[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2023/2024, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świt Skolwin (Szczecin) 34 85 27 4 3 75-17 16 1 0 47-7 11 3 3 28-10
2.  Elana Toruń 34 71 21 8 5 56-21 12 3 2 30-8 9 5 3 26-13
3.  Unia Swarzędz 34 63 19 6 9 66-46 12 3 2 37-16 7 3 7 29-30
4.  Zawisza Bydgoszcz 34 58 17 7 10 73-38 10 3 4 41-17 7 4 6 32-21
5.  Błękitni Stargard 34 55 17 4 13 80-62 7 3 7 41-31 10 1 6 39-31
6.  Noteć Czarnków 34 50 15 5 14 73-63 9 2 6 44-32 6 3 8 29-31 4 7 2 1 1 9-5
7.  Polonia Środa Wielkopolska 34 50 15 5 14 55-61 8 3 6 25-23 7 2 8 30-38 4 6 2 0 2 7-10
8.  Gedania Gdańsk 34 50 16 2 16 58-56 7 2 8 26-25 9 0 8 32-31 4 4 1 1 2 6-7
9.  Pogoń II Szczecin 34 49 15 4 15 63-60 9 1 7 33-30 6 3 8 30-30 2 6 2 0 0 7-0
10.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 34 49 14 7 13 56-50 6 4 7 32-31 8 3 6 24-19 2 0 0 0 2 0-7
11.  Sokół Kleczew 34 48 14 6 14 59-65 9 2 6 35-32 5 4 8 24-33
12.  Flota Świnoujście 34 46 14 4 16 45-60 6 1 10 24-33 8 3 6 21-27
13.  Vineta Wolin 34 45 13 6 15 42-66 7 5 5 21-22 6 1 10 21-44
14.  Cartusia Kartuzy 34 44 12 8 14 60-51 7 4 6 33-23 5 4 8 27-28
15.  Wikęd Luzino 34 34 10 4 20 48-71 6 2 9 25-30 4 2 11 23-41
16.  Stolem Gniewino 34 33 8 9 17 34-58 4 6 7 17-24 4 3 10 17-34
17.  Unia Solec Kujawski 34 25 7 4 23 40-80 4 3 10 21-35 3 1 13 19-45
18.  KP Starogard Gdański 34 13 2 7 25 39-97 0 2 15 18-53 2 5 10 21-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Świt Skolwin (Szczecin)    1-0 3-1 2-1 3-0 3-0 5-0 2-0 3-1 2-0 2-2 4-0 4-0 2-0 3-0 2-0 3-1 3-1 
 2 Elana Toruń0-0     2-2 1-0 3-0 1-0 2-3 1-0 1-0 1-0 1-0 0-0 1-2 3-1 3-0 3-0 4-0 3-0 
 3 Unia Swarzędz1-0 0-0     2-1 3-0 3-2 1-1 3-4 3-0 0-1 3-1 4-0 4-0 1-0 2-1 4-3 1-0 2-2 
 4 Zawisza Bydgoszcz0-1 0-0 1-1     2-4 3-1 4-0 2-0 3-0 3-1 1-2 2-0 2-2 0-2 4-1 3-1 5-1 6-0 
 5 Błękitni Stargard0-1 3-3 1-3 0-1     2-4 1-3 1-2 2-4 1-1 5-0 3-1 6-1 4-2 2-1 2-2 3-1 5-1 
 6 Noteć Czarnków1-5 0-0 3-1 1-5 1-4     3-1 1-2 5-0 1-1 4-1 2-3 3-4 4-0 5-2 3-0 4-2 3-1 
 7 Polonia Środa Wielkopolska1-0 1-3 1-0 0-2 0-3 1-4     2-1 1-2 1-1 5-1 1-1 3-1 0-2 3-1 2-0 3-1 0-0 
 8 Gedania Gdańsk0-1 0-2 1-2 2-0 3-1 1-1 2-3     2-1 0-3 2-1 4-1 5-1 0-4 1-1 0-1 0-1 3-1 
 9 Pogoń II Szczecin0-4 0-2 3-1 1-1 1-4 2-1 3-0 5-2     2-0 1-4 1-2 1-0 2-4 5-1 2-0 2-1 2-3 
 10 Pogoń Nowe Skalmierzyce1-2 1-2 1-0 2-2 2-3 3-1 3-3 0-2 0-5     1-1 1-2 3-0 1-1 5-2 1-2 5-2 2-1 
 11 Sokół Kleczew2-2 0-1 4-3 4-1 0-2 2-2 0-2 3-2 3-2 1-4     1-2 2-1 3-1 1-2 2-0 3-2 4-3 
 12 Flota Świnoujście1-3 3-0 2-4 0-3 0-3 1-3 3-0 2-1 1-3 0-3 1-2     2-0 1-1 1-4 0-1 4-1 2-1 
 13 Vineta Wolin2-6 1-0 2-1 1-1 0-0 1-2 2-3 2-1 1-1 0-1 2-3 1-0     1-0 2-1 1-1 2-1 0-0 
 14 Cartusia Kartuzy0-1 2-2 1-2 2-0 6-1 4-0 2-1 1-2 2-1 1-3 3-3 1-2 1-2     0-0 1-0 5-2 1-1 
 15 Wikęd Luzino0-1 1-2 1-2 1-7 4-3 1-2 0-4 1-2 0-0 1-0 0-0 1-3 3-0 3-1     5-2 0-1 3-0 
 16 Stolem Gniewino0-0 0-3 1-1 1-1 0-6 2-1 2-0 1-2 0-3 5-0 1-0 0-0 2-3 0-0 0-1     0-0 2-3 
 17 Unia Solec Kujawski1-0 0-2 0-1 0-2 2-3 1-1 3-2 3-6 1-1 0-3 1-0 0-1 0-1 1-6 3-0* 2-3     3-3 
 18 KP Starogard Gdański0-1 0-4 3-4 1-4 1-2 0-4 2-4 1-3 2-6 0-2 0-3 1-3 2-3 2-2 1-5 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 Sokół Kleczew 4 sierpnia, 18:00
Jędrzej Kujawa 10, Patryk Paczuk 39 - Tomasz Kowalczuk 68, 90 (k)
Gedania Gdańsk 2-3 Polonia Środa Wielkopolska 5 sierpnia, 12:00
Miłosz Manuszewski 2, Bartosz Zalewski 56 - Klaudiusz Milachowski 43, Dawid Bałdyga 60, 74
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Machola
Noteć Czarnków 3-4 Vineta Wolin 5 sierpnia, 15:00
Wiktor Kacprzak 4 (k), Daniel Kozak 45, 64 - Adam Nagórski 35, Szymon Emche 77, 82, Cyprian Poniedziałek 90
Wikęd Luzino 1-7 Zawisza Bydgoszcz 5 sierpnia, 15:00 (510)
Przemysław Kostuch 88 - Maciej Koziara 15, 45, 72, Krystian Sanocki 56, Jakub Bojas 71, 90, Maciej Kona 82
Elana Toruń 3-0 Błękitni Stargard 5 sierpnia, 17:00
Jay Jaskólski 29, Kacper Kowalski 50, Maciej Rożnowski 85
Unia Solec Kujawski 2-3 Stolem Gniewino 5 sierpnia, 14:00
Serhij Krawczenko 35, Szymon Babiarz 57 (k) - Patryk Soboczyński 24 (k), 61, Mateusz Dampc 53
Flota Świnoujście 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 sierpnia, 17:00 (630)
Daniel Kaczmarek 36 (k), 68, Patryk Palat 51
Unia Swarzędz 2-2 KP Starogard Gdański 4 sierpnia, 18:00
Adam Borucki 39, Kacper Czajkowski 72 (s) - Karol Zieliński 3, Konrad Kleinschmidt 51
Cartusia Kartuzy 2-1 Pogoń II Szczecin 5 sierpnia, 16:00
Dawid Szałecki 35, Piotr Gryszkiewicz 50 - Hubert Turski 73 (k)

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Sokół Kleczew 3-2 Pogoń II Szczecin 12 sierpnia, 15:00
Jan Andrzejewski 44, Tomasz Kowalczuk 57 (k), Mateusz Wzięch 85 - Hubert Turski 3 (k), Olaf Korczakowski 63
KP Starogard Gdański 2-2 Cartusia Kartuzy 12 sierpnia, 17:00
Konrad Kleinschmidt 3, Mikołaj Mikuła 24 - Óscar Vidal 20, Kornel Przyborowski 81
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Unia Swarzędz 12 sierpnia, 16:00
Patryk Palat 1
Stolem Gniewino 0-0 Flota Świnoujście 11 sierpnia, 18:00 (500)
Błękitni Stargard 3-1 Unia Solec Kujawski 12 sierpnia, 15:00
Damian Niedojad-Bednarczyk 55, 75, Michał Marczak 88 - Hubert Chołuj 37
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Elana Toruń 12 sierpnia, 19:46 (3290)
Vineta Wolin 2-1 Wikęd Luzino 11 sierpnia, 18:00
Kacper Żmudź 25, Szymon Emche 88 - Mateusz Dąbrowski 65 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 1-4 Noteć Czarnków 11 sierpnia, 18:00
Dawid Bałdyga 70 - Wiktor Kacprzak 3, 90, Łukasz Zenger 20, Szymon Piekarski 45
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Gedania Gdańsk 11 sierpnia, 18:00
Szymon Kapelusz 22, Kacper Nowak I 74 (k)

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Gedania Gdańsk 2-1 Sokół Kleczew 18 sierpnia, 18:00
Filip Sosnowski 6, Wojciech Zyska 83 (k) - Mateusz Wzięch 66
Noteć Czarnków 1-5 Świt Skolwin (Szczecin) 19 sierpnia, 14:00 (309)
Szymon Piekarski 13 - Łukasz Święty 12, 45, 58 (k), Dominik Siwiński 52, Kacper Nowak I 90
Wikęd Luzino 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 19 sierpnia, 15:00
Michał Walczak 16, Miłosz Wódecki 42, Jędrzej Drame 75, 90
Elana Toruń 1-2 Vineta Wolin 19 sierpnia, 17:00
Maciej Rożnowski 87 - Kacper Żmudź 83, Kacper Kasperowicz 90
Unia Solec Kujawski 0-2 Zawisza Bydgoszcz 19 sierpnia, 14:00 (590)
Piotr Okuniewicz 53, Michał Graczyk 74
Flota Świnoujście 0-3 Błękitni Stargard 19 sierpnia, 17:00
Konrad Prawucki 26, Bartłomiej Zdunek 34, Michał Marczak 72
Unia Swarzędz 4-3 Stolem Gniewino 18 sierpnia, 18:00
Adrian Laskowski 75, Filip Soboń 88, Jan Paczyński 90, Łukasz Spławski 90 - Paweł Sobczyński 23, 86, Patryk Soboczyński 69 (k)
Cartusia Kartuzy 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 sierpnia, 16:00
Piotr Gryszkiewicz 86 (k) - Patryk Palat 21, 56, Łukasz Grabowski 73
Pogoń II Szczecin 2-3 KP Starogard Gdański 20 sierpnia, 12:00
Adam Frączczak 3, Jakub Pek 77 (s) - Damian Garbacik 52, Daniel Sławiński 55, Mikołaj Chaciński 75
na bocznym boisku nr 3

Kolejka 4 - 23 sierpnia

Sokół Kleczew 4-3 KP Starogard Gdański 23 sierpnia, 17:30
Mateusz Wzięch 24, 78, Michał Zimmer 53, Tomasz Kowalczuk 90 (k) - Mikołaj Mikuła 20, 74, Nikodem Parulski 42
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-5 Pogoń II Szczecin 23 sierpnia, 18:00
Dawid Kroczek 9, Hubert Turski 15 (k), Jędrzej Góral 38, Amin Doustali 73 (k), Antoni Klukowski 90
Stolem Gniewino 0-0 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia, 18:00 (100)
Błękitni Stargard 1-3 Unia Swarzędz 23 sierpnia, 17:00
Damian Niedojad-Bednarczyk 83 - Adam Borucki 7 (k), Krzysztof Biegański 18, Jan Paczyński 50
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Flota Świnoujście 23 sierpnia, 18:00 (300)
Jan Chachuła 32, Jakub Bojas 81
Vineta Wolin 2-1 Unia Solec Kujawski 23 sierpnia, 18:00
Kacper Żmudź 57, Szymon Kurczak 70 - Jakub Nawrocki 48
Polonia Środa Wielkopolska 1-3 Elana Toruń 23 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Korpalski 41 (s) - Damian Lenkiewicz 32, Jay Jaskólski 51, Kamil Piskorski 87
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Wikęd Luzino 23 sierpnia, 18:00
Przemysław Kostuch 13 (s), Szymon Kapelusz 28, Jakub Kuzko 84
Gedania Gdańsk 1-1 Noteć Czarnków 23 sierpnia, 17:30
Paweł Flis 41 - Bartosz Kalupa 87

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Noteć Czarnków 4-1 Sokół Kleczew 26 sierpnia, 16:00
Wiktor Kacprzak 24, 69, Jan Mierzwa 53, Daniel Kozak 55 - Miłosz Matuszewski 79
Wikęd Luzino 1-2 Gedania Gdańsk 27 sierpnia, 11:00
Przemysław Kostuch 3 - Filip Sosnowski 9, 84
Elana Toruń 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 27 sierpnia, 16:00 (350)
Unia Solec Kujawski 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 26 sierpnia, 14:00
Sebastian Pacek 44, 59, Ołeksandr Horwat 71 - Jędrzej Drame 38, Marcin Kaczmarek 90
Flota Świnoujście 2-0 Vineta Wolin 27 sierpnia, 17:00 (640)
Szymon Cybulski 5, Szymon Sarbinowski 76
Unia Swarzędz 2-1 Zawisza Bydgoszcz 26 sierpnia, 13:00
Krzysztof Biegański 65, Filip Soboń 90 - Fabian Leonowicz 82
Cartusia Kartuzy 6-1 Błękitni Stargard 26 sierpnia, 16:00
Piotr Gryszkiewicz 45 (k), 65, Jakub Poręba 55, Dawid Szałecki 57, 66, Sebastian Deja 87 - Damian Niedojad-Bednarczyk 48
Pogoń II Szczecin 2-0 Stolem Gniewino 27 sierpnia, 11:00
Adam Frączczak 39, Błażej Starzycki 67
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 sierpnia, 14:00
Krzysztof Dymarski 49, Daniel Kaczmarek 53

Kolejka 6 - 2-3 września

Sokół Kleczew 1-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 września, 14:00
Miłosz Matuszewski 84 (k) - Daniel Kaczmarek 28, 51, Patryk Palat 49, Kacper Pinkowski 87
Stolem Gniewino 2-3 KP Starogard Gdański 2 września, 16:00
Paweł Sobczyński 33, Patryk Soboczyński 47 - Jakub Pek 14, 74 (k), Filip Łukasik 60
Błękitni Stargard 2-4 Pogoń II Szczecin 2 września, 15:00
Damian Niedojad-Bednarczyk 10, 41 - Dawid Kroczek 7, Olaf Korczakowski 16 (k), Błażej Starzycki 68, Gracjan Hyl 70
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Cartusia Kartuzy 2 września, 17:00
Dawid Szałecki 7, 18
Vineta Wolin 2-1 Unia Swarzędz 1 września, 17:30
Kryspin Leśniak 18, Dawid Gruchała-Węsierski 38 - Krzysztof Biegański 10
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Flota Świnoujście 1 września, 17:00 (250)
Jakub Giełda 67 (k) - Alan Krauze 55
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Unia Solec Kujawski 1 września, 17:30 (650)
Adam Ładziak 1, 48 (k), Szymon Kapelusz 5 - Serhij Krawczenko 55
Gedania Gdańsk 0-2 Elana Toruń 1 września, 17:00 (225)
Kacper Kowalski 23, Maciej Rożnowski 33
Noteć Czarnków 5-2 Wikęd Luzino 2 września, 15:00
Wiktor Kacprzak 12 (k), 27, 90, Łukasz Zenger 18, Piotr Przygocki 83 - Mateusz Dąbrowski 32 (k), Roman Załow 78

Kolejka 7 - 9-10 września

Wikęd Luzino 0-0 Sokół Kleczew 8 września, 17:00
Elana Toruń 1-0 Noteć Czarnków 9 września, 16:00 (400)
Jakub Stawski 78
Unia Solec Kujawski 3-6 Gedania Gdańsk 9 września, 12:00
Sebastian Pacek 9 (k), 19, 25 - Oskar Kujawka 4 (s), Miłosz Manuszewski 45, 84, Filip Sosnowski 62, Konrad Waliszewski 68, Szymon Łukasiewcz 90
Flota Świnoujście 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 września, 17:00 (520)
Kamil Poźniak 63 (k) - Rafał Remisz 9, Dawid Kisły 45 (k), Szymon Kapelusz 89
Unia Swarzędz 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 8 września, 17:00
Krzysztof Biegański 25 - Albert Żerkowski 18
Cartusia Kartuzy 1-2 Vineta Wolin 9 września, 14:00
Wiktor Rachwał 72 - Kacper Żmudź 44, Jakub Ostrowski 67 (k)
Pogoń II Szczecin 1-1 Zawisza Bydgoszcz 10 września, 12:00
Mateusz Bąk 13 - Maciej Koziara 36 (k)
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 1-2 Błękitni Stargard 9 września, 17:00
Damian Garbacik 14 (k) - Adrian Kwiatkowski 24, Michał Marczak 79
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Stolem Gniewino 9 września, 15:00
Daniel Kaczmarek 40 (k) - Patryk Soboczyński 89 (k), Mateusz Gułajski 90 (k)
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Maciej Mikulski, a żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Dawid Dąbrowny

Kolejka 8 - 16-17 września

Sokół Kleczew 2-0 Stolem Gniewino 16 września, 16:00
Michał Zimmer 89, Mateusz Wzięch 90
Błękitni Stargard 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 września, 15:00
Grzegorz Aftyka 85 - Krzysztof Dymarski 69
Zawisza Bydgoszcz 6-0 KP Starogard Gdański 16 września, 19:00
Jakub Bojas 23, Korneliusz Sochań 39, Maciej Koziara 42, Krystian Sanocki 50, Fabian Leonowicz 56, Jan Chachuła 77
Vineta Wolin 1-1 Pogoń II Szczecin 16 września, 12:00
Kacper Żmudź 45 - Antoni Klukowski 53 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 0-2 Cartusia Kartuzy 16 września, 16:00
Óscar Vidal 51, Kamil Banaczek 87
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Unia Swarzędz 15 września, 17:00
Kacper Wojdak 71, Szymon Kapelusz 77, Patryk Paczuk 84 (k) - Kacper Borowiak 20
Gedania Gdańsk 4-1 Flota Świnoujście 16 września, 12:00 (199)
Bartosz Zalewski 14, 36, Przemysław Żukowski 25, Filip Sosnowski 71 - Michał Kwiecień 63
Noteć Czarnków 4-2 Unia Solec Kujawski 15 września, 17:00
Wiktor Kacprzak 9, 29, 79, Szymon Piekarski 58 - Serhij Krawczenko 45, Ołeksandr Horwat 73
Wikęd Luzino 1-2 Elana Toruń 16 września, 12:00
Sebastian Bartlewski 56 - Paweł Karbowiński 29, Mateusz Góra 39

Kolejka 9 - 23-24 września

Elana Toruń 1-0 Sokół Kleczew 23 września, 16:00
Kacper Kowalski 11
Unia Solec Kujawski 3-0 Wikęd Luzino 23 września, 14:30
(wo)
Jakub Krefft 19, Kacper Witkowski 90 (s)
na boisku 0-2; drużyna gości przekroczyła limit zmian
Flota Świnoujście 1-3 Noteć Czarnków 23 września, 16:00 (300)
Szymon Sarbinowski 79 - Szymon Piekarski 2, 21, Wiktor Kacprzak 25 (k)
Unia Swarzędz 3-4 Gedania Gdańsk 22 września, 17:00
Bartosz Łuczak 40, Dominik Chromiński 64, Adrian Laskowski 88 (k) - Konrad Waliszewski 16, Przemysław Żukowski 52, 66, Filip Sosnowski 90
Cartusia Kartuzy 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 23 września, 14:00
Łukasz Święty 36
Pogoń II Szczecin 3-0 Polonia Środa Wielkopolska 22 września, 12:00
Amin Doustali 58 (k), Mateusz Bąk 82, Marcin Szeibe 86
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 2-3 Vineta Wolin 23 września, 16:00
Damian Garbacik 11, Jakub Pek 90 - Dawid Gruchała-Węsierski 20, Adam Nagórski 51, Jakub Maszka 87
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 Zawisza Bydgoszcz 23 września, 15:00 (219)
Daniel Kaczmarek 26, 57 - Jakub Bojas 54, Adam Paliwoda 82
Stolem Gniewino 0-6 Błękitni Stargard 23 września, 16:00
Grzegorz Aftyka 17, 45, Damian Niedojad-Bednarczyk 33, 66, Julian Kamiński 41, Bartłomiej Zdunek 90

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Sokół Kleczew 0-2 Błękitni Stargard 1 października, 15:00
Grzegorz Aftyka 68 (k), 71 (k)
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Stolem Gniewino 1 października, 15:00
Jakub Bojas 33, Cyprian Maciejewski 37, Maciej Koziara 45 (k) - Mateusz Gułajski 80 (k)
Vineta Wolin 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 września, 12:00
Marcin Lis 78
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 KP Starogard Gdański 30 września, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Pogoń II Szczecin 1 października, 14:30
Jędrzej Kujawa 5, Łukasz Święty 68 (k), Dominik Siwiński 86 - Yadegar Rostami 31
Gedania Gdańsk 0-4 Cartusia Kartuzy 30 września, 12:00
Jakub Poręba 24, Paweł Wojowski 60, Kamil Banaczek 66, Adam Tandecki 90
Noteć Czarnków 3-1 Unia Swarzędz 30 września, 15:00
Szymon Piekarski 60, Wiktor Kacprzak 67, 90 (k) - Dominik Chromiński 38
Wikęd Luzino 1-3 Flota Świnoujście 30 września, 13:00 (100)
Nikodem Fiedosewicz 41 (k) - Szymon Cybulski 38, Grzegorz Tarasewicz 87, Davis Boateng 90
Elana Toruń 4-0 Unia Solec Kujawski 1 października, 16:00 (433)
Marcin Kościelecki 39, Damian Lenkiewicz 45, Maciej Rożnowski 83, 89

Kolejka 11 - 7-8 października

Unia Solec Kujawski 1-0 Sokół Kleczew 7 października, 12:00
Modou Camara 5
Flota Świnoujście 3-0 Elana Toruń 7 października, 15:00 (580)
Błażej Jezierski 19, Kamil Poźniak 40, Filip Adamski 88
Unia Swarzędz 2-1 Wikęd Luzino 7 października, 13:00
Krzysztof Biegański 70, Fabian Burzyński 87 - Eryk Sobków 72 (k)
Cartusia Kartuzy 4-0 Noteć Czarnków 7 października, 13:00
Dawid Szałecki 2, Piotr Łysiak 20, Jakub Poręba 22, Óscar Vidal 90
Pogoń II Szczecin 5-2 Gedania Gdańsk 7 października, 12:00
Olaf Korczakowski 41, Mateusz Bąk 60, Gracjan Hyl 67, Kamil Jakubczyk 73, Borys Freilich 79 - Przemysław Żukowski 12, 19
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 6 października, 16:00
Adam Ładziak 6 (k)
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-3 Polonia Środa Wielkopolska 7 października, 14:00
Daniel Kaczmarek 26 (k), 67 (k), Kamil Zadka 43 - Bruno Siedlecki 19, Dawid Bałdyga 20, Klaudiusz Milachowski 90
Stolem Gniewino 2-3 Vineta Wolin 7 października, 15:00
Michał Balewski 7, Rafał Kruczkowski 89 - Bartosz Sitkowski 45, Kacper Żmudź 52, Kacper Kasperowicz 85
Błękitni Stargard 0-1 Zawisza Bydgoszcz 6 października, 16:00 (302)
Piotr Okuniewicz 77
w 90. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Piotr Okuniewicz

Kolejka 12 - 14-15 października

Sokół Kleczew 4-1 Zawisza Bydgoszcz 14 października, 14:00 (230)
Mateusz Wzięch 29, 48, 81, Miłosz Matuszewski 82 - Maciej Koziara 55
Vineta Wolin 0-0 Błękitni Stargard 14 października, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Stolem Gniewino 15 października, 15:00
Dawid Bałdyga 68 (k), Klaudiusz Milachowski 78
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 października, 15:00
Łukasz Święty 15, Jędrzej Kujawa 66
Gedania Gdańsk 3-1 KP Starogard Gdański 14 października, 12:00
Przemysław Żukowski 55, Miłosz Manuszewski 60, Bartosz Zalewski 67 - Nikodem Parulski 37
Noteć Czarnków 5-0 Pogoń II Szczecin 14 października, 15:00 (450)
Szymon Piekarski 5, Mateusz Bąk 8 (s), Michał Zachciał 38, Jan Mierzwa 65, Jędrzej Osowski 82
Wikęd Luzino 3-1 Cartusia Kartuzy 14 października, 13:00 (100)
Dariusz Mienik 48, Jakub Krefft 50, 87 - Marcin Maszota 90 (s)
Unia Solec Kujawski 0-1 Flota Świnoujście 14 października, 12:00 (150)
Patryk Harkot 30
Unia Swarzędz 0-0 Elana Toruń 14 października, 13:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Flota Świnoujście 1-2 Sokół Kleczew 21 października, 14:00 (350)
Szymon Sarbinowski 66 - Gracjan Konieczny 18, Aleksander Kultys 25
Unia Swarzędz 1-0 Unia Solec Kujawski 21 października, 13:00
Mateusz Maluśki 75
Cartusia Kartuzy 2-2 Elana Toruń 31 października, 13:30 (55)
Piotr Łysiak 80, Dawid Szałecki 82 - Maciej Rożnowski 28, Marcin Poręba 90 (s)
w pierwotnym terminie (21 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń II Szczecin 5-1 Wikęd Luzino 22 października, 12:00
Adrian Przyborek 53, Olaf Korczakowski 70 (k), Adam Frączczak 72, Dawid Kroczek 83, Yadegar Rostami 85 - Eryk Sobków 61
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 0-4 Noteć Czarnków 21 października, 15:00
Michał Zachciał 13, Szymon Piekarski 50, 66, Wiktor Kacprzak 87
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 Gedania Gdańsk 21 października, 14:00
Marek Niewiadomski 21, Artur Stawikowski 90 (k)
Stolem Gniewino 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 20 października, 15:00
Błękitni Stargard 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 21 października, 12:00 (150)
Grzegorz Aftyka 90 - Piotr Wujec 13, Mikołaj Stangel 82, Aleksander Kluczyński 87
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Konrad Reszka
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Vineta Wolin 21 października, 14:00 (300)
Maciej Kona 24, Maciej Koziara 58 - Szymon Kurczak 34, Cyprian Poniedziałek 89

Kolejka 14 - 28-29 października

Sokół Kleczew 2-1 Vineta Wolin 28 października, 14:00
Mateusz Wzięch 1, Michał Grobelny 16 - Szymon Kurczak 15
Polonia Środa Wielkopolska 0-2 Zawisza Bydgoszcz 28 października, 15:00
Krystian Sanocki 7, Jakub Bojas 47
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Błękitni Stargard 28 października, 12:00
Dominik Siwiński 14, Jędrzej Kujawa 19, Gracjan Goździk 90
Gedania Gdańsk 0-1 Stolem Gniewino 28 października, 12:00
Patryk Soboczyński 60 (k)
Noteć Czarnków 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 października, 14:00
Mateusz Walczak 17 - Patryk Palat 21
Wikęd Luzino 3-0 KP Starogard Gdański 28 października, 14:30
Konrad Formela 17, 34, Jakub Krefft 66
Elana Toruń 1-0 Pogoń II Szczecin 28 października, 14:00
Kacper Knera 9
Unia Solec Kujawski 1-6 Cartusia Kartuzy 28 października, 12:00
Oskar Kujawka 52 - Piotr Gryszkiewicz 15 (k), 60, Dawid Szałecki 41, 76, Kornel Przyborowski 85, Paweł Wojowski 87
Flota Świnoujście 2-4 Unia Swarzędz 28 października, 13:00 (220)
Szymon Sarbinowski 43, Damian Staniszewski 44 - Eryk Marcinkowski 6, Filip Soboń 57, Krzysztof Biegański 66, Dominik Chromiński 86

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Unia Swarzędz 3-1 Sokół Kleczew 4 listopada, 13:00
Kamil Dałek 27, Dominik Chromiński 85 (k), 90 - Krystian Pawlak 65
Cartusia Kartuzy 1-2 Flota Świnoujście 5 listopada, 13:00 (76)
Piotr Gryszkiewicz 83 - Szymon Cybulski 57, Grzegorz Tarasewicz 58
Pogoń II Szczecin 2-1 Unia Solec Kujawski 3 listopada, 14:00
Gracjan Hyl 78, Adam Frączczak 83 - Serhij Krawczenko 57
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 0-4 Elana Toruń 4 listopada, 13:00 (180)
Kacper Knera 53, Mateusz Góra 57, Maciej Rożnowski 64, Jay Jaskólski 74
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-2 Wikęd Luzino 4 listopada, 12:00
Patryk Palat 36, 51, Łukasz Grabowski 45, Marcin Maszota 48 (s), Grzegorz Wachowiak 81 - Eryk Sobków 47, Jakub Krefft 75
Stolem Gniewino 2-1 Noteć Czarnków 4 listopada, 14:00 (40)
Tomasz Kotwica 33, Arkadiusz Kaczmarek 51 (s) - Wiktor Kacprzak 75
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Błękitni Stargard 1-2 Gedania Gdańsk 4 listopada, 13:00
Damian Niedojad-Bednarczyk 83 - Bartosz Zalewski 24, Marek Niewiadomski 53
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 5 listopada, 13:00 (300)
Jędrzej Kujawa 81
w 88. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Jakub Bojas
Vineta Wolin 2-3 Polonia Środa Wielkopolska 4 listopada, 12:00
Dawid Szala 5, Jakub Ostrowski 63 - Bruno Siedlecki 26, Dawid Bałdyga 34, Jakub Giełda 81

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Sokół Kleczew 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada, 13:00 (100)
Jędrzej Drame 64, Sebastian Lorek 69 (s)
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Vineta Wolin 11 listopada, 13:00 (250)
Rafał Remisz 37, Dominik Siwiński 48, Adam Ładziak 60, Patryk Paczuk 86
Gedania Gdańsk 2-0 Zawisza Bydgoszcz 11 listopada, 12:00
Aleksander Łazarski 89, Bartosz Zalewski 90
Noteć Czarnków 1-4 Błękitni Stargard 11 listopada, 13:00
Szymon Piekarski 11 - Maciej Ignasiak 9, Bartosz Nowicki 14, Grzegorz Aftyka 77, Adrian Kwiatkowski 83
Wikęd Luzino 5-2 Stolem Gniewino 11 listopada, 12:00 (400)
Eryk Sobków 5, 71, Nikodem Fiedosewicz 44, Jakub Krefft 49, 74 - Wiktor Patrzykąt 63, Euzebiusz Belka 73
Elana Toruń 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 listopada, 13:00
Kacper Kowalski 73
Unia Solec Kujawski 3-3 KP Starogard Gdański 11 listopada, 13:00
Szymon Babiarz 20, Serhij Krawczenko 40, Jakub Ryczkowski 72 - Karol Zieliński 59, Bartosz Kuźniarski 90, Damian Garbacik 90
Flota Świnoujście 1-3 Pogoń II Szczecin 11 listopada, 13:00 (400)
Kamil Poźniak 90 (k) - Dawid Kroczek 41 (k), Marcin Szeibe 64, Amin Doustali 78
Unia Swarzędz 1-0 Cartusia Kartuzy 11 listopada, 13:00
Dominik Chromiński 77 (k)

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Cartusia Kartuzy 3-3 Sokół Kleczew 18 listopada, 12:00 (40)
Dawid Szałecki 28, Piotr Łysiak 56, Kornel Przyborowski 77 - Krystian Pawlak 59, Mateusz Wzięch 62 (k), Filip Młodożeniec 62
Pogoń II Szczecin 3-1 Unia Swarzędz 19 listopada, 12:35
Błażej Starzycki 51, Adrian Przyborek 55, Marcin Szeibe 81 - Łukasz Spławski 37
na bocznym boisku nr 3 / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
KP Starogard Gdański 1-3 Flota Świnoujście 18 listopada, 13:00 (50)
Nikodem Parulski 80 - Szymon Cybulski 24 (k), 35 (k), Patryk Harkot 62
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-2 Unia Solec Kujawski 18 listopada, 12:00
Daniel Kaczmarek 36 (k), Marcin Lis 41, Kacper Majerz 50, 89, Łukasz Grabowski 86 - Kacper Witkowski 48, Serhij Krawczenko 56
Błękitni Stargard 2-1 Wikęd Luzino 18 listopada, 13:00
Mateusz Ogrodowski 82, 85 - Konrad Formela 21
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Noteć Czarnków 18 listopada, 13:00
Michał Sacharuk 26, Krystian Sanocki 67, Cyprian Maciejewski 90 - Bartosz Kalupa 53
Vineta Wolin 2-1 Gedania Gdańsk 18 listopada, 12:00
Szymon Emche 26, Szymon Kurczak 42 - Przemysław Żukowski 59 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 18 listopada, 13:00
Kiewin Durueke 31
Elana Toruń 3-0 Stolem Gniewino 18 listopada, 13:00
Maciej Rożnowski 15, Arkadiusz Korpalski 35, Marcin Kościelecki 81

Kolejka 18 - 25-26 listopada

Sokół Kleczew 2-2 Świt Skolwin (Szczecin) 25 listopada, 13:00
Miłosz Matuszewski 29, Michał Grobelny 76 - Szymon Kapelusz 11, Adam Ładziak 88 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Gedania Gdańsk 25 listopada, 12:00
Klaudiusz Milachowski 76, Bruno Siedlecki 82 - Filip Sosnowski 16
Vineta Wolin 1-2 Noteć Czarnków 20 marca, 14:00
Jakub Maszka 7 - Mateusz Walczak 19, Wiktor Kacprzak 56
w pierwotnym terminie (25 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Wikęd Luzino 25 listopada, 13:00
Sebastian Rugowski 15, 74, Patryk Urbański 26 (k), Maciej Koziara 28 - Przemysław Kostuch 66 (k)
Błękitni Stargard 3-3 Elana Toruń 25 listopada, 13:00 (150)
Maciej Liśkiewicz 44, Grzegorz Aftyka 63 (k), Damian Niedojad-Bednarczyk 64 - Maciej Rożnowski 26, 37, Kacper Knera 32
Stolem Gniewino 0-0 Unia Solec Kujawski 20 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (25 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Flota Świnoujście 25 listopada, 12:00 (120)
Daniel Kaczmarek 40 - Patryk Harkot 78, 90
KP Starogard Gdański 3-4 Unia Swarzędz 25 listopada, 13:10
Mikołaj Chaciński 21, Filip Łukasik 81, Nikodem Parulski 90 - Karol Zieliński 9 (s), Dominik Chromiński 63, 74, Kacper Borowiak 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Pogoń II Szczecin 2-4 Cartusia Kartuzy 26 listopada, 12:00
Hubert Turski 16 (k), 60 - Piotr Gryszkiewicz 48 (k), Óscar Vidal 63, Piotr Łysiak 74, Sebastian Deja 82
na Miejskim Obiekcie Sportowym przy ul. Kresowej

Kolejka 19 - 2-3 marca

Pogoń II Szczecin 1-4 Sokół Kleczew 2 marca, 12:00
Mateusz Kaczorek 86 - Mateusz Wzięch 10, Przemysław Kita 19, Jakub Wajman 45, Michał Grobelny 63
na bocznym boisku nr 3
Cartusia Kartuzy 1-1 KP Starogard Gdański 3 marca, 15:30
Jan Kopania 59 - Artur Mąkosa 67
w Sopocie
Unia Swarzędz 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 marca, 15:00
Patryk Palat 85
na bocznym boisku
Flota Świnoujście 0-1 Stolem Gniewino 2 marca, 13:00 (286)
Maciej Biliński 55
Unia Solec Kujawski 2-3 Błękitni Stargard 2 marca, 12:00
Jakub Nawrocki 45, Wojciech Mielcarek 77 (k) - Michał Marczak 9 (k), 58, Konrad Prawucki 45
Elana Toruń 1-0 Zawisza Bydgoszcz 2 marca, 17:00
Maciej Rożnowski 74
Wikęd Luzino 3-0 Vineta Wolin 1 marca, 15:00
Krzysztof Wicki 34, Jakub Krefft 66, Damian Wojda 83
Noteć Czarnków 3-1 Polonia Środa Wielkopolska 2 marca, 14:00
Brajan Burzyński 63, Wiktor Kacprzak 67 (k), 90 - Marcin Kaczmarek 33
Gedania Gdańsk 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 1 marca, 13:30
Szymon Kapelusz 56
w Sopocie

Kolejka 20 - 9-10 marca

Sokół Kleczew 3-2 Gedania Gdańsk 9 marca, 14:00
Mateusz Sopoćko 44, Mateusz Wzięch 76, 90 - Filip Sosnowski 36, 45
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Noteć Czarnków 9 marca, 15:00
Szymon Kapelusz 29, Adam Ładziak 34 (k), Krzysztof Ropski 90
na Miejskim Obiekcie Sportowym przy ul. Kresowej
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Wikęd Luzino 10 marca, 15:00
Bruno Siedlecki 51, Jakub Giełda 61 (k), 90 - Eryk Sobków 72 (k)
Vineta Wolin 1-0 Elana Toruń 9 marca, 12:00
Szymon Kurczak 45
Zawisza Bydgoszcz 5-1 Unia Solec Kujawski 9 marca, 13:00
Jakub Bojas 15, Kamil Włodyka 26, Krystian Sanocki 30, Adam Paliwoda 59, Patryk Urbański 90 - Wahe Mnacakanjan 57
Błękitni Stargard 3-1 Flota Świnoujście 9 marca, 13:00 (300)
Grzegorz Aftyka 19, 90, Olivier Kliś 90 - Gabriel Szygenda 8
Stolem Gniewino 1-1 Unia Swarzędz 9 marca, 14:00
Kamil Patelczyk 84 - Bartosz Łuczak 56
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Cartusia Kartuzy 9 marca, 14:00
Patryk Palat 15 - Piotr Łysiak 85
KP Starogard Gdański 2-6 Pogoń II Szczecin 9 marca, 14:00
Mikołaj Chaciński 64, 69 - Adam Frączczak 17, 50, 60, Kacper Gołębiewski 34, Kamil Jakubczyk 86, Antoni Klukowski 90

Kolejka 21 - 16-17 marca

KP Starogard Gdański 0-3 Sokół Kleczew 16 marca, 14:00
Michał Grobelny 62, Kacper Janiak 64, Kamil Chiliński 81
Pogoń II Szczecin 2-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 marca, 12:00
Adam Frączczak 28, Kamil Jakubczyk 49
na bocznym boisku nr 3
Cartusia Kartuzy 1-0 Stolem Gniewino 16 marca, 15:30
Piotr Gryszkiewicz 14 (k)
w Sopocie
Unia Swarzędz 3-0 Błękitni Stargard 16 marca, 15:00
Tymoteusz Klupś 43, Adam Borucki 79, Adrian Laskowski 89 (k)
Flota Świnoujście 0-3 Zawisza Bydgoszcz 16 marca, 13:00 (740)
Patryk Urbański 6, 71 (k), Jakub Bojas 27
Unia Solec Kujawski 0-1 Vineta Wolin 16 marca, 12:00
Radosław Śledzicki 72
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Sebastian Goc
Elana Toruń 2-3 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca, 14:00
Jay Jaskólski 11, Maciej Rożnowski 80 (k) - Jędrzej Drame 23, 57, Michał Walczak 44
Wikęd Luzino 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 16 marca, 12:00 (140)
Robert Obst 50
Noteć Czarnków 1-2 Gedania Gdańsk 16 marca, 14:00
Wiktor Kacprzak 53 (k) - Filip Sosnowski 64, Marek Niewiadomski 84

Kolejka 22 - 23-24 marca

Sokół Kleczew 2-2 Noteć Czarnków 23 marca, 14:00
Michał Grobelny 7, Mateusz Wzięch 16 (k) - Wiktor Kacprzak 3 (k), 10 (k)
Gedania Gdańsk 1-1 Wikęd Luzino 22 marca, 15:00 (84)
Miłosz Manuszewski 75 - Damian Wojda 90
w Sopocie
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Elana Toruń 23 marca, 15:00 (600)
Kacper Wojdak 28
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Unia Solec Kujawski 23 marca, 16:00
Jędrzej Drame 7, Jakub Giełda 9, 70 - Paweł Woźny 11
Vineta Wolin 1-0 Flota Świnoujście 24 marca, 12:00 (280)
Szymon Kurczak 79
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Unia Swarzędz 23 marca, 13:00 (400)
Patryk Urbański 69 (k) - Tymoteusz Klupś 30
Błękitni Stargard 4-2 Cartusia Kartuzy 23 marca, 14:00 (150)
Michał Marczak 4, Konrad Prawucki 38, Grzegorz Aftyka 54, Bartłomiej Zdunek 78 - Óscar Vidal 51, Piotr Łysiak 71
Stolem Gniewino 0-3 Pogoń II Szczecin 23 marca, 14:00
Olaf Korczakowski 11, Gracjan Hyl 44, Błażej Starzycki 67
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 KP Starogard Gdański 23 marca, 14:00
Marcin Lis 21, Łukasz Grabowski 64 - Karol Zieliński 57 (k)

Kolejka 23 - 30 marca

Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Sokół Kleczew 30 marca, 12:00
Daniel Kaczmarek 6 (k) - Mateusz Wzięch 76
KP Starogard Gdański 1-1 Stolem Gniewino 30 marca, 14:00
Mikołaj Chaciński 81 - Kamil Patelczyk 3 (k)
w 84. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Kamil Patelczyk, a żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Dawid Dąbrowny
Pogoń II Szczecin 1-4 Błękitni Stargard 29 marca, 12:00
Antoni Klukowski 74 (k) - Rafał Jakubowski 12 (s), Michał Marczak 16, 36, 61
na bocznym boisku nr 3
Cartusia Kartuzy 2-0 Zawisza Bydgoszcz 30 marca, 12:00
Dawid Szałecki 34, Piotr Gryszkiewicz 57
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Korneliusz Sochań
Unia Swarzędz 4-0 Vineta Wolin 28 marca, 16:00 (200)
Dominik Chromiński 12, Mateusz Maluśki 16, Krzysztof Biegański 25, Eryk Marcinkowski 67
Flota Świnoujście 3-0 Polonia Środa Wielkopolska 30 marca, 13:00 (470)
Szymon Sarbinowski 51, 66, 81
Unia Solec Kujawski 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 29 marca, 14:00
Mikołaj Rakowski 86
Elana Toruń 1-0 Gedania Gdańsk 30 marca, 15:00
Kamil Kuropatwiński 68
Wikęd Luzino 1-2 Noteć Czarnków 29 marca, 15:30
Roman Załow 47 - Wiktor Kacprzak 16 (k), Eryk Krysztopowicz 57

Kolejka 24 - 6-7 kwietnia

Sokół Kleczew 1-2 Wikęd Luzino 6 kwietnia, 16:00
Kamil Chiliński 45 - Kamil Machałek 15, Dariusz Mienik 78
Noteć Czarnków 0-0 Elana Toruń 6 kwietnia, 14:00 (770)
Gedania Gdańsk 0-1 Unia Solec Kujawski 6 kwietnia, 12:00
Mikołaj Rakowski 40
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Flota Świnoujście 5 kwietnia, 16:30 (550)
Rafał Remisz 29, Szymon Kapelusz 32, Gracjan Goździk 34, Marcel Kasprzak 90
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Unia Swarzędz 7 kwietnia, 12:00
Jędrzej Drame 34
Vineta Wolin 1-0 Cartusia Kartuzy 6 kwietnia, 16:00
Kacper Kasperowicz 77
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Pogoń II Szczecin 6 kwietnia, 15:00
Michał Sacharuk 48, Mateusz Młynarczyk 59, Krystian Sanocki 81
Błękitni Stargard 5-1 KP Starogard Gdański 6 kwietnia, 15:00
Grzegorz Aftyka 3, Michał Marczak 29, 48, 74, Olivier Kliś 87 - Karol Zieliński 42
Stolem Gniewino 5-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 kwietnia, 16:00
Fabian Lengiewicz 3, Rafał Kruczkowski 6, 52, Oskar Śliwowski 56, Jakub Pawlik 65 (s)

Kolejka 25 - 13-14 kwietnia

Stolem Gniewino 1-0 Sokół Kleczew 14 kwietnia, 13:00
Michał Balewski 90 (k)
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-3 Błękitni Stargard 13 kwietnia, 16:00
Daniel Kaczmarek 13, 55 - Michał Marczak 40, 58, Damian Niedojad-Bednarczyk 82
KP Starogard Gdański 1-4 Zawisza Bydgoszcz 13 kwietnia, 16:00 (520)
Karol Zieliński 58 - Jakub Bojas 26, 52, Patryk Urbański 65 (k), Fabian Leonowicz 90
Pogoń II Szczecin 1-0 Vineta Wolin 13 kwietnia, 14:30
Kacper Smoliński 81
na bocznym boisku nr 3
Cartusia Kartuzy 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia, 12:00
Filip Sobiecki 72, Marcin Poręba 84 - Jędrzej Drame 90
Unia Swarzędz 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 12 kwietnia, 17:00 (310)
Łukasz Spławski 26
Flota Świnoujście 2-1 Gedania Gdańsk 13 kwietnia, 15:00 (430)
Błażej Jezierski 44, Szymon Cybulski 77 - Konrad Waliszewski 86
Unia Solec Kujawski 1-1 Noteć Czarnków 12 kwietnia, 17:00
Szymon Babiarz 51 - Wiktor Kacprzak 58 (k)
Elana Toruń 3-0 Wikęd Luzino 13 kwietnia, 15:00
Mateusz Góra 42, 47, Marcin Kościelecki 90

Kolejka 26 - 20-21 kwietnia

Sokół Kleczew 0-1 Elana Toruń 20 kwietnia, 16:00 (100)
Kamil Kuropatwiński 78
Wikęd Luzino 0-1 Unia Solec Kujawski 20 kwietnia, 12:00
Mateusz Szymański 50
Noteć Czarnków 2-3 Flota Świnoujście 20 kwietnia, 15:00 (250)
Arkadiusz Kaczmarek 13, Wiktor Kacprzak 58 - Bartosz Krzysztofek 69, 72, 89
Gedania Gdańsk 1-2 Unia Swarzędz 20 kwietnia, 12:00
Filip Sosnowski 86 - Marcin Szeibe 13, Krzysztof Biegański 75
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Cartusia Kartuzy 20 kwietnia, 17:00
Szymon Kapelusz 66, Gracjan Goździk 69
Polonia Środa Wielkopolska 1-2 Pogoń II Szczecin 20 kwietnia, 17:00
Mikołaj Stangel 4 - Błażej Starzycki 75, Dawid Drumlak 78
Vineta Wolin 0-0 KP Starogard Gdański 20 kwietnia, 14:00
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 kwietnia, 15:00
Adam Paliwoda 7, Ołeksandr Horwat 19, Jakub Bojas 62 - Kacper Nowak II 10 (s)
Błękitni Stargard 2-2 Stolem Gniewino 20 kwietnia, 15:00
Grzegorz Aftyka 38 (k), Damian Niedojad-Bednarczyk 75 - Fryderyk Misztal 19, 40

Kolejka 27 - 27-28 kwietnia

Błękitni Stargard 5-0 Sokół Kleczew 27 kwietnia, 15:00
Michał Marczak 4 (k), 58, Jakub Duda 71, Konrad Prawucki 82, Damian Niedojad-Bednarczyk 90
Stolem Gniewino 1-1 Zawisza Bydgoszcz 28 kwietnia, 13:00
Oskar Śliwowski 22 - Igor Sobieralski 41
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Vineta Wolin 27 kwietnia, 14:00
Patryk Palat 69, 90, Łukasz Grabowski 79
KP Starogard Gdański 2-4 Polonia Środa Wielkopolska 27 kwietnia, 14:00
Mikołaj Mikuła 20, Daniel Sławiński 80 - Bruno Siedlecki 27, Emanuel Mikołajczyk 74, Jędrzej Drame 90 (k), Jakub Giełda 90 (k)
Pogoń II Szczecin 0-4 Świt Skolwin (Szczecin) 26 kwietnia, 17:15 (419)
Szymon Kapelusz 13, Łukasz Święty 19, Rafał Remisz 45, Robert Obst 83
na bocznym boisku nr 3
Cartusia Kartuzy 1-2 Gedania Gdańsk 27 kwietnia, 12:00
Piotr Łysiak 30 (k) - Miłosz Manuszewski 14, Bartosz Borkowski 36
Unia Swarzędz 3-2 Noteć Czarnków 27 kwietnia, 13:00
Adam Borucki 67, Krzysztof Biegański 85, Marcin Szeibe 89 - Szymon Piekarski 10, Wiktor Kacprzak 64
Flota Świnoujście 1-4 Wikęd Luzino 27 kwietnia, 16:00 (385)
Kamil Poźniak 58 - Roman Załow 16, Jakub Krefft 50, 80, Eryk Sobków 61
Unia Solec Kujawski 0-2 Elana Toruń 27 kwietnia, 14:00
Arkadiusz Korpalski 51, Kacper Knera 90

Kolejka 28 - 4-5 maja

Sokół Kleczew 3-2 Unia Solec Kujawski 4 maja, 17:00
Mateusz Wzięch 17 (k), 55, 76 - Kacper Witkowski 39, Cezary Kępczyński 42
Elana Toruń 0-0 Flota Świnoujście 4 maja, 16:00 (560)
Wikęd Luzino 1-2 Unia Swarzędz 1 maja, 15:00
Eryk Sobków 26 - Adrian Chopcia 31, Filip Soboń 77
w pierwotnym terminie (3 maja, 12:00) odwołany / w drugim terminie mecz zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Noteć Czarnków 4-0 Cartusia Kartuzy 3 maja, 15:00
Łukasz Zenger 6, 57, Wiktor Kacprzak 83, 90
Gedania Gdańsk 2-1 Pogoń II Szczecin 1 maja, 12:00
Filip Sosnowski 29, Paweł Flis 88 - Mateusz Bąk 53
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 KP Starogard Gdański 4 maja, 17:30
Kacper Wojdak 3 (k), Szymon Nowicki 49, Łukasz Święty 77 - Karol Zieliński 37 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 maja, 13:00
Jędrzej Drame 35 (k) - Krystian Szczepaniak 73
Vineta Wolin 1-1 Stolem Gniewino 4 maja, 16:00
Kacper Żmudź 57 - Patryk Soboczyński 28 (k)
Zawisza Bydgoszcz 2-4 Błękitni Stargard 3 maja, 16:00
Kamil Włodyka 18, Kacper Nowak II 34 - Grzegorz Aftyka 9, Michał Marczak 39, 60, Ariel Wawszczyk 41

Kolejka 29 - 11-12 maja

Elana Toruń 2-2 Unia Swarzędz 11 maja, 16:00
Marcin Kościelecki 6, Aleksander Kowalski 90 - Łukasz Spławski 82, Mateusz Maluśki 87
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Sokół Kleczew 10 maja, 19:00
Patryk Urbański 79 - Mateusz Sopoćko 6, 85
Błękitni Stargard 6-1 Vineta Wolin 11 maja, 15:00
Michał Marczak 12, 85, Jakub Duda 21, Grzegorz Aftyka 30 (k), Maciej Ignasiak 53, Adrian Kwiatkowski 79 - Szymon Emche 84
Stolem Gniewino 2-0 Polonia Środa Wielkopolska 12 maja, 13:00
Patryk Soboczyński 32 (k), 50
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 11 maja, 14:00
Daniel Kaczmarek 20 (k) - Patryk Paczuk 77, Krzysztof Ropski 82
KP Starogard Gdański 1-3 Gedania Gdańsk 11 maja, 16:00
Konrad Kleinschmidt 48 - Przemysław Żukowski 4, Konrad Waliszewski 64, Paweł Flis 83
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Filip Łukasik
Pogoń II Szczecin 2-1 Noteć Czarnków 11 maja, 12:00
Kamil Jakubczyk 2, Dawid Fornalik 36 - Arkadiusz Kaczmarek 47
na bocznym boisku nr 3
Cartusia Kartuzy 0-0 Wikęd Luzino 10 maja, 17:30 (86)
Flota Świnoujście 4-1 Unia Solec Kujawski 11 maja, 14:00 (400)
Szymon Cybulski 68 (k), Maciej Badowski 74, Mike Janiszewski 89, Szymon Sarbinowski 90 - Szymon Babiarz 58

Kolejka 30 - 15 maja

Sokół Kleczew 1-2 Flota Świnoujście 15 maja, 17:00
Mateusz Wzięch 90 (k) - Grzegorz Tarasewicz 38, Szymon Sarbinowski 87
Unia Solec Kujawski 0-1 Unia Swarzędz 15 maja, 17:00
Krzysztof Biegański 59
Elana Toruń 3-1 Cartusia Kartuzy 15 maja, 17:00
Damian Kacperski 4, Kamil Kuropatwiński 17, Jay Jaskólski 87 - Dawid Szałecki 58
Wikęd Luzino 0-0 Pogoń II Szczecin 15 maja, 17:00
Noteć Czarnków 3-1 KP Starogard Gdański 15 maja, 17:00
Łukasz Norkowski 3, Wiktor Kacprzak 20 (k), Michał Kuskowski 38 - Daniel Sławiński 79
Gedania Gdańsk 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 maja, 17:30
Patryk Palat 5, Daniel Kaczmarek 71 (k), Adam Majewski 90
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Stolem Gniewino 15 maja, 17:30
Szymon Kapelusz 5, Patryk Paczuk 7
Polonia Środa Wielkopolska 0-3 Błękitni Stargard 15 maja, 17:00
Michał Marczak 8, 20 (k), Damian Niedojad-Bednarczyk 86
Vineta Wolin 1-1 Zawisza Bydgoszcz 15 maja, 18:00
Radosław Śledzicki 41 - Fabian Leonowicz 25

Kolejka 31 - 18-19 maja

Vineta Wolin 2-3 Sokół Kleczew 18 maja, 12:00
Michał Grobelny 8 (s), Szymon Emche 72 - Przemysław Kita 36, Gracjan Konieczny 40, Mateusz Wzięch 60
Zawisza Bydgoszcz 4-0 Polonia Środa Wielkopolska 18 maja, 17:00
Fabian Leonowicz 36, 52, 60, Krystian Sanocki 54
Błękitni Stargard 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 19 maja, 17:00
Ernest Hulisz 12
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Konrad Reszka
Stolem Gniewino 1-2 Gedania Gdańsk 18 maja, 16:00
Paweł Sobczyński 30 - Miłosz Manuszewski 24, Filip Sosnowski 70
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Noteć Czarnków 18 maja, 14:00
Patryk Palat 15, 90, Daniel Kaczmarek 83 (k) - Wiktor Kacprzak 46
KP Starogard Gdański 1-5 Wikęd Luzino 18 maja, 14:00 (46)
Karol Zieliński 64 - Damian Wojda 2, 21, Roman Załow 61 (k), Jakub Krefft 68, Szymon Skurat 85
Pogoń II Szczecin 0-2 Elana Toruń 18 maja, 18:00
Kacper Kamiński 6, Aleksander Kowalski 90 (k)
na bocznym boisku nr 3
Cartusia Kartuzy 5-2 Unia Solec Kujawski 18 maja, 14:00
Paweł Wojowski 11, Sebastian Deja 15, Dawid Szałecki 21, Oliwier Dobek 52, Jakub Poręba 62 - Serhij Krawczenko 38, Szymon Babiarz 51
Unia Swarzędz 4-0 Flota Świnoujście 18 maja, 13:00
Dominik Chromiński 4 (k), 64, Adrian Laskowski 54, Mateusz Maluśki 74

Kolejka 32 - 25-26 maja

Sokół Kleczew 4-3 Unia Swarzędz 25 maja, 17:00
Mateusz Wzięch 14 (k), Kamil Chiliński 25, 56, Filip Młodożeniec 40 - Krzysztof Biegański 4, Dominik Chromiński 45 (k), Łukasz Spławski 48
Flota Świnoujście 1-1 Cartusia Kartuzy 25 maja, 17:00 (356)
Maciej Badowski 34 - Piotr Łysiak 65 (k)
Unia Solec Kujawski 1-1 Pogoń II Szczecin 25 maja, 12:00
Serhij Krawczenko 21 - Dawid Kroczek 65
Elana Toruń 3-0 KP Starogard Gdański 25 maja, 17:00 (300)
Mateusz Góra 13, Marcin Kościelecki 67, 75
Wikęd Luzino 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 24 maja, 16:00
Damian Wojda 10
Noteć Czarnków 3-0 Stolem Gniewino 25 maja, 12:00
Łukasz Zenger 43, Szymon Piekarski 51, Wiktor Kacprzak 90 (k)
Gedania Gdańsk 3-1 Błękitni Stargard 25 maja, 12:00
Bartosz Zalewski 16, Artur Stawikowski 75 (k), Bartosz Borkowski 85 - Michał Marczak 34
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Zawisza Bydgoszcz 26 maja, 16:00
Maciej Koziara 56 (k), Adam Ładziak 90 - Patryk Urbański 90
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Vineta Wolin 25 maja, 17:00
Piotr Wujec 22, Mikołaj Witkowski 68, Emanuel Mikołajczyk 77 - Cyprian Poniedziałek 9 (k)

Kolejka 33 - 1-2 czerwca

Polonia Środa Wielkopolska 5-1 Sokół Kleczew 1 czerwca, 17:00
Dawid Bałdyga 37, 56, 86, Klaudiusz Milachowski 65, Bruno Siedlecki 73 - Kamil Chiliński 82
Vineta Wolin 2-6 Świt Skolwin (Szczecin) 1 czerwca, 17:00
Szymon Emche 82, 89 - Krzysztof Ropski 21, 29, Kacper Wojdak 38, Łukasz Święty 58, Robert Obst 65, Adam Ładziak 81
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Gedania Gdańsk 1 czerwca, 17:00
Fabian Leonowicz 18, Jan Chachuła 47
Błękitni Stargard 2-4 Noteć Czarnków 1 czerwca, 15:00
Jakub Duda 45, Damian Niedojad-Bednarczyk 48 - Szymon Piekarski 3, Wiktor Kacprzak 72 (k), Brajan Burzyński 77, Michał Kuskowski 86
Stolem Gniewino 0-1 Wikęd Luzino 1 czerwca, 16:00 (240)
Roman Załow 9
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Elana Toruń 1 czerwca, 16:00 (70)
Daniel Kaczmarek 30 (k) - Mateusz Góra 8, Aleksander Kowalski 66
KP Starogard Gdański 1-2 Unia Solec Kujawski 30 maja, 17:00 (110)
Karol Zieliński 77 - Wojciech Mielcarek 45, Paweł Woźny 59
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 16:00) odwołany
Pogoń II Szczecin 1-2 Flota Świnoujście 30 maja, 17:00 (140)
Jędrzej Góral 7 (k) - Grzegorz Tarasewicz 9, Ricat Qarayev 67
na bocznym boisku nr 3
Cartusia Kartuzy 1-2 Unia Swarzędz 30 maja, 15:00 (200)
Piotr Łysiak 16 - Marcin Szeibe 65, Fabian Burzyński 80

Kolejka 34 - 8-9 czerwca

Stolem Gniewino 0-3 Elana Toruń 8 czerwca, 17:00 (150)
Kamil Kuropatwiński 16, Kacper Knera 39, Kamil Woroniecki 45 (k)
Sokół Kleczew 3-1 Cartusia Kartuzy 8 czerwca, 15:00
Mateusz Wzięch 35, Michał Grobelny 76, Adrian Kaliszan 84 - Jakub Werbiński 87
Unia Swarzędz 3-0 Pogoń II Szczecin 8 czerwca, 17:00
Kacper Borowiak 45, Filip Soboń 60, Jan Paczyński 70
Flota Świnoujście 2-1 KP Starogard Gdański 8 czerwca, 17:00
Rajan Skwara 7, Damian Staniszewski 28 - Kacper Bałamącek 54
Unia Solec Kujawski 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 czerwca, 12:00
Patryk Palat 11, 20, Daniel Kaczmarek 86
Wikęd Luzino 4-3 Błękitni Stargard 8 czerwca, 17:00
Szymon Skurat 11, 51, Jakub Krefft 42, Kamil Machałek 85 - Michał Marczak 34, 82 (k), Damian Niedojad-Bednarczyk 90
Noteć Czarnków 1-5 Zawisza Bydgoszcz 8 czerwca, 17:00 (750)
Kacper Mula 88 - Patryk Urbański 18, Igor Sobieralski 32, Jakub Bojas 64, 73, Paweł Łydkowski 77
Gedania Gdańsk 5-1 Vineta Wolin 7 czerwca, 18:00
Bartosz Borkowski 7, Bartosz Zalewski 41, Filip Sosnowski 51, 59, Ryszard Sumiński 86 - Mateusz Koniuszy 89 (k)
Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Polonia Środa Wielkopolska 7 czerwca, 17:00
Szymon Kapelusz 5, 9, 39, Rafał Remisz 51, Damian Ciechanowski 76

II liga 2023/2024

III liga 2023/2024 (I)
III liga 2023/2024 (III)
III liga 2023/2024 (IV)

IV liga 2023/2024 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2023/2024 (pomorska)
IV liga Artbud 2023/2024 (wielkopolska)
IV liga 2023/2024 (zachodniopomorska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas