[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Słupsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wybrzeże Objazda 30 68 20 8 2 74-27 10 5 0 43-15 10 3 2 31-12
2.  Sparta Sycewice 30 66 21 3 6 99-42 11 2 2 61-19 10 1 4 38-23
3.  Bytovia Bytów 30 65 20 5 5 70-30 12 1 2 42-11 8 4 3 28-19
4.  Unia Korzybie 30 60 18 6 6 64-48 12 3 0 37-16 6 3 6 27-32
5.  Start Miastko 30 55 17 4 9 67-37 8 4 3 35-17 9 0 6 32-20
6.  Czarni Czarne 30 48 14 6 10 70-39 13 0 2 53-13 1 6 8 17-26
7.  GKS Pęplino 30 47 12 11 7 47-39 9 2 4 31-21 3 9 3 16-18
8.  Start Łeba 30 41 12 5 13 58-66 10 2 3 40-24 2 3 10 18-42
9.  Kaszubia Studzienice 30 40 12 4 14 56-64 8 3 4 36-23 4 1 10 20-41
10.  Brda Przechlewo 30 38 11 5 14 68-55 8 2 5 48-25 3 3 9 20-30
11.  MKS Debrzno 30 33 8 9 13 63-76 5 6 4 39-22 3 3 9 24-54
12.  Garbarnia Kępice 30 28 7 7 16 44-84 5 5 5 23-28 2 2 11 21-56 2 4 1 1 0 3-2
13.  Jantaria Pobłocie 30 28 8 4 18 46-77 5 3 7 27-31 3 1 11 19-46 2 1 0 1 1 2-3
14.  Błękitni Motarzyno 30 20 5 5 20 45-106 4 4 7 22-33 1 1 13 23-73
15.  Orkan Gostkowo 30 18 3 9 18 34-69 1 2 12 14-34 2 7 6 20-35
16.  Słupia Kobylnica 30 16 3 7 20 35-81 2 5 8 22-35 1 2 12 13-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wybrzeże Objazda    3-3 3-2 1-0 1-0 2-2 1-1 3-1 7-1 3-0 3-0 5-2 5-0 4-1 1-1 1-1 
 2 Sparta Sycewice1-1     2-3 4-0 0-5 4-0 0-0 4-2 7-3 2-0 8-1 3-0 5-0 10-2 4-1 7-1 
 3 Bytovia Bytów0-1 0-4     3-1 1-0 2-0 0-0 4-1 1-0 2-1 6-1 8-0 4-0 5-1 4-1 2-0 
 4 Unia Korzybie3-1 3-2 2-0     3-2 2-1 2-1 2-0 4-0 1-1 6-2 1-1 2-1 2-1 2-2 2-1 
 5 Start Miastko0-5 1-0 0-0 0-0     2-0 1-1 2-1 1-1 1-2 5-1 4-1 3-1 7-1 1-2 7-1 
 6 Czarni Czarne1-2 3-0 4-1 0-1 4-1     2-0 3-1 3-0 1-0 2-0 5-2 9-2 6-2 3-0 7-1 
 7 GKS Pęplino2-4 0-2 0-1 3-0 3-0 1-1     4-2 1-0 3-2 1-4 4-1 3-1 3-1 1-1 2-1 
 8 Start Łeba1-4 4-3 1-1 4-2 0-2 2-1 1-2     2-1 5-3 4-0 2-1 4-0 3-0 4-4 3-0 
 9 Kaszubia Studzienice1-1 2-4 2-3 2-3 1-2 1-0 2-2 3-1     0-0 5-2 2-0 4-2 6-1 3-1 2-1 
 10 Brda Przechlewo1-0 0-4 0-0 3-4 3-4 1-1 3-0 10-1 1-2     4-1 4-2 0-3* 12-1 3-0 3-2 
 11 MKS Debrzno0-3 0-1 1-2 3-3 0-2 1-1 2-2 1-1 7-0 3-2     9-2 1-1 4-0 2-2 5-0 
 12 Garbarnia Kępice0-1 0-2 1-1 1-4 0-5 1-0 0-2 4-3 3-2 5-1 2-2     2-1 4-4 0-0 0-0 
 13 Jantaria Pobłocie2-5 2-3 2-3 5-3 2-3 2-1 1-1 0-0 0-2 1-0 1-2 1-1     2-1 2-3 4-3 
 14 Błękitni Motarzyno0-2 1-2 0-6 2-2 1-0 1-5 1-2 1-1 2-0 2-6 3-3 5-0 0-2     2-2 1-0 
 15 Orkan Gostkowo0-1 2-4 0-1 0-1 1-5 4-4 1-1 0-1 1-4 0-1 1-2 1-3 2-1 1-4     0-1 
 16 Słupia Kobylnica0-0 2-4 1-4 1-3 0-1 0-0 1-1 1-2 1-4 1-1 3-3 2-5 2-4 4-3 3-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Jantaria Pobłocie 4-3 Słupia Kobylnica
Garbarnia Kępice 0-1 Wybrzeże Objazda
GKS Pęplino 3-0 Start Miastko
Start Łeba 4-3 Sparta Sycewice
Kaszubia Studzienice 0-0 Brda Przechlewo
Czarni Czarne 4-1 Bytovia Bytów
Błękitni Motarzyno 2-2 Orkan Gostkowo
Unia Korzybie 6-2 MKS Debrzno

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Słupia Kobylnica 3-3 MKS Debrzno
Orkan Gostkowo 0-1 Unia Korzybie
Bytovia Bytów 5-1 Błękitni Motarzyno
Brda Przechlewo 1-1 Czarni Czarne
Sparta Sycewice 7-3 Kaszubia Studzienice
Start Miastko 2-1 Start Łeba
Wybrzeże Objazda 1-1 GKS Pęplino
Jantaria Pobłocie 1-1 Garbarnia Kępice

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Garbarnia Kępice 0-0 Słupia Kobylnica
GKS Pęplino 3-1 Jantaria Pobłocie
Start Łeba 1-4 Wybrzeże Objazda
Kaszubia Studzienice 1-2 Start Miastko
Czarni Czarne 3-0 Sparta Sycewice
Błękitni Motarzyno 2-6 Brda Przechlewo
Unia Korzybie 2-0 Bytovia Bytów
Orkan Gostkowo 1-2 MKS Debrzno

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Słupia Kobylnica 3-0 Orkan Gostkowo
Bytovia Bytów 6-1 MKS Debrzno
Brda Przechlewo 3-4 Unia Korzybie
Sparta Sycewice 10-2 Błękitni Motarzyno
Start Miastko 2-0 Czarni Czarne
Wybrzeże Objazda 7-1 Kaszubia Studzienice
Jantaria Pobłocie 0-0 Start Łeba
Garbarnia Kępice 0-2 GKS Pęplino

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

GKS Pęplino 2-1 Słupia Kobylnica
Start Łeba 2-1 Garbarnia Kępice
Kaszubia Studzienice 4-2 Jantaria Pobłocie
Czarni Czarne 1-2 Wybrzeże Objazda
Błękitni Motarzyno 1-0 Start Miastko
Unia Korzybie 3-2 Sparta Sycewice
MKS Debrzno 3-2 Brda Przechlewo
Orkan Gostkowo 0-1 Bytovia Bytów

Kolejka 6 - 7-8 września

Słupia Kobylnica 1-4 Bytovia Bytów
Brda Przechlewo 3-0 Orkan Gostkowo
Sparta Sycewice 8-1 MKS Debrzno
Start Miastko 0-0 Unia Korzybie
Wybrzeże Objazda 4-1 Błękitni Motarzyno
Jantaria Pobłocie 2-1 Czarni Czarne
Garbarnia Kępice 3-2 Kaszubia Studzienice
GKS Pęplino 4-2 Start Łeba

Kolejka 7 - 14-15 września

Start Łeba 3-0 Słupia Kobylnica
Kaszubia Studzienice 2-2 GKS Pęplino
Czarni Czarne 5-2 Garbarnia Kępice
Błękitni Motarzyno 0-2 Jantaria Pobłocie
Unia Korzybie 3-1 Wybrzeże Objazda
MKS Debrzno 0-2 Start Miastko
Orkan Gostkowo 2-4 Sparta Sycewice
Bytovia Bytów 2-1 Brda Przechlewo

Kolejka 8 - 21-22 września

Słupia Kobylnica 1-1 Brda Przechlewo
Sparta Sycewice 2-3 Bytovia Bytów
Start Miastko 1-2 Orkan Gostkowo
Wybrzeże Objazda 3-0 MKS Debrzno
Jantaria Pobłocie 5-3 Unia Korzybie
Garbarnia Kępice 4-4 Błękitni Motarzyno
GKS Pęplino 1-1 Czarni Czarne
Start Łeba 2-1 Kaszubia Studzienice

Kolejka 9 - 28-29 września

Kaszubia Studzienice 2-1 Słupia Kobylnica
Czarni Czarne 3-1 Start Łeba
Błękitni Motarzyno 1-2 GKS Pęplino
Unia Korzybie 1-1 Garbarnia Kępice
MKS Debrzno 1-1 Jantaria Pobłocie
Orkan Gostkowo 0-1 Wybrzeże Objazda
Bytovia Bytów 1-0 Start Miastko
Brda Przechlewo 0-4 Sparta Sycewice

Kolejka 10 - 5-6 października

Słupia Kobylnica 2-4 Sparta Sycewice
Start Miastko 1-2 Brda Przechlewo
Wybrzeże Objazda 3-2 Bytovia Bytów
Jantaria Pobłocie 2-3 Orkan Gostkowo
Garbarnia Kępice 2-2 MKS Debrzno
GKS Pęplino 3-0 Unia Korzybie
Start Łeba 3-0 Błękitni Motarzyno
Kaszubia Studzienice 1-0 Czarni Czarne

Kolejka 11 - 12-13 października

Czarni Czarne 7-1 Słupia Kobylnica
Błękitni Motarzyno 2-0 Kaszubia Studzienice
Unia Korzybie 2-0 Start Łeba
MKS Debrzno 2-2 GKS Pęplino
Orkan Gostkowo 1-3 Garbarnia Kępice
Bytovia Bytów 4-0 Jantaria Pobłocie
Brda Przechlewo 1-0 Wybrzeże Objazda
Sparta Sycewice 0-5 Start Miastko

Kolejka 12 - 19-20 października

Słupia Kobylnica 0-1 Start Miastko
Wybrzeże Objazda 3-3 Sparta Sycewice
Jantaria Pobłocie 1-0 Brda Przechlewo
Garbarnia Kępice 1-1 Bytovia Bytów
GKS Pęplino 1-1 Orkan Gostkowo
Start Łeba 4-0 MKS Debrzno
Kaszubia Studzienice 2-3 Unia Korzybie
Czarni Czarne 6-2 Błękitni Motarzyno

Kolejka 13 - 26-27 października

Błękitni Motarzyno 1-0 Słupia Kobylnica
Unia Korzybie 2-1 Czarni Czarne
MKS Debrzno 7-0 Kaszubia Studzienice
Orkan Gostkowo 0-1 Start Łeba
Bytovia Bytów 0-0 GKS Pęplino
Brda Przechlewo 4-2 Garbarnia Kępice
Sparta Sycewice 5-0 Jantaria Pobłocie
Start Miastko 0-5 Wybrzeże Objazda

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Słupia Kobylnica 0-0 Wybrzeże Objazda
Jantaria Pobłocie 2-3 Start Miastko
Garbarnia Kępice 0-2 Sparta Sycewice
GKS Pęplino 3-2 Brda Przechlewo
Start Łeba 1-1 Bytovia Bytów
Kaszubia Studzienice 3-1 Orkan Gostkowo
Czarni Czarne 2-0 MKS Debrzno
Błękitni Motarzyno 2-2 Unia Korzybie

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Unia Korzybie 2-1 Słupia Kobylnica
MKS Debrzno 4-0 Błękitni Motarzyno
Orkan Gostkowo 4-4 Czarni Czarne
Bytovia Bytów 1-0 Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo 10-1 Start Łeba
Sparta Sycewice 0-0 GKS Pęplino
Start Miastko 4-1 Garbarnia Kępice
Wybrzeże Objazda 5-0 Jantaria Pobłocie

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 15-16 marca

MKS Debrzno 5-0 Słupia Kobylnica
Unia Korzybie 2-2 Orkan Gostkowo
Błękitni Motarzyno 0-6 Bytovia Bytów
Czarni Czarne 1-0 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice 2-4 Sparta Sycewice
Start Łeba 0-2 Start Miastko
GKS Pęplino 2-4 Wybrzeże Objazda
Garbarnia Kępice 2-1 Jantaria Pobłocie

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 22-23 marca

MKS Debrzno 2-2 Orkan Gostkowo
Słupia Kobylnica 2-5 Garbarnia Kępice
Jantaria Pobłocie 1-1 GKS Pęplino
Wybrzeże Objazda 3-1 Start Łeba
Start Miastko 1-1 Kaszubia Studzienice
Sparta Sycewice 4-0 Czarni Czarne
Brda Przechlewo 12-1 Błękitni Motarzyno
Bytovia Bytów 3-1 Unia Korzybie

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 29-30 marca

Orkan Gostkowo 0-1 Słupia Kobylnica
MKS Debrzno 1-2 Bytovia Bytów
Unia Korzybie 1-1 Brda Przechlewo
Błękitni Motarzyno 1-2 Sparta Sycewice
Czarni Czarne 4-1 Start Miastko
Kaszubia Studzienice 1-1 Wybrzeże Objazda
Start Łeba 4-0 Jantaria Pobłocie
GKS Pęplino 4-1 Garbarnia Kępice

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 5-6 kwietnia

Słupia Kobylnica 1-1 GKS Pęplino
Garbarnia Kępice 4-3 Start Łeba
Jantaria Pobłocie 0-2 Kaszubia Studzienice
Wybrzeże Objazda 2-2 Czarni Czarne
Start Miastko 7-1 Błękitni Motarzyno
Sparta Sycewice 4-0 Unia Korzybie
Brda Przechlewo 4-1 MKS Debrzno
Bytovia Bytów 4-1 Orkan Gostkowo

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 12-13 kwietnia

Bytovia Bytów 2-0 Słupia Kobylnica 19 kwietnia
Orkan Gostkowo 0-1 Brda Przechlewo
MKS Debrzno 0-1 Sparta Sycewice
Unia Korzybie 3-2 Start Miastko
Błękitni Motarzyno 0-2 Wybrzeże Objazda
Czarni Czarne 9-2 Jantaria Pobłocie
Kaszubia Studzienice 2-0 Garbarnia Kępice
Start Łeba 1-2 GKS Pęplino

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 26-27 kwietnia

Słupia Kobylnica 1-2 Start Łeba
GKS Pęplino 1-0 Kaszubia Studzienice
Garbarnia Kępice 1-0 Czarni Czarne
Jantaria Pobłocie 2-1 Błękitni Motarzyno
Wybrzeże Objazda 1-0 Unia Korzybie
Start Miastko 5-1 MKS Debrzno
Sparta Sycewice 4-1 Orkan Gostkowo
Brda Przechlewo 0-0 Bytovia Bytów

Kolejka 22 (pierwotnie 23) - 1 maja

Brda Przechlewo 3-2 Słupia Kobylnica
Bytovia Bytów 0-4 Sparta Sycewice
Orkan Gostkowo 1-5 Start Miastko
MKS Debrzno 0-3 Wybrzeże Objazda
Unia Korzybie 2-1 Jantaria Pobłocie
Błękitni Motarzyno 5-0 Garbarnia Kępice
Czarni Czarne 2-0 GKS Pęplino
Kaszubia Studzienice 3-1 Start Łeba

Kolejka 23 (pierwotnie 24) - 4 maja

Słupia Kobylnica 1-4 Kaszubia Studzienice
Start Łeba 2-1 Czarni Czarne
GKS Pęplino 3-1 Błękitni Motarzyno
Garbarnia Kępice 1-4 Unia Korzybie
Jantaria Pobłocie 1-2 MKS Debrzno
Wybrzeże Objazda 1-1 Orkan Gostkowo
Start Miastko 0-0 Bytovia Bytów
Sparta Sycewice 2-0 Brda Przechlewo

Kolejka 24 (pierwotnie 25) - 10-11 maja

Sparta Sycewice 7-1 Słupia Kobylnica
Brda Przechlewo 3-4 Start Miastko
Bytovia Bytów 0-1 Wybrzeże Objazda
Orkan Gostkowo 2-1 Jantaria Pobłocie
MKS Debrzno 9-2 Garbarnia Kępice
Unia Korzybie 2-1 GKS Pęplino
Błękitni Motarzyno 1-1 Start Łeba
Czarni Czarne 3-0 Kaszubia Studzienice

Kolejka 25 (pierwotnie 26) - 17-18 maja

Słupia Kobylnica 0-0 Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice 6-1 Błękitni Motarzyno
Start Łeba 4-2 Unia Korzybie
GKS Pęplino 1-4 MKS Debrzno
Garbarnia Kępice 0-0 Orkan Gostkowo
Jantaria Pobłocie 2-3 Bytovia Bytów
Wybrzeże Objazda 3-0 Brda Przechlewo
Start Miastko 1-0 Sparta Sycewice

Kolejka 26 (pierwotnie 27) - 24-25 maja

Start Miastko 7-1 Słupia Kobylnica
Sparta Sycewice 1-1 Wybrzeże Objazda
Brda Przechlewo 0-3 Jantaria Pobłocie
(wo)
na boisku 3-1
Bytovia Bytów 8-0 Garbarnia Kępice
Orkan Gostkowo 1-1 GKS Pęplino
MKS Debrzno 1-1 Start Łeba
Unia Korzybie 4-0 Kaszubia Studzienice
Błękitni Motarzyno 1-5 Czarni Czarne

Kolejka 27 (pierwotnie 28) - 31 maja-1 czerwca

Słupia Kobylnica 4-3 Błękitni Motarzyno
Czarni Czarne 0-1 Unia Korzybie
Kaszubia Studzienice 5-2 MKS Debrzno
Start Łeba 4-4 Orkan Gostkowo
GKS Pęplino 0-1 Bytovia Bytów
Garbarnia Kępice 5-1 Brda Przechlewo
Jantaria Pobłocie 2-3 Sparta Sycewice
Wybrzeże Objazda 1-0 Start Miastko

Kolejka 28 (pierwotnie 29) - 7-8 czerwca

Wybrzeże Objazda 1-1 Słupia Kobylnica
Start Miastko 3-1 Jantaria Pobłocie
Sparta Sycewice 3-0 Garbarnia Kępice
Brda Przechlewo 3-0 GKS Pęplino
Bytovia Bytów 4-1 Start Łeba
Orkan Gostkowo 1-4 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno 1-1 Czarni Czarne
Unia Korzybie 2-1 Błękitni Motarzyno

Kolejka 29 (pierwotnie 30) - 14-15 czerwca

Słupia Kobylnica 1-3 Unia Korzybie
Błękitni Motarzyno 3-3 MKS Debrzno
Czarni Czarne 3-0 Orkan Gostkowo
Kaszubia Studzienice 2-3 Bytovia Bytów
Start Łeba 5-3 Brda Przechlewo
GKS Pęplino 0-2 Sparta Sycewice
Garbarnia Kępice 0-5 Start Miastko
Jantaria Pobłocie 2-5 Wybrzeże Objazda

Kolejka 30 (pierwotnie 16) - 19 czerwca

Słupia Kobylnica 2-4 Jantaria Pobłocie
Wybrzeże Objazda 5-2 Garbarnia Kępice
Start Miastko 1-1 GKS Pęplino
Sparta Sycewice 4-2 Start Łeba
Brda Przechlewo 1-2 Kaszubia Studzienice
Bytovia Bytów 2-0 Czarni Czarne
Orkan Gostkowo 1-4 Błękitni Motarzyno
MKS Debrzno 3-3 Unia Korzybie

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Słupsk)

IV liga 2002/2003 (pomorska)

Liga okręgowa 2002/2003 (Gdańsk I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Gdańsk II)

Klasa A 2002/2003 (Słupsk I)
Klasa A 2002/2003 (Słupsk II)
Klasa A 2002/2003 (Słupsk III)

Autor: Igor Rudziński
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.bytovia.pl

 

Napisz do nas