[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga Saltex 2017/2018, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radunia Stężyca 27 73 24 1 2 94-17 11 1 2 53-13 13 0 0 41-4
2.  Grom Nowy Staw 27 59 19 2 6 81-35 9 2 3 37-14 10 0 3 44-21
3.  Gryf Słupsk 28 56 17 5 6 69-33 13 0 1 43-10 4 5 5 26-23
4.  Stolem Gniewino 27 47 13 8 6 63-41 5 4 5 28-22 8 4 1 35-19
5.  Anioły Garczegorze 28 44 12 8 8 61-47 9 3 2 36-20 3 5 6 25-27 2 3 1 0 1 4-2
6.  Pogoń Lębork 28 44 13 5 10 38-44 7 2 5 20-21 6 3 5 18-23 2 3 1 0 1 2-4
7.  GOSRiT Luzino 27 41 12 5 10 41-42 7 3 3 17-14 5 2 7 24-28 2 4 1 1 0 2-1
8.  Kaszubia Kościerzyna 27 41 11 8 8 46-38 6 5 2 24-15 5 3 6 22-23 2 1 0 1 1 1-2
9.  Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 27 34 9 7 11 45-48 7 4 3 33-21 2 3 8 12-27 3 6 2 0 1 5-4
10.  Arka II Gdynia 28 34 9 7 12 47-46 6 3 5 27-25 3 4 7 20-21 2 3 1 0 1 6-4
11.  Powiśle Dzierzgoń 28 34 9 7 12 38-49 5 5 4 22-20 4 2 8 16-29 3 3 1 0 2 5-8
12.  Bytovia II Bytów 28 32 8 8 12 30-38 6 3 5 17-15 2 5 7 13-23 1 1 0 1 0 0-0
13.  Start Miastko 28 32 8 8 12 48-69 6 4 4 33-34 2 4 8 15-35 1 1 0 1 0 0-0
14.  GTS Kolbudy 28 31 7 10 11 40-43 4 6 2 13-11 3 4 9 27-32
15.  Gedania Gdańsk 27 29 8 5 14 60-62 5 1 9 29-38 3 4 5 31-24 1 1 0 1 0 1-1
16.  Orkan Rumia 28 29 8 5 15 41-52 5 3 6 24-23 3 2 9 17-29 1 1 0 1 0 1-1
17.  Cartusia Kartuzy 28 28 7 7 14 46-64 3 4 7 26-42 4 3 7 20-22
18.  Sokół Wyczechy 27 3 1 0 26 20-140 1 0 12 7-61 0 0 14 13-79
Centrum Pelplin i KP Starogard Gdański wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Radunia Stężyca    4-5 0-0 3-2 6-0 5-0 3-1 5-0 2-0 2-1 2-0 4-0 3-4 2-0 12-0 
 2 Grom Nowy Staw0-1     0-1 0-1 4-0 4-0 1-1 4-0 1-1 3-0 3-1 6-3 3-2 4-2 4-1 
 3 Gryf Słupsk5-4     4-3 3-0 3-1 1-0 1-0 2-0 4-0 0-1 2-0 3-0 5-0 3-0 7-1 
 4 Stolem Gniewino2-3 2-2     0-3* 1-1 2-0 0-1 1-1 1-2 0-2 4-0 2-2 3-2 3-1 7-2 
 5 Anioły Garczegorze3-2 3-2 1-3     3-0 2-2 1-1 5-0 1-0 2-2 3-1 2-1 1-3 2-1 7-2 
 6 Pogoń Lębork0-1 1-0 1-4 2-1     0-4 2-2 3-1 1-0 0-1 3-1 2-2 3-2 0-1 2-1 
 7 GOSRiT Luzino1-3 0-4 1-1 0-0     1-0 2-1 2-0 0-2 2-1 3-1 1-1 1-0 3-0 
 8 Kaszubia Kościerzyna1-2 3-3 1-1 2-2 3-2 1-1     2-0 4-3 0-1 2-0 2-0 0-0 3-0* 
 9 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)0-2 1-3 4-4 0-3 2-0 2-0     2-1 2-0 4-3 1-1 1-1 4-0 2-2 8-1 
 10 Arka II Gdynia0-1 0-2 1-2 4-4 1-1 0-3 3-2     5-2 2-2 2-1 2-1 2-1 0-2 5-1 
 11 Powiśle Dzierzgoń0-3 2-0 1-1 0-3 1-1 1-1 3-1     3-0 2-2 1-1 1-4 0-2 4-1 3-0* 
 12 Bytovia II Bytów0-6 2-0 1-2 0-0 0-1 4-0 0-1 3-1 1-1     2-0 1-1 1-0 0-1 2-1 
 13 Start Miastko0-4 4-3 4-4 4-4 4-1 0-6 0-2 1-1 0-0     3-2 1-4 2-1 2-1 8-1 
 14 GTS Kolbudy0-3 0-2 0-0 2-1 2-1 0-0 2-1 1-1 0-0 4-0     0-0 2-2 
 15 Gedania Gdańsk1-8 3-6 1-2 1-2 4-0 1-2 2-4 1-2 1-0 0-5 2-1 1-1 3-0 0-3     8-2 
 16 Orkan Rumia0-3 0-2 1-0 1-2 3-0* 0-1 1-4 2-3 4-0 1-1 5-2 3-3 2-1 1-1     
 17 Cartusia Kartuzy0-3 2-7 0-3 4-3 1-1 1-2 2-4 3-3 0-4 3-2 4-3 3-3 2-2 1-2     
 18 Sokół Wyczechy0-5 0-6 0-5 1-6 1-3 2-6 0-2 0-1 0-2 0-6 0-10 3-2 0-7     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Cartusia Kartuzy 3-2 Bytovia II Bytów 5 sierpnia, 11:00
Radunia Stężyca 3-1 Kaszubia Kościerzyna 6 sierpnia, 15:00
GTS Kolbudy 0-0 Orkan Rumia 5 sierpnia, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8-1 Sokół Wyczechy 5 sierpnia, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 1-4 Gedania Gdańsk 5 sierpnia, 16:00
Grom Nowy Staw 0-1 Stolem Gniewino 5 sierpnia, 16:00
Start Miastko 4-4 Anioły Garczegorze 5 sierpnia, 17:00
Arka II Gdynia 0-3 Pogoń Lębork 5 sierpnia, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Gryf Słupsk 1-0 GOSRiT Luzino 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Bytovia II Bytów 0-1 Pogoń Lębork 13 sierpnia, 11:00
Anioły Garczegorze 1-1 Arka II Gdynia 12 sierpnia, 16:10
Stolem Gniewino 4-0 Start Miastko 12 sierpnia, 16:30
Gryf Słupsk 5-4 Grom Nowy Staw 12 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 2-4 GOSRiT Luzino 12 sierpnia, 11:00
Sokół Wyczechy 0-1 Powiśle Dzierzgoń 12 sierpnia, 13:00
Orkan Rumia 4-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 sierpnia, 16:00
Kaszubia Kościerzyna 2-0 GTS Kolbudy 12 sierpnia, 15:00
Cartusia Kartuzy 0-3 Radunia Stężyca 12 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Radunia Stężyca 2-0 Bytovia II Bytów 15 sierpnia, 15:00
GTS Kolbudy 2-2 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 0-2 Orkan Rumia 15 sierpnia, 14:00
Grom Nowy Staw 6-3 Gedania Gdańsk 15 sierpnia, 14:00
Start Miastko 4-3 Gryf Słupsk 27 września, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:30) odwołany
Arka II Gdynia 4-4 Stolem Gniewino 15 sierpnia, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Lębork 2-1 Anioły Garczegorze 15 sierpnia, 17:00
Sokół Wyczechy 2-6 GOSRiT Luzino 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Bytovia II Bytów 0-0 Anioły Garczegorze 20 sierpnia, 15:00
Stolem Gniewino 1-1 Pogoń Lębork 19 sierpnia, 11:00
Gryf Słupsk 1-0 Arka II Gdynia 19 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 3-0 Start Miastko 19 sierpnia, 11:00
Sokół Wyczechy 0-5 Grom Nowy Staw 19 sierpnia, 11:00
Orkan Rumia 1-4 GOSRiT Luzino 19 sierpnia, 16:00
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Powiśle Dzierzgoń 19 sierpnia, 15:00
Cartusia Kartuzy 2-4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 19 sierpnia, 11:00
Radunia Stężyca 3-4 GTS Kolbudy 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

GTS Kolbudy 0-0 Bytovia II Bytów 26 sierpnia, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-2 Radunia Stężyca 26 sierpnia, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 4-1 Cartusia Kartuzy 26 sierpnia, 16:00
GOSRiT Luzino 1-0 Kaszubia Kościerzyna 26 sierpnia, 13:00
Grom Nowy Staw 3-2 Orkan Rumia 26 sierpnia, 16:00
Start Miastko 8-1 Sokół Wyczechy 25 sierpnia, 18:00
Arka II Gdynia 2-1 Gedania Gdańsk 27 sierpnia, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Lębork 1-0 Gryf Słupsk 27 sierpnia, 17:00
Anioły Garczegorze 1-3 Stolem Gniewino 26 sierpnia, 16:10

Kolejka 6 - 2-3 września

Bytovia II Bytów 1-2 Stolem Gniewino 3 września, 11:00
Gryf Słupsk 3-0 Anioły Garczegorze 2 września, 17:00
Gedania Gdańsk 1-2 Pogoń Lębork 2 września, 11:00
Sokół Wyczechy 0-2 Arka II Gdynia 2 września, 15:00
Orkan Rumia 3-3 Start Miastko 2 września, 11:00
Kaszubia Kościerzyna 1-2 Grom Nowy Staw 2 września, 15:00
Cartusia Kartuzy 1-2 GOSRiT Luzino 2 września, 11:00
Radunia Stężyca 2-1 Powiśle Dzierzgoń 2 września, 16:00
GTS Kolbudy 0-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 września, 15:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-3 Bytovia II Bytów 9 września, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 GTS Kolbudy 9 września, 16:00
GOSRiT Luzino 1-3 Radunia Stężyca 9 września, 16:00
Grom Nowy Staw 4-2 Cartusia Kartuzy 9 września, 16:00
Start Miastko 0-6 Kaszubia Kościerzyna 9 września, 17:00
Arka II Gdynia 2-1 Orkan Rumia 10 września, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Lębork 2-1 Sokół Wyczechy 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (9 września, 17:00) nie odbył się - goście nie dojechali
Anioły Garczegorze 2-1 Gedania Gdańsk 10 września, 14:10
Stolem Gniewino 2-2 Gryf Słupsk 9 września, 11:00

Kolejka 8 - 16-17 września

Bytovia II Bytów 2-0 Gryf Słupsk 17 września, 11:00
Gedania Gdańsk 1-2 Stolem Gniewino 16 września, 14:00
Sokół Wyczechy 1-6 Anioły Garczegorze 16 września, 17:00
Orkan Rumia 0-1 Pogoń Lębork 16 września, 16:00
Kaszubia Kościerzyna 4-3 Arka II Gdynia 16 września, 15:00
Cartusia Kartuzy 4-3 Start Miastko 16 września, 11:00
Radunia Stężyca 4-5 Grom Nowy Staw 17 września, 15:00
GTS Kolbudy 2-1 GOSRiT Luzino 16 września, 15:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0 Powiśle Dzierzgoń 16 września, 16:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Powiśle Dzierzgoń 3-0 Bytovia II Bytów 23 września, 16:00
GOSRiT Luzino 2-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23 września, 16:00
Grom Nowy Staw 3-1 GTS Kolbudy 23 września, 15:00
Start Miastko 0-4 Radunia Stężyca 23 września, 17:00
Arka II Gdynia 0-2 Cartusia Kartuzy 24 września, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Lębork 2-2 Kaszubia Kościerzyna 23 września, 16:30
Anioły Garczegorze 1-3 Orkan Rumia 24 września, 14:10
Stolem Gniewino 7-2 Sokół Wyczechy 23 września, 13:00
Gryf Słupsk 3-0 Gedania Gdańsk 23 września, 14:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Bytovia II Bytów 1-1 Gedania Gdańsk 1 października, 11:00
Sokół Wyczechy 0-6 Gryf Słupsk 30 września, 16:00
Orkan Rumia 1-2 Stolem Gniewino 30 września, 16:00
Kaszubia Kościerzyna 2-2 Anioły Garczegorze 30 września, 11:00
Cartusia Kartuzy 1-1 Pogoń Lębork 1 października, 11:00
Radunia Stężyca 2-0 Arka II Gdynia 1 października, 15:00
GTS Kolbudy 4-0 Start Miastko 30 września, 15:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3 Grom Nowy Staw 30 września, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 GOSRiT Luzino 30 września, 16:00

Kolejka 11 - 7-8 października

GOSRiT Luzino 2-1 Bytovia II Bytów 7 października, 14:30
Grom Nowy Staw 4-0 Powiśle Dzierzgoń 7 października, 14:00
Start Miastko 0-2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 października, 16:00
Arka II Gdynia 2-1 GTS Kolbudy 8 października, 11:00
w Chwaszczynie
Pogoń Lębork 0-1 Radunia Stężyca 7 października, 16:00
Anioły Garczegorze 2-1 Cartusia Kartuzy 8 października, 14:10
Stolem Gniewino 0-1 Kaszubia Kościerzyna 7 października, 13:00
Gryf Słupsk 5-0 Orkan Rumia 7 października, 14:00
Gedania Gdańsk 8-2 Sokół Wyczechy 7 października, 11:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Bytovia II Bytów 2-1 Sokół Wyczechy 15 października, 11:00
Orkan Rumia 1-1 Gedania Gdańsk 14 października, 15:00
Kaszubia Kościerzyna 3-3 Gryf Słupsk 14 października, 11:00
Cartusia Kartuzy 0-3 Stolem Gniewino 14 października, 11:00
Radunia Stężyca 3-2 Anioły Garczegorze 15 października, 15:00
GTS Kolbudy 0-0 Pogoń Lębork 14 października, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1 Arka II Gdynia 14 października, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 2-2 Start Miastko 14 października, 14:00
GOSRiT Luzino 0-4 Grom Nowy Staw 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Grom Nowy Staw 1-1 Bytovia II Bytów 21 października, 13:00
Start Miastko 4-1 GOSRiT Luzino 21 października, 15:00
Arka II Gdynia 5-2 Powiśle Dzierzgoń 21 października, 11:00
w Chwaszczynie
Pogoń Lębork 3-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 21 października, 15:00
Anioły Garczegorze 3-1 GTS Kolbudy 22 października, 14:10
Stolem Gniewino 2-3 Radunia Stężyca 21 października, 11:00
Gryf Słupsk 3-0 Cartusia Kartuzy 21 października, 14:00
Gedania Gdańsk 1-2 Kaszubia Kościerzyna 21 października, 11:00
Sokół Wyczechy 3-2 Orkan Rumia 21 października, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Bytovia II Bytów 1-0 Orkan Rumia 29 października, 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3-0 Sokół Wyczechy 28 października, 13:00
(wo)
na boisku 2-0
Cartusia Kartuzy 2-2 Gedania Gdańsk 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radunia Stężyca 0-0 Gryf Słupsk 29 października, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-3 Anioły Garczegorze 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiśle Dzierzgoń 0-3 Pogoń Lębork 28 października, 14:00
GOSRiT Luzino 2-0 Arka II Gdynia 28 października, 15:00
Grom Nowy Staw 3-0 Start Miastko 28 października, 13:00
Stolem Gniewino 2-2 GTS Kolbudy 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) w Kolbudach odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Start Miastko 0-0 Bytovia II Bytów 4 listopada, 13:00
Arka II Gdynia 0-2 Grom Nowy Staw 4 listopada, 11:00
Pogoń Lębork 0-4 GOSRiT Luzino 4 listopada, 13:00
Anioły Garczegorze 5-0 Powiśle Dzierzgoń 5 listopada, 14:10
Stolem Gniewino 1-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 listopada, 12:00
Gryf Słupsk 2-0 GTS Kolbudy 4 listopada, 13:00
Gedania Gdańsk 1-8 Radunia Stężyca 4 listopada, 11:00
Sokół Wyczechy 0-7 Cartusia Kartuzy 4 listopada, 14:00
Orkan Rumia 2-3 Kaszubia Kościerzyna 5 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Bytovia II Bytów 0-1 Kaszubia Kościerzyna 12 listopada, 11:00
Cartusia Kartuzy 1-2 Orkan Rumia 11 listopada, 11:00
Radunia Stężyca 12-0 Sokół Wyczechy 12 listopada, 13:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-4 Gryf Słupsk 11 listopada, 13:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Stolem Gniewino 11 listopada, 13:00
GOSRiT Luzino 0-0 Anioły Garczegorze 12 listopada, 13:00
Grom Nowy Staw 4-0 Pogoń Lębork 11 listopada, 13:00
Start Miastko 1-1 Arka II Gdynia 12 listopada, 12:00
Gedania Gdańsk 0-3 GTS Kolbudy 11 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Arka II Gdynia 2-2 Bytovia II Bytów 18 listopada, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Lębork 3-1 Start Miastko 18 listopada, 13:00
Anioły Garczegorze 3-2 Grom Nowy Staw 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:10) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stolem Gniewino 2-0 GOSRiT Luzino 18 listopada, 13:00
Gryf Słupsk 2-0 Powiśle Dzierzgoń 18 listopada, 13:00
Gedania Gdańsk 1-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 listopada, 11:00
Sokół Wyczechy 0-6 GTS Kolbudy 18 listopada, 13:00
Orkan Rumia 0-3 Radunia Stężyca 19 listopada, 12:00
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Cartusia Kartuzy 18 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 10-11 marca

GOSRiT Luzino 1-1 Gryf Słupsk 25 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bytovia II Bytów 0-1 Cartusia Kartuzy 11 marca, 11:00
Kaszubia Kościerzyna - Radunia Stężyca 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Rumia 2-1 GTS Kolbudy 9 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (10 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Wyczechy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gedania Gdańsk 2-1 Powiśle Dzierzgoń 10 marca, 18:00
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 6 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Anioły Garczegorze 2-2 Start Miastko 16 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Lębork 1-0 Arka II Gdynia 10 marca, 15:00

Kolejka 19 - 17-18 marca

Pogoń Lębork 0-1 Bytovia II Bytów 17 marca, 16:00
Arka II Gdynia 1-1 Anioły Garczegorze 18 marca, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Start Miastko 4-4 Stolem Gniewino 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Nowy Staw 0-1 Gryf Słupsk 17 marca, 14:00
GOSRiT Luzino - Gedania Gdańsk 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (16 maja, 18:00) odwołany
Powiśle Dzierzgoń 3-0 Sokół Wyczechy 3 maja, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-0 Orkan Rumia 17 marca, 15:30
w Sopocie
GTS Kolbudy 2-1 Kaszubia Kościerzyna 18 marca, 14:00
Radunia Stężyca 2-0 Cartusia Kartuzy 18 marca, 15:00

Kolejka 20 - 24-25 marca

GOSRiT Luzino 3-0 Sokół Wyczechy 24 marca, 12:00
Bytovia II Bytów 0-6 Radunia Stężyca 25 marca, 11:00
Cartusia Kartuzy 3-3 GTS Kolbudy 24 marca, 13:00
Kaszubia Kościerzyna 2-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Rumia 5-2 Powiśle Dzierzgoń 24 marca, 15:00
Gedania Gdańsk 3-6 Grom Nowy Staw 24 marca, 11:00
Gryf Słupsk 0-1 Start Miastko 24 marca, 14:00
Stolem Gniewino 1-2 Arka II Gdynia 24 marca, 19:00
Anioły Garczegorze 3-0 Pogoń Lębork 25 marca, 14:00

Kolejka 21 - 28 marca

Anioły Garczegorze 1-0 Bytovia II Bytów 31 marca, 14:00
Pogoń Lębork 1-4 Stolem Gniewino 28 marca, 16:30
Arka II Gdynia 1-2 Gryf Słupsk 28 marca, 15:30
na Narodowym Stadionie Rugby
Start Miastko 1-4 Gedania Gdańsk 31 marca, 15:00
Grom Nowy Staw 4-1 Sokół Wyczechy 31 marca, 14:00
GOSRiT Luzino 1-1 Orkan Rumia 31 marca, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Kaszubia Kościerzyna 31 marca, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-2 Cartusia Kartuzy 31 marca, 11:00
GTS Kolbudy 0-3 Radunia Stężyca 31 marca, 12:00

Kolejka 22 - 7-8 kwietnia

Bytovia II Bytów 2-0 GTS Kolbudy 8 kwietnia, 11:00
Radunia Stężyca 5-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 kwietnia, 12:00
Cartusia Kartuzy 0-4 Powiśle Dzierzgoń 7 kwietnia, 13:00
Kaszubia Kościerzyna 1-1 GOSRiT Luzino 7 kwietnia, 15:00
Orkan Rumia 0-2 Grom Nowy Staw 7 kwietnia, 16:00
Sokół Wyczechy 0-2 Start Miastko 7 kwietnia, 15:00
Gedania Gdańsk 0-5 Arka II Gdynia 7 kwietnia, 11:00
Gryf Słupsk 3-1 Pogoń Lębork 7 kwietnia, 15:00
Stolem Gniewino 0-3 Anioły Garczegorze 7 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Stolem Gniewino 0-2 Bytovia II Bytów 14 kwietnia, 13:00
Anioły Garczegorze 3-2 Gryf Słupsk 15 kwietnia, 16:00
Pogoń Lębork 2-2 Gedania Gdańsk 14 kwietnia, 18:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Arka II Gdynia 5-1 Sokół Wyczechy 15 kwietnia, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Start Miastko 2-1 Orkan Rumia 14 kwietnia, 17:00
Grom Nowy Staw 4-0 Kaszubia Kościerzyna 14 kwietnia, 14:00
GOSRiT Luzino 1-0 Cartusia Kartuzy 14 kwietnia, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0-3 Radunia Stężyca 14 kwietnia, 16:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1 GTS Kolbudy 14 kwietnia, 15:30
w Sopocie

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

Bytovia II Bytów 3-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 22 kwietnia, 11:00
GTS Kolbudy 1-1 Powiśle Dzierzgoń 21 kwietnia, 15:00
Radunia Stężyca 5-0 GOSRiT Luzino 22 kwietnia, 15:00
Cartusia Kartuzy 2-7 Grom Nowy Staw 21 kwietnia, 13:00
Kaszubia Kościerzyna 2-0 Start Miastko 21 kwietnia, 15:00
Orkan Rumia 1-1 Arka II Gdynia 21 kwietnia, 16:00
Sokół Wyczechy 1-3 Pogoń Lębork 21 kwietnia, 15:00
Gedania Gdańsk 4-0 Anioły Garczegorze 21 kwietnia, 11:00
Gryf Słupsk 4-3 Stolem Gniewino 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 28-29 kwietnia

Gryf Słupsk 4-0 Bytovia II Bytów 28 kwietnia, 15:00
Stolem Gniewino 3-2 Gedania Gdańsk 28 kwietnia, 13:00
Anioły Garczegorze 7-2 Sokół Wyczechy 29 kwietnia, 14:00
Pogoń Lębork 3-2 Orkan Rumia 28 kwietnia, 17:00
Arka II Gdynia 3-2 Kaszubia Kościerzyna 28 kwietnia, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Start Miastko 2-1 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia, 17:00
Grom Nowy Staw 0-1 Radunia Stężyca 28 kwietnia, 14:00
GOSRiT Luzino 3-1 GTS Kolbudy 28 kwietnia, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 5-6 maja

Bytovia II Bytów 1-1 Powiśle Dzierzgoń 6 maja, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0 GOSRiT Luzino 5 maja, 17:00
GTS Kolbudy 0-2 Grom Nowy Staw 5 maja, 16:00
Radunia Stężyca 4-0 Start Miastko 6 maja, 15:00
Cartusia Kartuzy 3-3 Arka II Gdynia 5 maja, 13:00
Kaszubia Kościerzyna 3-2 Pogoń Lębork 5 maja, 11:00
Orkan Rumia 3-0 Anioły Garczegorze 5 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Sokół Wyczechy 0-5 Stolem Gniewino 5 maja, 15:00
Gedania Gdańsk 1-2 Gryf Słupsk 5 maja, 11:00

Kolejka 27 - 12-13 maja

Gedania Gdańsk 1-1 Bytovia II Bytów 12 maja, 11:00
Gryf Słupsk 7-1 Sokół Wyczechy 13 maja, 17:00
Stolem Gniewino 3-1 Orkan Rumia 12 maja, 12:00
Anioły Garczegorze 2-2 Kaszubia Kościerzyna 13 maja, 16:00
Pogoń Lębork 0-1 Cartusia Kartuzy 12 maja, 17:00
Arka II Gdynia 0-1 Radunia Stężyca 13 maja, 17:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Start Miastko 3-2 GTS Kolbudy 12 maja, 12:00
Grom Nowy Staw 1-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 maja, 13:00
GOSRiT Luzino 0-2 Powiśle Dzierzgoń 12 maja, 16:00

Kolejka 28 - 19-20 maja

Bytovia II Bytów 4-0 GOSRiT Luzino 20 maja, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2-0 Grom Nowy Staw 19 maja, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1 Start Miastko 19 maja, 17:00
GTS Kolbudy 2-1 Arka II Gdynia 19 maja, 14:00
Radunia Stężyca 6-0 Pogoń Lębork 20 maja, 15:00
Cartusia Kartuzy 4-3 Anioły Garczegorze 19 maja, 13:00
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Stolem Gniewino 19 maja, 15:00
Orkan Rumia 1-0 Gryf Słupsk 20 maja, 12:00
Sokół Wyczechy 0-10 Gedania Gdańsk 19 maja, 15:00

Kolejka 29 - 26-27 maja

Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 26 maja, 15:00
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 27 maja, 11:00
Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 27 maja, 17:00
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 26 maja, 16:00
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 26 maja, 12:00
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 26 maja, 17:00
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 27 maja, 11:00
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 26 maja, 14:00
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 26 maja, 14:00

Kolejka 30 - 31 maja

Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino - Start Miastko
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy

Kolejka 31 - 2-3 czerwca

GTS Kolbudy - Stolem Gniewino
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk - Radunia Stężyca
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino
Start Miastko - Grom Nowy Staw

Kolejka 32 - 9-10 czerwca

Bytovia II Bytów - Start Miastko
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino
GTS Kolbudy - Gryf Słupsk
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia

Kolejka 33 - 16 czerwca

GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy
Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca
Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia - Start Miastko

Kolejka 34 - 23 czerwca

Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia
Start Miastko - Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk
GTS Kolbudy - Sokół Wyczechy
Radunia Stężyca - Orkan Rumia
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna

Baraże o udział w III lidze (II)

III liga 2017/2018 (II)

IV liga 2017/2018 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2017/2018 (wielkopolska (południe))
IV liga 2017/2018 (wielkopolska (północ))
IV liga 2017/2018 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa no10.pl 2017/2018 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa no10.pl 2017/2018 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa no10.pl 2017/2018 (Słupsk)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas