[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2005/2006, grupa: Malbork VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mewa Gniew 22 55 18 1 3 95-30 9 0 2 53-16 9 1 1 42-14
2.  Jurand Lasowice Wielkie 22 46 15 1 6 51-33 8 0 3 29-16 7 1 3 22-17
3.  Agri Kulice 22 41 13 2 7 53-30 7 1 3 27-15 6 1 4 26-15
4.  Orzeł Borkowo 22 33 10 3 9 46-40 6 1 4 26-19 4 2 5 20-21
5.  Wisła Walichnowy 22 32 9 5 8 55-49 6 2 3 29-23 3 3 5 26-26
6.  Świt Radostowo 22 31 9 4 9 41-43 4 2 5 16-17 5 2 4 25-26 2 3 1 0 1 3-3
7.  Szpak Skórcz 22 31 8 7 7 37-44 3 3 5 14-23 5 4 2 23-21 2 3 1 0 1 3-3
8.  GKS Bobowo 22 24 5 9 8 44-68 3 5 3 22-30 2 4 5 22-38
9.  Orzeł Radziejewo 22 21 5 6 11 52-59 4 3 4 35-30 1 3 7 17-29
10.  Delfin Lignowy 22 20 5 5 12 20-41 2 4 5 11-17 3 1 7 9-24
11.  Sławek Borzechowo 22 19 5 4 13 35-56 3 2 6 19-29 2 2 7 16-27 2 3 1 0 1 3-3
12.  Pomorzanka Skórcz 22 19 6 1 15 54-90 4 1 6 33-34 2 0 9 21-56 2 3 1 0 1 3-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Mewa Gniew    6-3 5-1 3-0 1-0 2-4 6-2 3-4 5-2 3-0* 7-0 12-0 
 2 Jurand Lasowice Wielkie0-3     0-5 2-0 4-2 2-1 1-2 6-0 4-1 3-0 5-1 2-1 
 3 Agri Kulice1-3 1-2     1-0 2-3 3-1 1-1 4-1 3-2 2-0 3-1 6-1 
 4 Orzeł Borkowo1-2 3-1 0-2     2-5 2-3 1-0 3-3 1-0 3-1 1-0 9-2 
 5 Wisła Walichnowy0-6 1-3 2-1 3-2     3-1 3-3 2-3 2-2 5-0 3-0 5-2 
 6 Świt Radostowo2-3 0-1 4-3 3-1 1-1     1-2 1-1 1-0 0-1 1-0 2-4 
 7 Szpak Skórcz0-4 0-2 1-1 3-3 2-2 1-2     2-1 0-4 1-0 1-2 3-2 
 8 GKS Bobowo0-7 3-2 2-0 3-4 3-2 2-2 3-3     1-1 2-2 1-1 2-6 
 9 Orzeł Radziejewo3-0* 2-2 0-3 1-1 4-3 5-2 1-2 5-5     2-3 1-8 11-1 
 10 Delfin Lignowy0-1 1-2 0-2 0-2 1-1 0-2 0-0 2-1 3-3     2-2 2-1 
 11 Sławek Borzechowo2-8 0-1 1-4 2-4 2-1 3-3 1-2 3-3 3-0* 0-2     2-1 
 12 Pomorzanka Skórcz5-5 0-3* 0-4 0-3* 4-6 3-4 3-6 7-0 6-2 3-0 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pomorzanka Skórcz 5-5 Mewa Gniew
GKS Bobowo 3-2 Wisła Walichnowy
Jurand Lasowice Wielkie 2-1 Świt Radostowo
Delfin Lignowy 2-2 Sławek Borzechowo
Orzeł Borkowo 1-0 Szpak Skórcz
Orzeł Radziejewo 0-3 Agri Kulice

Kolejka 2 - 3-4 września

Mewa Gniew 5-1 Agri Kulice
Szpak Skórcz 0-4 Orzeł Radziejewo
Sławek Borzechowo 2-4 Orzeł Borkowo
Świt Radostowo 0-1 Delfin Lignowy
Wisła Walichnowy 1-3 Jurand Lasowice Wielkie
Pomorzanka Skórcz 7-0 GKS Bobowo

Kolejka 3 - 11 września

GKS Bobowo 0-7 Mewa Gniew
Jurand Lasowice Wielkie 2-1 Pomorzanka Skórcz
Delfin Lignowy 1-1 Wisła Walichnowy
Orzeł Borkowo 2-3 Świt Radostowo
Orzeł Radziejewo 1-8 Sławek Borzechowo
Agri Kulice 1-1 Szpak Skórcz

Kolejka 4 - 17-18 września

Mewa Gniew 6-2 Szpak Skórcz
Sławek Borzechowo 1-4 Agri Kulice
Świt Radostowo 1-0 Orzeł Radziejewo
Wisła Walichnowy 3-2 Orzeł Borkowo
Pomorzanka Skórcz 3-0 Delfin Lignowy
GKS Bobowo 3-2 Jurand Lasowice Wielkie

Kolejka 5 - 24-25 września

Jurand Lasowice Wielkie 0-3 Mewa Gniew
Delfin Lignowy 2-1 GKS Bobowo
Orzeł Borkowo 9-2 Pomorzanka Skórcz
Orzeł Radziejewo 4-3 Wisła Walichnowy
Agri Kulice 3-1 Świt Radostowo
Szpak Skórcz 1-2 Sławek Borzechowo

Kolejka 6 - 1-2 października

Mewa Gniew 7-0 Sławek Borzechowo
Świt Radostowo 1-2 Szpak Skórcz
Wisła Walichnowy 2-1 Agri Kulice
Pomorzanka Skórcz 6-2 Orzeł Radziejewo
GKS Bobowo 3-4 Orzeł Borkowo
Jurand Lasowice Wielkie 3-0 Delfin Lignowy

Kolejka 7 - 8-9 października

Delfin Lignowy 0-1 Mewa Gniew
Orzeł Borkowo 3-1 Jurand Lasowice Wielkie
Orzeł Radziejewo 5-5 GKS Bobowo
Agri Kulice 6-1 Pomorzanka Skórcz
Szpak Skórcz 2-2 Wisła Walichnowy
Sławek Borzechowo 3-3 Świt Radostowo

Kolejka 8 - 15-16 października

Mewa Gniew 2-4 Świt Radostowo
Wisła Walichnowy 3-0 Sławek Borzechowo
Pomorzanka Skórcz 3-6 Szpak Skórcz
GKS Bobowo 2-0 Agri Kulice
Jurand Lasowice Wielkie 4-1 Orzeł Radziejewo
Delfin Lignowy 0-2 Orzeł Borkowo

Kolejka 9 - 22-23 października

Orzeł Borkowo 1-2 Mewa Gniew
Orzeł Radziejewo 2-3 Delfin Lignowy
Agri Kulice 1-2 Jurand Lasowice Wielkie
Szpak Skórcz 2-1 GKS Bobowo
Sławek Borzechowo 2-1 Pomorzanka Skórcz
Świt Radostowo 1-1 Wisła Walichnowy

Kolejka 10 - 29-30 października

Mewa Gniew 1-0 Wisła Walichnowy
Pomorzanka Skórcz 3-4 Świt Radostowo
GKS Bobowo 1-1 Sławek Borzechowo
Jurand Lasowice Wielkie 1-2 Szpak Skórcz
Delfin Lignowy 0-2 Agri Kulice
Orzeł Borkowo 1-0 Orzeł Radziejewo

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Orzeł Radziejewo 3-0 Mewa Gniew
(wo)
na boisku 3-4
Agri Kulice 1-0 Orzeł Borkowo
Szpak Skórcz 1-0 Delfin Lignowy
Sławek Borzechowo 0-1 Jurand Lasowice Wielkie
Świt Radostowo 1-1 GKS Bobowo
Wisła Walichnowy 5-2 Pomorzanka Skórcz

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Mewa Gniew 12-0 Pomorzanka Skórcz
Wisła Walichnowy 2-3 GKS Bobowo
Świt Radostowo 0-1 Jurand Lasowice Wielkie
Sławek Borzechowo 0-2 Delfin Lignowy
Szpak Skórcz 3-3 Orzeł Borkowo
Agri Kulice 3-2 Orzeł Radziejewo

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Agri Kulice 1-3 Mewa Gniew
Orzeł Radziejewo 1-2 Szpak Skórcz
Orzeł Borkowo 1-0 Sławek Borzechowo
Delfin Lignowy 0-2 Świt Radostowo
Jurand Lasowice Wielkie 4-2 Wisła Walichnowy
GKS Bobowo 2-6 Pomorzanka Skórcz

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Mewa Gniew 3-4 GKS Bobowo
Pomorzanka Skórcz 0-3 Jurand Lasowice Wielkie
(wo)
na boisku 1-1
Wisła Walichnowy 5-0 Delfin Lignowy
Świt Radostowo 3-1 Orzeł Borkowo
Sławek Borzechowo 3-0 Orzeł Radziejewo
(wo)
na boisku 2-3
Szpak Skórcz 1-1 Agri Kulice

Kolejka 15 - 22-23 kwietnia

Szpak Skórcz 0-4 Mewa Gniew
Agri Kulice 3-1 Sławek Borzechowo
Orzeł Radziejewo 5-2 Świt Radostowo
Orzeł Borkowo 2-5 Wisła Walichnowy
Delfin Lignowy 2-1 Pomorzanka Skórcz
Jurand Lasowice Wielkie 6-0 GKS Bobowo

Kolejka 16 - 29-30 kwietnia

Mewa Gniew 6-3 Jurand Lasowice Wielkie
GKS Bobowo 2-2 Delfin Lignowy
Pomorzanka Skórcz 0-3 Orzeł Borkowo
(wo)
na boisku 2-2
Wisła Walichnowy 2-2 Orzeł Radziejewo
Świt Radostowo 4-3 Agri Kulice
Sławek Borzechowo 1-2 Szpak Skórcz

Kolejka 17 - 3 maja

Sławek Borzechowo 2-8 Mewa Gniew
Szpak Skórcz 1-2 Świt Radostowo
Agri Kulice 2-3 Wisła Walichnowy
Orzeł Radziejewo 11-1 Pomorzanka Skórcz
Orzeł Borkowo 3-3 GKS Bobowo
Delfin Lignowy 1-2 Jurand Lasowice Wielkie

Kolejka 18 - 6-7 maja

Mewa Gniew 3-0 Delfin Lignowy
(wo)
na boisku 3-3
Jurand Lasowice Wielkie 2-0 Orzeł Borkowo
GKS Bobowo 1-1 Orzeł Radziejewo
Pomorzanka Skórcz 0-4 Agri Kulice
Wisła Walichnowy 3-3 Szpak Skórcz
Świt Radostowo 1-0 Sławek Borzechowo

Kolejka 19 - 13-14 maja

Świt Radostowo 2-3 Mewa Gniew
Sławek Borzechowo 2-1 Wisła Walichnowy
Szpak Skórcz 3-2 Pomorzanka Skórcz
Agri Kulice 4-1 GKS Bobowo
Orzeł Radziejewo 2-2 Jurand Lasowice Wielkie
Orzeł Borkowo 3-1 Delfin Lignowy

Kolejka 20 - 20-21 maja

Mewa Gniew 3-0 Orzeł Borkowo
Delfin Lignowy 3-3 Orzeł Radziejewo
Jurand Lasowice Wielkie 0-5 Agri Kulice
GKS Bobowo 3-3 Szpak Skórcz
Pomorzanka Skórcz 2-1 Sławek Borzechowo
Wisła Walichnowy 3-1 Świt Radostowo

Kolejka 21 - 27-28 maja

Wisła Walichnowy 0-6 Mewa Gniew
Świt Radostowo 2-4 Pomorzanka Skórcz
Sławek Borzechowo 3-3 GKS Bobowo
Szpak Skórcz 0-2 Jurand Lasowice Wielkie
Agri Kulice 2-0 Delfin Lignowy
Orzeł Radziejewo 1-1 Orzeł Borkowo

REKLAMA

Kolejka 22 - 3-4 czerwca

Mewa Gniew 5-2 Orzeł Radziejewo
Orzeł Borkowo 0-2 Agri Kulice
Delfin Lignowy 0-0 Szpak Skórcz
Jurand Lasowice Wielkie 5-1 Sławek Borzechowo
GKS Bobowo 2-2 Świt Radostowo
Pomorzanka Skórcz 4-6 Wisła Walichnowy

Baraże o udział w klasie A (Gdańsk)

Klasa A 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk II)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk III)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk IV)

Klasa B 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa B 2005/2006 (Gdańsk II)
Klasa B 2005/2006 (Gdańsk III)
Klasa B 2005/2006 (Gdańsk IV)
Klasa B 2005/2006 (Gdańsk V)
Klasa B 2005/2006 (Malbork VI)
Klasa B 2005/2006 (Malbork VIII)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas