[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Leszno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Krobianka Krobia 29 72 23 3 3 119-23 13 0 1 68-8 10 3 2 51-15 2 6 2 0 0 4-1
2.  Orkan Chorzemin 30 72 23 3 4 99-27 13 1 1 58-15 10 2 3 41-12 2 0 0 0 2 1-4
3.  Pogoń Śmigiel 30 64 20 4 6 75-31 9 4 2 38-13 11 0 4 37-18
4.  Promień Krzywiń 30 62 19 5 6 85-33 11 1 3 53-16 8 4 3 32-17
5.  Orla Jutrosin 30 55 17 4 9 52-40 12 1 2 32-12 5 3 7 20-28
6.  LZS Stare Oborzyska 30 54 16 6 8 70-42 9 4 2 31-15 7 2 6 39-27
7.  Rydzyniak Rydzyna 30 51 15 6 9 69-50 8 3 4 30-17 7 3 5 39-33
8.  Wisła Borek Wielkopolski 30 49 13 10 7 61-50 6 8 1 34-19 7 2 6 27-31
9.  Zjednoczeni Pudliszki 30 43 11 10 9 78-70 5 6 4 35-36 6 4 5 43-34
10.  Sarnowianka Sarnowa 30 34 9 7 14 45-64 6 4 5 28-27 3 3 9 17-37
11.  Tęcza/Osa Osieczna 30 26 7 5 18 40-75 5 1 9 25-43 2 4 9 15-32 2 6 2 0 0 4-1
12.  Korona Wilkowice 30 26 8 2 20 42-85 4 1 10 20-38 4 1 10 22-47 2 0 0 0 2 1-4
13.  Sparta Miejska Górka 30 25 8 1 21 46-66 3 0 12 26-33 5 1 9 20-33
14.  Dąb Kębłowo 30 20 4 8 18 30-61 2 3 10 16-30 2 5 8 14-31
15.  GKS Włoszakowice 29 19 5 4 20 35-89 3 2 10 23-42 2 2 10 12-47
16.  Rywal Kurza Góra 30 6 2 0 28 20-160 2 0 13 15-70 0 0 15 5-90

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Krobianka Krobia    1-0 4-0 3-0 6-1 5-3 6-0 2-3 4-0 9-0 2-0 3-1 6-0 5-0 12-0 
 2 Orkan Chorzemin1-3     1-0 4-1 2-0 5-3 5-4 1-1 6-2 3-0 2-0 9-0 3-1 1-0 12-0 3-0 
 3 Pogoń Śmigiel1-5 0-1     0-0 4-0 3-1 2-2 4-1 3-1 2-0 1-1 6-1 2-0 2-0 0-0 8-0 
 4 Promień Krzywiń0-3 1-0 1-3     2-1 3-4 3-0 3-0 1-1 5-0 5-1 2-0 6-1 6-1 6-1 9-0 
 5 Orla Jutrosin1-0 2-3 0-3 0-0     1-0 4-3 2-0 4-1 2-1 3-0 4-1 2-0 1-0 1-0 5-0 
 6 LZS Stare Oborzyska1-1 2-0 4-1 2-2 1-0     1-2 2-1 1-1 2-0 2-1 2-5 2-0 0-0 2-1 7-0 
 7 Rydzyniak Rydzyna1-2 1-3 0-2 0-0 0-1 1-0     5-0 1-1 4-2 4-2 4-1 2-0 3-3 1-0 3-0 
 8 Wisła Borek Wielkopolski2-1 2-2 3-1 2-1 2-2 1-2 4-0     2-2 1-1 1-1 1-1 1-1 2-1 3-3 7-0 
 9 Zjednoczeni Pudliszki2-2 3-3 2-3 2-6 0-0 0-2 1-7 5-1     1-1 1-1 5-2 3-2 2-2 6-3 2-1 
 10 Sarnowianka Sarnowa3-3 0-5 0-1 0-1 2-1 1-1 2-2 1-3 4-3     4-3 4-1 1-2 1-1 1-0 4-0 
 11 Tęcza/Osa Osieczna1-8 0-5 0-2 1-2 3-1 0-2 0-4 2-3 0-6 2-1     2-1 1-3 3-3 4-1 6-1 
 12 Korona Wilkowice1-2 0-4 0-3 2-3 2-4 0-6 0-3 1-1 2-5 1-3 0-2     1-0 2-1 3-0 5-1 
 13 Sparta Miejska Górka0-3 0-5 0-1 0-5 0-3 3-1 1-2 1-2 2-3 1-2 1-2 1-2     0-1 7-0 9-1 
 14 Dąb Kębłowo0-5 0-1 0-2 1-3 1-2 1-1 1-4 1-2 1-4 2-2 0-0 4-0 0-3     0-1 4-0 
 15 GKS Włoszakowice1-6 0-2 0-8 0-2 3-3 2-3 2-2 0-3 2-6 2-1 3-0 0-1 2-3 0-1     6-1 
 16 Rywal Kurza Góra0-7 0-7 3-7 0-6 0-1 1-10 1-4 1-6 1-7 0-3 3-1 0-5 1-4 3-0 1-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Rywal Kurza Góra 1-4 Sparta Miejska Górka 13 sierpnia, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 1-0 GKS Włoszakowice 12 sierpnia, 17:00
Korona Wilkowice 1-1 Wisła Borek Wielkopolski 12 sierpnia, 16:30
Dąb Kębłowo 1-1 LZS Stare Oborzyska 13 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 4-0 Pogoń Śmigiel 11 kwietnia, 17:30
Promień Krzywiń 5-0 Sarnowianka Sarnowa 13 sierpnia, 17:00
Orla Jutrosin 2-3 Orkan Chorzemin 12 sierpnia, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 0-6 Zjednoczeni Pudliszki 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Sparta Miejska Górka 2-3 Zjednoczeni Pudliszki 20 sierpnia, 17:00
Orkan Chorzemin 2-0 Tęcza/Osa Osieczna 19 sierpnia, 17:00
Sarnowianka Sarnowa 2-1 Orla Jutrosin 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Śmigiel 0-0 Promień Krzywiń 19 sierpnia, 17:00
LZS Stare Oborzyska 1-1 Krobianka Krobia 19 sierpnia, 17:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-1 Dąb Kębłowo 20 sierpnia, 15:00
Rywal Kurza Góra 1-4 Rydzyniak Rydzyna 20 sierpnia, 16:00
Korona Wilkowice 3-0 GKS Włoszakowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Rydzyniak Rydzyna 2-0 Sparta Miejska Górka 26 sierpnia, 17:00
Korona Wilkowice 5-1 Rywal Kurza Góra 27 sierpnia, 16:30
Dąb Kębłowo 0-1 GKS Włoszakowice 27 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 2-3 Wisła Borek Wielkopolski 26 sierpnia, 17:00
Promień Krzywiń 3-4 LZS Stare Oborzyska 26 sierpnia, 17:00
Orla Jutrosin 0-3 Pogoń Śmigiel 27 sierpnia, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-1 Sarnowianka Sarnowa 26 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Pudliszki 3-3 Orkan Chorzemin 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Sparta Miejska Górka 0-5 Orkan Chorzemin 3 września, 17:00
Sarnowianka Sarnowa 4-3 Zjednoczeni Pudliszki 3 września, 16:00
Pogoń Śmigiel 1-1 Tęcza/Osa Osieczna 2 września, 17:00
LZS Stare Oborzyska 1-0 Orla Jutrosin 2 września, 17:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-1 Promień Krzywiń 3 września, 15:00
GKS Włoszakowice 1-6 Krobianka Krobia 3 września, 14:00
Rywal Kurza Góra 3-0 Dąb Kębłowo 3 września, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 4-1 Korona Wilkowice 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Korona Wilkowice 1-0 Sparta Miejska Górka 10 września, 16:30
Dąb Kębłowo 1-4 Rydzyniak Rydzyna 10 września, 16:00
Krobianka Krobia 12-0 Rywal Kurza Góra 9 września, 17:00
Promień Krzywiń 6-1 GKS Włoszakowice 9 września, 17:00
Orla Jutrosin 2-0 Wisła Borek Wielkopolski 8 września, 17:00
Tęcza/Osa Osieczna 0-2 LZS Stare Oborzyska 9 września, 17:00
Zjednoczeni Pudliszki 2-3 Pogoń Śmigiel 10 września, 16:00
Orkan Chorzemin 3-0 Sarnowianka Sarnowa 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Sparta Miejska Górka 1-2 Sarnowianka Sarnowa 17 września, 16:00
LZS Stare Oborzyska 1-1 Zjednoczeni Pudliszki 16 września, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Tęcza/Osa Osieczna 17 września, 15:00
GKS Włoszakowice 3-3 Orla Jutrosin 17 września, 14:00
Rywal Kurza Góra 0-6 Promień Krzywiń 17 września, 15:00
Rydzyniak Rydzyna 1-2 Krobianka Krobia 16 września, 16:00
Korona Wilkowice 2-1 Dąb Kębłowo 17 września, 16:30
Orkan Chorzemin 1-0 Pogoń Śmigiel 16 września, 17:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Dąb Kębłowo 0-3 Sparta Miejska Górka 24 września, 16:00
Promień Krzywiń 3-0 Rydzyniak Rydzyna 24 września, 14:00
Orla Jutrosin 5-0 Rywal Kurza Góra 23 września, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 4-1 GKS Włoszakowice 11 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 12:00) odwołany na wniosek gospodarzy
Zjednoczeni Pudliszki 5-1 Wisła Borek Wielkopolski 24 września, 16:00
Orkan Chorzemin 5-3 LZS Stare Oborzyska 23 września, 17:00
Sarnowianka Sarnowa 0-1 Pogoń Śmigiel 23 września, 16:30
Korona Wilkowice 1-2 Krobianka Krobia 22 września, 17:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Sparta Miejska Górka 0-1 Pogoń Śmigiel 1 października, 16:00
LZS Stare Oborzyska 2-0 Sarnowianka Sarnowa 30 września, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-2 Orkan Chorzemin 1 października, 15:00
Rywal Kurza Góra 3-1 Tęcza/Osa Osieczna 1 października, 15:00
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Orla Jutrosin 30 września, 16:00
Korona Wilkowice 2-3 Promień Krzywiń 30 września, 16:00
Dąb Kębłowo 0-5 Krobianka Krobia 1 października, 13:00
Zjednoczeni Pudliszki 6-3 GKS Włoszakowice 1 października, 11:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Krobianka Krobia 6-0 Sparta Miejska Górka 7 października, 15:00
Promień Krzywiń 6-1 Dąb Kębłowo 8 października, 14:00
Orla Jutrosin 4-1 Korona Wilkowice 7 października, 15:00
Tęcza/Osa Osieczna 0-4 Rydzyniak Rydzyna 7 października, 16:00
Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Rywal Kurza Góra 8 października, 15:00
Orkan Chorzemin 12-0 GKS Włoszakowice 7 października, 16:00
Sarnowianka Sarnowa 1-3 Wisła Borek Wielkopolski 8 października, 15:00
Pogoń Śmigiel 3-1 LZS Stare Oborzyska 7 października, 16:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Sparta Miejska Górka 3-1 LZS Stare Oborzyska 15 października, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 3-1 Pogoń Śmigiel 15 października, 15:00
GKS Włoszakowice 2-1 Sarnowianka Sarnowa 15 października, 14:00
Rywal Kurza Góra 0-7 Orkan Chorzemin 14 października, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 1-1 Zjednoczeni Pudliszki 14 października, 16:00
Korona Wilkowice 0-2 Tęcza/Osa Osieczna 14 października, 16:00
Dąb Kębłowo 1-2 Orla Jutrosin 15 października, 15:00
Krobianka Krobia 3-0 Promień Krzywiń 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Promień Krzywiń 6-1 Sparta Miejska Górka 22 października, 14:00
Orla Jutrosin 1-0 Krobianka Krobia 21 października, 15:00
Tęcza/Osa Osieczna 3-3 Dąb Kębłowo 21 października, 15:30
Zjednoczeni Pudliszki 5-2 Korona Wilkowice 22 października, 15:00
Orkan Chorzemin 5-4 Rydzyniak Rydzyna 22 października, 15:00
Sarnowianka Sarnowa 4-0 Rywal Kurza Góra 22 października, 14:30
Pogoń Śmigiel 0-0 GKS Włoszakowice 21 października, 15:00
LZS Stare Oborzyska 2-1 Wisła Borek Wielkopolski 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Sparta Miejska Górka 1-2 Wisła Borek Wielkopolski 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Włoszakowice 2-3 LZS Stare Oborzyska 29 października, 14:00
Rywal Kurza Góra 3-7 Pogoń Śmigiel 28 października, 15:30
Rydzyniak Rydzyna 4-2 Sarnowianka Sarnowa 29 października, 14:00
Korona Wilkowice 0-4 Orkan Chorzemin 28 października, 15:00
Dąb Kębłowo 1-4 Zjednoczeni Pudliszki 29 października, 14:15
Krobianka Krobia 2-0 Tęcza/Osa Osieczna 28 października, 15:00
Promień Krzywiń 2-1 Orla Jutrosin 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (26 listopada, 13:00) odwołany z powodu braku sędziów

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Orla Jutrosin 2-0 Sparta Miejska Górka 4 listopada, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-2 Promień Krzywiń 4 listopada, 14:00
Zjednoczeni Pudliszki 2-2 Krobianka Krobia 5 listopada, 13:00
Orkan Chorzemin 1-0 Dąb Kębłowo 5 listopada, 14:00
Sarnowianka Sarnowa 4-1 Korona Wilkowice 5 listopada, 14:00
LZS Stare Oborzyska 7-0 Rywal Kurza Góra 4 listopada, 14:00
Wisła Borek Wielkopolski 3-3 GKS Włoszakowice 5 listopada, 14:00
Rydzyniak Rydzyna 0-2 Pogoń Śmigiel 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Sparta Miejska Górka 7-0 GKS Włoszakowice 12 listopada, 14:00
Rywal Kurza Góra 1-6 Wisła Borek Wielkopolski 12 listopada, 13:00
Rydzyniak Rydzyna 1-0 LZS Stare Oborzyska 12 listopada, 13:00
Korona Wilkowice 0-3 Pogoń Śmigiel 11 listopada, 14:00
Dąb Kębłowo 2-2 Sarnowianka Sarnowa 12 listopada, 14:00
Krobianka Krobia 1-0 Orkan Chorzemin 11 listopada, 14:00
Promień Krzywiń 1-1 Zjednoczeni Pudliszki 11 listopada, 11:00
Orla Jutrosin 3-0 Tęcza/Osa Osieczna 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Tęcza/Osa Osieczna 1-3 Sparta Miejska Górka 18 listopada, 13:00
Zjednoczeni Pudliszki 0-0 Orla Jutrosin 18 listopada, 13:00
Orkan Chorzemin 4-1 Promień Krzywiń 18 listopada, 14:00
Sarnowianka Sarnowa 3-3 Krobianka Krobia 19 listopada, 13:00
LZS Stare Oborzyska 2-5 Korona Wilkowice 18 listopada, 14:00
Wisła Borek Wielkopolski 4-0 Rydzyniak Rydzyna 19 listopada, 13:30
GKS Włoszakowice 6-1 Rywal Kurza Góra 19 listopada, 14:00
Dąb Kębłowo 0-2 Pogoń Śmigiel 18 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Sparta Miejska Górka 9-1 Rywal Kurza Góra 31 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 maja, 15:00) odwołany
GKS Włoszakowice 2-2 Rydzyniak Rydzyna 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Korona Wilkowice 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Stare Oborzyska 0-0 Dąb Kębłowo 13 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 maja, 15:00) odwołany / w trzecim terminie (16 maja, 18:00) odwołany z powodu wypadku drużyny gości
Pogoń Śmigiel 1-5 Krobianka Krobia 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sarnowianka Sarnowa 0-1 Promień Krzywiń 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Chorzemin 2-0 Orla Jutrosin 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Tęcza/Osa Osieczna 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

GKS Włoszakowice 0-1 Korona Wilkowice 25 marca, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 3-2 Sparta Miejska Górka 24 marca, 15:00
Tęcza/Osa Osieczna 0-5 Orkan Chorzemin 24 marca, 15:30
Orla Jutrosin 2-1 Sarnowianka Sarnowa 25 marca, 14:00
Promień Krzywiń 1-3 Pogoń Śmigiel 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany
Krobianka Krobia 5-3 LZS Stare Oborzyska 24 marca, 15:00
Dąb Kębłowo 1-2 Wisła Borek Wielkopolski 25 marca, 14:00
Rydzyniak Rydzyna 3-0 Rywal Kurza Góra 25 marca, 14:00

Kolejka 18 - 31 marca

Sparta Miejska Górka 1-2 Rydzyniak Rydzyna 31 marca, 15:00
Rywal Kurza Góra 0-5 Korona Wilkowice 31 marca, 16:15
GKS Włoszakowice 0-1 Dąb Kębłowo 31 marca, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-1 Krobianka Krobia 31 marca, 15:00
LZS Stare Oborzyska 2-2 Promień Krzywiń 31 marca, 15:00
Pogoń Śmigiel 4-0 Orla Jutrosin 31 marca, 15:00
Sarnowianka Sarnowa 4-3 Tęcza/Osa Osieczna 31 marca, 15:00
Orkan Chorzemin 6-2 Zjednoczeni Pudliszki 31 marca, 12:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Orkan Chorzemin 3-1 Sparta Miejska Górka 8 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Sarnowianka Sarnowa 7 kwietnia, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 0-2 Pogoń Śmigiel 7 kwietnia, 17:00
Orla Jutrosin 1-0 LZS Stare Oborzyska 7 kwietnia, 15:00
Promień Krzywiń 3-0 Wisła Borek Wielkopolski 8 kwietnia, 14:00
Krobianka Krobia - GKS Włoszakowice 7 kwietnia, 16:00
nie odbył się
Dąb Kębłowo 4-0 Rywal Kurza Góra 8 kwietnia, 14:00
Korona Wilkowice 0-3 Rydzyniak Rydzyna 7 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Sparta Miejska Górka 1-2 Korona Wilkowice 15 kwietnia, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 3-3 Dąb Kębłowo 14 kwietnia, 13:00
Rywal Kurza Góra 0-7 Krobianka Krobia 15 kwietnia, 15:00
GKS Włoszakowice 0-2 Promień Krzywiń 15 kwietnia, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-2 Orla Jutrosin 15 kwietnia, 16:00
LZS Stare Oborzyska 2-1 Tęcza/Osa Osieczna 14 kwietnia, 15:00
Pogoń Śmigiel 3-1 Zjednoczeni Pudliszki 14 kwietnia, 16:00
Sarnowianka Sarnowa 0-5 Orkan Chorzemin 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pogoń Śmigiel 0-1 Orkan Chorzemin 21 kwietnia, 17:00
Sarnowianka Sarnowa 1-2 Sparta Miejska Górka 22 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Pudliszki 0-2 LZS Stare Oborzyska 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 16:00) odwołany
Tęcza/Osa Osieczna 2-3 Wisła Borek Wielkopolski 21 kwietnia, 17:00
Orla Jutrosin 1-0 GKS Włoszakowice 21 kwietnia, 15:00
Promień Krzywiń 9-0 Rywal Kurza Góra 22 kwietnia, 14:00
Krobianka Krobia 6-0 Rydzyniak Rydzyna 21 kwietnia, 16:00
Dąb Kębłowo 4-0 Korona Wilkowice 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Krobianka Krobia 3-1 Korona Wilkowice 27 kwietnia, 18:00
Sparta Miejska Górka 0-1 Dąb Kębłowo 29 kwietnia, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 0-0 Promień Krzywiń 28 kwietnia, 16:00
Rywal Kurza Góra 0-1 Orla Jutrosin 29 kwietnia, 15:00
GKS Włoszakowice 3-0 Tęcza/Osa Osieczna 29 kwietnia, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-2 Zjednoczeni Pudliszki 29 kwietnia, 16:00
LZS Stare Oborzyska 2-0 Orkan Chorzemin 28 kwietnia, 16:00
Pogoń Śmigiel 2-0 Sarnowianka Sarnowa 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

GKS Włoszakowice 2-6 Zjednoczeni Pudliszki 6 maja, 15:00
Pogoń Śmigiel 2-0 Sparta Miejska Górka 5 maja, 17:00
Sarnowianka Sarnowa 1-1 LZS Stare Oborzyska 6 maja, 16:00
Orkan Chorzemin 1-1 Wisła Borek Wielkopolski 6 maja, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 6-1 Rywal Kurza Góra 5 maja, 17:00
Orla Jutrosin 4-3 Rydzyniak Rydzyna 5 maja, 17:00
Promień Krzywiń 2-0 Korona Wilkowice 6 maja, 17:00
Krobianka Krobia 5-0 Dąb Kębłowo 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Sparta Miejska Górka 0-3 Krobianka Krobia 12 maja, 16:00
Dąb Kębłowo 1-3 Promień Krzywiń 13 maja, 15:00
Korona Wilkowice 2-4 Orla Jutrosin 12 maja, 15:30
Rydzyniak Rydzyna 4-2 Tęcza/Osa Osieczna 12 maja, 16:30
Rywal Kurza Góra 1-7 Zjednoczeni Pudliszki 13 maja, 15:00
GKS Włoszakowice 0-2 Orkan Chorzemin 12 maja, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Sarnowianka Sarnowa 13 maja, 16:00
LZS Stare Oborzyska 4-1 Pogoń Śmigiel 12 maja, 17:30

Kolejka 25 - 19-20 maja

LZS Stare Oborzyska 2-0 Sparta Miejska Górka 19 maja, 16:00
Pogoń Śmigiel 4-1 Wisła Borek Wielkopolski 19 maja, 17:00
Sarnowianka Sarnowa 1-0 GKS Włoszakowice 18 maja, 18:00
Orkan Chorzemin 3-0 Rywal Kurza Góra 19 maja, 17:00
Zjednoczeni Pudliszki 1-7 Rydzyniak Rydzyna 19 maja, 17:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-1 Korona Wilkowice 19 maja, 17:30
Orla Jutrosin 1-0 Dąb Kębłowo 19 maja, 16:00
Promień Krzywiń 0-3 Krobianka Krobia 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Sparta Miejska Górka 0-5 Promień Krzywiń 26 maja, 16:00
Krobianka Krobia 6-1 Orla Jutrosin 26 maja, 17:00
Dąb Kębłowo 0-0 Tęcza/Osa Osieczna 27 maja, 15:00
Korona Wilkowice 2-5 Zjednoczeni Pudliszki 26 maja, 15:30
Rydzyniak Rydzyna 1-3 Orkan Chorzemin 26 maja, 17:00
Rywal Kurza Góra 0-3 Sarnowianka Sarnowa 27 maja, 15:00
GKS Włoszakowice 0-8 Pogoń Śmigiel 26 maja, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-2 LZS Stare Oborzyska 27 maja, 16:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Sparta Miejska Górka 3 czerwca, 16:00
LZS Stare Oborzyska 2-1 GKS Włoszakowice 2 czerwca, 16:00
Pogoń Śmigiel 8-0 Rywal Kurza Góra 2 czerwca, 15:00
Sarnowianka Sarnowa 2-2 Rydzyniak Rydzyna 3 czerwca, 16:00
Orkan Chorzemin 9-0 Korona Wilkowice 3 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Pudliszki 2-2 Dąb Kębłowo 2 czerwca, 17:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-8 Krobianka Krobia 3 czerwca, 15:00
Orla Jutrosin 0-0 Promień Krzywiń 2 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Pogoń Śmigiel 2-2 Rydzyniak Rydzyna 9 czerwca, 17:00
Sparta Miejska Górka 0-3 Orla Jutrosin 9 czerwca, 16:00
Promień Krzywiń 5-1 Tęcza/Osa Osieczna 10 czerwca, 17:00
Krobianka Krobia 4-0 Zjednoczeni Pudliszki 9 czerwca, 12:00
Dąb Kębłowo 0-1 Orkan Chorzemin 10 czerwca, 15:00
Korona Wilkowice 1-3 Sarnowianka Sarnowa 9 czerwca, 15:30
Rywal Kurza Góra 1-10 LZS Stare Oborzyska 10 czerwca, 15:00
GKS Włoszakowice 0-3 Wisła Borek Wielkopolski 10 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 17 czerwca

GKS Włoszakowice 2-3 Sparta Miejska Górka 17 czerwca, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 7-0 Rywal Kurza Góra 17 czerwca, 15:00
LZS Stare Oborzyska 1-2 Rydzyniak Rydzyna 17 czerwca, 15:00
Pogoń Śmigiel 6-1 Korona Wilkowice 17 czerwca, 15:00
Sarnowianka Sarnowa 1-1 Dąb Kębłowo 17 czerwca, 15:00
Orkan Chorzemin 1-3 Krobianka Krobia 17 czerwca, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 2-6 Promień Krzywiń 16 czerwca, 17:00
Tęcza/Osa Osieczna 3-1 Orla Jutrosin 17 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Pogoń Śmigiel 2-0 Dąb Kębłowo 23 czerwca, 17:00
Sparta Miejska Górka 1-2 Tęcza/Osa Osieczna 23 czerwca, 17:00
Orla Jutrosin 4-1 Zjednoczeni Pudliszki 23 czerwca, 17:00
Promień Krzywiń 1-0 Orkan Chorzemin 23 czerwca, 17:00
Krobianka Krobia 9-0 Sarnowianka Sarnowa 23 czerwca, 14:00
Korona Wilkowice 0-6 LZS Stare Oborzyska 23 czerwca, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 5-0 Wisła Borek Wielkopolski 23 czerwca, 16:00
Rywal Kurza Góra 1-2 GKS Włoszakowice 23 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Leszno)

IV liga 2017/2018 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2017/2018 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2017/2018 (Konin)

Klasa A 2017/2018 (Leszno I)
Klasa A 2017/2018 (Leszno II)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas