[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2022/2023, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legionovia Legionowo 1 3 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0 1 0 0 3-1
2.  Broń Radom 1 3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0
 Warta Sieradz 1 3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0
4.  ŁKS II Łódź 1 3 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 0 0 2-0
 Pelikan Łowicz 1 3 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 0 0 2-0
6.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 3 1 0 0 2-0 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0
7.  Ursus Warszawa 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
 Błonianka Błonie 1 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
9.  Legia II Warszawa 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
11.  Olimpia Zambrów 1 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
 Unia Skierniewice 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
13.  Pilica Białobrzegi 1 0 0 0 1 1-3 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0
 Jagiellonia II Białystok 1 0 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0 0 0 1 1-3
 Sokół Ostróda 1 0 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0 0 0 1 1-3
16.  Mławianka Mława 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0
 Concordia Elbląg 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0
 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 0 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0 0 0 1 0-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Legionovia Legionowo    
 2 Broń Radom    3-1 
 3 Warta Sieradz    3-1 
 4 ŁKS II Łódź    
 5 Pelikan Łowicz    
 6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki    2-0 
 7 Ursus Warszawa    2-2 
 8 Błonianka Błonie    
 9 Legia II Warszawa    1-1 
 10 Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
 11 Olimpia Zambrów    0-0 
 12 Unia Skierniewice    
 13 Pilica Białobrzegi1-3     
 14 Jagiellonia II Białystok    
 15 Sokół Ostróda    
 16 Mławianka Mława0-2     
 17 Concordia Elbląg0-2     
 18 Lechia Tomaszów Mazowiecki    

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Ursus Warszawa 2-2 Błonianka Błonie 6 sierpnia, 17:00
Patryk Kamiński 29, 90 - Kacper Siudak 31, 48
Broń Radom 3-1 Sokół Ostróda 6 sierpnia, 17:00
Michał Kielak 13, 65 (k), Sebastian Kobiera 70 - Kamil Skok 45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Ciach 43, Jewhen Radionow 88
Mławianka Mława 0-2 Pelikan Łowicz 6 sierpnia, 15:00 (650)
Szymon Sołtysiński 5, Maciej Komorowski 69 (s)
Legia II Warszawa 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 sierpnia, 12:00 (200)
Igor Korczakowski 59 - Jean Franco Sarmiento 83
w Urszulinie
Warta Sieradz 3-1 Jagiellonia II Białystok 6 sierpnia, 17:00
Wiktor Płaneta 25, 68, Jakub Pawłowski 85 - Bartosz Bernatowicz 9
Pilica Białobrzegi 1-3 Legionovia Legionowo 6 sierpnia, 17:00
Oskar Wojtysiak 84 - Bartosz Rymek 15, Szymon Wiejak 19, Piotr Sonnenberg 23
Olimpia Zambrów 0-0 Unia Skierniewice 6 sierpnia, 17:00 (350)
Concordia Elbląg 0-2 ŁKS II Łódź 6 sierpnia, 17:00 (220)
Maciej Radaszkiewicz 8, Jakub Tosik 34
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Błonianka Błonie - ŁKS II Łódź 13 sierpnia, 17:00
Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów 13 sierpnia, 17:00
Jagiellonia II Białystok - Pilica Białobrzegi 13 sierpnia, 17:00
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Warta Sieradz 13 sierpnia, 15:22
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 12 sierpnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mławianka Mława 13 sierpnia, 17:00
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 sierpnia, 17:00
Ursus Warszawa - Broń Radom 12 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Unia Skierniewice 13 sierpnia, 17:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Broń Radom - Błonianka Błonie 17 sierpnia, 19:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa 17 sierpnia, 17:00
Mławianka Mława - Sokół Ostróda 17 sierpnia, 17:00
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 17 sierpnia, 17:00
Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia, 17:00
Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok 17 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Legionovia Legionowo 17 sierpnia, 17:00
ŁKS II Łódź - Unia Skierniewice 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Błonianka Błonie - Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo - ŁKS II Łódź 21 sierpnia, 17:00
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg 20 sierpnia, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrów 21 sierpnia, 13:00
Pelikan Łowicz - Pilica Białobrzegi 21 sierpnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Sieradz 21 sierpnia, 12:00
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa 20 sierpnia, 17:00
Ursus Warszawa - Mławianka Mława 21 sierpnia, 17:00
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie 27 sierpnia, 17:00
Mławianka Mława - Broń Radom 27 sierpnia, 17:00
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 27 sierpnia, 12:00
Warta Sieradz - Sokół Ostróda 27 sierpnia, 18:00
Pilica Białobrzegi - Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 sierpnia, 17:00
Olimpia Zambrów - Pelikan Łowicz 27 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 sierpnia, 12:00
ŁKS II Łódź - Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo

Kolejka 6 - 3-4 września

Błonianka Błonie - Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok - Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - ŁKS II Łódź 3 września, 15:22
Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 4 września, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda - Pilica Białobrzegi 3 września, 16:00
Ursus Warszawa - Warta Sieradz
Broń Radom - Legia II Warszawa 2 września, 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mławianka Mława 3 września, 17:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Mławianka Mława - Błonianka Błonie 10 września, 16:00
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz - Broń Radom 10 września, 17:00
Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda 10 września, 16:00
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 września, 16:00
ŁKS II Łódź - Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 8 - 17-18 września

Błonianka Błonie - Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legionovia Legionowo 17 września, 15:22
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice 18 września, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS II Łódź
Sokół Ostróda - Concordia Elbląg 17 września, 16:00
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
Broń Radom - Pilica Białobrzegi 17 września, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warta Sieradz 17 września, 16:00
Mławianka Mława - Legia II Warszawa 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Legia II Warszawa - Błonianka Błonie
Warta Sieradz - Mławianka Mława 24 września, 17:00
Pilica Białobrzegi - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów - Broń Radom 24 września, 15:00
Concordia Elbląg - Ursus Warszawa 24 września, 16:00
ŁKS II Łódź - Sokół Ostróda
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Pelikan Łowicz 24 września, 16:00
Jagiellonia II Białystok - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 10 - 1-2 października

Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Jagiellonia II Białystok 2 października, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo
Sokół Ostróda - Unia Skierniewice 1 października, 15:00
Ursus Warszawa - ŁKS II Łódź
Broń Radom - Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 1 października, 15:00
Mławianka Mława - Pilica Białobrzegi 1 października, 16:00
Legia II Warszawa - Warta Sieradz

Kolejka 11 - 8-9 października

Warta Sieradz - Błonianka Błonie 8 października, 17:00
Pilica Białobrzegi - Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów - Mławianka Mława 8 października, 15:00
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 października, 15:00
ŁKS II Łódź - Broń Radom
Unia Skierniewice - Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo - Sokół Ostróda 8 października, 15:00
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz 8 października, 15:22

Kolejka 12 - 15-16 października

Błonianka Błonie - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok 15 października, 15:00
Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo
Broń Radom - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS II Łódź 15 października, 15:00
Mławianka Mława - Concordia Elbląg 15 października, 15:00
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów
Warta Sieradz - Pilica Białobrzegi 15 października, 18:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie
Olimpia Zambrów - Warta Sieradz 22 października, 14:00
Concordia Elbląg - Legia II Warszawa 22 października, 15:00
ŁKS II Łódź - Mławianka Mława
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Broń Radom 22 października, 15:00
Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Ostróda 22 października, 15:00
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 października, 12:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Błonianka Błonie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 29 października, 14:00
Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo 29 października, 14:00
Mławianka Mława - Unia Skierniewice 29 października, 13:00
Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź
Warta Sieradz - Concordia Elbląg 29 października, 18:00
Pilica Białobrzegi - Olimpia Zambrów

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Olimpia Zambrów - Błonianka Błonie 5 listopada, 13:00
Concordia Elbląg - Pilica Białobrzegi 5 listopada, 14:00
ŁKS II Łódź - Warta Sieradz
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo - Mławianka Mława 5 listopada, 13:00
Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 5 listopada, 13:00
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 6 listopada, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Błonianka Błonie - Sokół Ostróda
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 listopada, 13:00
Mławianka Mława - Jagiellonia II Białystok 12 listopada, 13:00
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo
Warta Sieradz - Unia Skierniewice 12 listopada, 17:00
Pilica Białobrzegi - ŁKS II Łódź
Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg 12 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Concordia Elbląg - Błonianka Błonie 19 listopada, 14:00
ŁKS II Łódź - Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice - Pilica Białobrzegi
Legionovia Legionowo - Warta Sieradz 19 listopada, 13:00
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mławianka Mława 19 listopada, 13:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 listopada, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Sokół Ostróda - Ursus Warszawa 19 listopada, 13:00

Kolejka 18

Błonianka Błonie - Ursus Warszawa
Sokół Ostróda - Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Mławianka Mława
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Warta Sieradz
Legionovia Legionowo - Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice - Olimpia Zambrów
ŁKS II Łódź - Concordia Elbląg

Kolejka 19

Unia Skierniewice - Concordia Elbląg
ŁKS II Łódź - Błonianka Błonie
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi - Jagiellonia II Białystok
Warta Sieradz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
Mławianka Mława - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda
Broń Radom - Ursus Warszawa

Kolejka 20

Błonianka Błonie - Broń Radom
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda - Mławianka Mława
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz - Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo - Concordia Elbląg
Unia Skierniewice - ŁKS II Łódź

Kolejka 21

Unia Skierniewice - Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź - Legionovia Legionowo
Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - Pelikan Łowicz
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda
Mławianka Mława - Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom

Kolejka 22

Błonianka Błonie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom - Mławianka Mława
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Sokół Ostróda - Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok - ŁKS II Łódź
Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 23

Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie
Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - Sokół Ostróda
Warta Sieradz - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Broń Radom
Mławianka Mława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 24

Błonianka Błonie - Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
Broń Radom - Warta Sieradz
Ursus Warszawa - Pilica Białobrzegi
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz - ŁKS II Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok - Legionovia Legionowo

Kolejka 25

Jagiellonia II Białystok - Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
ŁKS II Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi - Broń Radom
Warta Sieradz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa - Mławianka Mława

Kolejka 26

Błonianka Błonie - Legia II Warszawa
Mławianka Mława - Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Broń Radom - Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa - Concordia Elbląg
Sokół Ostróda - ŁKS II Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 27

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice - Sokół Ostróda
ŁKS II Łódź - Ursus Warszawa
Concordia Elbląg - Broń Radom
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - Mławianka Mława
Warta Sieradz - Legia II Warszawa

Kolejka 28

Błonianka Błonie - Warta Sieradz
Legia II Warszawa - Pilica Białobrzegi
Mławianka Mława - Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg
Broń Radom - ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 29

Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Broń Radom
ŁKS II Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg - Mławianka Mława
Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi - Warta Sieradz

Kolejka 30

Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz - Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa - Concordia Elbląg
Mławianka Mława - ŁKS II Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Broń Radom - Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz

Kolejka 31

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Broń Radom
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice - Mławianka Mława
ŁKS II Łódź - Legia II Warszawa
Concordia Elbląg - Warta Sieradz
Olimpia Zambrów - Pilica Białobrzegi

Kolejka 32

Błonianka Błonie - Olimpia Zambrów
Pilica Białobrzegi - Concordia Elbląg
Warta Sieradz - ŁKS II Łódź
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Mławianka Mława - Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 33

Sokół Ostróda - Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz - Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Mławianka Mława
Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Warta Sieradz
ŁKS II Łódź - Pilica Białobrzegi
Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów

Kolejka 34

Błonianka Błonie - Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów - ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi - Unia Skierniewice
Warta Sieradz - Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - Sokół Ostróda

eWinner II liga 2022/2023

III liga 2022/2023 (II)
III liga 2022/2023 (III)
III liga 2022/2023 (IV)

Betcris IV liga 2022/2023 (łódzka)
forBET IV liga 2022/2023 (mazowiecka)
IV liga 2022/2023 (podlaska)
forBET IV liga 2022/2023 (warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas