[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2022/2023, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Grudziądz 32 70 21 7 4 68-17 9 6 1 30-10 12 1 3 38-7
2.  Pogoń II Szczecin 31 66 19 9 3 66-21 13 3 0 45-7 6 6 3 21-14
3.  Gedania Gdańsk 31 61 19 4 8 58-47 8 1 6 32-30 11 3 2 26-17
4.  Polonia Środa Wielkopolska 32 60 19 3 10 70-51 10 1 5 41-25 9 2 5 29-26
5.  Zawisza Bydgoszcz 31 58 18 4 9 63-37 9 1 6 31-18 9 3 3 32-19
6.  KP Starogard Gdański 31 56 16 8 7 40-30 8 3 5 17-17 8 5 2 23-13
7.  Świt Skolwin (Szczecin) 31 51 15 6 10 55-36 9 3 3 35-11 6 3 7 20-25
8.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 31 45 13 6 12 46-46 5 3 8 19-22 8 3 4 27-24
9.  Sokół Kleczew 31 44 13 5 13 48-44 7 2 6 30-19 6 3 7 18-25
10.  Unia Swarzędz 31 43 11 10 10 37-38 6 6 4 19-15 5 4 6 18-23
11.  Błękitni Stargard 31 41 10 11 10 46-42 3 7 5 17-21 7 4 5 29-21
12.  Cartusia Kartuzy 31 36 9 9 13 31-38 3 5 8 17-24 6 4 5 14-14
13.  Stolem Gniewino 32 34 9 7 16 32-51 7 2 7 22-24 2 5 9 10-27
14.  Unia Solec Kujawski 31 29 7 8 16 35-57 0 5 10 15-32 7 3 6 20-25
15.  Jarota Jarocin 31 27 7 6 18 36-64 3 3 9 15-26 4 3 9 21-38
16.  Vineta Wolin 31 26 5 11 15 39-62 3 5 7 17-24 2 6 8 22-38
17.  Bałtyk Gdynia 31 25 7 4 20 38-65 4 2 10 22-33 3 2 10 16-32
18.  Unia Janikowo 32 10 2 4 26 17-79 2 3 11 9-34 0 1 15 8-45
GKS Przodkowo występuje pod nazwą Cartusia Kartuzy.
Unia Janikowo wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Olimpia Grudziądz    0-0 1-1 1-0 1-1 1-3 2-0 1-1 0-0 2-2 3-0 1-0 4-1 5-1 1-0 4-0 3-0* 
 2 Pogoń II Szczecin2-1     5-0 6-0 5-1 2-1 3-0 2-1 3-0 2-2 1-0 0-0 3-0 4-0 3-0 1-1 3-0* 
 3 Gedania Gdańsk1-1     1-3 0-3 2-4 3-1 4-3 1-3 0-2 2-5 3-0 5-2 1-0 4-0 3-2 2-1 
 4 Polonia Środa Wielkopolska1-4 2-0     2-0 1-2 5-0 2-4 2-3 3-1 0-3 1-1 4-0 2-0 1-0 8-5 4-1 3-1 
 5 Zawisza Bydgoszcz1-0 2-1 1-3 1-3     1-0 0-1 1-2 4-0 4-0 2-0 1-0 0-2 1-2 2-2 5-1 5-1 
 6 KP Starogard Gdański0-2 0-2 0-1 2-1 1-2     1-0 0-0 3-1 1-1 1-0 2-2 1-0 0-3 2-1 2-1 1-0 
 7 Świt Skolwin (Szczecin)0-3* 0-2 1-1 6-0 0-0     6-0 0-1 2-0 3-0 3-1 3-1 5-0 0-0 2-0 4-2 
 8 Pogoń Nowe Skalmierzyce1-2 1-1 0-1 0-1 0-4 1-1 4-2     1-0 0-2 1-0 3-1 1-2 1-2 1-1 1-2 3-0* 
 9 Sokół Kleczew1-0 0-1 1-2 1-0 2-2 2-3     1-0 2-2 1-2 5-0 0-2 7-1 1-2 2-1 4-1 
 10 Unia Swarzędz0-1 1-2 1-3 0-0 1-1 1-1 0-0 1-2     2-1 0-0 2-1 1-1 2-1 3-0 3-1 1-0 
 11 Błękitni Stargard0-4 0-0 1-2 1-2 3-0 1-1 0-2 2-1     0-2 2-2 0-0 2-2 1-1 1-1 3-1 
 12 Cartusia Kartuzy0-0 1-1 1-2 1-5 1-2 1-2 1-0 0-2 4-0 0-2 0-0     1-1 1-3 1-1 1-3 3-0* 
 13 Stolem Gniewino0-4 1-4 2-1 0-0 0-1 0-3 2-1 3-1 4-1 1-2 1-2     0-1 3-2 1-1 1-0 3-0* 
 14 Unia Solec Kujawski0-4 0-1 2-2 3-4 1-2 0-3 1-1 0-1 1-2 1-3 0-1 1-1     2-2 3-3 0-2 
 15 Jarota Jarocin0-3 0-2 1-1 1-2 0-3* 2-3 0-1 1-1 2-3 0-2 1-0 3-0     3-2 0-2 1-1 
 16 Vineta Wolin0-5 2-3 1-3 1-3 1-1 1-1 2-3 0-0 0-0 2-2 1-0 2-0 0-1 1-2     3-0* 
 17 Bałtyk Gdynia1-2 4-3 0-1 2-4 1-5 0-1 1-2 0-2 3-1 2-2 0-3 0-1 0-0 2-4 3-2     3-0* 
 18 Unia Janikowo0-3 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-0 1-1 0-1 0-3* 3-1 3-0     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Gedania Gdańsk 2-5 Błękitni Stargard 6 sierpnia, 12:00
Wojciech Zyska 66, Bartosz Apostołowicz 90 - Konrad Prawucki 40, Jakub Sawczak 43, Oskar Ryk 49, Jakub Stawski 72, Sebastian Ginter 77
Stolem Gniewino 0-4 Olimpia Grudziądz 5 sierpnia, 19:00
Hubert Mich 27, Patryk Winsztal 41, Marcin Warcholak 47, Szymon Stanisławski 83
Świt Skolwin (Szczecin) 6-0 Polonia Środa Wielkopolska 5 sierpnia, 18:00
Szymon Kapelusz 9, 64 (k), Ołeh Synycia 13, Przemysław Kędziora 39, Kacper Wojdak 54, Adam Nagórski 70 (k)
Unia Solec Kujawski 0-1 Cartusia Kartuzy 6 sierpnia, 14:00 (250)
Jakub Poręba 32
Sokół Kleczew 4-1 Unia Janikowo 6 sierpnia, 17:00
Jan Andrzejewski 24, 43, Przemysław Jurków 30, Emanuel Mikołajczyk 90 - Eryk Marszał 17
Vineta Wolin 1-3 Zawisza Bydgoszcz 6 sierpnia, 13:00 (500)
Kacper Litwin 90 - Piotr Okuniewicz 27, 60, Kamil Żylski 63 (k)
Jarota Jarocin 0-2 Pogoń II Szczecin 6 sierpnia, 17:00
Yadegar Rostami 53, Kacper Zaborski 78
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 KP Starogard Gdański 6 sierpnia, 16:00
Daniel Kaczmarek 20 (k) - Przemysław Brzeziański 53
Unia Swarzędz 3-1 Bałtyk Gdynia 6 sierpnia, 13:00 (225)
Jan Paczyński 20, Ernest Korek 48, Damian Pawlak 90 - Mateusz Długołęcki 63 (k)

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Błękitni Stargard 1-1 Bałtyk Gdynia 12 sierpnia, 18:00
Damian Niedojad 57 - Igor Jankowski 85 (k)
KP Starogard Gdański 1-1 Unia Swarzędz 13 sierpnia, 17:00
João Criciúma 81 - Filip Soboń 84
Pogoń II Szczecin 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 sierpnia, 12:00
Kamil Drygas 13, 18 (k) - Krzysztof Dymarski 22
na bocznym boisku nr 3
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Jarota Jarocin 13 sierpnia, 17:00
Wojciech Mielcarek 86 - Sebastian Kamiński 24, Kacper Szaflarski 64
Unia Janikowo 3-1 Vineta Wolin 13 sierpnia, 17:00
Miłosz Matuszewski 12, 62, Mariusz Kryszak 90 - Kamil Wiśniewski 60
Cartusia Kartuzy 4-0 Sokół Kleczew 12 sierpnia, 18:20 (350)
Michał Marczak 5, Krzysztof Iwanowski 31 (k), Damian Garbacik 54, Borys Sobstyl-Jałoszyński 80
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Unia Solec Kujawski 12 sierpnia, 18:00
Jakub Giełda 61, Klaudiusz Milachowski 64
Olimpia Grudziądz 2-0 Świt Skolwin (Szczecin) 12 sierpnia, 18:00 (500)
Amarildo Balotelli 49, Patryk Winsztal 73
Gedania Gdańsk 3-0 Stolem Gniewino 13 sierpnia, 12:00 (165)
Bartosz Zalewski 5, Adam Duda 16, 36

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Stolem Gniewino 1-2 Błękitni Stargard 17 sierpnia, 19:00
Kamil Patelczyk 20 (k) - Sebastian Ginter 72, Oskar Ryk 84
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Gedania Gdańsk 17 sierpnia, 17:00
Patryk Paczuk 83 - Filip Sosnowski 81
Unia Solec Kujawski 0-4 Olimpia Grudziądz 17 sierpnia, 17:30
Patryk Winsztal 9, 24, Sebastian Rogala 32, Denis Gojko 78
Sokół Kleczew 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 17 sierpnia, 17:30
Emanuel Mikołajczyk 31
Vineta Wolin 1-0 Cartusia Kartuzy 17 sierpnia, 18:00
Gracjan Kuśmierek 69
Jarota Jarocin 1-1 Unia Janikowo 17 sierpnia, 17:00
Krzysztof Bartoszak 57 - Adam Kujawski 38
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-4 Zawisza Bydgoszcz 17 sierpnia, 17:00
Adam Paliwoda 35, Piotr Okuniewicz 53, Mateusz Oczkowski 55, Medard Dahms 86
Unia Swarzędz 1-2 Pogoń II Szczecin 17 sierpnia, 17:00
Filip Soboń 15 - Wojciech Lisowski 50, Błażej Starzycki 81
Bałtyk Gdynia 0-1 KP Starogard Gdański 17 sierpnia, 17:00
Konrad Kleinschmidt 20
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Błękitni Stargard 1-1 KP Starogard Gdański 21 sierpnia, 13:00
Przemysław Brzeziański 83 (s) - Piotr Stępień 59
Pogoń II Szczecin 1-1 Bałtyk Gdynia 20 sierpnia, 12:00
Wojciech Lisowski 45 - Karol Fietz 50
na bocznym boisku nr 3
Zawisza Bydgoszcz 4-0 Unia Swarzędz 21 sierpnia, 19:00
Maciej Koziara 10, 41, Patryk Urbański 53, Kamil Żylski 65
Unia Janikowo 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 sierpnia, 17:00
Camilo Villarreal 32 - Daniel Kaczmarek 9 (k), Kamil Zadka 39, Marcin Lis 75 (k)
Cartusia Kartuzy 1-3 Jarota Jarocin 20 sierpnia, 16:00
Krzysztof Iwanowski 70 (k) - Mikołaj Jankowski 56, Krzysztof Bartoszak 58, 85
Polonia Środa Wielkopolska 8-5 Vineta Wolin 20 sierpnia, 14:00
Jędrzej Drame 13, Bartosz Bartkowiak 15, 89, Piotr Skrobosiński 38, Kiewin Durueke 48, Mikołaj Witkowski 55, Piotr Wujec 63, Klaudiusz Milachowski 79 - Marek Niewiada 23, Kamil Wiśniewski 34, 45, 90, Szymon Kurczak 68
Olimpia Grudziądz 0-0 Sokół Kleczew 21 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 5-2 Unia Solec Kujawski 20 sierpnia, 12:00
Paweł Flis 13, Filip Sosnowski 37, Bartosz Zalewski 84, 90, Wojciech Zyska 88 (k) - Sebastian Pacek 4, Ołeksandr Horwat 71
Stolem Gniewino 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 21 sierpnia, 16:00
Patryk Paczuk 33, Jakub Białczyk 72, Jędrzej Kujawa 78

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Błękitni Stargard 28 sierpnia, 18:00
Jędrzej Kujawa 20, Patryk Paczuk 36, Dawid Kisły 90
Unia Solec Kujawski 1-1 Stolem Gniewino 27 sierpnia, 14:00
Sebastian Pacek 5 - Mateusz Wachowiak 60
Sokół Kleczew 1-2 Gedania Gdańsk 27 sierpnia, 16:00
Tomasz Kowalczuk 66 - Michał Gajewski 47, Wojciech Zyska 53 (k)
Vineta Wolin 0-5 Olimpia Grudziądz 27 sierpnia, 17:00
Szymon Doba 15, 55, Oskar Sikorski 38, Kamil Kurowski 58, Amarildo Balotelli 88
Jarota Jarocin 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 27 sierpnia, 17:00
Krzysztof Bartoszak 11 - Piotr Wujec 34, Jakub Giełda 81
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Cartusia Kartuzy 27 sierpnia, 16:00
Kacper Majerz 9, Jakub Goliński 34, Krystian Szczepaniak 69 - Mateusz Trela 42
Unia Swarzędz 1-0 Unia Janikowo 26 sierpnia, 18:00
Adam Borucki 89
Bałtyk Gdynia 1-5 Zawisza Bydgoszcz 26 sierpnia, 17:00
Marcel Sluga 57 - Kamil Żylski 26, 37, Patryk Urbański 50, Sebastian Rugowski 56, Gabriel Falciano 78
na Narodowym Stadionie Rugby
KP Starogard Gdański 0-2 Pogoń II Szczecin 27 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Mruk 30, Mateusz Bąk 62

Kolejka 6 - 3-4 września

Błękitni Stargard 0-0 Pogoń II Szczecin 3 września, 17:00
Zawisza Bydgoszcz 1-0 KP Starogard Gdański 4 września, 12:00
Mateusz Oczkowski 22
Unia Janikowo 3-0 Bałtyk Gdynia 3 września, 15:00
Mariusz Kryszak 31, Adam Kujawski 36, Miłosz Matuszewski 77
Cartusia Kartuzy 0-2 Unia Swarzędz 3 września, 16:00
Marcin Szeibe 64, 68
Polonia Środa Wielkopolska 2-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 września, 17:00
Jędrzej Drame 46, Bartosz Bartkowiak 53 (k) - Jakub Goliński 37, 50, Kacper Majerz 45, Kacper Pinkowski 80
Olimpia Grudziądz 5-1 Jarota Jarocin 2 września, 17:00 (450)
Kamil Kurowski 3, Marcin Warcholak 5 (k), Oskar Sikorski 42, Amarildo Balotelli 59, Erick Salguero 90 - Szymon Komendziński 40
Gedania Gdańsk 4-0 Vineta Wolin 3 września, 12:00
Michał Gajewski 33, Bartosz Zalewski 40, Bartosz Apostołowicz 43, 57
Stolem Gniewino 3-1 Sokół Kleczew 3 września, 16:00
Paweł Sobczyński 45, Wiktor Patrzykąt 48 (k), Dawid Patelczyk 73 - Tomasz Kowalczuk 18 (k)
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Unia Solec Kujawski 2 września, 17:15
Szymon Kapelusz 14, 48, Adam Ładziak 34 (k) - Maciej Słupecki 22

Kolejka 7 - 10-11 września

Unia Solec Kujawski 1-3 Błękitni Stargard 10 września, 14:00
Damian Stasikowski 25 - Kacper Friska 48 (k), Damian Niedojad 58, Adrian Kwiatkowski 77
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Marek Stefańczyk
Sokół Kleczew 2-2 Świt Skolwin (Szczecin) 10 września, 17:00
Fabian Grzelka 56, Mateusz Wzięch 74 - Przemysław Kędziora 23, Adam Ładziak 37 (k)
Vineta Wolin 2-0 Stolem Gniewino 10 września, 12:00
Kamil Wiśniewski 53, Szymon Kurczak 61
Jarota Jarocin 1-1 Gedania Gdańsk 10 września, 17:00
Mikołaj Jankowski 50 - Bartosz Zalewski 84
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Olimpia Grudziądz 10 września, 15:00
Filip Szewczyk 50 - Patryk Winsztal 16, Hubert Mich 49
Unia Swarzędz 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 10 września, 13:00
Bałtyk Gdynia 0-1 Cartusia Kartuzy 10 września, 17:00 (200)
Michał Marczak 3
na Narodowym Stadionie Rugby
KP Starogard Gdański 1-0 Unia Janikowo 10 września, 16:00
Damian Ciechanowski 27
Pogoń II Szczecin 5-1 Zawisza Bydgoszcz 10 września, 12:00
Yadegar Rostami 7, Bartłomiej Mruk 24, Mariusz Fornalczyk 26, Dawid Rezaeian 52, Amin Doustali 90 - Maciej Koziara 77
na bocznym boisku nr 3

Kolejka 8 - 17-18 września

Błękitni Stargard 3-0 Zawisza Bydgoszcz 17 września, 15:00 (360)
Jakub Stawski 45, 80, Damian Niedojad 48
Unia Janikowo 1-1 Pogoń II Szczecin 17 września, 13:00
Takatō Sakai 80 - Olaf Korczakowski 18
Cartusia Kartuzy 1-2 KP Starogard Gdański 16 września, 17:10
Przemysław Żukowski 90 - Patryk Moskiewicz 23, Miłosz Manuszewski 80
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Bałtyk Gdynia 16 września, 16:30
Klaudiusz Milachowski 13, Mikołaj Witkowski 69, Bartosz Bartkowiak 83, Jędrzej Drame 90 - Maciej Kaźmierczak 87
Olimpia Grudziądz 2-2 Unia Swarzędz 17 września, 16:00
Kacper Jarzec 36, Filip Karmański 88 - Marcin Szeibe 52, Jakub Czapliński 72
Gedania Gdańsk 4-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 września, 17:00
Wojciech Zyska 12, 49 (k), 68, Adam Duda 18 - Jakub Goliński 45, Mateusz Nogaj 60, Kacper Majerz 64
Stolem Gniewino 3-2 Jarota Jarocin 16 września, 18:00
Wiktor Patrzykąt 38, Sebastian Bartlewski 90, Krystian Patok 90 (k) - Dominik Konopacki 2, Sebastian Kamiński 16
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Vineta Wolin 17 września, 17:00
Unia Solec Kujawski 0-1 Sokół Kleczew 17 września, 14:00
Fabian Grzelka 13

Kolejka 9 - 24-25 września

Sokół Kleczew 2-2 Błękitni Stargard 24 września, 16:00
Fabian Grzelka 10, 44 - Kacper Friska 66 (k), Damian Niedojad 80
Vineta Wolin 0-1 Unia Solec Kujawski 24 września, 12:30
Maciej Słupecki 59
Jarota Jarocin 2-3 Świt Skolwin (Szczecin) 23 września, 16:00
Krzysztof Bartoszak 65 (k), 90 (k) - Szymon Kapelusz 8, Adam Ładziak 45 (k), Jędrzej Kujawa 70
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Stolem Gniewino 24 września, 14:00
Kacper Majerz 87 - Mateusz Wachowiak 85, Sebastian Bartlewski 90
Unia Swarzędz 1-3 Gedania Gdańsk 24 września, 13:00
Oskar Kozłowski 23 - Filip Sosnowski 60, Adam Duda 73, 78
od 90. minuty w bramce Gedanii stał Wojciech Zyska
Bałtyk Gdynia 1-2 Olimpia Grudziądz 23 września, 18:00
Filip Łukasik 79 - Amarildo Balotelli 45, 62
na Narodowym Stadionie Rugby
KP Starogard Gdański 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 24 września, 16:00
Piotr Łysiak 13 (k), Mateusz Mączyński 80 - Bartosz Bartkowiak 45 (k)
Pogoń II Szczecin 1-0 Cartusia Kartuzy 24 września, 15:30
Jędrzej Góral 63
na bocznym boisku nr 3
Zawisza Bydgoszcz 5-1 Unia Janikowo 24 września, 15:00 (200)
Gabriel Falciano 45, 45, 81, Kamil Żylski 56, Maciej Koziara 58 - Miłosz Matuszewski 35

Kolejka 10 - 1-2 października

Błękitni Stargard 3-1 Unia Janikowo 1 października, 13:00
Konrad Prawucki 6, Adrian Kwiatkowski 47, Jakub Stawski 79 - Krzysztof Cudowski 65
Cartusia Kartuzy 1-2 Zawisza Bydgoszcz 30 września, 16:00 (180)
Krzysztof Iwanowski 3 (k) - Gabriel Falciano 39 (k), Piotr Okuniewicz 56 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Pogoń II Szczecin 1 października, 14:00
Bartosz Bartkowiak 4 (k), Piotr Skrobosiński 43
Olimpia Grudziądz 1-3 KP Starogard Gdański 1 października, 16:00
Kacper Jarzec 57 - Patryk Moskiewicz 61, 73, Grzegorz Ochwat 82
Gedania Gdańsk 3-2 Bałtyk Gdynia 1 października, 12:00 (400)
Adam Duda 23, 47, Filip Sosnowski 31 - Jakub Bach 8, Marcel Sluga 90
Stolem Gniewino 4-1 Unia Swarzędz 1 października, 15:00
Kamil Patelczyk 15, 20, 27, Michał Balewski 33 - Kamil Dałek 4
Świt Skolwin (Szczecin) 6-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 września, 16:30 (150)
Ołeh Synycia 21, Szymon Kapelusz 22, 90 (k), Jędrzej Kujawa 33, Gracjan Goździk 78, Adam Nagórski 89
Unia Solec Kujawski 2-2 Jarota Jarocin 1 października, 14:00
Sebastian Pacek 41, 56 - Kacper Szaflarski 84, Sebastian Kamiński 90
Sokół Kleczew 1-2 Vineta Wolin 1 października, 13:00
Tomasz Kowalczuk 81 (k) - Radosław Cyburt 65 (k), Kryspin Leśniak 83

Kolejka 11 - 8-9 października

Vineta Wolin 2-2 Błękitni Stargard 8 października, 12:00
Jakub Maszka 4, Roman Hutyria 10 - Sebastian Ginter 65, Grzegorz Tarasewicz 84
Jarota Jarocin 1-1 Sokół Kleczew 7 października, 16:00 (250)
Krzysztof Bartoszak 53 - Mateusz Wzięch 68
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Unia Solec Kujawski 8 października, 13:00
Filip Szewczyk 10 - Maciej Słupecki 21 (k), Sebastian Pacek 55
Unia Swarzędz 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 8 października, 13:00
Bałtyk Gdynia 0-0 Stolem Gniewino 8 października, 17:00
na Narodowym Stadionie Rugby
KP Starogard Gdański 0-1 Gedania Gdańsk 7 października, 15:30
Damian Ciechanowski 79 (s)
Pogoń II Szczecin 2-1 Olimpia Grudziądz 9 października, 12:00
Mariusz Fornalczyk 27 (k), Wahan Biczachczjan 54 - Sebastian Rogala 76
na bocznym boisku nr 3
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 8 października, 14:00
Stanisław Wędzelewski 84 - Bartosz Bartkowiak 9 (k), Klaudiusz Milachowski 21, Aleksander Kluczyński 53
Unia Janikowo 0-0 Cartusia Kartuzy 8 października, 16:00
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Szymon Waleński

Kolejka 12 - 15-16 października

Błękitni Stargard 0-2 Cartusia Kartuzy 15 października, 13:00
Przemysław Żukowski 10, Jakub Poręba 46
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Unia Janikowo 15 października, 14:00
Jakub Giełda 58, Krystian Pawlak 62, Mikołaj Witkowski 83 - Takatō Sakai 4
Olimpia Grudziądz 1-1 Zawisza Bydgoszcz 15 października, 15:00 (650)
Denis Gojko 43 - Sebastian Rugowski 30
Gedania Gdańsk 1-1 Pogoń II Szczecin 15 października, 12:00
Michał Gajewski 75 - Oskar Kalenik 13 (k)
Stolem Gniewino 0-1 KP Starogard Gdański 15 października, 15:00
Damian Ciechanowski 15
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Bałtyk Gdynia 14 października, 16:15
Fabian Lengiewicz 12 (s), Kacper Wojdak 40
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Unia Solec Kujawski 1-2 Unia Swarzędz 15 października, 14:00
Ołeksandr Horwat 61 - Michał Miller 54, 62
Sokół Kleczew 2-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 października, 14:00
Kacper Janiak 3, Fabian Grzelka 18 - Kacper Majerz 9, Dominik Domagalski 48 (s), Grzegorz Wachowiak 88
Vineta Wolin 1-2 Jarota Jarocin 15 października, 12:00
Adrian Skorb 90 - Mikołaj Jankowski 45, Marcin Maćkowiak 59

Kolejka 13 - 22-23 października

Jarota Jarocin 2-3 Błękitni Stargard 22 października, 15:30
Ariel Wawszczyk 11 (s), Dominik Konopacki 90 - Adrian Kwiatkowski 49, 83, Damian Niedojad 66
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Vineta Wolin 22 października, 12:00
Kacper Pinkowski 72 - Kamil Wiśniewski 13, Gracjan Kuśmierek 80
Unia Swarzędz 1-2 Sokół Kleczew 22 października, 13:00
Michał Miller 33 - Tomasz Kowalczuk 39 (k), 83
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Radosław Barabasz
Bałtyk Gdynia 2-4 Unia Solec Kujawski 21 października, 18:00
Oskar Bohm 57, Masato Hayashi 79 (s) - Mateusz Zbiranek 41, 52, Sebastian Pacek 74, 87
na Narodowym Stadionie Rugby
KP Starogard Gdański 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 22 października, 15:00
Patryk Moskiewicz 77
Pogoń II Szczecin 0-0 Stolem Gniewino 23 października, 15:00
na bocznym boisku nr 3
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Gedania Gdańsk 23 października, 12:00
Maciej Koziara 89 - Bartosz Zalewski 6, Filip Sosnowski 36, Mateusz Szymański 90
Unia Janikowo 0-3 Olimpia Grudziądz 22 października, 15:00 (250)
Szymon Stanisławski 23, Sebastian Rogala 48, Jakub Nawrocki 71
Cartusia Kartuzy 1-5 Polonia Środa Wielkopolska 22 października, 15:00
Jakub Poręba 28 - Kacper Nowak 8, Klaudiusz Milachowski 30, Krystian Pawlak 55, Bartosz Bartkowiak 65, Piotr Skrobosiński 70

Kolejka 14 - 29-30 października

Błękitni Stargard 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 29 października, 13:00
Damian Niedojad 31 - Jędrzej Drame 13, Mikołaj Witkowski 90
Olimpia Grudziądz 3-0 Cartusia Kartuzy 29 października, 14:00
Amarildo Balotelli 49, Erick Salguero 66, Kamil Kurowski 87 (k)
Gedania Gdańsk 2-1 Unia Janikowo 29 października, 12:00
Wojciech Zyska 7, Adam Duda 76 - Miłosz Matuszewski 56
Stolem Gniewino 0-0 Zawisza Bydgoszcz 29 października, 13:00 (70)
Świt Skolwin (Szczecin) 0-2 Pogoń II Szczecin 28 października, 15:15
Olaf Korczakowski 24, Błażej Starzycki 61
Unia Solec Kujawski 1-2 KP Starogard Gdański 29 października, 13:00
Mateusz Zbiranek 64 - Patryk Moskiewicz 77, João Criciúma 89
Sokół Kleczew 2-1 Bałtyk Gdynia 29 października, 14:00
Tomasz Kowalczuk 44 (k), Mateusz Wzięch 55 - Jan Klimek 84
Vineta Wolin 0-0 Unia Swarzędz 29 października, 15:30
Jarota Jarocin 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 października, 15:00
Kamil Zadka 88

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Błękitni Stargard 5 listopada, 12:00
Marcin Lis 89
Unia Swarzędz 2-1 Jarota Jarocin 5 listopada, 13:00 (150)
Michał Miller 23, Adam Borucki 36 (k) - Sebastian Kamiński 4
Bałtyk Gdynia 3-2 Vineta Wolin 4 listopada, 17:00 (98)
Maciej Kaźmierczak 34, Jakub Bach 46, Miłosz Waszczuk 79 - Szymon Kurczak 74, Roman Hutyria 89
na Narodowym Stadionie Rugby
KP Starogard Gdański 3-1 Sokół Kleczew 5 listopada, 13:00
Piotr Łysiak 26, Mateusz Mączyński 87, Przemysław Brzeziański 90 - Mateusz Wzięch 2
Pogoń II Szczecin 3-0 Unia Solec Kujawski 6 listopada, 12:00
Bartosz Krzysztofek 21, Oskar Kalenik 57, Mateusz Bąk 77
na bocznym boisku nr 3
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 5 listopada, 12:00
Patryk Baranowski 90
Unia Janikowo 1-1 Stolem Gniewino 5 listopada, 14:00
Adam Kujawski 24 - Mateusz Wachowiak 90
Cartusia Kartuzy 1-2 Gedania Gdańsk 5 listopada, 14:00
Przemysław Żukowski 18 (k) - Wojciech Zyska 35 (k), 83 (k)
od 82. minuty w bramce Cartusii stał Paweł Matejek
Polonia Środa Wielkopolska 1-4 Olimpia Grudziądz 5 listopada, 12:00
Krystian Pawlak 69 - Patryk Winsztal 6, 27, Amarildo Balotelli 43, Jakub Nawrocki 49

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Błękitni Stargard 0-4 Olimpia Grudziądz 12 listopada, 13:00
Patryk Winsztal 44, Sebastian Rogala 49, Szymon Stanisławski 65, 79
Gedania Gdańsk 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada, 12:00
Kamil Kankowski 71 - Piotr Wujec 22, Bartosz Bartkowiak 48 (k), Jakub Giełda 57
Stolem Gniewino 1-2 Cartusia Kartuzy 11 listopada, 13:00 (100)
Kamil Patelczyk 80 - Jakub Poręba 54, Maksym Zełenewycz 90
Świt Skolwin (Szczecin) 4-2 Unia Janikowo 11 listopada, 12:00
Szymon Kapelusz 6, Ołeh Synycia 16, 20, Adam Nagórski 87 - Dawid Zaborowski 10, Mateusz Ławniczak 58
Unia Solec Kujawski 3-4 Zawisza Bydgoszcz 12 listopada, 13:00
Masato Hayashi 30, Maciej Słupecki 34 (k), Ołeksandr Horwat 45 - Maciej Koziara 60, Piotr Okuniewicz 65, Patryk Urbański 72 (k), Korneliusz Sochań 86
Sokół Kleczew 0-1 Pogoń II Szczecin 11 listopada, 13:00 (70)
Wojciech Lisowski 32
Vineta Wolin 1-1 KP Starogard Gdański 12 listopada, 13:00
Kryspin Leśniak 90 - Serhij Napołow 23
Jarota Jarocin 0-2 Bałtyk Gdynia 13 listopada, 13:45
Oskar Bohm 3, Karol Fietz 69
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 Unia Swarzędz 12 listopada, 12:00
Wojciech Antczak 53, Ernest Korek 82
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Mateusz Nogaj

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Unia Swarzędz 2-1 Błękitni Stargard 19 listopada, 13:00
Maciej Liśkiewicz 32 (s), Jan Paczyński 81 - Maciej Liśkiewicz 60
Bałtyk Gdynia 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 listopada, 11:00
Kacper Majerz 13, Krystian Szczepaniak 38
na Narodowym Stadionie Rugby
KP Starogard Gdański 2-1 Jarota Jarocin 15 marca, 15:30
Rafał Remisz 2, Janusz Surdykowski 68 (k) - Dawid Idzikowski 79
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń II Szczecin 3-0 Vineta Wolin 18 listopada, 17:00
Mateusz Bąk 5, Bartosz Krzysztofek 13, Mikołaj Leszczyński 90
na bocznym boisku nr 3
Zawisza Bydgoszcz 4-0 Sokół Kleczew 19 listopada, 12:00
Wojciech Mielcarek 28, Patryk Urbański 58 (k), Mateusz Oczkowski 66, Piotr Okuniewicz 73
Unia Janikowo 0-1 Unia Solec Kujawski 19 listopada, 12:30 (120)
Daniel Katerla 61
Cartusia Kartuzy 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 listopada, 12:00
Przemysław Żukowski 78
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 Stolem Gniewino 19 listopada, 13:00
Kacper Nowak 15, Bartosz Bartkowiak 38, Jędrzej Drame 68, Michał Walczak 77 (k)
Olimpia Grudziądz 1-1 Gedania Gdańsk 25 lutego, 14:00 (400)
Szymon Stanisławski 72 - Bartosz Zalewski 60
w pierwotnym terminie (19 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 4-5 marca

Błękitni Stargard 1-2 Gedania Gdańsk 4 marca, 13:00 (200)
Kacper Friska 49 (k) - Adam Duda 4, Paweł Flis 67
na Euroboisku
Olimpia Grudziądz 1-0 Stolem Gniewino 3 marca, 15:00
Oskar Sikorski 9
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Świt Skolwin (Szczecin) 4 marca, 15:00
Jędrzej Drame 13, Kacper Nowak 18, Bartosz Bartkowiak 24, 45, Antoni Prałat 77
Cartusia Kartuzy 1-1 Unia Solec Kujawski 4 marca, 12:00
Michał Marczak 62 - Kamil Żylski 67
Unia Janikowo 0-3 Sokół Kleczew
(wo)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Vineta Wolin 4 marca, 12:00
Patryk Urbański 13 (k), Medard Dahms 57 - Szymon Kurczak 43, Adam Nagórski 45
Pogoń II Szczecin 4-0 Jarota Jarocin 4 marca, 12:00
Mateusz Bąk 29, 45, Yadegar Rostami 39, Kacper Łukasiak 83
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 marca, 14:00
Bałtyk Gdynia 2-2 Unia Swarzędz 4 marca, 17:00
Marcel Sluga 49, Jan Klimek 65 - Michał Miller 27, 87
na Narodowym Stadionie Rugby / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Stanisław Jarysz

Kolejka 19 - 11-12 marca

Bałtyk Gdynia 0-3 Błękitni Stargard 11 marca, 17:00 (150)
Maciej Liśkiewicz 64, Konrad Prawucki 70, 71
na Narodowym Stadionie Rugby
Unia Swarzędz 1-1 KP Starogard Gdański 11 marca, 13:00
Filip Soboń 90 - Konrad Kleinschmidt 2
na bocznym boisku
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Pogoń II Szczecin 19 kwietnia, 17:00
Patryk Palat 19 - Kacper Łukasiak 36
w pierwotnym terminie (11 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany
Jarota Jarocin 0-3 Zawisza Bydgoszcz 11 marca, 15:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie przygotowali boiska
Vineta Wolin 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Sokół Kleczew 1-2 Cartusia Kartuzy 11 marca, 14:00
Krzysztof Iwanowski 15 (s) - Damian Garbacik 29, 38 (k)
żółtymi kartkami zostali także ukarani rezerwowi zawodnicy gospodarzy - Sebastian Lorek - oraz gości - Patryk Kotłowski
Unia Solec Kujawski 2-2 Polonia Środa Wielkopolska 12 marca, 12:00
Kamil Żylski 46, Sebastian Pacek 89 - Kacper Nowak 59, Kiewin Durueke 90
w Środzie Wielkopolskiej; Unia gospodarzem
Świt Skolwin (Szczecin) 0-3 Olimpia Grudziądz 11 marca, 15:30
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie przygotowali boiska
Stolem Gniewino 2-1 Gedania Gdańsk 11 marca, 15:00
Mateusz Dampc 23, Paweł Sobczyński 78 - Wojciech Zyska 83 (k)

Kolejka 20 - 18-19 marca

Błękitni Stargard 2-2 Stolem Gniewino 18 marca, 13:00
Konrad Prawucki 22, Jakub Sawczak 83 - Patryk Soboczyński 61, Filip Tomasiewicz 71
Gedania Gdańsk 3-1 Świt Skolwin (Szczecin) 18 marca, 12:00
Wojciech Zyska 33 (k), Marek Niewiadomski 44, Adam Duda 79 - Szymon Kapelusz 2
Olimpia Grudziądz 4-1 Unia Solec Kujawski 17 marca, 15:30
Kacper Witkowski 38 (s), Konrad Gutowski 49, Amarildo Balotelli 62, Krzysztof Wicki 78 - Masato Hayashi 60
Polonia Środa Wielkopolska 2-3 Sokół Kleczew 18 marca, 15:00
Kacper Nowak 5, Aleksander Kluczyński 15 - Tomasz Kowalczuk 22, Krystian Pawlak 56, Fabian Grzelka 80
Cartusia Kartuzy 1-1 Vineta Wolin 18 marca, 12:00
Piotr Gryszkiewicz 23 - Adam Nagórski 88
Unia Janikowo 0-3 Jarota Jarocin
(wo)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 marca, 14:00
Patryk Urbański 80 - Daniel Kaczmarek 20 (k), Kacper Majerz 38
Pogoń II Szczecin 3-0 Unia Swarzędz 19 marca, 12:20
Bartosz Krzysztofek 10, Kacper Łukasiak 72, Kacper Zaborski 83
na bocznym boisku nr 3 / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
KP Starogard Gdański 2-1 Bałtyk Gdynia 19 marca, 14:00 (322)
Miłosz Manuszewski 45, 75 - Jan Bożym 84

Kolejka 21 - 25-26 marca

KP Starogard Gdański 1-0 Błękitni Stargard 25 marca, 15:00
Daniel Górski 27
Bałtyk Gdynia 4-3 Pogoń II Szczecin 25 marca, 17:00
Karol Fietz 33, Oktawian Skrzecz 64, 77, Igor Jankowski 90 - Olaf Korczakowski 22, 55, Wojciech Lisowski 72
na Narodowym Stadionie Rugby
Unia Swarzędz 1-1 Zawisza Bydgoszcz 25 marca, 13:00
Adam Borucki 17 (k) - Patryk Urbański 68 (k)
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Jarota Jarocin 0-2 Cartusia Kartuzy 25 marca, 15:30
Jakub Poręba 33, Mateusz Sopoćko 65
Vineta Wolin 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 25 marca, 12:30
Piotr Wujec 63 (s) - Mikołaj Witkowski 25, Kacper Nowak 68, Bartosz Bartkowiak 89
Sokół Kleczew 1-0 Olimpia Grudziądz 25 marca, 15:00
Kacper Janiak 3
Unia Solec Kujawski 0-1 Gedania Gdańsk 25 marca, 14:00
Paweł Flis 7
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Stolem Gniewino 26 marca, 16:00
Ołeh Synycia 49, Dominik Dziąbek 88, Adam Ładziak 90 - Mateusz Wachowiak 45

Kolejka 22 - 1-2 kwietnia

Błękitni Stargard 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 1 kwietnia, 13:00
Szymon Kapelusz 76, Przemysław Kędziora 87
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Konrad Prawucki
Stolem Gniewino 0-1 Unia Solec Kujawski 1 kwietnia, 15:00
Maciej Słupecki 90
Gedania Gdańsk 1-3 Sokół Kleczew 1 kwietnia, 12:00 (130)
Bartosz Zalewski 18 - Krystian Pawlak 11, 55, Fabian Grzelka 40
Olimpia Grudziądz 1-0 Vineta Wolin 1 kwietnia, 16:00
Amarildo Balotelli 1
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Jarota Jarocin 1 kwietnia, 16:00
Antoni Prałat 37
Cartusia Kartuzy 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 kwietnia, 14:00
Patryk Palat 19, Filip Szewczyk 90
Unia Janikowo 0-3 Unia Swarzędz
(wo)
Zawisza Bydgoszcz 5-1 Bałtyk Gdynia 1 kwietnia, 14:00
Patryk Urbański 13 (k), Igor Sobieralski 50, Piotr Okuniewicz 60, 69, Kacper Nowak 82 - Karol Fietz 81
Pogoń II Szczecin 2-1 KP Starogard Gdański 31 marca, 17:00
Kacper Zaborski 64, Fabian Pach 82 - Piotr Łysiak 19
na bocznym boisku nr 3

Kolejka 23 - 8 kwietnia

Pogoń II Szczecin 2-2 Błękitni Stargard 7 kwietnia, 17:00
Wojciech Lisowski 90, 90 (k) - Kacper Friska 22, Oliwer Kowalik 86
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 1-2 Zawisza Bydgoszcz 8 kwietnia, 14:00 (950)
Piotr Łysiak 83 - Patryk Urbański 1, 90
Bałtyk Gdynia 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Unia Swarzędz 0-0 Cartusia Kartuzy 7 kwietnia, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 8 kwietnia, 14:00
Jędrzej Drame 18
Jarota Jarocin 0-3 Olimpia Grudziądz 7 kwietnia, 16:00
Amarildo Balotelli 6, Kamil Kurowski 35, 45
Vineta Wolin 2-3 Gedania Gdańsk 8 kwietnia, 13:00
Kamil Wiśniewski 4, Adam Nagórski 50 - Paweł Flis 37, 74, Bartosz Zalewski 39
Sokół Kleczew 5-0 Stolem Gniewino 8 kwietnia, 14:00
Krystian Pawlak 9, 47, Tomasz Kowalczuk 29 (k), Michał Grobelny 59, Mateusz Molewski 80
Unia Solec Kujawski 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 8 kwietnia, 12:00
Patryk Baranowski 26, 29, Szymon Kapelusz 55

Kolejka 24 - 15-16 kwietnia

Błękitni Stargard 0-0 Unia Solec Kujawski 15 kwietnia, 15:00
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Daniel Katerla
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Sokół Kleczew 15 kwietnia, 17:00
Fabian Grzelka 3
Stolem Gniewino 1-1 Vineta Wolin 15 kwietnia, 16:00
Kamil Patelczyk 19 - Jakub Ostrowski 87 (k)
Gedania Gdańsk 1-0 Jarota Jarocin 14 kwietnia, 17:30
Bartosz Zalewski 56
Olimpia Grudziądz 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 kwietnia, 16:00
Amarildo Balotelli 58 - Filip Szewczyk 45 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Unia Swarzędz 14 kwietnia, 17:00
Piotr Wujec 51, Bartosz Bartkowiak 82, Kacper Nowak 90 - Tomasz Neumann 86 (k)
Cartusia Kartuzy 1-3 Bałtyk Gdynia 14 kwietnia, 16:30
Mateusz Sopoćko 85 - Karol Fietz 9, 75, Jan Bożym 68
Unia Janikowo 0-3 KP Starogard Gdański
(wo)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Pogoń II Szczecin 15 kwietnia, 15:00
Patryk Urbański 27 (k), Stanisław Wędzelewski 65 - Olaf Korczakowski 8

Kolejka 25 - 22-23 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Błękitni Stargard 22 kwietnia, 16:30
Piotr Okuniewicz 60, Korneliusz Sochań 85
Pogoń II Szczecin 3-0 Unia Janikowo
(wo)
KP Starogard Gdański 2-2 Cartusia Kartuzy 23 kwietnia, 15:00
Janusz Surdykowski 28, 81 - Przemysław Żukowski 55 (k), Damian Garbacik 85
Bałtyk Gdynia 2-4 Polonia Środa Wielkopolska 23 kwietnia, 12:00
Oktawian Skrzecz 75, Jan Bożym 79 - Dominik Wołowski 12 (s), Bartosz Bartkowiak 54, Jakub Giełda 81, Kacper Nowak 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Unia Swarzędz 0-1 Olimpia Grudziądz 22 kwietnia, 13:00
Damian Vũ Thành 28
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 Gedania Gdańsk 22 kwietnia, 14:00
Paweł Flis 15
Jarota Jarocin 1-0 Stolem Gniewino 22 kwietnia, 17:00
Adrian Ratajczyk 62
Vineta Wolin 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 22 kwietnia, 12:00
Marek Niewiada 37 - Dmytro Sydorenko 58
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Patryk Baranowski
Sokół Kleczew 0-2 Unia Solec Kujawski 22 kwietnia, 16:00
Sebastian Pacek 13, Tomasz Widomski 69

Kolejka 26 - 29-30 kwietnia

Błękitni Stargard 2-1 Sokół Kleczew 29 kwietnia, 15:00
Oliwer Kowalik 66, Damian Niedojad 79 - Fabian Grzelka 40
Unia Solec Kujawski 3-3 Vineta Wolin 29 kwietnia, 14:00
Tomasz Widomski 11, Masato Hayashi 62, Sebastian Pacek 66 (k) - Kacper Żmudź 32, Kamil Wiśniewski 36, Jakub Ostrowski 74 (k)
Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Jarota Jarocin 28 kwietnia, 17:30
Patryk Paczuk 8, Adam Ładziak 14, Dmytro Sydorenko 34, Ołeh Synycia 42, 85
Stolem Gniewino 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 kwietnia, 17:30
Paweł Sobczyński 34, Mateusz Dampc 53 - Filip Szewczyk 85 (k)
Gedania Gdańsk 0-2 Unia Swarzędz 29 kwietnia, 12:00
Jakub Czapliński 62, 90
Olimpia Grudziądz 4-0 Bałtyk Gdynia 29 kwietnia, 16:00 (425)
Szymon Stanisławski 37, Piotr Owczarek 69, José Cabrera 71, Konrad Gutowski 76
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Patryk Winsztal
Polonia Środa Wielkopolska 1-2 KP Starogard Gdański 29 kwietnia, 16:00
Jędrzej Drame 24 - Kornel Przyborowski 8, Janusz Surdykowski 21 (k)
Cartusia Kartuzy 1-1 Pogoń II Szczecin 29 kwietnia, 12:00
Przemysław Żukowski 69 - Błażej Starzycki 6
Unia Janikowo 0-3 Zawisza Bydgoszcz
(wo)

Kolejka 27 - 6-7 maja

Unia Janikowo 0-3 Błękitni Stargard
(wo)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Cartusia Kartuzy 6 maja, 16:00 (200)
Korneliusz Sochań 25
Pogoń II Szczecin 6-0 Polonia Środa Wielkopolska 6 maja, 12:00
Olaf Korczakowski 11, Adrian Przyborek 20, Kacper Łukasiak 30, Wojciech Lisowski 40, Albert Żerkowski 48 (s), Yadegar Rostami 49
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 0-2 Olimpia Grudziądz 6 maja, 14:00 (315)
Konrad Gutowski 3, 50
Bałtyk Gdynia 0-1 Gedania Gdańsk 6 maja, 17:00
Filip Sosnowski 14
na Narodowym Stadionie Rugby / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Oktawian Skrzecz, a żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Paweł Rabin
Unia Swarzędz 2-1 Stolem Gniewino 6 maja, 13:00
Adam Borucki 34, Marcin Szeibe 45 - Mateusz Wachowiak 52
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-2 Świt Skolwin (Szczecin) 6 maja, 15:00
Patryk Palat 44, 90, Marcin Lis 45, Filip Szewczyk 87 - Dmytro Sydorenko 5, Adam Ładziak 60
Jarota Jarocin 3-0 Unia Solec Kujawski 6 maja, 17:00
Piotr Skokowski 13, Adrian Ratajczyk 53 (k), Sebastian Kamiński 89
Vineta Wolin 0-0 Sokół Kleczew 6 maja, 16:00

Kolejka 28 - 13-14 maja

Błękitni Stargard 1-1 Vineta Wolin 13 maja, 11:00
Konrad Prawucki 74 - Maciej Ignasiak 55
Sokół Kleczew 7-1 Jarota Jarocin 14 maja, 15:00
Fabian Grzelka 5, 23, Emanuel Mikołajczyk 11, 35, Mateusz Molewski 26, Kacper Janiak 65, Adam Kozłowski 75 - Miłosz Kowalski 44 (k)
Unia Solec Kujawski 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 maja, 12:00
Maciej Słupecki 71 - Kacper Majerz 45
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Unia Swarzędz 14 maja, 17:30
Ernest Hulisz 56, Julian Kamiński 60
Stolem Gniewino 1-0 Bałtyk Gdynia 14 maja, 16:00
Mateusz Wachowiak 76
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Paweł Rabin
Gedania Gdańsk 2-4 KP Starogard Gdański 14 maja, 12:00
Bartosz Zalewski 53, Wojciech Zyska 65 - Janusz Surdykowski 1, Miłosz Manuszewski 27, Damian Ciechanowski 44, Patryk Moskiewicz 69
Olimpia Grudziądz 0-0 Pogoń II Szczecin 14 maja, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Zawisza Bydgoszcz 14 maja, 15:00 (334)
Kiewin Durueke 40, 43
Cartusia Kartuzy 3-0 Unia Janikowo
(wo)

Kolejka 29 - 20-21 maja

Cartusia Kartuzy 0-0 Błękitni Stargard 20 maja, 15:00
Unia Janikowo 0-3 Polonia Środa Wielkopolska
(wo)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Olimpia Grudziądz 20 maja, 16:00
Michał Graczyk 77
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Dominik Sasiak
Pogoń II Szczecin 5-0 Gedania Gdańsk 21 maja, 12:00
Kacper Łukasiak 16, Amin Doustali 32, 78, Olaf Korczakowski 56, Wojciech Lisowski 58
na bocznym boisku nr 3
KP Starogard Gdański 1-0 Stolem Gniewino 20 maja, 16:00
Mikołaj Mikuła 43
Bałtyk Gdynia 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 19 maja, 17:30
Ezana Kahsay 74 - Adam Ładziak 11, Patryk Paczuk 58
na Narodowym Stadionie Rugby
Unia Swarzędz 1-1 Unia Solec Kujawski 20 maja, 13:00
Tomasz Neumann 74 (k) - Hubert Chołuj 6
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Sokół Kleczew 20 maja, 15:00
Patryk Palat 37
Jarota Jarocin 3-2 Vineta Wolin 20 maja, 17:00
Adam Saktura 6, Jacek Pacyński 33, Miłosz Kowalski 90 (k) - Kamil Wiśniewski 58, Jakub Ostrowski 76

Kolejka 30 - 24 maja

Błękitni Stargard 2-2 Jarota Jarocin 24 maja, 17:00 (130)
Kacper Friska 56 (k), Jakub Stawski 72 - Adrian Ratajczyk 25 (k), Sebastian Kamiński 81
Vineta Wolin 2-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 24 maja, 18:00
Jakub Ostrowski 9 (k), Adam Nagórski 26 - Patryk Palat 31, Filip Szewczyk 50 (k), Marcin Lis 90
Sokół Kleczew 1-0 Unia Swarzędz 24 maja, 17:00 (100)
Krystian Pawlak 44
Unia Solec Kujawski 0-2 Bałtyk Gdynia 24 maja, 17:00
Mateusz Długołęcki 33 (k), Jakub Bach 44
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 KP Starogard Gdański 24 maja, 18:00
Stolem Gniewino 1-4 Pogoń II Szczecin 24 maja, 18:00
Mateusz Dampc 64 - Yadegar Rostami 8, Kacper Zaborski 62, Oskar Kalenik 81, Amin Doustali 89
Gedania Gdańsk 0-3 Zawisza Bydgoszcz 24 maja, 17:00 (297)
Mateusz Oczkowski 25, Gabriel Falciano 89, Maciej Koziara 90
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Olimpia Grudziądz 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Cartusia Kartuzy 24 maja, 18:00
Bartosz Bartkowiak 2 - Piotr Gryszkiewicz 23

Kolejka 31 - 27-28 maja

Polonia Środa Wielkopolska 0-3 Błękitni Stargard 28 maja, 18:00
Olivier Kliś 20, 65, Damian Niedojad 77
Cartusia Kartuzy 0-0 Olimpia Grudziądz 28 maja, 12:00 (129)
Unia Janikowo 0-3 Gedania Gdańsk
(wo)
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Stolem Gniewino 27 maja, 19:15 (200)
Mateusz Gułajski 33, Paweł Sobczyński 58
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Pogoń II Szczecin 3-0 Świt Skolwin (Szczecin) 28 maja, 12:00
Bartosz Krzysztofek 10, Wojciech Lisowski 26, Olaf Korczakowski 47
KP Starogard Gdański 0-3 Unia Solec Kujawski 28 maja, 14:00
Serhij Krawczenko 18, 62, Maciej Słupecki 25
Bałtyk Gdynia 3-1 Sokół Kleczew 27 maja, 17:00
Igor Jankowski 30, Marcel Brodnicki 35, Jakub Bach 53 - Mateusz Wzięch 52
na Narodowym Stadionie Rugby / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Fabian Lengiewicz
Unia Swarzędz 3-0 Vineta Wolin 27 maja, 13:00
Ernest Korek 23, Jakub Czapliński 41, Jan Paczyński 90
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Jarota Jarocin 27 maja, 16:00
Filip Szewczyk 46 - Miłosz Kowalski 51

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 czerwca, 15:00
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz 3 czerwca, 18:00
Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia 3 czerwca, 16:00
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 3 czerwca, 17:00
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 3 czerwca, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Zawisza Bydgoszcz 4 czerwca, 17:00
Stolem Gniewino 3-0 Unia Janikowo
(wo)
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 4 czerwca, 12:00
Olimpia Grudziądz 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 2 czerwca, 18:00
Patryk Winsztal 78

Kolejka 33 - 10-11 czerwca

Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 10 czerwca, 18:00
Polonia Środa Wielkopolska - Gedania Gdańsk 9 czerwca, 18:00
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 10 czerwca, 15:00
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 10 czerwca, 17:00
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 9 czerwca, 17:00
KP Starogard Gdański - Vineta Wolin 9 czerwca, 17:00
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 10 czerwca, 17:00
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 17-18 czerwca

Błękitni Stargard - Unia Swarzędz 17 czerwca, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia 17 czerwca, 17:00
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 17 czerwca, 17:00
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 17 czerwca, 17:00
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 17 czerwca, 17:00
Unia Solec Kujawski - Unia Janikowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Cartusia Kartuzy 17 czerwca, 17:00
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska 17 czerwca, 17:00
Gedania Gdańsk - Olimpia Grudziądz 17 czerwca, 17:00
na Polsat Plus Arenie Gdańsk

eWinner II liga 2022/2023

III liga 2022/2023 (I)
III liga 2022/2023 (III)
III liga 2022/2023 (IV)

IV liga 2022/2023 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2022/2023 (pomorska)
IV liga Artbud 2022/2023 (wielkopolska)
IV liga 2022/2023 (zachodniopomorska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas