[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Słupsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Brda Przechlewo 30 67 21 4 5 83-30 12 3 0 51-11 9 1 5 32-19
2.  Czarni Czarne 30 57 16 9 5 48-20 11 3 1 34-9 5 6 4 14-11
3.  Pogoń Lębork 30 53 15 8 7 42-30 8 6 1 26-11 7 2 6 16-19 4 10 3 1 0 7-3
4.  Kaszubia Studzienice 30 53 16 5 9 61-46 10 5 0 36-14 6 0 9 25-32 4 7 2 1 1 9-4
5.  Polonez Bobrowniki 30 53 16 5 9 75-40 11 1 3 49-17 5 4 6 26-23 4 0 0 0 4 2-11
6.  Koral Dębnica 30 45 13 6 11 46-47 10 1 4 30-19 3 5 7 16-28
7.  Sparta Sycewice 30 40 12 4 14 54-66 7 3 5 28-26 5 1 9 26-40
8.  GKS Pęplino 30 39 11 6 13 47-45 6 4 5 30-18 5 2 8 17-27
9.  Piast Człuchów 30 38 11 5 14 51-66 7 2 6 28-16 4 3 8 23-50
10.  Czarni Bruskowo Wielkie 30 35 9 8 13 45-47 6 3 6 30-21 3 5 7 15-26 2 3 1 0 1 6-6
11.  Start Łeba 30 35 10 5 15 47-70 8 2 5 34-27 2 3 10 13-43 2 3 1 0 1 6-6
12.  Błękitni Główczyce 30 34 9 7 14 49-58 7 4 4 31-16 2 3 10 18-42 2 2 0 2 0 5-5
13.  Start Miastko 30 34 9 7 14 36-56 7 3 5 26-22 2 4 9 10-34 2 2 0 2 0 5-5
14.  MKS Debrzno 30 30 7 9 14 45-68 5 3 7 28-22 2 6 7 17-46
15.  Unia Korzybie 30 29 7 8 15 43-57 4 6 5 27-23 3 2 10 16-34
16.  ZS Damnica 30 27 7 6 17 42-68 4 2 9 21-33 3 4 8 21-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Brda Przechlewo    0-0 4-0 3-1 4-0 3-0 4-3 2-2 7-2 2-1 6-0 4-0 5-0 1-1 2-0 4-1 
 2 Czarni Czarne2-0     3-1 3-1 0-0 2-1 3-0* 1-0 2-1 2-0 5-0 2-2 1-1 3-0 0-2 5-0 
 3 Pogoń Lębork0-3 0-0     1-0 1-0 1-1 1-0 3-1 1-1 2-2 1-1 1-1 3-0 7-1 3-0 1-0 
 4 Kaszubia Studzienice3-3 2-0 2-2     2-0 3-2 2-0 2-0 4-0 2-1 3-1 5-1 3-1 1-1 1-1 1-1 
 5 Polonez Bobrowniki1-0 1-0 1-3 1-5     2-0 7-0 3-1 10-0 1-1 1-0 2-1 2-0 13-1 4-2 0-3* 
 6 Koral Dębnica2-3 3-0 0-0 3-2 2-3     1-4 1-0 1-2 1-0 4-2 2-0 2-0 2-0 2-1 4-2 
 7 Sparta Sycewice0-4 0-0 2-0 1-2 3-1 7-2     2-0 0-4 3-2 2-2 1-0 1-2 1-5 4-1 1-1 
 8 GKS Pęplino0-2 2-1 0-1 2-1 0-3 2-2 8-1     1-2 5-0 3-0 2-3 0-0 1-1 0-0 4-1 
 9 Piast Człuchów1-3 0-1 0-1 4-1 2-1 1-0 6-0 4-0     1-1 1-2 1-0 1-1 1-2 3-0 2-3 
 10 Czarni Bruskowo Wielkie1-3 2-2 0-1 3-1 2-6 1-2 3-0 0-1 7-1     4-1 3-1 0-1 0-0 3-0 1-1 
 11 Start Łeba3-1 0-4 0-3 1-2 2-2 1-1 1-3 4-1 3-1 5-2     2-0 3-0* 4-2 1-2 4-3 
 12 Błękitni Główczyce2-1 0-1 3-0* 3-1 0-1 0-0 1-1 1-3 6-2 0-1 1-1     2-2 5-0 3-1 4-1 
 13 Start Miastko2-0 1-1 1-2 1-3 1-6 3-1 3-0 1-3 2-0 0-1 3-0 3-3     0-0 4-2 1-0 
 14 MKS Debrzno1-3 0-1 1-0 2-3 2-1 1-2 0-4 1-1 2-3 0-0 4-0 8-0 5-1     0-2 1-1 
 15 Unia Korzybie1-2 0-0 2-0 3-0 2-2 1-1 0-4 0-1 2-2 1-1 2-3 4-1 4-0* 3-3     2-3 
 16 ZS Damnica0-4 0-3 0-2 1-2 0-0 0-1 0-6 2-3 2-2 1-2 3-0 2-5 2-1 4-0 4-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Koral Dębnica 2-3 Polonez Bobrowniki
Błękitni Główczyce 0-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Start Łeba 3-1 Brda Przechlewo
Pogoń Lębork 3-1 GKS Pęplino
Kaszubia Studzienice 1-1 MKS Debrzno
Unia Korzybie 0-0 Czarni Czarne
ZS Damnica 2-1 Start Miastko
Piast Człuchów 6-0 Sparta Sycewice

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Polonez Bobrowniki 7-0 Sparta Sycewice
Start Miastko 2-0 Piast Człuchów
Czarni Czarne 5-0 ZS Damnica
MKS Debrzno 0-2 Unia Korzybie
GKS Pęplino 2-1 Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo 4-0 Pogoń Lębork
Czarni Bruskowo Wielkie 4-1 Start Łeba 28 września
Koral Dębnica 2-0 Błękitni Główczyce

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Błękitni Główczyce 0-1 Polonez Bobrowniki
Start Łeba 1-1 Koral Dębnica
Pogoń Lębork 2-2 Czarni Bruskowo Wielkie
Kaszubia Studzienice 3-3 Brda Przechlewo
Unia Korzybie 0-1 GKS Pęplino
ZS Damnica 4-0 MKS Debrzno
Piast Człuchów 0-1 Czarni Czarne
Sparta Sycewice 1-2 Start Miastko

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Polonez Bobrowniki 2-0 Start Miastko
Czarni Czarne 3-0 Sparta Sycewice
(wo)
MKS Debrzno 2-3 Piast Człuchów
GKS Pęplino 4-1 ZS Damnica
Brda Przechlewo 2-0 Unia Korzybie
Czarni Bruskowo Wielkie 3-1 Kaszubia Studzienice
Koral Dębnica 0-0 Pogoń Lębork
Błękitni Główczyce 1-1 Start Łeba

Kolejka 5 - 3-4 września

Start Łeba 2-2 Polonez Bobrowniki
Pogoń Lębork 1-1 Błękitni Główczyce
Kaszubia Studzienice 3-2 Koral Dębnica
Unia Korzybie 1-1 Czarni Bruskowo Wielkie
ZS Damnica 0-4 Brda Przechlewo
Piast Człuchów 4-0 GKS Pęplino
Sparta Sycewice 1-5 MKS Debrzno
Start Miastko 1-1 Czarni Czarne

Kolejka 6 - 7 września

Polonez Bobrowniki 1-0 Czarni Czarne
MKS Debrzno 5-1 Start Miastko
GKS Pęplino 8-1 Sparta Sycewice
Brda Przechlewo 7-2 Piast Człuchów
Czarni Bruskowo Wielkie 1-1 ZS Damnica
Koral Dębnica 2-1 Unia Korzybie
Błękitni Główczyce 3-1 Kaszubia Studzienice
Start Łeba 0-3 Pogoń Lębork

Kolejka 7 - 10-11 września

Pogoń Lębork 1-0 Polonez Bobrowniki
Kaszubia Studzienice 3-1 Start Łeba
Unia Korzybie 4-1 Błękitni Główczyce
ZS Damnica 0-1 Koral Dębnica
Piast Człuchów 1-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Sparta Sycewice 0-4 Brda Przechlewo
Start Miastko 1-3 GKS Pęplino
Czarni Czarne 3-0 MKS Debrzno

Kolejka 8 - 17-18 września

Polonez Bobrowniki 13-1 MKS Debrzno
GKS Pęplino 2-1 Czarni Czarne
Brda Przechlewo 5-0 Start Miastko
Czarni Bruskowo Wielkie 3-0 Sparta Sycewice
Koral Dębnica 1-2 Piast Człuchów
Błękitni Główczyce 4-1 ZS Damnica
Start Łeba 1-2 Unia Korzybie
Pogoń Lębork 1-0 Kaszubia Studzienice

Kolejka 9 - 24-25 września

Kaszubia Studzienice 2-0 Polonez Bobrowniki
Unia Korzybie 2-0 Pogoń Lębork
ZS Damnica 3-0 Start Łeba
Piast Człuchów 1-0 Błękitni Główczyce
Sparta Sycewice 7-2 Koral Dębnica
Start Miastko 0-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Czarni Czarne 2-0 Brda Przechlewo
MKS Debrzno 1-1 GKS Pęplino

Kolejka 10 - 1-2 października

Polonez Bobrowniki 3-1 GKS Pęplino
Brda Przechlewo 1-1 MKS Debrzno
Czarni Bruskowo Wielkie 2-2 Czarni Czarne
Koral Dębnica 2-0 Start Miastko
Błękitni Główczyce 1-1 Sparta Sycewice
Start Łeba 3-1 Piast Człuchów
Pogoń Lębork 1-0 ZS Damnica
Kaszubia Studzienice 1-1 Unia Korzybie

Kolejka 11 - 8-9 października

Unia Korzybie 2-2 Polonez Bobrowniki
ZS Damnica 1-2 Kaszubia Studzienice
Piast Człuchów 0-1 Pogoń Lębork
Sparta Sycewice 2-2 Start Łeba
Start Miastko 3-3 Błękitni Główczyce
Czarni Czarne 2-1 Koral Dębnica
MKS Debrzno 0-0 Czarni Bruskowo Wielkie
GKS Pęplino 0-2 Brda Przechlewo

Kolejka 12 - 15-16 października

Polonez Bobrowniki 1-0 Brda Przechlewo
Czarni Bruskowo Wielkie 0-1 GKS Pęplino
Koral Dębnica 2-0 MKS Debrzno
Błękitni Główczyce 0-1 Czarni Czarne
Start Łeba 3-0 Start Miastko
(wo)
goście nie pojechali do Łeby
Pogoń Lębork 1-0 Sparta Sycewice
Kaszubia Studzienice 4-0 Piast Człuchów
Unia Korzybie 2-3 ZS Damnica

Kolejka 13 - 22-23 października

ZS Damnica 0-0 Polonez Bobrowniki
Piast Człuchów 3-0 Unia Korzybie
Sparta Sycewice 1-2 Kaszubia Studzienice
Start Miastko 1-2 Pogoń Lębork
Czarni Czarne 5-0 Start Łeba
MKS Debrzno 8-0 Błękitni Główczyce
GKS Pęplino 2-2 Koral Dębnica
Brda Przechlewo 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie

Kolejka 14 - 29-30 października

Polonez Bobrowniki 1-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Koral Dębnica 2-3 Brda Przechlewo
Błękitni Główczyce 1-3 GKS Pęplino
Start Łeba 4-2 MKS Debrzno
Pogoń Lębork 0-0 Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice 3-1 Start Miastko
Unia Korzybie 0-4 Sparta Sycewice
ZS Damnica 2-2 Piast Człuchów

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Piast Człuchów 2-1 Polonez Bobrowniki
Sparta Sycewice 1-1 ZS Damnica
Start Miastko 4-2 Unia Korzybie
Czarni Czarne 3-1 Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno 1-0 Pogoń Lębork
GKS Pęplino 3-0 Start Łeba
Brda Przechlewo 4-0 Błękitni Główczyce
Czarni Bruskowo Wielkie 1-2 Koral Dębnica

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Polonez Bobrowniki 2-0 Koral Dębnica
Czarni Bruskowo Wielkie 3-1 Błękitni Główczyce
Brda Przechlewo 6-0 Start Łeba
GKS Pęplino 0-1 Pogoń Lębork
MKS Debrzno 2-3 Kaszubia Studzienice
Czarni Czarne 0-2 Unia Korzybie
Start Miastko 1-0 ZS Damnica
Sparta Sycewice 0-4 Piast Człuchów

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Sparta Sycewice 3-1 Polonez Bobrowniki
Piast Człuchów 1-1 Start Miastko
ZS Damnica 0-3 Czarni Czarne
Unia Korzybie 3-3 MKS Debrzno
Kaszubia Studzienice 2-0 GKS Pęplino
Pogoń Lębork 0-3 Brda Przechlewo
Start Łeba 5-2 Czarni Bruskowo Wielkie 24 maja
w pierwotnym terminie nie odbył się, goście mieli wypadek samochodowy w drodze na mecz
Błękitni Główczyce 0-0 Koral Dębnica

Kolejka 18 - 2 kwietnia

Polonez Bobrowniki 2-1 Błękitni Główczyce
Koral Dębnica 4-2 Start Łeba
Czarni Bruskowo Wielkie 0-1 Pogoń Lębork
Brda Przechlewo 3-1 Kaszubia Studzienice
GKS Pęplino 0-0 Unia Korzybie
MKS Debrzno 1-1 ZS Damnica
Czarni Czarne 2-1 Piast Człuchów
Start Miastko 3-0 Sparta Sycewice

Kolejka 19 - 9 kwietnia

Start Miastko 1-6 Polonez Bobrowniki
Sparta Sycewice 0-0 Czarni Czarne
Piast Człuchów 1-2 MKS Debrzno
ZS Damnica 2-3 GKS Pęplino
Unia Korzybie 1-2 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Pogoń Lębork 1-1 Koral Dębnica
Start Łeba 2-0 Błękitni Główczyce

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Polonez Bobrowniki 1-0 Start Łeba
Błękitni Główczyce 3-0 Pogoń Lębork
(wo)
mecz przerwany przy stanie 1-0, w 60. minucie kibice gości wtargnęli na boisko
Koral Dębnica 3-2 Kaszubia Studzienice
Czarni Bruskowo Wielkie 3-0 Unia Korzybie
Brda Przechlewo 4-1 ZS Damnica
GKS Pęplino 1-2 Piast Człuchów
MKS Debrzno 0-4 Sparta Sycewice
Czarni Czarne 1-1 Start Miastko

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Czarni Czarne 0-0 Polonez Bobrowniki
Start Miastko 0-0 MKS Debrzno
Sparta Sycewice 2-0 GKS Pęplino
Piast Człuchów 1-3 Brda Przechlewo
ZS Damnica 1-2 Czarni Bruskowo Wielkie 17 maja
Unia Korzybie 1-1 Koral Dębnica
Kaszubia Studzienice 5-1 Błękitni Główczyce
Pogoń Lębork 1-1 Start Łeba

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Polonez Bobrowniki 1-3 Pogoń Lębork
Start Łeba 1-2 Kaszubia Studzienice
Błękitni Główczyce 3-1 Unia Korzybie
Koral Dębnica 4-2 ZS Damnica
Czarni Bruskowo Wielkie 7-1 Piast Człuchów
Brda Przechlewo 4-3 Sparta Sycewice
GKS Pęplino 0-0 Start Miastko
MKS Debrzno 0-1 Czarni Czarne

Kolejka 23 - 3 maja

MKS Debrzno 2-1 Polonez Bobrowniki
Czarni Czarne 1-0 GKS Pęplino
Start Miastko 2-0 Brda Przechlewo
Sparta Sycewice 3-2 Czarni Bruskowo Wielkie
Piast Człuchów 1-0 Koral Dębnica
ZS Damnica 2-5 Błękitni Główczyce
Unia Korzybie 2-3 Start Łeba
Kaszubia Studzienice 2-2 Pogoń Lębork

Kolejka 24 - 7 maja

Polonez Bobrowniki 1-5 Kaszubia Studzienice
Pogoń Lębork 3-0 Unia Korzybie
Start Łeba 4-3 ZS Damnica
Błękitni Główczyce 6-2 Piast Człuchów
Koral Dębnica 1-4 Sparta Sycewice
Czarni Bruskowo Wielkie 0-1 Start Miastko
Brda Przechlewo 0-0 Czarni Czarne
GKS Pęplino 1-1 MKS Debrzno

Kolejka 25 - 10 maja

GKS Pęplino 0-3 Polonez Bobrowniki 24 maja
MKS Debrzno 1-3 Brda Przechlewo
Czarni Czarne 2-0 Czarni Bruskowo Wielkie
Start Miastko 3-1 Koral Dębnica
Sparta Sycewice 1-0 Błękitni Główczyce
Piast Człuchów 1-2 Start Łeba
ZS Damnica 0-2 Pogoń Lębork
Unia Korzybie 3-0 Kaszubia Studzienice

Kolejka 26 - 13-14 maja

Polonez Bobrowniki 4-2 Unia Korzybie
Kaszubia Studzienice 1-1 ZS Damnica
Pogoń Lębork 1-1 Piast Człuchów
Start Łeba 1-3 Sparta Sycewice
Błękitni Główczyce 2-2 Start Miastko
Koral Dębnica 3-0 Czarni Czarne
Czarni Bruskowo Wielkie 0-0 MKS Debrzno
Brda Przechlewo 2-2 GKS Pęplino

Kolejka 27 - 20-21 maja

Brda Przechlewo 4-0 Polonez Bobrowniki
GKS Pęplino 5-0 Czarni Bruskowo Wielkie
MKS Debrzno 1-2 Koral Dębnica
Czarni Czarne 2-2 Błękitni Główczyce
Start Miastko 3-0 Start Łeba
Sparta Sycewice 2-0 Pogoń Lębork
Piast Człuchów 4-1 Kaszubia Studzienice
ZS Damnica 4-2 Unia Korzybie

Kolejka 28 - 27-28 maja

Polonez Bobrowniki 0-3 ZS Damnica
(wo)
na boisku 6-2, gospodarze dokonali pięciu wymian zawodników
Unia Korzybie 2-2 Piast Człuchów
Kaszubia Studzienice 2-0 Sparta Sycewice
Pogoń Lębork 3-0 Start Miastko
Start Łeba 0-4 Czarni Czarne
Błękitni Główczyce 5-0 MKS Debrzno
Koral Dębnica 1-0 GKS Pęplino
Czarni Bruskowo Wielkie 1-3 Brda Przechlewo

Kolejka 29 - 4 czerwca

Czarni Bruskowo Wielkie 2-6 Polonez Bobrowniki
Brda Przechlewo 3-0 Koral Dębnica
GKS Pęplino 2-3 Błękitni Główczyce
MKS Debrzno 4-0 Start Łeba
Czarni Czarne 3-1 Pogoń Lębork
Start Miastko 1-3 Kaszubia Studzienice
Sparta Sycewice 4-1 Unia Korzybie
Piast Człuchów 2-3 ZS Damnica

Kolejka 30 - 10 czerwca

Polonez Bobrowniki 10-0 Piast Człuchów
ZS Damnica 0-6 Sparta Sycewice
Unia Korzybie 4-0 Start Miastko
(wo)
na boisku 4-4, udział nieuprawnionego zawodnika
Kaszubia Studzienice 2-0 Czarni Czarne
Pogoń Lębork 7-1 MKS Debrzno
Start Łeba 4-1 GKS Pęplino
Błękitni Główczyce 2-1 Brda Przechlewo
Koral Dębnica 1-0 Czarni Bruskowo Wielkie

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)

IV liga 2005/2006 (pomorska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Gdańsk II)

Klasa A 2005/2006 (Słupsk I)
Klasa A 2005/2006 (Słupsk II)
Klasa A 2005/2006 (Słupsk III)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas