[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Leszno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąbroczanka Pępowo 30 69 21 6 3 78-18 13 1 1 39-7 8 5 2 39-11
2.  Polonia 1912 Leszno 30 65 20 5 5 52-26 12 2 1 24-6 8 3 4 28-20
3.  Krobianka Krobia 30 53 16 5 9 61-40 11 3 1 34-11 5 2 8 27-29
4.  Ruch Bojanowo 30 49 15 4 11 64-60 9 2 4 44-34 6 2 7 20-26
5.  Wielkopolanka Szelejewo 30 45 13 6 11 56-53 8 3 4 37-28 5 3 7 19-25
6.  Rawia Rawicz 30 44 13 5 12 58-52 6 4 5 30-19 7 1 7 28-33 2 3 1 0 1 5-4
7.  Orkan Chorzemin 30 44 13 5 12 49-38 8 3 4 24-13 5 2 8 25-25 2 3 1 0 1 4-5
8.  Sokół Kaszczor 30 41 12 5 13 64-64 6 3 6 39-38 6 2 7 25-26
9.  Wisła Borek Wielkopolski 30 40 11 7 12 45-51 5 4 6 27-28 6 3 6 18-23
10.  Pogoń Śmigiel 30 39 12 3 15 49-59 7 1 7 27-26 5 2 8 22-33
11.  Zjednoczeni Pudliszki 30 38 11 5 14 43-45 6 2 7 25-20 5 3 7 18-25
12.  PKS Racot 30 35 10 5 15 58-60 7 2 6 30-20 3 3 9 28-40 2 3 1 0 1 8-5
13.  Grom Wolsztyn 30 35 9 8 13 35-55 6 4 5 23-21 3 4 8 12-34 2 3 1 0 1 5-8
14.  Gwiazda Siedlec 30 33 9 6 15 42-66 5 4 6 20-28 4 2 9 22-38
15.  Rydzyniak Rydzyna 30 24 6 6 18 38-57 4 3 8 22-22 2 3 10 16-35 2 3 1 0 1 7-4
16.  Znicz Obra 30 24 7 3 20 38-86 6 1 8 28-36 1 2 12 10-50 2 3 1 0 1 4-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dąbroczanka Pępowo    3-1 3-2 5-0 1-0 2-0 3-0 0-3 1-0 2-0 3-0 1-1 2-0 6-0 1-0 6-0 
 2 Polonia 1912 Leszno1-0     1-0 1-0 1-0 2-1 2-1 3-0 2-0 1-1 1-0 3-0 4-0 0-2 2-1 0-0 
 3 Krobianka Krobia0-0 2-1     2-1 1-1 1-3 4-3 1-0 2-1 3-0 4-0 1-1 4-0 2-0 1-0 6-0 
 4 Ruch Bojanowo0-5 2-3 5-4     5-2 1-2 3-3 2-1 1-1 6-3 0-1 4-3 2-1 6-1 2-1 5-3 
 5 Wielkopolanka Szelejewo1-1 1-1 3-1 1-2     5-0 1-0 0-2 2-4 6-5 3-1 3-2 0-2 5-3 3-3 3-1 
 6 Rawia Rawicz2-0 1-2 6-3 0-1 1-2     3-4 4-1 0-0 3-0 2-2 1-1 0-1 3-1 1-1 3-0 
 7 Orkan Chorzemin0-2 1-1 2-1 2-0 3-0 0-2     0-2 4-0 1-1 0-1 4-2 1-1 2-0 2-0 2-0 
 8 Sokół Kaszczor1-4 1-0 3-4 7-4 2-4 4-0 0-3*     2-3 4-1 3-3 6-4 2-2 2-2 0-3 2-1 
 9 Wisła Borek Wielkopolski1-7 3-1 1-3 3-1 2-3 3-3 0-1 0-0     1-2 1-1 4-1 5-0 1-4 1-0 1-1 
 10 Pogoń Śmigiel0-3 0-4 0-3 0-1 2-0 3-1 2-0 6-4 0-2     1-2 4-0 0-0 3-2 1-2 5-2 
 11 Zjednoczeni Pudliszki1-1 1-2 0-1 1-1 2-1 1-4 2-1 1-2 0-1 2-0     3-1 1-2 0-1 7-2 3-0 
 12 PKS Racot0-4 0-2 1-0 1-1 0-2 0-3 2-2 3-0 3-0 1-2 2-1     5-1 1-2 5-0 6-0 
 13 Grom Wolsztyn3-3 0-1 0-0 1-0 0-0 1-2 1-6 0-0 4-2 0-1 2-1 4-3     3-1 4-0* 0-1 
 14 Gwiazda Siedlec0-4 2-2 3-2 0-4 4-2 1-3 1-0 1-2 0-0 2-1 0-2 1-3 1-1     1-1 3-1 
 15 Rydzyniak Rydzyna1-1 2-3 1-1 1-2 1-1 5-2 0-1 1-6 1-2 0-1 0-1 0-1 3-0 1-0     5-0 
 16 Znicz Obra0-4 1-4 0-2 1-2 0-1 4-2 1-0 4-2 1-2 1-4 3-2 1-5 4-1 3-3 4-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Grom Wolsztyn 3-3 Dąbroczanka Pępowo
Sokół Kaszczor 2-3 Wisła Borek Wielkopolski
Wielkopolanka Szelejewo 3-1 Zjednoczeni Pudliszki
Rydzyniak Rydzyna 0-1 PKS Racot
Orkan Chorzemin 2-0 Znicz Obra
Pogoń Śmigiel 0-1 Ruch Bojanowo
Krobianka Krobia 1-3 Rawia Rawicz
Gwiazda Siedlec 2-2 Polonia 1912 Leszno

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Dąbroczanka Pępowo 3-1 Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawicz 3-1 Gwiazda Siedlec
Ruch Bojanowo 5-4 Krobianka Krobia
Znicz Obra 1-4 Pogoń Śmigiel
PKS Racot 2-2 Orkan Chorzemin
Zjednoczeni Pudliszki 7-2 Rydzyniak Rydzyna
Wisła Borek Wielkopolski 2-3 Wielkopolanka Szelejewo
Grom Wolsztyn 0-0 Sokół Kaszczor

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Sokół Kaszczor 1-4 Dąbroczanka Pępowo
Wielkopolanka Szelejewo 0-2 Grom Wolsztyn
Rydzyniak Rydzyna 1-2 Wisła Borek Wielkopolski
Orkan Chorzemin 0-1 Zjednoczeni Pudliszki
Pogoń Śmigiel 4-0 PKS Racot
Krobianka Krobia 6-0 Znicz Obra
Gwiazda Siedlec 0-4 Ruch Bojanowo
Polonia 1912 Leszno 2-1 Rawia Rawicz

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Dąbroczanka Pępowo 2-0 Rawia Rawicz
Ruch Bojanowo 2-3 Polonia 1912 Leszno
Znicz Obra 3-3 Gwiazda Siedlec
PKS Racot 1-0 Krobianka Krobia
Zjednoczeni Pudliszki 2-0 Pogoń Śmigiel
Wisła Borek Wielkopolski 0-1 Orkan Chorzemin
Grom Wolsztyn 4-0 Rydzyniak Rydzyna
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 4-0
Sokół Kaszczor 2-4 Wielkopolanka Szelejewo

Kolejka 5 - 3-4 września

Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Dąbroczanka Pępowo
Rydzyniak Rydzyna 1-6 Sokół Kaszczor
Orkan Chorzemin 1-1 Grom Wolsztyn
Pogoń Śmigiel 0-2 Wisła Borek Wielkopolski
Krobianka Krobia 4-0 Zjednoczeni Pudliszki
Gwiazda Siedlec 1-3 PKS Racot
Polonia 1912 Leszno 0-0 Znicz Obra
Rawia Rawicz 0-1 Ruch Bojanowo

Kolejka 6 - 10-11 września

Dąbroczanka Pępowo 5-0 Ruch Bojanowo
Znicz Obra 4-2 Rawia Rawicz
PKS Racot 0-2 Polonia 1912 Leszno
Zjednoczeni Pudliszki 0-1 Gwiazda Siedlec
Wisła Borek Wielkopolski 1-3 Krobianka Krobia
Grom Wolsztyn 0-1 Pogoń Śmigiel
Sokół Kaszczor 0-3 Orkan Chorzemin
(wo)
zbyt długi czas gry zawodnika który wcześniej rozegrał cały mecz w juniorach, na boisku 3-2
Wielkopolanka Szelejewo 3-3 Rydzyniak Rydzyna

Kolejka 7 - 17-18 września

Rydzyniak Rydzyna 1-1 Dąbroczanka Pępowo
Orkan Chorzemin 3-0 Wielkopolanka Szelejewo
Pogoń Śmigiel 6-4 Sokół Kaszczor
Krobianka Krobia 4-0 Grom Wolsztyn
Gwiazda Siedlec 0-0 Wisła Borek Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 1-0 Zjednoczeni Pudliszki
Rawia Rawicz 1-1 PKS Racot
Ruch Bojanowo 5-3 Znicz Obra

Kolejka 8 - 24-25 września

Dąbroczanka Pępowo 6-0 Znicz Obra
PKS Racot 1-1 Ruch Bojanowo
Zjednoczeni Pudliszki 1-4 Rawia Rawicz
Wisła Borek Wielkopolski 3-1 Polonia 1912 Leszno
Grom Wolsztyn 3-1 Gwiazda Siedlec
Sokół Kaszczor 3-4 Krobianka Krobia
Wielkopolanka Szelejewo 6-5 Pogoń Śmigiel
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Orkan Chorzemin

Kolejka 9 - 1-2 października

Orkan Chorzemin 0-2 Dąbroczanka Pępowo
Pogoń Śmigiel 1-2 Rydzyniak Rydzyna
Krobianka Krobia 1-1 Wielkopolanka Szelejewo
Gwiazda Siedlec 1-2 Sokół Kaszczor
Polonia 1912 Leszno 4-0 Grom Wolsztyn
Rawia Rawicz 0-0 Wisła Borek Wielkopolski
Ruch Bojanowo 0-1 Zjednoczeni Pudliszki
Znicz Obra 1-5 PKS Racot

Kolejka 10 - 8-9 października

Dąbroczanka Pępowo 1-1 PKS Racot
Zjednoczeni Pudliszki 3-0 Znicz Obra
Wisła Borek Wielkopolski 3-1 Ruch Bojanowo
Grom Wolsztyn 1-2 Rawia Rawicz
Sokół Kaszczor 1-0 Polonia 1912 Leszno
Wielkopolanka Szelejewo 5-3 Gwiazda Siedlec
Rydzyniak Rydzyna 1-1 Krobianka Krobia
Orkan Chorzemin 1-1 Pogoń Śmigiel

Kolejka 11 - 15-16 października

Pogoń Śmigiel 0-3 Dąbroczanka Pępowo 28 września
Krobianka Krobia 4-3 Orkan Chorzemin
Gwiazda Siedlec 1-1 Rydzyniak Rydzyna
Polonia 1912 Leszno 1-0 Wielkopolanka Szelejewo
Rawia Rawicz 4-1 Sokół Kaszczor
Ruch Bojanowo 2-1 Grom Wolsztyn
Znicz Obra 1-2 Wisła Borek Wielkopolski
PKS Racot 2-1 Zjednoczeni Pudliszki

Kolejka 12 - 22-23 października

Dąbroczanka Pępowo 3-0 Zjednoczeni Pudliszki
Wisła Borek Wielkopolski 4-1 PKS Racot
Grom Wolsztyn 0-1 Znicz Obra
Sokół Kaszczor 7-4 Ruch Bojanowo
Wielkopolanka Szelejewo 5-0 Rawia Rawicz
Rydzyniak Rydzyna 2-3 Polonia 1912 Leszno
Orkan Chorzemin 2-0 Gwiazda Siedlec
Pogoń Śmigiel 0-3 Krobianka Krobia

Kolejka 13 - 29-30 października

Krobianka Krobia 0-0 Dąbroczanka Pępowo
Gwiazda Siedlec 2-1 Pogoń Śmigiel
Polonia 1912 Leszno 2-1 Orkan Chorzemin
Rawia Rawicz 1-1 Rydzyniak Rydzyna
Ruch Bojanowo 5-2 Wielkopolanka Szelejewo
Znicz Obra 4-2 Sokół Kaszczor
PKS Racot 5-1 Grom Wolsztyn
Zjednoczeni Pudliszki 0-1 Wisła Borek Wielkopolski

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Dąbroczanka Pępowo 1-0 Wisła Borek Wielkopolski
Grom Wolsztyn 2-1 Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Kaszczor 6-4 PKS Racot
Wielkopolanka Szelejewo 3-1 Znicz Obra
Rydzyniak Rydzyna 1-2 Ruch Bojanowo
Orkan Chorzemin 0-2 Rawia Rawicz
Pogoń Śmigiel 0-4 Polonia 1912 Leszno
Krobianka Krobia 2-0 Gwiazda Siedlec

Kolejka 15 - 11 listopada

Gwiazda Siedlec 0-4 Dąbroczanka Pępowo
Polonia 1912 Leszno 1-0 Krobianka Krobia
Rawia Rawicz 3-0 Pogoń Śmigiel
Ruch Bojanowo 3-3 Orkan Chorzemin
Znicz Obra 4-2 Rydzyniak Rydzyna
PKS Racot 0-2 Wielkopolanka Szelejewo
Zjednoczeni Pudliszki 1-2 Sokół Kaszczor
Wisła Borek Wielkopolski 5-0 Grom Wolsztyn

Kolejka 16 - 13 listopada

Dąbroczanka Pępowo 2-0 Grom Wolsztyn
Wisła Borek Wielkopolski 0-0 Sokół Kaszczor
Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Wielkopolanka Szelejewo
PKS Racot 5-0 Rydzyniak Rydzyna
Znicz Obra 1-0 Orkan Chorzemin
Ruch Bojanowo 6-3 Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz 6-3 Krobianka Krobia
Polonia 1912 Leszno 0-2 Gwiazda Siedlec

Kolejka 17 - 3-4 czerwca

Polonia 1912 Leszno 1-0 Dąbroczanka Pępowo
Gwiazda Siedlec 1-3 Rawia Rawicz
Krobianka Krobia 2-1 Ruch Bojanowo
Pogoń Śmigiel 5-2 Znicz Obra
Orkan Chorzemin 4-2 PKS Racot
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Zjednoczeni Pudliszki
Wielkopolanka Szelejewo 2-4 Wisła Borek Wielkopolski
Sokół Kaszczor 2-2 Grom Wolsztyn

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Dąbroczanka Pępowo 0-3 Sokół Kaszczor
Grom Wolsztyn 0-0 Wielkopolanka Szelejewo
Wisła Borek Wielkopolski 1-0 Rydzyniak Rydzyna
Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Orkan Chorzemin
PKS Racot 1-2 Pogoń Śmigiel
Znicz Obra 0-2 Krobianka Krobia
Ruch Bojanowo 6-1 Gwiazda Siedlec
Rawia Rawicz 1-2 Polonia 1912 Leszno

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Rawia Rawicz 2-0 Dąbroczanka Pępowo
Polonia 1912 Leszno 1-0 Ruch Bojanowo
Gwiazda Siedlec 3-1 Znicz Obra
Krobianka Krobia 1-1 PKS Racot
Pogoń Śmigiel 1-2 Zjednoczeni Pudliszki
Orkan Chorzemin 4-0 Wisła Borek Wielkopolski
Rydzyniak Rydzyna 3-0 Grom Wolsztyn
Wielkopolanka Szelejewo 0-2 Sokół Kaszczor

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Dąbroczanka Pępowo 1-0 Wielkopolanka Szelejewo
Sokół Kaszczor 0-3 Rydzyniak Rydzyna
Grom Wolsztyn 1-6 Orkan Chorzemin
Wisła Borek Wielkopolski 1-2 Pogoń Śmigiel
Zjednoczeni Pudliszki 0-1 Krobianka Krobia
PKS Racot 1-2 Gwiazda Siedlec
Znicz Obra 1-4 Polonia 1912 Leszno
Ruch Bojanowo 1-2 Rawia Rawicz

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Ruch Bojanowo 0-5 Dąbroczanka Pępowo
Rawia Rawicz 3-0 Znicz Obra
Polonia 1912 Leszno 3-0 PKS Racot
Gwiazda Siedlec 0-2 Zjednoczeni Pudliszki
Krobianka Krobia 2-1 Wisła Borek Wielkopolski
Pogoń Śmigiel 0-0 Grom Wolsztyn
Orkan Chorzemin 0-2 Sokół Kaszczor
Rydzyniak Rydzyna 1-1 Wielkopolanka Szelejewo

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Dąbroczanka Pępowo 1-0 Rydzyniak Rydzyna
Wielkopolanka Szelejewo 1-0 Orkan Chorzemin
Sokół Kaszczor 4-1 Pogoń Śmigiel
Grom Wolsztyn 0-0 Krobianka Krobia
Wisła Borek Wielkopolski 1-4 Gwiazda Siedlec
Zjednoczeni Pudliszki 1-2 Polonia 1912 Leszno
PKS Racot 0-3 Rawia Rawicz
Znicz Obra 1-2 Ruch Bojanowo

Kolejka 23 - 3 maja

Znicz Obra 0-4 Dąbroczanka Pępowo
Ruch Bojanowo 4-3 PKS Racot
Rawia Rawicz 2-2 Zjednoczeni Pudliszki
Polonia 1912 Leszno 2-0 Wisła Borek Wielkopolski
Gwiazda Siedlec 1-1 Grom Wolsztyn
Krobianka Krobia 1-0 Sokół Kaszczor
Pogoń Śmigiel 2-0 Wielkopolanka Szelejewo
Orkan Chorzemin 2-0 Rydzyniak Rydzyna

Kolejka 24 - 6-7 maja

Dąbroczanka Pępowo 3-0 Orkan Chorzemin
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Pogoń Śmigiel
Wielkopolanka Szelejewo 3-1 Krobianka Krobia
Sokół Kaszczor 2-2 Gwiazda Siedlec
Grom Wolsztyn 0-1 Polonia 1912 Leszno
Wisła Borek Wielkopolski 3-3 Rawia Rawicz
Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Ruch Bojanowo
PKS Racot 6-0 Znicz Obra

Kolejka 25 - 13-14 maja

PKS Racot 0-4 Dąbroczanka Pępowo
Znicz Obra 3-2 Zjednoczeni Pudliszki
Ruch Bojanowo 1-1 Wisła Borek Wielkopolski
Rawia Rawicz 0-1 Grom Wolsztyn
Polonia 1912 Leszno 3-0 Sokół Kaszczor
Gwiazda Siedlec 4-2 Wielkopolanka Szelejewo
Krobianka Krobia 1-0 Rydzyniak Rydzyna
Pogoń Śmigiel 2-0 Orkan Chorzemin

Kolejka 26 - 17 maja

Dąbroczanka Pępowo 2-0 Pogoń Śmigiel
Orkan Chorzemin 2-1 Krobianka Krobia
Rydzyniak Rydzyna 1-0 Gwiazda Siedlec
Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Polonia 1912 Leszno
Sokół Kaszczor 4-0 Rawia Rawicz
Grom Wolsztyn 1-0 Ruch Bojanowo
Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Znicz Obra
Zjednoczeni Pudliszki 3-1 PKS Racot

Kolejka 27 - 20-21 maja

Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot 3-0 Wisła Borek Wielkopolski
Znicz Obra 4-1 Grom Wolsztyn
Ruch Bojanowo 2-1 Sokół Kaszczor
Rawia Rawicz 1-2 Wielkopolanka Szelejewo
Polonia 1912 Leszno 2-1 Rydzyniak Rydzyna
Gwiazda Siedlec 1-0 Orkan Chorzemin
Krobianka Krobia 3-0 Pogoń Śmigiel

Kolejka 28 - 27-28 maja

Dąbroczanka Pępowo 3-2 Krobianka Krobia 31 maja
Pogoń Śmigiel 3-2 Gwiazda Siedlec
Orkan Chorzemin 1-1 Polonia 1912 Leszno
Rydzyniak Rydzyna 5-2 Rawia Rawicz
Wielkopolanka Szelejewo 1-2 Ruch Bojanowo
Sokół Kaszczor 2-1 Znicz Obra
Grom Wolsztyn 4-3 PKS Racot
Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Zjednoczeni Pudliszki

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Wisła Borek Wielkopolski 1-7 Dąbroczanka Pępowo
Zjednoczeni Pudliszki 1-2 Grom Wolsztyn
PKS Racot 3-0 Sokół Kaszczor
Znicz Obra 0-1 Wielkopolanka Szelejewo
Ruch Bojanowo 2-1 Rydzyniak Rydzyna
Rawia Rawicz 3-4 Orkan Chorzemin
Polonia 1912 Leszno 1-1 Pogoń Śmigiel
Gwiazda Siedlec 3-2 Krobianka Krobia

Kolejka 30 - 18 czerwca

Dąbroczanka Pępowo 6-0 Gwiazda Siedlec
Krobianka Krobia 2-1 Polonia 1912 Leszno
Pogoń Śmigiel 3-1 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 2-0 Ruch Bojanowo
Rydzyniak Rydzyna 5-0 Znicz Obra
Wielkopolanka Szelejewo 3-2 PKS Racot
Sokół Kaszczor 3-3 Zjednoczeni Pudliszki
Grom Wolsztyn 4-2 Wisła Borek Wielkopolski

Baraże o udział w klasie okręgowej (Leszno)

IV liga 2005/2006 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2005/2006 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Konin)

Klasa A 2005/2006 (Leszno I)
Klasa A 2005/2006 (Leszno II)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas