[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

Runda wstępna - 13-14 sierpnia

Marynarka Wojenna RP Gdynia 4-2 Wicher Łebcz 13 sierpnia, 19:00
pd.
Wicher Wierzchucino 3-6 Celtic Reda 13 sierpnia, 18:00
Zryw Sławoszyno 4-6 OKS Janowo (Rumia) 13 sierpnia, 16:00
Joker Karlikowo Krokowa 2-6 KP Gdynia 14 sierpnia, 13:00
Relaks Mechowo 3-0 Zatoka Puck 14 sierpnia, 15:00
Allstars Sopot 6-2 KKS Koleczkowo 13 sierpnia, 16:00
Arka Prusewo 2-1 Klif Chłapowo 13 sierpnia, 18:00
LZS Bojano 3-2 Orzeł Jasień (Gdańsk) 13 sierpnia, 17:00
UKS Klukowo 4-3 Amigo Przyjaźń 13 sierpnia, 16:00
Rozstaje Gdańsk 1-3 Bałtyk Sztutowo 14 sierpnia, 12:00
Lechia Gdańsk (oldboje) 2-5 EX Siedlce (Gdańsk) 17 sierpnia, 19:00
na bocznym boisku
Fosfory Wiślinka 3-7 GTS III Kolbudy 14 sierpnia, 13:00
GTS Mokry Dwór 2-4 GKS II Kolbudy 13 sierpnia, 18:00
GTS Rotmanka 3-5 Karlikowo Sopot 13 sierpnia, 16:30
GTS Rokitnica 1-2 Orzeł Straszyn 13 sierpnia, 15:00
Delta Małżewko 3-1 Sokół Ełganowo 14 sierpnia, 13:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5-1 Gwiazda Karsin 14 sierpnia, 14:00
Wda Czarna Woda 0-3 LZS Bytonia
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Wierzyca Stara Kiszewa 0-7 Victoria II Kaliska 14 sierpnia, 16:00
Bursztyn Gniszewo 2-3 Centrum II Pelplin 13 sierpnia, 18:00
Nogat Malbork 0-2 GLKS Różyny 13 sierpnia, 16:00
Zawisza II Czarne Dolne 0-3 Rodło Trzciano
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Powiśle Pawlice Rakowiec 1-0 Balaton Klasztorek 13 sierpnia, 17:00
Rodło Kwidzyn (oldboje) 4-4 Pogoń Gardeja 25 sierpnia, 17:30
pd. k. 4-3
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 14:00) przerwany w 22. minucie przy stanie 0-0 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony

I runda - 24 sierpnia
Do gry przystępują zespoły z klasy okręgowej.
Jurand Lasowice Wielkie - wolny los

Marynarka Wojenna RP Gdynia 1-6 KS Kębłowo 31 sierpnia, 19:00
Korona Żelistrzewo 2-4 Gryf II Wejherowo 31 sierpnia, 17:30
Celtic Reda 2-4 Orzeł Choczewo 31 sierpnia, 17:30
Nörda Karwia 1-4 Start Mrzezino 31 sierpnia, 17:30
OKS Janowo (Rumia) 1-3 Olimpia Osowa (Gdańsk) 31 sierpnia, 17:30
Barka Łebno 1-2 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 24 sierpnia, 18:00
KP Gdynia 1-2 KS Chwaszczyno 31 sierpnia, 17:30
Sokół Bożepole Wielkie 0-3 MKS Władysławowo 24 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Relaks Mechowo 0-7 Bałtyk II Gdynia 24 sierpnia, 18:00
Huragan Smolno 0-2 Kaszubia Starzyno 24 sierpnia, 18:00
Allstars Sopot 3-12 GKS Kolbudy 31 sierpnia, 17:30
Eko-Prod Szemud 3-5 Stolem Gniewino 24 sierpnia, 18:00
Arka Prusewo 1-7 Orkan II Rumia 24 sierpnia, 18:00
Wda Lipusz 0-3 GKS Sierakowice 31 sierpnia, 17:30
LZS Bojano 2-2 GKS Kowale 31 sierpnia, 17:30
k. 5-4
Gryf Goręczyno 1-2 Radunia Stężyca 31 sierpnia, 17:30
pd.
UKS Klukowo 1-3 Czarni Pruszcz Gdański 31 sierpnia, 17:30
Tęcza Siwiałka 2-5 Ceramik Łubiana 31 sierpnia, 17:30
Bałtyk Sztutowo 1-5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 sierpnia, 17:30
Sztorm Mosty 0-3 Sporting Leźno 24 sierpnia, 18:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie 31 sierpnia, 17:30
Korner Korne 3-1 Kornowscy Szarża Krojanty 24 sierpnia, 18:00
GTS III Kolbudy 0-3 Cartusia II Kartuzy 31 sierpnia, 17:30
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-4 Wisła Steblewo 24 sierpnia, 18:00
pd.
GKS II Kolbudy 3-4 Amator Kiełpino 31 sierpnia, 17:30
pd.
Borowiak Czersk 2-0 Osiczanka Osice 31 sierpnia, 17:30
Karlikowo Sopot 1-3 Gedania Gdańsk 31 sierpnia, 17:30
pd.
Powiśle Czernin 5-0 Czarni Przemysław 31 sierpnia, 17:30
Orzeł Straszyn 5-3 Grom Nowy Staw 31 sierpnia, 17:30
Błękitni Sobowidz 0-3 Centrum Pelplin 24 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Delta Małżewko 1-7 Wisła Długie Pole 31 sierpnia, 17:30
Sokół Lubichowo 5-4 Victoria II Kaliska 24 sierpnia, 18:00
pd.
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-1 Tęcza Brusy 24 sierpnia, 18:00
Morena Gdańsk 2-7 Gryf 2009 II Tczew 30 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Bytonia 0-2 Orzeł Subkowy 30 sierpnia, 17:30
Victoria Kaliska 3-1 Delta Miłoradz 31 sierpnia, 17:30
KS Sulmin 2-6 Zieloni Marzęcino 24 sierpnia, 18:00
Centrum II Pelplin 2-5 Wisła Korzeniewo 31 sierpnia, 17:30
Spójnia Sadlinki 1-1 Zawisza Czarne Dolne 31 sierpnia, 17:30
GLKS Różyny 3-3 Korona Cedry Małe 31 sierpnia, 17:30
Rodło Trzciano 0-6 Rodło Kwidzyn 31 sierpnia, 17:30
Powiśle Pawlice Rakowiec 0-2 Relax Ryjewo 31 sierpnia, 17:30
Rodło Kwidzyn (oldboje) 1-3 Pogoń Prabuty 31 sierpnia, 17:30

II runda - 14 września

MKS Władysławowo 1-2 KS Kębłowo 14 września, 17:00
Kaszubia Starzyno 0-2 Gryf II Wejherowo 14 września, 17:00
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 0-6 Orzeł Choczewo 14 września, 17:00
Bałtyk II Gdynia 4-1 Start Mrzezino 14 września, 17:00
Stolem Gniewino 3-2 Olimpia Osowa (Gdańsk) 14 września, 17:00
Orkan II Rumia 2-4 KS Chwaszczyno 14 września, 17:00
w Chwaszczynie; Orkan gospodarzem
LZS Bojano 2-5 GKS Kolbudy 14 września, 17:00
pd.
Korner Korne 2-5 GKS Sierakowice 14 września, 17:00
Sporting Leźno 2-1 Radunia Stężyca 14 września, 17:00
EX Siedlce (Gdańsk) 0-3 Czarni Pruszcz Gdański 14 września, 17:00
Cartusia II Kartuzy 4-2 Ceramik Łubiana 14 września, 17:00
w Łubianie; Cartusia gospodarzem
Zieloni Marzęcino 5-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 września, 17:00
Wisła Steblewo 3-5 Gedania Gdańsk 14 września, 17:00
pd.
Orzeł Straszyn 3-4 Amator Kiełpino 14 września, 17:00
pd.
Centrum Pelplin 3-0 Wisła Długie Pole 14 września, 17:00
Victoria Kaliska 4-0 Sokół Lubichowo 14 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-0 Borowiak Czersk 14 września, 17:00
GLKS Różyny 1-4 Orzeł Subkowy 14 września, 17:00
Spójnia Sadlinki 0-1 Wisła Korzeniewo 14 września, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-5 Rodło Kwidzyn 14 września, 17:00
Gryf 2009 II Tczew 4-1 Relax Ryjewo 14 września, 17:00
Powiśle Czernin 2-0 Pogoń Prabuty 14 września, 17:00

III runda - 28 września

Bałtyk II Gdynia 1-4 Gryf II Wejherowo 28 września, 16:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Stolem Gniewino 3-0 Orzeł Choczewo 28 września, 16:30
Sporting Leźno 4-2 KS Kębłowo 28 września, 16:30
KS Chwaszczyno 0-4 GKS Sierakowice 28 września, 16:30
Artur Formela ?, ?, 50, Tomasz Płachecki 55
Zieloni Marzęcino 2-2 Gedania Gdańsk 29 września, 16:30
pd. k. 10-9
w Nowym Dworze Gdańskim
Centrum Pelplin 2-4 GKS Kolbudy 28 września, 16:30
Victoria Kaliska 1-0 Amator Kiełpino 28 września, 16:30
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-4 Cartusia II Kartuzy 28 września, 16:30
Orzeł Subkowy 3-2 Czarni Pruszcz Gdański 28 września, 16:30
Gryf 2009 II Tczew 0-1 Rodło Kwidzyn 28 września, 16:30
Powiśle Czernin 3-2 Wisła Korzeniewo 28 września, 16:30

Puchar Polski 2011/2012 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas