[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2017/2018, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chemik Bydgoszcz 34 74 23 5 6 86-29 15 1 1 48-12 8 4 5 38-17
2.  Kujawianka Izbica Kujawska 34 70 21 7 6 97-45 11 4 2 63-26 10 3 4 34-19
3.  Polonia Bydgoszcz 34 67 21 4 9 68-52 12 2 3 32-20 9 2 6 36-32
4.  Pogoń Mogilno 34 60 19 3 12 78-53 11 3 3 46-30 8 0 9 32-23
5.  Sparta Brodnica 34 59 17 8 9 55-40 11 3 3 27-14 6 5 6 28-26
6.  Start Warlubie 34 52 15 7 12 58-47 6 5 6 20-18 9 2 6 38-29 2 6 2 0 0 4-0
7.  Lech Rypin 34 52 17 1 16 73-61 10 1 6 41-24 7 0 10 32-37 2 0 0 0 2 0-4
8.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 34 50 16 2 16 54-49 9 0 8 27-23 7 2 8 27-26
9.  Notecianka Pakość 34 48 14 6 14 64-56 12 0 5 44-27 2 6 9 20-29
10.  Cuiavia Inowrocław 34 47 14 5 15 65-62 9 4 4 32-19 5 1 11 33-43 2 3 1 0 1 2-2
11.  Wisła Nowe 34 47 14 5 15 66-71 8 4 5 36-34 6 1 10 30-37 2 3 1 0 1 2-2
12.  Chełminianka Chełmno 34 45 13 6 15 61-70 6 3 8 36-44 7 3 7 25-26 2 3 1 0 1 6-5
13.  Unia Janikowo 34 45 13 6 15 67-65 4 3 10 25-30 9 3 5 42-35 2 3 1 0 1 5-6
14.  Legia Chełmża 34 44 13 5 16 35-53 7 3 7 21-22 6 2 9 14-31
15.  Kujawiak Kowal 34 38 11 5 18 54-73 8 2 7 29-30 3 3 11 25-43
16.  Lider Włocławek 34 36 11 3 20 63-87 6 1 10 26-44 5 2 10 37-43
17.  Sokół Radomin 34 29 7 8 19 38-71 5 4 8 24-34 2 4 11 14-37
18.  Naprzód Jabłonowo Pomorskie 34 11 3 2 29 33-131 3 1 13 21-66 0 1 16 12-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Chemik Bydgoszcz    3-1 4-1 3-1 3-0 2-0 5-1 2-0 4-1 3-2 5-1 0-1 6-0 1-0 1-1 2-1 2-1 2-0 
 2 Kujawianka Izbica Kujawska1-1     4-3 1-2 2-2 2-0 3-1 1-1 2-2 5-2 3-1 2-3 5-1 3-1 9-2 5-3 5-1 10-0 
 3 Polonia Bydgoszcz2-1 1-0     1-0 2-2 2-5 2-1 0-2 2-1 3-0 3-1 0-0 0-5 2-0 3-0 3-2 4-0 2-0 
 4 Pogoń Mogilno4-2 1-4 0-2     6-2 3-1 5-1 3-2 3-1 3-2 2-0 3-2 2-2 2-2 0-5 5-1 1-1 3-0 
 5 Sparta Brodnica1-0 2-1 0-3* 1-0     2-0 4-1 1-0 1-1 2-0 3-2 2-2 3-0 0-1 3-1 1-1 0-1 1-0 
 6 Start Warlubie1-2 0-1 1-1 0-1 1-0     1-0 1-2 1-1 2-2 0-0 2-0 1-1 0-1 0-3* 4-2 2-0 3-1 
 7 Lech Rypin2-0 2-2 4-0 2-0 1-3 0-3     3-1 1-0 1-2 2-4 1-0 4-2 1-2 2-3 3-1 4-0 8-1 
 8 Orlęta Aleksandrów Kujawski1-4 0-1 3-0 0-3 0-3 2-3 1-0     1-0 6-1 3-2 3-0 1-2 0-1 1-0 0-2 1-0 4-1 
 9 Notecianka Pakość2-1 4-5 3-0 3-2 4-2 2-1 3-0* 2-1     3-2 1-4 2-3 1-2 2-0 3-0 1-0 1-2 7-2 
 10 Cuiavia Inowrocław1-1 2-1 0-2 1-0 1-0 1-2 3-4 3-0 2-0     1-0 1-4 4-0 3-0 6-2 0-0 1-1 2-2 
 11 Wisła Nowe1-5 0-4 2-1 1-6 1-1 0-0 1-3 1-3 3-3 2-1     2-0 2-2 6-0 2-1 5-3 4-0 3-1 
 12 Chełminianka Chełmno0-4 1-3 0-4 1-0 1-1 1-3 2-6 1-2 1-0 5-3 4-2     3-4 3-0 3-3 3-4 2-2 5-3 
 13 Unia Janikowo1-1 0-1 2-3 3-1 0-2 2-4 0-3 1-3 3-1 0-1 0-1 1-3     1-1 4-1 1-2 2-2 4-0 
 14 Legia Chełmża0-0 1-1 1-2 0-4 0-3 2-2 2-1 2-0 2-0 2-1 1-2 0-2 0-1     1-0 1-2 3-1 3-0 
 15 Kujawiak Kowal0-5 1-1 1-3 1-0 2-0 2-4 0-1 3-4 1-1 1-0 3-2 3-4 0-3 3-1     4-1 1-0 3-0 
 16 Lider Włocławek0-4 0-4 2-5 2-4 0-3 3-2 2-3 1-0 1-4 2-4 2-4 1-0 0-4 3-0 2-2     2-1 3-0 
 17 Sokół Radomin0-3 0-2 2-3 1-3 1-1 1-3 3-2 0-0 1-1 2-3 3-2 0-0 1-7 1-2 1-0 5-1     2-1 
 18 Naprzód Jabłonowo Pomorskie0-4 1-2 3-3 2-5 1-3 2-5 0-4 1-6 0-3 1-7 1-2 3-1 2-6 0-2 2-1 0-11 2-1     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Chełminianka Chełmno 1-0 Notecianka Pakość 5 sierpnia, 16:00
Sparta Brodnica 0-1 Legia Chełmża 5 sierpnia, 15:00
Kujawiak Kowal 0-5 Chemik Bydgoszcz 6 sierpnia, 17:00
Pogoń Mogilno 3-2 Cuiavia Inowrocław 5 sierpnia, 18:00
Wisła Nowe 0-4 Kujawianka Izbica Kujawska 5 sierpnia, 16:00
Polonia Bydgoszcz 2-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 grudnia, 11:00
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 11:00) nie odbył się - goście zrezygnowali z gry
Start Warlubie 1-0 Lech Rypin 5 sierpnia, 16:00
Unia Janikowo 1-2 Lider Włocławek 5 sierpnia, 17:00
Sokół Radomin 0-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (2 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Notecianka Pakość 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 12 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 2-1 Sokół Radomin 12 sierpnia, 17:00
Lech Rypin 4-2 Unia Janikowo 12 sierpnia, 18:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-5 Start Warlubie 12 sierpnia, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-3 Polonia Bydgoszcz 12 sierpnia, 14:00
Cuiavia Inowrocław 1-0 Wisła Nowe 12 sierpnia, 16:00
Chemik Bydgoszcz 3-1 Pogoń Mogilno 12 sierpnia, 12:00
Legia Chełmża 1-0 Kujawiak Kowal 12 sierpnia, 12:00
Chełminianka Chełmno 1-1 Sparta Brodnica 12 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Kujawiak Kowal 3-4 Chełminianka Chełmno 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Mogilno 2-2 Legia Chełmża 19 sierpnia, 17:00
Wisła Nowe 1-5 Chemik Bydgoszcz 19 sierpnia, 16:00
Polonia Bydgoszcz 3-0 Cuiavia Inowrocław 19 sierpnia, 11:00
Start Warlubie 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 19 sierpnia, 11:00
Unia Janikowo 4-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 19 sierpnia, 17:00
Notecianka Pakość 4-2 Sparta Brodnica 19 sierpnia, 17:00
Lech Rypin 4-0 Sokół Radomin 19 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Notecianka Pakość 1-0 Lider Włocławek 26 sierpnia, 17:00
Lech Rypin 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 26 sierpnia, 14:30
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Sokół Radomin 27 sierpnia, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5-1 Unia Janikowo 26 sierpnia, 11:00
Cuiavia Inowrocław 1-2 Start Warlubie 26 sierpnia, 16:00
Chemik Bydgoszcz 4-1 Polonia Bydgoszcz 26 sierpnia, 12:00
Legia Chełmża 1-2 Wisła Nowe 26 sierpnia, 17:00
Chełminianka Chełmno 1-0 Pogoń Mogilno 26 sierpnia, 16:00
Sparta Brodnica 3-1 Kujawiak Kowal 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Kujawiak Kowal 1-1 Notecianka Pakość 3 września, 16:00
Pogoń Mogilno 6-2 Sparta Brodnica 2 września, 17:00
Wisła Nowe 2-0 Chełminianka Chełmno 2 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 2-0 Legia Chełmża 2 września, 11:00
Start Warlubie 1-2 Chemik Bydgoszcz 2 września, 16:00
Unia Janikowo 0-1 Cuiavia Inowrocław 2 września, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 września, 17:00
Lider Włocławek 2-3 Lech Rypin 2 września, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5-1 Sokół Radomin 2 września, 12:30

Kolejka 6 - 9-10 września

Notecianka Pakość 3-0 Lech Rypin 9 września, 17:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-11 Lider Włocławek 10 września, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 9 września, 14:00
Cuiavia Inowrocław 1-1 Sokół Radomin 9 września, 15:00
Chemik Bydgoszcz 6-0 Unia Janikowo 9 września, 16:00
Legia Chełmża 2-2 Start Warlubie 9 września, 16:30
Chełminianka Chełmno 0-4 Polonia Bydgoszcz 9 września, 12:00
Sparta Brodnica 3-2 Wisła Nowe 9 września, 15:00
Kujawiak Kowal 1-0 Pogoń Mogilno 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Pogoń Mogilno 3-1 Notecianka Pakość 16 września, 16:00
Wisła Nowe 2-1 Kujawiak Kowal 16 września, 15:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Sparta Brodnica 16 września, 11:00
Start Warlubie 2-0 Chełminianka Chełmno 16 września, 15:00
Unia Janikowo 1-1 Legia Chełmża 16 września, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-1 Cuiavia Inowrocław 16 września, 16:00
Lider Włocławek 0-4 Kujawianka Izbica Kujawska 16 września, 17:00
Lech Rypin 8-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 16 września, 13:30
Chemik Bydgoszcz 2-1 Sokół Radomin 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Notecianka Pakość 7-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 23 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Lech Rypin 23 września, 14:00
Cuiavia Inowrocław 0-0 Lider Włocławek 23 września, 13:00
Chemik Bydgoszcz 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 23 września, 16:00
Legia Chełmża 3-1 Sokół Radomin 23 września, 13:00
Chełminianka Chełmno 3-4 Unia Janikowo 23 września, 16:00
Sparta Brodnica 2-0 Start Warlubie 23 września, 15:00
Kujawiak Kowal 1-3 Polonia Bydgoszcz 24 września, 16:00
Pogoń Mogilno 2-0 Wisła Nowe 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Wisła Nowe 3-3 Notecianka Pakość 30 września, 15:00
Polonia Bydgoszcz 1-0 Pogoń Mogilno 30 września, 11:00
Start Warlubie 0-3 Kujawiak Kowal 30 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Unia Janikowo 0-2 Sparta Brodnica 30 września, 16:00
Sokół Radomin 0-0 Chełminianka Chełmno 30 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Legia Chełmża 30 września, 16:00
Lider Włocławek 0-4 Chemik Bydgoszcz 30 września, 17:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 1 października, 15:30
Cuiavia Inowrocław 3-4 Lech Rypin 1 października, 11:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Notecianka Pakość 4-5 Kujawianka Izbica Kujawska 7 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 2-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 7 października, 11:00
Chemik Bydgoszcz 5-1 Lech Rypin 7 października, 16:00
Legia Chełmża 1-2 Lider Włocławek 7 października, 15:00
Chełminianka Chełmno 1-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 października, 15:30
Sparta Brodnica 0-1 Sokół Radomin 7 października, 15:00
Kujawiak Kowal 0-3 Unia Janikowo 8 października, 15:00
Pogoń Mogilno 3-1 Start Warlubie 7 października, 15:00
Wisła Nowe 2-1 Polonia Bydgoszcz 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Polonia Bydgoszcz 2-1 Notecianka Pakość 14 października, 11:00
Start Warlubie 0-0 Wisła Nowe 14 października, 10:00
Unia Janikowo 3-1 Pogoń Mogilno 14 października, 15:00
Sokół Radomin 1-0 Kujawiak Kowal 14 października, 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-3 Sparta Brodnica 14 października, 15:00
Lider Włocławek 1-0 Chełminianka Chełmno 14 października, 14:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-4 Chemik Bydgoszcz 15 października, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5-2 Cuiavia Inowrocław 14 października, 13:00
Legia Chełmża 2-1 Lech Rypin 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Notecianka Pakość 3-2 Cuiavia Inowrocław 21 października, 15:00
Chemik Bydgoszcz 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 21 października, 14:00
Legia Chełmża 3-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 21 października, 12:00
Chełminianka Chełmno 2-6 Lech Rypin 21 października, 15:00
Sparta Brodnica 1-1 Lider Włocławek 21 października, 14:00
Kujawiak Kowal 3-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 22 października, 15:00
Pogoń Mogilno 1-1 Sokół Radomin 21 października, 15:00
Wisła Nowe 2-2 Unia Janikowo 21 października, 15:00
Polonia Bydgoszcz 2-5 Start Warlubie 21 października, 11:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Start Warlubie 1-1 Notecianka Pakość 28 października, 14:00
Unia Janikowo 2-3 Polonia Bydgoszcz 28 października, 12:00
Sokół Radomin 3-2 Wisła Nowe 29 października, 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-3 Pogoń Mogilno 28 października, 15:00
Lider Włocławek 2-2 Kujawiak Kowal 28 października, 14:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Chełminianka Chełmno 28 października, 15:30
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Legia Chełmża 28 października, 13:00
Cuiavia Inowrocław 1-1 Chemik Bydgoszcz 28 października, 14:00
Sparta Brodnica 4-1 Lech Rypin 28 października, 15:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Notecianka Pakość 2-1 Chemik Bydgoszcz 4 listopada, 14:00
Legia Chełmża 2-1 Cuiavia Inowrocław 4 listopada, 14:00
Chełminianka Chełmno 1-3 Kujawianka Izbica Kujawska 4 listopada, 13:30
Sparta Brodnica 1-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4 listopada, 13:00
Kujawiak Kowal 0-1 Lech Rypin 4 listopada, 13:30
Pogoń Mogilno 5-1 Lider Włocławek 4 listopada, 13:00
Wisła Nowe 1-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 listopada, 13:00
Polonia Bydgoszcz 4-0 Sokół Radomin 4 listopada, 11:00
Start Warlubie 1-1 Unia Janikowo 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Unia Janikowo 3-1 Notecianka Pakość 12 listopada, 12:00
Sokół Radomin 1-3 Start Warlubie 11 listopada, 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Polonia Bydgoszcz 11 listopada, 13:00
Lider Włocławek 2-4 Wisła Nowe 11 listopada, 14:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Kujawiak Kowal 11 listopada, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Sparta Brodnica 11 listopada, 12:00
Cuiavia Inowrocław 1-4 Chełminianka Chełmno 12 listopada, 12:00
Chemik Bydgoszcz 1-0 Legia Chełmża 11 listopada, 14:00
Pogoń Mogilno 5-1 Lech Rypin 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Notecianka Pakość 2-0 Legia Chełmża 18 listopada, 14:00
Chełminianka Chełmno 0-4 Chemik Bydgoszcz 18 listopada, 13:00
Sparta Brodnica 2-0 Cuiavia Inowrocław 18 listopada, 13:00
Kujawiak Kowal 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 19 listopada, 13:00
Pogoń Mogilno 3-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 18 listopada, 13:00
Wisła Nowe 1-3 Lech Rypin 18 listopada, 13:00
Polonia Bydgoszcz 3-2 Lider Włocławek 18 listopada, 11:00
Start Warlubie 1-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 18 listopada, 12:00
Unia Janikowo 2-2 Sokół Radomin 18 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Sokół Radomin 1-1 Notecianka Pakość 25 listopada, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Unia Janikowo 25 listopada, 13:00
Lider Włocławek 3-2 Start Warlubie 25 listopada, 14:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-2 Wisła Nowe 25 listopada, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Pogoń Mogilno 25 listopada, 12:00
Cuiavia Inowrocław 6-2 Kujawiak Kowal 26 listopada, 12:00
Chemik Bydgoszcz 3-0 Sparta Brodnica 25 listopada, 12:00
Legia Chełmża 0-2 Chełminianka Chełmno 25 listopada, 13:00
Polonia Bydgoszcz 2-1 Lech Rypin 25 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 17-18 marca

Notecianka Pakość 2-3 Chełminianka Chełmno 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legia Chełmża 0-3 Sparta Brodnica 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chemik Bydgoszcz 1-1 Kujawiak Kowal 17 marca, 12:00
Cuiavia Inowrocław 1-0 Pogoń Mogilno 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Wisła Nowe 17 marca, 14:00
w Babiaku
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-3 Polonia Bydgoszcz 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech Rypin 0-3 Start Warlubie 25 kwietnia, 17:00
mecz przerwany w 40. minucie na 10 minut z powodu ulewy
Lider Włocławek 0-4 Unia Janikowo 18 marca, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Sokół Radomin 17 marca, 18:00
w Toruniu; na boisku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego

Kolejka 19 - 24-25 marca

Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Notecianka Pakość 13 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Radomin 5-1 Lider Włocławek 25 marca, 15:00
Unia Janikowo 0-3 Lech Rypin 24 marca, 12:00
Start Warlubie 3-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 24 marca, 18:00
Polonia Bydgoszcz 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 24 marca, 11:00
Wisła Nowe 2-1 Cuiavia Inowrocław 24 marca, 15:00
Pogoń Mogilno 4-2 Chemik Bydgoszcz 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Gębicach
Kujawiak Kowal 3-1 Legia Chełmża 25 marca, 15:00
Sparta Brodnica 2-2 Chełminianka Chełmno 25 marca, 13:00

Kolejka 20 - 31 marca

Sparta Brodnica 1-1 Notecianka Pakość 31 marca, 13:00
Sokół Radomin 3-2 Lech Rypin 31 marca, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-2 Lider Włocławek 31 marca, 14:00
Chełminianka Chełmno 3-3 Kujawiak Kowal 31 marca, 15:00
Legia Chełmża 0-4 Pogoń Mogilno 31 marca, 12:00
Chemik Bydgoszcz 5-1 Wisła Nowe 31 marca, 12:00
Cuiavia Inowrocław 0-2 Polonia Bydgoszcz 31 marca, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-0 Start Warlubie 31 marca, 14:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-6 Unia Janikowo 31 marca, 12:00

Kolejka 21 - 7-8 kwietnia

Lider Włocławek 1-4 Notecianka Pakość 7 kwietnia, 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Lech Rypin 7 kwietnia, 16:00
Sokół Radomin 2-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 7 kwietnia, 11:00
Unia Janikowo 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 7 kwietnia, 15:00
Start Warlubie 2-2 Cuiavia Inowrocław 7 kwietnia, 13:00
Polonia Bydgoszcz 2-1 Chemik Bydgoszcz 7 kwietnia, 11:00
Wisła Nowe 6-0 Legia Chełmża 7 kwietnia, 16:00
Pogoń Mogilno 3-2 Chełminianka Chełmno 7 kwietnia, 16:00
Kujawiak Kowal 2-0 Sparta Brodnica 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

Sokół Radomin 0-2 Kujawianka Izbica Kujawska 14 kwietnia, 16:00
Notecianka Pakość 3-0 Kujawiak Kowal 14 kwietnia, 16:00
Sparta Brodnica 1-0 Pogoń Mogilno 14 kwietnia, 11:00
Chełminianka Chełmno 4-2 Wisła Nowe 14 kwietnia, 16:00
Legia Chełmża 1-2 Polonia Bydgoszcz 14 kwietnia, 16:00
Chemik Bydgoszcz 2-0 Start Warlubie 15 kwietnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 4-0 Unia Janikowo 14 kwietnia, 16:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-6 Orlęta Aleksandrów Kujawski 14 kwietnia, 14:00
Lech Rypin 3-1 Lider Włocławek 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 21-22 kwietnia

Lech Rypin 1-0 Notecianka Pakość 21 kwietnia, 17:00
Lider Włocławek 3-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 22 kwietnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 21 kwietnia, 16:00
Sokół Radomin 2-3 Cuiavia Inowrocław 21 kwietnia, 16:00
Unia Janikowo 1-1 Chemik Bydgoszcz 20 kwietnia, 17:00
Start Warlubie 0-1 Legia Chełmża 21 kwietnia, 15:00
Polonia Bydgoszcz 0-0 Chełminianka Chełmno 21 kwietnia, 11:00
Wisła Nowe 1-1 Sparta Brodnica 21 kwietnia, 16:00
Pogoń Mogilno 0-5 Kujawiak Kowal 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 kwietnia

Sokół Radomin 0-3 Chemik Bydgoszcz 28 kwietnia, 12:00
Notecianka Pakość 3-2 Pogoń Mogilno 28 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal 3-2 Wisła Nowe 28 kwietnia, 14:00
Sparta Brodnica 0-3 Polonia Bydgoszcz 28 kwietnia, 12:45
(wo)
na boisku 2-0
Chełminianka Chełmno 1-3 Start Warlubie 28 kwietnia, 13:30
Legia Chełmża 0-1 Unia Janikowo 28 kwietnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 28 kwietnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 5-3 Lider Włocławek 28 kwietnia, 17:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-4 Lech Rypin 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 25 - 1 maja

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-3 Notecianka Pakość 1 maja, 11:00
Lech Rypin 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 1 maja, 17:00
Lider Włocławek 2-4 Cuiavia Inowrocław 1 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-4 Chemik Bydgoszcz 1 maja, 12:00
Sokół Radomin 1-2 Legia Chełmża 1 maja, 16:00
Unia Janikowo 1-3 Chełminianka Chełmno 1 maja, 17:00
Start Warlubie 1-0 Sparta Brodnica 1 maja, 17:00
Polonia Bydgoszcz 3-0 Kujawiak Kowal 1 maja, 11:00
Wisła Nowe 1-6 Pogoń Mogilno 1 maja, 16:00

Kolejka 26 - 5-6 maja

Lech Rypin 1-2 Cuiavia Inowrocław 5 maja, 17:00
Notecianka Pakość 1-4 Wisła Nowe 5 maja, 17:00
Pogoń Mogilno 0-2 Polonia Bydgoszcz 5 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 2-4 Start Warlubie 5 maja, 17:00
Sparta Brodnica 3-0 Unia Janikowo 5 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-2 Sokół Radomin 5 maja, 16:00
Legia Chełmża 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 5 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz 2-1 Lider Włocławek 5 maja, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 10-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6 maja, 15:00

Kolejka 27 - 12-13 maja

Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Notecianka Pakość 12 maja, 16:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-7 Cuiavia Inowrocław 12 maja, 14:00
Lech Rypin 2-0 Chemik Bydgoszcz 12 maja, 17:00
Lider Włocławek 3-0 Legia Chełmża 12 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Chełminianka Chełmno 12 maja, 17:00
Sokół Radomin 1-1 Sparta Brodnica 12 maja, 17:00
Unia Janikowo 4-1 Kujawiak Kowal 12 maja, 17:00
Start Warlubie 0-1 Pogoń Mogilno 12 maja, 17:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Wisła Nowe 12 maja, 11:00

Kolejka 28 - 19-20 maja

Lech Rypin 1-2 Legia Chełmża 19 maja, 17:00
Notecianka Pakość 3-0 Polonia Bydgoszcz 19 maja, 17:00
Wisła Nowe 0-0 Start Warlubie 19 maja, 16:00
Pogoń Mogilno 2-2 Unia Janikowo 19 maja, 14:00
w Gębicach
Kujawiak Kowal 1-0 Sokół Radomin 20 maja, 17:00
Sparta Brodnica 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 maja, 12:45
Chełminianka Chełmno 3-4 Lider Włocławek 19 maja, 16:00
Chemik Bydgoszcz 2-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 19 maja, 16:00
Cuiavia Inowrocław 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 19 maja, 16:00

Kolejka 29 - 26-27 maja

Cuiavia Inowrocław 2-0 Notecianka Pakość 26 maja, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Chemik Bydgoszcz 27 maja, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-2 Legia Chełmża 26 maja, 15:00
Lech Rypin 1-0 Chełminianka Chełmno 26 maja, 14:00
Lider Włocławek 0-3 Sparta Brodnica 26 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Kujawiak Kowal 26 maja, 17:00
Sokół Radomin 1-3 Pogoń Mogilno 27 maja, 17:00
Unia Janikowo 0-1 Wisła Nowe 26 maja, 12:00
Start Warlubie 1-1 Polonia Bydgoszcz 26 maja, 11:00

Kolejka 30 - 31 maja

Lech Rypin 1-3 Sparta Brodnica 31 maja, 17:00
Notecianka Pakość 2-1 Start Warlubie 31 maja, 17:00
Polonia Bydgoszcz 0-5 Unia Janikowo 31 maja, 11:00
Wisła Nowe 4-0 Sokół Radomin 31 maja, 16:00
Pogoń Mogilno 3-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 31 maja, 16:00
w Gębicach
Kujawiak Kowal 4-1 Lider Włocławek 31 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 5-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 31 maja, 14:00
Legia Chełmża 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 31 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz 3-2 Cuiavia Inowrocław 31 maja, 16:00

Kolejka 31 - 2-3 czerwca

Chemik Bydgoszcz 4-1 Notecianka Pakość 3 czerwca, 16:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Legia Chełmża 3 czerwca, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-3 Chełminianka Chełmno 3 czerwca, 15:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-3 Sparta Brodnica 3 czerwca, 11:00
Lech Rypin 2-3 Kujawiak Kowal 3 czerwca, 17:00
Lider Włocławek 2-4 Pogoń Mogilno 3 czerwca, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-2 Wisła Nowe 3 czerwca, 17:00
Sokół Radomin 2-3 Polonia Bydgoszcz 3 czerwca, 17:00
Unia Janikowo 2-4 Start Warlubie 3 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 9-10 czerwca

Lech Rypin 2-0 Pogoń Mogilno 9 czerwca, 14:00
Notecianka Pakość 1-2 Unia Janikowo 9 czerwca, 17:00
Start Warlubie 2-0 Sokół Radomin 9 czerwca, 17:00
Polonia Bydgoszcz 0-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 9 czerwca, 11:00
Wisła Nowe 5-3 Lider Włocławek 9 czerwca, 16:00
Kujawiak Kowal 3-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 10 czerwca, 17:00
Sparta Brodnica 2-1 Kujawianka Izbica Kujawska 9 czerwca, 12:30
Chełminianka Chełmno 5-3 Cuiavia Inowrocław 9 czerwca, 16:00
Legia Chełmża 0-0 Chemik Bydgoszcz 9 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 16 czerwca

Legia Chełmża 2-0 Notecianka Pakość 16 czerwca, 17:00
Chemik Bydgoszcz 0-1 Chełminianka Chełmno 16 czerwca, 17:00
Cuiavia Inowrocław 1-0 Sparta Brodnica 16 czerwca, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 9-2 Kujawiak Kowal 16 czerwca, 17:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-5 Pogoń Mogilno 16 czerwca, 17:00
Lech Rypin 2-4 Wisła Nowe 16 czerwca, 17:00
Lider Włocławek 2-5 Polonia Bydgoszcz 16 czerwca, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-3 Start Warlubie 16 czerwca, 17:00
Sokół Radomin 1-7 Unia Janikowo 16 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 23 czerwca

Lech Rypin 4-0 Polonia Bydgoszcz 23 czerwca, 12:00
Notecianka Pakość 1-2 Sokół Radomin 23 czerwca, 17:00
Unia Janikowo 1-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 23 czerwca, 17:00
Start Warlubie 4-2 Lider Włocławek 23 czerwca, 14:00
Wisła Nowe 3-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 23 czerwca, 11:00
Pogoń Mogilno 1-4 Kujawianka Izbica Kujawska 23 czerwca, 13:00
Kujawiak Kowal 1-0 Cuiavia Inowrocław 23 czerwca, 17:00
Sparta Brodnica 1-0 Chemik Bydgoszcz 23 czerwca, 11:00
Chełminianka Chełmno 3-0 Legia Chełmża 22 czerwca, 18:00

Baraże o udział w III lidze (II)

III liga 2017/2018 (II)

IV liga Saltex 2017/2018 (pomorska)
IV liga 2017/2018 (wielkopolska (południe))
IV liga 2017/2018 (wielkopolska (północ))
IV liga 2017/2018 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2017/2018 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas