[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Tr±bki Wielkie 30 79 25 4 1 93-12 12 3 0 44-2 13 1 1 49-10
2.  Radunia Stężyca 30 72 23 3 4 82-24 12 2 1 52-12 11 1 3 30-12
3.  GTS Kolbudy 30 65 20 5 5 91-37 11 0 4 50-21 9 5 1 41-16
4.  Wietcisa Skarszewy 30 48 14 6 10 46-49 10 3 2 33-17 4 3 8 13-32
5.  Błękitni Stare Pole 30 45 14 3 13 51-66 9 1 5 31-25 5 2 8 20-41
6.  Chojniczanka Chojnice 30 44 13 5 12 63-52 8 2 5 39-26 5 3 7 24-26
7.  Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 43 14 1 15 64-72 9 1 5 42-29 5 0 10 22-43
8.  Wisła Korzeniewo 30 40 12 4 14 47-60 8 1 6 27-24 4 3 8 20-36 2 6 2 0 0 5-0
9.  Borowiak Czersk 30 40 11 7 12 52-50 6 2 7 25-22 5 5 5 27-28 2 0 0 0 2 0-5
10.  Brzoza Kleszczewo 30 39 12 3 15 46-51 8 0 7 23-20 4 3 8 23-31
11.  Motława Suchy D±b 30 38 10 8 12 52-66 7 5 3 33-24 3 3 9 19-42
12.  Kolejarz Chojnice 30 37 12 1 17 52-57 8 0 7 34-22 4 1 10 18-35
13.  Pogoń Prabuty 30 31 9 4 17 46-68 7 3 5 34-33 2 1 12 12-35
14.  Powi¶le Stary Targ 30 24 6 6 18 35-69 5 4 6 18-22 1 2 12 17-47
15.  Sokół Zblewo 30 22 6 4 20 46-84 3 4 8 22-38 3 0 12 24-46
16.  Delta Miłoradz 30 17 3 8 19 32-81 2 5 8 18-36 1 3 11 14-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Tr±bki Wielkie    3-0 0-0 3-0 2-0 0-0 6-0 1-1 3-0 4-0 3-0 5-0 2-0 4-1 3-0* 5-0 
 2 Radunia Stężyca2-0     3-1 2-0 5-0 2-0 1-3 6-0 2-2 4-0 1-1 2-1 3-1 7-1 8-1 4-1 
 3 GTS Kolbudy1-3 0-2     2-1 7-2 0-1 7-0 4-1 4-1 6-3 4-1 5-0 2-1 2-1 0-3* 6-1 
 4 Wietcisa Skarszewy1-1 1-0 1-1     3-2 3-1 0-3 6-1 1-1 2-1 2-3 3-0 2-1 2-1 3-1 3-0 
 5 Błękitni Stare Pole0-3 0-2 3-3 0-1     2-1 4-2 3-0 1-3 1-4 2-1 5-3 2-0 3-1 2-0 3-1 
 6 Chojniczanka Chojnice2-4 0-1 1-4 0-1 0-0     8-1 5-1 3-3 3-1 3-2 0-3* 3-2 5-1 3-1 3-1 
 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański1-6 3-2 1-4 1-0 3-0 2-4     1-1 5-0* 3-2 0-1 1-2 4-2 8-2 4-3 5-0 
 8 Wisła Korzeniewo0-1 0-3 3-3 0-2 2-3 1-0 0-3     2-0 0-5 5-1 3-0 3-0 2-1 3-0* 3-2 
 9 Borowiak Czersk0-2 1-2 1-3 7-2 2-3 0-0 3-0* 0-3*     1-0 4-0 0-0 4-1 1-0 0-3* 1-3 
 10 Brzoza Kleszczewo0-4 0-2 1-3 5-0 0-2 3-0 2-1 1-2 2-3     2-0 1-0 0-1 1-0 3-2 2-0 
 11 Motława Suchy D±b0-3 0-3* 1-4 0-0 6-1 4-2 5-1 1-0 1-1 1-1     3-2 1-1 4-1 4-2 2-2 
 12 Kolejarz Chojnice3-4 1-2 0-1 3-1 1-3 0-3* 1-0 2-0 1-4 2-0 9-0     2-0 0-3 5-1 4-0 
 13 Pogoń Prabuty0-7 0-4 0-5 7-1 5-1 1-4 3-0 1-1 1-3 0-0 5-0 2-0     2-2 4-3 3-2 
 14 Powi¶le Stary Targ0-2 0-3 0-0 0-2 3-0 3-1 2-1 0-4 2-1 2-2 1-1 1-3 1-2     3-0 0-0 
 15 Sokół Zblewo0-5 2-2 1-4 1-1 1-2 2-2 0-3* 2-1 0-5* 1-2 0-7 1-2 5-0 5-1     1-1 
 16 Delta Miłoradz0-4 1-2 0-5 1-1 1-1 3-5 1-4 3-4 0-0 1-2 1-1 3-2 1-0 1-1 1-4     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Delta Miłoradz 3-5 Chojniczanka Chojnice
Wietcisa Skarszewy 2-1 Brzoza Kleszczewo
Sokół Zblewo 0-5 Borowiak Czersk
(wo)
Powi¶le Stary Targ 0-4 Wisła Korzeniewo
Błękitni Stare Pole 4-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
GTS Kolbudy 4-1 Motława Suchy D±b
Radunia Stężyca 2-0 Orzeł Tr±bki Wielkie
Pogoń Prabuty 2-0 Kolejarz Chojnice

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Chojniczanka Chojnice 0-3 Kolejarz Chojnice
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 3-3; sędzia uderzony przez gracza Chojniczanki odwieziony do szpitala
Orzeł Tr±bki Wielkie 2-0 Pogoń Prabuty
Motława Suchy D±b 0-3 Radunia Stężyca
(wo)
brak potwierdzenia odpowiedniej liczby młodzieżowców na boisku przez 90 minut, na boisku 1-1
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-4 GTS Kolbudy
Wisła Korzeniewo 2-3 Błękitni Stare Pole
Borowiak Czersk 1-0 Powi¶le Stary Targ
Brzoza Kleszczewo 3-2 Sokół Zblewo
Delta Miłoradz 1-1 Wietcisa Skarszewy

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Wietcisa Skarszewy 3-1 Chojniczanka Chojnice
Sokół Zblewo 1-1 Delta Miłoradz
Powi¶le Stary Targ 2-2 Brzoza Kleszczewo
Błękitni Stare Pole 1-3 Borowiak Czersk
GTS Kolbudy 4-1 Wisła Korzeniewo
Radunia Stężyca 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Prabuty 5-0 Motława Suchy D±b
Kolejarz Chojnice 3-4 Orzeł Tr±bki Wielkie

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Chojniczanka Chojnice 2-4 Orzeł Tr±bki Wielkie
mecz w Tr±bkach Wielkich, Chojniczanka ukarana zakazem gry na własnym obiekcie
Motława Suchy D±b 3-2 Kolejarz Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-2 Pogoń Prabuty
Wisła Korzeniewo 0-3 Radunia Stężyca
Borowiak Czersk 1-3 GTS Kolbudy
Brzoza Kleszczewo 0-2 Błękitni Stare Pole
Delta Miłoradz 1-1 Powi¶le Stary Targ
Wietcisa Skarszewy 3-1 Sokół Zblewo

Kolejka 5 - 3-4 wrze¶nia

Sokół Zblewo 2-2 Chojniczanka Chojnice
Powi¶le Stary Targ 0-2 Wietcisa Skarszewy
Błękitni Stare Pole 3-1 Delta Miłoradz
GTS Kolbudy 6-3 Brzoza Kleszczewo
Radunia Stężyca 2-2 Borowiak Czersk
Pogoń Prabuty 1-1 Wisła Korzeniewo
Kolejarz Chojnice 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orzeł Tr±bki Wielkie 3-0 Motława Suchy D±b

Kolejka 6 - 7 wrze¶nia

Chojniczanka Chojnice 3-2 Motława Suchy D±b
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-6 Orzeł Tr±bki Wielkie
Wisła Korzeniewo 3-0 Kolejarz Chojnice
Borowiak Czersk 4-1 Pogoń Prabuty
Brzoza Kleszczewo 0-2 Radunia Stężyca
Delta Miłoradz 0-5 GTS Kolbudy
Wietcisa Skarszewy 3-2 Błękitni Stare Pole
Sokół Zblewo 5-1 Powi¶le Stary Targ

Kolejka 7 - 10-11 wrze¶nia

Powi¶le Stary Targ 3-1 Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stare Pole 2-0 Sokół Zblewo
GTS Kolbudy 2-1 Wietcisa Skarszewy
Radunia Stężyca 4-1 Delta Miłoradz
Pogoń Prabuty 0-0 Brzoza Kleszczewo
Kolejarz Chojnice 1-4 Borowiak Czersk
Orzeł Tr±bki Wielkie 1-1 Wisła Korzeniewo
Motława Suchy D±b 5-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański

Kolejka 8 - 17-18 wrze¶nia

Chojniczanka Chojnice 8-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wisła Korzeniewo 5-1 Motława Suchy D±b
Borowiak Czersk 0-2 Orzeł Tr±bki Wielkie
Brzoza Kleszczewo 1-0 Kolejarz Chojnice
Delta Miłoradz 1-0 Pogoń Prabuty
Wietcisa Skarszewy 1-0 Radunia Stężyca
Sokół Zblewo 1-4 GTS Kolbudy
Powi¶le Stary Targ 3-0 Błękitni Stare Pole

Kolejka 9 - 24-25 wrze¶nia

Błękitni Stare Pole 2-1 Chojniczanka Chojnice
GTS Kolbudy 2-1 Powi¶le Stary Targ
Radunia Stężyca 8-1 Sokół Zblewo
Pogoń Prabuty 7-1 Wietcisa Skarszewy
Kolejarz Chojnice 4-0 Delta Miłoradz
Orzeł Tr±bki Wielkie 4-0 Brzoza Kleszczewo
Motława Suchy D±b 1-1 Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 Wisła Korzeniewo

Kolejka 10 - 1-2 paĽdziernika

Chojniczanka Chojnice 5-1 Wisła Korzeniewo
Borowiak Czersk 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
(wo)
go¶cie nie przyjechali na spotkanie
Brzoza Kleszczewo 2-0 Motława Suchy D±b
Delta Miłoradz 0-4 Orzeł Tr±bki Wielkie
Wietcisa Skarszewy 3-0 Kolejarz Chojnice
Sokół Zblewo 5-0 Pogoń Prabuty
Powi¶le Stary Targ 0-3 Radunia Stężyca
Błękitni Stare Pole 3-3 GTS Kolbudy

Kolejka 11 - 8-9 paĽdziernika

GTS Kolbudy 0-1 Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca 5-0 Błękitni Stare Pole
Pogoń Prabuty 2-2 Powi¶le Stary Targ
Kolejarz Chojnice 5-1 Sokół Zblewo
Orzeł Tr±bki Wielkie 3-0 Wietcisa Skarszewy
Motława Suchy D±b 2-2 Delta Miłoradz
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-2 Brzoza Kleszczewo
Wisła Korzeniewo 2-0 Borowiak Czersk

Kolejka 12 - 15-16 paĽdziernika

Chojniczanka Chojnice 3-3 Borowiak Czersk
Brzoza Kleszczewo 1-2 Wisła Korzeniewo
Delta Miłoradz 1-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wietcisa Skarszewy 2-3 Motława Suchy D±b
Sokół Zblewo 0-5 Orzeł Tr±bki Wielkie
Powi¶le Stary Targ 1-3 Kolejarz Chojnice
Błękitni Stare Pole 2-0 Pogoń Prabuty
GTS Kolbudy 0-2 Radunia Stężyca

Kolejka 13 - 22-23 paĽdziernika

Radunia Stężyca 2-0 Chojniczanka Chojnice
Pogoń Prabuty 0-5 GTS Kolbudy
Kolejarz Chojnice 1-3 Błękitni Stare Pole
Orzeł Tr±bki Wielkie 4-1 Powi¶le Stary Targ
Motława Suchy D±b 4-2 Sokół Zblewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 Wietcisa Skarszewy
Wisła Korzeniewo 3-2 Delta Miłoradz
Borowiak Czersk 1-0 Brzoza Kleszczewo

Kolejka 14 - 29-30 paĽdziernika

Chojniczanka Chojnice 3-1 Brzoza Kleszczewo
Delta Miłoradz 0-0 Borowiak Czersk
Wietcisa Skarszewy 6-1 Wisła Korzeniewo
Sokół Zblewo 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
(wo)
na boisku 1-1
Powi¶le Stary Targ 1-1 Motława Suchy D±b
Błękitni Stare Pole 0-3 Orzeł Tr±bki Wielkie
GTS Kolbudy 5-0 Kolejarz Chojnice
Radunia Stężyca 3-1 Pogoń Prabuty

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Pogoń Prabuty 1-4 Chojniczanka Chojnice
Kolejarz Chojnice 1-2 Radunia Stężyca
Orzeł Tr±bki Wielkie 0-0 GTS Kolbudy
Motława Suchy D±b 6-1 Błękitni Stare Pole
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8-2 Powi¶le Stary Targ
Wisła Korzeniewo 3-0 Sokół Zblewo
(wo)
na boisku 3-2
Borowiak Czersk 7-2 Wietcisa Skarszewy
Brzoza Kleszczewo 2-0 Delta Miłoradz

Kolejka 16 - 17 maja

Chojniczanka Chojnice 3-1 Delta Miłoradz
Brzoza Kleszczewo 5-0 Wietcisa Skarszewy
Borowiak Czersk 0-3 Sokół Zblewo
(wo)
na boisku 8-0
Wisła Korzeniewo 2-1 Powi¶le Stary Targ
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0 Błękitni Stare Pole
Motława Suchy D±b 1-4 GTS Kolbudy
Orzeł Tr±bki Wielkie 3-0 Radunia Stężyca 25 marca
Kolejarz Chojnice 2-0 Pogoń Prabuty

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

Kolejarz Chojnice 0-3 Chojniczanka Chojnice
(wo)
na boisku 2-1
Pogoń Prabuty 0-7 Orzeł Tr±bki Wielkie
Radunia Stężyca 1-1 Motława Suchy D±b
GTS Kolbudy 7-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 kwietnia
przełożony
Błękitni Stare Pole 3-0 Wisła Korzeniewo
Powi¶le Stary Targ 2-1 Borowiak Czersk
Sokół Zblewo 1-2 Brzoza Kleszczewo
Wietcisa Skarszewy 3-0 Delta Miłoradz

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Chojniczanka Chojnice 0-1 Wietcisa Skarszewy
Delta Miłoradz 1-4 Sokół Zblewo
Brzoza Kleszczewo 1-0 Powi¶le Stary Targ
Borowiak Czersk 2-3 Błękitni Stare Pole
Wisła Korzeniewo 3-3 GTS Kolbudy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-2 Radunia Stężyca
Motława Suchy D±b 1-1 Pogoń Prabuty
Orzeł Tr±bki Wielkie 5-0 Kolejarz Chojnice

Kolejka 19 - 15-16 kwietnia

Orzeł Tr±bki Wielkie 0-0 Chojniczanka Chojnice
Kolejarz Chojnice 9-0 Motława Suchy D±b
Pogoń Prabuty 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
na boisku 1-3
Radunia Stężyca 6-0 Wisła Korzeniewo
GTS Kolbudy 4-1 Borowiak Czersk
Błękitni Stare Pole 1-4 Brzoza Kleszczewo
Powi¶le Stary Targ 0-0 Delta Miłoradz
Sokół Zblewo 1-1 Wietcisa Skarszewy

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Chojniczanka Chojnice 3-1 Sokół Zblewo
Wietcisa Skarszewy 2-1 Powi¶le Stary Targ
Delta Miłoradz 1-1 Błękitni Stare Pole
Brzoza Kleszczewo 1-3 GTS Kolbudy
Borowiak Czersk 1-2 Radunia Stężyca
Wisła Korzeniewo 3-0 Pogoń Prabuty
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-2 Kolejarz Chojnice
Motława Suchy D±b 0-3 Orzeł Tr±bki Wielkie

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Motława Suchy D±b 4-2 Chojniczanka Chojnice
Orzeł Tr±bki Wielkie 6-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejarz Chojnice 2-0 Wisła Korzeniewo
Pogoń Prabuty 1-3 Borowiak Czersk
Radunia Stężyca 4-0 Brzoza Kleszczewo
GTS Kolbudy 6-1 Delta Miłoradz
Błękitni Stare Pole 0-1 Wietcisa Skarszewy
Powi¶le Stary Targ 3-0 Sokół Zblewo

Kolejka 22 - 3 maja

Chojniczanka Chojnice 5-1 Powi¶le Stary Targ
Sokół Zblewo 1-2 Błękitni Stare Pole
Wietcisa Skarszewy 1-1 GTS Kolbudy
Delta Miłoradz 1-2 Radunia Stężyca
Brzoza Kleszczewo 0-1 Pogoń Prabuty
Borowiak Czersk 0-0 Kolejarz Chojnice
Wisła Korzeniewo 0-1 Orzeł Tr±bki Wielkie
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-1 Motława Suchy D±b

Kolejka 23 - 6-7 maja

Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-4 Chojniczanka Chojnice
Motława Suchy D±b 1-0 Wisła Korzeniewo
Orzeł Tr±bki Wielkie 3-0 Borowiak Czersk
Kolejarz Chojnice 2-0 Brzoza Kleszczewo
Pogoń Prabuty 3-2 Delta Miłoradz
Radunia Stężyca 2-0 Wietcisa Skarszewy
GTS Kolbudy 0-3 Sokół Zblewo
(wo)
gospodarze nie wysłali powiadomienia
Błękitni Stare Pole 3-1 Powi¶le Stary Targ

Kolejka 24 - 10 maja

Chojniczanka Chojnice 0-0 Błękitni Stare Pole
Powi¶le Stary Targ 0-0 GTS Kolbudy
Sokół Zblewo 2-2 Radunia Stężyca
Wietcisa Skarszewy 2-1 Pogoń Prabuty
Delta Miłoradz 3-2 Kolejarz Chojnice
Brzoza Kleszczewo 0-4 Orzeł Tr±bki Wielkie
Borowiak Czersk 4-0 Motława Suchy D±b
Wisła Korzeniewo 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański

Kolejka 25 - 13-14 maja

Wisła Korzeniewo 1-0 Chojniczanka Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-0 Borowiak Czersk
(wo)
na boisku 5-2
Motława Suchy D±b 1-1 Brzoza Kleszczewo
Orzeł Tr±bki Wielkie 5-0 Delta Miłoradz
Kolejarz Chojnice 3-1 Wietcisa Skarszewy
Pogoń Prabuty 4-3 Sokół Zblewo
Radunia Stężyca 7-1 Powi¶le Stary Targ
GTS Kolbudy 7-2 Błękitni Stare Pole

Kolejka 26 - 20-21 maja

Chojniczanka Chojnice 1-4 GTS Kolbudy
Błękitni Stare Pole 0-2 Radunia Stężyca
Powi¶le Stary Targ 1-2 Pogoń Prabuty
Sokół Zblewo 1-2 Kolejarz Chojnice
Wietcisa Skarszewy 1-1 Orzeł Tr±bki Wielkie
Delta Miłoradz 1-1 Motława Suchy D±b
Brzoza Kleszczewo 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Borowiak Czersk 0-3 Wisła Korzeniewo
(wo)
na boisku 4-2

Kolejka 27 - 27-28 maja

Borowiak Czersk 0-0 Chojniczanka Chojnice
Wisła Korzeniewo 0-5 Brzoza Kleszczewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-0 Delta Miłoradz
Motława Suchy D±b 0-0 Wietcisa Skarszewy
Orzeł Tr±bki Wielkie 3-0 Sokół Zblewo
(wo)
go¶cie nie dojechali
Kolejarz Chojnice 0-3 Powi¶le Stary Targ
Pogoń Prabuty 5-1 Błękitni Stare Pole
Radunia Stężyca 3-1 GTS Kolbudy

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Chojniczanka Chojnice 0-1 Radunia Stężyca
GTS Kolbudy 2-1 Pogoń Prabuty
Błękitni Stare Pole 5-3 Kolejarz Chojnice
Powi¶le Stary Targ 0-2 Orzeł Tr±bki Wielkie
Sokół Zblewo 0-7 Motława Suchy D±b
Wietcisa Skarszewy 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Delta Miłoradz 3-4 Wisła Korzeniewo
Brzoza Kleszczewo 2-3 Borowiak Czersk

Kolejka 29 - 7 czerwca

Brzoza Kleszczewo 3-0 Chojniczanka Chojnice
Borowiak Czersk 1-3 Delta Miłoradz
Wisła Korzeniewo 0-2 Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-3 Sokół Zblewo
Motława Suchy D±b 4-1 Powi¶le Stary Targ
Orzeł Tr±bki Wielkie 2-0 Błękitni Stare Pole
Kolejarz Chojnice 0-1 GTS Kolbudy
Pogoń Prabuty 0-4 Radunia Stężyca

Kolejka 30 - 10-11 czerwca

Chojniczanka Chojnice 3-2 Pogoń Prabuty
Radunia Stężyca 2-1 Kolejarz Chojnice
GTS Kolbudy 1-3 Orzeł Tr±bki Wielkie
Błękitni Stare Pole 2-1 Motława Suchy D±b
Powi¶le Stary Targ 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Sokół Zblewo 2-1 Wisła Korzeniewo
Wietcisa Skarszewy 1-1 Borowiak Czersk
Delta Miłoradz 1-2 Brzoza Kleszczewo

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)

IV liga 2005/2006 (pomorska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Słupsk)

Klasa A 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk II)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk III)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas