[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Słupsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Kołczygłowy 22 54 17 3 2 58-30 11 0 0 37-10 6 3 2 21-20
2.  Myśliwiec Tuchomie 22 53 17 2 3 73-37 10 0 1 43-16 7 2 2 30-21
3.  Koral Dębnica 22 43 14 1 7 69-37 8 1 2 44-18 6 0 5 25-19
4.  Stegna Parchowo 22 31 9 4 9 53-46 5 2 4 30-19 4 2 5 23-27
5.  GTS Czarna Dąbrówka 22 30 8 6 8 45-44 5 3 3 23-13 3 3 5 22-31
6.  Drzewiarz Rzeczenica 22 29 9 2 11 45-54 5 2 4 25-22 4 0 7 20-32
7.  Granit Koczała 22 27 8 3 11 56-61 7 2 2 39-26 1 1 9 17-35
8.  Kurier/Grom Nakla 22 26 7 5 10 35-46 5 2 4 26-21 2 3 6 9-25
9.  Iskra Dretyń 22 24 6 6 10 40-56 5 3 3 24-24 1 3 7 16-32
10.  Arkonia Pomysk Wielki 22 23 7 2 13 42-55 6 1 4 25-14 1 1 9 17-41 2 4 1 1 0 3-2
11.  Sokół Wyczechy 22 23 7 2 13 46-60 2 1 8 22-28 5 1 5 24-32 2 1 0 1 1 2-3
12.  Juve Uniechów 22 13 3 4 15 42-78 3 3 5 26-29 0 1 10 16-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GKS Kołczygłowy    3-1 7-4 2-1 4-1 3-0 3-0* 2-0 2-1 3-1 5-0 3-1 
 2 Myśliwiec Tuchomie2-4     2-1 2-1 5-2 4-1 4-1 4-0 3-0 7-2 4-2 6-2 
 3 Koral Dębnica3-1 6-2     8-4 2-3 4-1 3-1 1-1 3-0* 5-1 2-3 7-1 
 4 Stegna Parchowo6-0 3-4 0-2     0-2 5-1 3-1 1-1 1-1 4-0 1-3 6-4 
 5 GTS Czarna Dąbrówka1-1 1-3 1-0 1-3     3-0 4-2 0-0 6-0 3-0 3-4 0-0 
 6 Drzewiarz Rzeczenica0-2 1-3 2-4 2-0 2-2     5-2 3-1 1-1 4-3 2-4 3-0* 
 7 Granit Koczała2-2 0-5 3-6 6-3 3-3 6-0     5-1 2-0 5-3 4-1 3-2 
 8 Kurier/Grom Nakla1-3 1-1 0-5 0-0 0-3* 0-4 2-1     2-1 3-2 5-0 12-1 
 9 Iskra Dretyń1-1 1-3 2-1 4-4 1-0 3-4 4-3 3-1     2-2 1-4 2-1 
 10 Arkonia Pomysk Wielki1-2 0-2 2-0 0-1 7-1 2-1 2-3 5-0 3-2     1-1 2-1 
 11 Sokół Wyczechy1-2 2-3 0-1 1-2 3-3 1-3 3-1 0-2 5-6 1-2     5-3 
 12 Juve Uniechów2-3 3-3 0-1 1-4 4-2 1-5 2-2 1-2 4-4 4-1 4-2     

Kolejka 1

Juve Uniechów 2-2 Granit Koczała
Myśliwiec Tuchomie 2-1 Stegna Parchowo
Iskra Dretyń 1-1 GKS Kołczygłowy
GTS Czarna Dąbrówka 3-4 Sokół Wyczechy
Arkonia Pomysk Wielki 2-1 Drzewiarz Rzeczenica
Koral Dębnica 1-1 Kurier/Grom Nakla

Kolejka 2

Granit Koczała 5-1 Kurier/Grom Nakla
Drzewiarz Rzeczenica 2-4 Koral Dębnica
Sokół Wyczechy 1-2 Arkonia Pomysk Wielki
GKS Kołczygłowy 4-1 GTS Czarna Dąbrówka
Stegna Parchowo 1-1 Iskra Dretyń
Juve Uniechów 3-3 Myśliwiec Tuchomie

Kolejka 3

Myśliwiec Tuchomie 4-1 Granit Koczała
Iskra Dretyń 2-1 Juve Uniechów
GTS Czarna Dąbrówka 1-3 Stegna Parchowo
Arkonia Pomysk Wielki 1-2 GKS Kołczygłowy
Koral Dębnica 2-3 Sokół Wyczechy
Kurier/Grom Nakla 0-4 Drzewiarz Rzeczenica

Kolejka 4

Granit Koczała 6-0 Drzewiarz Rzeczenica
Sokół Wyczechy 0-2 Kurier/Grom Nakla
GKS Kołczygłowy 7-4 Koral Dębnica
Stegna Parchowo 4-0 Arkonia Pomysk Wielki
Juve Uniechów 4-2 GTS Czarna Dąbrówka
Myśliwiec Tuchomie 3-0 Iskra Dretyń

Kolejka 5

Iskra Dretyń 4-3 Granit Koczała
GTS Czarna Dąbrówka 1-3 Myśliwiec Tuchomie
Arkonia Pomysk Wielki 2-1 Juve Uniechów
Koral Dębnica 8-4 Stegna Parchowo
Kurier/Grom Nakla 1-3 GKS Kołczygłowy
Drzewiarz Rzeczenica 2-4 Sokół Wyczechy

Kolejka 6

Granit Koczała 4-1 Sokół Wyczechy
GKS Kołczygłowy 3-0 Drzewiarz Rzeczenica
Stegna Parchowo 1-1 Kurier/Grom Nakla
Juve Uniechów 0-1 Koral Dębnica
Myśliwiec Tuchomie 7-2 Arkonia Pomysk Wielki
Iskra Dretyń 1-0 GTS Czarna Dąbrówka

Kolejka 7

GTS Czarna Dąbrówka 4-2 Granit Koczała
Arkonia Pomysk Wielki 3-2 Iskra Dretyń
Koral Dębnica 6-2 Myśliwiec Tuchomie
Kurier/Grom Nakla 12-1 Juve Uniechów
Drzewiarz Rzeczenica 2-0 Stegna Parchowo
Sokół Wyczechy 1-2 GKS Kołczygłowy

Kolejka 8

Granit Koczała 2-2 GKS Kołczygłowy
Stegna Parchowo 1-3 Sokół Wyczechy
Juve Uniechów 1-5 Drzewiarz Rzeczenica
Myśliwiec Tuchomie 4-0 Kurier/Grom Nakla
Iskra Dretyń 2-1 Koral Dębnica
GTS Czarna Dąbrówka 3-0 Arkonia Pomysk Wielki

Kolejka 9

Arkonia Pomysk Wielki 2-3 Granit Koczała
Koral Dębnica 2-3 GTS Czarna Dąbrówka
Kurier/Grom Nakla 2-1 Iskra Dretyń
Drzewiarz Rzeczenica 1-3 Myśliwiec Tuchomie
Sokół Wyczechy 5-3 Juve Uniechów
GKS Kołczygłowy 2-1 Stegna Parchowo

Kolejka 10

Granit Koczała 6-3 Stegna Parchowo
Juve Uniechów 2-3 GKS Kołczygłowy
Myśliwiec Tuchomie 4-2 Sokół Wyczechy
Iskra Dretyń 3-4 Drzewiarz Rzeczenica
GTS Czarna Dąbrówka 0-0 Kurier/Grom Nakla
Arkonia Pomysk Wielki 2-0 Koral Dębnica

Kolejka 11

Koral Dębnica 3-1 Granit Koczała
Kurier/Grom Nakla 3-2 Arkonia Pomysk Wielki
Drzewiarz Rzeczenica 2-2 GTS Czarna Dąbrówka
Sokół Wyczechy 5-6 Iskra Dretyń
GKS Kołczygłowy 3-1 Myśliwiec Tuchomie
Stegna Parchowo 6-4 Juve Uniechów

Kolejka 12 - 22-23 marca

Granit Koczała 3-2 Juve Uniechów
Stegna Parchowo 3-4 Myśliwiec Tuchomie
GKS Kołczygłowy 2-1 Iskra Dretyń
Sokół Wyczechy 3-3 GTS Czarna Dąbrówka
Drzewiarz Rzeczenica 4-3 Arkonia Pomysk Wielki
Kurier/Grom Nakla 0-5 Koral Dębnica

Kolejka 13 - 29-30 marca

Kurier/Grom Nakla 2-1 Granit Koczała
Koral Dębnica 4-1 Drzewiarz Rzeczenica
Arkonia Pomysk Wielki 1-1 Sokół Wyczechy
GTS Czarna Dąbrówka 1-1 GKS Kołczygłowy
Iskra Dretyń 4-4 Stegna Parchowo
Myśliwiec Tuchomie 6-2 Juve Uniechów

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Granit Koczała 0-5 Myśliwiec Tuchomie
Juve Uniechów 4-4 Iskra Dretyń
Stegna Parchowo 0-2 GTS Czarna Dąbrówka
GKS Kołczygłowy 3-1 Arkonia Pomysk Wielki
Sokół Wyczechy 0-1 Koral Dębnica
Drzewiarz Rzeczenica 3-1 Kurier/Grom Nakla

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Drzewiarz Rzeczenica 5-2 Granit Koczała
Kurier/Grom Nakla 5-0 Sokół Wyczechy
Koral Dębnica 3-1 GKS Kołczygłowy
Arkonia Pomysk Wielki 0-1 Stegna Parchowo
GTS Czarna Dąbrówka 0-0 Juve Uniechów
Iskra Dretyń 1-3 Myśliwiec Tuchomie

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Granit Koczała 2-0 Iskra Dretyń
Myśliwiec Tuchomie 5-2 GTS Czarna Dąbrówka
Juve Uniechów 4-1 Arkonia Pomysk Wielki
Stegna Parchowo 0-2 Koral Dębnica
GKS Kołczygłowy 2-0 Kurier/Grom Nakla
Sokół Wyczechy 1-3 Drzewiarz Rzeczenica

Kolejka 17 - 3-4 maja

Sokół Wyczechy 3-1 Granit Koczała
Drzewiarz Rzeczenica 0-2 GKS Kołczygłowy
Kurier/Grom Nakla 0-0 Stegna Parchowo
Koral Dębnica 7-1 Juve Uniechów
Arkonia Pomysk Wielki 0-2 Myśliwiec Tuchomie
GTS Czarna Dąbrówka 6-0 Iskra Dretyń

Kolejka 18 - 10-11 maja

Granit Koczała 3-3 GTS Czarna Dąbrówka
Iskra Dretyń 2-2 Arkonia Pomysk Wielki
Myśliwiec Tuchomie 2-1 Koral Dębnica
Juve Uniechów 1-2 Kurier/Grom Nakla
Stegna Parchowo 5-1 Drzewiarz Rzeczenica
GKS Kołczygłowy 5-0 Sokół Wyczechy

Kolejka 19 - 17-18 maja

GKS Kołczygłowy 3-0 Granit Koczała
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Sokół Wyczechy 1-2 Stegna Parchowo
Drzewiarz Rzeczenica 3-0 Juve Uniechów
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Kurier/Grom Nakla 1-1 Myśliwiec Tuchomie
Koral Dębnica 3-0 Iskra Dretyń
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Arkonia Pomysk Wielki 7-1 GTS Czarna Dąbrówka

Kolejka 20 - 24-25 maja

Granit Koczała 5-3 Arkonia Pomysk Wielki
GTS Czarna Dąbrówka 1-0 Koral Dębnica
Iskra Dretyń 3-1 Kurier/Grom Nakla
Myśliwiec Tuchomie 4-1 Drzewiarz Rzeczenica
Juve Uniechów 4-2 Sokół Wyczechy
Stegna Parchowo 6-0 GKS Kołczygłowy

Kolejka 21 - 31 maja-1 czerwca

Stegna Parchowo 3-1 Granit Koczała
GKS Kołczygłowy 3-1 Juve Uniechów
Sokół Wyczechy 2-3 Myśliwiec Tuchomie
Drzewiarz Rzeczenica 1-1 Iskra Dretyń
Kurier/Grom Nakla 0-3 GTS Czarna Dąbrówka
(wo)
na boisku 2-2
Koral Dębnica 5-1 Arkonia Pomysk Wielki

Kolejka 22 - 7-8 czerwca

Granit Koczała 3-6 Koral Dębnica
Arkonia Pomysk Wielki 5-0 Kurier/Grom Nakla
GTS Czarna Dąbrówka 3-0 Drzewiarz Rzeczenica
Iskra Dretyń 1-4 Sokół Wyczechy
Myśliwiec Tuchomie 2-4 GKS Kołczygłowy
Juve Uniechów 1-4 Stegna Parchowo

Baraże o udział w Klasie A (Słupsk)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Słupsk)

Liga okręgowa 2002/2003 (Słupsk)

Klasa A 2002/2003 (Słupsk I)
Klasa A 2002/2003 (Słupsk II)

Klasa B 2002/2003 (Słupsk I)
Klasa B 2002/2003 (Słupsk II)

Autor: Igor Rudziński
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://pomorze.90minut.pl

 

Napisz do nas