[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2017/2018, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Września 30 73 23 4 3 75-24 11 2 2 35-10 12 2 1 40-14
2.  Polonia Kępno 30 62 20 2 8 67-29 9 2 4 32-12 11 0 4 35-17
3.  Obra Kościan 30 59 17 8 5 51-24 10 3 2 33-12 7 5 3 18-12
4.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 58 17 7 6 73-36 8 4 3 42-17 9 3 3 31-19
5.  LKS Gołuchów 30 54 17 3 10 64-39 7 2 6 38-20 10 1 4 26-19
6.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 51 15 6 9 44-28 8 4 3 21-10 7 2 6 23-18 2 3 1 0 1 3-2
7.  Polonia 1912 Leszno 30 51 15 6 9 49-38 8 3 4 22-22 7 3 5 27-16 2 3 1 0 1 2-3
8.  Tur 1921 Turek 30 43 11 10 9 42-36 6 5 4 22-16 5 5 5 20-20
9.  Victoria Ostrzeszów 30 42 12 6 12 59-53 7 2 6 31-28 5 4 6 28-25
10.  SKP Słupca 30 40 12 4 14 30-44 8 2 5 19-22 4 2 9 11-22
11.  Rawia Rawicz 30 31 7 10 13 28-46 4 6 5 16-17 3 4 8 12-29
12.  Odolanovia Odolanów 30 30 8 6 16 35-54 4 2 9 19-26 4 4 7 16-28
13.  Kania Gostyń 30 24 6 6 18 28-60 4 3 8 14-24 2 3 10 14-36
14.  Korona Piaski 30 21 4 9 17 31-77 2 4 9 19-38 2 5 8 12-39
15.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 18 3 9 18 30-68 2 3 10 19-34 1 6 8 11-34
16.  PKS Racot 30 12 2 6 22 24-74 2 4 9 13-27 0 2 13 11-47
Wicher Dobra wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Września    0-1 1-1 2-0 0-2 1-0 3-1 3-1 1-1 1-0 2-0 2-0 4-1 8-1 4-1 3-0* 
 2 Polonia Kępno2-2     0-1 3-0 0-1 2-1 0-1 1-2 2-1 3-0 0-0 2-0 3-2 6-1 2-0 6-0 
 3 Obra Kościan1-1 4-2     1-1 1-2 3-1 2-1 3-1 4-1 0-1 0-0 3-1 3-0 3-0 1-0 4-0 
 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski1-2 1-0 0-0     1-2 4-3 3-3 0-0 4-3 4-0 6-1 0-2 1-1 6-0 5-0 6-0 
 5 LKS Gołuchów2-3 2-4 0-1 2-3     3-0 1-1 1-2 2-3 1-0 6-0 2-2 5-0 3-0 4-0 4-1 
 6 Pogoń Nowe Skalmierzyce1-0 3-1 1-1 0-2 1-0     0-2 0-0 0-2 2-0 2-0 5-0 1-0 0-0 1-1 4-1 
 7 Polonia 1912 Leszno0-1 0-7 2-1 3-2 4-2 0-3     2-0 2-1 2-0 0-0 0-2 0-0 3-0 2-2 2-1 
 8 Tur 1921 Turek0-2 1-2 1-0 1-4 0-2 1-1 1-0     2-2 1-1 3-0 1-1 3-0 1-1 2-0 4-0 
 9 Victoria Ostrzeszów3-5 1-4 2-0 1-2 1-2 1-2 3-2 2-2     2-1 1-3 3-1 4-0 1-1 3-1 3-2 
 10 SKP Słupca1-6 1-0 0-3 0-1 2-1 1-1 0-2 2-1 0-4     1-0 3-1 3-0* 2-0 1-1 2-1 
 11 Rawia Rawicz1-4 0-1 0-0 1-4 0-2 1-0 1-0 0-1 1-1 0-0     1-1 1-1 0-0 5-0 4-2 
 12 Odolanovia Odolanów0-2 1-3 1-3 1-3 5-0 0-2 1-3 0-3 2-0 0-1 2-1     4-2 1-2 0-0 1-1 
 13 Kania Gostyń1-2 1-3 0-1 0-3 0-1 0-2 1-1 1-0 2-1 3-1 0-0 1-3     1-4 1-1 2-1 
 14 Korona Piaski0-5 1-3 2-2 2-4 2-2 0-3 0-4 1-1 2-2 1-3 0-3* 4-0 1-3     1-2 2-1 
 15 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski0-3 1-2 0-1 1-1 2-3 1-3 0-3 2-4 1-5 0-2 6-2 1-2 3-2 1-1     0-0 
 16 PKS Racot1-2 0-2 2-3 1-1 0-4 0-1 0-3 2-2 0-1 2-1 0-2 0-0 0-2 3-1 2-2     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Obra Kościan 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5 sierpnia, 16:00
Victoria Września 2-0 Rawia Rawicz 5 sierpnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 LKS Gołuchów 5 sierpnia, 16:00
SKP Słupca 3-0 Kania Gostyń 6 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Korona Piaski 1-1 Tur 1921 Turek 5 sierpnia, 17:00
Polonia Kępno 2-0 Odolanovia Odolanów 23 sierpnia, 18:00
Polonia 1912 Leszno 3-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 sierpnia, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-1 PKS Racot 5 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-0 PKS Racot 23 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 sierpnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 1-3 Polonia 1912 Leszno 12 sierpnia, 16:00
Tur 1921 Turek 1-2 Polonia Kępno 12 sierpnia, 12:00
Kania Gostyń 1-4 Korona Piaski 12 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 1-0 SKP Słupca 12 sierpnia, 17:00
Rawia Rawicz 1-1 Victoria Ostrzeszów 12 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 1-1 Victoria Września 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Victoria Września 4-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 sierpnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-0 Obra Kościan 15 sierpnia, 16:00
SKP Słupca 1-0 Rawia Rawicz 15 sierpnia, 11:00
Korona Piaski 2-2 LKS Gołuchów 15 sierpnia, 17:00
Polonia Kępno 3-2 Kania Gostyń 15 sierpnia, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-0 Tur 1921 Turek 23 sierpnia, 18:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-0 Odolanovia Odolanów 15 sierpnia, 16:00
PKS Racot 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia, 16:00
Odolanovia Odolanów 1-1 PKS Racot 19 sierpnia, 18:00
Tur 1921 Turek 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 sierpnia, 11:00
Kania Gostyń 1-1 Polonia 1912 Leszno 19 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 2-4 Polonia Kępno 19 sierpnia, 17:00
Rawia Rawicz 0-0 Korona Piaski 19 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 0-1 SKP Słupca 19 sierpnia, 16:00
Victoria Września 1-1 Victoria Ostrzeszów 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Victoria Ostrzeszów 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 26 sierpnia, 16:00
SKP Słupca 1-6 Victoria Września 26 sierpnia, 17:00
Korona Piaski 2-2 Obra Kościan 26 sierpnia, 18:00
Polonia Kępno 0-0 Rawia Rawicz 26 sierpnia, 13:00
Polonia 1912 Leszno 4-2 LKS Gołuchów 27 sierpnia, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Kania Gostyń 26 sierpnia, 14:00
PKS Racot 2-2 Tur 1921 Turek 26 sierpnia, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Odolanovia Odolanów 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 2-3 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Odolanovia Odolanów 3 września, 16:00
Tur 1921 Turek 1-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 września, 17:00
Kania Gostyń 2-1 PKS Racot 2 września, 16:00
LKS Gołuchów 3-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 września, 17:00
Rawia Rawicz 1-0 Polonia 1912 Leszno 2 września, 17:00
Obra Kościan 4-2 Polonia Kępno 2 września, 15:00
Victoria Września 8-1 Korona Piaski 2 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 SKP Słupca 2 września, 16:00

Kolejka 7 - 9-10 września

SKP Słupca 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 9 września, 17:00
Korona Piaski 2-2 Victoria Ostrzeszów 9 września, 16:00
Polonia Kępno 2-2 Victoria Września 9 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-1 Obra Kościan 9 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Rawia Rawicz 9 września, 16:00
PKS Racot 0-4 LKS Gołuchów 9 września, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Kania Gostyń 9 września, 16:00
Odolanovia Odolanów 0-3 Tur 1921 Turek 9 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-4 Tur 1921 Turek 16 września, 16:00
Kania Gostyń 1-3 Odolanovia Odolanów 16 września, 11:00
LKS Gołuchów 2-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 września, 15:00
Rawia Rawicz 4-2 PKS Racot 16 września, 17:00
Obra Kościan 3-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 września, 16:30
w pierwotnym terminie (16 września, 16:00) odwołany
Victoria Września 3-1 Polonia 1912 Leszno 16 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-4 Polonia Kępno 17 września, 15:00
SKP Słupca 2-0 Korona Piaski 16 września, 11:00

Kolejka 9 - 23-24 września

Korona Piaski 1-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 23 września, 16:00
Polonia Kępno 3-0 SKP Słupca 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia 1912 Leszno 2-1 Victoria Ostrzeszów 23 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Victoria Września 23 września, 13:00
PKS Racot 2-3 Obra Kościan 23 września, 16:30
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-1 Rawia Rawicz 4 października, 16:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odolanovia Odolanów 5-0 LKS Gołuchów 4 października, 16:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tur 1921 Turek 3-0 Kania Gostyń 23 września, 13:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-2 Kania Gostyń 30 września, 14:00
LKS Gołuchów 1-2 Tur 1921 Turek 30 września, 16:00
Rawia Rawicz 1-1 Odolanovia Odolanów 30 września, 16:00
Obra Kościan 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 października, 14:00
Victoria Września 3-0 PKS Racot 30 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Victoria Ostrzeszów 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 września, 16:00
SKP Słupca 0-2 Polonia 1912 Leszno 30 września, 11:00
Korona Piaski 1-3 Polonia Kępno 30 września, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Polonia Kępno 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 7 października, 16:00
Polonia 1912 Leszno 3-0 Korona Piaski 7 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 SKP Słupca 7 października, 15:00
PKS Racot 0-1 Victoria Ostrzeszów 7 października, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 Victoria Września 7 października, 11:00
Odolanovia Odolanów 1-3 Obra Kościan 7 października, 16:00
Tur 1921 Turek 3-0 Rawia Rawicz 7 października, 15:00
Kania Gostyń 0-1 LKS Gołuchów 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-3 LKS Gołuchów 14 października, 15:00
Rawia Rawicz 1-1 Kania Gostyń 14 października, 15:30
Obra Kościan 3-1 Tur 1921 Turek 14 października, 15:00
Victoria Września 2-0 Odolanovia Odolanów 14 października, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 października, 15:00
SKP Słupca 2-1 PKS Racot 14 października, 16:00
Korona Piaski 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 października, 15:00
Polonia Kępno 0-1 Polonia 1912 Leszno 14 października, 16:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Polonia 1912 Leszno 2-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 21 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Polonia Kępno 21 października, 15:00
PKS Racot 3-1 Korona Piaski 21 października, 15:30
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-0 SKP Słupca 21 października, 14:00
Odolanovia Odolanów 2-0 Victoria Ostrzeszów 21 października, 15:00
Tur 1921 Turek 0-2 Victoria Września 21 października, 15:00
Kania Gostyń 0-1 Obra Kościan 21 października, 15:00
LKS Gołuchów 6-0 Rawia Rawicz 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6-2 Rawia Rawicz 28 października, 14:00
Obra Kościan 1-2 LKS Gołuchów 28 października, 14:00
Victoria Września 4-1 Kania Gostyń 28 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 2-2 Tur 1921 Turek 28 października, 14:00
SKP Słupca 3-1 Odolanovia Odolanów 28 października, 15:00
Korona Piaski 2-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 października, 14:00
Polonia Kępno 6-0 PKS Racot 28 października, 15:00
Polonia 1912 Leszno 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4 listopada, 14:00
PKS Racot 0-3 Polonia 1912 Leszno 4 listopada, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Polonia Kępno 4 listopada, 14:00
Odolanovia Odolanów 1-2 Korona Piaski 4 listopada, 14:15
Tur 1921 Turek 1-1 SKP Słupca 4 listopada, 14:00
Kania Gostyń 2-1 Victoria Ostrzeszów 4 listopada, 14:00
LKS Gołuchów 2-3 Victoria Września 4 listopada, 14:00
Rawia Rawicz 0-0 Obra Kościan 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 Obra Kościan 11 listopada, 13:00
Rawia Rawicz 1-4 Victoria Września 11 listopada, 13:00
LKS Gołuchów 2-3 Victoria Ostrzeszów 11 listopada, 14:00
Kania Gostyń 3-1 SKP Słupca 12 listopada, 13:00
Tur 1921 Turek 1-1 Korona Piaski 12 listopada, 14:00
Odolanovia Odolanów 1-3 Polonia Kępno 11 listopada, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-3 Polonia 1912 Leszno 11 listopada, 11:00
PKS Racot 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

PKS Racot 2-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 18 listopada, 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 listopada, 13:30
Polonia 1912 Leszno 0-2 Odolanovia Odolanów 18 listopada, 13:00
Polonia Kępno 1-2 Tur 1921 Turek 18 listopada, 13:00
Korona Piaski 1-3 Kania Gostyń 18 listopada, 13:00
SKP Słupca 2-1 LKS Gołuchów 18 listopada, 13:30
Victoria Ostrzeszów 1-3 Rawia Rawicz 18 listopada, 13:30
Victoria Września 1-1 Obra Kościan 18 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 17-18 marca

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-3 Victoria Września 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Obra Kościan 4-1 Victoria Ostrzeszów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rawia Rawicz 0-0 SKP Słupca 18 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gołuchów 3-0 Korona Piaski 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kania Gostyń 1-3 Polonia Kępno 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tur 1921 Turek 1-0 Polonia 1912 Leszno 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odolanovia Odolanów 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-0 PKS Racot 17 marca, 18:00

Kolejka 19 - 24-25 marca

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 25 marca, 18:30
w Jarocinie
PKS Racot 0-0 Odolanovia Odolanów 24 marca, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Tur 1921 Turek 24 marca, 16:00
Polonia 1912 Leszno 0-0 Kania Gostyń 11 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany
Polonia Kępno 0-1 LKS Gołuchów 24 marca, 16:00
Korona Piaski 0-3 Rawia Rawicz 24 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
SKP Słupca 0-3 Obra Kościan 24 marca, 15:00
Victoria Ostrzeszów 3-5 Victoria Września 24 marca, 15:00

Kolejka 20 - 31 marca

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-5 Victoria Ostrzeszów 31 marca, 14:00
Victoria Września 1-0 SKP Słupca 31 marca, 16:00
Obra Kościan 3-0 Korona Piaski 31 marca, 15:00
Rawia Rawicz 0-1 Polonia Kępno 31 marca, 12:00
LKS Gołuchów 1-1 Polonia 1912 Leszno 31 marca, 15:00
Kania Gostyń 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 31 marca, 13:00
Tur 1921 Turek 4-0 PKS Racot 31 marca, 14:00
Odolanovia Odolanów 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 7-8 kwietnia

Odolanovia Odolanów 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 7 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Tur 1921 Turek 7 kwietnia, 15:00
PKS Racot 0-2 Kania Gostyń 7 kwietnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 LKS Gołuchów 7 kwietnia, 16:00
Polonia 1912 Leszno 0-0 Rawia Rawicz 7 kwietnia, 16:00
Polonia Kępno 0-1 Obra Kościan 7 kwietnia, 16:00
Korona Piaski 0-5 Victoria Września 7 kwietnia, 15:00
SKP Słupca 0-4 Victoria Ostrzeszów 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 14-15 kwietnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 SKP Słupca 15 kwietnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 Korona Piaski 14 kwietnia, 16:00
Victoria Września 0-1 Polonia Kępno 14 kwietnia, 16:00
Obra Kościan 2-1 Polonia 1912 Leszno 14 kwietnia, 16:00
Rawia Rawicz 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów 4-1 PKS Racot 14 kwietnia, 17:00
Kania Gostyń 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 kwietnia, 14:00
Tur 1921 Turek 1-1 Odolanovia Odolanów 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 21-22 kwietnia

Tur 1921 Turek 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 21 kwietnia, 17:00
Odolanovia Odolanów 4-2 Kania Gostyń 21 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 LKS Gołuchów 21 kwietnia, 15:00
PKS Racot 0-2 Rawia Rawicz 21 kwietnia, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Obra Kościan 21 kwietnia, 16:00
Polonia 1912 Leszno 0-1 Victoria Września 22 kwietnia, 16:00
Polonia Kępno 2-1 Victoria Ostrzeszów 21 kwietnia, 14:00
Korona Piaski 1-3 SKP Słupca 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 28-29 kwietnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Korona Piaski 28 kwietnia, 16:00
SKP Słupca 1-0 Polonia Kępno 28 kwietnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 3-2 Polonia 1912 Leszno 28 kwietnia, 16:00
Victoria Września 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 kwietnia, 16:00
Obra Kościan 4-0 PKS Racot 28 kwietnia, 16:00
Rawia Rawicz 1-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 kwietnia, 17:00
LKS Gołuchów 2-2 Odolanovia Odolanów 28 kwietnia, 17:00
Kania Gostyń 1-0 Tur 1921 Turek 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 25 - 1 maja

Kania Gostyń 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 maja, 17:00
Tur 1921 Turek 0-2 LKS Gołuchów 1 maja, 17:00
Odolanovia Odolanów 2-1 Rawia Rawicz 1 maja, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Obra Kościan 1 maja, 15:00
PKS Racot 1-2 Victoria Września 1 maja, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 Victoria Ostrzeszów 1 maja, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-0 SKP Słupca 1 maja, 16:00
Polonia Kępno 6-1 Korona Piaski 1 maja, 16:00

Kolejka 26 - 5-6 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Polonia Kępno 5 maja, 16:00
Korona Piaski 0-4 Polonia 1912 Leszno 5 maja, 17:00
SKP Słupca 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 maja, 17:00
Victoria Ostrzeszów 3-2 PKS Racot 5 maja, 16:00
Victoria Września 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 maja, 16:00
Obra Kościan 3-1 Odolanovia Odolanów 5 maja, 16:00
Rawia Rawicz 0-1 Tur 1921 Turek 5 maja, 17:00
LKS Gołuchów 5-0 Kania Gostyń 5 maja, 17:00

Kolejka 27 - 12-13 maja

LKS Gołuchów 4-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 12 maja, 17:00
Kania Gostyń 0-0 Rawia Rawicz 12 maja, 17:00
Tur 1921 Turek 1-0 Obra Kościan 12 maja, 17:00
Odolanovia Odolanów 0-2 Victoria Września 12 maja, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-3 Victoria Ostrzeszów 12 maja, 15:00
PKS Racot 2-1 SKP Słupca 12 maja, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Korona Piaski 12 maja, 16:00
Polonia 1912 Leszno 0-7 Polonia Kępno 12 maja, 11:00

Kolejka 28 - 19-20 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-3 Polonia 1912 Leszno 20 maja, 16:00
Polonia Kępno 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 maja, 16:00
Korona Piaski 2-1 PKS Racot 19 maja, 17:00
SKP Słupca 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 maja, 17:00
Victoria Ostrzeszów 3-1 Odolanovia Odolanów 19 maja, 16:00
Victoria Września 3-1 Tur 1921 Turek 19 maja, 16:00
Obra Kościan 3-0 Kania Gostyń 17 maja, 17:30
Rawia Rawicz 0-2 LKS Gołuchów 17 maja, 18:00

Kolejka 29 - 26-27 maja

Rawia Rawicz 5-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 26 maja, 14:00
LKS Gołuchów 0-1 Obra Kościan 26 maja, 17:00
Kania Gostyń 1-2 Victoria Września 26 maja, 17:00
Tur 1921 Turek 2-2 Victoria Ostrzeszów 26 maja, 16:00
Odolanovia Odolanów 0-1 SKP Słupca 27 maja, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-0 Korona Piaski 26 maja, 15:00
PKS Racot 0-2 Polonia Kępno 26 maja, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 Polonia 1912 Leszno 26 maja, 11:00

Kolejka 30 - 2 czerwca

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 czerwca, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-1 PKS Racot 2 czerwca, 16:00
Polonia Kępno 3-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 maja, 16:00
Korona Piaski 4-0 Odolanovia Odolanów 2 czerwca, 16:00
SKP Słupca 2-1 Tur 1921 Turek 2 czerwca, 16:00
Victoria Ostrzeszów 4-0 Kania Gostyń 2 czerwca, 16:00
Victoria Września 0-2 LKS Gołuchów 2 czerwca, 16:00
Obra Kościan 0-0 Rawia Rawicz 2 czerwca, 16:00

Baraże o udział w III lidze (II)

III liga 2017/2018 (II)

IV liga 2017/2018 (kujawsko-pomorska)
IV liga Saltex 2017/2018 (pomorska)
IV liga 2017/2018 (wielkopolska (północ))
IV liga 2017/2018 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Konin)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Leszno)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas