[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni 2001 Słupsk 10 20 5 5 0 24-13 2 3 0 9-5 3 2 0 15-8
2.  Dom-Star Domaradz 10 18 5 3 2 20-15 3 2 0 12-6 2 1 2 8-9 2 4 1 1 0 4-3
3.  Sokół/Jantar Szczypkowice 10 18 5 3 2 24-13 3 0 2 12-4 2 3 0 12-9 2 1 0 1 1 3-4
4.  Sokół Kczewo 10 9 2 3 5 18-24 2 1 2 12-12 0 2 3 6-12
5.  Tuka Wodnica 10 8 2 2 6 14-25 2 1 2 9-10 0 1 4 5-15
6.  Krokusy Stowięcino 10 7 1 4 5 21-31 1 3 1 15-15 0 1 4 6-16
Błękitni/Salus Bierkowo i Victoria Wrząca wycofały się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6 
 1 Czarni 2001 Słupsk    2-1 1-1 1-1 4-1 1-1 
 2 Dom-Star Domaradz2-2     3-3 4-1 1-0 2-0 
 3 Sokół/Jantar Szczypkowice0-1 0-1     1-0 6-2 5-0 
 4 Sokół Kczewo2-4 3-1 1-2     1-1 5-4 
 5 Tuka Wodnica0-4 1-2 2-2 3-1     3-1 
 6 Krokusy Stowięcino4-4 3-3 2-4 3-3 3-1     

Kolejka 1 - 8 września

Tuka Wodnica - Błękitni/Salus Bierkowo
goście nie stawili się na mecz, 3-0 (wo), później anulowany
Czarni 2001 Słupsk 1-1 Sokół/Jantar Szczypkowice
Krokusy Stowięcino 3-3 Dom-Star Domaradz
Victoria Wrząca - Sokół Kczewo
na boisku 3-1, zweryfikowany na 0-3 (wo) - nie uprawnieni zawodnicy, później anulowany

Kolejka 2 - 15 września

Błękitni/Salus Bierkowo - Sokół Kczewo
było 2-9, anulowany
Dom-Star Domaradz - Victoria Wrząca
goście nie stawili się na mecz, 3-0 (wo), później anulowany
Sokół/Jantar Szczypkowice 5-0 Krokusy Stowięcino
Tuka Wodnica 0-4 Czarni 2001 Słupsk

Kolejka 3 - 22 września

Czarni 2001 Słupsk - Błękitni/Salus Bierkowo
było 7-0, anulowany
Krokusy Stowięcino 3-1 Tuka Wodnica
Victoria Wrząca - Sokół/Jantar Szczypkowice
było 1-0, anulowany
Sokół Kczewo 3-1 Dom-Star Domaradz

Kolejka 4 - 29 września

Błękitni/Salus Bierkowo - Dom-Star Domaradz
było 0-6, anulowany
Sokół/Jantar Szczypkowice 1-0 Sokół Kczewo
Tuka Wodnica - Victoria Wrząca
było 4-2, anulowany
Czarni 2001 Słupsk 1-1 Krokusy Stowięcino

Kolejka 5 - 6 października

Krokusy Stowięcino - Błękitni/Salus Bierkowo
na boisku 0-0, drużyna gości zdekompletowana w 9. minucie, zweryfikowano na 3-0 (wo), później anulowany
Victoria Wrząca - Czarni 2001 Słupsk
było 2-4, anulowany
Sokół Kczewo 1-1 Tuka Wodnica
Dom-Star Domaradz 3-3 Sokół/Jantar Szczypkowice

Kolejka 6 - 13 października

Błękitni/Salus Bierkowo - Sokół/Jantar Szczypkowice
było 1-17, anulowany
Tuka Wodnica 1-2 Dom-Star Domaradz
Czarni 2001 Słupsk 1-1 Sokół Kczewo
Krokusy Stowięcino - Victoria Wrząca
drużyna gości nie stawiła się na mecz, 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 7 - 20 października

Victoria Wrząca - Błękitni/Salus Bierkowo
goście nie stawili się na mecz, 3-0 (wo), później anulowany
Sokół Kczewo 5-4 Krokusy Stowięcino
Dom-Star Domaradz 2-2 Czarni 2001 Słupsk
Sokół/Jantar Szczypkowice 6-2 Tuka Wodnica

Kolejka 8 - 27 kwietnia

Pauza: Sokół Kczewo, Tuka Wodnica.
 
Sokół/Jantar Szczypkowice 0-1 Czarni 2001 Słupsk
Dom-Star Domaradz 2-0 Krokusy Stowięcino

Kolejka 9 - 4 maja

Pauza: Sokół Kczewo, Dom-Star Domaradz.
 
Krokusy Stowięcino 2-4 Sokół/Jantar Szczypkowice
Czarni 2001 Słupsk 4-1 Tuka Wodnica

Kolejka 10 - 11 maja

Pauza: Sokół/Jantar Szczypkowice, Czarni 2001 Słupsk.
 
Tuka Wodnica 3-1 Krokusy Stowięcino
Dom-Star Domaradz 4-1 Sokół Kczewo

Kolejka 11 - 18 maja

Pauza: Dom-Star Domaradz, Tuka Wodnica.
 
Sokół Kczewo 1-2 Sokół/Jantar Szczypkowice
Krokusy Stowięcino 4-4 Czarni 2001 Słupsk

Kolejka 12 - 25 maja

Pauza: Krokusy Stowięcino, Czarni 2001 Słupsk.
 
Tuka Wodnica 3-1 Sokół Kczewo
Sokół/Jantar Szczypkowice 0-1 Dom-Star Domaradz

Kolejka 13 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Krokusy Stowięcino, Sokół/Jantar Szczypkowice.
 
Dom-Star Domaradz 1-0 Tuka Wodnica
Sokół Kczewo 2-4 Czarni 2001 Słupsk

Kolejka 14 - 7-8 czerwca

Krokusy Stowięcino 3-3 Sokół Kczewo
Czarni 2001 Słupsk 2-1 Dom-Star Domaradz
Tuka Wodnica 2-2 Sokół/Jantar Szczypkowice

Baraże o udział w Klasie A (Słupsk)

Klasa A 2002/2003 (Słupsk I)
Klasa A 2002/2003 (Słupsk II)
Klasa A 2002/2003 (Słupsk III)

Klasa B 2002/2003 (Słupsk II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas