[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2005/2006, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jarota Jarocin 30 69 21 6 3 86-21 12 2 1 54-12 9 4 2 32-9
2.  Piast Kobylin 30 62 19 5 6 69-32 13 2 0 42-6 6 3 6 27-26
3.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 56 17 5 8 50-36 11 2 2 30-15 6 3 6 20-21
4.  LKS Czarnylas 30 54 16 6 8 50-28 9 3 3 26-13 7 3 5 24-15
5.  Zjednoczeni Rychwał 30 53 16 5 9 51-41 11 2 2 31-15 5 3 7 20-26
6.  LKS Gołuchów 30 47 13 8 9 51-31 9 4 2 30-14 4 4 7 21-17
7.  Sparta Miejska Górka 30 45 13 6 11 44-39 9 2 4 28-15 4 4 7 16-24
8.  Victoria Września 30 43 12 7 11 42-44 6 6 3 18-14 6 1 8 24-30
9.  SKP Słupca 30 40 9 13 8 31-31 5 9 1 17-9 4 4 7 14-22
10.  Korona Piaski 30 37 9 10 11 48-44 5 4 6 30-26 4 6 5 18-18
11.  Sokół Kleczew 30 36 10 6 14 38-50 7 3 5 25-25 3 3 9 13-25
12.  Astra Krotoszyn 30 33 8 9 13 31-41 5 4 6 15-14 3 5 7 16-27 2 6 2 0 0 4-1
13.  Ostrovia Ostrów Wielkopolski 30 33 9 6 15 34-39 6 3 6 22-18 3 3 9 12-21 2 0 0 0 2 1-4
14.  Olimpia Koło 30 24 6 6 18 36-78 4 3 8 18-32 2 3 10 18-46
15.  Kłos Garzyn 30 19 4 7 19 33-79 4 4 7 17-34 0 3 12 16-45
16.  KKS Prosna Kalisz 30 14 3 5 22 20-80 3 2 10 13-36 0 3 12 7-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jarota Jarocin    4-2 2-1 0-2 5-0 2-1 6-0 5-1 1-1 1-0 6-0 2-2 3-1 8-1 5-0 4-0 
 2 Piast Kobylin2-0     2-2 3-1 3-0 2-0 2-1 4-0 1-0 2-0 0-0 4-0 2-1 5-0 2-1 8-0 
 3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski0-2 2-2     1-0 1-0 1-0 2-1 3-2 3-1 2-1 4-1 1-1 1-2 4-2 2-0 3-0 
 4 LKS Czarnylas0-3 3-1 3-0     0-0 1-0 2-1 1-2 3-0 0-1 1-0 3-1 2-1 1-1 1-1 5-1 
 5 Zjednoczeni Rychwał0-0 1-0 4-1 2-1     2-0 1-3 3-1 3-1 1-1 2-0 3-1 2-1 1-2 5-3 1-0 
 6 LKS Gołuchów1-1 3-1 0-1 4-1 0-2     3-1 1-1 3-0 2-1 1-1 3-2 0-0 2-1 2-0 5-1 
 7 Sparta Miejska Górka1-0 2-3 1-1 1-2 3-2 3-0     1-2 0-1 2-1 0-0 3-1 2-1 4-1 3-0 2-0 
 8 Victoria Września1-1 1-1 2-1 0-0 2-1 2-1 1-2     2-1 0-2 0-2 0-0 0-0 3-0 1-1 3-1 
 9 SKP Słupca0-0 3-0 1-1 0-0 1-1 0-2 2-1 2-0     2-2 2-1 0-0 0-0 3-0 1-1 0-0 
 10 Korona Piaski2-3 1-2 1-3 1-2 1-1 1-1 1-1 2-0 2-2     1-4 1-3 3-2 4-0 4-2 5-0 
 11 Sokół Kleczew0-2 2-5 2-0 1-0 2-1 1-1 0-1 1-5 1-0 2-2     2-0 3-0* 1-3 6-4 1-1 
 12 Astra Krotoszyn0-2 2-0 0-1 1-2 2-3 0-1 0-0 1-2 0-0 0-0 2-0     2-0 3-3 1-0 1-0 
 13 Ostrovia Ostrów Wielkopolski1-3 1-2 0-2 1-1 4-1 0-0 1-0 0-1 1-1 1-3 2-0 1-2     3-1 5-1 1-0 
 14 Olimpia Koło1-3 0-4 0-3 0-4 0-3 1-1 2-2 2-5 1-2 2-2 1-0 2-0 0-1     3-1 3-1 
 15 Kłos Garzyn0-5 1-1 2-1 0-5 1-3 1-9 0-1 2-1 0-1 1-2 3-0 1-1 1-0 2-2     2-2 
 16 KKS Prosna Kalisz0-7 0-3 1-2 0-3 1-2 0-4 1-1 2-1 1-3 0-0 0-4 1-2 0-2 2-1 4-1     

www.liga45.pl

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

SKP Słupca 0-0 KKS Prosna Kalisz 6 sierpnia, 17:00
Victoria Września 1-1 Piast Kobylin 6 sierpnia, 17:00
Camara 71 - K.Kendzia 21
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 7 sierpnia, 16:00
Gmerek 70 - Czajka 6, 73
Sokół Kleczew 1-3 Olimpia Koło 6 sierpnia, 17:00
Burdach 27 - Mikusik 50, Bączkowski 60, Kujawa 78
Jarota Jarocin 2-1 LKS Gołuchów 7 sierpnia, 16:00
Cieślak 23, Skokowski 39 - Ślusarz 56
Kłos Garzyn 1-2 Korona Piaski 7 sierpnia, 17:00
Piotr Adamczyk 88 - Jakubowski 8, 41
Astra Krotoszyn 2-3 Zjednoczeni Rychwał 6 sierpnia, 16:00
Wronek 10, Falentin 41 - Gadomski 63, Pyrzyński 72, 75
LKS Czarnylas 2-1 Sparta Miejska Górka 7 sierpnia, 11:00
Rosiak 49, Grupa 70 - Tomczak 3

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

KKS Prosna Kalisz 1-1 Sparta Miejska Górka 13 sierpnia, 16:00
Laluk 13 (k) - Tomczak 56
Zjednoczeni Rychwał 2-1 LKS Czarnylas 14 sierpnia, 17:00
Gadomski 4, Okoński 74 - Kolenda 34
Korona Piaski 1-3 Astra Krotoszyn 14 sierpnia, 15:00
Jakubowski 27 - Kosiński 63, Szajkowski 75, 81
LKS Gołuchów 2-0 Kłos Garzyn 14 sierpnia, 12:00
Banasiak 8, R.Latański 83
Olimpia Koło 1-3 Jarota Jarocin 13 sierpnia, 16:00
Bączkowski 42 - Cieślak 17, 36, Tylman 54
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2-0 Sokół Kleczew 13 sierpnia, 16:00
Czajka 25, Danilczyk 58
Piast Kobylin 2-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 14 sierpnia, 16:00
Jagodziński 21, Nowicki 68 - Grześkowiak 28, 71
SKP Słupca 2-0 Victoria Września 13 sierpnia, 17:00
P.Michalak 23, Banaszak 86

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Victoria Września 3-1 KKS Prosna Kalisz 20 sierpnia, 17:00
Urbanowicz 11, Ratajski 34, Jabłoński 89 - Ogrodniczak 14
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-1 SKP Słupca 21 sierpnia, 16:00
Goliwąs 48, 67, Klimas 86 - Matuszewski 1
Sokół Kleczew 2-5 Piast Kobylin 20 sierpnia, 17:00
Kamoda 5, Burdach 45 - Biernat 33, Jagodziński 36, K.Kendzia 39, Nowicki 80, 84
Jarota Jarocin 3-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 21 sierpnia, 16:00
Marciniak 32, Cieślak 58, Cichos 75 - P.Szewczyk 85
Kłos Garzyn 2-2 Olimpia Koło 20 sierpnia, 17:00
Dudka 21, 30 - Maranda 2, Ziemliński 41 (s)
Astra Krotoszyn 0-1 LKS Gołuchów 20 sierpnia, 16:00
Juraczyk 39
LKS Czarnylas 0-1 Korona Piaski 21 sierpnia, 11:00
Jakubowski 65
Sparta Miejska Górka 3-2 Zjednoczeni Rychwał 21 sierpnia, 16:00
Smektała 15, Szudrowicz 55, Tomczak 88 - Gadomski 65, Pyrzyński 73

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

KKS Prosna Kalisz 1-2 Zjednoczeni Rychwał 27 sierpnia, 16:00
Wróblewski 45 - Sypuła 57, Pawlak 80
Korona Piaski 1-1 Sparta Miejska Górka 27 sierpnia, 17:00
Kręgielczak 19 - Tomczak 69
LKS Gołuchów 4-1 LKS Czarnylas 28 sierpnia, 12:00
Kukuła 20, 75, Dziubek 39, 55 - Rosiak 90
Olimpia Koło 2-0 Astra Krotoszyn 26 sierpnia, 17:00
Bączkowski 7, Mikusik 29
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 5-1 Kłos Garzyn 27 sierpnia, 16:00
Białkowski 7 (k), 40 (k), Danilczyk 20, Czajka 52, Udzik 90 - P.Maciejewski 52
Piast Kobylin 2-0 Jarota Jarocin 27 sierpnia, 17:00
K.Kendzia 63, Jagodziński 65
SKP Słupca 2-1 Sokół Kleczew 27 sierpnia, 17:00
Nowaczyk 27, Królikowski 58 - Kupczak 45
Victoria Września 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 27 sierpnia, 17:00
Podbrożny 46, Kwarta 80 - Gmerek 70 (k)

Kolejka 5 - 3-4 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 KKS Prosna Kalisz 4 września, 16:00
Jastrzębski 49, Goliwąs 86, 88
Sokół Kleczew 1-5 Victoria Września 3 września, 16:00
Burdach 82 (k) - Ziętkowski 7, Borowiak 61, 74, 78, Pituła 84
Jarota Jarocin 1-1 SKP Słupca 4 września, 16:00
Cichos 83 - Banaszak 68
Kłos Garzyn 1-1 Piast Kobylin 3 września, 16:00
Dudka 45 - P.Kowalski 47
Astra Krotoszyn 2-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 września, 11:00
Smyczyński 9, Szajkowski 28
LKS Czarnylas 1-1 Olimpia Koło 4 września, 11:00
Lęcki 90 - Kujawa 87
Sparta Miejska Górka 3-0 LKS Gołuchów 4 września, 16:00
Smektała 25, Szudrowicz 65, Kokot 74
lub pierwsza bramka Smektały
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Korona Piaski 4 września, 16:00
Gadomski 45 - R.Piotrowski 74

Kolejka 6 - 10-11 września

KKS Prosna Kalisz 0-0 Korona Piaski 10 września, 16:00
LKS Gołuchów 0-2 Zjednoczeni Rychwał 11 września, 12:00
Gadomski 20 (k), J.Krzyżanowski 84
Olimpia Koło 2-2 Sparta Miejska Górka 10 września, 16:00
Kujawa 30, 82 - Kokot 33, 89
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-1 LKS Czarnylas 10 września, 16:00
T.Adamczyk 8 - R.Latański 65
Piast Kobylin 4-0 Astra Krotoszyn 11 września, 16:00
K.Kendzia 35, 61, 64, Jagodziński 88
SKP Słupca 1-1 Kłos Garzyn 10 września, 16:00
Sarnowski 85 - R.Stachowiak 51
Victoria Września 1-1 Jarota Jarocin 10 września, 16:00
Ziętkowski 65 - M.Woźniak 20
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-1 Sokół Kleczew 11 września, 16:00
Jastrzębski 20, 51, Gmerek 57, M.Kaczmarek 59 - Rzepczyk 4

Kolejka 7 - 17-18 września

Sokół Kleczew 1-1 KKS Prosna Kalisz 18 września, 16:00
Czapski 85 - Gliński 34
Jarota Jarocin 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 18 września, 16:00
Cichos 14, 21 - Klimas 50
Kłos Garzyn 2-1 Victoria Września 17 września, 16:00
Siniecki 62, Jankowiak 75 - T.Krzyżkowiak 44
Astra Krotoszyn 0-0 SKP Słupca 17 września, 16:00
LKS Czarnylas 3-1 Piast Kobylin 18 września, 11:00
Rosiak 46, Wójcik 73 (k), Kempiński 87 - K.Kendzia 90
Sparta Miejska Górka 2-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 18 września, 16:00
Łapacz 7, Czajkowski 80 - Czajka 34
Zjednoczeni Rychwał 1-2 Olimpia Koło 18 września, 16:00
Kwieciński 30 - Kawka 21, Powietrzyński 43
Korona Piaski 1-1 LKS Gołuchów 18 września, 15:00
Andrzejczak 44 - Dziubek 56

Kolejka 8 - 24-25 września

KKS Prosna Kalisz 0-4 LKS Gołuchów 24 września, 16:00
Dziubek 20, 59, Smoliński 68, Ślusarz 76
Olimpia Koło 2-2 Korona Piaski 23 września, 16:00
Mikusik 24 (k), 90 (k) - Norkiewicz 34, R.Piotrowski 84
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4-1 Zjednoczeni Rychwał 24 września, 16:00
Szymczak 30 (k), T.Adamczyk 40, 50, 55 - Gadomski 59 (k)
Piast Kobylin 2-1 Sparta Miejska Górka 24 września, 16:00
Jagodziński 45, K.Kendzia 85 - Kokot 43
SKP Słupca 0-0 LKS Czarnylas 24 września, 16:00
Victoria Września 0-0 Astra Krotoszyn 24 września, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-0 Kłos Garzyn 24 września, 16:00
Gmerek 31, Klimas 71
Sokół Kleczew 0-2 Jarota Jarocin 24 września, 16:00
M.Woźniak 54, Pacyński 60

Kolejka 9 - 1-2 października

Jarota Jarocin 4-0 KKS Prosna Kalisz 2 października, 15:00
Cichos 12, 40, Cieślak 22, Korzepski 79
Kłos Garzyn 3-0 Sokół Kleczew 1 października, 15:00
Krupa 14, T.Kaczmarek 74, P.Maciejewski 81
Astra Krotoszyn 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 października, 15:00
Goliwąs 45
LKS Czarnylas 1-2 Victoria Września 2 października, 11:00
R.Latański 42 - Camara 10, Jałoszyński 25
Sparta Miejska Górka 0-1 SKP Słupca 2 października, 15:00
Struszczyk 80
Zjednoczeni Rychwał 1-0 Piast Kobylin 2 października, 15:00
Radosław Lenart 50
Korona Piaski 3-2 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2 października, 15:00
Sierżant 1, Jakubowski 50, 55 - Wojtasiak 2, Czajka 44
LKS Gołuchów 2-1 Olimpia Koło 2 października, 12:00
Mikołajczak 42, 85 (k) - Ławnicki 3

Kolejka 10 - 8-9 października

KKS Prosna Kalisz 2-1 Olimpia Koło 8 października, 15:00
Burzyński 28, Laluk 69 - Kawka 59
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-0 LKS Gołuchów 8 października, 15:00
Piast Kobylin 2-0 Korona Piaski 8 października, 15:00
K.Kendzia 27, P.Kaczmarek 82
SKP Słupca 1-1 Zjednoczeni Rychwał 8 października, 15:00
Augustyniak 20 (k) - Augustyniak 80 (s)
Victoria Września 1-2 Sparta Miejska Górka 8 października, 15:00
Ziętkowski 42 - Łapacz 52, Kokot 88
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 LKS Czarnylas 8 października, 15:00
Gmerek 65
Sokół Kleczew 2-0 Astra Krotoszyn 8 października, 15:00
Błaszak 2, Kamoda 44
Jarota Jarocin 5-0 Kłos Garzyn 8 października, 15:00
Pacyński 36, 86 (k), Cichos 55, 70, Skokowski 61

Kolejka 11 - 15-16 października

Kłos Garzyn 2-2 KKS Prosna Kalisz 15 października, 15:00
P.Maciejewski 20, R.Stachowiak 30 - Laluk 23, 41 (k)
Astra Krotoszyn 0-2 Jarota Jarocin 15 października, 15:00
Cieślak 9, Cichos 76
LKS Czarnylas 1-0 Sokół Kleczew 16 października, 11:00
Dziuba 68
Sparta Miejska Górka 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 16 października, 15:00
Czajkowski 76 - Klimas 59
Zjednoczeni Rychwał 3-1 Victoria Września 16 października, 15:00
M.Kaźmierczak 13, 58, Gadomski 17 - Ratajski 64
Korona Piaski 2-2 SKP Słupca 16 października, 15:00
R.Piotrowski 15, B.Wojciechowski 43 - Matuszewski 75, Sarnowski 82
LKS Gołuchów 3-1 Piast Kobylin 16 października, 12:00
G.Kuś 16, Kukuła 22, 61 - P.Kowalski 43 (k)
Olimpia Koło 0-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 15 października, 15:00
Wojtasiak 85 (k)

Kolejka 12 - 22-23 października

KKS Prosna Kalisz 0-2 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 21 października, 15:00
Dybek 49, Goliński 55
Piast Kobylin 5-0 Olimpia Koło 22 października, 15:00
Jagodziński 15, 66, Nowicki 44, Chmielarczyk 81, Sadowski 88
SKP Słupca 0-2 LKS Gołuchów 22 października, 15:00
Dziubek 18, Mikołajczak 38 (k)
Victoria Września 0-2 Korona Piaski 22 października, 15:00
Norkiewicz 50, R.Piotrowski 90 (k)
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 Zjednoczeni Rychwał 22 października, 15:00
Goliwąs 83
Sokół Kleczew 0-1 Sparta Miejska Górka 22 października, 15:00
Łapacz 35
Jarota Jarocin 0-2 LKS Czarnylas 22 października, 15:00
R.Latański 70, Kempiński 88
Kłos Garzyn 1-1 Astra Krotoszyn 22 października, 15:00
P.Maciejewski 62 - Nowak 42

Kolejka 13 - 29-30 października

Astra Krotoszyn 1-0 KKS Prosna Kalisz 29 października, 15:00
Smyczyński 87
LKS Czarnylas 1-1 Kłos Garzyn 30 października, 11:00
Wiącek 55 - Krupa 75
Sparta Miejska Górka 1-0 Jarota Jarocin 30 października, 14:00
Kokot 17
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Sokół Kleczew 30 października, 14:00
J.Krzyżanowski 40, Gadomski 70
Korona Piaski 1-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 października, 14:00
Kozak 16 - Klimas 46, M.Kaczmarek 63, Goliwąs 90
LKS Gołuchów 1-1 Victoria Września 30 października, 12:00
Juraczyk 81 - Łuczak 32
Olimpia Koło 1-2 SKP Słupca 29 października, 15:00
Powietrzyński 67 - Nachowiak 1, Sarnowski 62
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-2 Piast Kobylin 29 października, 15:00
Udzik 88 - Jagodziński 63, 64

Kolejka 14 - 5-6 listopada

KKS Prosna Kalisz 0-3 Piast Kobylin 5 listopada, 14:00
Biernat 66, Jagodziński 77, K.Kendzia 87
SKP Słupca 0-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 5 listopada, 14:00
Victoria Września 3-0 Olimpia Koło 5 listopada, 14:00
Borowiak 23, Ratajski 34, J.Kaczmarek 72
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 LKS Gołuchów 6 listopada, 14:00
Goliwąs 67
Sokół Kleczew 2-2 Korona Piaski 5 listopada, 14:00
Moliński 28, Śmiałek 81 - Sierżant 38, Kozak 68
Jarota Jarocin 5-0 Zjednoczeni Rychwał 6 listopada, 14:00
Pacyński 36, 58, 67, Marciniak 40, Cichos 55
Kłos Garzyn 0-1 Sparta Miejska Górka 5 listopada, 14:00
Smektała 30
Astra Krotoszyn 1-2 LKS Czarnylas 5 listopada, 14:00
Baran 75 - Dziuba 30, R.Latański 48

Kolejka 15 - 12-13 listopada

LKS Czarnylas 5-1 KKS Prosna Kalisz 13 listopada, 11:00
Kempiński 5, 37, R.Latański 6, 57, Kolenda 53 - Olejnik 2
Sparta Miejska Górka 3-1 Astra Krotoszyn 13 listopada, 13:00
Kokot 30, Czajkowski 40, Szudrowicz 80 - Smyczyński 19
Zjednoczeni Rychwał 5-3 Kłos Garzyn 13 listopada, 13:00
Derbich 16, 70, Pyrzyński 21, J.Krzyżanowski 80, Gadomski 89 - Siniecki 24, Sztul 30, Dudka 82
Korona Piaski 2-3 Jarota Jarocin 12 listopada, 13:00
Sierżant 45, R.Szczepaniak 80 - Cieślak 3, 18, 53
LKS Gołuchów 1-1 Sokół Kleczew 13 listopada, 11:00
G.Michalak 62 - Rzepczyk 80
Olimpia Koło 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 12 listopada, 13:00
Klimas 10, 32, Gmerek 82
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-1 Victoria Września 12 listopada, 13:00
Borowiak 22
Piast Kobylin 1-0 SKP Słupca 13 listopada, 13:00
Biernat 59

Kolejka 16 - 19-20 listopada

KKS Prosna Kalisz 1-3 SKP Słupca 19 listopada, 13:00
Chojnacki 57 - Struszczyk 23, Sarnowski 31, Królikowski 82
Piast Kobylin 4-0 Victoria Września 20 listopada, 13:00
Plota 25, P.Kowalski 33, Biernat 37, 72
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 19 listopada, 13:00
Goliwąs 25, Siebert 84
Olimpia Koło 1-0 Sokół Kleczew 19 listopada, 13:00
Ławnicki 83
LKS Gołuchów 1-1 Jarota Jarocin 19 listopada, 12:00
Kukuła 23 - Cichos 51
Korona Piaski 4-2 Kłos Garzyn 19 listopada, 13:00
R.Szczepaniak 20, Kluczyk 28, Bonawenturczyk 30, Kozak 74 - Jankowiak 35, Krupa 55
Zjednoczeni Rychwał 3-1 Astra Krotoszyn 20 listopada, 13:00
Pawlak 51, Derbich 53, Gadomski 60 - Szajkowski 78
Sparta Miejska Górka 1-2 LKS Czarnylas 20 listopada, 13:00
Kokot 60 (k) - Dziuba 5, Kolenda 75

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Sparta Miejska Górka 2-0 KKS Prosna Kalisz 19 kwietnia, 17:00
Łapacz 57, Smektała 80
LKS Czarnylas 0-0 Zjednoczeni Rychwał 19 kwietnia, 17:00
Astra Krotoszyn 0-0 Korona Piaski 19 kwietnia, 17:00
Kłos Garzyn 1-9 LKS Gołuchów 19 kwietnia, 17:00
Maciejewski 78 - G.Michalak 22, Dziubek 28, 33, 60, Kukuła 38, 44, Ogrodniczak 49, Smoliński 72, Woźniak 88
Jarota Jarocin 8-1 Olimpia Koło 19 kwietnia, 17:00
Skokowski 6, 11, 38, 51, 57, Idzikowski 78, Pacyński 80, Cieślak 86 - Śliga 43
Sokół Kleczew 3-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 19 kwietnia, 17:00
(wo)
Kowalski 33
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 1-0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 Piast Kobylin 19 kwietnia, 17:00
Marecki 14, Klimas 55 - Nowicki 24 (k), Jagodziński 34
Victoria Września 2-1 SKP Słupca 19 kwietnia, 17:00
Jabłoński 86 (k), T.Krzyżkowiak 89 - K.Michalak 5

Kolejka 18 - 10 maja

KKS Prosna Kalisz 2-1 Victoria Września 10 maja, 18:00
Kłosowski 55, Laluk 90 (k) - Kwarta 87
SKP Słupca 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 10 maja, 18:00
Głowala 89 - Goliwąs 20
Piast Kobylin 0-0 Sokół Kleczew 10 maja, 18:00
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-3 Jarota Jarocin 10 maja, 18:00
Dybek 45 - Wiśniewski 11, 72, Pacyński 13
Olimpia Koło 3-1 Kłos Garzyn 10 maja, 18:00
Powietrzyński 38, 42, 45 - Klimasz 49
LKS Gołuchów 3-2 Astra Krotoszyn 10 maja, 18:00
Smoliński 75, T.Kuś 87, Kukuła 90 - Potarzycki 25, Udzik 55
Korona Piaski 1-2 LKS Czarnylas 10 maja, 18:00
Jakubowski 12 - Czech 43, Zielazny 83
Zjednoczeni Rychwał 1-3 Sparta Miejska Górka 10 maja, 18:00
Pawlak 15 - Czajkowski 5, 60, Kokot 80

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Zjednoczeni Rychwał 1-0 KKS Prosna Kalisz 2 kwietnia, 16:00
Radosław Lenart 42
Sparta Miejska Górka 2-1 Korona Piaski 2 kwietnia, 14:00
Łapacz 27, Kokot 83 - Jakubowski 33 (k)
LKS Czarnylas 1-0 LKS Gołuchów 2 kwietnia, 11:00
Kempiński 85
Astra Krotoszyn 3-3 Olimpia Koło 1 kwietnia, 16:00
Udzik 12, Czajka 51, Falentin 84 - Powietrzyński 28, Ł.Michalak 50, Maranda 61
Kłos Garzyn 1-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2 kwietnia, 14:00
Sztul 50
Jarota Jarocin 4-2 Piast Kobylin 2 kwietnia, 16:00
Pacyński 1, 38, Skokowski 25, T.Pawlak 85 - Sadowski 39, Pospiech 71
Sokół Kleczew 1-0 SKP Słupca 1 kwietnia, 16:00
Burdach 60
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-2 Victoria Września 2 kwietnia, 16:00
Olaszczyk 24 (k), Goliwąs 52, Marecki 86 - Ratajski 4, Jabłoński 76

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

KKS Prosna Kalisz 1-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 8 kwietnia, 16:00
Ostrychalski 47 - Najtkowski 51, Goliwąs 72
na boisku Calisii
Victoria Września 0-2 Sokół Kleczew 8 kwietnia, 16:00
Burdach 65 (k), Kamoda 82
SKP Słupca 0-0 Jarota Jarocin 8 kwietnia, 16:00
Piast Kobylin 2-1 Kłos Garzyn 9 kwietnia, 16:00
Nowicki 56, Jagodziński 75 - Krupa 30
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-2 Astra Krotoszyn 8 kwietnia, 16:00
Szymczak 55 - Udzik 41, Matuszak 68
Olimpia Koło 0-4 LKS Czarnylas 9 kwietnia, 16:00
Grupa 10, 83, Kolenda 43, Kempiński 72
LKS Gołuchów 3-1 Sparta Miejska Górka 8 kwietnia, 17:00
Dziubek 32, Smoliński 73, Banasiak 90 (k) - Czajkowski 4
Korona Piaski 1-1 Zjednoczeni Rychwał 8 kwietnia, 15:00
Jakubowski 48 - Okoński 74

Kolejka 21 - 15 kwietnia

Korona Piaski 5-0 KKS Prosna Kalisz 15 kwietnia, 14:00
Jakubowski 19, 49, 55, W.Kendzia 89 (k), Kozak 90
Zjednoczeni Rychwał 2-0 LKS Gołuchów 15 kwietnia, 16:00
Robert Lenart 11, Sypuła 89
Sparta Miejska Górka 4-1 Olimpia Koło 15 kwietnia, 16:00
Kokot 32 (k), Czajkowski 41, 90, Smektała 89 - Donart 52 (k)
LKS Czarnylas 2-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 15 kwietnia, 11:00
Kolenda 37, 49 - Jaszka 57 (s)
Astra Krotoszyn 2-0 Piast Kobylin 15 kwietnia, 16:00
Matuszak 64, Wronek 90
Kłos Garzyn 0-1 SKP Słupca 15 kwietnia, 16:00
Matuszewski 54
Jarota Jarocin 5-1 Victoria Września 15 kwietnia, 16:00
Pacyński 10, 42 (k), Garbarek 39, T.Pawlak 77, Tomasiak 86 - Jabłoński 60 (k)
Sokół Kleczew 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 kwietnia, 17:00
Kamoda 1, Moliński 41

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

KKS Prosna Kalisz 0-4 Sokół Kleczew 22 kwietnia, 16:00
D.Szczepaniak 1, 37, D.Stachowiak 43, 82
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 Jarota Jarocin 23 kwietnia, 16:00 (2500)
Wiśniewski 20, Pacyński 90
Victoria Września 1-1 Kłos Garzyn 22 kwietnia, 17:00
Łuczak 22 - Bartkowiak 38
SKP Słupca 0-0 Astra Krotoszyn 22 kwietnia, 16:00
Piast Kobylin 3-1 LKS Czarnylas 23 kwietnia, 16:00
Nowicki 8, 27, Sadowski 71 - Kolenda 39
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-0 Sparta Miejska Górka 22 kwietnia, 16:00
Szczepański 34
Olimpia Koło 0-3 Zjednoczeni Rychwał 23 kwietnia, 16:00
Pawlak 21, Okoński 68 (k), Radosław Lenart 82
LKS Gołuchów 2-1 Korona Piaski 23 kwietnia, 12:00
G.Kuś 75, Kukuła 90 - Bonawenturczyk 45

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

LKS Gołuchów 5-1 KKS Prosna Kalisz 30 kwietnia, 12:00
Dziubek 6, 11, 86, Kukuła 53, Banasiak 64 - Chojnacki 21
Korona Piaski 4-0 Olimpia Koło 29 kwietnia, 16:00
R.Piotrowski 12, Kozak 50, Jakubowski 84, Sierżant 90
Zjednoczeni Rychwał 2-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 30 kwietnia, 16:00
Pawlak 39, Okoński 80 - Szymczak 18 (k)
Sparta Miejska Górka 2-3 Piast Kobylin 30 kwietnia, 16:00
Smektała 22, Piech 75 - Biernat 30, Jagodziński 36, K.Kendzia 84
LKS Czarnylas 3-0 SKP Słupca 30 kwietnia, 11:00
Czech 5, Kolenda 30, Kempiński 72
Astra Krotoszyn 1-2 Victoria Września 29 kwietnia, 16:00
Matuszak 60 - Urbanowicz 20, Goclik 48
Kłos Garzyn 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 kwietnia, 14:00
Bartkowiak 52, 57 - Lis 45
Jarota Jarocin 6-0 Sokół Kleczew 30 kwietnia, 16:00
Idzikowski 18, 37, Pacyński 21, Wiśniewski 51, Cieślak 52, Tomasiak 63

Kolejka 24 - 3 maja

KKS Prosna Kalisz 0-7 Jarota Jarocin 3 maja, 16:00
Cieślak 4, 78, Pacyński 22, 29, 56, Tomasiak 49, Skokowski 65
Sokół Kleczew 6-4 Kłos Garzyn 3 maja, 17:00
Rzepczyk 2, Moliński 28, D.Stachowiak 40, Śmiałek 58, Chmielecki 68, 90 - Sztul 7, 85, Przytuła 75 (k), Grzelak 80
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Astra Krotoszyn 3 maja, 16:00
Grześkowiak 34 - Czajka 40
Victoria Września 0-0 LKS Czarnylas 3 maja, 17:00
SKP Słupca 2-1 Sparta Miejska Górka 3 maja, 16:00
K.Michalak 75, Stawski 90 - T.Stróżyk 56
Piast Kobylin 3-0 Zjednoczeni Rychwał 3 maja, 16:00
Jagodziński 16, K.Nowicki 65, M.Nowicki 71
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-3 Korona Piaski 3 maja, 16:00
Danilczyk 41 - R.Piotrowski 28, Sierżant 66, Jakubowski 76
Olimpia Koło 1-1 LKS Gołuchów 3 maja, 16:00
Mikusik 46 - Ogrodniczak 70

Kolejka 25 - 6-7 maja

Olimpia Koło 3-1 KKS Prosna Kalisz 7 maja, 16:00
Ł.Michalak 2, D.Kotkowski 71, Donart 86 - Laluk 62
LKS Gołuchów 0-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 7 maja, 12:00
Korona Piaski 1-2 Piast Kobylin 6 maja, 14:00
Kozak 24 - Głowieńkowski 31, P.Kaczmarek 62
Zjednoczeni Rychwał 3-1 SKP Słupca 7 maja, 17:00
Okoński 5 (k), nieznany 25 (s), Derbich 35 - Stawski 80
Sparta Miejska Górka 1-2 Victoria Września 7 maja, 16:00
Kokot 20 (k) - Urbanowicz 3, Skitek 32 (k)
LKS Czarnylas 3-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 7 maja, 11:00
Kolenda 5 (k), Grupa 13, R.Latański 36
Astra Krotoszyn 2-0 Sokół Kleczew 6 maja, 16:00
Udzik 12, Matuszak 41
Kłos Garzyn 0-5 Jarota Jarocin 7 maja, 14:00
Cieślak 27, 38, Skokowski 66, Tomasiak 69, Idzikowski 74

Kolejka 26 - 13-14 maja

KKS Prosna Kalisz 4-1 Kłos Garzyn 13 maja, 16:00
Laluk 8 (k), 45, 58, 76 - Dudka 67
Jarota Jarocin 2-2 Astra Krotoszyn 14 maja, 16:00
Pacyński 61 (k), T.Pawlak 83 - Matuszak 52, Czajka 54
Sokół Kleczew 1-0 LKS Czarnylas 13 maja, 17:00
Kowalski 85
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 Sparta Miejska Górka 14 maja, 16:00
Świtała 52, Goliwąs 59 - Smektała 83
Victoria Września 2-1 Zjednoczeni Rychwał 13 maja, 17:00
Urbanowicz 12, Kwarta 53 - Pawlak 23
SKP Słupca 2-2 Korona Piaski 13 maja, 16:00
Leszczyński 3, Nachowiak 7 (k) - Naskręt 27, Kędziora 70
Piast Kobylin 2-0 LKS Gołuchów 13 maja, 17:00
Nowicki 26, Jagodziński 83
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3-1 Olimpia Koło 13 maja, 16:00
Szymczak 11 (k), 58, Wrona 73 - B.Kotkowski 75

Kolejka 27 - 20-21 maja

Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-0 KKS Prosna Kalisz 20 maja, 16:00
Szymczak 90 (k)
bez udziału publiczności
Olimpia Koło 0-4 Piast Kobylin 20 maja, 17:00
K.Kendzia 21, 75, Nowicki 52, Bernad 78
LKS Gołuchów 3-0 SKP Słupca 21 maja, 12:00
Kukuła 9, 45, 58
Korona Piaski 2-0 Victoria Września 20 maja, 17:00
R.Piotrowski 25, Włodarczak 82
Zjednoczeni Rychwał 4-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 20 maja, 17:00
Derbich 32, Pawlak 39, 45, Kupiński 76 - Grześkowiak 45
Sparta Miejska Górka 0-0 Sokół Kleczew 20 maja, 16:00
LKS Czarnylas 0-3 Jarota Jarocin 21 maja, 11:00
Skokowski 30 (k), Wiśniewski 39, T.Pawlak 65
Astra Krotoszyn 1-0 Kłos Garzyn 20 maja, 16:00
Matuszak 44

Kolejka 28 - 24 maja

KKS Prosna Kalisz 1-2 Astra Krotoszyn 24 maja, 18:00
Starosławski 62 - Matuszak 44, Swora 55
Kłos Garzyn 0-5 LKS Czarnylas 24 maja, 18:00
Besarabiw 20, 40, Kolenda 23, 35, 60
Jarota Jarocin 6-0 Sparta Miejska Górka 24 maja, 18:00
T.Pawlak 1, 6, Tomasiak 75, 79, Leżała 78, Filipiak 80
Sokół Kleczew 2-1 Zjednoczeni Rychwał 24 maja, 18:00
Kamoda 75, D.Stachowiak 81 - Kupiński 19
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 Korona Piaski 24 maja, 18:00
Klimas 1, Świtała 51 - Kozak 82
Victoria Września 2-1 LKS Gołuchów 24 maja, 18:00
Twardygrosz 38, Łuczak 43 - Kukuła 15
SKP Słupca 3-0 Olimpia Koło 24 maja, 18:00
Głowala 30, Banaszak 55, Matuszewski 65
Piast Kobylin 2-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 maja, 18:00
Sadowski 27, Nowicki 83 - Danilczyk 85

Kolejka 29 - 27-28 maja

Piast Kobylin 8-0 KKS Prosna Kalisz 28 maja, 16:00
Sadowski 34, K.Kendzia 35, 55, 67, Biernat 47, Nowicki 50, P.Kowalski 83, 90
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-1 SKP Słupca 27 maja, 17:00
Szymczak 5 - Nachowiak 36
Olimpia Koło 2-5 Victoria Września 28 maja, 16:00
Kawka 53, Mikusik 71 - Kwarta 10, Surdyk 28, Twardygrosz 38, Urbanowicz 68, Sołtysiak 85
LKS Gołuchów 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 28 maja, 16:00
Klimas 55
Korona Piaski 1-4 Sokół Kleczew 28 maja, 16:00
R.Piotrowski 51 (k) - Laskowicz 38, 59, 90, D.Stachowiak 70
Zjednoczeni Rychwał 0-0 Jarota Jarocin 28 maja, 16:00
Sparta Miejska Górka 3-0 Kłos Garzyn 28 maja, 16:00
Łapacz 7, 20, Ceglarek 35
LKS Czarnylas 3-1 Astra Krotoszyn 28 maja, 16:00
Kempiński 82, 90, R.Latański 86 - Swora 38

Kolejka 30 - 4 czerwca

KKS Prosna Kalisz 0-3 LKS Czarnylas 4 czerwca, 16:00
Besarabiw 5 (k), Dziuba 57, Grupa 70
Astra Krotoszyn 0-0 Sparta Miejska Górka 4 czerwca, 16:00
Kłos Garzyn 1-3 Zjednoczeni Rychwał 4 czerwca, 16:00
Krupa 28 - Pawlak 47, 58, 80
Jarota Jarocin 1-0 Korona Piaski 4 czerwca, 16:00
Filipiak 90
Sokół Kleczew 1-1 LKS Gołuchów 4 czerwca, 16:00
Brzuśkiewicz 87 - Ordziniak 55 (k)
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-2 Olimpia Koło 4 czerwca, 16:00
J.Kaczmarek 9, Goliwąs 37, Grześkowiak 83, Gmerek 90 - Maranda 11, Kawka 87
Victoria Września 0-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4 czerwca, 16:00
SKP Słupca 3-0 Piast Kobylin 4 czerwca, 16:00
Suberski 1, Augustyniak 37, Królikowski 46

Baraże o udział w III lidze (2)

III liga 2005/2006 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2005/2006 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2005/2006 (pomorska)
IV liga 2005/2006 (wielkopolska (północ))
IV liga 2005/2006 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Konin)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Leszno)

Autor: Michał Sobczak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas