[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

Runda wstępna - 21-22 sierpnia

Huragan II Smolno 3-5 Arka Prusewo 21 sierpnia, 17:00
Chopina Wejherowo 1-5 Kaszuby Połchowo 22 sierpnia, 17:00
Marynarka Wojenna RP Gdynia 15-0 Amigo Przyjaźń 20 sierpnia, 19:30
Wicher Łebcz 3-7 Korona II Żelistrzewo 22 sierpnia, 14:00
KP Puck 0-3 Damor Rumia 1 września, 18:00
(wo)
odwołany
Sztorm Mosty 1-2 Relaks Mechowo 15 września, 17:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) przerwany w 21. minucie przy stanie 0-2 / w drugim terminie dokończony
Klif Chłapowo 5-4 OKS Janowo (Rumia) 22 sierpnia, 18:00
Orzeł II Trąbki Wielkie 3-2 Orzeł Jasień (Gdańsk) 21 sierpnia, 15:00
Polityczni Sopot 3-2 UKS Klukowo 25 sierpnia, 18:00
GTS Mokry Dwór 2-4 KS Sulmin 22 sierpnia, 16:00
GKS II Kolbudy 1-6 LZS Bojano 21 sierpnia, 17:00
Lechia Gdańsk (oldboje) 5-0 Karlikowo Sopot 25 sierpnia, 18:30
Rozstaje Gdańsk 0-4 GTS Rokitnica 22 sierpnia, 18:00
Gryf II Goręczyno 4-0 KS Mściszewice 21 sierpnia, 17:00
Styna Godziszewo 2-3 LZS Bytonia 22 sierpnia, 14:00
Victoria II Kaliska 3-0 Gwiazda Karsin 21 sierpnia, 16:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-4 Bałtyk Sztutowo 21 sierpnia, 16:00
Czarni Straszewo 2-3 Bursztyn Gniszewo 21 sierpnia, 17:00
Olimpia Czersk 1-3 Huragan Nowe Polaszki 21 sierpnia, 16:00
Mat Ciechocin 0-3 MKP Szlachta
(wo)
Zieloni Marzęcino 2-1 Jurand Lasowice Wielkie 21 sierpnia, 18:00
Rodło Kwidzyn (oldboje) 2-1 Nogat Malbork 21 sierpnia, 16:00
pd.

I runda - 15 września

MKS Władysławowo 5-1 KS Kębłowo 15 września, 16:45
Arka Prusewo 1-6 Gryf II Wejherowo 15 września, 16:45
Huragan Smolno 3-6 Orkan II Rumia 15 września, 16:45
Kaszuby Połchowo 1-17 KS Chwaszczyno 15 września, 16:45
Marynarka Wojenna RP Gdynia 2-2 Błękitni Sobowidz 15 września, 19:30
pd. k. 4-2
Orzeł II Choczewo 0-4 Nörda Karwia 15 września, 16:45
Korona II Żelistrzewo 0-5 GKS Luzino 15 września, 16:45
Wicher Wierzchucino 3-2 Sokół Bożepole Wielkie 15 września, 16:45
Damor Rumia 1-5 Olimpia Osowa (Gdańsk) 15 września, 16:45
pd.
Relaks Mechowo 1-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 22 września, 16:45
Słupia Sulęczyno 0-4 Ceramik Łubiana 15 września, 16:45
Klif Chłapowo 0-8 Stolem Gniewino 15 września, 16:45
Gryf II Goręczyno 0-3 GKS Sierakowice 15 września, 16:45
(wo)
Orzeł II Trąbki Wielkie 0-9 Czarni Przemysław 15 września, 16:45
Kaszubia Starzyno 2-4 Orzeł Choczewo 15 września, 16:45
Polityczni Sopot 3-3 Osiczanka Osice 15 września, 16:45
pd. k. 4-2
Bałtyk II Gdynia 7-4 Amator Kiełpino 15 września, 16:45
KS Sulmin 2-1 Korona Cedry Małe 15 września, 16:45
Fosfory Wiślinka 2-7 Czarni Pruszcz Gdański 15 września, 16:45
LZS Bojano 6-4 Wisła Steblewo 22 września, 16:45
Zryw Sławoszyno 8-5 Korona Żelistrzewo 15 września, 16:45
Cartusia II Kartuzy 3-1 Radunia Stężyca 15 września, 16:45
Lechia Gdańsk (oldboje) 5-3 Delta Miłoradz 22 września, 17:30
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Sporting Leźno 3-0 GTS Pszczółki 22 września, 16:45
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
GTS Rokitnica 5-2 Sokół Ełganowo 22 września, 16:45
Victoria Kaliska 2-0 Tęcza Brusy 22 września, 16:45
Gryf Goręczyno 2-5 Wda Lipusz 22 września, 16:45
Morena Gdańsk 2-5 Orzeł Trąbki Wielkie 22 września, 16:45
LZS Bytonia 7-3 Agri Kulice 22 września, 16:45
Celtic Reda 1-4 Gedania Gdańsk 22 września, 16:45
Victoria II Kaliska 4-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 22 września, 16:45
Barka Łebno 2-4 Grunke Somonino 22 września, 16:45
Bałtyk Sztutowo 2-1 Gryf 2009 II Tczew 22 września, 16:45
pd.
KP Gdynia 1-4 Polonia Gdańsk 22 września, 16:45
Bursztyn Gniszewo 1-4 Wisła Korzeniewo 22 września, 16:45
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-7 Grom Nowy Staw 22 września, 16:45
Huragan Nowe Polaszki 2-4 KP Starogard Gdański 22 września, 16:45
Portowiec Gdańsk 0-2 Centrum Pelplin 22 września, 16:45
MKP Szlachta 1-3 Kornowscy Szarża Krojanty 22 września, 16:45
GTS II Pszczółki 0-3 Okland Szprudowo 22 września, 16:45
(wo)
na boisku 8-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zieloni Marzęcino 3-0 Błękitni Stare Pole 22 września, 16:45
GLKS Różyny 0-4 Relax Ryjewo 15 września, 16:45
Rodło Kwidzyn (oldboje) 1-2 Zawisza Czarne Dolne 22 września, 16:45
Rodło Trzciano 4-4 Rodło Kwidzyn 22 września, 16:45
pd. k. 3-1

II runda - 6 października

MKS Władysławowo 4-0 Nörda Karwia 6 października, 16:00
Wicher Wierzchucino 3-4 Gryf II Wejherowo 6 października, 16:00
Zryw Sławoszyno 2-8 Stolem Gniewino 6 października, 16:00
Bałtyk II Gdynia 3-1 Gedania Gdańsk 6 października, 16:00
Marynarka Wojenna RP Gdynia 1-2 Orkan II Rumia 13 października, 19:30
LZS Bojano 10-0 Grunke Somonino 6 października, 16:00
Cartusia II Kartuzy 2-1 GKS Sierakowice 6 października, 16:00
GKS Luzino 1-6 KS Chwaszczyno 6 października, 16:00
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 0-5 Orzeł Choczewo 6 października, 16:00
Polityczni Sopot 2-3 Bałtyk Sztutowo 6 października, 16:00
KS Sulmin 0-5 Polonia Gdańsk 6 października, 16:00
Lechia Gdańsk (oldboje) 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 7 października, 17:30
pd. k. 9-8
GTS Rokitnica 2-3 Czarni Przemysław 6 października, 16:00
LZS Bytonia 2-5 Ceramik Łubiana 6 października, 16:00
Victoria Kaliska 3-0 Orzeł Trąbki Wielkie
(wo)
Orzeł wycofał się z rozgrywek
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-0 Sporting Leźno 6 października, 16:00
Zieloni Marzęcino 5-3 Grom Nowy Staw 6 października, 16:00
pd.
Kornowscy Szarża Krojanty 3-1 Wda Lipusz 6 października, 16:00
Victoria II Kaliska 2-6 KP Starogard Gdański 6 października, 16:00
Okland Szprudowo 3-0 Centrum Pelplin 6 października, 16:00
Zawisza Czarne Dolne 2-5 Relax Ryjewo 6 października, 16:00
Rodło Trzciano 3-2 Wisła Korzeniewo 6 października, 16:00
pd.

III runda - 20-21 listopada

MKS Władysławowo 3-4 Orkan II Rumia 20 listopada, 13:00
pd.
Gryf II Wejherowo 4-1 Orzeł Choczewo 21 listopada, 12:00
Stolem Gniewino 1-3 KS Chwaszczyno 11 listopada, 12:00
LZS Bojano 1-2 Polonia Gdańsk 11 listopada, 11:00
Bałtyk II Gdynia 10-2 Bałtyk Sztutowo 20 listopada, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Lechia Gdańsk (oldboje) 7-3 Cartusia II Kartuzy 21 listopada, 11:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 Okland Szprudowo 20 listopada, 12:00
Victoria Kaliska 0-9 KP Starogard Gdański 21 listopada, 12:00
Zieloni Marzęcino 3-2 Czarni Przemysław 20 listopada, 12:00
Kornowscy Szarża Krojanty 2-4 Ceramik Łubiana 11 listopada, 13:00
Rodło Trzciano 2-3 Relax Ryjewo 11 listopada, 13:00

Puchar Polski 2010/2011 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas