[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
18 goli - Pacyński (Jarota Jarocin),
16 goli - K.Kendzia (Piast Kobylin),
15 goli - Cieślak (Jarota Jarocin), Jagodziński (Piast Kobylin),
14 goli - Goliwąs (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Jakubowski (Korona Piaski), Kukuła (LKS Gołuchów),
13 goli - Dziubek (LKS Gołuchów),
12 goli - Kokot (Sparta Miejska Górka), Kolenda (LKS Czarnylas), Nowicki (Piast Kobylin),
11 goli - Cichos (Jarota Jarocin), Pawlak (Zjednoczeni Rychwał), Skokowski (Jarota Jarocin),
10 goli - Gadomski (Zjednoczeni Rychwał), Klimas (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Laluk (KKS Prosna Kalisz),
9 goli - Czajka (Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6, Astra Krotoszyn 3), Kempiński (LKS Czarnylas), R.Latański (LKS Gołuchów 1, LKS Czarnylas 8),
8 goli - Czajkowski (Sparta Miejska Górka), R.Piotrowski (Korona Piaski),
7 goli - Biernat (Piast Kobylin), Gmerek (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Kozak (Korona Piaski), Łapacz (Sparta Miejska Górka), Matuszak (Astra Krotoszyn), Smektała (Sparta Miejska Górka), Szymczak (Ostrovia Ostrów Wielkopolski),
6 goli - Mikusik (Olimpia Koło), T.Pawlak (Jarota Jarocin), Powietrzyński (Olimpia Koło), Tomasiak (Jarota Jarocin), Udzik (Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2, Astra Krotoszyn 4),
5 goli - Borowiak (Victoria Września), Burdach (Sokół Kleczew), Derbich (Zjednoczeni Rychwał), Dudka (Kłos Garzyn), Grupa (LKS Czarnylas), Grześkowiak (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Kamoda (Sokół Kleczew), P.Kowalski (Piast Kobylin), Krupa (Kłos Garzyn), Okoński (Zjednoczeni Rychwał), Sadowski (Piast Kobylin), Sierżant (Korona Piaski), D.Stachowiak (Sokół Kleczew), Urbanowicz (Victoria Września), Wiśniewski (Jarota Jarocin),
4 gole - T.Adamczyk (Ostrovia Ostrów Wielkopolski), Danilczyk (Ostrovia Ostrów Wielkopolski), Dziuba (LKS Czarnylas), Idzikowski (Jarota Jarocin), Jabłoński (Victoria Września), Kawka (Olimpia Koło), Kujawa (Olimpia Koło), Kwarta (Victoria Września), P.Maciejewski (Kłos Garzyn), Matuszewski (SKP Słupca), Pyrzyński (Zjednoczeni Rychwał), Ratajski (Victoria Września), Sarnowski (SKP Słupca), Smoliński (LKS Gołuchów), Szajkowski (Astra Krotoszyn), Sztul (Kłos Garzyn), Tomczak (Sparta Miejska Górka),
3 gole - Banasiak (LKS Gołuchów), Banaszak (SKP Słupca), Bartkowiak (Kłos Garzyn), Bączkowski (Olimpia Koło), Besarabiw (LKS Czarnylas), Jastrzębski (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Królikowski (SKP Słupca), J.Krzyżanowski (Zjednoczeni Rychwał), Laskowicz (Sokół Kleczew), Radosław Lenart (Zjednoczeni Rychwał), Łuczak (Victoria Września), Maranda (Olimpia Koło), Mikołajczak (LKS Gołuchów), Moliński (Sokół Kleczew), Nachowiak (SKP Słupca), Ogrodniczak (KKS Prosna Kalisz 1, LKS Gołuchów 2), Rosiak (LKS Czarnylas), Rzepczyk (Sokół Kleczew), Smyczyński (Astra Krotoszyn), Szudrowicz (Sparta Miejska Górka), Ziętkowski (Victoria Września),
2 gole - Augustyniak (SKP Słupca), Białkowski (Ostrovia Ostrów Wielkopolski), Bonawenturczyk (Korona Piaski), Camara (Victoria Września), Chmielecki (Sokół Kleczew), Chojnacki (KKS Prosna Kalisz), Czech (LKS Czarnylas), Donart (Olimpia Koło), Dybek (Ostrovia Ostrów Wielkopolski), Falentin (Astra Krotoszyn), Filipiak (Jarota Jarocin), Głowala (SKP Słupca), Jankowiak (Kłos Garzyn), Juraczyk (LKS Gołuchów), J.Kaczmarek (Victoria Września 1, Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1), M.Kaczmarek (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), P.Kaczmarek (Piast Kobylin), M.Kaźmierczak (Zjednoczeni Rychwał), Kowalski (Sokół Kleczew), T.Krzyżkowiak (Victoria Września), Kupiński (Zjednoczeni Rychwał), G.Kuś (LKS Gołuchów), Ławnicki (Olimpia Koło), Marciniak (Jarota Jarocin), Marecki (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), G.Michalak (LKS Gołuchów), K.Michalak (SKP Słupca), Ł.Michalak (Olimpia Koło), Norkiewicz (Korona Piaski), Siniecki (Kłos Garzyn), R.Stachowiak (Kłos Garzyn), Stawski (SKP Słupca), Struszczyk (SKP Słupca), Swora (Astra Krotoszyn), Sypuła (Zjednoczeni Rychwał), D.Szczepaniak (Sokół Kleczew), R.Szczepaniak (Korona Piaski), Ślusarz (LKS Gołuchów), Śmiałek (Sokół Kleczew), Świtała (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Twardygrosz (Victoria Września), Wojtasiak (Ostrovia Ostrów Wielkopolski), M.Woźniak (Jarota Jarocin), Wronek (Astra Krotoszyn),
1 gol - Piotr Adamczyk (Kłos Garzyn), Andrzejczak (Korona Piaski), Baran (Astra Krotoszyn), Bernad (Piast Kobylin), Błaszak (Sokół Kleczew), Brzuśkiewicz (Sokół Kleczew), Burzyński (KKS Prosna Kalisz), Ceglarek (Sparta Miejska Górka), Chmielarczyk (Piast Kobylin), Czapski (Sokół Kleczew), Garbarek (Jarota Jarocin), Gliński (KKS Prosna Kalisz), Głowieńkowski (Piast Kobylin), Goclik (Victoria Września), Goliński (Ostrovia Ostrów Wielkopolski), Grzelak (Kłos Garzyn), Jałoszyński (Victoria Września), T.Kaczmarek (Kłos Garzyn), W.Kendzia (Korona Piaski), Kędziora (Korona Piaski), Klimasz (Kłos Garzyn), Kluczyk (Korona Piaski), Kłosowski (KKS Prosna Kalisz), Korzepski (Jarota Jarocin), Kosiński (Astra Krotoszyn), B.Kotkowski (Olimpia Koło), D.Kotkowski (Olimpia Koło), Kręgielczak (Korona Piaski), Kupczak (Sokół Kleczew), T.Kuś (LKS Gołuchów), Kwieciński (Zjednoczeni Rychwał), Robert Lenart (Zjednoczeni Rychwał), Leszczyński (SKP Słupca), Leżała (Jarota Jarocin), Lęcki (LKS Czarnylas), Lis (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Maciejewski (Kłos Garzyn), P.Michalak (SKP Słupca), Najtkowski (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Naskręt (Korona Piaski), Nowaczyk (SKP Słupca), Nowak (Astra Krotoszyn), K.Nowicki (Piast Kobylin), M.Nowicki (Piast Kobylin), Olaszczyk (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Olejnik (KKS Prosna Kalisz), Ordziniak (LKS Gołuchów), Ostrychalski (KKS Prosna Kalisz), Piech (Sparta Miejska Górka), Pituła (Victoria Września), Plota (Piast Kobylin), Podbrożny (Victoria Września), Pospiech (Piast Kobylin), Potarzycki (Astra Krotoszyn), Przytuła (Kłos Garzyn), Siebert (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), Skitek (Victoria Września), Sołtysiak (Victoria Września), Starosławski (KKS Prosna Kalisz), T.Stróżyk (Sparta Miejska Górka), Suberski (SKP Słupca), Surdyk (Victoria Września), Szczepański (Ostrovia Ostrów Wielkopolski), P.Szewczyk (Ostrovia Ostrów Wielkopolski), Śliga (Olimpia Koło), Tylman (Jarota Jarocin), Wiącek (LKS Czarnylas), Włodarczak (Korona Piaski), B.Wojciechowski (Korona Piaski), Woźniak (LKS Gołuchów), Wójcik (LKS Czarnylas), Wrona (Ostrovia Ostrów Wielkopolski), Wróblewski (KKS Prosna Kalisz), Zielazny (LKS Czarnylas).

Strzelcy według drużyn:
 
Astra Krotoszyn: 7 - Matuszak, 4 - Szajkowski, Udzik, 3 - Czajka, Smyczyński, 2 - Falentin, Swora, Wronek, 1 - Baran, Kosiński, Nowak, Potarzycki
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski: 14 - Goliwąs, 10 - Klimas, 7 - Gmerek, 5 - Grześkowiak, 3 - Jastrzębski, 2 - M.Kaczmarek, Marecki, Świtała, 1 - J.Kaczmarek, Lis, Najtkowski, Olaszczyk, Siebert
Jarota Jarocin: 18 - Pacyński, 15 - Cieślak, 11 - Cichos, Skokowski, 6 - T.Pawlak, Tomasiak, 5 - Wiśniewski, 4 - Idzikowski, 2 - Filipiak, Marciniak, M.Woźniak, 1 - Garbarek, Korzepski, Leżała, Tylman
KKS Prosna Kalisz: 10 - Laluk, 2 - Chojnacki, 1 - Burzyński, Gliński, Kłosowski, Ogrodniczak, Olejnik, Ostrychalski, Starosławski, Wróblewski
Kłos Garzyn: 5 - Dudka, Krupa, 4 - P.Maciejewski, Sztul, 3 - Bartkowiak, 2 - Jankowiak, Siniecki, R.Stachowiak, 1 - Piotr Adamczyk, Grzelak, T.Kaczmarek, Klimasz, Maciejewski, Przytuła
Korona Piaski: 14 - Jakubowski, 8 - R.Piotrowski, 7 - Kozak, 5 - Sierżant, 2 - Bonawenturczyk, Norkiewicz, R.Szczepaniak, 1 - Andrzejczak, W.Kendzia, Kędziora, Kluczyk, Kręgielczak, Naskręt, Włodarczak, B.Wojciechowski
LKS Czarnylas: 12 - Kolenda, 9 - Kempiński, 8 - R.Latański, 5 - Grupa, 4 - Dziuba, 3 - Besarabiw, Rosiak, 2 - Czech, 1 - Lęcki, Wiącek, Wójcik, Zielazny
LKS Gołuchów: 14 - Kukuła, 13 - Dziubek, 4 - Smoliński, 3 - Banasiak, Mikołajczak, 2 - Juraczyk, G.Kuś, G.Michalak, Ogrodniczak, Ślusarz, 1 - T.Kuś, R.Latański, Ordziniak, Woźniak
Olimpia Koło: 6 - Mikusik, Powietrzyński, 4 - Kawka, Kujawa, 3 - Bączkowski, Maranda, 2 - Donart, Ławnicki, Ł.Michalak, 1 - B.Kotkowski, D.Kotkowski, Śliga
Ostrovia Ostrów Wielkopolski: 7 - Szymczak, 6 - Czajka, 4 - T.Adamczyk, Danilczyk, 2 - Białkowski, Dybek, Udzik, Wojtasiak, 1 - Goliński, Szczepański, P.Szewczyk, Wrona
Piast Kobylin: 16 - K.Kendzia, 15 - Jagodziński, 12 - Nowicki, 7 - Biernat, 5 - P.Kowalski, Sadowski, 2 - P.Kaczmarek, 1 - Bernad, Chmielarczyk, Głowieńkowski, K.Nowicki, M.Nowicki, Plota, Pospiech
SKP Słupca: 4 - Matuszewski, Sarnowski, 3 - Banaszak, Królikowski, Nachowiak, 2 - Augustyniak, Głowala, K.Michalak, Stawski, Struszczyk, 1 - Leszczyński, P.Michalak, Nowaczyk, Suberski
Sokół Kleczew: 5 - Burdach, Kamoda, D.Stachowiak, 3 - Laskowicz, Moliński, Rzepczyk, 2 - Chmielecki, Kowalski, D.Szczepaniak, Śmiałek, 1 - Błaszak, Brzuśkiewicz, Czapski, Kupczak
Sparta Miejska Górka: 12 - Kokot, 8 - Czajkowski, 7 - Łapacz, Smektała, 4 - Tomczak, 3 - Szudrowicz, 1 - Ceglarek, Piech, T.Stróżyk
Victoria Września: 5 - Borowiak, Urbanowicz, 4 - Jabłoński, Kwarta, Ratajski, 3 - Łuczak, Ziętkowski, 2 - Camara, T.Krzyżkowiak, Twardygrosz, 1 - Goclik, Jałoszyński, J.Kaczmarek, Pituła, Podbrożny, Skitek, Sołtysiak, Surdyk
Zjednoczeni Rychwał: 11 - Pawlak, 10 - Gadomski, 5 - Derbich, Okoński, 4 - Pyrzyński, 3 - J.Krzyżanowski, Radosław Lenart, 2 - M.Kaźmierczak, Kupiński, Sypuła, 1 - Kwieciński, Robert Lenart

Autor: Michał Sobczak

 

Napisz do nas