowice
Gedania Gdańsk 1-0 Huragan Przodkowo
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Start Mrzezino
Sporting Leźno 2-0 Motława Suchy Dąb

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Pauza: Polonia Gdańsk.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-2 Motława Suchy Dąb
Start Mrzezino 1-4 Sporting Leźno
Huragan Przodkowo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański
GKS Sierakowice 1-1 Gedania Gdańsk
KS Żukowo 2-2 TKKF Nauta Gdynia
Orzeł Trąbki Wielkie 3-2 Radunia Stężyca
Orkan Rumia 4-1 GTS Kolbudy

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Pauza: Orkan Rumia.
 
GTS Kolbudy 2-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Radunia Stężyca 2-0 Polonia Gdańsk
TKKF Nauta Gdynia 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie
Gedania Gdańsk 0-0 KS Żukowo
Czarni Pruszcz Gdański 1-0 GKS Sierakowice
Sporting Leźno 3-1 Huragan Przodkowo
Motława Suchy Dąb 2-2 Start Mrzezino

Kolejka 16 - 15-16 marca

Pauza: GTS Kolbudy.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 Start Mrzezino
Motława Suchy Dąb 3-0 Huragan Przodkowo
Sporting Leźno 2-1 GKS Sierakowice
Czarni Pruszcz Gdański 5-1 KS Żukowo
Gedania Gdańsk 0-0 Orzeł Trąbki Wielkie
TKKF Nauta Gdynia 4-1 Polonia Gdańsk
Radunia Stężyca 2-1 Orkan Rumia

Kolejka 17 - 22-23 marca

Pauza: Olimpia Osowa (Gdańsk).
 
TKKF Nauta Gdynia 1-3 Orkan Rumia
w Rumii?
GTS Kolbudy 2-1 Radunia Stężyca
Polonia Gdańsk 0-0 Gedania Gdańsk
przełożony
Orzeł Trąbki Wielkie 1-2 Czarni Pruszcz Gdański
KS Żukowo 0-3 Sporting Leźno
GKS Sierakowice 1-1 Motława Suchy Dąb
Huragan Przodkowo 2-1 Start Mrzezino

Kolejka 18 - 29-30 marca

Pauza: Radunia Stężyca.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-2 Huragan Przodkowo
Start Mrzezino 0-1 GKS Sierakowice
Motława Suchy Dąb 5-1 KS Żukowo
Sporting Leźno 1-2 Orzeł Trąbki Wielkie
Czarni Pruszcz Gdański 5-1 Polonia Gdańsk
Gedania Gdańsk 0-0 Orkan Rumia
TKKF Nauta Gdynia 3-1 GTS Kolbudy

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Pauza: TKKF Nauta Gdynia.
 
Radunia Stężyca 1-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
GTS Kolbudy 3-2 Gedania Gdańsk
Orkan Rumia 1-0 Czarni Pruszcz Gdański
Polonia Gdańsk 2-2 Sporting Leźno
Orzeł Trąbki Wielkie 2-1 Motława Suchy Dąb
KS Żukowo 0-1 Start Mrzezino
GKS Sierakowice 0-1 Huragan Przodkowo

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Pauza: Gedania Gdańsk.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 GKS Sierakowice 7 maja
Huragan Przodkowo 0-1 KS Żukowo 14 maja
Start Mrzezino 5-0 Orzeł Trąbki Wielkie
Motława Suchy Dąb 1-4 Polonia Gdańsk 7 maja
Sporting Leźno 0-1 Orkan Rumia 7 maja
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 GTS Kolbudy 7 maja
TKKF Nauta Gdynia 1-4 Radunia Stężyca 7 maja

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
TKKF Nauta Gdynia 4-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Radunia Stężyca 1-0 Gedania Gdańsk
GTS Kolbudy 3-3 Sporting Leźno
Orkan Rumia 4-0 Motława Suchy Dąb
Polonia Gdańsk 4-1 Start Mrzezino
Orzeł Trąbki Wielkie 2-2 Huragan Przodkowo
KS Żukowo 0-1 GKS Sierakowice

Kolejka 22 - 1 maja

Pauza: Sporting Leźno.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 KS Żukowo
GKS Sierakowice 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie
Huragan Przodkowo 1-0 Polonia Gdańsk
Start Mrzezino 0-2 Orkan Rumia
Motława Suchy Dąb 3-2 GTS Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański 1-0 Radunia Stężyca
Gedania Gdańsk 1-2 TKKF Nauta Gdynia

Kolejka 23 - 4 maja

Pauza: Motława Suchy Dąb.
 
Gedania Gdańsk 2-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
TKKF Nauta Gdynia 0-0 Czarni Pruszcz Gdański
Radunia Stężyca 4-0 Sporting Leźno
GTS Kolbudy 1-3 Start Mrzezino
Orkan Rumia 1-1 Huragan Przodkowo
Polonia Gdańsk 1-1 GKS Sierakowice
Orzeł Trąbki Wielkie 2-1 KS Żukowo

Kolejka 24 - 10-11 maja

Pauza: Start Mrzezino.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie
KS Żukowo 2-1 Polonia Gdańsk
GKS Sierakowice 1-1 Orkan Rumia
Huragan Przodkowo 0-0 GTS Kolbudy
Motława Suchy Dąb 1-2 Radunia Stężyca
Sporting Leźno 1-1 TKKF Nauta Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Gedania Gdańsk

Kolejka 25 - 17-18 maja

Pauza: Huragan Przodkowo.
 
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Gedania Gdańsk 2-1 Sporting Leźno
TKKF Nauta Gdynia 4-0 Motława Suchy Dąb
Radunia Stężyca 4-1 Start Mrzezino
GTS Kolbudy 0-2 GKS Sierakowice
Orkan Rumia 3-0 KS Żukowo
Polonia Gdańsk 3-0 Orzeł Trąbki Wielkie

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pauza: GKS Sierakowice.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-2 Polonia Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie 0-5 Orkan Rumia
KS Żukowo 0-1 GTS Kolbudy
Huragan Przodkowo 0-0 Radunia Stężyca
Start Mrzezino 1-2 TKKF Nauta Gdynia
Motława Suchy Dąb 3-0 Gedania Gdańsk
Sporting Leźno 0-4 Czarni Pruszcz Gdański

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: KS Żukowo.
 
Sporting Leźno 2-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Czarni Pruszcz Gdański 5-1 Motława Suchy Dąb
Gedania Gdańsk 1-1 Start Mrzezino
TKKF Nauta Gdynia 1-0 Huragan Przodkowo
Radunia Stężyca 5-0 GKS Sierakowice
GTS Kolbudy 0-2 Orzeł Trąbki Wielkie
Orkan Rumia 2-0 Polonia Gdańsk

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 Orkan Rumia
Polonia Gdańsk 3-1 GTS Kolbudy
KS Żukowo 0-1 Radunia Stężyca
GKS Sierakowice 5-4 TKKF Nauta Gdynia
Huragan Przodkowo 0-1 Gedania Gdańsk
Start Mrzezino 4-3 Czarni Pruszcz Gdański
Motława Suchy Dąb 1-3 Sporting Leźno

Kolejka 29 - 14 czerwca

Pauza: Polonia Gdańsk.
 
Motława Suchy Dąb 2-4 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Sporting Leźno 1-0 Start Mrzezino
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Huragan Przodkowo
Gedania Gdańsk 2-2 GKS Sierakowice
TKKF Nauta Gdynia 3-1 KS Żukowo
Radunia Stężyca 3-0 Orzeł Trąbki Wielkie
GTS Kolbudy 2-3 Orkan Rumia

Kolejka 30 - 19 czerwca

Pauza: Orkan Rumia.
 
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 GTS Kolbudy
Polonia Gdańsk 1-3 Radunia Stężyca
Orzeł Trąbki Wielkie 2-2 TKKF Nauta Gdynia
KS Żukowo 1-0 Gedania Gdańsk
GKS Sierakowice 1-2 Czarni Pruszcz Gdański
Huragan Przodkowo 0-0 Sporting Leźno
Start Mrzezino 0-0 Motława Suchy Dąb

Baraże o udział w lidze okręgowej (Gdańsk)
Baraże o udział w IV lidze (pomorska)

IV liga 2002/2003 (pomorska)

Liga okręgowa 2002/2003 (Gdańsk II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Słupsk)

Klasa A 2002/2003 (Gdańsk I)
Klasa A 2002/2003 (Gdańsk II)
Klasa A 2002/2003 (Gdańsk III)
Klasa A 2002/2003 (Gdańsk IV)

Autor: Michał Jerzyk
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas