[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Kalisz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Centra Ostrów Wielkopolski 30 72 23 3 4 102-27 13 1 1 62-8 10 2 3 40-19
2.  Orzeł Mroczeń 30 65 21 2 7 80-39 12 1 2 43-14 9 1 5 37-25
3.  Victoria Ostrzeszów 30 55 17 4 9 65-35 10 2 3 40-14 7 2 6 25-21
4.  Barycz Janków Przygodzki 30 53 16 5 9 67-33 9 2 4 45-16 7 3 5 22-17
5.  Calisia Kalisz 30 48 15 3 12 67-47 9 2 4 38-21 6 1 8 29-26
6.  Odolanovia Odolanów 30 46 13 7 10 53-41 8 2 5 36-21 5 5 5 17-20
7.  Rolbud OSiR Pleszew 30 44 13 5 12 45-40 8 3 4 23-11 5 2 8 22-29
8.  Sokół Bralin 30 43 13 4 13 70-74 7 2 6 43-37 6 2 7 27-37
9.  Iskra Sieroszewice 30 40 12 4 14 56-48 8 1 6 37-19 4 3 8 19-29
10.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 37 11 4 15 31-67 10 2 3 22-14 1 2 12 9-53
11.  CKS Zduny 30 36 10 6 14 27-50 8 3 4 17-14 2 3 10 10-36 2 4 1 1 0 2-1
12.  Korona/Pogoń Stawiszyn 30 36 10 6 14 32-48 6 6 3 21-20 4 0 11 11-28 2 1 0 1 1 1-2
13.  Zawisza Sośnie 30 34 10 4 16 40-65 6 1 8 23-31 4 3 8 17-34
14.  Czarni Dobrzyca 30 26 7 5 18 36-89 7 2 6 23-30 0 3 12 13-59
15.  Olimpia Brzeziny 30 25 6 7 17 33-66 2 3 10 12-27 4 4 7 21-39
16.  LZS Jankowy 1968 30 22 5 7 18 51-86 4 5 6 35-38 1 2 12 16-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Centra Ostrów Wielkopolski    4-1 0-0 0-1 4-3 2-0 2-0 4-0 11-2 6-0 4-1 2-0 4-0 8-0 6-0 5-0 
 2 Orzeł Mroczeń2-1     2-1 1-2 2-1 1-1 5-0 0-3 2-1 6-0 5-1 3-0* 2-0 3-2 5-0 4-1 
 3 Victoria Ostrzeszów4-1 1-3     2-1 0-2 0-1 4-0 6-0 2-1 3-1 2-1 2-0 2-2 10-0 1-0 1-1 
 4 Barycz Janków Przygodzki3-1 3-0 3-1     1-3 0-1 3-1 2-2 0-2 5-0 0-0 1-2 5-1 6-1 7-0 6-1 
 5 Calisia Kalisz1-2 5-3 2-0 0-3     3-3 1-1 2-3 3-2 1-0 5-0 2-0 3-0 5-0 3-4 2-0 
 6 Odolanovia Odolanów1-2 2-5 0-1 1-0 2-1     2-3 4-2 1-2 5-0 6-0 1-0 3-0 3-3 2-2 3-0* 
 7 Rolbud OSiR Pleszew1-1 1-0 1-2 0-1 0-2 3-0     4-0 0-0 2-1 1-0 2-0 2-0 3-0 1-2 2-2 
 8 Sokół Bralin1-3 1-1 1-4 1-1 1-6 4-1 0-2     0-4 6-1 3-1 6-0 3-6 6-3 3-2 7-2 
 9 Iskra Sieroszewice2-5 4-0 5-0 3-1 5-0 1-1 1-4 0-1     5-1 0-1 0-1 0-1 3-1 4-0 4-2 
 10 Pogoń Nowe Skalmierzyce1-2 0-2 1-0 2-1 3-0 1-0 1-0 5-3 2-0     2-1 0-3 1-1 2-1 0-0 1-0 
 11 CKS Zduny0-4 0-2 1-0 0-1 1-0 0-0 1-0 3-2 1-1 1-1     1-0 2-1 3-0 0-2 3-0* 
 12 Korona/Pogoń Stawiszyn0-4 0-6 1-1 1-1 1-0 3-0 2-2 0-2 2-0 1-1 1-1     0-0 3-0 3-2 3-0 
 13 Zawisza Sośnie0-3 2-4 2-5 1-2 0-4 0-3* 1-0 1-3 2-1 6-0 2-0 1-0     2-0 2-2 1-4 
 14 Czarni Dobrzyca1-5 2-4 0-3 1-1 3-2 0-2 2-1 4-2 2-1 1-0 0-0 3-2 1-3     0-3 3-1 
 15 Olimpia Brzeziny1-1 0-3 1-5 2-1 0-2 1-3 1-2 0-0 1-2 0-1 1-2 0-1 0-1 1-1     3-2 
 16 LZS Jankowy 19681-5 0-3 1-2 2-5 3-3 1-1 3-6 2-4 0-0 5-2 4-1 4-2 6-1 1-1 2-2     

www.liga45.pl

Kolejka 1 - 7 sierpnia

Sokół Bralin 6-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
CKS Zduny 2-1 Zawisza Sośnie
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Rolbud OSiR Pleszew
Odolanovia Odolanów 2-2 Olimpia Brzeziny
Iskra Sieroszewice 3-1 Czarni Dobrzyca
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Calisia Kalisz
Barycz Janków Przygodzki 3-1 Victoria Ostrzeszów
LZS Jankowy 1968 0-3 Orzeł Mroczeń

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Korona/Pogoń Stawiszyn 0-6 Orzeł Mroczeń
Victoria Ostrzeszów 1-1 LZS Jankowy 1968
Calisia Kalisz 0-3 Barycz Janków Przygodzki
Czarni Dobrzyca 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Brzeziny 1-2 Iskra Sieroszewice
Rolbud OSiR Pleszew 3-0 Odolanovia Odolanów
Zawisza Sośnie 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Bralin 3-1 CKS Zduny

Kolejka 3 - 21 sierpnia

CKS Zduny 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Centra Ostrów Wielkopolski 4-0 Sokół Bralin
Odolanovia Odolanów 3-0 Zawisza Sośnie
Iskra Sieroszewice 1-4 Rolbud OSiR Pleszew
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Olimpia Brzeziny
Barycz Janków Przygodzki 6-1 Czarni Dobrzyca
LZS Jankowy 1968 3-3 Calisia Kalisz
Orzeł Mroczeń 2-1 Victoria Ostrzeszów

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Victoria Ostrzeszów
Calisia Kalisz 5-3 Orzeł Mroczeń
Czarni Dobrzyca 3-1 LZS Jankowy 1968
Olimpia Brzeziny 2-1 Barycz Janków Przygodzki
Rolbud OSiR Pleszew 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Sośnie 2-1 Iskra Sieroszewice
Sokół Bralin 4-1 Odolanovia Odolanów
CKS Zduny 0-4 Centra Ostrów Wielkopolski

Kolejka 5 - 4 września

Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Odolanovia Odolanów 6-0 CKS Zduny
Iskra Sieroszewice 0-1 Sokół Bralin
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Zawisza Sośnie
Barycz Janków Przygodzki 3-1 Rolbud OSiR Pleszew
lub 1-1
LZS Jankowy 1968 2-2 Olimpia Brzeziny
Orzeł Mroczeń 3-2 Czarni Dobrzyca
Victoria Ostrzeszów 0-2 Calisia Kalisz

Kolejka 6 - 11 września

Korona/Pogoń Stawiszyn 1-0 Calisia Kalisz
Czarni Dobrzyca 0-3 Victoria Ostrzeszów
Olimpia Brzeziny 0-3 Orzeł Mroczeń
Rolbud OSiR Pleszew 2-2 LZS Jankowy 1968
Zawisza Sośnie 1-2 Barycz Janków Przygodzki
Sokół Bralin 6-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
CKS Zduny 1-1 Iskra Sieroszewice
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Odolanovia Odolanów

Kolejka 7 - 18 września

Odolanovia Odolanów 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Iskra Sieroszewice 2-5 Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 CKS Zduny
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Sokół Bralin
LZS Jankowy 1968 6-1 Zawisza Sośnie
Orzeł Mroczeń 5-0 Rolbud OSiR Pleszew
Victoria Ostrzeszów 1-0 Olimpia Brzeziny
Calisia Kalisz 5-0 Czarni Dobrzyca

Kolejka 8 - 25 września

Korona/Pogoń Stawiszyn 3-0 Czarni Dobrzyca
Olimpia Brzeziny 0-2 Calisia Kalisz
Rolbud OSiR Pleszew 1-2 Victoria Ostrzeszów
Zawisza Sośnie 2-4 Orzeł Mroczeń
Sokół Bralin 7-2 LZS Jankowy 1968
CKS Zduny 0-1 Barycz Janków Przygodzki
Centra Ostrów Wielkopolski 6-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Odolanovia Odolanów 1-2 Iskra Sieroszewice

Kolejka 9 - 2 października

Iskra Sieroszewice 0-1 Korona/Pogoń Stawiszyn
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Odolanovia Odolanów
Barycz Janków Przygodzki 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski
LZS Jankowy 1968 4-1 CKS Zduny
Orzeł Mroczeń 0-3 Sokół Bralin
Victoria Ostrzeszów 2-2 Zawisza Sośnie
Calisia Kalisz 1-1 Rolbud OSiR Pleszew
Czarni Dobrzyca 0-3 Olimpia Brzeziny

Kolejka 10 - 9 października

Korona/Pogoń Stawiszyn 3-2 Olimpia Brzeziny
Rolbud OSiR Pleszew 3-0 Czarni Dobrzyca
Zawisza Sośnie 0-4 Calisia Kalisz
Sokół Bralin 1-4 Victoria Ostrzeszów
CKS Zduny 0-2 Orzeł Mroczeń
Centra Ostrów Wielkopolski 5-0 LZS Jankowy 1968
Odolanovia Odolanów 1-0 Barycz Janków Przygodzki
Iskra Sieroszewice 5-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 11 - 16 października

Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-3 Korona/Pogoń Stawiszyn
Barycz Janków Przygodzki 0-2 Iskra Sieroszewice
LZS Jankowy 1968 1-1 Odolanovia Odolanów
Orzeł Mroczeń 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów 2-1 CKS Zduny
Calisia Kalisz 2-3 Sokół Bralin
Czarni Dobrzyca 1-3 Zawisza Sośnie
Olimpia Brzeziny 1-2 Rolbud OSiR Pleszew

Kolejka 12 - 23 października

Korona/Pogoń Stawiszyn 2-2 Rolbud OSiR Pleszew
Zawisza Sośnie 2-2 Olimpia Brzeziny
Sokół Bralin 6-3 Czarni Dobrzyca
CKS Zduny 1-0 Calisia Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Victoria Ostrzeszów
Odolanovia Odolanów 2-5 Orzeł Mroczeń
Iskra Sieroszewice 4-2 LZS Jankowy 1968
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Barycz Janków Przygodzki

Kolejka 13 - 30 października

Barycz Janków Przygodzki 1-2 Korona/Pogoń Stawiszyn
LZS Jankowy 1968 5-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Orzeł Mroczeń 2-1 Iskra Sieroszewice
Victoria Ostrzeszów 0-1 Odolanovia Odolanów
Calisia Kalisz 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Czarni Dobrzyca 0-0 CKS Zduny
Olimpia Brzeziny 0-0 Sokół Bralin
Rolbud OSiR Pleszew 2-0 Zawisza Sośnie

Kolejka 14 - 6 listopada

Korona/Pogoń Stawiszyn 0-0 Zawisza Sośnie
Sokół Bralin 0-2 Rolbud OSiR Pleszew
CKS Zduny 0-2 Olimpia Brzeziny
Centra Ostrów Wielkopolski 8-0 Czarni Dobrzyca
Odolanovia Odolanów 2-1 Calisia Kalisz
Iskra Sieroszewice 5-0 Victoria Ostrzeszów
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 Orzeł Mroczeń
Barycz Janków Przygodzki 6-1 LZS Jankowy 1968

Kolejka 15 - 11 listopada

LZS Jankowy 1968 4-2 Korona/Pogoń Stawiszyn
Orzeł Mroczeń 1-2 Barycz Janków Przygodzki
Victoria Ostrzeszów 3-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Calisia Kalisz 3-2 Iskra Sieroszewice
Czarni Dobrzyca 0-2 Odolanovia Odolanów
Olimpia Brzeziny 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Rolbud OSiR Pleszew 1-0 CKS Zduny
Zawisza Sośnie 1-3 Sokół Bralin

Kolejka 16 - 12 kwietnia

Korona/Pogoń Stawiszyn 0-2 Sokół Bralin
Zawisza Sośnie 2-0 CKS Zduny
Rolbud OSiR Pleszew 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Olimpia Brzeziny 1-3 Odolanovia Odolanów
Czarni Dobrzyca 2-1 Iskra Sieroszewice
Calisia Kalisz 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Ostrzeszów 2-1 Barycz Janków Przygodzki
Orzeł Mroczeń 4-1 LZS Jankowy 1968

Kolejka 17 - 10 maja

Orzeł Mroczeń 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
(wo)
niestawienie się gości na zawody
LZS Jankowy 1968 1-2 Victoria Ostrzeszów
Barycz Janków Przygodzki 1-3 Calisia Kalisz
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Czarni Dobrzyca
Iskra Sieroszewice 4-0 Olimpia Brzeziny
Odolanovia Odolanów 2-3 Rolbud OSiR Pleszew
Centra Ostrów Wielkopolski 4-0 Zawisza Sośnie
CKS Zduny 3-2 Sokół Bralin

Kolejka 18 - 2 kwietnia

Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 CKS Zduny
Sokół Bralin 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski
Zawisza Sośnie 0-3 Odolanovia Odolanów
(wo)
brak ważnych kart zdrowia gospodarzy
Rolbud OSiR Pleszew 0-0 Iskra Sieroszewice
Olimpia Brzeziny 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Czarni Dobrzyca 1-1 Barycz Janków Przygodzki
Calisia Kalisz 2-0 LZS Jankowy 1968
Victoria Ostrzeszów 1-3 Orzeł Mroczeń

Kolejka 19 - 9 kwietnia

Victoria Ostrzeszów 2-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Orzeł Mroczeń 2-1 Calisia Kalisz
LZS Jankowy 1968 1-1 Czarni Dobrzyca
Barycz Janków Przygodzki 7-0 Olimpia Brzeziny
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Rolbud OSiR Pleszew
Iskra Sieroszewice 0-1 Zawisza Sośnie
Odolanovia Odolanów 4-2 Sokół Bralin
Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 CKS Zduny

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Korona/Pogoń Stawiszyn 0-4 Centra Ostrów Wielkopolski
CKS Zduny 0-0 Odolanovia Odolanów
Sokół Bralin 0-4 Iskra Sieroszewice
Zawisza Sośnie 6-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Rolbud OSiR Pleszew 0-1 Barycz Janków Przygodzki
Olimpia Brzeziny 3-2 LZS Jankowy 1968
Czarni Dobrzyca 2-4 Orzeł Mroczeń
Calisia Kalisz 2-0 Victoria Ostrzeszów

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Calisia Kalisz 2-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Victoria Ostrzeszów 10-0 Czarni Dobrzyca
Orzeł Mroczeń 5-0 Olimpia Brzeziny
LZS Jankowy 1968 3-6 Rolbud OSiR Pleszew
Barycz Janków Przygodzki 5-1 Zawisza Sośnie
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-3 Sokół Bralin
Iskra Sieroszewice 0-1 CKS Zduny
Odolanovia Odolanów 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Korona/Pogoń Stawiszyn 3-0 Odolanovia Odolanów
Centra Ostrów Wielkopolski 11-2 Iskra Sieroszewice
CKS Zduny 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Bralin 1-1 Barycz Janków Przygodzki
Zawisza Sośnie 1-4 LZS Jankowy 1968
Rolbud OSiR Pleszew 1-0 Orzeł Mroczeń
Olimpia Brzeziny 1-5 Victoria Ostrzeszów
Czarni Dobrzyca 3-2 Calisia Kalisz

Kolejka 23 - 3 maja

Czarni Dobrzyca 3-2 Korona/Pogoń Stawiszyn
Calisia Kalisz 3-4 Olimpia Brzeziny
Victoria Ostrzeszów 4-0 Rolbud OSiR Pleszew
Orzeł Mroczeń 2-0 Zawisza Sośnie
LZS Jankowy 1968 2-4 Sokół Bralin
Barycz Janków Przygodzki 0-0 CKS Zduny
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Iskra Sieroszewice 1-1 Odolanovia Odolanów

Kolejka 24 - 7 maja

Korona/Pogoń Stawiszyn 2-0 Iskra Sieroszewice
Odolanovia Odolanów 5-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 Barycz Janków Przygodzki
CKS Zduny 3-0 LZS Jankowy 1968
(wo)
na boisku 1-2
Sokół Bralin 1-1 Orzeł Mroczeń
Zawisza Sośnie 2-5 Victoria Ostrzeszów
Rolbud OSiR Pleszew 0-2 Calisia Kalisz
Olimpia Brzeziny 1-1 Czarni Dobrzyca

Kolejka 25 - 13-14 maja

Olimpia Brzeziny 0-1 Korona/Pogoń Stawiszyn
Czarni Dobrzyca 2-1 Rolbud OSiR Pleszew
Calisia Kalisz 3-0 Zawisza Sośnie
Victoria Ostrzeszów 6-0 Sokół Bralin
Orzeł Mroczeń 5-1 CKS Zduny
LZS Jankowy 1968 1-5 Centra Ostrów Wielkopolski
Barycz Janków Przygodzki 0-1 Odolanovia Odolanów
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Iskra Sieroszewice

Kolejka 26 - 21 maja

Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Iskra Sieroszewice 3-1 Barycz Janków Przygodzki
Odolanovia Odolanów 3-0 LZS Jankowy 1968
(wo)
niestawienie się gości na zawody
Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 Orzeł Mroczeń
CKS Zduny 1-0 Victoria Ostrzeszów
Sokół Bralin 1-6 Calisia Kalisz
Zawisza Sośnie 2-0 Czarni Dobrzyca
Rolbud OSiR Pleszew 1-2 Olimpia Brzeziny

Kolejka 27 - 28 maja

Rolbud OSiR Pleszew 2-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Olimpia Brzeziny 0-1 Zawisza Sośnie
Czarni Dobrzyca 4-2 Sokół Bralin
Calisia Kalisz 5-0 CKS Zduny
Victoria Ostrzeszów 4-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Orzeł Mroczeń 1-1 Odolanovia Odolanów
LZS Jankowy 1968 0-0 Iskra Sieroszewice
Barycz Janków Przygodzki 5-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 28 - 4 czerwca

Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Barycz Janków Przygodzki
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 LZS Jankowy 1968
Iskra Sieroszewice 4-0 Orzeł Mroczeń
Odolanovia Odolanów 0-1 Victoria Ostrzeszów
Centra Ostrów Wielkopolski 4-3 Calisia Kalisz
CKS Zduny 3-0 Czarni Dobrzyca
Sokół Bralin 3-2 Olimpia Brzeziny
Zawisza Sośnie 1-0 Rolbud OSiR Pleszew

Kolejka 29 - 11 czerwca

Zawisza Sośnie 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
Rolbud OSiR Pleszew 4-0 Sokół Bralin
Olimpia Brzeziny 1-2 CKS Zduny
Czarni Dobrzyca 1-5 Centra Ostrów Wielkopolski
Calisia Kalisz 3-3 Odolanovia Odolanów
Victoria Ostrzeszów 2-1 Iskra Sieroszewice
Orzeł Mroczeń 6-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
LZS Jankowy 1968 2-5 Barycz Janków Przygodzki

Kolejka 30 - 15 czerwca

Korona/Pogoń Stawiszyn 3-0 LZS Jankowy 1968
Barycz Janków Przygodzki 3-0 Orzeł Mroczeń
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Victoria Ostrzeszów
Iskra Sieroszewice 5-0 Calisia Kalisz
Odolanovia Odolanów 3-3 Czarni Dobrzyca
Centra Ostrów Wielkopolski 6-0 Olimpia Brzeziny
CKS Zduny 1-0 Rolbud OSiR Pleszew
Sokół Bralin 3-6 Zawisza Sośnie

IV liga 2005/2006 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2005/2006 (Konin)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Leszno)

Klasa A 2005/2006 (Kalisz I)
Klasa A 2005/2006 (Kalisz II)

Autor: Michał Sobczak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas