[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2005/2006, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rodło Kwidzyn 34 78 24 6 4 83-42 14 2 1 46-13 10 4 3 37-29
2.  Wierzyca Starogard Gdański 34 64 19 7 8 79-47 11 3 3 50-22 8 4 5 29-25 2 6 2 0 0 5-2
3.  Wierzyca Pelplin 34 64 20 4 10 81-56 7 2 8 38-29 13 2 2 43-27 2 0 0 0 2 2-5
4.  Bytovia Bytów 34 63 19 6 9 60-38 11 4 2 35-16 8 2 7 25-22
5.  Powiśle Dzierzgoń 34 58 18 4 12 70-46 10 2 5 35-20 8 2 7 35-26
6.  Bałtyk Gdynia 34 57 17 6 11 67-47 7 4 6 31-28 10 2 5 36-19
7.  Start Mrzezino 34 54 14 12 8 57-38 9 4 4 31-20 5 8 4 26-18
8.  Czarni Pruszcz Gdański 34 52 16 4 14 70-58 7 1 9 31-32 9 3 5 39-26
9.  Orlęta Reda 34 48 13 9 12 46-43 6 3 8 23-22 7 6 4 23-21 2 6 2 0 0 3-1
10.  Orkan Rumia 34 48 14 6 14 57-52 9 4 4 39-28 5 2 10 18-24 2 0 0 0 2 1-3
11.  Arka II Gdynia 34 43 11 10 13 60-48 8 5 4 40-22 3 5 9 20-26 4 7 2 1 1 8-4
12.  Jantar Ustka 34 43 12 7 15 40-53 7 4 6 21-22 5 3 9 19-31 4 5 1 2 1 4-6
13.  Kaszuby Połchowo 34 43 11 10 13 46-47 8 5 4 24-16 3 5 9 22-31 4 4 1 1 2 5-7
14.  Unia Tczew 34 40 11 7 16 40-71 6 4 7 17-35 5 3 9 23-36
15.  Olimpia Sztum 34 37 11 4 19 48-76 8 1 8 29-31 3 3 11 19-45
16.  Wisła Tczew 34 26 6 8 20 37-81 3 5 9 22-36 3 3 11 15-45
17.  Gryf 95 Słupsk 34 22 4 10 20 38-80 3 5 9 19-34 1 5 11 19-46
18.  Pomezania Malbork 34 15 3 6 25 37-93 1 5 11 18-41 2 1 14 19-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Rodło Kwidzyn    2-0 6-0 1-0 1-1 2-1 0-2 4-0 2-1 3-2 4-2 1-0 2-1 4-0 5-1 4-2 0-0 5-0 
 2 Wierzyca Starogard Gdański2-1     2-0 1-3 4-2 0-1 0-0 1-1 4-0 1-3 1-0 4-2 3-2 7-1 7-1 7-1 4-4 2-0 
 3 Wierzyca Pelplin1-2 2-3     3-6 0-3 1-1 0-1 3-1 0-2 0-2 1-0 2-3 2-0 1-1 2-1 8-0 7-2 5-1 
 4 Bytovia Bytów2-2 1-1 1-2     2-1 1-0 1-1 2-1 2-1 1-0 0-0 1-0 1-2 3-1 4-1 4-0 3-1 6-2 
 5 Powiśle Dzierzgoń6-0 5-2 1-3 0-3     3-0 0-0 1-1 1-2 1-0 2-1 5-0 2-1 2-0 0-2 1-2 3-2 2-1 
 6 Bałtyk Gdynia0-1 0-3* 1-3 0-0 3-2     3-1 1-3 2-2 5-1 3-4 2-2 1-1 1-2 3-1 2-1 2-1 2-0 
 7 Start Mrzezino1-1 0-0 1-4 0-3 4-2 1-2     2-0 3-1 3-0 0-0 1-0 3-2 0-1 2-2 2-0 4-0 4-2 
 8 Czarni Pruszcz Gdański2-3 3-2 1-2 0-1 1-5 0-3 3-2     0-2 1-3 5-1 3-0 2-2 3-0 2-0 1-2 4-1 0-3 
 9 Orlęta Reda2-3 2-3 0-2 0-2 0-2 2-0 2-2 0-2     2-1 1-0 1-2 0-1 1-0 1-1 2-0 1-1 6-0 
 10 Orkan Rumia2-2 4-2 1-3 2-0 2-1 2-5 0-4 4-1 0-1     1-1 1-1 2-1 2-2 4-1 5-1 4-1 3-1 
 11 Arka II Gdynia0-2 2-0 1-2 6-0 2-2 3-0 2-2 2-5 1-2 1-1     1-1 4-1 2-0 0-0 3-2 5-1 5-1 
 12 Jantar Ustka3-2 1-2 2-3 1-0 1-2 0-3* 2-1 0-0 1-1 2-1 2-1     1-1 1-3 3-0 0-0 0-2 1-0 
 13 Kaszuby Połchowo1-4 0-0 0-0 2-1 2-1 2-2 1-1 2-3 0-0 1-0 0-2 3-0     3-1 0-1 2-0 2-0 3-0 
 14 Unia Tczew1-3 0-4 2-2 1-0 1-4 0-1 0-0 1-8 0-2 1-0 0-5 1-0 2-1     3-2 1-1 1-1 2-1 
 15 Olimpia Sztum2-3 1-3 2-3 3-1 0-2 1-4 1-0 0-2 3-3 1-0 3-1 1-3 2-1 2-0     2-0 2-0 3-5 
 16 Wisła Tczew2-4 0-1 1-4 0-2 3-2 0-3 0-4 1-3 0-0 0-2 1-1 1-2 2-2 2-2 4-1     3-1 2-2 
 17 Gryf 95 Słupsk0-2 1-1 1-4 2-2 0-1 1-5 2-2 2-5 1-2 0-1 1-1 2-1 0-1 0-5 5-1 0-0     1-0 
 18 Pomezania Malbork2-2 1-2 4-6 0-1 0-2 0-5 1-3 0-3 1-1 1-1 1-0 1-2 2-2 2-4 0-3 1-3 1-1     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Start Mrzezino 1-0 Jantar Ustka 6 sierpnia, 18:00
Pliński 80
Arka II Gdynia 2-0 Wierzyca Starogard Gdański 30 sierpnia, 17:00
Bartoszewicz 21 (k), Pudysiak 83
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 17:00) zakończony wynikiem 2-1 (Kościelniak 5, Kołodziejski 16 - Czaplewski 76) - gospodarze nie poinformowali gości, że mecz odbędzie się na sztucznej nawierzchni i mecz został powtórzony
Olimpia Sztum 3-3 Orlęta Reda 6 sierpnia, 18:00
Honory 25, Trocki 32 (s), Jasiński 55 - Bartkowiak 40, Gołdyn 72 (k), Król 90
Wierzyca Pelplin 1-1 Bałtyk Gdynia 6 sierpnia, 17:00
Skalski 55 - Grzesiuk 62
Unia Tczew 1-1 Wisła Tczew 6 sierpnia, 17:00
Merchut 30 (k) - A.Komorowski 15
Czarni Pruszcz Gdański 0-3 Pomezania Malbork 6 sierpnia, 17:00
Buława 27, Lisiewicz 55, Łukasik 87
Orkan Rumia 2-2 Rodło Kwidzyn 6 sierpnia, 16:00
Hoppa 17, Siemaszko 20 - Kobus 23 (k), 59
Kaszuby Połchowo 2-0 Gryf 95 Słupsk 7 sierpnia, 11:00
Wierzchołowski 74, 90
Bytovia Bytów 2-1 Powiśle Dzierzgoń 6 sierpnia, 16:00
Kalamaszek 26 (k), Cech 32 - A.Karwowski 37

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Jantar Ustka 0-2 Gryf 95 Słupsk 10 sierpnia, 18:00
Pakulniewicz 64, Chałubiński 81
Rodło Kwidzyn 2-1 Kaszuby Połchowo 10 sierpnia, 17:00
Kobus 43, 90 - I.Malinowski 28
Pomezania Malbork 1-1 Orkan Rumia 10 sierpnia, 18:00
Łukasik 43 - S.Mitura 10
Wisła Tczew 1-3 Czarni Pruszcz Gdański 10 sierpnia, 16:00
Klarecki 89 - M.Malinowski 50, 65, Szymura 74
Bałtyk Gdynia 1-2 Unia Tczew 10 sierpnia, 17:00
Kugiel 68 (k) - Resmerowski 8, Czyszak 86
Orlęta Reda 0-2 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia, 17:30
Racki 16, Wicek 40
przełożony ze względu na mecz Wierzycy Pelplin w Pucharze Polski
Wierzyca Starogard Gdański 7-1 Olimpia Sztum 10 sierpnia, 18:00
Szopiński 3, Prinz 5, Kamiński 35, Czaplewski 39, Lorenz 53, R.Lewandowski 77, 79 - Twardowski 51
Bytovia Bytów 0-0 Arka II Gdynia 10 sierpnia, 18:00
Start Mrzezino 4-2 Powiśle Dzierzgoń 10 sierpnia, 18:00
Tojza 43, Pieper 47, 65, Nowacki 80 - A.Karwowski 18, Cierlicki 32

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

Powiśle Dzierzgoń 5-0 Jantar Ustka 15 sierpnia, 16:00
Felski 26, 42, 62, 77 (k), S.Zieliński 45 (k)
Arka II Gdynia 2-2 Start Mrzezino 15 sierpnia, 11:00
Zawadzki 50, Mach 85 - Nowacki 65, Pieper 73
Olimpia Sztum 3-1 Bytovia Bytów 15 sierpnia, 18:00
Jasiński 28, Chmielewski 71, Kornacki 87 - Cech 73
Wierzyca Pelplin 2-3 Wierzyca Starogard Gdański 15 sierpnia, 17:00
Dziengielewicz 15, Racki 90 - Kaszubowski 49, Lorenz 49, Szopiński 66
Unia Tczew 0-2 Orlęta Reda 15 sierpnia, 17:00
Gołdyn 6 (k), Podgórniak 87
Czarni Pruszcz Gdański 0-3 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia, 17:00
Knioch 56, Kugiel 62, Głos 71
Orkan Rumia 5-1 Wisła Tczew 15 sierpnia, 11:00
Siemaszko 7, 27, 44, Mitrosz 14, S.Mitura 38 - A.Komorowski 52
Kaszuby Połchowo 3-0 Pomezania Malbork 14 sierpnia, 16:30
Gusman 31, 69, Wierzchołowski 84
Rodło Kwidzyn 0-0 Gryf 95 Słupsk 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Jantar Ustka 3-2 Rodło Kwidzyn 20 sierpnia, 18:00
Stasiak 3, 39, Grzelak 88 - Świokło 65, Martyka 73
Pomezania Malbork 1-1 Gryf 95 Słupsk 20 sierpnia, 17:00
Pleśniar 49 - Milewczyk 6
Wisła Tczew 2-2 Kaszuby Połchowo 21 sierpnia, 17:00
Arendt 7, Czarnecki 83 - Wierzchołowski 39, 71
Bałtyk Gdynia 5-1 Orkan Rumia 20 sierpnia, 17:00
Rosiński 29 (k), 37 (k), Grzesiuk 41, Wiszniewski 49, Dobrzyński 86 - Siemaszko 1
Orlęta Reda 0-2 Czarni Pruszcz Gdański 21 sierpnia, 17:00
Urbański 33, Stasiuk 49 (k)
Wierzyca Starogard Gdański 7-1 Unia Tczew 20 sierpnia, 16:00
Armatowski 15, R.Lewandowski 17, 25, Drews 43, 72, Lorenz 79, 81 - Tutkowski 23
Bytovia Bytów 1-2 Wierzyca Pelplin 20 sierpnia, 16:00
Cech 7 (k) - Kłączyński 10 (s), Rutkowski 82 (k)
Start Mrzezino 2-2 Olimpia Sztum 20 sierpnia, 17:00
Nowacki 20 (k), Drzeżdżon 88 - Chmielewski 55, Manuszewski 70
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Arka II Gdynia 20 sierpnia, 17:00
Felski 56, 64 - Kołodziejski 6

Kolejka 5 - 24 sierpnia

Arka II Gdynia 1-1 Jantar Ustka 24 sierpnia, 17:00
Schabowski 9 (s) - Stasiak 53
Olimpia Sztum 0-2 Powiśle Dzierzgoń 24 sierpnia, 17:00
Fornalczyk 44, P.Zieliński 47
Wierzyca Pelplin 0-1 Start Mrzezino 24 sierpnia, 17:00
S.Rambiert 55
Unia Tczew 1-0 Bytovia Bytów 24 sierpnia, 17:00
Klarecki 6
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Wierzyca Starogard Gdański 24 sierpnia, 17:00
Stasiuk 28 (k), M.Malinowski 55, Guss 77 - Szopiński 25, Drews 42 (k)
Orkan Rumia 0-1 Orlęta Reda 24 sierpnia, 17:00
Kiełb 56
Kaszuby Połchowo 2-2 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia, 18:00
Wierzchołowski 57, Dybała 85 - Kugiel 65, 70
Rodło Kwidzyn 5-0 Pomezania Malbork 24 sierpnia, 17:00
Sulej 3, 45, 60, Kobus 14, 26
Wisła Tczew 3-1 Gryf 95 Słupsk 24 sierpnia, 17:00
Malkowski 54, A.Komorowski 71, 90 - Hładuniuk 19

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

Jantar Ustka 1-0 Pomezania Malbork 27 sierpnia, 18:00
Stasiak 81
Wisła Tczew 2-4 Rodło Kwidzyn 28 sierpnia, 12:00
Gajewski 52, Malkowski 67 - Dreszler 45, Dąbrowski 50, 72, Sulej 80
Bałtyk Gdynia 2-1 Gryf 95 Słupsk 27 sierpnia, 11:00
Budziwojski 36, Figura 82 - Chałubiński 21
Orlęta Reda 0-1 Kaszuby Połchowo 27 sierpnia, 17:00
Wierzchołowski 65
Wierzyca Starogard Gdański 1-3 Orkan Rumia 27 sierpnia, 16:00
Siora 81 - Ł.Hebel 31, D.Hebel 80, 88
Bytovia Bytów 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 27 sierpnia, 16:00
Spryszyński 66, Łapigrowski 73 - Stasiuk 69 (k)
Start Mrzezino 0-1 Unia Tczew 27 sierpnia, 17:00
Pustkowski 10
Powiśle Dzierzgoń 1-3 Wierzyca Pelplin 27 sierpnia, 16:00
S.Zieliński 52 (k) - Racki 5, Skalski 37, Steinborn 75
Arka II Gdynia 0-0 Olimpia Sztum 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 3-4 września

Olimpia Sztum 1-3 Jantar Ustka 3 września, 14:00
Honory 14 - Stasiak 18, Grzelak 31, Iwański 87
lub pierwszy gol dla Jantaru Piszki
Wierzyca Pelplin 1-0 Arka II Gdynia 3 września, 17:00
Wicek 53
Unia Tczew 1-4 Powiśle Dzierzgoń 3 września, 16:00
Pustkowski 82 - Felski 30, Fornalczyk 45, 79, Olczyk 47
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Start Mrzezino 4 września, 11:00
Pliński 5 (s), Guss 65, Kałużny 68 - M.Rambiert 25, Świtała 30
Orkan Rumia 2-0 Bytovia Bytów 4 września, 11:00
Ł.Hebel 8, Dampc 62 (k)
Kaszuby Połchowo 0-0 Wierzyca Starogard Gdański 3 września, 17:00
Gryf 95 Słupsk 1-2 Orlęta Reda 3 września, 18:00
Moszczyński 71 - Szymański 68, Król 80
Rodło Kwidzyn 2-1 Bałtyk Gdynia 3 września, 17:00
Jaworski 37, Sulej 65 - Kugiel 83
Pomezania Malbork 1-3 Wisła Tczew 3 września, 17:00
Łukasik 72 - A.Komorowski 34, Damaszke 80, Nadolski 90

Kolejka 8 - 7 września

Jantar Ustka 0-0 Wisła Tczew 7 września, 17:00
Bałtyk Gdynia 2-0 Pomezania Malbork 7 września, 17:00
Figura 50 (k), 63
Orlęta Reda 2-3 Rodło Kwidzyn 7 września, 17:30
Król 24, 26 - Dreszler 18, Sulej 30, Kobus 68
Wierzyca Starogard Gdański 4-4 Gryf 95 Słupsk 7 września, 16:30
R.Lewandowski 14, Prinz 24, Szopiński 24, Kamiński 89 - Izmajłowicz 41, Pakulniewicz 55, Milewczyk 70, 80
Bytovia Bytów 1-2 Kaszuby Połchowo 7 września, 18:00
Cech 90 (k) - Freiberg 23, Wierzchołowski 82 (k)
Start Mrzezino 3-0 Orkan Rumia 7 września, 17:00
M.Rambiert 5, Lietzau 43, Pieper 85
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 7 września, 17:00
Felski 80 - Szymura 45
Arka II Gdynia 2-0 Unia Tczew 14 września, 17:00
P.Kaczmarek 38, Zawadzki 87
Olimpia Sztum 2-3 Wierzyca Pelplin 7 września, 16:00
Chmielewski 49, Wilmański 52 - Wicek 8, 83, Rutkowski 42

Kolejka 9 - 10-11 września

Wierzyca Pelplin 2-3 Jantar Ustka 10 września, 17:00
Mazurek 11 (k), Wicek 45 (k) - Stasiak 64, 70, Pijanowski 76
Unia Tczew 3-2 Olimpia Sztum 10 września, 16:00
Klarecki 33, Kiwatrowski 35, Resmerowski 73 - Wilmański 44, Honory 77
Czarni Pruszcz Gdański 5-1 Arka II Gdynia 10 września, 16:00
Guss 24, Kałużny 70, 88, Sikorski 73, Urbański 75 - Kołodziejski 90
Orkan Rumia 2-1 Powiśle Dzierzgoń 11 września, 11:00
D.Hebel 14, Siemaszko 68 - Makowski 87
Kaszuby Połchowo 1-1 Start Mrzezino 10 września, 17:00
Dybała 70 - M.Rambiert 35
Gryf 95 Słupsk 2-2 Bytovia Bytów 10 września, 17:00
Chałubiński 67, Tęcza 70 - Spryszyński 18, Cech 68
Rodło Kwidzyn 2-0 Wierzyca Starogard Gdański 11 września, 11:00
Sulej 65, Kobus 90
Pomezania Malbork 1-1 Orlęta Reda 10 września, 17:00
Rosiak 60 - Król 1
Wisła Tczew 0-3 Bałtyk Gdynia 11 września, 16:00
Wiszniewski 84, 87, Kugiel 90

Kolejka 10 - 17-18 września

Jantar Ustka 0-3 Bałtyk Gdynia 17 września, 16:00
(wo)
Budziwojski 60
na boisku 0-1
Orlęta Reda 2-0 Wisła Tczew 18 września, 15:00
Królik 16, Szymański 50
Wierzyca Starogard Gdański 2-0 Pomezania Malbork 17 września, 15:00
Lorenz 28, 35
Bytovia Bytów 2-2 Rodło Kwidzyn 17 września, 14:00
Łapigrowski 53, Oblizajek 62 - Kobus 51, 83
Start Mrzezino 4-0 Gryf 95 Słupsk 17 września, 16:00
Lietzau 25, Pieper 66 (k), 86, Szreder 80
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Kaszuby Połchowo 17 września, 16:00
Fornalczyk 5, 38 - Kurdziel 90 (k)
Arka II Gdynia 1-1 Orkan Rumia 18 września, 15:00
Zawadzki 69 - Chmieliński 43
Olimpia Sztum 0-2 Czarni Pruszcz Gdański 17 września, 15:00
Urbański 72, Wasicki 90
Wierzyca Pelplin 1-1 Unia Tczew 17 września, 16:00
Steinborn 36 - Klarecki 74

Kolejka 11 - 23 września

Unia Tczew 1-0 Jantar Ustka 23 września, 16:30
Klarecki 32
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Wierzyca Pelplin 23 września, 16:30
Urbański 85 - Wicek 35, Skalski 70
Orkan Rumia 4-1 Olimpia Sztum 23 września, 16:30
Siemaszko 6, 70, Manteufel 53, Richert 55 - Chmielewski 60
Kaszuby Połchowo 0-2 Arka II Gdynia 23 września, 16:30
P.Kaczmarek 66, Gleński 78 (k)
Gryf 95 Słupsk 0-1 Powiśle Dzierzgoń 23 września, 16:30
Fornalczyk 50
Rodło Kwidzyn 0-2 Start Mrzezino 23 września, 16:30
Pieper 10, Drzeżdżon 19
Pomezania Malbork 0-1 Bytovia Bytów 23 września, 16:30
Cech 62
Wisła Tczew 0-1 Wierzyca Starogard Gdański 23 września, 16:30
Drews 63 (k)
Bałtyk Gdynia 2-2 Orlęta Reda 23 września, 16:30
Dobrzyński 11, Rosiński 51 (k) - Podgórniak 19, Król 88

Kolejka 12 - 1-2 października

Jantar Ustka 1-1 Orlęta Reda 1 października, 16:00
Tomas 7 - Król 6
Wierzyca Starogard Gdański 0-1 Bałtyk Gdynia 1 października, 15:00
Grzesiuk 27
Bytovia Bytów 4-0 Wisła Tczew 1 października, 14:00
Kalamaszek 25, Bryndal 68 (k), Maciejewski 78, Sandak 82
Start Mrzezino 4-2 Pomezania Malbork 1 października, 14:00
M.Rambiert 20, S.Rambiert 44, Pieper 75, Lietzau 85 - Krawczyk 30, Rychlik 80
Powiśle Dzierzgoń 6-0 Rodło Kwidzyn 1 października, 16:00
Fornalczyk 10, 52, Cierlicki 20, Domański 51 (s), Makowski 56, Goliński 90
Arka II Gdynia 5-1 Gryf 95 Słupsk 2 października, 15:00
Kołodziejski 6, Patalan 31, 49, Pudysiak 60, Gleński 73 - Kublik 45
Olimpia Sztum 2-1 Kaszuby Połchowo 1 października, 15:00
Podbereźny 41, Dybała 65 (s) - Wierzchołowski 31
Wierzyca Pelplin 0-2 Orkan Rumia 1 października, 15:00
Richert 63, D.Hebel 81
Unia Tczew 1-8 Czarni Pruszcz Gdański 1 października, 15:00
Merchut 62 - Sikorski 2, 31, M.Malinowski 6, Kałużny 17, Szymura 22 (k), Guss 27, 32, Berlik 88

Kolejka 13 - 7 października

Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Jantar Ustka 7 października, 16:00
T.Lewandowski 13, Urbański 67, Wasicki 84
Orkan Rumia 2-2 Unia Tczew 7 października, 16:00
Dampc 17 (k), Richert 61 - Klarecki 30, 62
Kaszuby Połchowo 0-0 Wierzyca Pelplin 7 października, 16:00
Gryf 95 Słupsk 5-1 Olimpia Sztum 7 października, 16:00
Pluta 34, 42, Burak 46, Tęcza 51, Żukowski 54 (k) - Korda 67
Rodło Kwidzyn 4-2 Arka II Gdynia 7 października, 16:00
Jaworski 15, 30, Kobus 22, Grześkowiak 65 - Mach 25, Imeh 78
Pomezania Malbork 0-2 Powiśle Dzierzgoń 7 października, 16:00
Fornalczyk 56, Mioduński 71
Wisła Tczew 0-4 Start Mrzezino 7 października, 16:00
Pieper 23, 84, Tojza 78, Ceynowa 85
Bałtyk Gdynia 0-0 Bytovia Bytów 8 października, 16:00
Orlęta Reda 2-3 Wierzyca Starogard Gdański 7 października, 16:00
Gołdyn 70 (k), Podgórniak 80 - Prinz 18, 45, Kaszubowski 78

Kolejka 14 - 15-16 października

Jantar Ustka 1-2 Wierzyca Starogard Gdański 15 października, 15:00
Iwański 21 - Kaszubowski 37, Drews 75 (k)
Bytovia Bytów 2-1 Orlęta Reda 15 października, 14:00
Kalamaszek 8 (k), Pietrasik 45 - Król 22 (k)
Start Mrzezino 1-2 Bałtyk Gdynia 16 października, 11:00
Drzeżdżon 83 - Rosiński 55 (k), 70
Powiśle Dzierzgoń 1-2 Wisła Tczew 15 października, 15:00
Makowski 78 (k) - Damaszke 38, 64
Arka II Gdynia 5-1 Pomezania Malbork 16 października, 11:00
Patalan 50 (k), 54, 87, Imeh 80, Zawadzki 85 - Jeroszewicz 15
Olimpia Sztum 2-3 Rodło Kwidzyn 15 października, 15:00
Gębarowski 55, Kornacki 90 - Sulej 30, 85, Martyka 35
Wierzyca Pelplin 7-2 Gryf 95 Słupsk 15 października, 15:00
Skalski 19, 41, 52, 90, Dziengielewicz 27, Szlicht 76, Steinborn 89 - Burak 81, 82
Unia Tczew 2-1 Kaszuby Połchowo 15 października, 14:00
Pustkowski 9, Klarecki 82 - Dybała 8
Czarni Pruszcz Gdański 1-3 Orkan Rumia 16 października, 15:00
Stasiuk 82 (k) - Dampc 38 (k), Osior 65, S.Mitura 90

Kolejka 15 - 21 października

Orkan Rumia 1-1 Jantar Ustka 21 października, 15:30
Manteufel 59 - Tomas 85
Kaszuby Połchowo 2-3 Czarni Pruszcz Gdański 21 października, 15:30
Tusk 5, I.Malinowski 90 - Szymura 28, 90, Wasicki 50
Gryf 95 Słupsk 0-5 Unia Tczew 21 października, 15:30
Kiwatrowski 70, 86, Klarecki 74, 88, Merchut 90
Rodło Kwidzyn 6-0 Wierzyca Pelplin 21 października, 15:30
Sulej 4, 60, 73, Kobus 70, 80, 81
Pomezania Malbork 0-3 Olimpia Sztum 21 października, 15:30
Chmielewski 65, Manuszewski 85, Podlewski 89
Wisła Tczew 1-1 Arka II Gdynia 21 października, 15:30
Damaszke 16 - Patalan 58 (k)
Bałtyk Gdynia 3-2 Powiśle Dzierzgoń 21 października, 15:30
Kugiel 7, Rosiński 66 (k), 72 (k) - B.Komorowski 12, Cierlicki 57
Orlęta Reda 2-2 Start Mrzezino 21 października, 15:30
Bodzak 26, Rumian 90 - Drzeżdżon 62, Lietzau 67
Wierzyca Starogard Gdański 1-3 Bytovia Bytów 21 października, 15:30
Wysiecki 82 - Pietrasik 24, Kłos 78, Bryndal 81

Kolejka 16 - 29-30 października

Jantar Ustka 1-0 Bytovia Bytów 29 października, 14:00
Stasiak 56
Start Mrzezino 0-0 Wierzyca Starogard Gdański 30 października, 11:00
Powiśle Dzierzgoń 1-2 Orlęta Reda 29 października, 14:00
J.Zieliński 57 - Rumian 47, Szymański 87
Arka II Gdynia 3-0 Bałtyk Gdynia 30 października, 11:00
Kołodziejski 14, 80, Patalan 27
Olimpia Sztum 2-0 Wisła Tczew 29 października, 14:00
Kornacki 19, Chmielewski 63
Wierzyca Pelplin 5-1 Pomezania Malbork 29 października, 14:00
Dziengielewicz 52, 78, Wicek 60, 67, Steinborn 84 - Kozubski 6
Unia Tczew 1-3 Rodło Kwidzyn 29 października, 14:00
Cześnik 50 - Sulej 24 (k), Kobus 60, 90
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Gryf 95 Słupsk 29 października, 14:00
Guss 30, Wasicki 45, 54, Urbański 83 - Pakulniewicz 40
Orkan Rumia 2-1 Kaszuby Połchowo 30 października, 11:00
D.Hebel 44, S.Mitura 90 - Kurdziel 35

Kolejka 17 - 5-6 listopada

Kaszuby Połchowo 3-0 Jantar Ustka 6 listopada, 11:00
Wierzchołowski 60, 65, 80
Gryf 95 Słupsk 0-1 Orkan Rumia 5 listopada, 12:00
Kołakowski 30
Rodło Kwidzyn 4-0 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada, 14:00
Kobus 25, Sulej 27, 51, Pagieła 50
Pomezania Malbork 2-4 Unia Tczew 5 listopada, 13:00
Rychlik 54, Kozubski 86 - Pustkowski 7, 29, 90, Klarecki 77
Wisła Tczew 1-4 Wierzyca Pelplin 5 listopada, 13:30
Damaszke 9 - Skalski 2, Rutkowski 24, Ossowski 81, Mazurek 90
Bałtyk Gdynia 3-1 Olimpia Sztum 5 listopada, 11:00
Budziwojski 17, Rosiński 39 (k), Kugiel 46 - Martyniuk 16 (s)
Orlęta Reda 1-0 Arka II Gdynia 5 listopada, 13:00
Król 78
Wierzyca Starogard Gdański 4-2 Powiśle Dzierzgoń 5 listopada, 13:00
Szopiński 34, Wysiecki 60, Lorenz 77, 85 - Fornalczyk 22, Makowski 89
Bytovia Bytów 1-1 Start Mrzezino 5 listopada, 14:00
Sandak 78 - Pieper 85

Kolejka 18 - 12-13 listopada

Powiśle Dzierzgoń 0-3 Bytovia Bytów 12 listopada, 13:00
Bryndal 43, Cech 63, Litwiński 85
Jantar Ustka 2-1 Start Mrzezino 12 listopada, 12:00
Małkowski 15, Pijanowski 40 - S.Rambiert 87
Wierzyca Starogard Gdański 1-0 Arka II Gdynia 13 listopada, 13:00
Lorenz 45
Orlęta Reda 1-1 Olimpia Sztum 12 listopada, 13:00
Rumian 58 - Podbereźny 89
Bałtyk Gdynia 1-3 Wierzyca Pelplin 12 listopada, 15:00
Rosiński 55 (k) - D.Seroka 37, Rogalewski 64, Knioch 84 (s)
Wisła Tczew 2-2 Unia Tczew 12 listopada, 12:00
A.Komorowski 8, 36 - Pustkowski 74, Kiwatrowski 90
Pomezania Malbork 0-3 Czarni Pruszcz Gdański 12 listopada, 13:00
Melaniuk 65, Guss 75, T.Lewandowski 83
Rodło Kwidzyn 3-2 Orkan Rumia 12 listopada, 12:00
Sulej 29, Kobus 32, Martyka 40 - Siemaszko 16, 56
Gryf 95 Słupsk 0-1 Kaszuby Połchowo 12 listopada, 12:00
Kurdziel 75

Kolejka 19 - 19-20 listopada

Gryf 95 Słupsk 2-1 Jantar Ustka 27 kwietnia, 17:00
Mazgis 17, D.Kaczmarek 25 - Piszko 3
w pierwotnym terminie (19 listopada, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kaszuby Połchowo 1-4 Rodło Kwidzyn 20 listopada, 11:00
Fera 90 - Sulej 25, Jaworski 55, Kobus 64, 75
Orkan Rumia 3-1 Pomezania Malbork 20 listopada, 11:00
D.Hebel 8, 77, Siemaszko 84 - Lisiewicz 25
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Wisła Tczew 19 listopada, 13:00
Guss 36 - Damaszke 72, 82
Unia Tczew 0-1 Bałtyk Gdynia 19 listopada, 13:00
Rosiński 90
Wierzyca Pelplin 0-2 Orlęta Reda 19 listopada, 11:00
Królik 57, Dworniak 85
Olimpia Sztum 1-3 Wierzyca Starogard Gdański 19 listopada, 11:00
Chmielewski 35 (k) - Lorenz 27, 29, R.Lewandowski 36
Arka II Gdynia 6-0 Bytovia Bytów 20 listopada, 12:00
Patalan 22, 67, Kołodziejski 34, 49, Godlewski 39, Kubisz 47
Powiśle Dzierzgoń 0-0 Start Mrzezino 19 listopada, 13:00

Kolejka 20 - 17 maja

Gryf 95 Słupsk 0-2 Rodło Kwidzyn 17 maja, 18:30
Kobus 22, 79
w Kwidzynie
Jantar Ustka 1-2 Powiśle Dzierzgoń 17 maja, 18:30
Stasiak 25 - Felski 10, Fornalczyk 50
Start Mrzezino 0-0 Arka II Gdynia 17 maja, 18:30
Bytovia Bytów 4-1 Olimpia Sztum 17 maja, 18:30
Łapigrowski 10, 77, Bryndal 15, Sandak 67 - Gębarowski 44
Wierzyca Starogard Gdański 2-0 Wierzyca Pelplin 17 maja, 18:30
Kamiński 9, 20
Orlęta Reda 1-0 Unia Tczew 17 maja, 18:30
Król 51
Bałtyk Gdynia 1-3 Czarni Pruszcz Gdański 17 maja, 18:30
Martyniuk 90 - Kałużny 36, 68, Wasicki 75
Wisła Tczew 0-2 Orkan Rumia 17 maja, 18:30
Ł.Hebel 37, 90
Pomezania Malbork 2-2 Kaszuby Połchowo 17 maja, 18:30
Piechota 25, Chodowiec 43 - Wierzchołowski 1, Figura 62

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Rodło Kwidzyn 1-0 Jantar Ustka 1 kwietnia, 11:00
Kobus 75
Gryf 95 Słupsk 1-0 Pomezania Malbork 2 kwietnia, 12:00
Mazgis 65
Kaszuby Połchowo 2-0 Wisła Tczew 1 kwietnia, 16:00
Wierzchołowski 20, 40
Orkan Rumia 2-5 Bałtyk Gdynia 2 kwietnia, 11:00
Siemaszko 67, 77 - Melaniuk 18, 70, Martyniuk 28, Rosiński 45, 62
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 Orlęta Reda 1 kwietnia, 16:00
Król 41, 70
Unia Tczew 0-4 Wierzyca Starogard Gdański 1 kwietnia, 11:00
Wysiecki 19, Szopiński 26, Kaszubowski 49, Drews 83 (k)
Wierzyca Pelplin 3-6 Bytovia Bytów 26 kwietnia, 17:00
Borowski 8, 19, 26 - Sandak 25, 84, Pietrzyk 39, Łapigrowski 44, Bryndal 46, 90
Olimpia Sztum 1-0 Start Mrzezino 1 kwietnia, 15:00
Chmielewski 55
Arka II Gdynia 2-2 Powiśle Dzierzgoń 2 kwietnia, 11:00
Wilamowski 41, Cios 59 - Fornalczyk 28, B.Komorowski 54

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Gryf 95 Słupsk 0-0 Wisła Tczew 9 kwietnia, 12:00
Jantar Ustka 2-1 Arka II Gdynia 8 kwietnia, 15:00
Stasiak 28, 55 - Zawadzki 29
Powiśle Dzierzgoń 0-2 Olimpia Sztum 9 kwietnia, 15:00
Chmielewski 81, 88
Start Mrzezino 1-4 Wierzyca Pelplin 8 kwietnia, 15:00
Pieper 31 - Borowski 8, 12, 65, Skalski 75
Bytovia Bytów 3-1 Unia Tczew 9 kwietnia, 11:00
Maciejewski 20, Mach 60, Bryndal 62 - Tutkowski 55
Wierzyca Starogard Gdański 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 8 kwietnia, 15:00 (100)
Wysiecki 14 - Szymura 81
Orlęta Reda 2-1 Orkan Rumia 9 kwietnia, 15:00
Deliga 6, 16 - Siemaszko 83
Bałtyk Gdynia 1-1 Kaszuby Połchowo 8 kwietnia, 17:00
Rosiński 64 - Freiberg 77
Pomezania Malbork 2-2 Rodło Kwidzyn 8 kwietnia, 16:00 (700)
Chodowiec 15, Pasik 66 - Kobus 39 (k), 52

Kolejka 23 - 19 kwietnia

Pomezania Malbork 1-2 Jantar Ustka 19 kwietnia, 16:00
Chodowiec 44 - Stasiak 68, Haftkowski 80
Rodło Kwidzyn 4-2 Wisła Tczew 19 kwietnia, 16:00
Sulej 39, 74, Pekrun 56, Duszyński 87 - Cetera 9, Gajewski 53
Gryf 95 Słupsk 1-5 Bałtyk Gdynia 19 kwietnia, 17:00
Ciemniewski 40 - Wiszniewski 2, Melaniuk 4, 48, Kugiel 29, Rosiński 79
Kaszuby Połchowo 0-0 Orlęta Reda 19 kwietnia, 17:00
Orkan Rumia 4-2 Wierzyca Starogard Gdański 19 kwietnia, 16:30
D.Hebel 14, Siemaszko 33, Ł.Hebel 52, Osior 88 - Prinz 37, 44
Czarni Pruszcz Gdański 0-1 Bytovia Bytów 19 kwietnia, 17:00
Kłos 5
Unia Tczew 0-0 Start Mrzezino 19 kwietnia, 16:00
Wierzyca Pelplin 0-3 Powiśle Dzierzgoń 19 kwietnia, 17:00
Makowski 12 (k), Felski 58, 90
Olimpia Sztum 3-1 Arka II Gdynia 19 kwietnia, 16:30
Podbereźny 16, Chmielewski 31, Wróblewski 62 - Kołodziejski 30

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Jantar Ustka 3-0 Olimpia Sztum 22 kwietnia, 16:00
Piszko 26 (k), Jeroszewicz 32 (s), Tomas 57
Arka II Gdynia 1-2 Wierzyca Pelplin 23 kwietnia, 11:00
Wojas 48 - Borowski 33, Racki 75
Powiśle Dzierzgoń 2-0 Unia Tczew 22 kwietnia, 17:00
Felski 70, 88
Start Mrzezino 2-0 Czarni Pruszcz Gdański 22 kwietnia, 15:00
Lietzau 5, M.Rambiert 15
Bytovia Bytów 1-0 Orkan Rumia 23 kwietnia, 11:00
Sandak 20
Wierzyca Starogard Gdański 3-2 Kaszuby Połchowo 22 kwietnia, 16:00
Lorenz 32, Stolc 71, Kamiński 78 - Figura 2, Kurdziel 60
Orlęta Reda 1-1 Gryf 95 Słupsk 23 kwietnia, 15:00
Gołdyn 37 (k) - Mazgis 75 (k)
Bałtyk Gdynia 0-1 Rodło Kwidzyn 10 maja, 17:30
Kobus 86
Wisła Tczew 2-2 Pomezania Malbork 22 kwietnia, 14:00
Arendt 78, Iglewski 89 - Krawczyk 29, Chodowiec 77 (k)

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Wisła Tczew 1-2 Jantar Ustka 29 kwietnia, 14:00
Kołodziej 51 - Małkowski 17, 49
Pomezania Malbork 0-5 Bałtyk Gdynia 29 kwietnia, 16:00
Kaszuba 5, Kugiel 17, Grzesiuk 20, Rosiński 35, 45
Rodło Kwidzyn 2-1 Orlęta Reda 29 kwietnia, 12:00
Kobus 21, Sulej 84 - Pek 90
Gryf 95 Słupsk 1-1 Wierzyca Starogard Gdański 30 kwietnia, 12:00
Burak 55 - Szopiński 43
Kaszuby Połchowo 2-1 Bytovia Bytów 29 kwietnia, 17:00
Ziemak 15, Mielewczyk 85 (s) - Mądzelewski 43
Orkan Rumia 0-4 Start Mrzezino 30 kwietnia, 11:00
Pieper 29, M.Świtała 42, 80, M.Rambiert 69
Czarni Pruszcz Gdański 1-5 Powiśle Dzierzgoń 29 kwietnia, 17:00
Darul 88 - Makowski 37, 86, Felski 40, 44, P.Zieliński 66
Unia Tczew 0-5 Arka II Gdynia 29 kwietnia, 16:00
Kiczyński 26, 49, Wilamowski 36, M.Mitura 41, Kołodziejski 56
Wierzyca Pelplin 2-1 Olimpia Sztum 24 maja, 18:00
Wicek ?, ? - Chmielewski ?
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 18:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 3 maja

Jantar Ustka 2-3 Wierzyca Pelplin 3 maja, 16:00
Stasiak 27, Piszko 80 (k) - Pawłuszek 12, Borowski 19, Wicek 35
Olimpia Sztum 2-0 Unia Tczew 3 maja, 15:00
Honory 9, Wróblewski 61
Arka II Gdynia 2-5 Czarni Pruszcz Gdański 3 maja, 16:00
Gawryś 40, Zawadzki 55 - Wasicki 3, Poźniak 10, M.Malinowski 38, 48 (k), Kałużny 73
Powiśle Dzierzgoń 1-0 Orkan Rumia 3 maja, 17:00
Mioduński 70
Start Mrzezino 3-2 Kaszuby Połchowo 3 maja, 11:00
Płotka 70, Lietzau 80, Pietras 87 - Freiberg 20, Wierzchołowski 65
Bytovia Bytów 3-1 Gryf 95 Słupsk 3 maja, 11:00
Spryszyński 14, Mądzelewski 75, Łapigrowski 87 - Izmajłowicz 43
Wierzyca Starogard Gdański 2-1 Rodło Kwidzyn 3 maja, 17:00
Prinz 28, Siora 80 - Kobus 59
Orlęta Reda 6-0 Pomezania Malbork 3 maja, 15:00
Deliga 19, Pek 28, Królik 54, Gołdyn 62 (k), Król 69, Rumian 79
Bałtyk Gdynia 2-1 Wisła Tczew 3 maja, 12:00
Rosiński 70, 80 - Damaszke 54

Kolejka 27 - 6-7 maja

Bałtyk Gdynia 2-2 Jantar Ustka 7 maja, 15:00
Rosiński 30 (k), Budziwojski 84 - Iwański 60, Stasiak 65
Wisła Tczew 0-0 Orlęta Reda 6 maja, 16:00 (300)
Pomezania Malbork 1-2 Wierzyca Starogard Gdański 6 maja, 16:00
Janowicz 7 - Lorenz 17, Stolc 74
Rodło Kwidzyn 1-0 Bytovia Bytów 6 maja, 15:00 (200)
Dąbrowski 5
Gryf 95 Słupsk 2-2 Start Mrzezino 24 maja, 17:00 (150)
Pluta 12, Pietras 18 - S.Rambiert 10, M.Świtała 39
Kaszuby Połchowo 2-1 Powiśle Dzierzgoń 6 maja, 17:00
Dybała 68, Małecki 80 - Fornalczyk 25
Orkan Rumia 1-1 Arka II Gdynia 7 maja, 11:00
Ł.Hebel 75 - Kiczyński 90 (k)
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Olimpia Sztum 6 maja, 17:00 (300)
Wasicki 24, Kałużny 81
Unia Tczew 2-2 Wierzyca Pelplin 7 maja, 11:00 (250)
Klarecki 25, Szweda 34 - Skalski 18, Borowski 85

Kolejka 28 - 13-14 maja

Jantar Ustka 1-3 Unia Tczew 13 maja, 16:00 (200)
Piszko 6 (k) - Resmerowski 8, Klarecki 44, Kiwatrowski 58
Wierzyca Pelplin 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 13 maja, 18:00 (500)
Borowski 22, Skalski 72, Wicek 75 - Wasicki 57
Olimpia Sztum 1-0 Orkan Rumia 13 maja, 17:00
Chmielewski 5
Arka II Gdynia 4-1 Kaszuby Połchowo 14 maja, 11:00
Pudysiak 42, Bartoszewicz 46 (k), Kiczyński 72, Zawadzki 77 - Wierzchołowski 3
Powiśle Dzierzgoń 3-2 Gryf 95 Słupsk 13 maja, 17:00
Makowski 34, 68 (k), P.Zieliński 58 - Mazgis 22, 31
Start Mrzezino 1-1 Rodło Kwidzyn 13 maja, 15:00
I.Drzeżdżon 15 - Sulej 88
Bytovia Bytów 6-2 Pomezania Malbork 14 maja, 11:00
Kłos 11, Bryndal 27, Łapigrowski 45, 51, Spryszyński 88, Szymlek 90 - Chodowiec 12 (k), Piechota 37
Wierzyca Starogard Gdański 7-1 Wisła Tczew 13 maja, 17:00
Prinz 29, 55, Lewandowski 70, 81, Wysiecki 82, Stolc 85, Siora 87 - Ortmann 76
Orlęta Reda 2-0 Bałtyk Gdynia 14 maja, 15:00
Król 58, 86

Kolejka 29 - 20-21 maja

Orlęta Reda 1-2 Jantar Ustka 21 maja, 15:00
Bodzak 45 - Stasiak 10, 51
Bałtyk Gdynia 0-3 Wierzyca Starogard Gdański 20 maja, 11:00
(wo)
Budziwojski 17, Kugiel 46, Rosiński 64 - Szopiński 7, Drews 48
na boisku 3-2
Wisła Tczew 0-2 Bytovia Bytów 20 maja, 17:00
Sandak 16, Pietrzyk 47
Pomezania Malbork 1-3 Start Mrzezino 20 maja, 16:00
Janowicz 65 - Dubicki 44, 88, Płotka 57
Rodło Kwidzyn 1-1 Powiśle Dzierzgoń 20 maja, 16:00
Kobus 60 (k) - Makowski 2
Gryf 95 Słupsk 1-1 Arka II Gdynia 21 maja, 12:00
Mazgis 70 - Gawryś 42
Kaszuby Połchowo 0-1 Olimpia Sztum 21 maja, 16:00
Strąk 65
Orkan Rumia 1-3 Wierzyca Pelplin 21 maja, 11:00
Chmieliński 82 - Pawłuszek 17, 90, Wicek 89
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Unia Tczew 20 maja, 17:00
Kwiecień 17, Poźniak 55, 61

Kolejka 30 - 27-28 maja

Jantar Ustka 0-0 Czarni Pruszcz Gdański 27 maja, 17:00
Unia Tczew 1-0 Orkan Rumia 27 maja, 16:00
Merchut 84 (k)
Wierzyca Pelplin 2-0 Kaszuby Połchowo 27 maja, 18:00
Pawłuszek 47, Wicek 80
Olimpia Sztum 2-0 Gryf 95 Słupsk 27 maja, 17:00
Cierlicki 11, Chmielewski 55
Arka II Gdynia 0-2 Rodło Kwidzyn 27 maja, 11:00
Duszyński 30, 72
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Pomezania Malbork 28 maja, 15:00
Fornalczyk 45, Felski 78 - Janowicz 87
Start Mrzezino 2-0 Wisła Tczew 27 maja, 15:00
I.Drzeżdżon 70, 89
Bytovia Bytów 1-0 Bałtyk Gdynia 28 maja, 11:00
Kalamaszek 31
Wierzyca Starogard Gdański 4-0 Orlęta Reda 27 maja, 17:00
Kamiński 9, Prinz 26, Drews 45, Witt 68 (s)

Kolejka 31 - 31 maja

Wierzyca Starogard Gdański 4-2 Jantar Ustka 31 maja, 17:00
Skórczewski 29, 44, Kaszubowski 66, Lewandowski 68 - Stasiak 12, 84
Orlęta Reda 0-2 Bytovia Bytów 31 maja, 18:00
Cech 47, 85
Bałtyk Gdynia 3-1 Start Mrzezino 31 maja, 17:00
G.Drzeżdżon 80 (s), Melaniuk 81, 90 - Pieper 10
Wisła Tczew 3-2 Powiśle Dzierzgoń 31 maja, 17:00
Mazurkiewicz 32 (k), 90, Damaszke 38 - B.Komorowski 19, Makowski 45 (k)
Pomezania Malbork 1-0 Arka II Gdynia 31 maja, 16:00
Chodowiec 35 (k)
Rodło Kwidzyn 5-1 Olimpia Sztum 31 maja, 16:00
Sulej 23, Pagieła 26, Kobus 45, 57, 75 - Chmielewski 61
Gryf 95 Słupsk 1-4 Wierzyca Pelplin 1 czerwca, 17:00
Ciemniewski 70 - Rutkowski 17 (k), Borowski 31, 42, 83
Kaszuby Połchowo 3-1 Unia Tczew 31 maja, 18:00
Dybała 17, Gusman 36, Freiberg 89 - Merchut 9
Orkan Rumia 4-1 Czarni Pruszcz Gdański 31 maja, 16:30
Ł.Hebel 41, Osior 55, Chmieliński 68, Siemaszko 84 - Poźniak 3

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Jantar Ustka 2-1 Orkan Rumia 3 czerwca, 17:00
Dąbkowski 3 (s), Haftkowski 54 - Bojaruniec 71
Czarni Pruszcz Gdański 2-2 Kaszuby Połchowo 3 czerwca, 17:00
Kałużny 10, Wasicki 25 - Dybała 70, Wierzchołowski 80
Unia Tczew 1-1 Gryf 95 Słupsk 4 czerwca, 17:00
Merchut 71 - Mazgis 59
Wierzyca Pelplin 1-2 Rodło Kwidzyn 3 czerwca, 18:00
Borowski 65 (k) - Duszyński 20, Sulej 70
Olimpia Sztum 3-5 Pomezania Malbork 3 czerwca, 12:00
Chmielewski 45, Wróblewski 55, Jeroszewicz 87 (k) - Piechota 15, Chodowiec 27, 43, 75, 90
Arka II Gdynia 3-2 Wisła Tczew 3 czerwca, 11:00
Frankowski 8, Gawryś 16, Skwiercz 54 - Gajewski 83, Malkowski 90
Powiśle Dzierzgoń 3-0 Bałtyk Gdynia 4 czerwca, 11:00
Knioch 9 (s), Felski 25, Makowski 85
Start Mrzezino 3-1 Orlęta Reda 3 czerwca, 15:00
I.Drzeżdżon 5, 20, M.Rambiert 40 - Królik 32
Bytovia Bytów 1-1 Wierzyca Starogard Gdański 4 czerwca, 17:30
Mielewczyk 51 - Szopiński 55

Kolejka 33 - 7 czerwca

Bytovia Bytów 1-0 Jantar Ustka 7 czerwca, 17:30
Kobiella 51
Wierzyca Starogard Gdański 0-0 Start Mrzezino 7 czerwca, 17:30
Orlęta Reda 0-2 Powiśle Dzierzgoń 7 czerwca, 17:30
Felski 19, Makowski 38
Bałtyk Gdynia 3-4 Arka II Gdynia 7 czerwca, 17:30 (150)
Melaniuk 4, Rosiński 10 (k), 87 - Kołodziejski 6, Gawryś 31, 61, Skwiercz 56
Wisła Tczew 4-1 Olimpia Sztum 7 czerwca, 17:30 (200)
Kołodziej 32, Damaszke 50, 78, A.Komorowski 76 - Jeroszewicz 63 (k)
Pomezania Malbork 4-6 Wierzyca Pelplin 7 czerwca, 17:30
Pasik 7, Janowicz 42, Łukasik 86, Rybarczyk 90 (k) - Skalski 17, Buława 45, Pawłuszek 47, Wicek 52, Kozubski 53 (s), Borowski 88
Rodło Kwidzyn 4-0 Unia Tczew 7 czerwca, 17:30 (200)
Sulej 3, Duszyński 45, Świokło 77, Maluchnik 78
Gryf 95 Słupsk 2-5 Czarni Pruszcz Gdański 7 czerwca, 17:30
Mazgis 28, Fursa 84 - Wasicki 15, 64, Kałużny 25, M.Malinowski 60 (k), Poźniak 89
Kaszuby Połchowo 1-0 Orkan Rumia 7 czerwca, 17:30
Ziemak 40 (k)

Kolejka 34 - 10 czerwca

Jantar Ustka 1-1 Kaszuby Połchowo 10 czerwca, 11:00
Stasiak 56 - Małecki 69
Orkan Rumia 4-1 Gryf 95 Słupsk 10 czerwca, 11:00
Osior 10, 81, Siemaszko 60, Ł.Hebel 71 - W.Kublik 35
Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Rodło Kwidzyn 10 czerwca, 11:00
Wasicki 60, Malinowski 84 (k) - Sulej 20, 71, Jędrzejewski 79
Unia Tczew 2-1 Pomezania Malbork 10 czerwca, 11:00
Tutkowski 24, 60 - Chodowiec 33
Wierzyca Pelplin 8-0 Wisła Tczew 10 czerwca, 11:00
Mazurek 15, 16, Borowski 56, 66, Pawłuszek 63, 85, Wicek 68 (k), Racki 90
Olimpia Sztum 1-4 Bałtyk Gdynia 10 czerwca, 11:00
Wilmański 54 - Melaniuk 12, 71, 73, Dobrzyński 79
Arka II Gdynia 1-2 Orlęta Reda 10 czerwca, 11:00
Frankowski 5 - Król 7, Kiełb 57
Powiśle Dzierzgoń 5-2 Wierzyca Starogard Gdański 10 czerwca, 11:00
Makowski 40 (k), 44, Komorowski 53, Felski 83, Karwowski 90 - Drews 49 (k), Wilczyński 79
Start Mrzezino 0-3 Bytovia Bytów 10 czerwca, 11:00
G.Drzeżdżon 11 (s), Bryndal 36, Pietrzyk 89

Baraże o udział w III lidze (2)
Baraże o udział w IV lidze (pomorska)

III liga 2005/2006 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2005/2006 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2005/2006 (wielkopolska (południe))
IV liga 2005/2006 (wielkopolska (północ))
IV liga 2005/2006 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Słupsk)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas