[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2023/2024 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga 2023/2024
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Siedlce 34 58 16 10 8 57-45 7 6 4 28-24 9 4 4 29-21
2.  Kotwica Kołobrzeg 34 56 16 8 10 61-45 9 2 6 25-16 7 6 4 36-29
3.  KKS 1925 Kalisz 34 55 15 10 9 48-32 8 4 5 27-16 7 6 4 21-16
4.  Stal Stalowa Wola 34 54 15 9 10 44-38 11 3 3 30-16 4 6 7 14-22 2 4 1 1 0 6-3
5.  Chojniczanka Chojnice 34 54 15 9 10 49-44 8 6 3 25-18 7 3 7 24-26 2 1 0 1 1 3-6
6.  Polonia Bytom 34 53 14 11 9 57-48 9 7 1 36-24 5 4 8 21-24
7.  Radunia Stężyca 34 50 13 11 10 48-45 6 6 5 25-21 7 5 5 23-24
8.  Hutnik Kraków 34 49 13 10 11 47-43 8 5 4 32-21 5 5 7 15-22
9.  Zagłębie II Lubin 34 46 13 7 14 48-47 9 4 4 27-17 4 3 10 21-30
10.  ŁKS II Łódź 34 45 12 9 13 46-49 7 5 5 26-24 5 4 8 20-25
11.  GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 34 43 11 10 13 43-48 8 5 4 25-20 3 5 9 18-28
12.  Wisła Puławy 34 41 9 14 11 48-50 6 6 5 25-23 3 8 6 23-27
13.  Olimpia Elbląg 34 40 10 10 14 35-46 7 5 5 23-21 3 5 9 12-25 4 9 3 0 1 5-5
14.  Olimpia Grudziądz 34 40 10 10 14 35-42 6 4 7 19-18 4 6 7 16-24 4 5 1 2 1 3-1
15.  Skra Częstochowa 34 40 10 10 14 40-43 7 5 5 22-15 3 5 9 18-28 4 2 0 2 2 2-4
16.  Lech II Poznań 34 39 10 9 15 34-50 6 4 7 17-25 4 5 8 17-25
17.  Sandecja Nowy Sącz 34 35 9 8 17 35-48 5 6 6 19-20 4 2 11 16-28
18.  Stomil Olsztyn 34 34 9 7 18 30-42 7 3 7 18-17 2 4 11 12-25
Radunia Stężyca wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Skra Częstochowa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Pogoń Siedlce    3-3 0-2 2-0 2-3 3-3 0-3 1-1 2-1 1-1 3-4 2-2 1-0 0-0 2-1 2-0 3-0 1-0 
 2 Kotwica Kołobrzeg2-2     2-1 1-0 3-0 0-1 1-1 2-0 1-2 0-1 2-0 3-2 2-0 1-2 0-1 1-2 2-1 2-0 
 3 KKS 1925 Kalisz5-1 0-2     1-0 0-1 0-0 0-1 3-0 3-1 2-2 3-1 1-0 0-1 2-2 4-1 2-1 1-2 0-0 
 4 Stal Stalowa Wola2-1 1-1 0-1     5-2 1-0 1-2 2-1 2-1 1-0 3-1 2-2 0-0 2-0 3-1 3-1 2-1 0-1 
 5 Chojniczanka Chojnice1-2 1-1 0-1 1-1     1-4 5-1 2-2 2-1 3-2 1-0 1-1 3-1 1-1 0-0 1-0 1-0 1-0 
 6 Polonia Bytom1-1 3-3 1-1 4-3 1-1     2-1 0-1 3-1 2-1 0-0 2-2 2-1 2-1 2-2 3-0 4-2 4-3 
 7 Radunia Stężyca1-2 1-1 1-4 0-2 1-2 1-1     1-1 3-0 0-0 3-0 1-3 1-1 5-1 3-2 1-0 1-1 1-0 
 8 Hutnik Kraków1-1 3-5 2-1 1-1 0-2 4-1 3-1     1-1 4-1 1-1 1-1 1-0 1-2 3-0 3-0 1-2 2-1 
 9 Zagłębie II Lubin0-2 2-3 0-0 4-0 2-1 3-0 2-0 2-0     1-0 1-1 2-2 2-1 1-2 0-2 1-1 2-1 2-1 
 10 ŁKS II Łódź1-2 2-3 3-0 3-0 3-2 0-3* 2-2 0-0 2-1     0-3 2-1 1-1 1-1 1-3 2-2 1-0 2-0 
 11 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)2-1 3-1 1-1 0-0 2-4 4-2 1-1 1-0 1-0 3-2     0-0 1-2 3-2 2-0 0-2 0-0 1-2 
 12 Wisła Puławy0-3 1-3 1-1 1-1 1-0 0-0 0-1 0-1 3-3 3-1 2-2     4-0 3-1 1-0 2-2 1-3 2-1 
 13 Olimpia Elbląg1-0 2-3 0-0 0-0 2-1 1-3 0-1 0-0 1-2 1-3 2-1 3-2     1-0 2-1 2-2 4-1 1-1 
 14 Olimpia Grudziądz2-3 0-0 0-1 1-3 0-1 1-0 1-1 0-2 0-2 1-1 2-1 1-0 3-0     0-0 1-2 3-1 3-0 
 15 Skra Częstochowa0-1 1-0 4-1 1-2 0-0 1-0 1-1 1-2 2-1 3-0 0-0 4-1 1-2 0-0     0-2 1-0 2-2 
 16 Lech II Poznań0-4 1-5 1-1 0-0 1-2 1-0 1-2 4-3 2-1 0-3 2-0 0-1 2-1 0-0 1-1     0-1 1-0 
 17 Sandecja Nowy Sącz2-3 3-1 0-2 2-0 1-1 3-2 2-1 0-1 1-1 0-1 1-3 1-2 0-0 1-0 2-2 0-0     0-0 
 18 Stomil Olsztyn0-0 2-1 0-3 0-1 2-1 0-1 2-3 3-0 1-2 0-1 2-0 1-1 1-1 0-1 2-1 1-0 1-0     

Kolejka 1 - 22-23 lipca

Wisła Puławy 1-0 Chojniczanka Chojnice 22 lipca, 18:00 (789)
Krystian Puton 57
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Grzegorz Szymusik
Stomil Olsztyn 1-2 Zagłębie II Lubin 23 lipca, 16:00 (2120)
Karol Żwir 67 - Paweł Kruszelnicki 35, 52
KKS 1925 Kalisz 0-1 Radunia Stężyca 22 lipca, 19:25 (990)
Szymon Nowicki 10
Hutnik Kraków 3-0 Skra Częstochowa 22 lipca, 17:00 (775)
Dawid Kubowicz 13, Deniss Rakels 49, Patryk Kieliś 85
Olimpia Elbląg 2-2 Lech II Poznań 22 lipca, 16:00 (623)
Adam Żak 70 (k), Kamil Bartoś 87 - Filip Wolski 47, Szymon Pawłowski 90
Pogoń Siedlce 1-1 ŁKS II Łódź 21 lipca, 17:00 (713)
Krystian Miś 60 - Jan Łabędzki 59
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Stal Stalowa Wola 22 lipca, 18:00 (1679)
Olimpia Grudziądz 3-1 Sandecja Nowy Sącz 22 lipca, 18:00 (710)
Kostiantyn Czernij 18 (k), 33, Konrad Gutowski 78 - Radosław Gołębiowski 13
w 77. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Karol Smajdor
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Polonia Bytom 22 lipca, 14:15 (2001)
Dawid Wolny 51

Kolejka 2 - 29-30 lipca

Chojniczanka Chojnice 1-0 Lech II Poznań 28 lipca, 19:30 (1055)
Piotr Giel 43
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Olimpia Elbląg 29 lipca, 18:00 (1570)
Michał Cywiński 38 (k), 52
Olimpia Grudziądz 1-0 Polonia Bytom 29 lipca, 18:00 (1170)
Oskar Sikorski 80
mecz przerwany w 57. minucie na 28 minut z powodu ulewy
Skra Częstochowa 1-0 Sandecja Nowy Sącz 28 lipca, 19:00
Paweł Kucharczyk 90
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca 1-1 Hutnik Kraków 30 lipca, 17:00 (513)
Bartłomiej Kasprzak 56 - Marcin Wróbel 10
Zagłębie II Lubin 0-0 KKS 1925 Kalisz 30 lipca, 17:00 (243)
na bocznym boisku nr 4
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Stomil Olsztyn 31 lipca, 18:00 (1156)
Farid Ali 11 - Piotr Kurbiel 20, Bartosz Florek 75
Pogoń Siedlce 2-0 Stal Stalowa Wola 29 lipca, 17:00 (747)
Cezary Demianiuk 65, 78 (k)
Wisła Puławy 3-1 ŁKS II Łódź 28 lipca, 18:00 (615)
Kamil Kargulewicz 52, Przemysław Skałecki 68, Oskar Przywara 90 - Mateusz Bąkowicz 14

Kolejka 3 - 5-6 sierpnia

ŁKS II Łódź 3-2 Chojniczanka Chojnice 5 sierpnia, 15:00 (400)
Grzegorz Glapka 17, Ariel Borysiuk 80 (s), Jędrzej Zając 90 - Sebastian Golak 47, Dominik Banach 51
Stomil Olsztyn 0-0 Pogoń Siedlce 5 sierpnia, 17:00 (1769)
KKS 1925 Kalisz 3-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 sierpnia, 17:30 (1424)
Néstor Gordillo 26, Adrian Cierpka 61 (k), Mateusz Wysokiński 77 - Szymon Gołuch 40
Hutnik Kraków 1-1 Zagłębie II Lubin 6 sierpnia, 17:00 (590)
Marcin Wróbel 71 - Jarosław Jach 78
Olimpia Elbląg 1-0 Olimpia Grudziądz 5 sierpnia, 18:00 (1228)
Maciej Famulak 29
Lech II Poznań 1-5 Kotwica Kołobrzeg 5 sierpnia, 12:00 (122)
Szymon Pawłowski 41 - Sebastian Murawski 2, Tafara Madembo 4, Filip Kozłowski 29, 45, Olaf Nowak 83
we Wronkach
Wisła Puławy 1-1 Stal Stalowa Wola 6 sierpnia, 19:30 (725)
Przemysław Skałecki 35 - Piotr Rogala 54
Radunia Stężyca 1-1 Sandecja Nowy Sącz 6 sierpnia, 17:00 (450)
Danu Spătaru 13 - Maciej Mas 89
Skra Częstochowa 1-0 Polonia Bytom 4 sierpnia, 19:00
Tobiasz Kubik 83
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 12-13 sierpnia

Chojniczanka Chojnice 1-1 Kotwica Kołobrzeg 12 sierpnia, 18:30 (1348)
Damian Nowacki 7 - Michał Cywiński 66 (k)
Olimpia Grudziądz 1-2 Lech II Poznań 13 sierpnia, 17:00 (730)
Oskar Sikorski 45 - Aleksander Nadolski 40, Szymon Pawłowski 77 (k)
Skra Częstochowa 1-2 Olimpia Elbląg 11 sierpnia, 19:00
Łukasz Sarnowski 8 (s) - Michał Kuczałek 61, 90
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca 1-1 Polonia Bytom 13 sierpnia, 17:00 (870)
Mateusz Kuzimski 75 (k) - Tomasz Gajda 56
Zagłębie II Lubin 2-1 Sandecja Nowy Sącz 12 sierpnia, 17:00 (120)
Tornike Gaprindaszwili 20, Jarosław Jach 24 - Tomasz Nawotka 69
na bocznym boisku nr 4 / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Michał Rutkowski
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Hutnik Kraków 13 sierpnia, 17:00 (1057)
Szymon Kiebzak 63
Pogoń Siedlce 0-2 KKS 1925 Kalisz 12 sierpnia, 17:00 (684)
Hubert Sobol 58, Néstor Gordillo 90 (k)
Wisła Puławy 2-1 Stomil Olsztyn 13 sierpnia, 17:00 (718)
Danian Pawłas 25, Oskar Przywara 90 - Hubert Sadowski 90
ŁKS II Łódź 3-0 Stal Stalowa Wola 13 sierpnia, 12:00 (330)
Władysław Ochronczuk 69, Oskar Koprowski 85 (k), Wiktor Kościuk 90

Kolejka 5 - 19-20 sierpnia

Stal Stalowa Wola 5-2 Chojniczanka Chojnice 19 sierpnia, 19:00 (2300)
Adam Imiela 21, Jakub Kowalski 43 (k), 90 (k), Piotr Rogala 47, Lucjan Klisiewicz 83 - Tomasz Mikołajczak 74, 88 (k)
Stomil Olsztyn 0-1 ŁKS II Łódź 20 sierpnia, 16:00 (1513)
Mikołaj Lipień 64
KKS 1925 Kalisz 1-0 Wisła Puławy 19 sierpnia, 16:30 (700)
Kamil Koczy 45
Hutnik Kraków 1-1 Pogoń Siedlce 19 sierpnia, 17:00 (712)
Patryk Kieliś 84 - Danny Babor 90
Olimpia Elbląg 0-1 Radunia Stężyca 19 sierpnia, 18:00 (921)
Mateusz Kuzimski 67
Lech II Poznań 1-1 Skra Częstochowa 20 sierpnia, 12:00 (111)
Kornel Lisman 72 - Piotr Nocoń 82
we Wronkach
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Olimpia Grudziądz 19 sierpnia, 18:00 (1740)
Michał Cywiński 72 (k) - Kostiantyn Czernij 27, Maciej Pałaszewski 59
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Sandecja Nowy Sącz 19 sierpnia, 17:00 (747)
Zagłębie II Lubin 3-0 Polonia Bytom 19 sierpnia, 17:00 (423)
Tornike Gaprindaszwili 15, Juan Muñoz 70, 72
na bocznym boisku nr 4

Kolejka 6 - 26-27 sierpnia

Chojniczanka Chojnice 1-1 Olimpia Grudziądz 26 sierpnia, 16:30 (1051)
Tomasz Mikołajczak 57 - Damian Vũ Thành 9
Skra Częstochowa 1-0 Kotwica Kołobrzeg 25 sierpnia, 19:00
Jan Ciućka 82
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca 1-0 Lech II Poznań 25 sierpnia, 16:00 (400)
Mateusz Kuzimski 88
Zagłębie II Lubin 2-1 Olimpia Elbląg 26 sierpnia, 17:00 (151)
Wojciech Szafranek 30, Dawid Gruszecki 85 - Dominik Kozera 37
na bocznym boisku nr 4
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Polonia Bytom 26 sierpnia, 17:00 (1814)
João Guilherme 44, Szymon Kiebzak 71, Szymon Gołuch 79, 86 - Tomasz Gajda 12, Dawid Wolny 63 (k)
Pogoń Siedlce 3-0 Sandecja Nowy Sącz 26 sierpnia, 17:00 (606)
Przemysław Misiak 41, Cezary Demianiuk 84 (k), Krystian Miś 90
Wisła Puławy 0-1 Hutnik Kraków 26 sierpnia, 17:00 (615)
Dominik Zawadzki 65
ŁKS II Łódź 3-0 KKS 1925 Kalisz 27 sierpnia, 15:00 (730)
Kelechukwu Ibe-Torti 14, Aleksander Ślęzak 45 (k), Oskar Koprowski 78
Stal Stalowa Wola 0-1 Stomil Olsztyn 26 sierpnia, 19:30 (2800)
Michał Karlikowski 59
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy

Kolejka 7 - 2-3 września

Stomil Olsztyn 2-1 Chojniczanka Chojnice 3 września, 17:00 (1656)
Filip Wójcik 14, Michal Bezpalec 45 - Tomasz Mikołajczak 76 (k)
KKS 1925 Kalisz 1-0 Stal Stalowa Wola 2 września, 20:00 (1703)
Hubert Sobol 76
Hutnik Kraków 4-1 ŁKS II Łódź 3 września, 15:00 (790)
Dominik Zawadzki 7, Miłosz Drąg 23, Deniss Rakels 24, Michał Głogowski 78 - Jędrzej Zając 90
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Wisła Puławy 2 września, 16:00 (85)
Radosław Gołębiowski 29 - Dawid Retlewski 70, Przemysław Skałecki 75
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Polonia Bytom 1-1 Pogoń Siedlce 2 września, 17:45 (1178)
Dawid Wolny 64 (k) - Lukáš Hrnčiar 90
Olimpia Elbląg 2-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 września, 16:00 (721)
Dominik Kozera 21, Ołeksandr Jacenko 57 - João Guilherme 41
Lech II Poznań 2-1 Zagłębie II Lubin 3 września, 12:00 (74)
Szymon Pawłowski 18 (k), Artur Sobiech 57 - Szymon Karasiński 69
we Wronkach
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Radunia Stężyca 4 września, 18:15 (1072)
Aron Stasiak 79 - Wojciech Łuczak 30
Olimpia Grudziądz 0-0 Skra Częstochowa 2 września, 14:00 (550)

Kolejka 8 - 9-10 września

Chojniczanka Chojnice 0-0 Skra Częstochowa 8 września, 19:30 (555)
Radunia Stężyca 5-1 Olimpia Grudziądz 9 września, 15:45 (430)
Adam Płotka 5, Mateusz Kuzimski 39, Michał Biskup 61, 90, 90 - Oskar Sikorski 2
Zagłębie II Lubin 2-3 Kotwica Kołobrzeg 20 września, 15:00 (171)
Marek Mróz 15, Szymon Karasiński 67 - Olaf Nowak 21, Aron Stasiak 23, Michał Cywiński 90
na bocznym boisku nr 4 / w pierwotnym terminie (9 września, 15:45) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Lech II Poznań 8 września, 17:00 (724)
Norbert Pacławski 87, 90
Wisła Puławy 0-0 Polonia Bytom 11 września, 20:30 (500)
ŁKS II Łódź 1-0 Sandecja Nowy Sącz 10 września, 14:00 (470)
Oskar Koprowski 89
Stal Stalowa Wola 2-1 Hutnik Kraków 10 września, 16:15 (2350)
Adam Imiela 34, Lucjan Klisiewicz 75 - Krystian Lelek 32
Stomil Olsztyn 0-3 KKS 1925 Kalisz 11 września, 18:30 (1727)
Hubert Sobol 31, 44, Kentarō Arai 90
Olimpia Elbląg 1-0 Pogoń Siedlce 20 września, 18:00 (854)
Dominik Kozera 36
w pierwotnym terminie (9 września, 16:00) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych

Kolejka 9 - 16-17 września

KKS 1925 Kalisz 0-1 Chojniczanka Chojnice 17 września, 12:00 (1750)
Tomasz Mikołajczak 73 (k)
Hutnik Kraków 2-1 Stomil Olsztyn 17 września, 13:00 (850)
Miłosz Drąg 21, Marcin Wróbel 82 - Tomasz Bała 49
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Stal Stalowa Wola 16 września, 15:00 (204)
Dawid Szufryn 52, Radosław Gołębiowski 90
w Krakowie; na stadionie Garbarni / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Maciej Mas
Polonia Bytom 2-1 ŁKS II Łódź 17 września, 15:00 (1150)
Krzysztof Ropski 23, Aleksander Ślęzak 73 (s) - Nelson Balongo 78
Olimpia Elbląg 3-2 Wisła Puławy 15 września, 20:00 (812)
Jan Sienkiewicz 54, Kamil Bartoś 90, Michał Kuczałek 90 - Kamil Kumoch 89, Dawid Retlewski 90 (k)
Lech II Poznań 0-4 Pogoń Siedlce 17 września, 12:00 (54)
Damian Szuprytowski 32, Piotr Pyrdoł 46, Cezary Demianiuk 48, Lukáš Hrnčiar 61 (k)
we Wronkach
Kotwica Kołobrzeg 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 września, 17:30 (1043)
Łukasz Kosakiewicz 41, Aron Stasiak 58
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Jakub Żubrowski
Olimpia Grudziądz 0-2 Zagłębie II Lubin 16 września, 14:50 (516)
Kacper Terlecki 29, Dawid Gruszecki 66
Skra Częstochowa 1-1 Radunia Stężyca 15 września, 19:00
Przemysław Sajdak 45 - Mateusz Kuzimski 16
bez udziału publiczności

Kolejka 10 - 23-24 września

Chojniczanka Chojnice 5-1 Radunia Stężyca 22 września, 19:30 (754)
Wojciech Szumilas 3, Oskar Paprzycki 19, Tomasz Mikołajczak 66, 85, Peter Kolesár 76 - Michał Biskup 64
Zagłębie II Lubin 0-2 Skra Częstochowa 23 września, 15:00 (124)
Olivier Wypart 6, Jan Ciućka 63
na bocznym boisku nr 4
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-2 Olimpia Grudziądz 25 września, 20:15 (502)
João Guilherme 67, Bartosz Boruń 74, Ricardo Vaz 79 (k) - Kamil Kurowski 2, Kostiantyn Czernij 33 (k)
Pogoń Siedlce 3-3 Kotwica Kołobrzeg 23 września, 16:00 (677)
Cezary Demianiuk 69 (k), Damian Nowak 88, Robert Majewski 90 - Cezary Polak 34, Filipe Oliveira 40, Jonathan Júnior 70
Wisła Puławy 2-2 Lech II Poznań 22 września, 17:00 (512)
Karol Noiszewski 40, Dawid Retlewski 44 - Maksymilian Dziuba 43, 48
ŁKS II Łódź 1-1 Olimpia Elbląg 24 września, 17:45 (426)
Jowin Radziński 90 - Jan Sienkiewicz 62
Stal Stalowa Wola 1-0 Polonia Bytom 24 września, 15:00 (2150)
Lucjan Klisiewicz 59 (k)
Stomil Olsztyn 1-0 Sandecja Nowy Sącz 23 września, 18:00 (1611)
Filip Wójcik 50
KKS 1925 Kalisz 3-0 Hutnik Kraków 22 września, 20:00 (1450)
Bartłomiej Putno 2, Hubert Sobol 4, 26

Kolejka 11 - 30 września-1 października

Hutnik Kraków 0-2 Chojniczanka Chojnice 30 września, 15:00 (590)
Błażej Szczepanek 46, Wojciech Szumilas 84
Sandecja Nowy Sącz 0-2 KKS 1925 Kalisz 30 września, 15:00 (90)
Néstor Gordillo 12, Bartłomiej Putno 39
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Polonia Bytom 4-3 Stomil Olsztyn 2 października, 18:15 (921)
Tomasz Gajda 23, Dawid Wolny 46, Krzysztof Ropski 82, Konrad Andrzejczak 85 - Filip Laskowski 45, Michał Karlikowski 49, 77
Olimpia Elbląg 0-0 Stal Stalowa Wola 30 września, 17:30 (831)
Lech II Poznań 0-3 ŁKS II Łódź 30 września, 15:00 (76)
Grzegorz Glapka 39, Stipe Jurić 58, Mikołaj Lipień 84
we Wronkach
Kotwica Kołobrzeg 3-2 Wisła Puławy 1 października, 15:30 (946)
Michał Cywiński 63, Filip Kozłowski 68, Filipe Oliveira 90 - Mateusz Klichowicz 37 (k), Dawid Retlewski 83
Olimpia Grudziądz 2-3 Pogoń Siedlce 1 października, 19:23 (511)
Kostiantyn Czernij 56, Rafał Kobryń 85 - Przemysław Misiak 21, Damian Nowak 64, Cezary Demianiuk 68 (k)
Skra Częstochowa 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 września, 18:00
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca 3-0 Zagłębie II Lubin 1 października, 15:00 (435)
Mateusz Kuzimski 36, 73, 90 (k)

Kolejka 12 - 7-8 października

Chojniczanka Chojnice 2-1 Zagłębie II Lubin 7 października, 17:00 (776)
Antoni Prałat 4, Grzegorz Szymusik 54 - Patryk Kusztal 23 (k)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Radunia Stężyca 6 października, 20:30 (621)
Michał Bednarski I 29 - Mateusz Kuzimski 35
Pogoń Siedlce 2-1 Skra Częstochowa 7 października, 15:00 (503)
Jakub Sinior 54, Damian Nowak 87 - Olivier Wypart 48
Wisła Puławy 3-1 Olimpia Grudziądz 7 października, 15:00 (312)
Maksymilian Tkocz 40, Mateusz Klichowicz 45, 90 - Oskar Sikorski 31
ŁKS II Łódź 2-3 Kotwica Kołobrzeg 6 października, 18:00 (330)
Jędrzej Zając 16, Jan Kuźma 52 - Piotr Witasik 32, Olaf Nowak 38, Cezary Polak 58
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Łukasz Bomba
Stal Stalowa Wola 3-1 Lech II Poznań 6 października, 18:00 (2100)
Adam Imiela 1, 15, 40 - Szymon Maza 12
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Adam Stachowiak
Stomil Olsztyn 1-1 Olimpia Elbląg 8 października, 16:15 (4205)
Piotr Kurbiel 33 - Maciej Famulak 90
KKS 1925 Kalisz 0-0 Polonia Bytom 8 października, 18:45 (2380)
Hutnik Kraków 1-2 Sandecja Nowy Sącz 7 października, 12:30 (985)
Deniss Rakels 44 - Mikołaj Kwietniewski 56, Denis Potoma 89

Kolejka 13 - 14-15 października

Sandecja Nowy Sącz 1-1 Chojniczanka Chojnice 18 października, 14:00 (61)
Kamil Słaby 78 - Grzegorz Szymusik 85
w Krakowie; na stadionie Garbarni / w pierwotnym terminie (15 października, 14:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gości do reprezentacji narodowej
Polonia Bytom 0-1 Hutnik Kraków 14 października, 18:00 (1178)
Deniss Rakels 76
Olimpia Elbląg 0-0 KKS 1925 Kalisz 13 października, 18:00 (752)
Lech II Poznań 1-0 Stomil Olsztyn 8 listopada, 13:00 (50)
Norbert Pacławski 74
we Wronkach / w pierwotnym terminie (15 października, 13:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Adam Stachowiak
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Stal Stalowa Wola 18 października, 19:10 (1120)
Jonathan Júnior 61
w pierwotnym terminie (14 października, 15:30) odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
Olimpia Grudziądz 1-1 ŁKS II Łódź 16 października, 18:15 (500)
Dominik Frelek 43 - Jan Kuźma 11
Skra Częstochowa 4-1 Wisła Puławy 13 października, 19:00
Piotr Nocoń 37, Przemysław Sajdak 39, 74, Olivier Wypart 45 (k) - Dawid Retlewski 88
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca 1-2 Pogoń Siedlce 15 października, 14:00 (295)
Dmytro Baszłaj 1 - Jakub Sinior 9, Piotr Pyrdoł 89
Zagłębie II Lubin 1-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 października, 14:00 (89)
Kacper Terlecki 24 - Michał Bednarski I 90 (k)
na bocznym boisku nr 4 / w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych

Kolejka 14 - 21-22 października

Chojniczanka Chojnice 1-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 października, 15:00 (912)
Grzegorz Szymusik 42
Pogoń Siedlce 2-1 Zagłębie II Lubin 23 października, 18:15 (1200)
Tomasz Lewandowski 61, Damian Nowak 70 - Patryk Kusztal 11
Wisła Puławy 0-1 Radunia Stężyca 20 października, 20:30 (383)
Łukasz Bogusławski 7
ŁKS II Łódź 1-3 Skra Częstochowa 22 października, 14:15 (150)
Oskar Koprowski 27 (k) - Dawid Wojtyra 63 (k), 90, Piotr Nocoń 78
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Wahe Mnacakanjan
Stal Stalowa Wola 2-0 Olimpia Grudziądz 22 października, 15:30 (1830)
Marcin Warcholak 23 (s), Jakub Górski 33
Stomil Olsztyn 2-1 Kotwica Kołobrzeg 21 października, 13:00 (1170)
Karol Żwir 62, Filip Wójcik 77 - Aron Stasiak 79
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Lukáš Kubáň
KKS 1925 Kalisz 2-1 Lech II Poznań 20 października, 18:10 (1480)
Hubert Sobol 14 (k), 45 (k) - Maksymilian Dziuba 6
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Bruno Żołądź
Hutnik Kraków 1-0 Olimpia Elbląg 21 października, 12:00 (784)
Bartłomiej Mruk 9 (s)
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Polonia Bytom 21 października, 14:00 (277)
Jakub Wróbel 37 (k), Rastislav Václavik 55, Kamil Sobczak 67 - Lucjan Zieliński 24, Dawid Wolny 76 (k)
w Krakowie; na stadionie Garbarni

Kolejka 15 - 28-29 października

Polonia Bytom 1-1 Chojniczanka Chojnice 28 października, 17:10 (487)
Michał Bedronka 45 - Antoni Prałat 36
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia
Olimpia Elbląg 4-1 Sandecja Nowy Sącz 28 października, 14:00 (512)
Adam Żak 4, 43 (k), Michał Kuczałek 64, Maciej Famulak 75 - Tomasz Kołbon 21
Lech II Poznań 4-3 Hutnik Kraków 29 października, 13:00 (55)
Szymon Pawłowski 69 (k), Maciej Wichtowski 76, Dawid Kubowicz 77 (s), Igor Kornobis 81 - Krystian Lelek 9, Marcin Budziński 49, 52
we Wronkach
Kotwica Kołobrzeg 2-1 KKS 1925 Kalisz 28 października, 14:45 (1100)
Jonathan Júnior 67, 81 (k) - Hubert Sobol 11 (k)
Olimpia Grudziądz 3-0 Stomil Olsztyn 28 października, 19:23 (1021)
Damian Kostkowski 38, Oskar Sikorski 72, Kostiantyn Czernij 75
Skra Częstochowa 1-2 Stal Stalowa Wola 27 października, 20:30
Piotr Nocoń 67 (k) - Kacper Chełmecki 18, Piotr Rogala 59
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca 0-0 ŁKS II Łódź 29 października, 13:25 (205)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Pogoń Siedlce 29 października, 11:30 (724)
Kamil Jadach 14, João Guilherme 23 - Cezary Demianiuk 89 (k)
Wisła Puławy 3-3 Zagłębie II Lubin 29 października, 15:45 (362)
Dawid Retlewski 29, 90, Mateusz Klichowicz 44 (k) - Daniel Dudziński 34, Patryk Kusztal 60 (k), Rafał Adamski 71

Kolejka 16 - 4-5 listopada

Chojniczanka Chojnice 1-2 Pogoń Siedlce 4 listopada, 16:45 (666)
Wojciech Szumilas 39 (k) - Cezary Demianiuk 45, Mateusz Majewski 90
Wisła Puławy 2-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 listopada, 18:00 (342)
Robert Janicki 41, Karol Noiszewski 64 - Sebastian Rogala 20, Michał Bednarski I 36
ŁKS II Łódź 2-1 Zagłębie II Lubin 6 listopada, 18:15 (152)
Oliwier Sławiński 8, Jan Kuźma 61 - Cyprian Popielec 50
Stal Stalowa Wola 1-2 Radunia Stężyca 5 listopada, 15:00 (1800)
Arkadiusz Ziarko 88 - Mateusz Kuzimski 69 (k), Patryk Mularczyk 74
Stomil Olsztyn 2-1 Skra Częstochowa 4 listopada, 19:15 (1229)
Filip Wójcik 5, Piotr Kurbiel 72 - Jan Ciućka 70
KKS 1925 Kalisz 2-2 Olimpia Grudziądz 4 listopada, 13:30 (980)
Mateusz Żebrowski 17, Hubert Sobol 41 - Aghwan Papikjan 13, Konrad Gutowski 31
Hutnik Kraków 3-5 Kotwica Kołobrzeg 5 listopada, 12:30 (590)
Deniss Rakels 8 (k), Dominik Zawadzki 41, Krystian Lelek 48 - Jonathan Júnior 60, 64 (k), Cezary Polak 75, Filipe Oliveira 81, 90
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Lech II Poznań 4 listopada, 13:30 (145)
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Polonia Bytom 2-1 Olimpia Elbląg 3 listopada, 18:00 (432)
Dawid Wolny 45 (k), Lucjan Zieliński 90 - Michał Kuczałek 16

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Olimpia Elbląg 2-1 Chojniczanka Chojnice 11 listopada, 16:15 (722)
Jakub Sangowski 23, Dominik Kozera 62 - Grzegorz Szymusik 76 (k)
Lech II Poznań 1-0 Polonia Bytom 12 listopada, 13:00 (122)
Bartłomiej Juszczyk 29
we Wronkach
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Sandecja Nowy Sącz 10 listopada, 18:00 (1020)
Mateusz Bartków 22 (s), Michał Cywiński 62 - Mikołaj Kwietniewski 86 (k)
w 88. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Kamil Słaby
Olimpia Grudziądz 0-2 Hutnik Kraków 11 listopada, 13:00 (420)
Kacper Górski 42 (s), Marcin Wróbel 76
Skra Częstochowa 4-1 KKS 1925 Kalisz 13 listopada, 18:15
Jan Ciućka 21, 44, Przemysław Sajdak 25, Tobiasz Kubik 52 - Néstor Gordillo 89
bez udziału publiczności
Radunia Stężyca 1-0 Stomil Olsztyn 12 listopada, 13:00 (475)
Wojciech Słomka 60
Zagłębie II Lubin 4-0 Stal Stalowa Wola 12 listopada, 13:00 (137)
Rafał Adamski 3, 46, 61, Patryk Kusztal 57
na bocznym boisku nr 4 / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Piotr Rogala
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-2 ŁKS II Łódź 12 listopada, 12:30 (740)
Michał Bednarski I 13 (k), Sebastian Rogala 18, Kacper Zych 83 - Aleksander Ślęzak 21, 54 (k)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Szymon Kiebzak
Pogoń Siedlce 2-2 Wisła Puławy 12 listopada, 20:00 (1351)
Maksymilian Tkocz 21 (s), Piotr Pyrdoł 67 - Mateusz Klichowicz 48 (k), Damian Kołtański 49

Kolejka 18 - 18-19 listopada

ŁKS II Łódź 1-2 Pogoń Siedlce 20 listopada, 16:00 (100)
Jędrzej Zając 54 - Jakub Sinior 51, Cezary Demianiuk 65
Stal Stalowa Wola 3-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 18 listopada, 17:30 (1800)
Arkadiusz Ziarko 6, Bartosz Pioterczak 34, Maciej Wojtak 90 - Michał Bednarski I 60
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Olimpia Grudziądz 18 listopada, 13:00 (98)
Denis Potoma 23
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Polonia Bytom 3-3 Kotwica Kołobrzeg 18 listopada, 15:00 (334)
Dawid Wolny 13 (k), Lucjan Zieliński 28, Daniel Ściślak 90 - Olaf Nowak 78, Filip Kozłowski 86, Jonathan Júnior 90
Chojniczanka Chojnice 1-1 Wisła Puławy 18 listopada, 20:00 (501)
Alef Firmino 90 - Dawid Retlewski 13
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Przemysław Skałecki
Zagłębie II Lubin 2-1 Stomil Olsztyn 18 listopada, 13:00 (100)
Patryk Kusztal 57 (k), Szymon Karasiński 68 - Daniel Pietraszkiewicz 90
na bocznym boisku nr 4
Radunia Stężyca 1-4 KKS 1925 Kalisz 19 listopada, 12:00 (202)
Mateusz Kuzimski 61 - Hubert Sobol 12 (k), 83, Mateusz Wysokiński 23, Néstor Gordillo 45
Skra Częstochowa 1-2 Hutnik Kraków 29 listopada, 17:00
Piotr Nocoń 89 - Jakub Marcinkowski 35, Marcin Wróbel 70
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (19 listopada, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech II Poznań 2-1 Olimpia Elbląg 28 lutego, 12:00 (47)
Igor Stankiewicz 34, Karol Kalata 60 - Bartłomiej Mruk 45
we Wronkach / w pierwotnym terminie (19 listopada, 12:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych / w drugim terminie (29 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 25-26 listopada

Lech II Poznań 1-2 Chojniczanka Chojnice 25 listopada, 12:00 (57)
Patryk Olejnik 15 - Tomasz Mikołajczak 72, Sebastian Golak 89
we Wronkach / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Tomasz Boczek
Olimpia Elbląg 2-3 Kotwica Kołobrzeg 24 listopada, 19:45 (412)
Jakub Sangowski 2, 44 - Jonathan Júnior 42, 84 (k), 90 (k)
Polonia Bytom 2-1 Olimpia Grudziądz 25 listopada, 17:00 (283)
Adrian Piekarski 24, Dawid Wolny 71 - Damian Kostkowski 17
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Skra Częstochowa 25 listopada, 13:00 (87)
Mikołaj Kwietniewski 11 (k), 32 (k) - Jan Ciućka 20, Olivier Wypart 25
w Krakowie; na stadionie Garbarni
Hutnik Kraków 3-1 Radunia Stężyca 25 listopada, 12:30 (710)
Deniss Rakels 4, Krzysztof Świątek 25 (k), 78 (k) - Michał Biskup 41
KKS 1925 Kalisz 3-1 Zagłębie II Lubin 25 listopada, 16:00 (740)
Mateusz Żebrowski 40, Néstor Gordillo 70, Hubert Sobol 77 - Cyprian Popielec 35
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Adrian Cierpka
Stomil Olsztyn 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 25 listopada, 13:00 (1240)
Daniel Pietraszkiewicz 47, Szymon Kiebzak 90 (s)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Dawid Pędziałek
Stal Stalowa Wola 2-1 Pogoń Siedlce 27 listopada, 16:15 (1215)
Bartosz Pioterczak 66, Adam Imiela 90 (k) - Jakub Sinior 35
ŁKS II Łódź 2-1 Wisła Puławy 26 listopada, 17:30 (102)
Oskar Koprowski 64 (k), 90 (k) - Kamil Kargulewicz 84

Kolejka 20 - 2-3 grudnia

Stal Stalowa Wola 2-2 Wisła Puławy 20 marca, 18:00 (1350)
Adam Imiela 45 (k), Jakub Banach 86 - Maciej Bortniczuk 27, Piotr Giel 40
w pierwotnym terminie (3 grudnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Radunia Stężyca 5 marca, 13:00 (52)
Radosław Gołębiowski 75, Michał Rutkowski 90 - Tomasz Dejewski 55
w pierwotnym terminie (2 grudnia, 12:00) w Krakowie; na stadionie Garbarni odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Niepołomicach
Polonia Bytom 2-2 Skra Częstochowa 17 lutego, 15:00 (603)
Tomasz Gajda 24, Konrad Andrzejczak 64 - Maciej Mas 42, 90
w pierwotnym terminie (2 grudnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chojniczanka Chojnice 3-2 ŁKS II Łódź 2 grudnia, 14:30 (456)
Antoni Prałat 49, 53, Wojciech Szumilas 77 - Oliwier Sławiński 18, Oskar Koprowski 81
Pogoń Siedlce 1-0 Stomil Olsztyn 13 marca, 18:00 (714)
Cezary Demianiuk 54
w pierwotnym terminie (4 grudnia, 18:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 KKS 1925 Kalisz 13 marca, 20:15 (874)
João Guilherme 61 - Kamil Koczy 18
w pierwotnym terminie (2 grudnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zagłębie II Lubin 2-0 Hutnik Kraków 2 grudnia, 13:00 (75)
Rafał Adamski 38 (k), Paweł Kruszelnicki 90
na bocznym boisku nr 4
Olimpia Grudziądz 3-0 Olimpia Elbląg 6 marca, 18:00 (528)
Szymon Krocz 5, Kacper Cichoń 25, Kacper Rychert 73
w pierwotnym terminie (2 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Lech II Poznań 3 grudnia, 17:30 (890)
Jakub Żubrowski 54 - Kornel Lisman 19, Maksymilian Dziuba 63

Kolejka 21 - 24-25 lutego

Kotwica Kołobrzeg 3-0 Chojniczanka Chojnice 24 lutego, 12:45 (1428)
Jonathan Júnior 39 (k), 44 (k), 61
Lech II Poznań 0-0 Olimpia Grudziądz 24 lutego, 12:00 (162)
we Wronkach
Olimpia Elbląg 2-1 Skra Częstochowa 24 lutego, 11:00 (352)
Maciej Famulak 15, Ołeksandr Jacenko 75 - Maciej Mas 29
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Polonia Bytom 2-1 Radunia Stężyca 23 lutego, 18:30 (422)
Kamil Wojtyra 7 (k), Tomasz Gajda 50 - Mateusz Kuzimski 70 (k)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Michał Bedronka
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Zagłębie II Lubin 24 lutego, 19:30 (161)
Rafał Wolsztyński 89 - Rafał Adamski 58
w Niepołomicach
Hutnik Kraków 1-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 lutego, 13:00 (804)
Kamil Głogowski 90 - Mateusz Chmarek 28
KKS 1925 Kalisz 5-1 Pogoń Siedlce 24 lutego, 18:00 (974)
Bartłomiej Putno 28, Hubert Sobol 35, 44, Néstor Gordillo 49, Meik Karwot 86 (s) - Damian Szuprytowski 21
Stomil Olsztyn 1-1 Wisła Puławy 25 lutego, 12:00 (1730)
Piotr Kurbiel 4 - Krystian Puton 47
Stal Stalowa Wola 1-0 ŁKS II Łódź 23 lutego, 17:00 (1600)
Lucjan Klisiewicz 15

Kolejka 22 - 2-3 marca

Sandecja Nowy Sącz 1-3 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 marca, 12:00 (227)
Jakub Wilczyński 80 - Michał Bednarski I 5, Farid Ali 11, João Guilherme 88
w Niepołomicach
Polonia Bytom 3-1 Zagłębie II Lubin 2 marca, 17:00 (560)
Tomasz Gajda 2, Kacper Lepczyński 12 (s), Dawid Wolny 83 - Jan Dorożko 85
Chojniczanka Chojnice 1-1 Stal Stalowa Wola 3 marca, 15:30 (782)
Grzegorz Szymusik 4 - Damian Oko 88
ŁKS II Łódź 2-0 Stomil Olsztyn 4 marca, 16:30 (149)
Yadegar Rostami 62, Anton Fase 90
Wisła Puławy 1-1 KKS 1925 Kalisz 4 marca, 18:15 (418)
Piotr Giel 13 - Filip Szewczyk 90
Pogoń Siedlce 1-1 Hutnik Kraków 1 marca, 17:45 (811)
Tomasz Walczak 48 - Deniss Rakels 76 (k)
Radunia Stężyca 1-1 Olimpia Elbląg 2 marca, 12:00 (320)
Michał Biskup 78 - Łukasz Sarnowski 28
Skra Częstochowa 0-2 Lech II Poznań 2 marca, 16:30
Ksawery Kukułka 22, Maksymilian Dziuba 61
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 0-0 Kotwica Kołobrzeg 2 marca, 17:00 (554)

Kolejka 23 - 9-10 marca

Olimpia Grudziądz 0-1 Chojniczanka Chojnice 10 marca, 20:00 (434)
Marcin Kozina 29
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Skra Częstochowa 10 marca, 14:15 (976)
Cezary Polak 35 (s)
Lech II Poznań 1-2 Radunia Stężyca 10 marca, 13:00 (100)
Szymon Pawłowski 90 (k) - Mateusz Kuzimski 23, Michał Biskup 90
we Wronkach
Olimpia Elbląg 1-2 Zagłębie II Lubin 10 marca, 14:00 (721)
Adam Żak 51 (k) - Cyprian Popielec 45, Mateusz Kizyma 90
Polonia Bytom 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 marca, 18:00 (625)
Sandecja Nowy Sącz 2-3 Pogoń Siedlce 9 marca, 12:00 (130)
Kamil Sobczak 44, Rafał Wolsztyński 49 - Cezary Demianiuk 40 (k), 85 (k), Tomasz Walczak 43
w Niepołomicach
Hutnik Kraków 1-1 Wisła Puławy 9 marca, 14:00 (620)
Marcin Wróbel 57 - Manuel Ponce García 2
KKS 1925 Kalisz 2-2 ŁKS II Łódź 8 marca, 18:00 (1243)
Hubert Sobol 29 (k), 37 - Jan Kuźma 20, Alan Siwek 75
Stomil Olsztyn 0-1 Stal Stalowa Wola 9 marca, 16:00 (1805)
Jakub Banach 83

Kolejka 24 - 16-17 marca

Chojniczanka Chojnice 1-0 Stomil Olsztyn 17 marca, 17:00 (642)
Hide Vitalucci 87
Stal Stalowa Wola 0-1 KKS 1925 Kalisz 17 marca, 19:30 (2000)
Wiktor Smoliński 8
ŁKS II Łódź 0-0 Hutnik Kraków 18 marca, 18:15 (149)
Wisła Puławy 1-3 Sandecja Nowy Sącz 15 marca, 20:00 (506)
Piotr Giel 50 - Rafał Wolsztyński 21 (k), 53, Mateusz Bartków 58
Pogoń Siedlce 3-3 Polonia Bytom 17 marca, 12:00 (1013)
Cezary Demianiuk 61 (k), Damian Nowak 71, 78 - Daniel Ściślak 6, Kamil Wojtyra 26, 31
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Olimpia Elbląg 17 marca, 14:00 (929)
Michał Bednarski I 53 (k) - Adam Żak 22 (k), Jakub Sangowski 58
Zagłębie II Lubin 1-1 Lech II Poznań 16 marca, 13:00 (145)
Arkadiusz Woźniak 53 - Norbert Pacławski 42 (k)
na bocznym boisku nr 4 / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Kamil Sochań
Radunia Stężyca 1-1 Kotwica Kołobrzeg 17 marca, 14:00 (205)
Wojciech Łuczak 50 (k) - Jonathan Júnior 42
Skra Częstochowa 0-0 Olimpia Grudziądz 15 marca, 19:00
bez udziału publiczności

Kolejka 25 - 23-24 marca

Pogoń Siedlce 1-0 Olimpia Elbląg 22 marca, 20:00 (851)
Tomasz Walczak 87
Skra Częstochowa 0-0 Chojniczanka Chojnice 22 marca, 19:00
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Damian Primel
Olimpia Grudziądz 1-1 Radunia Stężyca 23 marca, 18:00 (310)
Oskar Sikorski 46 - Wojciech Słomka 9
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Zagłębie II Lubin 9 kwietnia, 20:30 (1025)
Jonathan Júnior 38 - Szymon Karasiński 7, Paweł Kruszelnicki 74
w pierwotnym terminie (24 marca, 17:15) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
Lech II Poznań 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 kwietnia, 12:00 (46)
Maksymilian Dziuba 30, Maciej Wichtowski 83
we Wronkach / w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych
Polonia Bytom 2-2 Wisła Puławy 24 marca, 19:10 (702)
Lucjan Zieliński 48, Kamil Wojtyra 85 (k) - Łukasz Wiech 30, Maksymilian Cichocki 82 (s)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Patryk Stefański
Sandecja Nowy Sącz 0-1 ŁKS II Łódź 23 marca, 13:00 (260)
Mateusz Bartków 7 (s)
w Niepołomicach
Hutnik Kraków 1-1 Stal Stalowa Wola 24 marca, 12:00 (879)
Deniss Rakels 46 - Jakub Górski 25
KKS 1925 Kalisz 0-0 Stomil Olsztyn 23 marca, 14:30 (1366)

Kolejka 26 - 30 marca

Chojniczanka Chojnice 0-1 KKS 1925 Kalisz 30 marca, 14:30 (2000)
Michał Bednarski II 26
Stomil Olsztyn 3-0 Hutnik Kraków 30 marca, 12:00 (1689)
Filip Laskowski 8, Karol Żwir 41, Bartosz Florek 83
Stal Stalowa Wola 2-1 Sandecja Nowy Sącz 28 marca, 19:30 (1945)
Jakub Górski 66, Arkadiusz Ziarko 86 - Radosław Gołębiowski 76
ŁKS II Łódź 0-3 Polonia Bytom 30 marca, 17:00 (510)
(wo)
Adrian Piekarski 52, Patryk Stefański 77
na boisku 0-2; drużyna gospodarzy przekroczyła limit zawodników spoza Unii Europejskiej
Wisła Puławy 4-0 Olimpia Elbląg 28 marca, 17:00 (467)
Piotr Giel 27, Krystian Puton 52, Kamil Kumoch 62, Robert Janicki 78
Pogoń Siedlce 2-0 Lech II Poznań 30 marca, 15:00 (1200)
Piotr Pyrdoł 3, Lukáš Hrnčiar 90
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Kotwica Kołobrzeg 28 marca, 19:00 (734)
Michał Bednarski I 32 (k), 44 (k), Farid Ali 90 - Jonathan Júnior 53 (k)
Zagłębie II Lubin 1-2 Olimpia Grudziądz 30 marca, 13:00 (297)
Marcel Reguła 89 - Kacper Cichoń 10, Kacper Rychert 68
na bocznym boisku nr 4
Radunia Stężyca 3-2 Skra Częstochowa 30 marca, 12:00 (305)
Roko Kurtović 7, Danu Spătaru 20, Paweł Czajkowski 88 - Przemysław Sajdak 38, 90

Kolejka 27 - 6-7 kwietnia

Radunia Stężyca 1-2 Chojniczanka Chojnice 7 kwietnia, 12:15 (574)
Hubert Zwoźny 25 - Roko Kurtović 55 (s), Alef Firmino 64
Skra Częstochowa 2-1 Zagłębie II Lubin 5 kwietnia, 19:00
Paweł Kucharczyk 18, Przemysław Sajdak 90 - Wojciech Szafranek 58 (k)
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 2-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6 kwietnia, 19:00 (335)
Iwan Ciupa 64, Fardin Rabet 82 - Bartosz Boruń 34
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Pogoń Siedlce 5 kwietnia, 20:45 (1340)
Michał Kozajda 39, Tafara Madembo 61 - Ernest Dzięcioł 4, Cezary Demianiuk 65
Lech II Poznań 0-1 Wisła Puławy 6 kwietnia, 12:30 (83)
Mateusz Klichowicz 57
we Wronkach
Olimpia Elbląg 1-3 ŁKS II Łódź 5 kwietnia, 18:00 (653)
Adam Żak 82 - Aleksander Ślęzak 36 (k), 80 (k), Mikołaj Lipień 87
Polonia Bytom 4-3 Stal Stalowa Wola 7 kwietnia, 17:30 (812)
Lucjan Zieliński 12, Kamil Wojtyra 21, 48, 52 - Damian Urban 3, Damian Oko 41, Sebastian Strózik 85
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Stomil Olsztyn 6 kwietnia, 18:00 (298)
w Niepołomicach
Hutnik Kraków 2-1 KKS 1925 Kalisz 6 kwietnia, 15:30 (698)
Bartosz Kieliba 9 (s), Patryk Kieliś 52 - Oskar Kalenik 11

Kolejka 28 - 13-14 kwietnia

Chojniczanka Chojnice 2-2 Hutnik Kraków 13 kwietnia, 19:00 (769)
Valērijs Šabala 22, Grzegorz Szymusik 88 (k) - Deniss Rakels 3, Krzysztof Świątek 58
KKS 1925 Kalisz 1-2 Sandecja Nowy Sącz 13 kwietnia, 17:00 (958)
Hubert Sobol 29 (k) - Petr Buchta 24, Jakub Wilczyński 66
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Paweł Sokół
Stomil Olsztyn 0-1 Polonia Bytom 12 kwietnia, 20:00 (2098)
Kamil Wojtyra 6
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Dawid Brzozowski
Stal Stalowa Wola 0-0 Olimpia Elbląg 13 kwietnia, 15:10 (1807)
ŁKS II Łódź 2-2 Lech II Poznań 15 kwietnia, 18:15 (176)
Antoni Młynarczyk 8, Łukasz Dynel 65 - Szymon Pawłowski 72, 88
Wisła Puławy 1-3 Kotwica Kołobrzeg 14 kwietnia, 12:00 (534)
Radosław Seweryś 14 - Filip Kozłowski 69, Cezary Polak 71, Jonathan Júnior 76 (k)
Pogoń Siedlce 0-0 Olimpia Grudziądz 12 kwietnia, 16:30 (1081)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Skra Częstochowa 14 kwietnia, 17:00 (833)
Michał Bednarski I 53 (k), 71
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Przemysław Lech
Zagłębie II Lubin 2-0 Radunia Stężyca 14 kwietnia, 16:00 (154)
Paweł Kruszelnicki 34, Kacper Terlecki 66
na bocznym boisku nr 4

Kolejka 29 - 20-21 kwietnia

Zagłębie II Lubin 2-1 Chojniczanka Chojnice 21 kwietnia, 14:00 (96)
Rafał Adamski 68 (k), Paweł Kruszelnicki 90 - Hide Vitalucci 90
na bocznym boisku nr 4
Radunia Stężyca 3-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 kwietnia, 13:00 (185)
Wojciech Słomka 47, Wojciech Łuczak 57 (k), Matej Mršić 62
Skra Częstochowa 0-1 Pogoń Siedlce 19 kwietnia, 19:00
Meik Karwot 62
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 1-0 Wisła Puławy 20 kwietnia, 12:30 (305)
Szymon Krocz 67
Kotwica Kołobrzeg 0-1 ŁKS II Łódź 21 kwietnia, 14:00 (600)
Maciej Śliwa 30
Lech II Poznań 0-0 Stal Stalowa Wola 21 kwietnia, 12:00 (74)
we Wronkach
Olimpia Elbląg 1-1 Stomil Olsztyn 22 kwietnia, 18:15 (2568)
Mariusz Gabrych 88 - Bartosz Florek 46
Polonia Bytom 1-1 KKS 1925 Kalisz 19 kwietnia, 20:30 (792)
Adrian Piekarski 85 - Mateusz Żebrowski 90
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Hutnik Kraków 20 kwietnia, 17:30 (608)
Marcin Wróbel 37
w Niepołomicach

Kolejka 30 - 27-28 kwietnia

Chojniczanka Chojnice 1-0 Sandecja Nowy Sącz 26 kwietnia, 19:30 (579)
Valērijs Šabala 57
Hutnik Kraków 4-1 Polonia Bytom 27 kwietnia, 14:00 (950)
Krystian Lelek 19, Dominik Zawadzki 45, Marcin Budziński 45, Deniss Rakels 58 - Jakub Pochcioł 85
czerwona kartka Macieja Urbańczyka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
KKS 1925 Kalisz 0-1 Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 17:00 (960)
Michał Kuczałek 6
Stomil Olsztyn 1-0 Lech II Poznań 29 kwietnia, 18:15 (1612)
Piotr Kurbiel 79
Stal Stalowa Wola 1-1 Kotwica Kołobrzeg 27 kwietnia, 19:45 (1864)
Sebastian Strózik 90 - Jonathan Júnior 81
ŁKS II Łódź 1-1 Olimpia Grudziądz 29 kwietnia, 18:00 (302)
Oskar Koprowski 90 (k) - Szymon Krocz 89
Wisła Puławy 1-0 Skra Częstochowa 27 kwietnia, 17:00 (417)
Maciej Bortniczuk 83
Pogoń Siedlce 0-3 Radunia Stężyca 26 kwietnia, 20:00 (1384)
Wojciech Łuczak 27, Matej Mršić 50, Mateusz Kuzimski 75
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Zagłębie II Lubin 27 kwietnia, 17:00 (737)
João Guilherme 55

Kolejka 31 - 4-5 maja

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-4 Chojniczanka Chojnice 6 maja, 18:15 (712)
João Guilherme 17, Jakub Iskra 70 - Wojciech Szumilas 24, Valērijs Šabala 31, Grzegorz Szymusik 58, Hide Vitalucci 68
Zagłębie II Lubin 0-2 Pogoń Siedlce 5 maja, 16:00 (120)
Lukáš Hrnčiar 15, Cezary Demianiuk 37
na bocznym boisku nr 4
Radunia Stężyca 1-3 Wisła Puławy 4 maja, 12:00 (385)
Matej Mršić 65 - Kamil Kumoch 38, 42, Jan Flak 74
Skra Częstochowa 3-0 ŁKS II Łódź 3 maja, 19:00
Olivier Wypart 1, Maciej Mas 4, Fabian Grzelka 16
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 1-3 Stal Stalowa Wola 4 maja, 17:30 (532)
Iwan Ciupa 81 - Bartosz Zbiciak 20 (s), Arkadiusz Ziarko 64, Olivier Sukiennicki 90
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Stomil Olsztyn 3 maja, 19:00 (2000)
Filip Kozłowski 76, Olaf Nowak 90
żółtymi kartkami zostali także ukarani rezerwowi zawodnicy gości - Iwan Brikner i Jan Szpaderski
Lech II Poznań 1-1 KKS 1925 Kalisz 4 maja, 13:30 (127)
Maciej Wichtowski 81 (k) - Hubert Sobol 1
we Wronkach
Olimpia Elbląg 0-0 Hutnik Kraków 4 maja, 17:00 (712)
Polonia Bytom 4-2 Sandecja Nowy Sącz 3 maja, 16:00 (1100)
Dominik Konieczny 48, Konrad Andrzejczak 49, Adrian Piekarski 54, 82 - Radosław Gołębiowski 37, Rastislav Václavik 41

Kolejka 32 - 11-12 maja

Zagłębie II Lubin 2-2 Wisła Puławy 11 maja, 16:00 (113)
Kacper Terlecki 54, Paweł Kruszelnicki 55 - Mateusz Klichowicz 62, 79
na bocznym boisku nr 4
Chojniczanka Chojnice 1-4 Polonia Bytom 11 maja, 14:00 (1415)
Hide Vitalucci 85 - Tomasz Gajda 42, Konrad Andrzejczak 57, Lucjan Zieliński 61, Filip Żagiel 78
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Olimpia Elbląg 11 maja, 17:00 (85)
w Niepołomicach
Hutnik Kraków 3-0 Lech II Poznań 11 maja, 16:00 (795)
Miłosz Drąg 44, Deniss Rakels 47, Daniel Hoyo-Kowalski 78
KKS 1925 Kalisz 0-2 Kotwica Kołobrzeg 11 maja, 16:15 (1877)
Jonathan Júnior 14, 90
Stomil Olsztyn 0-1 Olimpia Grudziądz 12 maja, 14:30 (2018)
Michał Karlikowski 90 (s)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Filip Chadała / czerwona kartka Bartosza Zbiciaka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Stal Stalowa Wola 3-1 Skra Częstochowa 10 maja, 20:30 (1974)
Damian Urban 14, Kacper Chełmecki 64, Patryk Zaucha 67 - Maciej Mas 41
ŁKS II Łódź 2-2 Radunia Stężyca 12 maja, 12:00 (123)
Mateusz Bąkowicz 21 (k), Yūya Kamon 86 - Mateusz Kuzimski 58, Roko Kurtović 84
Pogoń Siedlce 3-4 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 maja, 18:15 (2711)
Damian Szuprytowski 24, Krystian Miś 53, Piotr Pyrdoł 74 - Mateusz Chmarek 71, 76, Michał Bednarski 90, Tomasz Walczak 90 (s)

Kolejka 33 - 18-19 maja

Pogoń Siedlce 2-3 Chojniczanka Chojnice 18 maja, 12:45 (2329)
Cezary Demianiuk 53, 79 - Sebastian Szczytniewski 39, Hide Vitalucci 44, Kacper Korczyc 54
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Wisła Puławy 17 maja, 20:30 (917)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Wiktor Rusin
Zagłębie II Lubin 1-0 ŁKS II Łódź 19 maja, 16:00 (133)
Daniel Dudziński 55
na bocznym boisku nr 4
Radunia Stężyca 0-2 Stal Stalowa Wola 17 maja, 16:00 (302)
Jakub Górski 24, 61 (k)
Skra Częstochowa 2-2 Stomil Olsztyn 19 maja, 17:30
Przemysław Sajdak 8, Tobiasz Kubik 9 - Hubert Krawczun 54, Bartosz Florek 86
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 0-1 KKS 1925 Kalisz 18 maja, 15:00 (849)
Hubert Sobol 70
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Hutnik Kraków 19 maja, 20:15 (2830)
Jonathan Júnior 1, 53
Lech II Poznań 0-1 Sandecja Nowy Sącz 18 maja, 12:00 (137)
Radosław Gołębiowski 50
we Wronkach
Olimpia Elbląg 1-3 Polonia Bytom 18 maja, 17:30 (1864)
Kacper Jóźwicki 84 - Jakub Pochcioł 23, Tomasz Gajda 29, Dawid Wolny 76

Kolejka 34 - 25-26 maja

Chojniczanka Chojnice 3-1 Olimpia Elbląg 25 maja, 14:00 (1448)
Valērijs Šabala 44, Tomasz Boczek 51, Wojciech Szumilas 66 - Dawid Wierzba 55
Polonia Bytom 3-0 Lech II Poznań 25 maja, 14:00 (1172)
Tomasz Gajda 8, Patryk Romanowski 50, Kamil Wojtyra 64
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Kotwica Kołobrzeg 25 maja, 14:00 (72)
Igor Maślanka 40, Jakub Wilczyński 78, Rafał Wolsztyński 90 - Jonathan Júnior 62
w Niepołomicach
Hutnik Kraków 1-2 Olimpia Grudziądz 25 maja, 14:00 (978)
Bartosz Zbiciak 56 (s) - Kacper Cichoń 21, Szymon Krocz 69
KKS 1925 Kalisz 4-1 Skra Częstochowa 25 maja, 14:00 (1200)
Néstor Gordillo 13, Michał Bednarski 37, Hubert Sobol 68 (k), Wojciech Maroszek 90 - Przemysław Sajdak 64
Stomil Olsztyn 2-3 Radunia Stężyca 25 maja, 14:00 (1349)
Piotr Kurbiel 35, Dawid Retlewski 90 - Wojciech Łuczak 19, Aleksander Reclaw 36, Mateusz Kuzimski 42 (k)
Stal Stalowa Wola 2-1 Zagłębie II Lubin 25 maja, 14:00 (3764)
Sebastian Strózik 46, Łukasz Furtak 90 - Mateusz Kizyma 49
ŁKS II Łódź 0-3 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 25 maja, 14:00 (947)
Szymon Matuszek 22, 72, Mateusz Chmarek 69
w pierwotnym terminie (25 maja, 14:00) odwołany / w drugim terminie (23 maja, 16:00) odwołany / w trzecim terminie w Jastrzębiu Zdroju; ŁKS II gospodarzem
Wisła Puławy 0-3 Pogoń Siedlce 25 maja, 14:00 (917)
Lukáš Hrnčiar 21, Przemysław Misiak 54, Mateusz Majewski 78

Baraże o udział w Fortuna I lidze

Fortuna I liga 2023/2024

III liga 2023/2024 (I)
III liga 2023/2024 (II)
III liga 2023/2024 (III)
III liga 2023/2024 (IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas