[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Pomorski ZPN - Słupsk

I runda - 7 września

Lipniczanka Lipnica 1-2 Drzewiarz Rzeczenica 7 września, 17:00
Błękitni Motarzyno 1-2 Baza 44 Siemirowice 7 września, 17:00
Stars Człuchów 0-2 MKS Debrzno 7 września, 17:00
pd.
Koral II Dębnica 2-1 Brda Przechlewo 7 września, 17:00
Granit Kończewo 2-1 Diament Trzebielino 7 września, 17:00
pd.
Studnica Przytocko 1-3 Garbarnia Kępice 7 września, 17:00
Sokół Kuleszewo 1-3 Echo Biesowice 7 września, 17:00
Słupia Kobylnica 1-5 Gryf II Słupsk 7 września, 17:00
Stal Jezierzyce 2-1 Wybrzeże Objazda 7 września, 17:00
Rowokół Smołdzino 4-0 Victoria Słupsk 7 września, 17:00
Bistal Machowino 1-11 Sparta Sycewice 7 września, 17:00
Klub Sympatyków Gryf Słupsk 4-6 Unia Korzybie 7 września, 17:00
Dąb Kusowo 5-1 Polonez Bobrowniki 7 września, 17:00
KS Włynkówko 2-0 Czarni Bruskowo Wielkie 7 września, 17:00
Skotawa Budowo 1-3 Bytovia II Bytów 7 września, 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 4-0 Koral Maszewo Lęborskie 7 września, 17:00
Zenit Redkowice 1-1 Chrobry Charbrowo 7 września, 17:00
pd. k. 0-3
Start Łebień 0-5 Anioły Garczegorze 7 września, 17:00
Głos Pomorza Słupsk 1-4 GKS Pęplino 8 września, 18:00
Słupia Kwakowo 1-2 Piast Człuchów 7 września, 17:00

II runda - 21 września

Baza 44 Siemirowice 3-0 Drzewiarz Rzeczenica 21 września, 16:30
(wo)
goście nie przyjechali
MKS Debrzno 2-3 Koral II Dębnica 21 września, 16:30
Granit Kończewo 2-0 Piast Człuchów 21 września, 16:30
GKS Pęplino 4-1 Garbarnia Kępice 21 września, 16:30
Echo Biesowice 4-6 Gryf II Słupsk 21 września, 16:30
Rowokół Smołdzino 0-1 Stal Jezierzyce 21 września, 16:30
Unia Korzybie 3-6 Sparta Sycewice 21 września, 16:30
Dąb Kusowo 0-4 KS Włynkówko 21 września, 16:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 1-7 Bytovia II Bytów 21 września, 16:30
Chrobry Charbrowo 2-3 Anioły Garczegorze 21 września, 16:30

III runda - 5 października

Baza 44 Siemirowice 4-2 Koral II Dębnica 5 października, 15:30
nieznany ?, ?, ?, ? - Andrzej Kierski ?, ?
Granit Kończewo 2-1 GKS Pęplino 5 października, 15:30 (50)
Mateusz Bewersdorff 65 (s), Dominik Stachura 85 - Adam Gołąb 60
Stal Jezierzyce 1-1 Gryf II Słupsk 5 października, 15:30
pd. k. 8-9
Wojciech Duszyński 29 - Dariusz Kochański 33
KS Włynkówko 4-3 Sparta Sycewice 5 października, 15:30
Bytovia II Bytów 4-1 Anioły Garczegorze 5 października, 15:30

Puchar Polski 2011/2012 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Pomorski ZPN - Gdańsk)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas