[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

eWinner II liga 2022/2023
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Polkowice 4 10 3 1 0 7-2 1 0 0 2-0 2 1 0 5-2
2.  Kotwica Kołobrzeg 4 10 3 1 0 7-3 1 1 0 2-1 2 0 0 5-2
3.  Wisła Puławy 4 9 3 0 1 8-4 2 0 1 4-2 1 0 0 4-2
4.  Hutnik Kraków 4 7 2 1 1 10-5 2 1 0 9-2 0 0 1 1-3 1 1 0 1 0 0-0
5.  GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 7 2 1 1 3-3 1 0 1 2-3 1 1 0 1-0 1 1 0 1 0 0-0
6.  Stomil Olsztyn 4 6 1 3 0 9-5 1 1 0 8-4 0 2 0 1-1
7.  Znicz Pruszków 4 6 2 0 2 6-7 2 0 0 5-1 0 0 2 1-6
8.  KKS 1925 Kalisz 3 5 1 2 0 7-5 1 1 0 5-3 0 1 0 2-2 2 4 1 1 0 5-3
9.  Olimpia Elbląg 4 5 1 2 1 4-4 0 1 1 2-3 1 1 0 2-1 1 1 0 1 0 2-2
10.  Śląsk II Wrocław 4 5 1 2 1 8-9 0 1 1 1-3 1 1 0 7-6
11.  Garbarnia Kraków 4 5 1 2 1 8-9 1 1 0 5-4 0 1 1 3-5 1 0 0 0 1 1-3
12.  Siarka Tarnobrzeg 4 4 1 1 2 7-11 1 0 1 6-4 0 1 1 1-7
13.  Pogoń Siedlce 4 3 1 0 3 4-6 1 0 1 2-2 0 0 2 2-4 1 0 0 0 1 0-1
14.  Zagłębie II Lubin 4 3 1 0 3 6-12 1 0 1 4-4 0 0 2 2-8 1 3 1 0 0 1-0
15.  Polonia Warszawa 3 2 0 2 1 3-4 0 1 0 1-1 0 1 1 2-3
16.  Lech II Poznań 4 2 0 2 2 8-10 0 1 1 3-4 0 1 1 5-6 1 1 0 1 0 3-3
17.  Radunia Stężyca 4 2 0 2 2 7-10 0 2 0 6-6 0 0 2 1-4 1 1 0 1 0 3-3
18.  Motor Lublin 4 2 0 2 2 4-7 0 1 0 1-1 0 1 2 3-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Górnik Polkowice    2-0 
 2 Kotwica Kołobrzeg    0-0 2-1 
 3 Wisła Puławy    3-1 0-1 1-0 
 4 Hutnik Kraków    0-0 6-0 3-2 
 5 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)0-2     2-1 
 6 Stomil Olsztyn    2-2 6-2 
 7 Znicz Pruszków    2-0 3-1 
 8 KKS 1925 Kalisz2-2     3-1 
 9 Olimpia Elbląg0-1 2-2     
 10 Śląsk II Wrocław0-2     1-1 
 11 Garbarnia Kraków    3-2 2-2 
 12 Siarka Tarnobrzeg2-4 4-0     
 13 Pogoń Siedlce0-1     2-1 
 14 Zagłębie II Lubin3-4 1-0     
 15 Polonia Warszawa1-1     
 16 Lech II Poznań2-3 1-1     
 17 Radunia Stężyca3-3 3-3     
 18 Motor Lublin1-1     

Kolejka 1 - 16-17 lipca

Wisła Puławy 0-1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 lipca, 18:00 (558)
Bartosz Boruń 72
Hutnik Kraków 3-2 Lech II Poznań 16 lipca, 17:00 (550)
Krzysztof Świątek 15, 57, 60 - Filip Wilak 76 (k), Krystian Palacz 86
Siarka Tarnobrzeg 4-0 Znicz Pruszków 16 lipca, 17:00 (2112)
Marcin Stefanik 18 (k), Kamil Adamek 19, Bartosz Sulkowski 77, Szymon Lewicki 90
Radunia Stężyca 3-3 Śląsk II Wrocław 16 lipca, 18:00 (350)
Jakub Letniowski 19, Przemysław Kita 56, Radosław Stępień 79 - Olivier Wypart 8, Szymon Krocz 44 (k), 74
Kotwica Kołobrzeg 0-0 Stomil Olsztyn 17 lipca, 17:00 (2083)
Zagłębie II Lubin 1-0 Pogoń Siedlce 16 lipca, 13:00 (211)
Cheikhou Dieng 52
Polonia Warszawa - KKS 1925 Kalisz 14 września, 19:30
w pierwotnym terminie (17 lipca, 13:00) odwołany na wniosek gospodarzy
Garbarnia Kraków 2-2 Motor Lublin 17 lipca, 13:00 (450)
Adam Żak 28, 67 - Donatas Nakrošius 9 (s), Piotr Ceglarz 32
Olimpia Elbląg 0-1 Górnik Polkowice 17 lipca, 17:00 (982)
Abdallah Hafez 44

Kolejka 2 - 23-24 lipca

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Górnik Polkowice 24 lipca, 19:45 (1056)
Dawid Burka 9, Mariusz Idzik 18
Motor Lublin 1-1 Olimpia Elbląg 23 lipca, 19:00 (2752)
Michał Żebrakowski 55 - Marcin Rajch 89
KKS 1925 Kalisz 3-1 Garbarnia Kraków 23 lipca, 17:00 (742)
Piotr Giel 25, Filip Kendzia 65, Bartosz Gęsior 89 - Kamil Kuczak 74
Pogoń Siedlce 2-1 Polonia Warszawa 23 lipca, 17:00 (999)
Damian Nowak 34, 45 - Krystian Pieczara 57
mecz przerwany w 37. minucie na 29 minut z powodu zamieszek na trybunach
Stomil Olsztyn 6-2 Zagłębie II Lubin 24 lipca, 16:00 (1285)
Filip Wójcik 43, Piotr Kurbiel 52 (k), 62, Jakub Tecław 56 (k), Karol Żwir 75 (k), 86 - Cheikhou Dieng 35, Bartłomiej Kłudka 70
Śląsk II Wrocław 0-2 Kotwica Kołobrzeg 23 lipca, 13:00 (243)
Grzegorz Goncerz 14 (k), 65
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz Pruszków 3-1 Radunia Stężyca 22 lipca, 17:00 (293)
Maciej Firlej 56, 90, Shuma Nagamatsu 81 - Radosław Stępień 53
Lech II Poznań 1-1 Siarka Tarnobrzeg 24 lipca, 16:00
Jakub Zagórski 20 - Pawło Czmełenko 27
we Wronkach / bez udziału publiczności
Wisła Puławy 3-1 Hutnik Kraków 23 lipca, 18:00 (549)
Dawid Retlewski 3, Krystian Puton 15, Damian Kołtański 33 - Michał Zięba 52

Kolejka 3 - 30-31 lipca

Hutnik Kraków 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 31 lipca, 17:00 (820)
Siarka Tarnobrzeg 2-4 Wisła Puławy 30 lipca, 17:00 (1931)
Cezary Stańczyk 2, Szymon Lewicki 44 - Dawid Retlewski 13, 37, 66, Krystian Puton 60 (k)
Radunia Stężyca 3-3 Lech II Poznań 31 lipca, 15:00 (807)
Radosław Stępień 5, 82, Rafał Kosznik 85 - Łukasz Spławski 9, 27, Tomasz Cywka 48
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Znicz Pruszków 30 lipca, 18:00 (1306)
Grzegorz Goncerz 9, Piotr Witasik 49 - Shuma Nagamatsu 32
Zagłębie II Lubin 3-4 Śląsk II Wrocław 30 lipca, 13:00 (248)
Adam Ratajczyk 37, Szymon Kobusiński 39, Bartłomiej Kłudka 72 - Adrian Bukowski 9, Szymon Krocz 21, Michał Szmigiel 68, Miłosz Kurowski 74
Polonia Warszawa 1-1 Stomil Olsztyn 1 sierpnia, 18:15 (1923)
Michał Fidziukiewicz 90 - Jakub Tecław 5
Garbarnia Kraków 3-2 Pogoń Siedlce 31 lipca, 16:00 (100)
Adam Żak 7, Patryk Mularczyk 24, 37 - Damian Nowak 15 (k), Cezary Bujalski 66
Olimpia Elbląg 2-2 KKS 1925 Kalisz 31 lipca, 17:00 (989)
Aron Stasiak 5, Adrian Piekarski 85 - Néstor Gordillo 57, 69 (k)
Górnik Polkowice 2-0 Motor Lublin 30 lipca, 18:00 (421)
Abdallah Hafez 36, Szymon Kiebzak 86

Kolejka 4 - 6-7 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Motor Lublin 6 sierpnia, 18:00 (1405)
Daniel Stanclik 41, 55 (k) - Przemysław Szarek 7
KKS 1925 Kalisz 2-2 Górnik Polkowice 6 sierpnia, 17:00
Piotr Giel 1, 45 (k) - Mariusz Idzik 62 (k), Mateusz Gawlik 90 (s)
Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Elbląg 6 sierpnia, 17:00 (765)
Aron Stasiak 82
Stomil Olsztyn 2-2 Garbarnia Kraków 6 sierpnia, 17:00
Michał Karlikowski 21, Jakub Tecław 87 (k) - Jakub Karbownik 11, Jakub Tecław 54 (s)
Śląsk II Wrocław 1-1 Polonia Warszawa 7 sierpnia, 13:00
Sebastian Bergier 90 - Michał Fidziukiewicz 83
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz Pruszków 2-0 Zagłębie II Lubin 6 sierpnia, 17:00
Krystian Pomorski 50, Maciej Firlej 52
Lech II Poznań 2-3 Kotwica Kołobrzeg 7 sierpnia, 16:00
Tomasz Cywka 9 (k), Filip Wilak 43 - Grzegorz Goncerz 52 (k), Michał Cywiński 76, Sebastian Murawski 90
we Wronkach / bez udziału publiczności / w 76. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Filip Wilak
Wisła Puławy 1-0 Radunia Stężyca 6 sierpnia, 18:00
Ednilson Furtado 45
Hutnik Kraków 6-0 Siarka Tarnobrzeg 7 sierpnia, 16:00
Patryk Serafin 28, 33, Krzysztof Świątek 43 (k), 45 (k), Mark Assinor 73, Patryk Kieliś 89

Kolejka 5 - 10 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 sierpnia, 17:00
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków 10 sierpnia, 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 10 sierpnia, 18:00
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań 10 sierpnia, 17:00
Polonia Warszawa - Znicz Pruszków 11 sierpnia, 19:30
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław 10 sierpnia, 17:00
Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn 10 sierpnia, 19:00
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 10 sierpnia, 18:00
Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz 10 sierpnia, 19:00

Kolejka 6 - 13-14 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - KKS 1925 Kalisz 14 sierpnia, 17:30
Pogoń Siedlce - Motor Lublin 14 sierpnia, 17:00
Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice 13 sierpnia, 16:30
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg 13 sierpnia, 13:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 14 sierpnia, 12:00
Lech II Poznań - Polonia Warszawa 14 sierpnia, 16:00
we Wronkach / bez udziału publiczności
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin 14 sierpnia, 18:00
Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg 14 sierpnia, 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 20-21 sierpnia

Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 sierpnia, 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 20 sierpnia, 18:00
Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków 21 sierpnia, 20:00
Polonia Warszawa - Wisła Puławy 20 sierpnia, 19:11
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 20 sierpnia, 17:00
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław 20 sierpnia, 18:00
Motor Lublin - Stomil Olsztyn 20 sierpnia, 18:00
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 8 - 27-28 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Pogoń Siedlce 26 sierpnia, 17:00
Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin 27 sierpnia, 17:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice 28 sierpnia, 15:30
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
we Wronkach / bez udziału publiczności
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 27 sierpnia, 17:00
Hutnik Kraków - Polonia Warszawa 27 sierpnia, 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie II Lubin 27 sierpnia, 16:00
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 9 - 3-4 września

Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 września, 16:00
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca
Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 3 września, 19:11
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
Górnik Polkowice - Lech II Poznań 3 września, 18:00
Motor Lublin - Znicz Pruszków 4 września, 19:00
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław 4 września, 13:30
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 4 września, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stomil Olsztyn
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Motor Lublin
we Wronkach / bez udziału publiczności
Wisła Puławy - Górnik Polkowice 10 września, 17:00
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 10 września, 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 10 września, 16:00
Radunia Stężyca - Polonia Warszawa 11 września, 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin

Kolejka 11 - 17-18 września

Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 17 września, 19:11
Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków 17 września, 18:00
Motor Lublin - Wisła Puławy 17 września, 18:00
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań 18 września, 13:30
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 17 września, 16:00
Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław

Kolejka 12 - 24-25 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
we Wronkach / bez udziału publiczności
Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz 24 września, 16:00
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Polkowice 24 września, 16:00
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 25 września, 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Garbarnia Kraków
Zagłębie II Lubin - Polonia Warszawa

Kolejka 13 - 1-2 października

Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 października, 18:00
Garbarnia Kraków - Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Polkowice - Radunia Stężyca 1 października, 18:00
Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg 1 października, 17:00
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków 1 października, 17:00
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1 października, 15:00
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 14 - 8-9 października

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
we Wronkach / bez udziału publiczności
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn 8 października, 15:00
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg - KKS 1925 Kalisz 8 października, 16:00
Radunia Stężyca - Motor Lublin
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa - Garbarnia Kraków 8 października, 18:00

Kolejka 15 - 15-16 października

Garbarnia Kraków - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa
Górnik Polkowice - Zagłębie II Lubin 15 października, 18:00
Motor Lublin - Kotwica Kołobrzeg 15 października, 17:00
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 15 października, 17:00
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 15 października, 15:00
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz Pruszków - Lech II Poznań

Kolejka 16 - 22-23 października

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Lech II Poznań
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 22 października, 15:00
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław
Siarka Tarnobrzeg - Stomil Olsztyn 22 października, 14:00
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin - Motor Lublin
Polonia Warszawa - Górnik Polkowice 22 października, 18:00
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg

Kolejka 17 - 29-30 października

Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 29 października, 18:00
Motor Lublin - Polonia Warszawa 29 października, 17:00
KKS 1925 Kalisz - Zagłębie II Lubin 29 października, 17:00
Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg 29 października, 14:00
Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław - Siarka Tarnobrzeg
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - Wisła Puławy
we Wronkach / bez udziału publiczności

Kolejka 18 - 5-6 listopada

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Wisła Puławy
Lech II Poznań - Hutnik Kraków
we Wronkach / bez udziału publiczności
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin 5 listopada, 13:00
KKS 1925 Kalisz - Polonia Warszawa 5 listopada, 17:00
Motor Lublin - Garbarnia Kraków 5 listopada, 17:00
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg

Kolejka 19 - 12-13 listopada

Górnik Polkowice - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
Polonia Warszawa - Pogoń Siedlce 12 listopada, 17:00
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn
Kotwica Kołobrzeg - Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca - Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg - Lech II Poznań
Hutnik Kraków - Wisła Puławy

Kolejka 20 - 25-26 lutego

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Hutnik Kraków
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
Lech II Poznań - Radunia Stężyca
we Wronkach
Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg
Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil Olsztyn - Polonia Warszawa
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
Motor Lublin - Górnik Polkowice

Kolejka 21 - 4-5 marca

Motor Lublin - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Polkowice - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn
Polonia Warszawa - Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin - Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
Radunia Stężyca - Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków

Kolejka 22 - 11-12 marca

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań - Zagłębie II Lubin
we Wronkach
Znicz Pruszków - Polonia Warszawa
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz - Motor Lublin

Kolejka 23 - 18-19 marca

KKS 1925 Kalisz - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Polonia Warszawa - Lech II Poznań
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków
Radunia Stężyca - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 24 - 25-26 marca

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Radunia Stężyca
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg
Hutnik Kraków - Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy - Polonia Warszawa
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
we Wronkach
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil Olsztyn - Motor Lublin
Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 25 - 1-2 kwietnia

Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
KKS 1925 Kalisz - Stomil Olsztyn
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
Polonia Warszawa - Hutnik Kraków
Zagłębie II Lubin - Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca

Kolejka 26 - 8-9 kwietnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca - Zagłębie II Lubin
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Górnik Polkowice
we Wronkach
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce

Kolejka 27 - 15-16 kwietnia

Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Lech II Poznań
Górnik Polkowice - Wisła Puławy
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa - Radunia Stężyca
Zagłębie II Lubin - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 28 - 22-23 kwietnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Zagłębie II Lubin
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa
Radunia Stężyca - Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Górnik Polkowice
Wisła Puławy - Motor Lublin
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
we Wronkach
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław - Stomil Olsztyn
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 29 - 29-30 kwietnia

Śląsk II Wrocław - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy
Motor Lublin - Hutnik Kraków
Górnik Polkowice - Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa - Zagłębie II Lubin

Kolejka 30 - 6-7 maja

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Polonia Warszawa
Zagłębie II Lubin - Garbarnia Kraków
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca - Górnik Polkowice
Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin
Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - Stomil Olsztyn
we Wronkach
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław

Kolejka 31 - 13-14 maja

Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz - Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin - Radunia Stężyca
Górnik Polkowice - Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin
Garbarnia Kraków - Polonia Warszawa

Kolejka 32 - 20-21 maja

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków
Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin - Górnik Polkowice
Kotwica Kołobrzeg - Motor Lublin
Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn
Wisła Puławy - Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
we Wronkach

Kolejka 33 - 27-28 maja

Lech II Poznań - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
we Wronkach
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stomil Olsztyn - Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
Motor Lublin - Zagłębie II Lubin
Górnik Polkowice - Polonia Warszawa
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków

Kolejka 34 - 3-4 czerwca

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
Polonia Warszawa - Motor Lublin
Zagłębie II Lubin - KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn
Siarka Tarnobrzeg - Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Wisła Puławy - Lech II Poznań

Baraże o udział w Fortuna I lidze

Fortuna I liga 2022/2023

III liga 2022/2023 (I)
III liga 2022/2023 (II)
III liga 2022/2023 (III)
III liga 2022/2023 (IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas