[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2022/2023, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS 1926 Łomża 32 74 23 5 4 104-26 12 2 2 57-11 11 3 2 47-15 2 4 1 1 0 3-0
2.  Tur Bielsk Podlaski 32 74 23 5 4 74-37 13 2 1 44-16 10 3 3 30-21 2 1 0 1 1 0-3
3.  Ruch Wysokie Mazowieckie 32 72 23 3 6 101-35 12 1 2 48-12 11 2 4 53-23
4.  Wigry Suwałki 32 66 20 6 6 86-43 11 2 3 39-16 9 4 3 47-27
5.  KS Wasilków 33 59 17 8 8 76-44 8 3 5 43-24 9 5 3 33-20
6.  Wissa Szczuczyn 33 57 17 6 10 84-58 9 4 4 48-29 8 2 6 36-29
7.  Warmia Grajewo 32 53 16 5 11 64-49 11 1 4 39-19 5 4 7 25-30
8.  Sparta 1951 Szepietowo 32 48 14 6 12 45-51 4 3 9 16-30 10 3 3 29-21
9.  KS Michałowo 32 44 13 5 14 66-67 9 2 5 40-31 4 3 9 26-36
10.  Promień Mońki 32 42 12 6 14 50-52 8 2 6 36-30 4 4 8 14-22
11.  KS Śniadowo 32 40 11 7 14 52-60 5 7 4 24-23 6 0 10 28-37
12.  MOSP Białystok 32 36 10 6 16 58-77 8 2 7 36-39 2 4 9 22-38
13.  KS Grabówka 32 34 10 4 18 44-68 3 3 10 18-32 7 1 8 26-36
14.  Krypnianka Krypno 31 28 6 10 15 38-68 3 6 7 17-28 3 4 8 21-40
15.  Czarni Czarna Białostocka 31 27 8 3 20 37-76 6 1 8 26-34 2 2 12 11-42
16.  Cresovia Siemiatycze 32 25 7 4 21 34-94 5 3 8 19-37 2 1 13 15-57
17.  Dąb Dąbrowa Białostocka 32 22 5 7 20 33-85 4 4 8 20-35 1 3 12 13-50
18.  Orzeł Kolno 32 13 3 4 25 21-77 2 2 12 13-38 1 2 13 8-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 ŁKS 1926 Łomża    3-0 4-3 1-0 0-0 2-2 4-1 2-3 5-1 0-1 3-0 3-0 5-0 7-0 10-0 3-0 5-0 
 2 Tur Bielsk Podlaski0-0     2-1 2-4 1-0 3-1 5-0 2-2 1-0 5-1 3-2 4-3 5-0 1-0 4-1 4-1 2-0 
 3 Ruch Wysokie Mazowieckie2-0 0-3*     4-0 5-2 5-1 3-0 5-0 1-1 1-0 4-1 2-3 4-0 5-0 3-1 4-0 
 4 Wigry Suwałki0-2 4-1 1-0     3-5 4-0 2-2 0-1 1-1 2-0 3-2 5-1 2-1 2-0 3-0 4-0 3-0 
 5 KS Wasilków2-2 1-3 1-1 2-3     1-2 2-3 1-2 1-0 1-1 4-2 2-0 4-0 7-2 5-1 5-1 4-1 
 6 Wissa Szczuczyn3-2 1-1 2-6 3-3 0-3     4-0 0-1 1-3 1-1 3-2 3-2 6-0 2-2 6-0 6-0 4-1 3-2 
 7 Warmia Grajewo0-1 1-5 1-1 0-1 3-1     2-0 3-2 2-0 4-0 4-0 0-4 4-2 3-1 2-0 8-0 2-1 
 8 Sparta 1951 Szepietowo0-4 0-1 0-3 1-1 2-2 3-2     1-4 0-2 0-3 2-1 0-2 1-4 0-1 4-0 0-0 2-0 
 9 KS Michałowo2-6 3-4 0-4 2-1 2-2 0-1 2-3 4-0     2-0 4-2 8-4 1-1 3-2 2-0 4-1 1-0 
 10 Promień Mońki0-5 2-0 5-0 0-2 1-1 2-0 0-2 2-5 2-2     4-2 2-4 4-1 2-1 3-2 7-2 0-1 
 11 KS Śniadowo0-2 1-1 2-2 1-5 1-2 0-3 3-1 3-1 4-1     2-2 1-1 2-0 0-0 3-1 1-1 0-0 
 12 MOSP Białystok3-3 3-4 2-3 0-3 1-6 1-4 0-5 2-3 1-0 4-1 5-2     3-1 3-1 1-0 2-2 2-1 3-0 
 13 KS Grabówka2-7 1-2 2-3 1-1 0-1 0-3 0-0 2-5 2-0 0-2 1-1     1-2 3-1 2-3 0-1 1-0 
 14 Krypnianka Krypno0-3 2-2 0-2 1-1 1-1 0-3 0-0 1-3 1-3 0-3 4-2 1-1 0-3     0-0 4-0 2-1 
 15 Czarni Czarna Białostocka1-2 0-2 0-3 4-7 1-2 3-2 1-0 1-5 3-0 1-0 0-3 1-2     4-3 2-2 4-1 
 16 Cresovia Siemiatycze0-3 0-4 0-7 2-6 3-2 1-5 1-1 1-3 3-1 2-0 1-2 1-1 0-2 0-0     1-0 3-0* 
 17 Dąb Dąbrowa Białostocka0-2 0-7 3-6 0-3* 1-4 2-1 0-0 1-1 0-2 0-2 0-1 4-0 1-1 3-1 3-2     2-2 
 18 Orzeł Kolno0-4 0-1 1-3 0-4 0-1 1-5 1-1 0-1 3-2 1-1 0-3 1-4 1-0 2-4 2-3 0-1     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

ŁKS 1926 Łomża 2-3 Sparta 1951 Szepietowo 6 sierpnia, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 KS Śniadowo 6 sierpnia, 15:00
KS Grabówka 0-3 Warmia Grajewo 6 sierpnia, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 3-1 Wissa Szczuczyn 7 sierpnia, 17:00
Orzeł Kolno 3-2 KS Michałowo 6 sierpnia, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 2-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 7 sierpnia, 17:00
KS Wasilków 7-2 Krypnianka Krypno 6 sierpnia, 16:00
Promień Mońki 3-2 Cresovia Siemiatycze 6 sierpnia, 17:00
Wigry Suwałki 3-2 MOSP Białystok 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Sparta 1951 Szepietowo 2-1 MOSP Białystok 12 sierpnia, 18:00
Cresovia Siemiatycze 2-6 Wigry Suwałki 13 sierpnia, 16:00
Krypnianka Krypno 0-3 Promień Mońki 13 sierpnia, 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-3 KS Wasilków 14 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-3
KS Michałowo 3-2 Czarni Czarna Białostocka 11 sierpnia, 18:00
Wissa Szczuczyn 3-2 Orzeł Kolno 28 września, 16:00
Warmia Grajewo 0-1 Tur Bielsk Podlaski 11 sierpnia, 18:15
KS Śniadowo 1-1 KS Grabówka 14 sierpnia, 17:00
ŁKS 1926 Łomża 4-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Sparta 1951 Szepietowo 18 sierpnia, 18:00
KS Grabówka 2-7 ŁKS 1926 Łomża 20 sierpnia, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 5-1 KS Śniadowo 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Kolno 1-1 Warmia Grajewo 21 sierpnia, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 3-2 Wissa Szczuczyn 20 sierpnia, 17:00
KS Wasilków 1-0 KS Michałowo 19 sierpnia, 18:00
Promień Mońki 7-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 21 sierpnia, 17:00
Wigry Suwałki 2-1 Krypnianka Krypno 20 sierpnia, 17:00
MOSP Białystok 2-2 Cresovia Siemiatycze 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Sparta 1951 Szepietowo 4-0 Cresovia Siemiatycze 24 sierpnia, 17:30
Krypnianka Krypno 1-1 MOSP Białystok 24 sierpnia, 17:30
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-6 Wigry Suwałki 24 sierpnia, 17:30
KS Michałowo 2-0 Promień Mońki 24 sierpnia, 17:30
Wissa Szczuczyn 0-3 KS Wasilków 24 sierpnia, 17:00
Warmia Grajewo 3-1 Czarni Czarna Białostocka 24 sierpnia, 17:30
KS Śniadowo 0-0 Orzeł Kolno 24 sierpnia, 17:30
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Tur Bielsk Podlaski 24 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-3 KS Grabówka 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

KS Grabówka 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 27 sierpnia, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Kolno 0-4 ŁKS 1926 Łomża 27 sierpnia, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 0-3 KS Śniadowo 27 sierpnia, 16:00
KS Wasilków 2-3 Warmia Grajewo 27 sierpnia, 16:00
Promień Mońki 2-0 Wissa Szczuczyn 28 sierpnia, 17:00
Wigry Suwałki 1-1 KS Michałowo 28 sierpnia, 17:00
MOSP Białystok 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 27 sierpnia, 15:00
Cresovia Siemiatycze 0-0 Krypnianka Krypno 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Sparta 1951 Szepietowo 1-4 Krypnianka Krypno 4 września, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Cresovia Siemiatycze 4 września, 15:00
KS Michałowo 8-4 MOSP Białystok 4 września, 16:00
Wissa Szczuczyn 3-3 Wigry Suwałki 3 września, 16:00
Warmia Grajewo 2-0 Promień Mońki 3 września, 16:00
KS Śniadowo 1-2 KS Wasilków 4 września, 17:00
ŁKS 1926 Łomża 7-0 Czarni Czarna Białostocka 3 września, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 Orzeł Kolno 3 września, 15:00
KS Grabówka 1-2 Tur Bielsk Podlaski 4 września, 16:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Tur Bielsk Podlaski 2-2 Sparta 1951 Szepietowo 11 września, 16:30
Orzeł Kolno 1-0 KS Grabówka 10 września, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 września, 16:00
KS Wasilków 2-2 ŁKS 1926 Łomża 10 września, 15:00
Promień Mońki 4-2 KS Śniadowo 11 września, 15:00
Wigry Suwałki 2-2 Warmia Grajewo 10 września, 17:00
MOSP Białystok 1-4 Wissa Szczuczyn 8 września, 17:00
w pierwotnym terminie (10 września, 15:00) odwołany
Cresovia Siemiatycze 3-1 KS Michałowo 10 września, 16:00
Krypnianka Krypno 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 9 września, 16:45

Kolejka 8 - 17-18 września

Sparta 1951 Szepietowo 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 18 września, 16:00
KS Michałowo 1-1 Krypnianka Krypno 17 września, 15:00
Wissa Szczuczyn 6-0 Cresovia Siemiatycze 17 września, 16:00
Warmia Grajewo 4-0 MOSP Białystok 17 września, 16:00
KS Śniadowo 1-5 Wigry Suwałki 18 września, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 0-1 Promień Mońki 17 września, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 5-2 KS Wasilków 17 września, 16:00
KS Grabówka 3-1 Czarni Czarna Białostocka 17 września, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 2-0 Orzeł Kolno 16 września, 16:30

Kolejka 9 - 24-25 września

Orzeł Kolno 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 24 września, 16:00
Czarni Czarna Białostocka 0-2 Tur Bielsk Podlaski 24 września, 13:00
KS Wasilków 4-0 KS Grabówka 24 września, 15:00
Promień Mońki 5-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 września, 15:00
Wigry Suwałki 0-2 ŁKS 1926 Łomża 24 września, 15:00
MOSP Białystok 5-2 KS Śniadowo 22 września, 16:15
Cresovia Siemiatycze 1-1 Warmia Grajewo 24 września, 16:00
Krypnianka Krypno 0-3 Wissa Szczuczyn 25 września, 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 KS Michałowo 25 września, 15:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Sparta 1951 Szepietowo 1-4 KS Michałowo 1 października, 15:00
Wissa Szczuczyn 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 1 października, 16:00
Warmia Grajewo 4-2 Krypnianka Krypno 1 października, 16:00
KS Śniadowo 3-1 Cresovia Siemiatycze 2 października, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 3-0 MOSP Białystok 30 września, 19:26
Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 Wigry Suwałki 2 października, 15:00
KS Grabówka 2-0 Promień Mońki 1 października, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 1-0 KS Wasilków 1 października, 16:00
Orzeł Kolno 2-3 Czarni Czarna Białostocka 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Czarni Czarna Białostocka 1-5 Sparta 1951 Szepietowo 8 października, 15:30
Promień Mońki 2-0 Tur Bielsk Podlaski 9 października, 15:00
Wigry Suwałki 5-1 KS Grabówka 8 października, 15:00
Cresovia Siemiatycze 0-3 ŁKS 1926 Łomża 8 października, 15:00
Krypnianka Krypno 4-2 KS Śniadowo 9 października, 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Warmia Grajewo 9 października, 15:00
KS Michałowo 0-1 Wissa Szczuczyn 8 października, 15:00
Orzeł Kolno 0-1 KS Wasilków 8 października, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 4-1 MOSP Białystok 8 października, 15:30

Kolejka 12 - 15-16 października

Warmia Grajewo 3-2 KS Michałowo 15 października, 15:00
KS Śniadowo 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 16 października, 15:00
ŁKS 1926 Łomża 5-0 Krypnianka Krypno 14 października, 19:26
Ruch Wysokie Mazowieckie 5-0 Cresovia Siemiatycze 15 października, 15:00
KS Grabówka 1-1 MOSP Białystok 15 października, 15:00
Tur Bielsk Podlaski 2-4 Wigry Suwałki 15 października, 15:00
Orzeł Kolno 1-1 Promień Mońki 15 października, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 1-2 KS Wasilków 15 października, 15:00
Wissa Szczuczyn 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 15 października, 12:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Promień Mońki 2-1 Czarni Czarna Białostocka 23 października, 13:00
Wigry Suwałki 3-0 Orzeł Kolno 22 października, 13:00
MOSP Białystok 3-4 Tur Bielsk Podlaski 22 października, 15:00
Cresovia Siemiatycze 0-2 KS Grabówka 22 października, 15:00
Krypnianka Krypno 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 23 października, 14:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 ŁKS 1926 Łomża 23 października, 15:00
KS Michałowo 4-2 KS Śniadowo 23 października, 15:00
Wissa Szczuczyn 4-0 Warmia Grajewo 22 października, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 KS Wasilków 22 października, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Sparta 1951 Szepietowo 3-2 Warmia Grajewo 29 października, 11:00
KS Śniadowo 0-3 Wissa Szczuczyn 29 października, 14:45
ŁKS 1926 Łomża 5-1 KS Michałowo 29 października, 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 29 października, 14:00
KS Grabówka 1-2 Krypnianka Krypno 29 października, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 4-1 Cresovia Siemiatycze 29 października, 13:30
Orzeł Kolno 1-4 MOSP Białystok 29 października, 13:00
Czarni Czarna Białostocka 4-7 Wigry Suwałki 29 października, 14:45
Promień Mońki 1-1 KS Wasilków 30 października, 13:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Promień Mońki 2-5 Sparta 1951 Szepietowo 6 listopada, 13:00
Wigry Suwałki 3-5 KS Wasilków 5 listopada, 17:00
MOSP Białystok 1-0 Czarni Czarna Białostocka 5 listopada, 13:00
Cresovia Siemiatycze 3-0 Orzeł Kolno 5 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 2-0
Krypnianka Krypno 2-2 Tur Bielsk Podlaski 6 listopada, 13:30
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 KS Grabówka 5 listopada, 13:00
KS Michałowo 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 listopada, 13:30
Wissa Szczuczyn 3-2 ŁKS 1926 Łomża 5 listopada, 12:00
Warmia Grajewo 4-0 KS Śniadowo 5 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Sparta 1951 Szepietowo 0-3 KS Śniadowo 11 listopada, 13:00
ŁKS 1926 Łomża 4-1 Warmia Grajewo 12 listopada, 19:26
Ruch Wysokie Mazowieckie 5-1 Wissa Szczuczyn 12 listopada, 13:00
KS Grabówka 2-5 KS Michałowo 10 listopada, 18:00
Tur Bielsk Podlaski 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 13 listopada, 13:00
Orzeł Kolno 2-4 Krypnianka Krypno 12 listopada, 13:00
Czarni Czarna Białostocka 4-3 Cresovia Siemiatycze 11 listopada, 13:00
Promień Mońki 0-2 Wigry Suwałki 12 listopada, 13:00
MOSP Białystok 1-6 KS Wasilków 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Wigry Suwałki 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 19 listopada, 17:00
MOSP Białystok 4-1 Promień Mońki 20 listopada, 15:45
Cresovia Siemiatycze 3-2 KS Wasilków 4 marca, 14:30
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krypnianka Krypno 0-0 Czarni Czarna Białostocka 5 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Orzeł Kolno 22 marca, 19:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 marca, 14:00) odwołany
KS Michałowo 3-4 Tur Bielsk Podlaski 4 marca, 14:30
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wissa Szczuczyn 6-0 KS Grabówka 22 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (19 listopada, 12:00) odwołany / w drugim terminie (5 marca, 14:00) odwołany
Warmia Grajewo 1-5 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (22 marca, 15:30) odwołany
KS Śniadowo 0-2 ŁKS 1926 Łomża 19 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 11-12 marca

Sparta 1951 Szepietowo 0-4 ŁKS 1926 Łomża 12 marca, 12:00
KS Śniadowo 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 marca, 14:00
Warmia Grajewo 0-4 KS Grabówka 26 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wissa Szczuczyn 1-1 Tur Bielsk Podlaski 26 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Michałowo 1-0 Orzeł Kolno 26 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (12 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-1 Czarni Czarna Białostocka 15 marca, 19:00
w Sokółce / w pierwotnym terminie (12 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krypnianka Krypno 1-1 KS Wasilków 12 marca, 16:00
w Sokółce
Cresovia Siemiatycze 2-0 Promień Mońki 11 marca, 13:00
MOSP Białystok 0-3 Wigry Suwałki 11 marca, 13:00

Kolejka 19 - 18-19 marca

MOSP Białystok 2-3 Sparta 1951 Szepietowo 19 marca, 15:40
Wigry Suwałki 3-0 Cresovia Siemiatycze 18 marca, 17:00
Promień Mońki 4-1 Krypnianka Krypno 18 marca, 15:30
KS Wasilków 5-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 18 marca, 18:30
Czarni Czarna Białostocka 3-0 KS Michałowo 18 marca, 15:00
Orzeł Kolno 1-5 Wissa Szczuczyn 18 marca, 15:00
Tur Bielsk Podlaski 5-0 Warmia Grajewo 18 marca, 15:00
KS Grabówka 0-2 KS Śniadowo 18 marca, 15:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 ŁKS 1926 Łomża 19 marca, 13:00

Kolejka 20 - 25-26 marca

Sparta 1951 Szepietowo 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 26 marca, 13:00
ŁKS 1926 Łomża 3-0 KS Grabówka 25 marca, 15:00
KS Śniadowo 1-1 Tur Bielsk Podlaski 26 marca, 15:00
Warmia Grajewo 2-1 Orzeł Kolno 25 marca, 15:30
Wissa Szczuczyn 6-0 Czarni Czarna Białostocka 26 marca, 14:00
KS Michałowo 2-2 KS Wasilków 25 marca, 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Promień Mońki 26 marca, 14:00
Krypnianka Krypno 1-1 Wigry Suwałki 24 marca, 16:00
Cresovia Siemiatycze 1-1 MOSP Białystok 25 marca, 15:00

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Cresovia Siemiatycze 1-3 Sparta 1951 Szepietowo 1 kwietnia, 15:00
MOSP Białystok 3-1 Krypnianka Krypno 26 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 13:00) odwołany
Wigry Suwałki 4-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 1 kwietnia, 17:00
Promień Mońki 2-2 KS Michałowo 1 kwietnia, 16:00
KS Wasilków 1-2 Wissa Szczuczyn 1 kwietnia, 19:00
Czarni Czarna Białostocka 1-0 Warmia Grajewo 1 kwietnia, 14:00
Orzeł Kolno 0-3 KS Śniadowo 1 kwietnia, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 0-0 ŁKS 1926 Łomża 2 kwietnia, 14:00
KS Grabówka 2-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 8 kwietnia

Sparta 1951 Szepietowo 0-2 KS Grabówka 7 kwietnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Tur Bielsk Podlaski 6 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-0 / w zespole gospodarzy od 75. do 80. minuty występowała zbyt mała liczba młodzieżowców
ŁKS 1926 Łomża 5-0 Orzeł Kolno 8 kwietnia, 15:00
KS Śniadowo 0-0 Czarni Czarna Białostocka 8 kwietnia, 15:00
Warmia Grajewo 0-1 KS Wasilków 8 kwietnia, 16:00
Wissa Szczuczyn 1-1 Promień Mońki 8 kwietnia, 13:00
KS Michałowo 2-1 Wigry Suwałki 8 kwietnia, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 MOSP Białystok 7 kwietnia, 16:30
Krypnianka Krypno 4-0 Cresovia Siemiatycze 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 15-16 kwietnia

Krypnianka Krypno 1-3 Sparta 1951 Szepietowo 16 kwietnia, 14:00
Cresovia Siemiatycze 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 15 kwietnia, 12:00
MOSP Białystok 1-0 KS Michałowo 15 kwietnia, 13:00
Wigry Suwałki 4-0 Wissa Szczuczyn 15 kwietnia, 17:00
Promień Mońki 0-2 Warmia Grajewo 16 kwietnia, 15:00
KS Wasilków 4-2 KS Śniadowo 16 kwietnia, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 1-2 ŁKS 1926 Łomża 15 kwietnia, 15:00
Orzeł Kolno 1-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 kwietnia, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 4-3 KS Grabówka 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Sparta 1951 Szepietowo 0-1 Tur Bielsk Podlaski 23 kwietnia, 13:00
KS Grabówka 1-0 Orzeł Kolno 22 kwietnia, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 Czarni Czarna Białostocka 22 kwietnia, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 0-0 KS Wasilków 22 kwietnia, 15:00
KS Śniadowo 4-1 Promień Mońki 23 kwietnia, 16:00
Warmia Grajewo 1-1 Wigry Suwałki 22 kwietnia, 16:00
Wissa Szczuczyn 3-2 MOSP Białystok 22 kwietnia, 12:00
KS Michałowo 2-0 Cresovia Siemiatycze 22 kwietnia, 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Krypnianka Krypno 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 28 kwietnia, 17:15
Krypnianka Krypno 1-3 KS Michałowo 29 kwietnia, 14:00
Cresovia Siemiatycze 1-5 Wissa Szczuczyn 29 kwietnia, 12:00
MOSP Białystok 0-5 Warmia Grajewo 29 kwietnia, 13:00
Wigry Suwałki 2-0 KS Śniadowo 28 kwietnia, 18:00
Promień Mońki 0-5 ŁKS 1926 Łomża 28 kwietnia, 17:40
KS Wasilków 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 kwietnia, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 1-2 KS Grabówka 29 kwietnia, 16:00
Orzeł Kolno 0-1 Tur Bielsk Podlaski 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 3 maja

Sparta 1951 Szepietowo 2-0 Orzeł Kolno 4 maja, 17:30
w Kolnie; Sparta 1951 gospodarzem
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Czarni Czarna Białostocka 3 maja, 11:00
KS Grabówka 0-1 KS Wasilków 3 maja, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Promień Mońki 3 maja, 14:00
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Wigry Suwałki 3 maja, 18:00
KS Śniadowo 2-2 MOSP Białystok 10 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany
Warmia Grajewo 2-0 Cresovia Siemiatycze 3 maja, 18:00
Wissa Szczuczyn 2-2 Krypnianka Krypno 3 maja, 17:00
KS Michałowo 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 3 maja, 16:00

Kolejka 27 - 6-7 maja

KS Michałowo 4-0 Sparta 1951 Szepietowo 6 maja, 13:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-4 Wissa Szczuczyn 7 maja, 15:00
Krypnianka Krypno 0-0 Warmia Grajewo 7 maja, 14:00
Cresovia Siemiatycze 1-2 KS Śniadowo 7 maja, 16:00
MOSP Białystok 3-3 ŁKS 1926 Łomża 6 maja, 15:00
Wigry Suwałki 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 maja, 17:00
Promień Mońki 2-4 KS Grabówka 6 maja, 17:00
KS Wasilków 1-3 Tur Bielsk Podlaski 7 maja, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 4-1 Orzeł Kolno 7 maja, 16:00

Kolejka 28 - 13-14 maja

KS Wasilków 4-1 Orzeł Kolno 14 maja, 15:00
MOSP Białystok 2-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 maja, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-1 Czarni Czarna Białostocka 14 maja, 13:00
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Promień Mońki 13 maja, 16:00
KS Grabówka 1-1 Wigry Suwałki 13 maja, 17:00
ŁKS 1926 Łomża 10-0 Cresovia Siemiatycze 13 maja, 15:00
KS Śniadowo 2-0 Krypnianka Krypno 14 maja, 17:00
Warmia Grajewo 8-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 13 maja, 17:00
Wissa Szczuczyn 1-3 KS Michałowo 13 maja, 15:30

Kolejka 29 - 20-21 maja

Sparta 1951 Szepietowo 2-2 Wissa Szczuczyn 21 maja, 13:00
KS Michałowo 2-3 Warmia Grajewo 20 maja, 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 KS Śniadowo 20 maja, 15:00
Krypnianka Krypno 0-3 ŁKS 1926 Łomża 21 maja, 16:00
Cresovia Siemiatycze 0-7 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 maja, 17:00
MOSP Białystok 3-1 KS Grabówka 20 maja, 13:00
Wigry Suwałki 4-1 Tur Bielsk Podlaski 19 maja, 18:00
Promień Mońki 0-1 Orzeł Kolno 21 maja, 17:00
KS Wasilków 5-1 Czarni Czarna Białostocka 20 maja, 11:30

Kolejka 30 - 27-28 maja

KS Wasilków 1-2 Sparta 1951 Szepietowo 27 maja, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 1-0 Promień Mońki 27 maja, 17:00
Orzeł Kolno 0-4 Wigry Suwałki 27 maja, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 3-2 MOSP Białystok 27 maja, 16:00
KS Grabówka 2-3 Cresovia Siemiatycze 26 maja, 19:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Krypnianka Krypno 14 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:00) odwołany
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 27 maja, 15:00
KS Śniadowo 3-1 KS Michałowo 28 maja, 17:00
Warmia Grajewo 3-1 Wissa Szczuczyn 27 maja, 17:00

Kolejka 31 - 31 maja

KS Wasilków 1-1 Promień Mońki 31 maja, 18:00
Warmia Grajewo 2-0 Sparta 1951 Szepietowo 31 maja, 18:00
Wissa Szczuczyn 3-2 KS Śniadowo 31 maja, 18:00
KS Michałowo 2-6 ŁKS 1926 Łomża 31 maja, 18:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-7 Ruch Wysokie Mazowieckie 31 maja, 18:00
Krypnianka Krypno 0-3 KS Grabówka 7 czerwca, 18:00
Cresovia Siemiatycze 0-4 Tur Bielsk Podlaski 31 maja, 18:00
MOSP Białystok 3-0 Orzeł Kolno 31 maja, 18:00
Wigry Suwałki 2-0 Czarni Czarna Białostocka 31 maja, 18:30

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Sparta 1951 Szepietowo 0-2 Promień Mońki 3 czerwca, 14:00
KS Wasilków 2-3 Wigry Suwałki 4 czerwca, 14:00
Czarni Czarna Białostocka - MOSP Białystok 13 czerwca, 18:00
Orzeł Kolno 0-1 Cresovia Siemiatycze 3 czerwca, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 5-0 Krypnianka Krypno 3 czerwca, 15:00
KS Grabówka 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 3 czerwca, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 5-0 KS Michałowo 3 czerwca, 15:00
ŁKS 1926 Łomża 2-2 Wissa Szczuczyn 3 czerwca, 15:00
KS Śniadowo 3-1 Warmia Grajewo 4 czerwca, 16:00

Kolejka 33 - 10-11 czerwca

KS Wasilków 2-0 MOSP Białystok 7 czerwca, 17:30
KS Śniadowo - Sparta 1951 Szepietowo 11 czerwca, 17:00
Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża 10 czerwca, 17:00
Wissa Szczuczyn 2-6 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 czerwca, 18:00
KS Michałowo - KS Grabówka 10 czerwca, 17:30
Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski 10 czerwca, 15:00
Krypnianka Krypno - Orzeł Kolno 10 czerwca, 16:00
Cresovia Siemiatycze - Czarni Czarna Białostocka 10 czerwca, 17:00
Wigry Suwałki - Promień Mońki 10 czerwca, 16:30

Kolejka 34 - 17-18 czerwca

Sparta 1951 Szepietowo - Wigry Suwałki
Promień Mońki - MOSP Białystok
KS Wasilków - Cresovia Siemiatycze
Czarni Czarna Białostocka - Krypnianka Krypno
Orzeł Kolno - Dąb Dąbrowa Białostocka
Tur Bielsk Podlaski - KS Michałowo
KS Grabówka - Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża - KS Śniadowo

III liga 2022/2023 (I)

Betcris IV liga 2022/2023 (łódzka)
forBET IV liga 2022/2023 (mazowiecka)
forBET IV liga 2022/2023 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2022/2023 (podlaska)

Autor: Gabriel Bartelmus

 

Napisz do nas