[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Gdańsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wda Lipusz 20 43 12 7 1 53-26 7 3 0 33-12 5 4 1 20-14
2.  Ceramik Łubiana 20 37 10 7 3 45-27 5 4 1 19-10 5 3 2 26-17
3.  Victoria Kaliska 20 34 10 4 6 48-34 5 2 3 28-19 5 2 3 20-15
4.  Wda Czarna Woda 20 31 8 7 5 43-28 4 3 3 26-17 4 4 2 17-11 2 3 1 0 1 6-4
5.  Wierzyca II Starogard Gdański 20 31 9 4 7 46-39 5 2 3 21-15 4 2 4 25-24 2 3 1 0 1 4-6
6.  Słupia Sulęczyno 20 29 9 2 9 40-41 6 1 3 22-16 3 1 6 18-25
7.  Gwiazda Karsin 20 25 7 4 9 34-52 4 2 4 18-23 3 2 5 16-29
8.  Santana Wielki Klincz 20 23 6 5 9 43-43 5 2 3 30-22 1 3 6 13-21
9.  Huragan Nowe Polaszki 20 22 6 4 10 46-57 2 2 6 22-27 4 2 4 24-30
10.  Kasztelania Garczyn 20 15 4 3 13 34-61 3 2 5 23-25 1 1 8 11-36 2 3 1 0 1 4-2
11.  Neptun Zduny 20 15 4 3 13 18-42 4 2 4 11-11 0 1 9 7-31 2 3 1 0 1 2-4
Chojniczanka II Chojnice wycofała się po sześciu kolejkach. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Wda Lipusz    2-2 5-3 1-0 1-1 4-3 3-0* 1-1 8-1 5-1 3-0 
 2 Ceramik Łubiana0-0     2-2 0-0 0-4 3-1 4-0 2-1 2-2 1-0 5-0 
 3 Victoria Kaliska3-4 0-3     1-1 2-2 2-1 4-1 2-0 2-4 8-2 4-1 
 4 Wda Czarna Woda1-1 1-1 1-3     6-1 0-2 2-2 2-0 3-4 7-2 3-1 
 5 Wierzyca II Starogard Gdański2-2 0-1 0-2 3-0     4-5 3-0* 1-0 4-2 2-1 2-2 
 6 Słupia Sulęczyno1-2 5-3 0-2 1-1 0-2     4-0 4-2 4-3 2-1 1-0 
 7 Gwiazda Karsin1-0 2-3 0-2 1-1 2-8 2-1     3-2 2-3 1-1 4-2 
 8 Santana Wielki Klincz1-3 2-6 2-1 0-5 4-2 6-0 2-2     3-3 9-0 1-0 
 9 Huragan Nowe Polaszki3-3 0-3 3-4 0-1 5-3 1-3 4-5 2-2     0-3 4-0 
 10 Kasztelania Garczyn1-3 4-3 1-1 4-5 1-2 3-2 1-3 3-3 1-2     4-1 
 11 Neptun Zduny1-2 1-1 1-0 0-3 3-0 0-0 2-3 1-2 1-0 1-0     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Neptun Zduny 1-0 Huragan Nowe Polaszki
Wda Lipusz - Chojniczanka II Chojnice
było 4-2, anulowany
Santana Wielki Klincz 2-6 Ceramik Łubiana
Wierzyca II Starogard Gdański 4-5 Słupia Sulęczyno
Wda Czarna Woda 1-3 Victoria Kaliska
Gwiazda Karsin 1-1 Kasztelania Garczyn

Kolejka 2 - 3-4 września

Huragan Nowe Polaszki 0-3 Kasztelania Garczyn
Victoria Kaliska 4-1 Gwiazda Karsin
Słupia Sulęczyno 1-1 Wda Czarna Woda
Ceramik Łubiana 0-4 Wierzyca II Starogard Gdański
Chojniczanka II Chojnice - Santana Wielki Klincz
było 1-0, anulowany
Neptun Zduny 1-2 Wda Lipusz

Kolejka 3 - 10-11 września

Wda Lipusz 8-1 Huragan Nowe Polaszki
Santana Wielki Klincz 1-0 Neptun Zduny
Wierzyca II Starogard Gdański - Chojniczanka II Chojnice
było 1-0, anulowany
Wda Czarna Woda 1-1 Ceramik Łubiana
Gwiazda Karsin 2-1 Słupia Sulęczyno
Kasztelania Garczyn 1-1 Victoria Kaliska

Kolejka 4 - 17-18 września

Huragan Nowe Polaszki 3-4 Victoria Kaliska
Słupia Sulęczyno 2-1 Kasztelania Garczyn
Ceramik Łubiana 4-0 Gwiazda Karsin
Chojniczanka II Chojnice - Wda Czarna Woda
było 3-3, anulowany
Neptun Zduny 3-0 Wierzyca II Starogard Gdański
Wda Lipusz 1-1 Santana Wielki Klincz

Kolejka 5 - 24-25 września

Santana Wielki Klincz 3-3 Huragan Nowe Polaszki
Wierzyca II Starogard Gdański 2-2 Wda Lipusz
Wda Czarna Woda 3-1 Neptun Zduny
Gwiazda Karsin - Chojniczanka II Chojnice
było 2-2, anulowany
Kasztelania Garczyn 4-3 Ceramik Łubiana
Victoria Kaliska 2-1 Słupia Sulęczyno

Kolejka 6 - 1-2 października

Huragan Nowe Polaszki 1-3 Słupia Sulęczyno
Ceramik Łubiana 2-2 Victoria Kaliska
Chojniczanka II Chojnice - Kasztelania Garczyn
było 1-3, anulowany
Neptun Zduny 2-3 Gwiazda Karsin
Wda Lipusz 1-0 Wda Czarna Woda
Santana Wielki Klincz 4-2 Wierzyca II Starogard Gdański

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Victoria Kaliska.
 
Wierzyca II Starogard Gdański 4-2 Huragan Nowe Polaszki
Wda Czarna Woda 2-0 Santana Wielki Klincz
Gwiazda Karsin 1-0 Wda Lipusz
Kasztelania Garczyn 4-1 Neptun Zduny
Słupia Sulęczyno 5-3 Ceramik Łubiana

Kolejka 8 - 15 października

Pauza: Słupia Sulęczyno.
 
Huragan Nowe Polaszki 0-3 Ceramik Łubiana
Neptun Zduny 1-0 Victoria Kaliska
Wda Lipusz 5-1 Kasztelania Garczyn
Santana Wielki Klincz 2-2 Gwiazda Karsin
Wierzyca II Starogard Gdański 3-0 Wda Czarna Woda

Kolejka 9 - 22 października

Pauza: Ceramik Łubiana.
 
Wda Czarna Woda 3-4 Huragan Nowe Polaszki
Gwiazda Karsin 2-8 Wierzyca II Starogard Gdański
Kasztelania Garczyn 3-3 Santana Wielki Klincz
Victoria Kaliska 3-4 Wda Lipusz
Słupia Sulęczyno 1-0 Neptun Zduny

Kolejka 10 - 29 października

Pauza: Huragan Nowe Polaszki.
 
Neptun Zduny 1-1 Ceramik Łubiana
Wda Lipusz 4-3 Słupia Sulęczyno
Santana Wielki Klincz 2-1 Victoria Kaliska
Wierzyca II Starogard Gdański 2-1 Kasztelania Garczyn
Wda Czarna Woda 2-2 Gwiazda Karsin

Kolejka 11 - 5 listopada

Pauza: Neptun Zduny.
 
Gwiazda Karsin 2-3 Huragan Nowe Polaszki
Kasztelania Garczyn 4-5 Wda Czarna Woda
Victoria Kaliska 2-2 Wierzyca II Starogard Gdański
Słupia Sulęczyno 4-2 Santana Wielki Klincz
Ceramik Łubiana 0-0 Wda Lipusz

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

Pauza: Wda Lipusz.
 
Huragan Nowe Polaszki 4-0 Neptun Zduny
Ceramik Łubiana 2-1 Santana Wielki Klincz
Słupia Sulęczyno 0-2 Wierzyca II Starogard Gdański
Victoria Kaliska 1-1 Wda Czarna Woda
Kasztelania Garczyn 1-3 Gwiazda Karsin

Kolejka 13 - 15 kwietnia

Pauza: Santana Wielki Klincz.
 
Kasztelania Garczyn 1-2 Huragan Nowe Polaszki
Gwiazda Karsin 0-2 Victoria Kaliska
Wda Czarna Woda 0-2 Słupia Sulęczyno
Wierzyca II Starogard Gdański 0-1 Ceramik Łubiana
Wda Lipusz 3-0 Neptun Zduny

Kolejka 14 - 22 kwietnia

Pauza: Wierzyca II Starogard Gdański.
 
Huragan Nowe Polaszki 3-3 Wda Lipusz
Neptun Zduny 1-2 Santana Wielki Klincz
Ceramik Łubiana 0-0 Wda Czarna Woda
Słupia Sulęczyno 4-0 Gwiazda Karsin
Victoria Kaliska 8-2 Kasztelania Garczyn

Kolejka 15 - 29 kwietnia

Pauza: Wda Czarna Woda.
 
Victoria Kaliska 2-4 Huragan Nowe Polaszki
Kasztelania Garczyn 3-2 Słupia Sulęczyno
Gwiazda Karsin 2-3 Ceramik Łubiana
Wierzyca II Starogard Gdański 2-2 Neptun Zduny
Santana Wielki Klincz 1-3 Wda Lipusz

Kolejka 16 - 3 maja

Pauza: Gwiazda Karsin.
 
Huragan Nowe Polaszki 2-2 Santana Wielki Klincz
Wda Lipusz 1-1 Wierzyca II Starogard Gdański
Neptun Zduny 0-3 Wda Czarna Woda
Ceramik Łubiana 1-0 Kasztelania Garczyn
Słupia Sulęczyno 0-2 Victoria Kaliska

Kolejka 17 - 6 maja

Pauza: Kasztelania Garczyn.
 
Słupia Sulęczyno 4-3 Huragan Nowe Polaszki
Victoria Kaliska 0-3 Ceramik Łubiana
Gwiazda Karsin 4-2 Neptun Zduny
Wda Czarna Woda 1-1 Wda Lipusz
Wierzyca II Starogard Gdański 1-0 Santana Wielki Klincz

Kolejka 18 - 13 maja

Pauza: Victoria Kaliska.
 
Huragan Nowe Polaszki 5-3 Wierzyca II Starogard Gdański
Santana Wielki Klincz 0-5 Wda Czarna Woda
Wda Lipusz 3-0 Gwiazda Karsin
(wo)
Neptun Zduny 1-0 Kasztelania Garczyn
Ceramik Łubiana 3-1 Słupia Sulęczyno

Kolejka 19 - 20 maja

Pauza: Słupia Sulęczyno.
 
Ceramik Łubiana 2-2 Huragan Nowe Polaszki
Victoria Kaliska 4-1 Neptun Zduny
Kasztelania Garczyn 1-3 Wda Lipusz
Gwiazda Karsin 3-2 Santana Wielki Klincz
Wda Czarna Woda 6-1 Wierzyca II Starogard Gdański

Kolejka 20 - 27 maja

Pauza: Ceramik Łubiana.
 
Huragan Nowe Polaszki 0-1 Wda Czarna Woda
Wierzyca II Starogard Gdański 3-0 Gwiazda Karsin
(wo)
Santana Wielki Klincz 9-0 Kasztelania Garczyn
Wda Lipusz 5-3 Victoria Kaliska
Neptun Zduny 0-0 Słupia Sulęczyno

Kolejka 21 - 3 czerwca

Pauza: Huragan Nowe Polaszki.
 
Ceramik Łubiana 5-0 Neptun Zduny
Słupia Sulęczyno 1-2 Wda Lipusz
Victoria Kaliska 2-0 Santana Wielki Klincz
Kasztelania Garczyn 1-2 Wierzyca II Starogard Gdański
Gwiazda Karsin 1-1 Wda Czarna Woda

Kolejka 22 - 10 czerwca

Pauza: Neptun Zduny.
 
Huragan Nowe Polaszki 4-5 Gwiazda Karsin
Wda Czarna Woda 7-2 Kasztelania Garczyn
Wierzyca II Starogard Gdański 0-2 Victoria Kaliska
Santana Wielki Klincz 6-0 Słupia Sulęczyno
Wda Lipusz 2-2 Ceramik Łubiana

Baraże o udział w klasie A (Gdańsk)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Gdańsk II)

Klasa A 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk II)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk IV)

Klasa B 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa B 2005/2006 (Gdańsk II)
Klasa B 2005/2006 (Gdańsk III)
Klasa B 2005/2006 (Gdańsk IV)
Klasa B 2005/2006 (Gdańsk V)
Klasa B 2005/2006 (Malbork VI)
Klasa B 2005/2006 (Malbork VII)
Klasa B 2005/2006 (Malbork VIII)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas