[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Luzino 30 73 23 4 3 69-22 13 2 0 45-11 10 2 3 24-11
2.  Huragan Przodkowo 30 66 20 6 4 91-31 11 2 2 49-10 9 4 2 42-21
3.  Gryf Wejherowo 30 64 19 7 4 76-35 12 3 0 42-7 7 4 4 34-28
4.  Gedania Gdańsk 30 60 17 9 4 66-27 10 4 1 36-12 7 5 3 30-15
5.  Polonia Gdańsk 30 48 14 6 10 73-41 9 1 5 49-20 5 5 5 24-21
6.  GKS Sierakowice 30 45 12 9 9 45-42 7 5 3 22-17 5 4 6 23-25
7.  KP Sopot 30 40 10 10 10 34-41 5 7 3 20-17 5 3 7 14-24
8.  Stolem Gniewino 30 38 8 14 8 46-35 5 7 3 31-16 3 7 5 15-19 2 4 1 1 0 2-1
9.  Sporting Leźno 30 38 10 8 12 55-41 4 3 8 26-24 6 5 4 29-17 2 1 0 1 1 1-2
10.  Grunke Somonino 30 33 9 6 15 39-57 4 3 8 19-30 5 3 7 20-27
11.  Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 30 32 8 8 14 54-64 4 3 8 24-35 4 5 6 30-29
12.  KS Żukowo 30 30 8 6 16 37-58 5 3 7 17-21 3 3 9 20-37
13.  Olimpia Osowa (Gdańsk) 30 29 9 2 19 44-67 6 2 7 27-22 3 0 12 17-45
14.  Przylesie Sopot 30 28 8 4 18 46-106 4 3 8 29-44 4 1 10 17-62
15.  Zenit Łęczyce 30 22 6 4 20 47-113 4 4 7 33-44 2 0 13 14-69
16.  KS Grabowo 30 20 5 5 20 33-75 3 2 10 21-35 2 3 10 12-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Luzino    1-0 1-0 1-0 2-1 2-0 3-2 1-1 0-0 3-1 4-0 4-1 3-0 5-1 9-2 6-2 
 2 Huragan Przodkowo3-0     5-0 1-1 2-3 4-0 2-1 2-2 1-0 2-0 0-2 3-1 8-0 8-0 3-0* 5-0 
 3 Gryf Wejherowo1-0 0-0     1-1 3-0* 2-1 2-0 0-0 2-1 5-0 3-1 2-0 4-0 5-2 7-1 5-0 
 4 Gedania Gdańsk0-2 1-1 2-0     1-1 2-1 3-0 4-0 1-1 4-2 3-1 2-2 3-1 3-0 4-0 3-0* 
 5 Polonia Gdańsk1-3 6-3 2-3 0-0     0-2 2-0 1-0 1-2 0-1 3-1 3-1 5-3 13-0 9-1 3-0* 
 6 GKS Sierakowice2-1 1-2 4-2 1-3 1-1     1-1 0-0 2-0 0-4 1-1 1-1 2-1 3-0* 1-0 2-0 
 7 KP Sopot1-1 0-0 3-3 0-2 1-2 1-1     3-1 1-1 1-0 1-1 3-0 1-0 0-3* 3-1 1-1 
 8 Stolem Gniewino0-3 1-3 1-1 1-1 2-2 0-1 7-0     1-1 1-1 0-0 5-1 3-0 7-1 1-0 1-1 
 9 Sporting Leźno0-1 1-3 3-3 2-1 0-2 1-1 0-2 0-1     1-2 1-4 1-1 0-2 4-1 10-0 2-0 
 10 Grunke Somonino2-3 1-5 2-4 3-1 0-3 2-1 0-0 0-0 0-4     1-0 1-2 4-0 2-2 1-2 0-3 
 11 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)0-2 3-6 0-0 0-2 2-1 1-3 1-1 4-1 0-4 2-2     3-2 0-3* 1-2 2-5 5-1 
 12 KS Żukowo0-1 2-2 1-4 0-2 2-2 0-2 0-1 1-0 2-4 1-0 1-1     2-0 0-1 2-0 3-1 
 13 Olimpia Osowa (Gdańsk)0-1 2-4 1-2 0-2 0-3 2-3 1-0 1-1 1-0 5-1 4-3 0-1     7-1 3-0* 0-0 
 14 Przylesie Sopot1-1 1-4 1-3 0-5 1-1 4-3 1-2 0-1 1-6 1-1 3-10 3-2 4-2     8-1 0-2 
 15 Zenit Łęczyce0-2 1-5 1-4 5-5 3-2 2-2 0-2 1-6 2-2 1-4 2-2 4-1 5-3 2-3     4-1 
 16 KS Grabowo0-3 0-4 1-5 0-4 1-0 2-2 1-2 1-1 2-3 0-1 2-3 2-4 1-2 2-0 6-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

KS Grabowo 1-0 Polonia Gdańsk
Stolem Gniewino 1-1 Gryf Wejherowo
Sporting Leźno 1-1 KS Żukowo
KP Sopot 0-3 Przylesie Sopot
(wo)
w pierwotnym terminie odwołany
Zenit Łęczyce 0-2 GKS Luzino
Olimpia Osowa (Gdańsk) 4-3 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
Grunke Somonino 2-1 GKS Sierakowice
Huragan Przodkowo 1-1 Gedania Gdańsk

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Polonia Gdańsk 0-0 Gedania Gdańsk
GKS Sierakowice 1-2 Huragan Przodkowo
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 2-2 Grunke Somonino
GKS Luzino 3-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Przylesie Sopot 8-1 Zenit Łęczyce
KS Żukowo 0-1 KP Sopot
Gryf Wejherowo 2-1 Sporting Leźno
KS Grabowo 1-1 Stolem Gniewino

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Stolem Gniewino 2-2 Polonia Gdańsk
Sporting Leźno 2-0 KS Grabowo
KP Sopot 3-3 Gryf Wejherowo
Zenit Łęczyce 4-1 KS Żukowo
Olimpia Osowa (Gdańsk) 7-1 Przylesie Sopot
Grunke Somonino 2-3 GKS Luzino
Huragan Przodkowo 0-2 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
Gedania Gdańsk 2-1 GKS Sierakowice

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Polonia Gdańsk 0-2 GKS Sierakowice
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 0-2 Gedania Gdańsk
GKS Luzino 1-0 Huragan Przodkowo
Przylesie Sopot 1-1 Grunke Somonino
KS Żukowo 2-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Gryf Wejherowo 7-1 Zenit Łęczyce
KS Grabowo 1-2 KP Sopot
Stolem Gniewino 1-1 Sporting Leźno

Kolejka 5 - 3-4 września

Sporting Leźno 0-2 Polonia Gdańsk
KP Sopot 3-1 Stolem Gniewino
Zenit Łęczyce 4-1 KS Grabowo
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 Gryf Wejherowo
Grunke Somonino 1-2 KS Żukowo
Huragan Przodkowo 8-0 Przylesie Sopot
Gedania Gdańsk 0-2 GKS Luzino
GKS Sierakowice 1-1 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)

Kolejka 6 - 7 września

Polonia Gdańsk 3-1 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
GKS Luzino 2-0 GKS Sierakowice
Przylesie Sopot 0-5 Gedania Gdańsk
KS Żukowo 2-2 Huragan Przodkowo
Gryf Wejherowo 5-0 Grunke Somonino
KS Grabowo 1-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Stolem Gniewino 1-0 Zenit Łęczyce
Sporting Leźno 0-2 KP Sopot

Kolejka 7 - 10-11 września

KP Sopot 1-2 Polonia Gdańsk
Zenit Łęczyce 2-2 Sporting Leźno
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-1 Stolem Gniewino
Grunke Somonino 0-3 KS Grabowo
Huragan Przodkowo 5-0 Gryf Wejherowo
Gedania Gdańsk 2-2 KS Żukowo
GKS Sierakowice 3-0 Przylesie Sopot
(wo)
goście nie przyjechali
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 0-2 GKS Luzino

Kolejka 8 - 17-18 września

Polonia Gdańsk 1-3 GKS Luzino
Przylesie Sopot 3-10 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
KS Żukowo 0-2 GKS Sierakowice
Gryf Wejherowo 1-1 Gedania Gdańsk
KS Grabowo 0-4 Huragan Przodkowo
Stolem Gniewino 1-1 Grunke Somonino
Sporting Leźno 0-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
KP Sopot 3-1 Zenit Łęczyce

Kolejka 9 - 24-25 września

Zenit Łęczyce 3-2 Polonia Gdańsk
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-0 KP Sopot
Grunke Somonino 0-4 Sporting Leźno
Huragan Przodkowo 2-2 Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk 3-0 KS Grabowo
(wo)
GKS Sierakowice 4-2 Gryf Wejherowo
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 3-2 KS Żukowo
GKS Luzino 5-1 Przylesie Sopot

Kolejka 10 - 1-2 października

Polonia Gdańsk 13-0 Przylesie Sopot
KS Żukowo 0-1 GKS Luzino
Gryf Wejherowo 3-1 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
KS Grabowo 2-2 GKS Sierakowice
Stolem Gniewino 1-1 Gedania Gdańsk
Sporting Leźno 1-3 Huragan Przodkowo
KP Sopot 1-0 Grunke Somonino
Zenit Łęczyce 5-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)

Kolejka 11 - 8-9 października

Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-3 Polonia Gdańsk
Grunke Somonino 1-2 Zenit Łęczyce
Huragan Przodkowo 2-1 KP Sopot
Gedania Gdańsk 1-1 Sporting Leźno
GKS Sierakowice 0-0 Stolem Gniewino
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 5-1 KS Grabowo
GKS Luzino 1-0 Gryf Wejherowo
Przylesie Sopot 3-2 KS Żukowo

Kolejka 12 - 15-16 października

Polonia Gdańsk 3-1 KS Żukowo
Gryf Wejherowo 5-2 Przylesie Sopot
KS Grabowo 0-3 GKS Luzino
Stolem Gniewino 0-0 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
Sporting Leźno 1-1 GKS Sierakowice
KP Sopot 0-2 Gedania Gdańsk
Zenit Łęczyce 1-5 Huragan Przodkowo
Olimpia Osowa (Gdańsk) 5-1 Grunke Somonino

Kolejka 13 - 22-23 października

Grunke Somonino 0-3 Polonia Gdańsk
Huragan Przodkowo 8-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Gedania Gdańsk 4-0 Zenit Łęczyce
GKS Sierakowice 1-1 KP Sopot
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 0-4 Sporting Leźno
GKS Luzino 1-1 Stolem Gniewino
Przylesie Sopot 0-2 KS Grabowo
KS Żukowo 1-4 Gryf Wejherowo

Kolejka 14 - 29-30 października

Polonia Gdańsk 2-3 Gryf Wejherowo
KS Grabowo 2-4 KS Żukowo
Stolem Gniewino 7-1 Przylesie Sopot
Sporting Leźno 0-1 GKS Luzino
KP Sopot 1-1 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
Zenit Łęczyce 2-2 GKS Sierakowice
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-2 Gedania Gdańsk
Grunke Somonino 1-5 Huragan Przodkowo

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Huragan Przodkowo 2-3 Polonia Gdańsk
Gedania Gdańsk 4-2 Grunke Somonino
GKS Sierakowice 2-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 2-5 Zenit Łęczyce
GKS Luzino 3-2 KP Sopot
Przylesie Sopot 1-6 Sporting Leźno
KS Żukowo 1-0 Stolem Gniewino
Gryf Wejherowo 5-0 KS Grabowo

Kolejka 16 - 17 maja

Polonia Gdańsk 3-0 KS Grabowo
(wo)
Gryf Wejherowo 0-0 Stolem Gniewino
KS Żukowo 2-4 Sporting Leźno
Przylesie Sopot 1-2 KP Sopot
GKS Luzino 9-2 Zenit Łęczyce
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 0-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
(wo)
na boisku 1-0
GKS Sierakowice 0-4 Grunke Somonino
Gedania Gdańsk 1-1 Huragan Przodkowo

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia

Gedania Gdańsk 1-1 Polonia Gdańsk
Huragan Przodkowo 4-0 GKS Sierakowice
Grunke Somonino 1-0 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-1 GKS Luzino
Zenit Łęczyce 2-3 Przylesie Sopot
KP Sopot 3-0 KS Żukowo 19 kwietnia
przełożony
Sporting Leźno 3-3 Gryf Wejherowo 19 kwietnia
przełożony
Stolem Gniewino 1-1 KS Grabowo

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Polonia Gdańsk 1-0 Stolem Gniewino
KS Grabowo 2-3 Sporting Leźno
Gryf Wejherowo 2-0 KP Sopot
KS Żukowo 2-0 Zenit Łęczyce
Przylesie Sopot 4-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
GKS Luzino 3-1 Grunke Somonino
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 3-6 Huragan Przodkowo
GKS Sierakowice 1-3 Gedania Gdańsk

Kolejka 19 - 15-16 kwietnia

GKS Sierakowice 1-1 Polonia Gdańsk
Gedania Gdańsk 3-1 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
Huragan Przodkowo 3-0 GKS Luzino
Grunke Somonino 2-2 Przylesie Sopot
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-1 KS Żukowo
Zenit Łęczyce 1-4 Gryf Wejherowo
KP Sopot 1-1 KS Grabowo
Sporting Leźno 0-1 Stolem Gniewino

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Polonia Gdańsk 1-2 Sporting Leźno
Stolem Gniewino 7-0 KP Sopot
KS Grabowo 6-1 Zenit Łęczyce
Gryf Wejherowo 4-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
KS Żukowo 1-0 Grunke Somonino
Przylesie Sopot 1-4 Huragan Przodkowo
GKS Luzino 1-0 Gedania Gdańsk
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 1-3 GKS Sierakowice

Kolejka 21 - 29 kwietnia

Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 2-1 Polonia Gdańsk
przełożony z powodu złego stanu boiska
GKS Sierakowice 2-1 GKS Luzino
Gedania Gdańsk 3-0 Przylesie Sopot
Huragan Przodkowo 3-1 KS Żukowo
Grunke Somonino 2-4 Gryf Wejherowo
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-0 KS Grabowo
Zenit Łęczyce 1-6 Stolem Gniewino
KP Sopot 1-1 Sporting Leźno

Kolejka 22 - 3 maja

Polonia Gdańsk 2-0 KP Sopot
Sporting Leźno 10-0 Zenit Łęczyce
Stolem Gniewino 3-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
KS Grabowo 0-1 Grunke Somonino
Gryf Wejherowo 0-0 Huragan Przodkowo
KS Żukowo 0-2 Gedania Gdańsk
Przylesie Sopot 4-3 GKS Sierakowice
GKS Luzino 4-0 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)

Kolejka 23 - 6 maja

GKS Luzino 2-1 Polonia Gdańsk
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 1-2 Przylesie Sopot
GKS Sierakowice 1-1 KS Żukowo
Gedania Gdańsk 2-0 Gryf Wejherowo
Huragan Przodkowo 5-0 KS Grabowo
Grunke Somonino 0-0 Stolem Gniewino
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-0 Sporting Leźno
Zenit Łęczyce 0-2 KP Sopot

Kolejka 24 - 10 maja

Polonia Gdańsk 9-1 Zenit Łęczyce
KP Sopot 1-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Sporting Leźno 1-2 Grunke Somonino
Stolem Gniewino 1-3 Huragan Przodkowo
KS Grabowo 0-4 Gedania Gdańsk
Gryf Wejherowo 2-1 GKS Sierakowice
KS Żukowo 1-1 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
Przylesie Sopot 1-1 GKS Luzino 11 maja

Kolejka 25 - 13-14 maja

Przylesie Sopot 1-1 Polonia Gdańsk
GKS Luzino 4-1 KS Żukowo
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 0-0 Gryf Wejherowo
GKS Sierakowice 2-0 KS Grabowo
Gedania Gdańsk 4-0 Stolem Gniewino
Huragan Przodkowo 1-0 Sporting Leźno
Grunke Somonino 0-0 KP Sopot
Olimpia Osowa (Gdańsk) 3-0 Zenit Łęczyce
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 26 - 20 maja

Polonia Gdańsk 5-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Zenit Łęczyce 1-4 Grunke Somonino
KP Sopot 0-0 Huragan Przodkowo
Sporting Leźno 2-1 Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino 0-1 GKS Sierakowice
KS Grabowo 2-3 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
Gryf Wejherowo 1-0 GKS Luzino
KS Żukowo 0-1 Przylesie Sopot

Kolejka 27 - 27 maja

KS Żukowo 2-2 Polonia Gdańsk
Przylesie Sopot 1-3 Gryf Wejherowo
GKS Luzino 6-2 KS Grabowo
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 4-1 Stolem Gniewino
GKS Sierakowice 2-0 Sporting Leźno
Gedania Gdańsk 3-0 KP Sopot
Huragan Przodkowo 3-0 Zenit Łęczyce
(wo)
Grunke Somonino 4-0 Olimpia Osowa (Gdańsk)

Kolejka 28 - 3 czerwca

Polonia Gdańsk 0-1 Grunke Somonino
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-4 Huragan Przodkowo
Zenit Łęczyce 5-5 Gedania Gdańsk
KP Sopot 1-1 GKS Sierakowice
Sporting Leźno 1-4 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
Stolem Gniewino 0-3 GKS Luzino
KS Grabowo 2-0 Przylesie Sopot
Gryf Wejherowo 2-0 KS Żukowo

Kolejka 29 - 7 czerwca

Gryf Wejherowo 3-0 Polonia Gdańsk
(wo)
KS Żukowo 3-1 KS Grabowo
Przylesie Sopot 0-1 Stolem Gniewino
GKS Luzino 0-0 Sporting Leźno
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 1-1 KP Sopot
GKS Sierakowice 1-0 Zenit Łęczyce
Gedania Gdańsk 3-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Huragan Przodkowo 2-0 Grunke Somonino

Kolejka 30 - 10 czerwca

Polonia Gdańsk 6-3 Huragan Przodkowo
Grunke Somonino 3-1 Gedania Gdańsk
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-3 GKS Sierakowice
Zenit Łęczyce 2-2 Zapro Ujeścisko (Gdańsk)
KP Sopot 1-1 GKS Luzino
Sporting Leźno 4-1 Przylesie Sopot
Stolem Gniewino 5-1 KS Żukowo
KS Grabowo 1-5 Gryf Wejherowo

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)

IV liga 2005/2006 (pomorska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Słupsk)

Klasa A 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk II)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk III)
Klasa A 2005/2006 (Gdańsk IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas